Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You're my little monster! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You're my little monster! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 You're my little monster!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:44

ooo dance2 uite si mult asteptatul next capitol lough ce putin de mine
idiot de Tom.. la fel ca toti baietii yeah
frumos..
foarte frumos ai scris in love
kiss,
Adinux


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:45

VAiiiii Tom ce nesimtit esteee!!!! Deci sa sti ca lai descris perfect :))

Cum am spus si mai inainte ador cum descri:x:x:x sentimentele totul:x:x

Mai facut sa vreau mai mult:x

Oare ce se va intampla cu Jess? Sper sa fie bine:s

Mel hai repede cu next-ul ala ca suspanul ma omoara:))

Va pup si spor la scris si la idei :x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
You're my little monster! - Pagina 3 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:48

Pfff...trec si eu aici.
Ce pot sa-ti spun. Imi place foarte mult, la fel ca toate celelalte capitole.
Imi starnesti curiozitatea din ce in ce mai mult.
Fetelor, veniti repede cu next`ul
Va pupacesc doolce pe amandoua kiss a hug


You're my little monster! - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 Asss10You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 10:15

So, aterizez si eu pe aici...

Descriere: iubire, pai ce pot sa iti spun in afara de faptul ca este perfecta? Stii sa ma faci sa simt durerea personajelor si uneori chiar ma faci sa plang. Sincere felicitari!

Dialog: nu a fost deloc sec si l-ai pus acolo unde trebuie.

Actiune: nu este deloc grabita, se desfasoara extrem de lent.

Estetica: imi place ca lasi un rand liber intre dialog si descriere, asa este mult mai usorde citit.

Greseli de tastare/ortografie:

indragostita - indragostit
m-ai - mai

Asta este tot ce am eu de spus, dar as vrea sa mai adaug ceva. Iti multumesc ca mi-ai dat sansa sa te cunosc si sa iti citesc imaginatia redata in cuvinte. Esti o fata foarte speciala si ma bucur ca am avut ocazia sa vorbesc cu tine. You're my little monster! - Pagina 3 977748

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


You're my little monster! - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 16:50

Vai ador acest capitol. Iubirea mea. Te iubesc enorm prote.... lough Nu mai zic de aici. Sti cat imi place acest next? MULT! Este superb.

De ce acest capitol imi aduce aminte de un tip pe care il urasc pe nume M.... ? Oare l-ai facut cand te gandeai la el? Daca da, jur ca vin in Iasi si ii rup picioarele. Ce om....

Sa revenim.....

Ador acest next, te iubesc enorm. Nu sti cat de mult imi place. Felul cum descri sentimentele, totul. Sti cred ca tu esti cea mai buna in al descrie pe Tom. Adica toate acele sentimente de odata... WOW. Este minunat

Te iubesc mult de tot, pe tine cat si pe Mely...

De ce am vaga idee ca o sa fie un triunghi amoros? Adica Jes il iubeste pe Tom. El simte ceva pentru ea dar neaga. Afla ca lui Bill ii place ( mai bine zis banuiese) si devine gelos... Offf sunt o gramada de posibilitati, si numai voi doua le stit

Baga-ti nextul ca va omor in bataita si tie Andreea iti fur prote.....

Te iubesc mai mult decat ma iubesc pe mine. N-am inteles ce am zis da ma rog. lough

Va iubesc pe ambele, aduce-ti nextul.love

Pupici si pace ya!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 14:27

Capitolul 7


Ma simt mai josnic decat o c****. Inca nu mi-am revenit din soc. Oare chiar nu ii pasa de sentimentele mele profunde ce le port? Nu voi insemna nimic niciodata pentru el... Inca imi rasuna in minte cuvintele lui atat de dureroase. Putea macar sa se puna pentru o clipa in locul meu, sa vada cum ma simt. Sa inteleaga, sa ma inteleaga. Il urasc, il urasc! Dar in acelasi timp il iubesc atat de mult, nu stiu de ce. Cuvintele sale au fost mai rau decat o mie de cutite infipte in pieptul meu. Oare stie cat de tare a durut? Mai ales sa aud asta de la el.

Totusi, asta e adevarul. Adevarul doare cel mai tare. Nu am ce sa fac. Nu pot schimba nimic. Hmm, ma gandesc...Chiar ma uraste? Ce tot vorbesc, normal ca ma uraste. Off, Doamne, nu mai suport. Nu pot scapa de cuvintele sale, sunt ca un ecou in mintea mea. Ce am facut sa merit asta? Este o crima sa iubesti? Pentru el, cred ca da. De fapt, nici nu cred ca stie ce inseamna sa iubesti cu adevarat.

Vai, ce intuneric e. Incet-incet, o oarecare frica pune stapanire pe mine. Cu atatea ganduri nici nu mi-am dat seama unde am ajuns. Doamne, nici macar nu stiu pe unde sunt. Inghit in sec, trezindu-ma la realitate. Brusc, niste voci necunoscute se aud din spatele meu, facandu-ma sa tremur incontrolabil. Inima imi zvacneste in piept, plus ca sunt doar intr-o rochie. Se apropie de mine, simt asta. Si eu ca o proasta continui sa merg. Fugi! Asta era singurul cuvant care imi vine in minte.

Nu mai stau pe ganduri si incep sa alerg. Ca de obicei, m-au vazut si s-au luat dupa mine. Oare ce voi pati? Se putea mai rau de atat? Fara sa imi dau seama, incep sa plang. Sunt o idioata. Plansul nu ajuta cu nimic. Ce rezolv daca plang? Se apropie din ce in ce mai mult de mine. Incetinesc eu sau maresc ei pasul? Nu mai pot alerga. Cad, cad pe asfaltul rece, asteptand sfarsitul. Oboseala ca intotdeauna castiga. Privirea mi se incetoseaza, nu prea pot distinge decat doua siluete de barbati stand in fata mea.

Mai clipesc de cateva ori si lucrurile incep sa prinda contur. Unul dintre necunosccuti ma trage brutal de mana, fortandu-ma sa ma ridic. Vai, cata putere are omul asta. Sunt si eu un om, nu un animal. Celalalt barbat se apropie de gatul meu, muscandu-l violent. Cred ca a ramas o vanataie destul de urata. Frica. Imi este pur si simplu frica. Nu vreau sa ii pierd virginitatea de pe acum. Si nu cu unul din ei. Trebuie sa fac ceva neaparat. Si repede. Trebuie sa scap.

