Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 18:04

BIne macar k nai uitat de fic. scoala asta e cel mai graoznic cosmar din lume.profesorii n-au altceva mai bun de facut decat sa ne tampeasca cu tot mai multa carte? ce vor sa faca din noi? profesori universitari? in vacanta de craciun cel putin in primele 2 sapt n-o sa pot sa dau comm k sunt pe la o verisoara dar cum ajung acasa o sati dau la commuri de n-o sa stii de tn. promit happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 00:38

Iata ca vin si eu dupa un car de ani cu nextul, scuze ca v-am facut sa asteptati atat Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 896861

Sentimente impartasite

Sakura:
Dupa o sesiune intensa de cumparaturi suntem acasa odihnindu-ne, sau cel putin baietii care au avut de carat o gramada de sacose. Eh, pe mine si pe Hinata ne relaxeaza shopping-ul, ne simtim in rai cand vedem atatea lucruri frumoase si cand vedem cardul generos a lui Sasuke. Saracul baiat a platit pentru tot si pot spune ca s-a terminat cu acel card. Sunt eu indragostita de el dar nici ca mi-e mila de ceva cand vine vorba de shopping. Inca nu au scapat, e abea inceputul zilei, deci avem timp sa mergem si pe plaja, acolo chiar ii voi epuiza complet.

Ma uit spre Lissa si observ ca nici nu ma baga in seama. Nu credeam ca exista caini materialisti care nu pun suflet in nimic. Mi-e dor de Lexy, mi-e dor sa o strang in brate si sa ii spun ca nimic nu ne va despartii, sa ii simt blana pufoasa si limbuta ei facand contact cu fata mea alba. A uitat de tot si de toate? A uitat cate amintiri a lasat in urma ei? A rupt o prietenie doar din motivul unei mici certe, a decazut nervos. Nu o stiam asa, era tare, mereu ma ajuta, mereu era optimista si privea viata ca pe o provocare dar cred ca pana la urma si noi avem momentele nostre nu? Nu o voi uita niciodata, nu pot sa o las sa moare in mainile surorii mele, trebuie sa aiba o moarte lina si nu acum peste multi ani. Ar trebuii sa aleg, nu pot face doua lucruri deodata, nu pot sa particip la concurs si sa o si salvez pe Lexy, imi e imposibil. Acesta e destinul? Acum trebuie sa aleg pe ce drum voi merge incontinuare, daca pierd concursul nu stiu daca Sasuke ma va mai ajuta. Nu pot lucra cu un alt caine, nu am acea legatura sufleteasca, nu ma intelege si nici eu pe ea...Rose vrea sa ma ruineze de tot...nu are sentimente? E un ghetar ce nu poate fi topit, nici macar de sora ei?..

Sasuke:

Off...Lucky, ar fi mai simplu daca ai spune-o tu. Care e acea fata? Simt ca e Sakura dar nu sunt sigur. Hinata e potrivita pentru mine? Nu, a zis-o si Lucky si astazi mi-am dat seama si eu. Am vazut cu ce ochi il privea pe Naruto, realizez ca mai bine ar fi cu Naruto decat cu mine, el o face sa zambeasca in fiecare clipa, e fericita alaturi de el, nu de mine. Capul meu e plin acum, sunt dezorientat si parca tot ce fac nu este bine, simt o presiune teribila ce nu imi da pace. Vreau sa fiu singur in fiecare moment dar asta, nu este bine mai ales in momentele acestea in care mai degraba as avea nevoie de cineva care sa imi asculte off-urile.

Aud un ciocanit si intreb lenes cine este. De cealalta parte aud un glas cunoscut mie si inca cum. Ii spun sa intre iar acesta se aseaza langa mine. Parul lui blond era ciufulit si statea in toate partile iar ochii lui albastrii ca marea ma priveau intrebatori. Zambesc si ii spun usor:

-Nu e nimic Naruto..sunt doar putin confuz, s-au intamplat multe, mai ales in inima mea...

-Sasuke, as dorii sa te intreb ceva...E adevarat ca o placi pe Hinata?

-Nu stiu Naruto, chiar nu mai stiu...Simt ceva pentru ea dar nu pot lasa la o parte faptul ca zambeste mereu atunci cand alt baiat este prin preajma. Pe de alta parte pana si Lucky mi-a zis sa renunt...

