Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You're my little monster! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You're my little monster! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 You're my little monster!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 Asss10You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:13

Ba ne place foarte mult. Este un fic cu 100% sanse de reusita, asa ca puneti-va pe tastat ca va bat. Este foarte reusit, iar voi ar trebui sa stiti asta. Choco va pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


You're my little monster! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 13:04

Eu astept cat mai multe pareri despre capitol...
haideti spor la comentat
You're my little monster! - Pagina 2 544217 You're my little monster! - Pagina 2 127686 You're my little monster! - Pagina 2 208323


Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 21:14

Hai sa-ti fac pe plac si sa-ti las comm. Pai, ce sa zic, descrierea e chiar foarte buna, vorba lu' nee-chan, 'pe gustul meu'! Imi place si ideea si abia astept sa vad ce se mai intampla.
Mult spor la scris si pupici! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 20:05

Hmmm....sa inteleg k nu va place, de ce? k e senzational capitolul scris de iubirea mea Mell;x;x;x;x

Mai astept ink 5 comm-uri daca nu, nu scriu next....

Cu toate astea eu si Mell va iubim!


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 Asss10You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 07:32

Aolo, ce va bat eu pe voi... Deci primul comm il aveti de la mine. Eu chiar vreau capitolul urmator, deoarece ideea este foarte frumoasa. Astept, dar nu prea mult si vedeti ca vin la voi. Va pap cu fulgi cu tot. Choco va pupaceste dulce de tot pe amandoua!!! kiss in love kiss


You're my little monster! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 15:48

Fetelor. Offf. Ce ma fac cu voi? Deci sunteti absolut.....

GENIALE.

Sa nu va mai aud cu chestii ca nu ne place, da? Cum sa nu ne placa? Il adoram. Cui nu-i place il bate Ema pentru voi. You're my little monster! - Pagina 2 621493 Em is bad girl! You're my little monster! - Pagina 2 947835

Doamne este foarte frumos. Meli imi place tare mult descrierea ta, foarte frumoasa. Ma simt ca si cum eu sunt in locul personajului. Andreea imi place decrierea ta foarte foarte mult. Imi place la nebunie partea aceea perversa dintre Tom si Jess, nu? Vai ce-mi plac perversitatile You're my little monster! - Pagina 2 947835.

Fetelor este foarte frumos, si se vede ca depuneti foarte multa munca. Sa nu va mai prind cu mesaje de genu ca nu ne place sau alte chesti.

Stiti de ce nu primiti comuri? Pentru ca nu avem voie cu mesaje scurte: ,, Nextu, superb", intelegeti? Si multi nu vor sa scrie prea mult, ba lenea, ba oboseala. Cred ca sunt mult mai multi oameni care citesc ficu chiar daca nu lasa com. Si nu va faceti griji va descurcati de minune.

Abia astept urmatorul capitol. Andreea tu trebuie sa vi cu le, de nu..... Ema iti da bataita.

Foarte frumos fetelor. Imi place. Continuati ficul. Hai va astept cu nextu. You're my little monster! - Pagina 2 78717
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 16:28



E foarte frumos fic-ul dar ar trebui sa puneti next-ul mai repede

Il ador si vreau next next next kiss kiss kiss



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 17:14

Asa, pai vad ca nu am lasat comm la acest fic. hmm...Tom si Bill vad ca se fac din ce in ce mai multe ficuri cu ei. Pe mine nu ma deranjeaza deoarece imi plac. Sa stiti ca titlul ma amuza intr-un fel iar intr-un fel ma face sa ma gandesc la un monstulet mic. Sa stiti ca mie una chiar imi place titlul, nu stiu de ce dar ma atrage.
Descrierea - se pare ca e din ce in ce ami buna. Vreau sa spun ca nu am ce comenta deoarece ai mers lent cu lucrurile si ai descris ceea ce era important. Te-ai axat pe ce trebuia. Ai descris sentimentele si ai facut in asa fel incat sa devina interesant si sa stim ce simte in acel moment personajul.
Ma bucur ca nu ai avut dialog in acet capitol.
Actiunea nu ai grabit-o ceea ce e foarte bine^.^
Estetica - asezarea in pagina imi place. Am vazut aceeasi greseala ca si Choco, in rest nimic de comentat.
Sa puneti reepde next-ul.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


You're my little monster! - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 21:17

Am venit si eu cu next-ul...sper sa va placa, mie una imi place....
Enjoy!







