Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 22:39

Mai Elz sa te pap cu totul ca esti nebuna, in sensul bun lough
Du-te Sasuke, salveaza printesa din mainile spanului; e in turnu nordic... o iau pe carari..
Cu pistoale, ce tare, dar sper ca moartea lui Garra nu va fi asa usoara; un glont in cap si un "adio". Cum a zis si brunetul ars de viu >:) biciuitor

Abia astept nextu si cand ma gandesc ca mai sunt 3 capitole si vine "the end". Nici nu stiu cand a trecu asa repede timpul pe langa mine.

Te pupa pepenele tau kiss
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 22:59

Woww ,
Sasuke asta devine din ce in ce mai surprinzator good job
Asa cutzu buun ! Salveaz-o pe Saku si muscalșl de fundulets pe Gaara nemernicul !
Kirara :>
Toti baietii viseaza la Kirara :> [Rawwr]
Nici nu mai pot de nervozitate . Mrr..Nemernicul biciuitor
Tabacestel Sasukee !
Te kiss si astept nextul !
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:25

Asa Ele, uite ca abea acum iti las si eu un comm. Eh...sa stica ma bucur ca am citit acest fic, daca nu imi spuneai ca din nou ai pus numele meu ,, Kirara '' , poate nici nu-l citeam. Serios ce ai cu mine?(D). Ma gandeam ca v-a fi ceva mai frumos nu ca a fost violata si omorata(D)...mama ta Ele(D).

Asa...pai mie una imi place foarte mult si acest fic.
Ai descriere ceea ce e bine si te axezi pe ceea ce e important. Hmm...poate ar trebui mai multa descriere sentimentala si de imprejurimi insa pentru ca actiunea o faci mai interesanta sa zicem ca e bine si asa. Dialogul nu este sec ci il pui cand trebuie ceea ce e bine.

Estetica - Este buna dar nu imi plac luniile alea in loc de virgule. Evita-le, dezobisnuieste-te din ale mai folosi !

Greselile de tastare:

,, adauc '' - aduc

,, dinnou '' - din nou

,, Garra '' - Gaara

,, reapeasca '' - rapeasca

Pai cam atat. In rest imi place foarte mult acest fic, chiar daca o contine si pe Kirara(D)...ti-am spus ca ai ceva cu mine (D).
Abea astept sa pui next-ul.
Pupici si spor la scris.

Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:46

wow! Gaara? nu imi vine sa cred , oare chiar el e de vina ? Oare ce are de gand sa ii faca Sakurei ? Oare Sasuke o va gasi la timp ? Oare va reusi sa salveze copilul ?
Iubito nextul!! Il astept cu nerabdare!
Spor la scris si la idei noi ! Te pup kiss a hug !
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 20:00

pune next k dak nu te sinucid angry
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 11:19

ItaSaku99 te rog frumos nu mai face Spam.

More Than Love
Capitolul 23
Partea a 2-a


I just need somebody to loveI, I don't need too much
Just somebody to love
(somebody to love)
I don't need nothin else, I promise girl, I swear
I just need somebody to love

P.O.V by Sakura Haruno

Arrr, unde ma aflu? Aceasta intrebare imi tot bantuia mintea incurcata, mai sa dea pe dinafara de ganduri atat de negre si infricosatoare, scenarii demne de filmele horror cu violatori. Nu imi puteam deschide ochii, din cauza unei fasii negre care mi acoperea, eram leagata de scaun si banuiesc ca doar in lenjerie intima. Vanticelul rece care intra pe fereastra ma facea sa tresar, semn ca nu mai aveam rochita alba pe mine. Perversul naibii, cine ma rapit, de ce? Doamne, o sa mor asa in starea asta a mea si nimeni nu o sa ma salveze? Chiar nimeni? Incep sa tremur de frica pentru viata mea, unica pe care o am, pentru viata copilului meu nenascut, pentru viata lui Sasuke. Ce tot zic? Sasuke nu ma iubeste, mi-a aratat asta, m-a parasit precum o carpa, mi-a zis de atatea ori te iubesc, ba chiar ma numeste si logodnica lui si acum? MI-am dat seama ca au fost numai vorbe in vant, minciuni cu venin care acuma sunt ca otrava pentru sufletul meu. M-a lasat sa putrezesc aici, omorata de cine stie ce obsedat sexual, care cauta distractie la ora asta asa de matinala. Te blestem Sasuke Uchiha, te blestem pentru ca mi-ai distrus viata, tu pramatie ordinara, mi-ai distrus tot ce am avut, totul! Acum, trebuie sa imi astept moartea, amandoi sau amandoua trebuia asta, trebuie sa ne resemnam, trebuie....Sasuke vin-o d****lui si salveaza-ne!