-Ooo, pai sti, mereu cand eu sunt langa ea pulsul imi creste si zambesc indiferent de situatie, cred ca m-am indragostit de ea...
Ii spun lui Naruto ca totul e in regula pentru ca sunt sigur ca si Hinata este indragostita de el. Acesta se uita prieteneste la mine zicandu-mi ca nu stie ce sa faca. O sa ii spun in gen Lucky...

-Ascultati inima..ea te va ghida spre calea cea buna. Dupa acestea spuse, el iese din camera cu zambetul pe buze. Nu stiu cand am devenit asa de poetic dar asta este, se mai intampla. Cand ma gandesc ca peste o jumatate de ora trebuie sa mergem pe plaja imi cam piere cheful de toate si tot. Mai bine m-as pregatii altfel isr ma aleg cu predici din partea fetelor ca iar am intarzia, ca nu sunt punctual deloc si alte chestii de-a lor. Ma imbrac adectavat iar apoi ma asez usor pe patul moale. Ziua asta va fi o zi plina si obositoare, voi sta cu doua maniace pot spune asa ca ma astept la orice.

Dupa cateva minute merg spre camera lui Naruto si ii zic sa mergem. Acesta da din cap afirmativ si parasim incaperea plina de cutii de pizza, off Naruto nu s-a schimbat deloc. Facem un popas in camera Hinatei unde o vedem zacand in pat. O intreb daca se simte bine iar aceasta din pacate da din cap in semn ca nu. Ma uit la ea apoi la Naruto si ma gandesc la cat de mult se potrivesc astia doi, sunt facuti unul pentru altul. Ii spun lui Naruto ca mai bine el ramane sa aiba grija de Hinata si eu ma duc cu Sakura pe plaja ca sa ii fac moftul. Acesta nu apuca sa spuna nimic pentru ca ies repede pe usa lasandu-i singuri.

Cobor la parter unde o vad pe Sakura gata de plecare. Era imbracata intr-o rochita de vara cam scurtuta, de culoare galbena. Daca este asa sexy numai in rochita ma intreb cum este in costumul de baie. Sasuke! Unde ti-e mintea? Pff, incepi sa gandesti ca un pervers.
Pe drum nici unul dintre noi nu scoate o vorba, tacerea ne cuprinse pe amandoi. Ma uitam usor la ea pe furis, aceasta zambea si isi vedea de drum. Ajunsi pe plaja Sakura isi aseaza prosopul mai apoi isi da rochita jos. Acum pot spune ca mai e putin si imi iese sangele pe nas. Acea Sakura necajita a disparut si a aparut o Sakura atragatoare, abea acum observ feminitatea din ea. Poatra un costum de baie format dintr-un sutien alb cu dungi negre si niste slipi albi avand un fel de curelusa neagra. Daca mai erau barbati pe aici sigur ii innebunea. Se aseaza ca o felina pe prosop relaxandu-se si bucurandu-se de soare. O las sa se relaxaze cateva minute iar dupa o iau ca pe o mireasa de pe prosop ea incepand sa tipe si sa se zbata. Ma indreptam incep spre larg aceasta tipand de mama focului. Incep sa rad si ii spun ca nu o sa o omor. Ma opresc cand aceasta imi spune ca (,) chiar ii este frica, incepand mai apoi sa tremure. Se agata de mine ca vita pe vie uitandu-se in jos si incercand sa nu tipe. Ii ridic usor barbie dandu-i la o parte suvita de par ce ii acopera ochii. O privesc adanc parca incepand sa ma pierd in acel labirint verde...

~La Hinata si Naruto~

Naruto:

Ii spun Hinatei ca o sa fie in regula si o sa se faca bine. Aceasta incepe sa rada cat o tin puterile spunand ca nu ii este rau ci doar nu vroia sa mearga cu nici un chip pe plaja. O privesc atent si simt cum pulsul imi creste cu fiecare clipa ce trece. Isi indreapta si ea privirea catre mine zambindu-mi usor si tandru. Se apropie de mine atingandu-mi fin obrazul. Ochii ei lila straluceau puternic si aratau oarecum sinceritate. Mi s-a taiat rasuflarea, pulsul imi este ridicat iar de asemenea ochii mei stralucesc la fel de tare ca ai ei.

-Mereu ma faci sa zambesc...indiferent de situatie, cred ca am ajuns sa te...

Dar nu o las sa termine caci imi presez buzele peste ale ei. Nu reactioneaza dar mai apoi intra in joc amandoi incepand sa ne sarutam nebuneste. Imi placea acea atingere, era fina si placuta, plina de tandrete. Cobor in jos sarutandu-i pervers gatul aceasta gemand de placere...