Brusc, imi aud numele strigat din fata mea. Este vocea lui Bill. Doamne, ii raman vesnic datoare pentru ca m-a salvat. Se apropie de mine, strigandu-mi neincetat numele. Ma ia de mana, strangand-o puternic si incepem sa fugim amadoi. Nici nu m-am mai obosit sa ma uit inapoi sa vad daca ne urmaresc tipii aia. Acum sunt pe maini bune si nu imi mai fac griji. Bill, nici nu iti pot spune in cuvinte cat iti sunt de recunoscatoare. Fara tine, cine stie ce s-ar fi intamplat...

Intr-un final, fara sa imi dau seama, ajungem la hotel. Ma mir ca nu a inceput sa imi tina predica. De obicei el e foarte grijuliu. Pasim incet, amandoi fara sa scoatem nici un cuvant. Inca ma tine de mana strans, parca nemaivrand sa imi dea drumul niciodata. Ma conduce pana in camera, vrea sa plece dar il opresc. Se uita la mine confuz, iar eu murmur un simplu "multumesc". Nu mai sta pe ganduri si imi da o imbratisare tipica lui, plina de iubire si caldura. Dupa cateva minute imi da drumul incet, fixandu-ma cu privirea. Ochii sai emana atata iubire, blandete... Este minunat. Imi spune sa am grija de mine, imi da un pupic scurt pe obraz si pleaca.

Intru in camera, spre mai marea mirare a mea sa il vad pe ... Tom? Nu imi vine sa cred. Ce mai vrea? Nu i-a ajuns cat m-a facut sa sufar? Vrea sa ma distruga? In ochii lui puteam citi cu usurinta un oarecare regret. Se indreapta incet spre mine, privindu-ma fix in ochi. Inima imi bate din ce in ce mai tare, aceeasi emotie pe care o am cand sunt in preajma lui. Imi spune in soapta "scuze". Scuze?! Vrea sa il iert? Nici sa nu se gandeasca. Dupa ce mi-a facut, dupa ce mi-a zis...sa il iert?! Cum de s-a gandit ca il voi ierta?

- Vrei sa te iert?! Dupa cat m-ai facut sa sufar? Pune-te macar pentru o secunda in locul meu, sa simti si tu ce simt eu. Pleaca! Pleaca din camera mea! Te urasc! Te urasc Tom Kaulitz! tip la el cat ma tin plamanii. Se pare ca l-am speriat destul de tare, deoarece a fugit imediat din camera. Rasuflu usurata, dar in acelasi timp simt un gol in stomac. Oare a fost bine ce i-am zis? Chiar ii pare rau penttru tot? Nu pot sa il cred. Imi este greu sa il cred.

Este destul de tarziu. Ar cam trebui sa ma culc, in plus maine baietii au alt concert, deci trebuie sa fiu destul de odihnita. Ma trantesc in pat, adormind imediat, uitand de tot...

Pai cam atat...sper ca nu v-am plictisit...stiu ca e varza dar na...
oricum eu va iubesc>:D<
nextul il va aduce Andreea:X






Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:12

Foarte frumos kiss*:* Dupa inca cateva comm'uri pls punetzi next'ul kiss

App : PRIMAAAA !!!!! YAAAY dance2



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 15:25

Vai Mely, ce capitol. Doamne cate sentimente. Ma coplesesc! Doamne ce descriere, deci esti fenomenala, ca si Deiia ( Andreea).

Doamne cum drq sa descrii asa? O_O Esti fenomenala! Imi place! Lui Em ii place. =p~

Vai doamne! O_O Chiar ma omori! CE? CUM? CAND? DE CE? Tom si-a cerut scuze? O_O WOW total neasteptat din partea lui. O_O

A si fugit dupa? O_O. Hai lasa-ma ca deja dau in infart :))

Deci este nemaipomenit. Si stati calme chiar daca nu dau com! ;) V-am mai zis poate nu stiu ce sa zica!

By the way, nu mai fiti suparate si haide-ti puneti-va pe tastat. Eu vreau nextul

Em va iubeste pe ambele. Nebunele mele! >:D< Cele mai de gasca prietene!

Pace ya!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 17:32

Capitolul 8



Nu pot sa cred ca tocmai ea nu imi cade la picioare, nu pricep ce ar trebui sa fac ca s-o atrag in capcana. I-am cerut scuze, insa se pare ca nu e suficient. Vreau sa ... incetez. Cred ca e suficient, merit o pauza si totusi in viata mea este Ashley. O-i fi eu un nenorocit pe plan sentimental, insa cred ca ar fi timpul sa ma schimb, m-am saturat ca toti sa ma compare cu Bill, cu baiatul perfect. O sa vada ei ca nimeni nu-i mai bun ca mine. Jur !

Ma ridic din din pat si ma uit la ceas. Doamne, cat am dormit, cred ca toti iau deja iau pranzul iar eu ca prostul ma gandesc la asa zisa schimbare care-i va uimi pe toti, probabil si pe mine, Doamne stie. Imi fac la repezeala un dus si ma imbrac cu niste haine luate la nimereala din dulap. Un tricou alb si mulat face contact cu trupul meu, o pereche de blugi largi si o camasa in carouri gri asezata peste tricoul alb. Nelipsitii tenisi si un ceas de firma pe mana. Sunt gata. Gata de ce? Hmm, cred ca sunt pregatit pentru un moemnt intim cu Ashley. Off, Tom, Tom, se pare ca va dura pana te vei schimba . Asta este. Ies din camera mea de hotel si inaintez spre lift. Apas pe butonul de chemare a liftului si astept in liniste pentru a ajunge la etajul meu. Usile metalice se deschid lasandu-ma sa o admir pe ea... pe Jess. Intru in lift, iar ea iese, insa o prind puternic de mana si o trag inapoi exact inainte ca usile sa se inchida automat. Vreau sa ma ierte, sa o luam de la capat, nu vreau sa aiba resentimente pentru mine dintr-o pura prostie. Ii dau drumul maine, dar nu inainte de a o intoarce cu fata la mine, vreau sa ma priveasca in ochi, sa simta ca eu chiar regret doar ca eu nu .. nu o iubesc. Ii ating obrazul cu mana dreapta, iar ea isi inchide ochii, ma aplec putin pentru a fi la nivelul inaltimii ei si-i soptesc la ureche : “ Imi pare sincer rau “ si ii sarut obrazul atunci cand liftul ajunge la etajul lui Ashley. Probabil nu am facut mare chestie si nu cred ca ma va ierta doar cu atat, dar mai mult nu pot face.

