Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 21:49

Hey, scuze de intarziere dar, sti si voi cum e scoala si temele astea. Acum dupa un car de ani am venit si eu cu next, imi cer scuze, sper sa ma iertati Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 23826


Capitola 11- Nu ma iubesti...


Sakura:


Inima imi batea tare mai sa-mi iasa din piep. Despre ce vorbeste Rose? Despre ce afacere ce ma include? Nu o voi intelege niciodata…oricat as incerca e o pierdere de timp. Tot ce mi-am dorit era sa fiu fericita, de ce nu se poate indeplinii? Vreau ca ultimele mele momente din viata sa zambesc, indiferent de ce s-a intamplat, indiferent de cat de trista voi fi. Un zambet te poate face sa te intristezi sau sa te bucuri. Cand zambesti zbori intr-o lume in care orice este posibil si totul este pozitiv. Parerea mea este ca lacrimile sunt portalul catre o lume a tacerii si a durerii. Ma uit spre cer si observ cum incet incet se intuneca, pe el aparand micute punctulete stralucitoare si anume stelele.

Cum zicea matusa mea, viata e plina de surprise, bune dar si rele, trebuie sa faci fata oricarui lucru si sa treci mereu inainte cu zambetul pe buze. Nu trebuie sa cazi in abisul siguratatii din care cu greu mai iesi. E important sa ai prietenii aprope, dar numai pe cei mai buni, cei care vad sub zambetul tau fals cand esti trista, cei care te alina cand esti nervoaza sau suparata. Eu am cazut intr-un abis mult mai sumbru un abis numit “Probleme in dragoste” da…intradevar, Sasuke e primul baiat la care se pare ca pun suflet si care ma raneste prin tot ceea ce face. Am spus ca il voi ajuta cu Hinata si asa va fi, vreau sa fie fericit. O lacrima se prelinge pe obrazul meu fin. Stand cu capul in jos, nu am observat ca cineva s-a asezat langa mine. Imi intorc privirea catre faptas si il vad pe Sasuke ce se uita drept in ochii mei. Ma facea sa ma topesc, ochii lui ma cucereau, exprimau multa afectiune.

-De ce pe chipul tau trebuie sa se prelinga mereu perle argintii ce arata tristetea? Ca sa iti inveselesc moralul ti-am adus un cadou venit din inima, chiar daca se va ofilii.


Zicand acestea el scoate un trandafir rosu din spatele lui. Era foarte frumos puteam spune ca aproape il adoram. De ce m-am indragostit de o pesoana care ma crede o prietena, nu mai mult? De ce mereu cand ii simt parfumul picioarele mi-se inmoaie si nu ma pot uita decat in ochii lui stralucitori? Daca asa este dragostea neimpartasita nu-I doresc nimanui asta, este un mare chin. Ma uit la acel trandafir si ma gandesc ca totusi nu e din inima…Pentru Hinata ar fi, dar totusi pentru mine nu. De ce totul trece pe langa mine izbindu-ma de un perete de durere, nu ma poate atinge usor o adiere de fericire? Asta e imposibil pentru mine?

Stateam si ma uitam in ochii lui Sasuke de parca ar fi ultima oara. El era linistit si se uita si el in labirintul verde al ochilor mei. Ne simteam bine doar privindu-ne sau cel putin eu. Il voi ajuta pe Sasuke cu problema cu Hinata, asta e clar ca apa limpede. Simt cum vaporul se opreste, inseamna ca am ajuns odata in Hawai. Il intreb pe Sasuke si acesta spune ca am dreptate, am ajuns in acea inusula in care este aproape numai pace si liniste, fara nici o grija.

Ma duc in camera mea si ma asez pe pat. Imi caut cu privirea bagajul si il gasesc pe jos aruncat. Il i-au si ies din vapor impreuna cu echipa. In port era plin de barci si pescari, mai departe observandu-se o gramada de luminite ce veneau de pe sosea. Am luat masina lui Sasuke si am mers spre hotel, locul in care deabea astept sa ajung, sa ma pot gandii in liniste la tot si sa incerc sa uit de griji.

