Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 20:55

Tuuuu... sfarsitul m-a dat gata... abia astept sa vad ce se intampla... huh? off suspansul asta.
Ca de fiecare data iubesc cum descrii si povestea in sine. in love
Imi pare rau ca e spre sfarsit, o sa-mi fie foarte doooor de ficul asta . sad
Oricum sa ne bucuram de ultimele momente, te pupic doolce si cum am mai spus abia astept sa vad ce urmeaza. a hug
Ciao kisskisskiss



Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 00:24

OMG gata am terminat de citit caci am ramas in urma
Fantastic ca intodeauna <333
Il ador Lory, il adoorr
SUperb, Lexy, SasuSaku
MINUNAT!
Repejor next!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste printre labute de catei - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 00:43

Asta asteptam mai Elz :))
Mamy daca nu dadeai comm nu ma apucam de scris (D)
Acum ma pun pe tastat Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 384738


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Asss10Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 09:57



Ei bine draga mea, dupa cum ai cerut, am reaparut pe aici cu o critiica happy2 Sa vedem..



Descriere ~ imi place ca desi te axezi pe sentimente nu le faci sa para greu de inteles pentru cititori. Le exprimi cu ajutorul unei descrieri nici prea prea, nici foarte foarte, care te ajuta insa sa exploatezi acea emotie pana la capat. Chiar ma faci sa simt ceea ce simte personajul si de fiecare data cad se intampla cate ceva imi ramane un gol in stomac. Chiar daa tehnic nu este cea mai perfecta descriere, pui mult suflet si reusesti sa dai viata cuvintelor, astfel ca ajung la inima celui care citeste. Bravo!

Dialog ~ nu il folosesti in cantitati foarte mari, ci doar atat cat trebuie. Imi place ca te folosesti de el, deoarece mai dinamizezi actiunea si astfel poti trece mai usor dintr-un cadru in altul fara a ameti cititorul.

Actiune ~ nu mi se pare grabita si datorita descrierii sentimentale, dar si a celei a peisajului, lucrurile decurg lent fara a fi "impinse de la spate". Imi place cum pui in evidenta fiecare lucru important si ma bucur ca nu treci de la un aspect la altul cat ai zice peste. Este bine ca reusesti sa impui un ritm care sa nu plictiseasca, dar care sa lase cititorul sa isi imagineze cadrul spatial al actiunii.

Idee ~ dupa parerea mea este chiar originala si ma surprinde cum de fiecare data apari cu ceva nou, care sa ne faca mai curiosi si mai dornici sa citim in continuare. Ideea cu cainii vorbitori mi se pare foarte frumoasa, mai ales ca ai pus in cuvinte visul multor proprietari de caini si animale in general care cred ca ar da orice sa poata vorbi cu animalele lor.

Titlu ~ prima data nu mi-a atras atentia, nu stiu de ce, insa dupa ceva timp parca ma impingea curiozitatea sa deschid sa vad despre ce este vorba. Cred ca cel mai mult mi-a placut jocul de cuvinte pe care l-ai facut, mai ales ca suna chiar funny. Are legatura cu continutul textului ceea ce este foarte bine.

Estetica ~ capitolele sunt frumos asezate in pagina si bine structurate. Imi place ca lasi rand liber intre paragrafe si ca scrii cu alb, deoarece este foarte usor de citit.

Greseli de tastare/ ortografie:

noanta ~ nuanta

mi-se ~ mi se

nu ar tebuii ~ nu ar trebui

cei mai bun ~ ce-i mai bun

cinva ~ cineva

giganta ~ gigantica

nu puteai zarii ~ nu puteai zari

botaie ~ potaie

va trebuii ~ va trebui

ca-ci ~ caci

~ inainte de "deoarece" si de "dar" se pune virgula; poate stiai, poate nu, insa am vazut ca nu prea ai pus virgule;

~ ai mai avut unele repetitii pe ici pe colo.