Ajung in dreptul camerei lui Ashley, nu bat la usa ci intru direct, nu m-are deranja daca as prinde-o dezbracata, insa nu asa o gasesc, adica ... nu pot sa cred ca... ma inseala? Mda, din cate vad asta face. Ma indrept catre patul in care “scumpa” mea iubita si ..... - doamne stie cine o fi si asta – practica un sport extrem c-are-i epuizeaza de putere. Simt o senzatie de neinchipuit, nu o iubesc, dar nici nu ii voi permite sa ma insele. Arunc cerceaful jos de pe ei pentru a le atrge atentia si il dau jos pe nemernic, urandu-ma pe el si facandu-i cadou o multime de pumni, acesta riposteaza dandu-ma jos de pe el si luandu-mi locul. Fraiera de ex-iubita incepe sa tipe in timp ia cearceaful de pe jos acoperindu-se cu el. In camera apare fratemiu si Jessica. Bill il ia pe acel cineva de pe mine si designer-ul nostru incepe sa tipe.

- Matt, ce Dumnezeu faci? se adreseaza Jess lui acel cineva care era in pat cu “domnisoara fidela”.
- Si tu Jess de unde pana unde il cunosti pe acest .. nimeni ? ii spun eu dorind sa-i aflu raspunsul.
- Matt este ... fratele meu, spune aceasta facandu-ma sa clocotesc de nervi.

Matt, fratele Jessicai : You're my little monster! - Pagina 3 Cute7

Scuzati k a durat atat sa vin cu next, sunt asa o fata rea...oricum l-am facut cams curt din cauza ca nu prea am inspiratie, sper sa va placa.
Kiss and Hug !


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 18:00

I'm finish. What ? The read, dăă. What can I finish ? The rainbow ? ^^

Să trecem la fic, next, cap 8. : ]] Este foarte frumos, incitant, plin de acţiune. Deci, credeam că Tom avea să o sărute pe Jess atunci în ascensorul liftului, dar chiar m-a lăsat uimită când şi-a cerut scuze din nou. Subliniez " din nou" !!

De ce nu a sărutat-o ? Vreau să văd kiss, kiss, perversiuni... T^T Să veniţi cu ele, puţin ? Please ? :o3

Faza cu Ashley şi Matt a fost nemaipomenită. Eram mai mult ca sigură că e o căţea, şi acum chiar ne-a dovedit asta.

o.O Now! The big problem. Ce caută Matt acolo ? De unde până unde şi-a făcut şi ăla apariţia ? o.O Sper să aflu în viitorul capitol.

Tom !!! Deci vreau să văd cum reacţionează. O să mai vorbească cu Jess ? O să o ignore ? Ahh, cât suspans. >.< I like it.

Aduceţi nextul că sunt curioasă.

Ţiganca mea urmează să pui nextul deci nu fi sfioasă şi postează-l cât mai repede. ^^

x.o.x.o

Edit: Sunt prima!!!! Yuhuuu!! First for the first time. : ]]
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 18:59

super next minunat si ada-l repede si palalalt


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 22:38

Capitolul 9


Sunt pur si simplu depasita de situatie. E prea mult pentru mine. Este mult prea ciudat. Ce cauta Matt in pat cu iubita lui Tom? Dintre atatea fete doar pe ea a ales-o? Cum de s-au nimerit asa? O fi doar o coincidenta? O coincidenta stranie, bineinteles. Atatea intrebari fara raspuns. Ma uit cu o spranceana ridicata la Matt, care nu mai stia nici pe ce planeta traieste.. Inteleg si eu ca a vrut sa se distreze o noapte, dar sa aibe si el limite. Off, nu stiu ce am sa ma fac cu el.. Pur si simplu nu il inteleg. Si nici n-am sa il inteleg vreodata.


Fara sa-mi dau seama, sunt trasa brutal de mana de catre Tom, fortandu-ma sa ies afara din incapere. Ma intreb ce mai vrea de la mine. Il iert, bineinteles...Numai ca ma doare foarte tare. Lui chiar nu-i pasa de mine, sunt exact ca celelalte fete. Nu-i pasa ca ma gandesc in fiecare secunda la el, ca il visez in fiecare noapte.Uneori stau si ma gandesc cum ar fi sa fim impreuna.Tinandu-ne de mana pe o plaja goala, soarele apunand usor..Ahh, Jessica, prea multe vise. Visele nu devin niciodata realitate. Visele sunt doar niste sperante si iluzii false...Nimic mai mult. Inca tinandu-ma de mana strans, deschide usa camerei sale si ma impinge violent inauntru. Hello, sunt si eu un om, nu un animal! Se pare ca este cam nervos, adica si eu as fi la fel daca as fi in locul lui. Probabil ca sufera din cauza ca l-a inselat iubita...Il inteleg. Trag aer adanc in piept si astept ca el sa sparga linistea ce ne acaparase pe amandoi.


Ma trezesc cu o palma zdravana de la Tom, reusind sa imi intoarca fata 90 de grade. Se vede ca nu insemn nimic pentru el...si nici nu voi insemna vreodata. Inghit in sec, nu spun nimic, nu il condamn, nu ii port pica, are dreptate. Sunt sora mai mare a lui Matt, asa ca ar fi trebuit sa am grija de el. Tom are dreptate...Chiar meritam asta. Cu toate ca doare foarte tare...nu palma, ci inima. Ma abtin sa nu izbucnesc in plans, vreau sa fiu puternica, sa il infrunt, sa il pot privii in ochi fara ca lacrimile sa iasa la iveala.