~Inapoi la Sakura si Sasuke~

Ma privea oarecum tematoare, vroia sa incetez, sa nu o mai privesc, dar eu mereu am fost si voi ramane incapatanat. Azi fac ce-mi spune inima asa ca sa vedem ce iese. O priveam tranzmitandu-i caldura oarecum. Nu spunea nimic, probabil doarea sa spuna ceva dar cuvintele nu ii ieseau, nevrand parca sa strice acest moment. Ma apropii usor, usor pana cand buzele noastre sunt la o distanta de 2 centimetrii. O privesc iarasi in ochii ei verzi asemeni smaraldelor intreband-o din privire daca vrea sa ma opresc. Aceasta nu transmite nici un sentiment dar se apropie cu viteza de buzele mele satingandu-le incet si timid. Intru in jos muscand-o de buza inferioara pentru a-mi lasa cale libera sa-i explorez lacasul umed. Limbile noastre se duelau niciuna vrand sa se lase batuta.

Capitol Necorectat ...Sper ca v-a placut, astept pareri
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 208323

Edit:
Costumul de baie al Sakurei: http://www.firmeproduse.ro/pictures/p0903/romiboy1236560835.jpg


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 03:51

Hey!!! Am aterizat si eu p-aici!!
Fic-ul este super tare si nici prin cap nu mi-ar fi trecut o asemenea idee!!
Habar nu am de unde te-ai inspirat dar este super marfa!!
Abea astept next-ul si sa ma anunti cand il pui!!
Spor la lucru si multe idei!!
Te poop...Carry
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Asss10Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 07:09

Mai mai, ce avem noi aici? Imi place capitolul :> Imi plac mai ales momentele dintre cele doua cupluri, foarte nebunatici astia patru n-am ce zice. Asa, pai ce sa mai zic? Cred ca sa aduci nextul cat de curand.. happy2 Spor la scris si multe idei in continuare.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 12:12

dau edit



Ce frumos! Saruturi, atingeri si altele.
Perversitatea intra in joc.
Ce draguta e Hin cadn minte.
Sa continue, sa nu se opreasca doar la un sarut(ambele cazuri) dar nu cred ca se va intapla acum.
Astetp capitolul urmator


Succes! kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 13:17

Buna draga mea ! :)
Deci, m-ai facut happy ! happy2 Ai adus continuareaaaaaa ! in love
Deci, mi-a placut extrem de mult cum ai scris si momentul dintre cei 4: Naru-Hina, Sasu-Saku heh
Yeeeyy Kisss !! kiss
Sa aduci nextul repede !!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 13:53

Tare,tare,tare....tare!!!!Imi place foarte mult!


Ultima editare efectuata de catre Kilari in Dum 25 Dec 2011, 16:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 15:07

Ma voi gandi :) o sa incerc ^^


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 16:01

ce fromos
ador ficul asta cred ca este unul din preferatele mele
gata cu vorbaria
si apucate de next


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 17:41

ce misto e costumul de baie al Sakurei :X.. Apropo, mersi ca mi-ai spus.
A dat Domnu si ai pus un sarut intre cei doi, asa drept cadou de Craciun.
Si cand aduci urmatorul capitol? :>
Poate maine sau fix de Craciun ;;)


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 11:53

Aleluiaaaaaa,ai adus next!!!!!!!! in love
Nu pot sa cred ce frumos eeee!!!!
Doamne,Doamne ce frumos ai descris,ce frumos decurg lucrurile!! a hug a hug a hug
Ce bine ca s-au sarutat!!! love
Abia astept sa vad ce face Sakura in legatura cu Lexy think
Next repede please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!


Ultima editare efectuata de catre angel.caitlyn in Lun 26 Dec 2011, 18:37, editata de 1 ori
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 14:18

WAIII huh?
ce capitol frumos si umpic ... pervers yeah
ce ma bucur ca ai pus next-ul si ai adunat firele de paianjen lough
te felicit din inima in love
cat timp am citit capitolul am si uitat ca am mana dreapta pansata si de durere huh?
iti urez Craciun Fericit din inima in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 15:52

Cel mai tare fic!!!Pe bune,eu nu spun prea des aceste 4 cuvinte. happy2 Mai vorbim!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 RemorsefulValidFinch-size_restricted
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 30a42tg


Thx Schizzo !