Cam asta am avut eu de spus. Sper sa iti fie de folos. Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^



Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 12:11

Ma bucur enorm ca Sakura a gasit-o pe Lexy.
Imi place enorm de mult capitolul.
Sa ma anunti cand pui next-ul.
Spor la scris si la deei, multa bafta-ncontinuare. a hug
PwP dulce de tot la tine:*:


☆☆________ _______ ______ _____ ____ ___ __ _☆ Semnatura ☆_ __ ___ ____ _____ ______ _______ ________☆☆


https://youtu.be/FD6LgKkTrPE

Baiatul Rock

Inspir adanc, e prea fitos
Cand l-am vazut era sa cad pe jos
Clipesc prea des cand il privesc
El mi-a zambit si simt ca-nnebunesc
E prea mult fum, e prea de tot
Si-un zgomot ce nu-l mai suport
Dar tot ma duc in acel loc
Sa-mi vad baiatul care canta rock

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

Refren(x2):
Mama am innebunit
Iar m-am indragostit
Nu-i dintre baietii de la bloc
Are prea multi cercei
Chiar daca tu nu vrei
Sunt cu baiatul care canta rock

Si mult prea des eu imi doresc
Oriunde merg vreau sa il intalnesc
Si-mi pare rau ca-i doar un vis
Dupa concert totul imi pare trist
Abia astept sa-l mai privesc
Sa imi zambeasca si sa-nnebunesc
Baiatul rock iar a plecat
Si nici acum el nu m-a sarutat

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

refren(x2): ....

Mama am innebunit
M-am indragostit
M-am indragostit
Mama am innebunit
M-am indragostit
Am innebunït

refren(x2): ....
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 14:04

ma bucur extrem de mult ca ai adus next-ul chiar inainte de anul nou huh?
foarte frumos si ma bucur ca Sakura a castigat concursul si a gasit-o pe Lexy huh?
de ce am impresia ca cei de la usa sunt parintii ei nervi!
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat scumpo kiss
ITI DORESC UN AN NOU FERICIT DIN INIMA IVEI lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 17:16

Imi pare rau de intarziere rusinos
Sunt foarte fericita c-ai pus capitolul a hug
Deci e ingenios!!!!Il ador!!! dance2
Ma bucur muuult ca Sakura a gasit-o pe Lexy in love
Super bine sta situatia daca a castigat concursul nr1
Daca sunt parintii ei la usa??? nervi!
Ii doresc tot binele si calmul indiferent de cine e hmm...?!
Si Sasuke???Nimic intre cei doi??? think
Presimt ceva probleme ingrijorat
Astept next-ul,cine stie ce se intampla mai departe roll
Sa ma anunti hi!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 20:32

Cine te-a invatat sa lasi suspans?
Ma bucur mult ca Sakura si-a salvat cainele si ca a si castigat, dar finalul m-a ucis pe loc. Ala e cadou de Revelion..
Vreau nextul
Ca imi place mult
Cum adica aproape de final?
Eu partea asta nu o pricep.. sunt mai batuta in creier cand e vorba de finale.
Hai da din taste si adu un next.
Bye.


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 14:18

:)) Ia ghici, Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 947835 cine?
Nu mai tin minte ca la primul fic ai zis ca ai vrea sa mai inchei si cu suspans? :))


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 16:07

mi-a foarte placut
astept NEXT-UL :x



Teo ;) te-a pupacit :*
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:24

Afacerile pe primul plan


Nu puteam crede ca sunt aici. Desi ma uitam la ei, ii puteam atinge nu vroiam sa cred probabil. Nu credeam ca ii mai voi vedea vrodata, sau mai bine spus nu vroiam. Legatura dintre noi s-a rups, s-a facut scrum, acum de ce sunt aici? Ochii mei transmite-au sageti ucigatoare, otravite, iar ei zambeau oarecum sadic privindu-ma.
Acei parintii grijuli..i-am pierdut, s-au transformat in demoni. Intra repede in casa, nici macar nu i-am invitat. Se fac comozi pe canapea iar dupa...liniste. Tacerea a umplut toata camera, nici un sunet, nici o miscare, nici macar..un sentiment. Ma uitam cu indiferenta la parintii mei, daca inca ii mai pot numi asa. Am plans, recunosc, am plans de atatea ori din cauza lor, dar asta a luat sfarsit, nu pot sa mai am mila pentru ei. Pentru ei sunt o papusa, pot fi vanduta imediat daca este nevoie, nu e nici o problema pentru ei, nu ausentimentesunt de piatra, o piatra rece si masiva...