***Peste o ora***


Hinata:


~FlashBack~


Stau si ma uit pe geamul micut al camerei din vapor. Mii de ganduri imi trec prin minte, ganduri care ma framanta si nu ma lasa sa respire linistita, ganduri de care sper sa scap odata pentru totdeauna. Il plac pe Sasuke sau nu il plac? Asta e cea mai grea intrebare pe care mi-a pus-o subconstientul. Nu inteleg cu ce ma atrage, nu stiu in ce fel il iubesc, nu imi mai dau seama de propriile sentimente. Il plac ca pe un frate? Oare? Nu mai imi dau seama ce se intampla, sunt total rupta din realitate.

Aud cum usa se deschide dar nu ma intorc spre acea persoana care a intrat, sunt mult prea ingandurata. Simt cum ceva fin imi atinge fata alba, ma uit atent si vad doua petale rosiatice. Ma uit la faptas si acela era Sasuke. Imi sopteste la ureche ca acesta e pentru mine si ca spera sa nu se oflileasca niciodata. Dupa ce a spus asta mi-a atins usor parul apoi s-a uitat in ochii mei. Un labirint
intunecat mi s-a aratat, un labirint unde numai cateva fete reusesc sa intre si
sa iasa, eu spre deosebire de unele, nu pot iesii. Privirea lui m-a fermecat, il iubesc, il iubesc pentru tot ceea ce face, pentru cine este! Cred ca Sasuke este unul dintre putinii baieti ce m-au fermecat, ba chiar singurul. Mereu raman fara cuvinte in preajma lui, nu stiu cum sa ma comport si incep sa respir rapid. Nu stiu ce se intampla, nu am nici o idée…


~~EndFlashback~~


Asta s-a intamplat acum doua ore, iar acum simt ca ma pierd in alti ochi, mult mai fermecatori, detinatorul acestora fiind unul amuzant ce ma ajuta sa imi traiesc viata din plin. Nu am crezut niciodata ca Naruto poate fi asa de…de simpatic. Nici un moment nu m-am gandit la asta, nu am crezut ca ma voi pierde asa usor in acele safire stralucitoare mai rau ca in acei ochi negrii ce ma innebuneau. Cateva secunde m-au facut sa realizez ca nu sunt indragostita de Sasuke ci de Naruto, o clipa, doar atat. Nu stiu cum ii voi spune lui Sasuke asta, nu stiu cum ii voi explica dar, tot ce vreau este ca Naruto sa ma placa si sa ma invete ce e iubirea adevarata si cum sa imi traiesc viata din plin indiferent de prejudecati.

Ii privesc zambetul fermecator si ma topesc intr-o secunda, inima imi bate necontrolat de tare parca vrand sa imi iasa din piept. Incet-incet Naruto se aproprie de mine punandu-si mainile pe soldurile mele. Urmatorul pas il fac eu si ma apropri din ce in ce mai mult mai apoi ajungand ca buzele noastre sa se intalneasca contopindu-se intr-un sarut inocent dar totusi plin de viata, un sarut care mi-l doream. Nu a durat mult, dar a fost de ajuns sa vad sentimentele lui Naruto fata de mine…

Sasuke:


Stau si vorbesc cu Lucky, stiu, am inebunit, vorbesc cu un caine dar na, ce sa-I faci, asta este viata. Incep sa ii impartasesc totul, tot ce s-a intamplat intre mine si Hinata, cat de mult o iubesc si o vreau alaturi. El ofteaza si se uita in ochii mei cu ingijorare. Ma uit confuz la el iar acesta isi drese vocea si imi spune incet si cu incredere:


-Sasuke, am voie sa imi dau cu parerea nu?