-Ce avem noi aici, micuta Lady Haruno, iubita lui Alejandro daca nu ma insel...-se aude o voce grava, cu un accent britanic, atat de senzuala si parca inocenta, apoi un ras malefic imi da averizarea ca nu este un om inocent ci unul crud, rau si obsedat se s*x...Alejandro, nu ii permit asta, numele lui este unul doar care familia mea poate sa il rosteasca nu orice mizerie de om- Ce ai zice sa ne distram, apoi sa ,,tragem'' cortina? continua aceasta, mi se fiorii zburand nestingheriti pe spatele meu, avea degand sa ma omoare dupa ce ma viola? Unde am mai auzit eu asta, acest mod de rapire? Unde, parca mi-a zis Sasuke de el....Unde?!

⌒♥⌒ FlashBack ⌒♥⌒

-Prima mea iubire s-a numit Kirara Oso Nuki, o eleva in ultimul an de liceul. Oh da, inca imi amintesc cum arata, parul ei saten cu reflexii usor brunete stralucea in lumina soarelui, iar ochii ei verzi te duceau in Rai, toate visele ti se implineau daca ii priveai. Corpul ei asemenea unui sirene faceau toti baietii sa o viseze in ipostaze neortodoxe, pana si pe mine ma vrajit, dar nu corpul ci sufletul ei atat de pur. Felul ei de a fi, atat de natural si de minunat, mi-a topit inima, a fost o iubire care si acum dainuie in adancul sufletului meu. Inca imi amintesc saruturile ei timide pe obrazul meu, mana ei fina plimbandu-se prin parul meu, simplul ei fel de a fi, atat de special, a fost...o fata speciala pentru mine....spuse baiatul cu privirea atintita spre pamant pentru a nu ii vedea chipul atat de trist..

-C-ce s-a intamplat cu ea? intreb usor mirata de povestioara brunetului.

-A fost ucisa de catre Gaara, mi-a rapit-o de langa sufletul meu, mi-a violat-o precum un salbatic, apoi...dupa circa doi-trei ani mi-a omorat-o cu un glont in inima, zicand ca doar a vrut sa scape de o (iertati-ma nu stiu ce vorbesc), sub pretextul ca i-a cerut o suma frumusica de bani, evident mintea, termina baiatul doar dintr-o suflare, rasufland oarecum usurat, plecand spre cine stie unde...

⌒♥⌒ EndFlashBack ⌒♥⌒


-Gaara, tip eu, iar un ecou inunda camera pusa sub stapanirea linistii si fricii, baiatul incepand sa rada isteric, zicand ca am ghicit, i-am aflat identitatea, oh Doamne ce o sa se intample mai departe? Ce o sa fac? Sasuke unde mama naibi esti? Baka!

In urmatorul moment limba roscatului se plimba pe abdomenul meu, facandu-ma sa tip dar si sa ma excit in acelas timp, nu, nu, nu trebuia sa fac asta, pentru numele lui Dumnezeu o sa fiu violata de prietenul cel mai bun a lui Itachi?! Mana roscatului se plimba prin chilotii mei facandu-ma sa gem adanc de durere, este ca un monstru care vrea sange, sau poate, nu sunt obisnuita cu atingerile altor barbatii decat Sasuke si Alejandro? Ce se intampla, sa ma ajute cineva, degeaba nimeni nu o sa vina dupa mine, probabil Sasuke e la Holy aia a lui jucandu-se de-a b***ul si de vaca, mama si Kakashi se distreaza, Naruto si Hinata lafel, iar Itachi isi cauta prietena, numai eu sufar si restu se distreaza, tipic. Incep sa urlu de durere cand Gaara ma musca cu putere de buza inferiora, sangele alunecand usor pe gatul meu, el lingandu-l precum un vampir, sau mai bine zis, precum un caine.