Capitolul 4

O ora si concertul va incepe. De data aceasta nu voi pune trup si suflet in el, este vina ei, doar a ei. Nu pot sa cred ca m-am certat cu Bill din cauza unei.......da, cuvantul acela caracteristic tuturor, toate se dovedesc a fi niste c***e, din pacate. Totusi stau si ma gandesc putin, meditez la ceea ce am facut, poate ar trebui sa-mi cer scuze sau...s-o fac a mea, chit ca vrea sau nu, nu ma intereseaza. Am sa fac in asa fel incat sa-mi cada la picioare si sa se indragosteasca de mine, iar apoi cand se asteapta mai putin sa-i dau cu flit, asta merita si nu doar ea, toate.

Deja simt miros de creier ars, se pare ca am gandit prea mult. Ma mai privesc o data in oglinda si-mi admir tinuta aleasa de Jessica. Maieul alb se muleaza perfect pe corpul meu bine lucrat, iar camasa gri pusa deasupra maielului imi da un aer de maturitate. De data aceasta Jess mi-a ales o pereche de blugi nu foarte largi, de culoare gri, iar in picioare o pereche de tenisi gri. Tinuta este accesorizata cu o pereche de ochelari de soare cu rame negre si lentile maronii si un fes alb asezat lejer pe cap. Hmm, arat senzational, ca intodeauna ce-i drept. Ies din camera mea de hotel si cobor jos la parter.

Observ ca doar eu lipseam. Ii salut pe Gustav si Georg iar la Bill ma uit cu o privire mai urata, nu trebuia sa se bage intre mine si....ea, dar asa-i el, se baga atunci cand nu trebuie. Frati gemeni, dar in niciun caz si la comportament, el e prea plictisitor si linistit fata de mine. Off, imi dau ochii peste cap si urcam cu toti in limuzina. In ea se afla deja Jess. O analizez din cap pana in picioara si zambesc cu o oarecare perversitate, iar privirea pe care i-o arunc ma da de gol. Hmm, corpul ei este acoperit cu o rochita neagra destul de scurta, cu umerii lasati, larga in jurul sanilor si-abdomenului si mulata pe fund. Rochia este accesorizata cu o geanta neagra si o pereche de sandale de-aceiasi culoare, cu un toc imens de-ti rupi gatul. Destul de sexy, dar nu suficient. Isi da seama ca o privesc si isi ridica privirea din pamant. Privirile noastre se intalnesc. Ochii ei verzi si plini de blandete ii privesc pe ai mei cu o oarecare tristete si suparare. Chiar si asa nu renunt la cea ce voi face. Nu-mi pasa, daca mi-am propus ceva nu voi da inapoi si nu voi renunta. E naiva, foarte naiva si sunt sigur ca-mi va cadea la picioare, asa-s toate, nu cred ca ea este mai diferita decat celelate cu ceva anume.

Cu atatea ganduri nu-mi dau seama ca ajungem in locul unde vom tine faimosul concert Tokio Hotel. Soferul parcheaza masina in spatele scenei unde nu-s fani inebuniti, corectez....fane. Iesim cu toti din masina si urcam in culise.
Aud fanele inbunite cum tipa ca-n gura de sarpe. Ne pregatim sa pasim in scena, dar Jess ne opreste si ne ureaza un simplu “Succes” urmat apoi de un zambet micut si dulce. Spectacolul incepe, iar Bill isi incalzeste vocea cu melodia “ World behind the wall” continuand mai apoi cu “Screm”, “Automatic”, “1000 Oceans”, “Monsoon”, “Redy, set, go!” si sfarsind cu o melodie de suflet, foarte sensibila “Rette mich”. Mda, un succes total incheiat cu mii de aplauze.