Ma uit intrebator la ei , iar pe chipul acestora apare un zambet din acela materialist. In ce afacere m-au bagat?...

-Stii Sakura nu ne-am mai vazut demult... Vad ca inca mai tii botaia aia in casa. Ai revazut-o pe sora ta? Ma bucur, ce ti-a facut ea a fost foarte usor. Ti-a spus ca te-am bagat intr-o afacere? E foarte importanta si din pacate nu iese bine pentru tine...spune mama cu o voce de scorpie.
Ce aveau de gand sa faca? Cum adica nu iese bine pentru mine? Off..chestia asta e prea detot...

-Mama ta vrea sa spuna ca nu vei fi prea fericita pentru alegerea facuta, dar daca nu vrei ca prietenii tai sa moara pe rand...va trebuii sa accepti. Este vorba de o afacere cu un arab, mai vrea o sotie, tanara care sa-i faca copii si ia ghici la cine ne-am gandit?

Nu mai puteam sa respir, voi fi vanduta? Voi merge in Arabia pentru a face mostenitori? Vanduta chiar de proprii parinti...Nu credeam ca o sa sfarsesc asa. Femeile nu sunt prea respectate in Arabia, nu vreau sa ajung acolo. Ceea ce ma doare e ca nu il voi mai vedea pe el, fix acum, cand totul mergea bine, au aparut problemele. Nici o bucurie nu dureaza mult, se destrama cu fiecare problema aparuta.

Nu pot sa cred ca nu ii voi mai auzii vocea spunand in soapta un "Te iubesc"calduros, nu ii voi mai simtii bratele in jurul taliei mele si mai ales ca buzele noastre nu se vor mai intalnii. Cine a spus ca dragostea e ca un drog avea dreptate, iti da placere dar sfarsesti cu mai multa durere. In viata avem momente in care zburam lin dar uneori aripile ne sunt taiate. In momentul acesta simt ca nu ma mai pot ridica de la pamant, nu voi mai zbura niciodata, nu voi mai avea parte de acele momente de veselie in care totul este bine, cand nu mai gandesc ci trec la fapte.

Hinata, desigur, imi va fi dor si de ea. Mereu eram aproape , nu exista moment in care sa nu rad impreuna cu ea. Umarul pe care plageam, mereu era umarul ei. Vocea ei suava, infatisarea ei de fetita inocenta, sub toate astea se afla o fata vulcanica, nimeni deocamdata nu stie asta, desigur inafara de mine. Naruto...blondul hiperactiv care ma facea mereu sa zambesc. Ne ciondaneam noidar tot prieteni ramaneam, pana la urma si-a aratat afectiunea pentru Hinata, ma bucura, macar ei sa fie fericiti
Parintii mei pleaca in camera de oaspeti si imi spun sa imi fac bagajul. Mai intai las un mesaj...

"Hinata, ai fost totul pentru mine, nicodata nu m-ai lasat singura, am ras cu tine, am plans cu tine, dar totul s-ar putea sfarsii maine. Afacerile sunt pe primul plan, voi pleca...ti-o las tie pe Lexy, sa ai grija de ea. Iti doresc tot ce-i mai bun din lume, tu ai cheile de rezerva, o las pe Lexy in casa, vi tu dupa ea, casa de acum in colo e a ta

Cu drag Fufy "


Fufy, asa imi spunea mereu, nu eram de acord, nu imi placea, dar pana la urma porecla asta imi trezeste atat de multe amintiri...
Nu mai stau sa ma gandesc si urc repede in camera. Dintre mine si prieteni, ii aleg pe ei, acum e timpul sa le intorc favorul...