Ultima editare efectuata de catre Kilari in Vin 30 Dec 2011, 16:26, editata de 1 ori
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 21:20

ma bucur ca ai pus next-ul
imi place f. mult
te rog sa ma anunti cand e gata urmatorul capitol
sper sa fie cat de curand
PwP dulce de tot la tine kiss
P.S. ...
BUCURIE, FERICIRE,
CASA PLINA DE IUBIRE,
UN CRACIUN FRUMOS,
PLIN DE VESELIE


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 18:32

Nu stiu cu ce sa incep, in primul rand cu scuzele pe care ti le datorez. sad sad sad
Imi pare sincer rau ca nu ti-am citit ficul pana acum, sunt asa o zapacita. Insa m-am straduit sa il termin repede si promit ca nu o sa se mai intample. happy2 in love
Pot spune ca e mult mai frumos sa citesti o poveste de la cap la coada, fara sa astepti nexturi sau chestii de genul pentru ca pare mult mai frumoasa. huh?
Copii astia chiar ca sunt mai zapaciti ca mine lough . Nu stiu saracii de cine sa se indragosteasca lough lough lough ( bine macar ca au de cine :-<). Cat despre catei, pffff m-ai dat gata, iubesc cateii si tot ceea ce tine de ei. in love in love in love
Imi place moolt cum descrii, intrigile si tot misterul din acest fic. Saraca Lexy nici acum nu m-ai lamurit de ce a fugit, insa stiu ca o sa o faci in curand. a hug
Mie chiar mi se pare uimitor ceea ce scrii, am devenit fanul tau infocat in love . Abia astept sa vad ce se mai intampla... think
Offf iubitha, in ficul asta chiar ai de toate. Drama, iubire, tristete, mister, suparare, bucurie si sa nu uitam de amuzament. Fazele dintre Naruto si Sakura sunt bestiale, offf ce imi mai place mie de astia 2. lough lough
Oricum te pupic doolce si sper sa pui nextul in curand. kiss
Tin sa imi cer scuze si pentru faptul ca comentariul asta este putin cam mare. lough rusinos
Cand ma apuc de vorbit (scris), nu ma mai opresc. happy2
Deci sa nu o mai lungim : Te iubesc, si pe tine si pe catei si ficul si astept nextul cu nerabdare.
Ciao kisskisskiss



Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:15

Hey, in sfarsit ai adus next-ul. dap !
Imi place foarte mult.
Mai ales scenele SasuSaku si NaruHina. in love
Abia astept sa pui next-ul.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Iihiw


Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:18

Hey, m-am reintors cu un nou capitol
Multumesc mult pentru comentarii Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 977748
Acest capitol este dedicat tuturor persoanelor care imi citesc ficul Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 78717
Va anunt ca ficul este aproape de sfarsit Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 301723
Scuze daca este scurt... Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 896861
Ne intalnim din nou

Sakura:

Priveam cum soarele rosiatic se lasa incet inghitit de mare. Cerul este parca pictat cu o noanta de portocaliu, iar pescarusii zboara lin prin aer facand putin zgomot. Valurile puternice se apropie cu repeziciune spre tarm spargandu-se de stancile rigide. Il privesc cu o mica stralucire in ochi mai apoi inima batandu-mi destul de tare mai sa-mi iasa din piept. Ma place cu adevarat sau doar se joaca cu mine? Mii de intrebari de acest gen imi treceau prin minte nelasandu-ma nici o secunda sa ma bucur de privelistea incantatoare. Vine concursul si inca nu stiu ce voi face. Carierea mea, visul meu este pus in joc, e atat de greu sa aleg, parca sunt inchisa intr-o cusca, orice alegere as face-o tot pierd ceva. Dar sa sacrific o viata nevinovata ar fi prea detot. O voi salva pe Lexy, singura, nu am de gand sa ii bag in problemele mele si pe ceilalti. Ma voi descurca cumva, trebuie...

~~Peste doua saptamani de antrenament intens~~
Mana imi tremura, respiram alert vazand cuvintele scrise in cerneala neagra stand asezate armonios pe foaia de un alb imaculat. Venind de la Rose mi-era oarecum frica sa o citesc, nu stiu ce plan are in minte dar trebuie sa o opresc. Nu imi pasa de ea, nu o consider nici macar ca pe o amica dar ca si o sora. Nu vreau ca privirea mea sa se intalneasca cu privirea ei rece ca un ghetar. Mereu imi era frica ca odata si odata ea imi va pune in pericol cariera si iata ca se intampla. De ce vrea asta? Nu ma intrebati ca nici nu stiu. Nu inteleg de ce are o ura asa de mare pe mine, pur si simplu mi-se pare inuman. Oftez scurt si arunc scrisoarea la gunoi. Trebuie sa gasesc o cale sa o iau pe Lexy pe furis, dar cum?
Gandurile imi sunt intrerupte de un ciocanit. Scot un "intra" sfios printre buzele mele trandafirii.