Ii spun ca da, chiar vreau parerea lui, ca parerea lui conteaza
mult pentru mine iar acesta zice:



-Nu cred ca esti indragostit de Hinata, sau cel putin nu cred ca va dura sau ea te iubeste, dar stiu sigur o persoana care in inima ta este mare chiar daca nu iti dai seama, o persoana ce mai mult ca sigur te iubeste si sufera, acea persoana este…


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Asss10Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 22:03

Eiii... Ce catel destept... :P

Deci capitolul este extrem de frumos, imi place mult cum dezvolti ideea.

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 22:09

Buna ! :)
Ai venit si tu cu nextul dupa 100000 de ani! Ma bucur muuult! <3 Bun, capitolul a fost nemaipomenit. Dar Sasuke le-a spus acelasi lucru la amandoua cand le-a dat trandafirul? Ei, asta nu-i de bine. Sasuke, Sasuke... Well, te iertam pentru intarziere si asteptam continuarea!

P.S.: Sunt LostAngel! happy2

Electronic :)


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 22:10


Imi place foarte mult ficul tau. in love
Sper ca fata pe care o iubeste Sasuke sa fie Sakura...
Abia astept sa pui nextul si te rog sa ma anunti.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Iihiw


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 10:02

CE FRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMOS. Sper k lucki sa zica sakura. mersi ca iai cuplat pe hinata si pe naruto. a hug next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 12:29

Hai Luki, hai! Spun tot adevarul, sa observe si Sasuke cum e viata ca el nu a suferit!Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 468521 Abia astept nextul si te rog sa ma anunti si pe mine!

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 962758 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 962758 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 962758 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 208323



Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 53590813Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 53590815Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 53590816

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 53590911
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 14:58

Ce-l iubesc eu pe Lucky, macar el sa-l trezeasca pe brunet la realitate ca vad ca nu poate singur. Biata Sakura, oare va avea parte de fericire.

Abia astept next. Pupici kiss


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 19:39

Doamne cat ai de gand sa ne lasi sa asteptam ! AI UN FIC EXTRAORDINAR . Se pare ca Lucki va salva situatia vreau sa-i spuna ca de fapt o iubeste pe Sakura DAR ORICE SE POATE INTAMPLA. M-ai facut sa plang si sa rad . Astept cu nerabdare nextul . As fi recunoscatoare daca m-ai anunta



Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 19:53

Pff scuzati dar stiti cum e, scoala asta ne omoara pe toti.
Cu toate temele astea cred ca voi reusi sa pun capitolul sambata sper,
sa vad, in orice caz fac pe cat posibil sa il aduc cat mai repede...


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 20:54

Capitolul 12 Bun Venit in Hawai

Sasuke:

Stau cu sufletul la gura asteptand ca Lucky sa spuna defapt numele persoanei de care sunt indragostit, dar parca numele acela i-se inoda-se in gat. Degeaba asteptam ca Lucky statea cu capul in jos nemaiscotand nici un sunet. Dupa cateva minute de stat intr-o liniste de inmormantare Lucky cu o fata mai trista imi spune ca nu mai conteaza si ca mai bine m-as gandi eu la asta. Se intoarce cu spatele la mine apoi mai zice doar sa ma odihnesc ca maine va fi o zi lunga de antrenament. Despre ce fata vorbeste Lucky? De ce nu vrea sa imi zica? Daca nu Hinata e fata potrivita pentru mine atunci cine?
-Nu te mai gandi la asta, nu vei reusii prin ghicit, trebuie doar sa vezi mai departe de aceasta ceata ce te face sa fi confuz. Ascultati inima, i-a te va ghida catre fata ideala, dar mai intai sa zici ca esti indragostit de ea, cunoaste-o cu adevarat!
Lucky are dreptate, oricat as incerca nu voi ghici asa, trebuie sa vorbesc mai mult cu mai multe fete si apoi voi vedea care ma atrage intradevar. O misiunhe aproape imposibila in viata unui barbat sa isi gaseasca sufletul pereche. Deobicei nu se arata orcui...Cu acest gand adorm, am cazut din nou in praopastia viselor...