Parasim scena si in culise vad pe cineva, o fata blonda. Nu se poate, e Ashley, iubita mea. Nu pot sa cred ca a venit sa-mi strice planurile cu Jessica. Este incredibil de enervant. O vad cum se apropie de mine cu mersul ei de “diva”. Se opreste in fata mea si-mi spune cu zambetul pe buze:

- Ti-a fost dor de mine, iubire?

Atat de dor mi-a fost incat am uitat si cum arati. Dau din cap in semn ca “da” si o privesc cu sictir. Nici nu stiu de ce sunt cu o asemene faptura. Arata bine si-mi satisface poftele, dar nu e suficient. Se indreapta catre mine si-mi saruta buzele, chiar in acel moment apare Jessica si ne vede. Toata chestia asta cu Ashley imi da peste cap planurile . O indepartez pe “iubirea mea” si merg dupa Jess care deja plecase din culise. Oare e geloasa? Sigur ca este, nu are cum sa nu fie. E naiva. Ii zic cateva cuvinte dulci si sigur se avanta-n patul meu. Va vedea ce-o asteapta.



Pozele:


http://weheartit.com/entry/10992075 Tinuta lui Tom

http://weheartit.com/entry/11084538 Tinuta Jessicai

http://weheartit.com/entry/1560713 Sandalele Jessicai

http://weheartit.com/entry/4697094 Ashley



Sper ca va placut....
Asteptam comm-uri dragilor si nu fiti zgarciti ca ma supar pe voi..
Urmatorul capitol il aduce Mell
Va pop si va iubesc!


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 21:27

Draga mea, deci e absolut superb..
Inca un lucru : Stii doar cat il urasc pe Tom cel nou, nu ?=)) .... Pai sincer mi-ar placea cel cu dread-uri...
Dar in fine ...
Sa revenim...Capitolul a fost exceptional, pur si simplu senzational !!
Esti geniala iubire.
Voi posta eu nextul, maine...
So, te iubesc pufoshenie cu puf!
You're my little monster! - Pagina 2 962758 You're my little monster! - Pagina 2 78717 You're my little monster! - Pagina 2 268890


Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 22:35

Pff, deci noi asteptam cat mai multe pareri despre capitol..
Va rog frumos
You're my little monster! - Pagina 2 962758 Nu va mai zgarciti atata. Nu pierdeti nimic daca lasati un mic comentariu. Deci nu uitati ca va iubim si asteptam cat mai multe pareri, sau critici chiar... Ja ne! You're my little monster! - Pagina 2 78717


Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 23:04

Bună fetelor!
Tocmai am citit capitolul.E senzaţional! :X
Îmi place enorm de mult..Şi eu îl urăsc pe Tom ''cel nou'' :))
Melly să pui nextul da ? :x
Vă pup! Ja ne. kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

You're my little monster! - Pagina 2 43041335886647080746110


Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 10:03

De ieri e postat nextu? You're my little monster! - Pagina 2 385627 Cum de nu stiam? :-w

Sa revenim. Pff, doamne cum poate sa fie Tom. Totusi, exista un totusi, a fugit dupa Jess. Hmm, oare se v-a intampla odata You're my little monster! - Pagina 2 361396 You're my little monster! - Pagina 2 947835

Bai feteleor ce sa va zic? Andreea imi place tare mult cum scri. Sentimentele lui Tom , totul.

V-am zis sa nu va mai prind cu mesaje de genul ca nu ne place?:-w

NE PLACE!!!!!!! You're my little monster! - Pagina 2 962758 Vreau next, si urgent. By the way, as dori sa fiu anuntata, ca nu cumva sa se mai repete.