-Ce ai? Nu prea pari in apele tale..Ai emotii? Totul va fi bine, te asigur Sakura...

Ii aud vocea ce imi facea corpul sa tremure. Ma uit in ochii lui si gasesc valuri de sustinere. Este cu mine si nu ar tebuii sa imi fie teama, dar corpul meu nu inceteaza sa tremure mai ceva ca o gelatina. Aveam nevoie de ajutor, stiam asta, dar nu vreau sa le pun vietile in pericol. Stiu foarte bine ca este ingrijorat dar este mai bine sa nu afle nimic. Ii spun ca nu am nimic si sa mergem. Ma duc in cabina cateilor si ma uit la Lissa. Ii spun in soapta ca o sa fie bine iar aceasta da din cap in semn ca da. O iau si ma duc pe teren.
Ajunsa acolo trag aer in piept si ma uit la multimea de lume ce zbiera. Imi va fi dor de clipele acestea, clipele cand sunt pe teren si incerc sa dau cei mai bun, clipele cand arat oamenilor ca poate fi o prietenie stransa intre caini si noi pana si clipele in care comentatorii fac glume pe seama noastra. Zambesc scurt si apoi ascult introducerea.

-Doamnelor si domnilor, bine ati venit la concursul international Dog Agility. De data aceasta concursul va fi putin mai diferit, concurentii sunt plasati in echipe de cate patru...
Nu apuc sa aud continuarea deoarece telefonul meu incepe sa vibreze. Ma uit pe furis sa vad cine suna apoi raspund fara ca cinva sa vada.

-Sunt intr-un loc intunecos si foarte ciudat, plin de mancare de caini jucariisi alte prostii...

Atat am auzit dupa am fugit ca nebuna spre subsol. Nimeni nu a observat deoarece eu eram pe randul din spate. Alerg printre miile de culoare de la stadion mai apoi gasind o usa ruginita ce ducea in jos. O deschid si un scartait groaznic isi face aparitia aproape surzindu-ma. Locul acesta este infricosator, peretii erau vai de ei, iar in fiecare colt se putea observa o panza de paianjen giganta. Era atat de mult praf incat nu puteai zarii nimic. Deschid o alta usa si observ un ghemotoc de blana alb uitandu-se spre mine cu tristete. Se indreapta spre mine sarindu-mi in brate mai sa ma dea jos. O lacrima fierbinte se iveste de chipul meu ca de portelan. Mi-a fost dor de ea, propabil si ei de mine.
Lasand la o parte acest moment emotionant observ o persoana ce statea cu spatele. Era ea, stiam asta, dar nu vroia sa imi confirme aratandu-si fata. Purta o gluga mare si neagra, parul ii era probabil prins in sus, ochii ei erau acoperiti de acea gluga. Zambetul ei era oarecum sadic, plin de ura dar nu ma afecta. Stiam foarte bine ca va fi asa, stiu foarte bine ca nu ma suporta...
-
Stii, mai intai vroiam sa omor aceasta botaie, dar mai bine iti distrug cariera nu? Nu te iubesc nici ca pe o amica, te simt ca pe un dusman, nu ma coplesesti deloc..

-De ce atata ura? De ce nu imi poti fi sora? Ma urasti atat de mult dar este inuman! Nu te inteleg deloc!

-Din aceasta cauza, nu ma intelegi deloc, niciodata nu m-ai inteles...sau probabil nu ai vrut. Ai ales calea ta, nu ai vrut sa vi cu noi si sa ne ocupam de afaceri..a fost alegerea ta!

-Sa vin cu voi si sa ma ocup de afaceri false?! Sa pacalesc oamenii pentru a-mi castiga painea? Sa vand droguri impreuna cu tine si sa ma bucur de tristetea si amaraciunea altora? Imi pare rau dar eu nu sunt asa. Inca nu imi vine sa cred ca suntem...