- Tu esti constienta ca acel nimic era in pat cu iubita mea, da?? imi spune el aproape tipand la mine. Intr-o fractiune de secunda, isi infige mana in parul meu, facandu-ma sa scot un geamat de durere. Ma uraste. Singurele cuvinte care mi-au trecut prin cap in acel moment. Imi ridica (,) capul, fortandu-ma sa il privesc in ochi. Era prea tarziu, am inceput din nou sa plang. Era si de asteptat de la mine. SI inca o data i-am dovedit ca sunt o proasta. Cea mai mare proasta. Singurele ce spargeau linistea mortuara erau suspinele mele. Nici nu poate sa isi imagineze cat sufar pentru el. Ma doare atat de tare sa stiu ca persoana care o iubesc enorm, pentru care mi-as da viata...ma uraste. In acest moment as vrea sa intru in pamant, sa dispar de pe Terra, sa ma evapor, sa ard, absolut orice. Numai sa scap de toata suferinta. Off, este atat de greu. Viata pentru mine este un cosmar.


Isi apropie buzele de urechea mea soptindu-mi "Daca el s-a distrat cu iubita mea, eu de ce sa nu ma distrez cu sora lui, chit ca vrea sau nu?" In clipa aceea timpul s-a oprit in loc. Inima mea a incetat sa mai bata pentru o secunda. Oare asa a fost sa fie? Sa devin papusa lui? Nici macar nu mai gandesc logic. Probabil ca am mai spus ca viata e un cosmar. Incet, ma pune usor pe pat, el fiind peste mine. Imi era frica, dar nu puteam arata asta. Vreau sa fiu puternica, sa ripostez. Dar imi este imposibil...Incepe prin a ma saruta cu pasiune, dorinta si nerabdare, saruturile urmate de atingeri perverse. Cu toate ca nu imi doream asta...pur si simplu imi placea. Ador felul lui de a saruta, felul lui de a atinge. Este unic. Este...


Ce tot gandesc eu aici? Trebuie sa ii arat ca nu cad la picioarele lui. Trebuie sa ii demonstrez ca nu sunt o usuratica. Dar imi este prea greu. Imi e greu pentru ca il iubesc...Si nu stiu ce sa mai fac. Se ridica incet de pe mine, privindu-ma fix in ochi, atent, sau mai bine zis...insistent. Isi da rapid tricoul si pantalonii jos de pe el, ramanand doar in boxeri. Se apropie de mine, punandu-se intre picioarele mele, fixandu-ma cu privirea. Incep sa tremur incontrolabil, inima aproape ca imi iesise din piept.


- Hmm, observ ca incepe sa iti placa. Va fi prima si ultima noapte salbatica petrecuta alaturi de mine. Imi spuse pe un ton atat de pervers, in acelasi timp mangaindu-mi usor piciorul. Cu furia acumulata ii dau o palma peste fata. Probabil ca este cea mai mare greseala pe care am facut-o. In momentul urmator, nu mai sta pe ganduri si imi da jos maieul mult prea mulat pe trupul meu jos, ramanand doar in sutienul negru ce imi sustinea frumosii mei sani. De asemenea, mi-a inlaturat si pantalonii scurti si am ramas doar in boxeri. De ce nu ripostez? Nu vreau sa se intample astfel. Dupa ce isi va termina treaba, ma va arunca la gunoi, cum sa zic.

Vrea sa ma foloseasca doar pentru simpla lui placere. Nu am sa inteleg niciodata baietii. Ce li se pare asa amuzant sa umilesti o fata in acest mod? Intrebare fara raspuns. Adunandu-mi fortele, incerc sa il imping de pe mine, dar nu pot. Nu renunta asa usor. Vrea sa ma faca a lui, cu orice pret. Dupaia sa uite de mine... Nu pot face chiar nimic? Sunt chiar asa de ... nici macar nu gasesc cuvantul potrivit pentru a ma descrie.


Pff. In sfarsit am terminat....
You're my little monster! - Pagina 3 962758 Sper ca v-a placut am dat tot ce-i mai bun din mine. A da si vrem comm-uri !!! Nu fiti zgarcitit va rooggg ;o3. ='( Mell va iubeste !















Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 23:02

Iubire mea:x
E superb next-ul...perversa mea :x
Statea sentimente imbinate cu toata actiunea -violul- e perfect si tu stii asta ;x
Deci eu urmez, nu?
Asteptam comm-uri :x
Te iubesc !


I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 23:51

Deci.. Iubesc capitolu' asta! huh?

E super tare!

Chiar imi place!

Haide repede cu nextu' ca mor de curiozitate! please

Te'am pupat! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 Asss10You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 11:08

Aterizez si eu aici si vad ca nu am mai comentat de ceva timp... Of, of, ce va faceti voi cu mine? :))
Oricum, pot spune ca imi place extrem de mult cum evolueaza actiunea, mai ales cine era in pat cu iubita lui Tom... Of, da Doamne sa se intample ceva si sa nu se termine urat, adica chiar mi-e mila de saraca Jess...


Andreea sa apari repede cu nextul, ca altfel te bat auzi? Si voi, ceilalti, lasati un comm, ca va alerg de nu va vedeti... Ca iubirile astea doua nu pun next daca nu au comm-uri... Uf... :((

Asa, pai spor la scris si multe idei... V-am pupacit dulce... in love

choco^^


You're my little monster! - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 16:00

super vreau nextu


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 17:23

Sorry, for late. I'm so so so so so sorry. ^:)^ Gambate.

Vai ce fic. Ce poveste, ce fete, ce next, ce scris, ce rezumat, ce cuvinte, ce sentimente. Vai, vai, vai. No coment. Without words. >.<

o.O What the... ?! Ce ? Cum ? Frate again ? T.T Mereu mă lăsaţi cu o falcă în pământ şi una în cer. Tom a .. Tom ?! CE?! Haideti măă....

Deci încă sunt uluită până la paştele viitor rămân aşa. * laughs*

Tom a violat-o ! ......... -.-

Ce să spun ?! Sunt şocată.

De unde vă vin toate ideile astea nebune ? Serios ? :| Deci mereu ne lăsaţi mască.