Lasa ca vorbim noi pe mess, cu mesajele voastre stupide ca ,, nu ne place". :-w

Baga-ti nextu! You're my little monster! - Pagina 2 623735
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 10:18

Super capitol dragelor este minunat
nici mie nu prea imi place tom cel nou
Deci next va rog



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 21:33

Yo, yo, am revenit cu nextu'. Hei ya pai sper sa va placa si nu uitati de comm-uri ca nu mai pupati nextul intelesa-ti? So, enjoy it <3

Capitolul 5

Ah, nu pot sa cred, pur si simplu nu pot. Alerg, alerg nici macar nu stiu unde, doar alerg. Oare a facut-o intentionat? Doamne, nu pot sa imi scot acea imagine din minte. De ce a trebuit sa vad asta? Oare stie cat sufar? O sa il intereseze vreodata? Off, ce ganduri apasatoare. Sunt atat de proasta, nu ma mir. Adica am inceput sa ma demoralizez singura. Poate ca ar trebui sa il uit, poate asa este mai bine. Dar nu prea cred, nu este atat de usor sa uiti persoana la care tii cel mai mult. Se pare ca oboseala pune stapanire pe mine, facandu-ma sa cad pe asfaltul rece. Astept sa fac contactul cu pamantul dar doua brate puternice ma prind de talie inainte de impact. Un amestec de teama, dar in acelasi timp si de curiozitate isi face aparitia in sufletul meu. Ma ridica usor, eu ramanand cu spatele la persoana respectiva. Ii puteam simti respiratia fierbinte pe ceafa mea, provocandu-mi mici fiori pe sira spinarii.


Imi fac putin curaj si ma intorc cu fata la ... Tom?! Ce dracu' face aici? Nu ar trebui sa fie cu asa-zisa iubita? Un sentiment de confuzie pune stapanire pe mine. Pff, vreau sa stiu de ce a venit dupa mine, nu inteleg. Sunt atat de confuza. Este foarte, este foarte...ciudat. Hmm, poate vrea sa stie de ce am inceput sa ma comport asa de ciudat in ultimul timp. Sa ii spun? Sa nu ii spun? Ce sa fac? Cred ca este momentul potrivit sa ii spun tot ceea ce simt pentru el. Sau poate ca nu? Brusc, cerul a inceput sa verse lacrimi, se subintelege ca sufera si el alaturi de mine. Ploaia rece imi lipeste rochia de piele. O ploaie tipica verii, o ploaie calda. Imi ridic privirea din pamant si o intalnesc pe a lui. Privirea lui nu exprima nimic, nici un sentiment. Doar se uita la mine, nu stiu, cu un oarecare regret. Regreta ceea ce a facut?! Nu prea cred.


- Jess, iarta-ma, imi spuse calm, cam prea calm. Se pare ca acest calm il cam da de gol. Sigur se preface, pun pariu pe orice ca nu regreta ceea e a facut. Mi se pare mie sau este cam ciudat felul in care se comporta? Fara sa vreau, dau drumul lacrimilor ce vroiau demult sa iasa la iveala. Sunt atat de idioata, ce va crede despre mine?! Ploaia se inteteste, iar picaturile destul de reci imi lipesc bretonul de frunte.


- Stii ceva, chiar nu imi pasa de cum o sa reactionezi, Tom. Pana la urma va trebui sa stii, ii spun printre lacrimi si suspine in timp ce el se apropia de mine. Te urasc pentru ca m-ai facut sa sufar asa cum nu am mai facut-o niciodata in viata mea. Te urasc pentru ca ai sarutat-o pe alta. Te urasc pentru ca te-am bagat in viata mea fara sa vreau. Te urasc pentru ca nu pot sa te uit. Te urasc pentru ca iti e indiferent si pentru felul in care te porti cu mine. Te urasc pentru toate lucrurile care imi aduc aminte de tine. Te urasc pentru ca nu stiu ce simti acum. Si stii ce e cel mai grav? Ca te urasc pentru ca pur si simplu te ... - fac o mica pauza, tragand aer adanc in piept- iubesc.