Sakura:
Beep! Off..cine trimite mesaje la ora asta?! Daca e iarasi un mesaj tampit cu premii imi arunc telefonul pe geam! Ma uit nervoasa din cale afara si observ ca numarul este necunoscut. In mesaj scria ceva ce imi facea pielea de gaina si anume:

"Sakura, de azi intr-o saptamana este concursul, fi atenta sa reusesti. Dar ai de ales: Ori te bazezi pe concurs, sa il castigi pentru ca visul tau sa se indeplineasca, dar totusi lasand-o pe Lexy sa moara sau alta varianta e sa o salvezi pe ea si sa renunti la concurs. Vara se temina Saku si va incepe scoala ceea ce inseamna ca nu vei mai avea timop pentru concursuri. Ce vei face?
Cu drag Cupidon <3"

Pe bune Rose, inca mai ai porecla asta? Imi aduce aminte de ziua in care m-am indragostit prima oara. Ea ma ajuta-se sa il cunosc pe acel baiat mai bine, pacat ca defapt mi-am dat seama ca nu era pentru mine.
Pff mai bine las prostiile astea deoparte si ma concentrez la problema mea. Pai normal ca voi merge dupa Lexy, doar nu o voi lasa sa moara. Ea este cel mai important lucru pentru mine si dupa cum am observat nu poate sa fie inlocuita de nici un alt caine. Dar problema este ca sigur va fi o capcana, in orice caz, sunt pregatita pentru ce e mai rau. Inchid ochii si ajung in lumea mea...
***Dimineata***

Sar ca arsa auzind o trompeta. Stai! O trompeta?! Ce nai...Dar nu apuc nici sa gandesc ca il si vad pe Sasuke cu trompeta la gura sufland cu putere. Imi pun mainile la urechi si urlu de o mie de ori mai tare sa inceteze ca am inteles, ca ma trezesc. Cand se opreste aud un tipat mai bine zis urlet venind din camera Hinatei. Ne ducem repede amandoi si il vad pe Naruto tot cu o trompeta la gura facand zgomot cat sa se auda si pe sosea. Hinata tipa ca naiba sa termine, ca vrea sa doarma, aruncand in el cu tot ce putea. Brunetul se duce in fata lui Naruto, ii i-a trompeta si dupa ii spune o mica injuratura.
Dupa ce s-au mai calmat spiritele am mers la bucatarie pentru a manca ceva. Eu si Hinata ne-am gandit sa facem clatite si salata cu ton. Ne-am apucat, eu am inceput sa tai legumele in timp ce Hinata facea clatitele. Vrand sa faca o smecherie ca si bucatarii, aruncand clatita in aer, mi-a venit mie in cap , eu fara sa vad nimic si panicata am alunecat pe gresie si poc! Drept sub masa am ajuns si am dat si cu capul de ea. Masez zona unde m-am lovit apoi ma ridic nervoasa tipand la Hinata sa nu mai incerce smecherii si sa se concentreze sa ii iasa cat mai bine.