S-a facut liniste deodata. Cuvintele mele au fost taiate de privirea ei ucigasa. Se intoarce cu spatele la mine iar ultimele ei cuvinte au fost "Sigur ne vom mai intalni" , apoi disparand in intunericul atat de gros. Un zambet imi acapareaza chipul uitandu-ma la Lexy cum ma linge toata. Eram fericita, cu sau fara cariera, am tot ce imi trebuie chiar aici.

~~Acasa~~

Casa dulce casa...pana la urma am reusit sa particip la concurs. Dupa atatea lacrimi ma simt atat de usurata ca s-a terminat. Am adus un trofeu mare si frumos acasa si toata lumea e fericita. Dupa atatea peripetii am nevoie de relaxare, asa ca stau pe canapea, singura, doar eu si popcornul si vizionez un film de comedie. Daca rasul lungeste viata atunci eu va trebuii sa recuperez ceva ani. Nu apuc bine sa ma uit la film ca-ci cineva suna la usa. Oftez si ma indrept spre intrare. Deschid plictisita si ma uit oarecum adormita la persoanele ce stau in fata mea. Dupa ce ma dezmeticesc, ochii mei se maresc, pulsul imi creste neobisnuit de mult ajungand sa scap castronul cu popcorn din mana. De ce sunt aici?...

Va urma


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:20

dau edit

Editat de choco: am inteles ca dai edit, dar cand asta? Fiti mai atenti.. Of, of.


Da scuze am uitat de asta, chiar am crezut ca am comentat. A gasit in sfarsit catelusul! Ce bine! Sorasa e o inganfata imi vine sa-i trag una. Iti place sa ne lasi in suspans? Sa sti ca-ti merge. Sa ne aduci nextul repede.


Succes kiss
La Multi Ani!


Ultima editare efectuata de catre Diavolitia in Dum 01 Ian 2012, 16:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:24

Edit:

Nici nu apuc bine sa las un comentariul ca iar pui next si iat trebuie sa las un comentariu. dap !
Dar asta nu conteaza, ceea ce conteaza este ca iar ai reusit sa ma uimesti cu capitolul tau.
Sunt atat de fericita ca Sakura a gasit-o pe Lexy, dar pacat ca sora ei e atat de sadica. Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 307712
Si ma rog cine au venit?
Pune odata next-ul ca nu vreau sa ma mai tii in suspans. Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 468521
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Iihiw


Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:09

Hey!! Multumesc Doamne ca-i venit si tu next-ul..
Capitolul este mirific...A gasit-o pe Lexy...Ce bine.
Cine era la usa? Firai sa fie cu suspansul asta..
Aste cat mai repede next-ul si sper sa-l pui cat mai repede.
Ciau!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:24

cine sunt dupa usa?
prieteni ei sau ibecili aia de parinti?
mai lasat in ceata vreau next-ul ca ma impusc


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:27

hei , hi!



multumsc ca m-ai anuntat , dance2
astept cu nerabdare nextul , happy2
sper sa ma anunti dance2
foarte frumos acest capitol ca toate de altfel , happy



bafta si pupici kiss


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 S6he8w
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Npi5xg
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 2myt0zq




Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:42


Sasuke pe unde e ?

Scz la cat am citit mi sau amestecat in minte ficurile... Nu prea lam vazut pe Sasu si is curioasa.... nu apare ? sad sad sad sad

Sau daca a aparut destul de des scuzam-ma dar am citit atatea ficuri incat ma dor ochii si nu prea am citit ceva despre Sasu aici... Sau poate este.. Sorry daca te-am deranjat.... Mi se intampla.. crying crying


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 GFwjEwr
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 QqXP3Jo
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:43

Buna draga mea ! :)
Multumesc de anunt ! kiss Esti o scumpa ! love
Asa, despre capitol. Este foarte frumos si lung, asa cum imi place mie. ;)
Ma bucur ca Sakura a gasit-o pe Lexy si a castigat concursul.
Ai scris foarte bine si abia astept capitolul urmator. Oare cine-i la usa ? think
Sper sa ma anunti si data viitoare. !
Succes in continuarea si bafta la cat mai multe idei ! kiss


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Asss10Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 18:36

Scumpo, imi place foarte mult acest capitol. Pot spune ca nici nu ma asteptam la altceva din partea ta, dar chiar m-ai impresionat. Ai pus sentimentele personajelor in valoare intr-un mod foarte frumos si ai reusit sa redai prin cuvinte ceea ce traiu ele. Felicitari! Asa, astept cu nerabdare nextul.. Spor la scris si multe idei in continuare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-