Doamne! Ce am facut?! Ma uimesc pe zi ce trece. Nu imi vine sa cred cat de mult curaj am avut sa ii spun toate aceste lucruri. Frica, frica si iar frica. Acest cuvant imi poate descrie starea in care ma aflu. Imi este teama, daca ma va uri? Daca ma va ignora? Sau mai rau ... daca isi va bate joc de mine? Tind sa va amintesc ca el este o vedeta, iar eu ... o simpla fata, la care cred ca nu s-ar uita niciodata.


Ma uit cu o oarecare tristete la el, observ ceva schimbat in privirea lui. Are o sclipire ciudata in ochii lui caprui, ceva ce nu am mai vazut pana acum. Oare l-a atins la inima tot ceea ce i-am spus? Nu mai sta pe ganduri, se apropie de amenintator de chipul meu. Buzele lui le atinsera pe ale mele, delicat la inceput, iar apoi cu dorinta si nerabdare. Sarutul sau pur si simplu m-a epuizat. Bratele sale umbla in voie pe spatele meu, provocandu-mi fiori, in sensul bun al cuvantului. Stop! Gata! Totul se termina aici. Nu sunt o c**** care sa ii satisfaca toate placerile. Nu! Il imping putin mai tare, fortandu-l sa se dea cativa pasi inapoi. Cu toate ca as mai fi vrut ca totul sa dureze pana la nesfarsit, din pacate, nu se poate. Trebuie sa inteleaga ca eu nu sunt ca celelalte. Dar, oare ce l-a determinat sa ma sarute? Oare vrea sa ajung in patul lui? Daca asta e, sa isi ia gandul caci, nu se va intampla.

Sper ca v-a placut...Si va rog din tot sufletelul meu, spuneti-ne daca va place, caci asa noi nu stim. So, ja ne! Peace man! Va iubeste Melly, sa nu uitati!
You're my little monster! - Pagina 2 962758 You're my little monster! - Pagina 2 268890



Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 23:28

Aoleo, deci esti senzationala (vb. mea:.)
Stii doar ca ador capitolul si nu doar acesta;x
Mai ales faza aia cu "te urasc...te urasc..." , extraordinar...
Sa inteleg k eu urmez sa scriu next-ul:))
Vi-l aduk doar daca nu va zgarciti la comm-uri!
Va poop! kiss


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 23:33

Melly,foarte frumos capitolul dragă.
Felicitările mele! kiss Sentimentele sunt perfect descrise! Ceea ce ador,pentru că eu parcă am o obsesie la capitolul ''Sentimente'' :))
Să revenim, încă odată te felicit şi andre' sper să aduci nextul curând :)
See-Ya hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

You're my little monster! - Pagina 2 43041335886647080746110


Sus In jos
InYourEyes^
Academy Student
Academy Student
InYourEyes^

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 23:57

You're my little monster! - Pagina 2 78717 Woow deci cap 4 si 5 st superbe:X
bravo Andreia barvo Mell:X
te iubesc Mell
si nextu`:X


Fericirea sau nefericirea oamenilor este in mare parte opera lor. You're my little monster! - Pagina 2 78717


You're my little monster! - Pagina 2 268890
Si is meu: velcu_alexandra
Pupici You're my little monster! - Pagina 2 273918
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 14:31

Meli, Meli, Meli!! Ce ti-am zis eu tie ca ne place ficul! Il adoram. Deci m-am saturat de chestiile astea.

Terminati odata, cum sa nu ne placa. Este foarte frumos. Nu vedeti cati va citesc ficul? Mai multi decat la mine, deci hai inchideti gurita si bucurati-va de succesul vostru.