Mel stai calmă a ieşit un next superb. Sentimentele sunt perfect descrise, chiar m-ai lăsat plăcut suprinsă.

Şi fetelor aveţi mai multă încredere în voi, faceţi o echipă foarte bună.

Eu aştept nextul cu nerăbdare.

x.o.x.o
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 09:42

Mell~Melly~Malina<3 a scris:
Capitolul 9


Sunt pur si simplu depasita de situatie. E prea mult pentru mine. Este mult prea ciudat. Ce cauta Matt in pat cu iubita lui Tom? Dintre atatea fete doar pe ea a ales-o? Cum de s-au nimerit asa? O fi doar o coincidenta? O coincidenta stranie, bineinteles. Atatea intrebari fara raspuns. Ma uit cu o spranceana ridicata la Matt, care nu mai stia nici pe ce planeta traieste.. Inteleg si eu ca a vrut sa se distreze o noapte, dar sa aibe [aiba] si el limite. Off, nu stiu ce am sa ma fac cu el.. Pur si simplu nu il inteleg. Si nici n-am sa il inteleg vreodata.


Fara sa-mi dau seama, sunt trasa brutal de mana de catre Tom, fortandu-ma sa ies afara din incapere. Ma intreb ce mai vrea de la mine. Il iert, bineinteles...Numai ca ma doare foarte tare. Lui chiar nu-i pasa de mine, sunt exact ca celelalte fete. Nu-i pasa ca ma gandesc in fiecare secunda la el, ca il visez in fiecare noapte. [Space] Uneori stau si ma gandesc cum ar fi sa fim impreuna. [Space]Tinandu-ne de mana pe o plaja goala, soarele apunand usor... [Space]Ahh, Jessica, prea multe vise. Visele [Aici ai o repetitie care deranjeaza. Ca sa eviti astfel de probleme poti inlocui cu "Ele" sau "Acestea"] nu devin niciodata realitate. Visele sunt doar niste sperante si iluzii false...Nimic mai mult. Inca tinandu-ma de mana strans, deschide usa camerei sale si ma impinge violent inauntru. Hello, sunt si eu un om, nu un animal! Se pare ca este cam nervos, adica si eu as fi la fel daca as fi in locul lui. Probabil ca sufera din cauza ca l-a inselat iubita...Il inteleg. Trag aer adanc in piept si astept ca el sa sparga linistea ce ne acaparase pe amandoi.


Ma trezesc cu o palma zdravana de la Tom, reusind sa imi intoarca fata 90 de grade. Se vede ca nu insemn nimic pentru el...si nici nu voi insemna vreodata. Inghit in sec, nu spun nimic, nu il condamn, nu ii port pica, are dreptate. Sunt sora mai mare a lui Matt, asa ca ar fi trebuit sa am grija de el. Tom are dreptate [Ai mai mentionat o data ca are dreptate. Nu e bine sa repeti aceeasi idee de mai multe ori, mai ales imediat dupa ce ai mai spus-o o data]...Chiar meritam asta. Cu toate ca doare foarte tare...nu palma, ci inima. Ma abtin sa nu izbucnesc in plans, vreau sa fiu puternica, sa il infrunt, sa il pot privii in ochi fara ca lacrimile sa iasa la iveala.


- Tu esti constienta ca acel nimic era in pat cu iubita mea, da?? [Eh, un singur semn de intrebare este de ajuns^^]imi spune el aproape tipand la mine. [Dupa aceasta propozitie ar fi trebuit sa scrii de la capat avand in vedere ca nu mai vorbeste personajul]Intr-o fractiune de secunda, isi infige mana in parul meu, facandu-ma sa scot un geamat de durere. Ma uraste. [Aici ar fi fost mai indicat sa pui ":", deoarece urmeaza sa explici ceva] Singurele cuvinte care mi-au trecut prin cap in acel moment. Imi ridica (,) capul [Vai dear, nici nu stii ce aspect urat da aceasta "(,)", capitolului. Categoric ar fi trebuit sa inlocuiesti cu un sinonim precum "fata", chiar daca suna mai urat, era inevitabil sa-l ocolesti] , fortandu-ma sa il privesc in ochi. Era prea tarziu, am inceput din nou sa plang. Era si de asteptat de la mine. Si inca o data i-am dovedit ca sunt o proasta. [Dupa parerea mea si aici ar fi trebuit folosite cele ":"]Cea mai mare proasta. Singurele ce spargeau linistea mortuara erau suspinele mele. Nici nu poate sa isi imagineze cat sufar pentru el. Ma doare atat de tare sa stiu ca persoana care o iubesc enorm, pentru care mi-as da viata...ma uraste. In acest moment as vrea sa intru in pamant, sa dispar de pe Terra, sa ma evapor, sa ard, absolut orice. Numai sa scap de toata suferinta. Off, este atat de greu. Viata pentru mine este un cosmar.


Isi apropie buzele de urechea mea soptindu-mi "Daca el s-a distrat cu iubita mea, eu de ce sa nu ma distrez cu sora lui, chit ca vrea sau nu?" In clipa aceea timpul s-a oprit in loc. Inima mea a incetat sa mai bata pentru o secunda. Oare asa a fost sa fie? Sa devin papusa lui? Nici macar nu mai gandesc logic. Probabil ca am mai spus ca viata e un cosmar. Incet, ma pune usor pe pat, el fiind peste mine. Imi era frica, dar nu puteam arata asta. Vreau sa fiu puternica, sa ripostez. Dar imi este imposibil...Incepe prin a ma saruta cu pasiune, dorinta si nerabdare, saruturile urmate de atingeri perverse. Cu toate ca nu imi doream asta...pur si simplu imi placea. Ador felul lui de a saruta, felul lui de a atinge. Este unic. Este...


Ce tot gandesc eu aici? Trebuie sa ii arat ca nu cad la picioarele lui. Trebuie sa ii demonstrez ca nu sunt o usuratica. Dar imi este prea greu. Imi e greu pentru ca il iubesc...Si nu stiu ce sa mai fac. Se ridica incet de pe mine, privindu-ma fix in ochi, atent, sau mai bine zis...insistent. Isi da rapid tricoul si pantalonii jos de pe el, ramanand doar in boxeri. Se apropie de mine, punandu-se intre picioarele mele, fixandu-ma cu privirea. Incep sa tremur incontrolabil, inima aproape ca imi iesise din piept.