Hinata:

Bip Bip! Imi aud telefonul. Am primit un mesaj. Off cine a stricat momentul?! Eram si eu cu Naruto si vorbeam. Jur ca daca e un mesaj cu premii imi arunc telefonul. Offtez prelung apoi ma intind pentru a ajunge la telefon. Il i-au in mana si observ ca e de la Sakura. Citesc fiecare rand cu atentie la sfarsit ceea ce ma impresioneaza e ca a semnat drept "Fufy" e atat de serios? O lacrima mi-se prelinge pe ghipul parca de portelan Naruto intrebandu-ma ce se intampla...

Iata si penultimul capitol..Sper sa va placa. Revin dupa cateva comuri si cu finalul
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 127686


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:35

Ce? Ai precizat cumva penultimul?
Tu sti cat imi place mie fic-ul tau? NU, nu sti. Imi place chiar foarte mult si nu vreau sa se termine.
Oricum capitolul este bestial!!
Astept urmatorul capitol si sper sa nu fie ultimul!
Sa ma anunti...
Cu drag ...Carry
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:38

Buna! Ma faci sa plang, va fi vanduta ca o carpa unui arab , probabil mos nesuferit. Parintii nu o iubesc nici cat negru sub unghie. Cum ot sa-i faca asa ceva. Te rog draga mea sa aduci nextul cat m ia repede ca nu mai opot de curiozitate. Doamne Hinata, anunta-l pe Sasuke si sa veniti sa o salvati. Nu eu sau alt user este autorul , ci tu asa ca te rog sa ne dezvalui misterul. IMi pare asa de rau ca se va termina! Mersi ca m -ai anuntat. in love


Succes! La Multi Ani! kiss
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:40

hi! buna , hi!


este foarte frumos , huh?
mersy ca m-ai anuntat , hug2
sasuke nu mai face nimic ? confuz
il omor , very sad :><: biciuitor angry
astept cu nerabdare nextul si sper sa ma anunti , thank you
pupici si bafta good job love


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 S6he8w
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Npi5xg
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 2myt0zq




Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:50

Finalul? Ce? Tu glumesti? Se termina? NUUUUU!!!!!!!
M-ai facut sa plang sad sad sad
Si ce se va intampla cu Sakura si Sasuke? Nu o sa mai fie impreuna?
Vrei sa ma omori ? crying
Te rooog fa-i sa fie imreuna si sa fie totul bine.
Vai, ce parinti nenorociti are Sakura. Mi-e mile de ea.
Hai repede cu nextul ca mor aici de curiozitate.
Pune-l urgeeeeeeent.
Cat comuri mai vrei? Ca iti dau eu 1000000000 de comuri numai sa pui repede ultimul capitol. Sunet extra curioasa sa vad cum se termina si ce o sa se intample.
Te-sam pupat duuulce de tot kisskisskiss


  Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:59

offffffff, nenoro..... cum ii pot face asa fetei lor?
oameni fara inima !!
astept next-ul si PWP PWP PWP


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:11

imi place la nebunie
mersi ca m-ai anuntat
spor la scris si la ideei
multa bafta in continuare
PwP dulce de tot la tine kiss


☆☆________ _______ ______ _____ ____ ___ __ _☆ Semnatura ☆_ __ ___ ____ _____ ______ _______ ________☆☆


https://youtu.be/FD6LgKkTrPE

Baiatul Rock

Inspir adanc, e prea fitos
Cand l-am vazut era sa cad pe jos
Clipesc prea des cand il privesc
El mi-a zambit si simt ca-nnebunesc
E prea mult fum, e prea de tot
Si-un zgomot ce nu-l mai suport
Dar tot ma duc in acel loc
Sa-mi vad baiatul care canta rock

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

Refren(x2):
Mama am innebunit
Iar m-am indragostit
Nu-i dintre baietii de la bloc
Are prea multi cercei
Chiar daca tu nu vrei
Sunt cu baiatul care canta rock

Si mult prea des eu imi doresc
Oriunde merg vreau sa il intalnesc
Si-mi pare rau ca-i doar un vis
Dupa concert totul imi pare trist
Abia astept sa-l mai privesc
Sa imi zambeasca si sa-nnebunesc
Baiatul rock iar a plecat
Si nici acum el nu m-a sarutat

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

refren(x2): ....