OMFG!! Te rog spune-mi ca Tom nu o vrea in pat pe Jess, te rog!!! Poate, poate cand Jess i-a spus tot ce simte si-a dat seama ca si el tine la ea, sau ca ii pare rau? You're my little monster! - Pagina 2 385627 You're my little monster! - Pagina 2 385627 Ador cum exprimi sentimentele lui Jes, atat prin descriere cat si prin dialog.

OMFG! Andreea miscati creierul si degetele. Vreau nextu urgent!!!! Il ador!!!

Doamne cat va pot iubi You're my little monster! - Pagina 2 962758 You're my little monster! - Pagina 2 78717
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 17:15

wooow in love e exceptional.. iubesc acest capitol dar parca mai mult iubesc primul capitol happy2 a si sa nu uit
ador capitolul pus de andreea in love te iube micuto a hug


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 17:22

Aoleo adina...ma faci sa plang;x;x
Stii bine ca si eu te iubesc pt. tot ce ai facut in ultima perioada...
Chiar imi pare rau ca s-a terminat totul si ca eu am avut ghinion cu examenele...
Cine stie poate intru....
Oricum nu uita k si eu te iubesc enorm...
Mai asteptam comm-uri....eu si Mell va iubim;x


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 2 Asss10You're my little monster! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 18:18

Deci pur si simplu m-ati lasat masca. Vreau sa spun ca toate sentimentele, toate emotiile si felul in care le-ati descris m-au facut efectiv sa plang. Nu stiu ce este cu mine in ultima vreme, dar capitolele voastre ma fac sa dau totul pe afara. Ce sa va mai spun? Descriere, ati avut si inca cum. Ador felul in care puneti in valoare ceea ce simt personajele si imi place ca nu grabiti deloc actiunea. Astept cu nerabdare nextul. Choco va pupaceste dulce de tot pe amandoua!!! kiss in love kiss


You're my little monster! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 16:04

Vai de mine eu de ce nu am aflat de ficul asta extraordinar ?:-w

Este pur si simplu minunat iar descrierea sentimentelor numai spun :x:x:

Imi place mult echipa pe care voi o formati :x:x

Deabia astept nextul :xx: sa ma anuntati cand il puneti :x:x

Va pup dulce si spor la scris si la idei :x
]


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
You're my little monster! - Pagina 2 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 09:39

Hey ....am trecut si eu iar si din nou p'aici si tot ce pot sa spun e VARZA
Nu nu nu nu nu !!!!!! Nu capitotlul e varza , Momentan eu sunt varza dupa ce l-am citit
Parca am simtit toata.....emotia ca altcumva nu pot sa'i spun love


Eu mai Vreau"sa mai simt## [SO] [Vreau ] [ Next ] [So ] [Puneti ] [Next ]

please kiss please kiss please kiss



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:33

Yeyy, am venit si eu cu next la cererile lui Mell care a tras de mine sa-l scriu, iar eu ca o sotie buna ce sunt am ascultat-o, asa-i Mell?;))
Oricum sper sa va placa....So, enjoy!





Capitolul 6




Atat de naiva si prostuta, dar totusi greu de inteles, simt ceva ciudat si nu inteleg ce. Ma simt prost ca vreau sa-mi bat joc de ea si s-o bag in asternuturile mele, dar nu imi pasa chiar deloc, ea pentru mine nu-i nimic altceva decat o simpla distractie. Totusi parca cuvintele ei mi-au atins inima. Ma iubeste, nu, nu o cred, vorbeste prostii, dar totusi de ce ar minti? Daca ea spune adevarul, din inima?

Simt un fior rece ce-mi cutreiera intregul corp facandu-ma involuntar sa tremur. Nu stiu ce sa fac, nu pot sa ma joc cu sentimentele ei, ar fi un gest fara scrupule, dar sentimentul nu este reciproc. Ce sa fac? Am sarutat-o, un gest total stupid, facut din prostie. Acum daca crede ca o iubesc?