- Hmm, observ ca incepe sa iti placa. Va fi prima si ultima noapte salbatica petrecuta alaturi de mine. Imi spuse pe un ton atat de pervers, in acelasi timp mangaindu-mi usor piciorul. Cu furia acumulata ii dau o palma peste fata. Probabil ca este cea mai mare greseala pe care am facut-o.[":"] In momentul urmator, nu mai sta pe ganduri si imi da jos maieul mult prea mulat pe trupul meu, ramanand doar in sutienul negru ce imi sustinea frumosii mei sani. De asemenea, mi-a inlaturat si pantalonii scurti si am ramas doar in boxeri. De ce nu ripostez? Nu vreau sa se intample astfel. Dupa ce isi va termina treaba, ma va arunca la gunoi, cum sa zic.

Vrea sa ma foloseasca doar pentru simpla lui placere. Nu am sa inteleg niciodata baietii. Ce li se pare asa amuzant sa umilesti o fata in acest mod? Intrebare fara raspuns. Adunandu-mi fortele, incerc sa il imping de pe mine, dar nu pot. Nu renunta asa usor. Vrea sa ma faca a lui, cu orice pret. Dupaia [Nu suna prea bine aceasta forma prescurtata. "Dupa aceea"]sa uite de mine... Nu pot face chiar nimic? Sunt chiar asa de ... nici macar nu gasesc cuvantul potrivit pentru a ma descrie.


Pff. In sfarsit am terminat....
You're my little monster! - Pagina 3 962758 Sper ca v-a placut am dat tot ce-i mai bun din mine. A da si vrem comm-uri !!! Nu fiti zgarcitit va rooggg ;o3. ='( Mell va iubeste !




Well, voi da o critica de ansamblu pentru tot fic-ul, dar la descriere ma voi referii mai mult la acest capitol postat de Melly.

Titlul - Imi place, pe mine personal m-a atras si, toata lumea stie ca la un fic, prima impresie o face titlul. Felicitari!

Ideea - Este una originala dupa parerea mea, la noi pe forum nu am mai intalnit-o. Pot spune ca m-a atras foarte mult faptul este un fic cu Tokio Hotel(Tom), deci aveti un + de la mine!

Estetica - Foarte buna! Atat Deea cat si tu Mell sunteti atente sa apasati "Space" dupa fiecare semn de punctuatie, dar pe alocuri mai aveti scapari. In orice caz, estetica de la fic-ul vostru este de "luat ca exemplu" ^^.

Actiunea - Nici nu pot sa va spun cat de mult imi place actiunea din acest fic! Este asa plin de mister incat nici nu stii ce se va intanpla in continuare. Inca din primul capitol am sesizat ca va fi in fic incredibil, iar ultimul capitol este asa de incitant...:>. Bravo fetelor, tineti-o tot asa!

Greseli de tastare/ Ortografie/ Exprimare - Tot ce am avut de obiectat am mentinat in acel "quote".

Descrierea - Pot spune cu usurinta ca imi place ^^. In unele capitole,din cand in cand as fi dorit sa vad mai multa descriere sentimentala dar este suficient si asa. In ultimul capitol Mell, ai descris exact ceea ce trebuia! Descrierea se imbina destul de bine cu actiunea si naratiunea, deci nu am ce comenta. Ceva as mai putea spune este sa incerci sa nu repeti aceeasti idee de mai multe ori, altfel cititorii isi vor pierde din interes. Trebuia sa veniti mereu cu ceva nou care sa lase "publicul" cu gura cascata, ceva spectaculos. Astept sa vad cum mai evoluati la capitolul "Descriere" ^^.

Ok dears, asta e tot ce am avut de zis! Din nefericire pentru Melly nu a fost nevoie de critica dura, sincer nici nu prea aveam ce sa critic :)). Astept cu nerabdare next-ul!
Peace Ya!
~Byby~
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 21:12

Capitolul 10


In momentul cand am aflat ca nenorocitul ala e fratele lui Jessica, am crezut ca inebunesc, practic o furie inexplicabil de mare ma stapanise nelasandu-ma sa gandesc cu creierul. Eram atat de nervos incat am luat-o pe Jess cu forta la mine in camera, incuind usa cu cheia nevrand ca ea sa scape sau sa fie salvata de asa – zisul meu frate. Puteam sa ii fac orice chiar si sa o violez fara pic de resentiment, doar asa ma cred toti, inclusiv Bill. Stiam ca Bill simte ceva pentru ea, asta imi spunea intuitia de frate geaman, eram sigur, insa totusi lucrul acesta nu m-a impiedicat sa o ... violez. Nu-mi pasa de absolut nimic, vroiam sa ma razbun, vroiam ca fratesu’ sa sufere pentru ca s-a culcat cu Ashley, sa moara de durere atunci cand sorsa ii va zice ca a fost violata cu salbaticie. Eram narcisit, da, eram, dar nu-mi pasa.

Mainile mele o mangaiau cu ardoare pe trupu-i fierbinte, fiercare miscare pe care o faceam, tanara era si mai speriata, insa nu ma respingea, nu dadea in mine, nu ma impingea. Era o stana de piatra cu corpul incins si tremurand. Era ciudat, dar nu mi-a pasat absolut deloc, vroiam razbunare. Doar asta aveam in minte, nu puteam da inapoi chit ca mai aveam timp. Am impins-o in pat urcandu-ma pe ea si cautandu-i buzele, trebuia sa o sarut sa-i simt limba jucandu-se cu a mea, savurand din acea dulceata de care aveam nevoie. Odata gasite, nu puteau scapa. Am inceput sa imi trec limba peste buzele ei, apoi am inceput sa i le sug intr-un mod pervers, imediat dupa mi-am strecurat limba in gura ei, cautandu-i-o pe-a ei, nevrand sa cedez.