Deodata un sunet ascutit precum o arma care tocmai a tras un glont rasuna in camera goala, atragandu-i atentia lui Gaara. Oare o fi el? Chiar a venit dupa mine? De ce ii pasa? Lacrimile se scurg pe chipul meu palid, odata cu rimelul si rujul, facandu-ma sa arat precum o vrajitoare, dar nu imi pasa, ii simt prezenta, a venit dupa mine sa ma salveze, este aici, este cu mine!

-Gaara, i-ati labele murdare de pe sotia mea de nu, o sa vezi stele verzi si cai mov! se aude vocea suava a lui...Sasuke?! Ce chiar a venit dupa mine? Ii strig numele, facandu-l sa se uita mirat la mine, dar nu mai apuc sa termin ca ceva taios se infinge in spatele meu, precum lama unui cutit sau a unei sabii, facandu-ma sa ,,lesin'' pe loc, pre fundal auzindu-se nenumarate voci care ma striga impancientate. Se pare ca acesta este sfarsitul...am murit.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 Asss10More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 11:19

Pai ce pot spune in afara WOW? Adica acest capitol a fost minunat, plin de drama si actiune, exact asa cum ma asteptam din partea ta sa stii... :D Imi place mult felul tau de a scrie, de a pune totul in scena ca sa zic asa... A, da, mai era ceva... Femeie, te omor, fac aici crima de om, daca in capitolul urmator moare rozalia te voi face sa suferi auzi? >:) :)) Te indop cu spanac pana nu mai ai aer, te sufoci cu buruieni in gura, auzi? Aolo ce iti fac? Sau mai bine zis ce nu iti fac... Vezi ai grija cand mergi pe strada sau cand treci pe langa vreo apa... Of, of, asa ma lasi tu in suspans cateodata... Asa, pai acum cred ca urmeaza urarile de bine, nu? So... Spor la tastat si multe idei si ce mai vrei tu... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Ultima editare efectuata de catre ♪ choco ♪ in Vin 02 Sept 2011, 11:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 11:27

Hey hey!
Cat de genial este capitolul. Imi place la nebunie si ma bucur ca Sasuke s-a dus dupa ea. Speram sa nu piarda copilul, insa speram ca totul sa fie bine:X

Pune repede next-ul!:x Spor la scris si la idei!
See ya!
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 12:13

Oooo Elle :x
Ce frumos e capitolul! Il adoor! Doamne, Gaara e un porc. Deci, imi place foarte mult cum scri si chiar vreau nextul.
Losty te pupa!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 13:24

huh?huh?huh?
Ce tareee yeah
Intr-un fel pervers happy
Astept next repede in love
Nu pot sa cred ca se termina sad
Insa pui niste scene hentai nu? happy2
Asteptam nextu heh
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 13:25

Deci capitolul asta l-ai povestit superb... il ador.
Se pare ca printul a venit sa o salveze, sper insa sa nu fie prea tarziu :X
Waw am auzit eu bine a spus " sotia mea", deci pana la urma va accepta sa intemeieze o familie cu ea si copilul bineinteles.
Yuppy... astept nextu talentata meah, te pupic doolce dooolce kisskisskisskiss
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 17:47

Ele iti ador ficu pur si simplu e extraordinar macnific.... huh?
Aolo cred ca il omor eu pe Porcu de Garra daca o ucide pe Sakura biciuitor
Sper ca Sasuke s-o salveze happy
Bye in love
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 18:00

NUUU!!! Nu pot sa cred ! Ahh im omor in bataie pe Gaara, il biciuitor !!! Cum a putut face asa ceva ? what? Saraca Sakura!! Sper ca nu a murit!! sper ca nu a pierdut copilul!! Ce capitol trist sad !!
Vreau nextul!! please Sunt foarte curioasa ce va pati Gaara!! think
Scumpo spor la scris!! Astept nextul cu "sufletul la gura" !! kiss a hug
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 18:39

ohhhhhhhhhh ticalosul de gaara, imi vine sa-l omor. biata sakura sper sa scape. abia astept nextul
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 18:59