Mama am innebunit
M-am indragostit
M-am indragostit
Mama am innebunit
M-am indragostit
Am innebunït

refren(x2): ....


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:28

Zicand Adio la Tot
Autor:

Sakura era prinsa precum un peste intr-o plasa. Insa nu incerca sa scape. Orice miscare gresita ducea la nefericirea prietenilor ei, nu isi dorea asta. Lacrimile ii inundau chipul iar vocea ei nu mai rasuna precum un clopotel in camera, acum aproape goala. Pasea de-a lungul holului uitandu-se la tablouri si poze cu Lexy, cu ea si cu Hinata. Pe chipul ei se citea usor durerea, sentimentul acesta urat ce ne intuneca incetul cu incetul inima. Nu mai putea spune nimic, gandul ei era acum in alta parte, nu stia ce sa faca. Credea ca a ales corect, dar totodata suferea. Gandul ca pierde tot asa de repede o macina, nu putea sa accepte asa ceva, dar tot isi repeta ca asa este cel mai bine.

Lexy care nu demult era vesela si se distra de minune cu ea avea privirea plecata in pamant. Nu vroia sa o vada asa, in halul acesta. Vroia sa faca ceva dar nu stia ce. Faptul ca s-ar putea sa nu o mai vada niciodata o intrista si mai mult, mai bine nu mai traia. Despre cariera ei nici nu mai venea vorba, era pierduta.
Se simtea singura si fara ajutor, lacrimile ei nu incetau sa se prelinga peste obrajii ei. Era oarecum palida.

~~Dimineata~~

Bagajul meu e pregatit, pornesc spre indepartata Arabie, defapt acum spre aeroport. Dupa o noapte de plans continu ma simt mai bine. Tot ce vreau e sa nu vad nici un cunoscut pentru a nu ma intrista mai rau. Inima mea a fost rupta, de acuim voi fi rece, viata mea de acum nu mai are nici un sens, voi...o papusa cu care se va juca acel arab. Sfarsitul povestii mele, nu credeam ca va fi asa. Ador finalurile fericite, dar se pare ca destinul nu imi da parte de asa ceva. Imi i-au adio de la tot acum, incep o noua viata, ma schimb, voi fi o noua persoana.

Sunetul pasilor mei se auzea in ecou parca. Afara ma asteapta o masina neagra, probabil a acelui arab. Adio casa, adio vecini, adio prieteni, adio cariera...Adio...Sasuke. O lacrima ca si o perla se prelinge pe chipul meu fin ajungand mai apoi pe jos. Urc in masina mai apoi lasandu-mi capul sprijinit de geamul rece. Rece..e atat de rece...toata viata mea va fi rece. Privesc peisajul, parcul in care ne atrenam eu si Lexy, cate amintiri...

Ajunsa la aeroport trag aer in piept si cobor jos din masina. Vreau sa inaintez dar o voce ma opreste. Ma intorc iar in fata mea se afla Sasuke tinand in mana un fel de cadou. Il privesc si din nou lacrimi imi inunda chipul. Ma ia in brate eu reusind sa ii simt caldura corpului.

-Imi pare rau ca s-a ajuns la asta...spune el incet
Ma apropii usor de buzele lui mai apoi facand contact. Ultimul sarut, plin de suspine si lacrimi. Ultima imbratisare, calduroasa si plina de iubire. Dupa ce ne dezlipim unul de altu Sasuke imi da cadoul si se uita in jos. Se vedea ca mai are putin si plange dar se abtinea, el era baiat. Imi sterge lacrimile de pe chip si imi spune ca nu s-a terminat, ca ma va salva.

-Multumesc pentru tot ce ai facut...Adio..Spunand asta ma intorc cu spatele si imi continui drumul. Cu lacrimi in ochi sau fara, trebuie sa suport asta..pentru binele lor...