Eram usor uimit ca ea imi raspunse-se la sarut, dar nu voiam sa vada asta, nu ii puteam da de inteles ca sunt slab si ca sunt uimit doar din atat, dar tot comportamentul asta o caracteriza ca o c***a. Aveam un comportament gen “ violator in serie”, dar sincer imi placea ce fac, imi suradea ideea sa violez macar atat timp cat traiam. Si se pare ca acea fata era chiar Jessica, designer-ul trupei noastre.

Trecuse cateva minute, iar eu continuam sa ii indepartez fiecare componenta a tinutei, ea devenind tot mai agitata si incepand la un moment dat sa verse cateva lacrime amare, insa nu ma impresiona chiar deloc. Am ajuns amandoi goi, sub un cerceaf de matase foarte fin si extrem de rosu. Eram pe punctul sa o fac, sa o scap de virginitate – asta daca mai era – dar ea si-a pus mainile pe pieptul meu si mi-a soptit ceva cu o voce speriata si cu ochii plini de lacrimi.

- Nu, te rog, te implor, nu o fa ! au fost cuvintele ei.

Ii iau mainile de pe pieptul meu si i le-am impreunat cu ale mele, ducandu-le la capul ei, atingand putin peretele. I-am penetrat gatul, lasandu-i o urma rosiatica si destul de vizibila.

- Imi pare rau, e prea tarziu ! i-am spus eu in timp ce am incepu sa-mi fac traba, provocadu-i lui Jess multa durere atat fizica cat si psihica.
Dupa vreo ora si ceva, am cedat, nu am mai suportat sa o vad cum se smiorcaiei si alte chestii. M-am ridicat din pat si am pasit catre baie, vrand sa fac un dus. Cateva minute durase mica relaxare sub jetul cald de apa, mi-am infasurat in jurul taliei un prosop si am deschis usa de la dormitor. Jessica nu era in pat, am verificat usa si era incuiata. Nu putea iesi ! M-am uitat pe balcon si am privit cum mai are putin si cade in gol intentionat. Mi-am incalzit calcaiele alergand catre ea, nevrand sa cada, neputand sa o las sa-si curme viata. Era tanara, frate ! Am deschis usa glisanta si-am prins-o puternic de mana dreapta, reusind sa o fac sa se intoarca cu fata la mine, sa ii pot vedea chipul si miile de lacrimi scurgandu-se de pe obraji pe gat continuand apoi sa se prelinga intre sani. Mi-am scuturat capul inlaturand orice fantezii si i-am privit ochii verzi si i-am tras o palma. Jess si-a dus mana in locul rosu si m-a privit cu ura, spunand mai apoi fara pic de resentimente : “ Te voi uri mereu ! “. Nu reactionez cu vorbe ci cu fapte, o trag puternic catre dormitor si o imping in pat gandindu-ma la orice. Speram sa nu fac o prostie ...



I had to break myself to carry on.


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 21:12

Edit: Iubire...a fost superb. Imi place atat de mult cum descrii sentimentele, nu am cuvinte.
Actiunea o ador, imi place foarte mult ideea fic-ului si continua sa ma surprinda pe capitol ce trece.
Astept next sa vad ce se mai intampla si va pup dulce pe amandoua kiss


You're my little monster! - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 21:20

Deci OMFG!
Andreea, esti geniala maica !
Frate am citit capitolul asta de vreo 3 ori :))
Si inca nu m-am saturat:))
Doamne, il ador:x E perfect! Ai citit? P-E-R-F-E-C-T!
Doamne, se imbina asa frumos sentimentele cu actiunea;x
Urmeaza eu, bineinteles. :">
TE IUBESC! <3


Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 21:26

super nextu si vreau sa-l aduci si pe celalalt repede te pup


You're my little monster! - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 Asss10You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 09:44

Maaa... Natia ta de femeie culcata in incubator in love

Stii cat ador eu acest capitol?

Vai, ce l-as bate eu pe minunatul acela de Tom...

Vai, si ce i-as mai da in moaca aia a lui....

Deci femeie ai fist si esti geniala... :love

Ador acest capitol, este asa de tare... @-) :))
Astept cu nerabdare nextul...


Spor la scris si multe idei...

V-am pupacit dulce... in love

choco^^


You're my little monster! - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
You're my little monster! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 14:26

Deez. a scris:

Speram sa nu fac o prostie ...

Te urăsc !! Mult de tot. De ce ne ţii iarăşi în suspans ? Deci este imposibilo. Impoisbilo. Repet, din nou şi din nou. DE CE ? Odată, o singură dată, nu ne lăsa în suspans că o să ne ai pe conştinţă. : ]]

Hai gata cu prostestele mele. o.O

Deci chiar s-a întâmplat. Vaiiiii. O.O Je ne cred. : ]] Cum dr**u să facă asta ? Şi acel quote de mai sus mă ţine pe foc. Is lemne sau ce ? : ]]

Descrierea sentimentală - sorry chiar nu mă pot abţine să nu zic ceva - este absolut fermecătoare. Foarte frumos redactată, şi cred că totul în acest next este P-E-R-F-E-C-T.

Stai, stai. Uite, ca să vezi mai bine. : ]] P-E-R-E-C-T ! Minunato !

Şi acum Jess a vrut să se sinucidă ? o.O Wow. Şoc. Minunat de sadic, captivant şi bine pus la punct.

Am o întrebare : De unde luaţi toate ideile astea ? Serios. Şi cât plătiţi pe oră ? Vreau şi eu. : ]]

Deci hai Ţiganco cu nextul, şi mă bucur că v-aţi mişcat rapid. Tot aşa.

x.o.x.o
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 20:23

Capitolul 11


A reusit. A reusit sa ma distruga. Acum, de ce nu ma lasa sa mor? Traiesc absolut degeaba, nu inteleg ce mai vrea de la mine, mi-a furat deja ceea ce aveam mai de pret. Imi doresc un singur lucru : sa mor, sa scap de toata suferinta, pentru ca ... pur si simplu nu mai rezist. Sunt depasita de situatie. Poate sunt egoista spunand ca vreau sa ma omor, deoarece stiu cateva persoane care ar suferi in urma mea, dar nu imi pasa. Chiar nu imi pasa. Off, de ce, Tom? De ce m-ai adus in starea asta? De ce trebuia sa te razbuni pe mine? Fac o crima ca te iubesc? Ahh, de ce nu pot accepta realitatea? Aceea find ca el nu m-a iubit, nu ma iubeste si nici nu o va face vreodata. Traiesc visand ca vom fi impreuna, lucru absolut imposibil.