Si asa am terminat si acest fic, imi pare rau ca asa de repede, dar chiar trebuie sa imi iau o pauza prelungita, chiar nu mai suport. Deci, acesta este, in legatura cu You and I cine sunteti interesati, nu stiu exact daca o sa il scriu, chiar nu stiu, si nu stiu daca o sa-l fac pe acest forum...Nu stiu exact...Dar vom...astepta si vom vedea. O sa mai vin sa va vizitez de ziua mea daca este...Cam atat deci....
More Than Love
Capitolul Final
24


Pure is impure, as impure is pure.
Good is evil, as evil is good.
To live is to die, as to die is to live.

Ahh, unde ma aflu de data aceasta? Capul meu bubuie de la durere, iar umarul ma doare atat de tare, ma simt moarta, fara viata, o stafie in devenire, un suflet pierdut. Inima mea parca nu mai bate, lasand ratiunea sa ii ia locul, corpul nu mai imi raspunde, iar functile vitale abia daca le mai pot...simtiti. Sunt pe ceva moale, precum lana unei oi, mirosul de flori proaspat culese imi inunda narile, iar precum un drog, ma fac sa zambesc, luminandu-mi usor sufletul innegrit. Ochii mei sunt inchisi, semn ca imi este prea frica ca sa ii deschid, dand, probabil, de ochii lui negri, abisali, reci si cu atata ura atintita asupra mea. Off, poate chiar exagerez...poate a fost doar o greseala, pe moment, nici un resentiment, dar...ma simt calcata in picioare, facuta praf, parca nu as mai fi eu, aceea fata zambitoare de odinioara, care facea pe toti sa zambeasca, care s-a indragostit de tatal ei vitreg...Care a murit intr-un final de mana unui obsedat sexual, dar oare chiar am murit?

Incet, incet, ochii mei se deschid, facandu-ma sa imi dau seama unde sunt...pe un nor. Suspiciunile mele cu privire la moarte sau adeverit, chiar am murit de mana lui Gaara. Clipesc de cateva ori, inca uimita de privelistea superba pe care o aveam in fata ochilor, vrajita de mirosul de levantica, fiorii zburandu-mi pe corp, puteam sa zbor. Tot ce aveam pe mine era o rochie lunga, alba, pana in pamant, fara nici un model si cu maneca lunga, aripile mele rozalii asortandu-se usor cu vestimentatia atat de simpla. Oare visez? Se poate asa ceva? Imi arunc pirivrea pe fiecare norisor in parte, si pot sa vad diferiti copilasi cum se jucau, trist, de la o varsta asa de frageda sa mori? Tf...ce sa spun de mine? La cei douazeci si unu de ani, in floare tinereti, moarta si insarcinata in patru luni. Atentia mea este ,,furata'' de o fata satena cu ochii verzi, care imi facea, zambitoare, cu mana, chemandu-ma la ea. Pe mana opusa, tinea un copilas, o fetita cu ochii caprui si parul brunet, avand nu mai mult de trei, poate patru anisori.

-Sakura, Sakura, Sakura, aici...-ma tot striga minunata faptura angelica, eu aterizand in fata ei, intreband-o din priviri cine este, daca am murit, si cine este aceasta micuta fetita?-Sakura, ma numesc Kirara Oso Nuki, am cinsprezece ani...-Am ramas oarecum stupefiata de primele cuvinte pe care le-a zis, numele ei facandu-ma sa tremur usor, ea este...prima iubire a lui Sasuke? Moarta...la numai cinspe' ani? Teribil si trist in acelas timp.-Nu esti moarta prostut-o, continua aceasta chicotind cristalina, facandu-ma sa zambesc jenata, iar ea este Rin, fetita ta.

-Cum...adica fetita mea? Copilul meu din burtica? Copilul meu nenascut? A murit si el...? intreb alarmata, din vina mea un copil ar putea muri, sau deja a murit, din simpla mea inconstienta, nu as pute-a sa mi-o iert, nu as putea, este...atat de micuta, fragila si frumoasa...

