Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu te voi parasi niciodata.. - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu te voi parasi niciodata.. - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu te voi parasi niciodata..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
~Dyenutza~
Academy Student
Academy Student
~Dyenutza~

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde vreau Unde ma aflu Sunt aici Aici cu tine
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tequila
Stare de spirit Stare de spirit : obisnuita

Nu te voi parasi niciodata.. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu te voi parasi niciodata..   Nu te voi parasi niciodata.. - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 11:27

mai sincer parca descrii mult nu ca nu miar place ca mie chiar imi place cum scri {cu putine greseli gramaticale} dar in 5 capitole aprospe nu mai descriere este ....asta e doar poarerea mea sper sa nu te superi pe mine oricum astept nextul ........Imi plac foarte mult ficurile tale si vr sa vad continuarea acestuia si apropo nu trebuie sa scri pt comenterari trebuie sa scrii din place este darul de a scrie vb serios te pwp si spor la scris


rainbow :\ /photo/my-images/10/pozefairtopic.jpg/[/img

Realitatea bate platourile de filmare ,viata-i frumoasa si fara efecte speciale !
Nu trebuie sa fi ce vor alti sa fi , fi ce vrei tu sa fi ! dj 
Sus In jos
 

Nu te voi parasi niciodata..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-