The End
Multumesc tuturor care au citit ficul si au comentat
Ati fost alaturi de mine pe tot parcursul ficului
Sper ca v-a placut Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 78717


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:33

THE END????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
glumesti, nui asa????????????????
exista sezonul 2???????????????
te roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog
te PWP si astept vesti


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:47

Tuuuuu.... am atatea sa iti reprosez. >.<
In primul rand ca nu m-ai lasat sa comentez la penultimul capitol :><:
In al 2-lea rand vad ca sunt a 2a la ultimul capitol. crying
In al 3-lea rand e foarte scurt pentru cat as mai fi vrut eu sa savurez, pe bune mey m-am pleostit de tot la final lough
In al 4-lea rand se spune narator nu autor dap !

Si acum ca ma simt mai bine : roll

Moment Sasu Saku a fost chiar frumos, cand o ia in brate, sau cand ii spune ca o va salva. Off ma topesc dupa astia doi love si dupa acest fic minunat, care din pacate s-a terminat. crying
Spun cu mana pe suflet ca mi-a placut la nebunie, nu numai povestea dar si descrierea in love ( si stiu ca te-ai chinuit la ea lough ). Esti foarte talentata huh? si frumoasa huh? si desteapta huh? si amuzanta huh? si si si .. si nu mai pot. sad sad sad
Gata asta e tot ce am reusit sa mai spun. sad
Te felicit inca o data scumpa meah pentru ficul asta minunat. sad sad in love
Cu drag Kattya <3



Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:52

e imposibil sad
nu se poate termina asa sad
nu ii pot numi parinti , doar demoni angry
dar vreau sa sti ca acesta a fost unul dintre fic-urile mele preferate si mereu va ramane huh?
l-am iubit d ela primul capitol si nu voi uita asta in love
sper ca vei face si sezonul 2 altfel nu m-ai dorm la noapte sad
cu mult mult drag IVA good job
sad sad sad
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:10

Asta-i sfarsitul? Sakura este a arabului si Sasuke ii promite ca io va salva? Te rog sa-mi spui ca exista si un sezon doi. Adica tin minte ca ai precizat cand Kiba a incercat sa o violeze ca este virgina, primul va fi arabul si nu Sasuke? Ai mentionat ca Sasuke va incerca sa o salveze, dar nu stim si daca va reusi sau daca n-o va abandona , daca se va indragosti de alta. Te rog sa aduci si seznonul doi. Nu-mi pot imagina ca Sakura va trai sub controlul unui barbat. Si te rog sa-i omori parinti in chinurisi pe sorasa.

Succes! La Multi Ani!



Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:36

Poftim????
Ce????
Am izbucnit in plans,nu mai am aer,nu mai vad clar......
De ce lor??????
Nu mai pot......
DE ce???
Daca Sasuke o s-o uite????
Te rooooog!!!!!!!!
Un sezon 2...Te imploooooooor!!!!!
DE CE????M-au lasat picioarele,noroc ca stau pe scaun....Nu-mi pot crede ochilor sad sad sad sad sad sad
M-am enervat!!!
De ce,ma????
Ce binele lor ai bagat acolo?????
Trebuia sa fie o cale....o solutie,ceva,dar nu asa,nu asta!!!! sad
A FOST MAI TRIST CA LA TITANIC.....NU,NU,NU!!!
Te rog eu muuuuult,inca un sezon!!!!
Nu vreau sa nu dorm la noapte,nu vreau sa plang mai mult decat acum crying
A FOST PE LISTA PREFERATELOR MELE,SI VA FI SI SEZONUL DOI TOT ACOLO ;)
Sa-mi dai PM cu numele noului sezon si poate un link.....TREBUIE SA EXISTE,TREBUIE SA EXISTE MAI MULT DECAT NE TREBUIE NOUA OXIGEN
Au fost 2 ultime capitole DOAR ALE ACESTUI SEZON bestiale in love in love in love
Te rog,nu pot sa treiesc fara un next,astept si2 luni,dar sa fie inca un sezon,te implor!!!!!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:43

:)) Nu a spus nimeni de sez 2 :-"


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:53

Nuu! De ce s-a terminat? sad
Defapt, de ce s-a terminat asa de trist?
Sezonul doi urgent! (D)
Iar ala sa aibe un inceput si un sfarsit fericit.


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Iihiw


Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste printre labute de catei   Dragoste printre labute de catei - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste printre labute de catei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-