Ceea ce nu observasem pana acum este ca el statea deasupra mea, privindu-ma atent, studiindu-mi fiecare particica a chipului meu. As vrea sa citesc dincolo de ochii sai ciocolatii, in care ma pierdeam mereu, ma desprindeam de lumea reala si intram intr-una paralela. Dar nu se poate, zidul este prea gros si nu il pot darama. Probabil ca am stat minute in sir asa, uitandu-ne unul la celalalt, dar sunt trezita la realitate de vocea sa.

- De ce, Jess? Ce te-a apucat? Esti tanara, frate! imi spuse el cu un amestec de furie si seriozitate in acelasi timp in glas.

De ce?! Ohh, Tom esti atat de ... prost. Motivul este evident. Si stii prea bine asta. Nu te mai ascunde, stiu ca nu iti pasa daca mor sau nu. De ce nu ma lasa odata in pace ? Daca nu ii pasa de mine, de ce simt pentru el , de ce nu ma lasa sa il uit ? Oftez incet, il imping usor de pe mine, reusind sa il dau la o parte si ma indrept spre usa. Stiam ca ma urmareste cu privirea, puteam simti asta. Ahh, ce tampenie am uitat complet ca usa este inchisa. In momentul cand si-a dat seama ce vreau sa fac, se indreapta spre mine, explodand de nervi. Frica dinauntrul meu crestea din ce in ce mai mult, nu stiam ce se va putea intampla in continuare. Inchid ochii si ii tin stransi, inima-mi bate cu putere, parca o si aud. De ce nu ma lasa sa plec? Si-a terminat treaba cu mine, m-a distrus! S-a razbunat asa cum a dorit. Ma trezesc din nou cu o palma peste chipul meu palid. Am inceput sa plang, nemaiputand rezista. Oare chiar merit sa fiu tratata in felul acesta? Imi acopar fata cu mainile, doar suspinele mele neincetate se mai auzeau.

- Tom, te implor, lasa-ma in pace ! am reusit sa ii spun, in acelasi timp plangand ca o proasta.

Il aud indepartandu-se, credeam ca va face si mai urat. Ma las in jos, sprijindu-ma de usa si plangandu-mi de mila. Nu pot face absolut nimic impotriva lui, nu ma simt in stare. Obseala pune
incet stapanire pe mine, intr-un final adormind.

Nu stiu cat am dormit, dar m-am trezit cu o durere de cap ingrozitoare. Ma ridic incet de pe jos, privind pe geam. Se intunecase, stelele fiind deja prezente pe cer. Imi intorc privirea spre Tom, care este infundat intr-un somn atat de profund ! Vocea mea interioara imi spunea sa ma duc langa el, sa il sarut, sa il strang la piept, dar ratiunea spunea exact opusul , amintindu-mi de ceea ce mi-a facut. Oftez usor, o idee stralucita sagetandu-mi mintea. Aceasta este oportunitatea perfecta sa scap. Incep sa cotrobai printre hainele sale aruncate pe jos, parfumul sau barbatesc simtindu-si prezenta, facandu-ma sa inspir adanc. Daca se va trezi , sunt ca si moarta. Intr-un final gasesc cheia, ascunsa intr-unul din buzunarele blugilor. Ma imbrac cat pot de repede si ma indrept spre usa, fara sa mai privesc in spate.

In sfarsit, am scapat ! Alerg pe scarile hotelului, destinatia camera lui Bill. Inca imi este extrem de frica, nu stiu cum va reactiona cand va afla ca am scapat din ghearele sale. Lacrimile imi intepau ochii, dar ma abtin. Am plans destul... Si ce este cel mai grav? Ca inca sunt indragostita nebuneste de el. Numai uneia ca mine i se putea intampla asta. Adica, am fost violata si inca il mai iubesc ! Doamne, ce ciudat suna ! Ajung intr-un final la camera sa si ciocan usor de doua ori. Eram atat de nerabdatoare sa ii sar in brate lui Bill, numai el ma poate calma, sau cel putin asa cred. Aud un "intra", nu mai astept sa mi se zica de doua ori si dau buzna peste el.

Il gasesc in pat, uitandu-se in gol, pe pereti. Ce o mai fi si cu el? Ma rog, sa lasam asta la o parte. Cand ma vede, se ridica brusc, privid-ma stupefiat, nestiind ce sa mai creada. Ma arunc in bratele sale, el strangandu-ma tare la piept. Incepusem sa plang cu lacrimi amare, ca de obicei. Nu era un lucru nou. Imi ridica barbia cu doua degete, intrebandu-ma din priviri ce patisem. Vroia sa afle mai mult, stiam ca cel putin lui ii pasa de mine.

- Jess, ce ai patit? Spune-mi, sunt aici sa te ascult, imi zise pe tonul sau calm si bland, care m-a linistit instantaneu.

Imi sterge lacrimile de pe obraji si ne asezam amandoi pe pat. Ii povestesc tot ce s-a intamplat cu Tom, Bill devenind din ce in ce mai furios si strangand din pumn. Probabil ca nu-i placea sa ma vada asa, distrusa complet.

- Bill, imi este foarte frica. Pot sa raman la tine in seara asta? Te rog ... ii spun soptit, aproape incepand sa plang. Da din cap in semn ca da si ma pun in pat langa el , strangandu-l in brate, el facand acelasi lucru. Ma simteam atat de bine langa el, ma simteam protejata. Emana caldura si blandete, este ... perfect.

Hmm, de data asta nu prea imi place cum a iesit...
You're my little monster! - Pagina 3 138742 Vroiam sa iasa perfect, P-E-R-F-E-C-T! Dar na. You're my little monster! - Pagina 3 138742






Fericirea este un vis, durerea este reală.

You're my little monster! - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Continut sponsorizat




You're my little monster! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're my little monster!   You're my little monster! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

You're my little monster!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-