Fata asta ma inebuneste, din cauza ei se pare ca mi-am descoperit latura “Bill”. Nu vreau sa fiu ca fratemiu, atat de....nu gasesc cuvantul potrivit ca sa-i descriu comportamentul. Trebuie sa gasesc o cale incat sa ma urasca, acea iubirea care mi-o poarta sa devina ura, in felul acesta scap, dar daca o sa regret? Nu, nu voi regreta, haide ma ca pana la urma e doar o fata, o simpla proasta care ma iubeste pentru simplul fapt ca sunt o vedeta, un star, exact ca celelalte. Ehh, bine ai revenit Tom la realitate.
O privesc pe Jess, pare atat de inocenta si nevinovata. Firar, trebuie intr-un fel sau altul sa fac ceva, sa zic ceva, orice.

- Jessica, eu nu te iubesc, nici nu te voi iubi vreodata si stii de ce? Fiindca tu pentru mine esti un nimeni, esti practic invizibila in fata ochilor mei, dar uite am si eu un suflet si iti ofer o noapte salbatica, doar una si apoi iti iei adio de la dulcegarii din partea mea. Ce zici, accepti?

Ahh, cam dur, dar asta-i viata. O privesc cu un semn de intrebare, sunt curios daca va accepta sau daca pur si simplu da cu piciorul in aceasta sansa de a ma simti langa ea macar pentru o singura noapte.
Jessica ma priveste cu ura, cu ochii inlacrimati si simt ca ma omoara din priviri. Paseste lent catre mine si-mi spune doar un simplu “Te urasc” incarcat de nervozitate si tristete, apoi incepe sa alerge. Unde? Habar nu am, dar ce-mi pasa, ea rateaza. Plec inapoi in culise unde ma asteptau ceilalti printre care si “iubirea” mea Ashley. Ma omoara femeia asta cu dulcegariile ei ieftine. Ma uit la Bill, in privirea lui se citeste teama, e speriat. Ma indrept catre el si-mi pun mana pe umarul lui, chit ca ne-am certat el va ramane fratele meu. Acesta isi intoarce capul si ma priveste la fel de speriat. Ce Doamne iarta-ma are?

- Sunt fratele tau, te cunosc, spune-mi ce ai?

Isi lasa privirea-n podea si spune doar “Jessica”. Ciudat, dar ma intreb daca Bill simte ceva pentru ea, fiidca se comporta ciudat in preajma ei. E ca si cum ar fi indragostita de ea, sper sa nu. Nu vreau ca Bill sa sufere din cauza ca ea nu-l iubeste si sa ma urasca pe mine pentru ca eu sunt iubirea ei. Off, imi las privirea in jos il intreb pe Bill doar ce este cu ea de este atat de speriat. Ofteaza si da sa spuna ceva, dar Georg il intrerupe.

- Jessica a disparut, am cautat-o peste tot, dar parca a intrat in pamant. Tom, tu ai vorbit ultima data cu ea, ce i-ai facut?

Ups, Georg e cam bosumflat si aoleo Jess. Nu m-ai zic nimic si incep sa alerg in locul in care am vorbit cu ea si mai ales cand mi-a zis “te iubesc” iar mai apoi “te urasc”. Ahh, e doar vina mea. Ma asez pe o banca si ma uit in jur. Deja soarele a fost inlocuit de luna, iar vremea a inceput sa se inrautateasca, ma tem pentru ea. Cine stie ce i s-o fi intamplat, ma simt vinovat din cauza prostiei mele. As vrea sa stiu ce crede, oare chiar ma uraste?


Km atat, sper ca v-a placut..
Asteptam comm-uri si vorba mea, nu va zgarciti..
V-am poopat kiss


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Continut sponsorizat




You're my little monster! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

You're my little monster!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-