Cand mancarea a fost gata am asezat-o pe farfurii si gata micul dejun. Baietii au venit si s-au asezat la masa. Narut-o uitandu-se atent in farfurie spune:
-De ce clatita mea este foarte turtita, rupta si are fire de par roz in ea?!
Eu si Hin incepem sa radem ca nebunele baietii uitandu-se ciudat la noi. Spun ca e greseala mea si ii spun ca o sa incerc pe cat posibil ca in aceasta saptamana sa aiba mereu micul dejun asa. Naruto se uita revoltat la mine parca vrand sa ma manance.
-In cazul asta ma voi multumi si obisnuii...Sakura, iti place topingul de ciocolata? ma intreba blondul deschizand frigiderul.
-Da, de ce intrebi? Imi place chiar mult, sa sti ca as vrea sa imi pun pe clatite..
Blondul scoate toping-ul din frigider apoi zice sa vin sa il i-au daca vreau. Incepe sa fuga pana afara apoi cand il prind, surpriza! Parul meu nu mai e roz ci saten, Naruto mi-a turnat tot toping-ul in cap! Off o sa regrete pentru ce a facut, dar mai inai va trebui sa ma duc sa ma spal...
Dap, scuze ca e scurt dar incerc ca sambata sa mai pun unul lung. Sper sa va placa :*


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 21:16

Cu toate ca nu e multa actiune imi place. Mai ales acea trezire cu trompeta... poate o voi incerca si eu think Poate ma trezesc mai repede lough
Amuzant capitolul si eu care stateam cu sufletul la gura sa vad ce zice cutu-cutu.. pfff, nu a zis nimic si ia pasat misiunea lui Sasuke care asta e paralel cu dragostea si fetele >.<

Mersi ca mi-ai spus si abia astept nextul
Bye


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 21:24

Eh lasa Rose ca Sasuke nu va mai fi asa paralel cu fetele lough


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 15:31

Hey, ai pus nextul! ^.^
Imi place foarte muult! in love
Te rog sa ma anunti cand pui nextul si spor la scris. a hug


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Iihiw


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 16:32

nu conteaza cat de scurt e.ceea ce arati este k nu ai uitat de fic k dak nu te omoram biciuitor a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 16:37

Aleluia, ma mir ca nu ai renuntat la fic =]]
Este foarte dragut si frumos ^^
Repejooor next!!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste printre labute de catei - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Mier 09 Noi 2011, 19:14

Deci,am trecut pe-aici si acest fic este magnific,il ador,are si catei,si dragoste,e.........e de 1000 de ori mai frumos decat frumos!!!Next,next,next!!!!!!! Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 836813 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 836813 Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 836813


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 15:18

foarte foarte grozav huh?
ador fic-ul huh?
este unul dintre fic-urile mele preferate huh?
este o idee foarte originala huh?
ador ca este cu catei huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 15:55

ce faci? nu mai pui next? vrei sa fac infarct aici?te roooooooooooooooooooog sa pui next happy2 crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:53

WoW....e super tare acest fic dar nu inteleg la ce se referea mesajul lui Rose.....la inceut am crezut ca Rose va participa la concurs cu Lexy,dar acum dupa ce a primit Saura acest mesaj numai sunt atat de sigura......asa ca une next-ul mai repede ca nu mai am radare
ca nu mai am rabdare............

PLYYZZ-PLYYZZ

PUNE NEXT-UL


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 14:43

IMI PLACE SI VREAU NEXT-UL


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 20:12

hai ma pune nextu te rog. nu vezi k sau pus panzele de paianjen pe aici? te imploooooooooooor sa pui next sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 18:49

poata ca sunt umpic insistenta dar te implo r pune next-ul
ca mor de atata aste[tare si imi invarteste si curiozitatea asta cutitul in rana


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 22:14

Mii de scuze...va rog sa ma iertati sad
In ultimul timp sunt ocupata cu scoala si nu prea am timp sa ma ocup de fic
Din nefericire cred ca nextul va aparea abea prin vacanta de iarna
Dar ma voi revansa eu cumva
Pana atunci va pupacesc kiss


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 08:05

te inteleg perfect scoala asta paraca ne-a tampit de tot zau asa cine naiba a inventat-o a fost un mare tampit lough


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 19:43

nu-i nimic ubitha
noi sau eu , cel putin nu ma supar
te rog anunta-ma si pe mine de next
este foarte frumos ficul tau



pupici si next


Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 S6he8w
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Npi5xg
Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 2myt0zq




Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-