Kirara ma priveste cu un zambet dulce pe fata, in timp ce Rin se ascunde in spatele ei, chicotind usor, ochii ei caprui precum ciocolata ma priveau cu caldura, facandu-ma sa rosesc usor, aveam sa fiu mama a unui ingeras micut si dragut, cred. Kirara a inceput sa imi explice cum sta treaba, cum de patru luni jumate sunt in coma si trebuie sa ma trezesc, daca nu...Rin va muri, impreuna cu mine. Am inceput sa tremur, lacrimile curgand pe fata mea alba precum varul, nu...nu trebuia sa mor, trebuia sa dovedesc ca sunt puternica, probabil doctorii nu mi-au dat nici o sansa ca as putea supravietuii. Oftez usor, in timp ce micutele manute a lui Rin imi stergeau lacrimile, iar Kirara ma privea cu mila. O mana grijulie ma ridica de joc facandu-ma sa il privesc pe suspect in ochi...Alejandro. Deja este prea mult, Kirara, Rin, moartea mea, Gaara, Alejandro, tata, nu, numai rezist, nu mai imi simt pamantul sub picioare, pentru a doua oara, chiar a treia in viata asta, am vazut negru in fata ochilor.

-Puritatea este impura, asa cum impuritatea este pura. Binele este rau, asa cum raul este bun. A trai in seamna a muri, asa cum a muri in seamna a trai, -se auzea o voce cristalina pe fundal, care ma facea sa prind curaj in proprile forte, sa inving aceasta moarte crunta, sa...pot sa zambesc, sa traiesc, sa il am langa mine mereu pe el.-Te rog Sakura, te rog trazestete la viata, traieste pentru mine, te iubesc micuta mea finta angelica...

-Stiu asta...si eu te iubesc, spun eu in timp ce ochii mei se deschisera, acuma fiind atintiti asupra acelor margele negre, care ma priveau uimite, socate. Ii sar pur si simplu in brate, imbratisandu-l strans, dand frau liber lacrimilor, care curgeau precum un rau primavara, micute scancete de fericire auzindu-se in camera alba, animata doar de corpurile noastre. Sasuke...multumesc ca existi...multumesc ca ai fost cu mine mereu...multumesc ca ma iubesti si mereu ma vei sustine.

⌒♥⌒ Autorul a scris povestea, autorul povesteste, autorul o termina...

Dupa cateva saptamanii, pe douazeci si trei noiembrie, o fetita pe nume Rin a venit pe lumea aceasta, ati ghicit...Sakura a nascut, acel ingeras adus de Kirara. Hehe, de fericire toata familia a dat o petrecere mare, sarbatorind aceasta minunata zi, care s-a numit ,,Tenshi No Hi'' sau ziua ingerului, iar dupa cateva luni, in primavara Sasuke si Sakura si-au unit destinele, sufletele, asteptand, fericiti, viata ce va urma pentru o eternitate. ,,More than Love...'', un titlu potrivit pentru o carte, o autobiografie, este adevarat pentru ca a fost mai mult decat iubire, a fost pasiune, curaj, prietenie, ura, dispret, actiune, aventura, perversitate, aceasta a fost doar o particica din viata Sakurei Haruno...dar nu totul ramane asa...caci...drumurile unui om se schiba precum adierea vantului vara....

THE END
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 19:05

Tareeeee in love
Parca ziceai ca v-a avea 25 de capitole hmm...?!
Pai.. pot spune ca e un fic reusit si chiar as dori sa mai faci... happy2
Si in caz ca te hotarasti sa faci te rog... anunta-ne si pe noi sad
ID-ul meu il ai deci cred ca vei da mass in caz ca nu-l vei posta aici crying
Te pup duuuulce de tot cu ventuza kiss Zbye a hug
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 19:30

Super capitol draga mea Ele a hug
M-ai lasat fara cuvine nici nu jtiiu ce sa mai zic sad
In fine ficul a fost minunat asa cum sunt toate ficurile tale in love
Mada te pupaceste kiss
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:06

What a happy ending in love
Ce emotionant kiss
Ce mult imi placee a hug
A foost un fic superb si as dori sa-l faci pe
forumul acesta , pentru ca oricum deja ai un
fan care sa-l citeasca . [ Eu :> ]
Te kiss scumpo !


Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Mier 19 Oct 2011, 21:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:10

Deci, iubire..vreau sa te felicit pentru ca ai creat un fic superb!Mi`a facut mare placere sa`l citesc si acum stiu de la ce sa ma astept de la tine. happy2
Finalul a fost exact cum ma asteptam: foarte impresionant!
Deci, abia astept sa mai vad alte fic`uri facute de tine!
Losty te pupa!
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:25

Daca ma crezi s-au nu mi s-a zbarilit parul cand am citit sfarsitul.... m-a emotionat prea mult. Chiar a fost cel mai reusit final pe care l-am citit a hug , imi pare rau ca s-a terminat sad
Chiar crezusem ca a murit, dar ai rasturnat cu totul actiunea...... Te felicit scumpa mea pentru un fic grozav scris cu pasiune si dragoste.... in love
Sper ca Sakura sa fie fericita pana la adanci batraneti si dupa sad.... M-am emotionat de tot! crying
Nu mai am cuvinte.... las asa comentariul ca nu mai pot sa scriu nimic sad
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:34

Ce frumos !!! sad Chiar mi-au dat lacrimile!!! Ce ma bucur ca a fost un happy end dap ! !!
Iar in legatura cu "You and I " eu vreau foarte mult sa il scrii !! Sunt sigura ca va fi la fel de frumos ca celelalte ficuri!! Scri foarte frumos si ai niste idei grozave! Totusi acum faci cum crezi ca este mai bine ! Pauza prelungita placuta!! Te pup kiss!
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 11:47

Elz nu pot să cred!
De ce l-ai terminat aşa repede? crying

Dar, ce să spun.. e superb!
Deci mi-a plăcut ideea ficului tău, cât şi fic-ul în sine, la nebunie!
Am citit absolut fiecare capitol, nu am ratat nici unul, şi mi-au plăcut foarte mult! in love
Crede-mă că dacă o să primeşti vreo părere de rău referitor la fic, e doar pură invidie!
Eşti o scriitoare minunată, deci ador felul tău de a nara, de a descrie sentimentele.

Faci dintr-un fic banal un fic minunat! Mie mi-a plăcut foarte mult, foarte foarte mult.
Atât '' More Than Love '' cât şi '' Floare de Lotus ''.
Ai talent, şi nimeni nu poate nega asta. Eu ţi-am mai spus şi ţi-o mai spun cât va fi nevoie, eşti minunată şi punct!
Acum, dacă vrei să mă crezi bine, dacă nu nu. Dar ar fi de preferat să mă crezi, pentru că, în cazul ăsta chiar ştiu ce spun.
Sunt sigură 100%.
Eşti o scriitoare get-beget lough
Mai mult, ce să spun.. Am numai laude pentru fic-ul tău şi pentru tine, dar nu vreau să fiu prea linguşitoare.

Deci, dacă începi un nou fic, te rog foarte mult anunţă-ne şi pe noi să putem trece pe acolo.
Abia aştept să văd ce-ţi mai tună prin cap. lough
Felicitări pentru fic iubita! a hug


nr1
i love you
Sus In jos
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 12:20

Prea scurt! Nu-i corect.

Lasand asta, Elz tu esti pur si simplu geniala! Alt fic minunat de al tau. A fost chiar foarte frumos. Mi-a placut extrem de mult.
Descri asa de frumos. Au, au. Scriitor scrie pe capul tau. : ]] Daca nu te vad peste cativa ani scriitoare te dau in judecata!
E posibil sa fie si un sezon doi? E posibil nu? Trebuie sa fie posibil!

Deci Elz, eu te mai astept cu alte ficuri geniale.
Bye, bye! > :D <
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 13:59

Ce ... frumos sad Credema ca am plans pe tot parcursul text-ulului sad . Nu mi-a venit sa cred ca Sasuke a inselat-o angry . Nu mi-a venit sa cred ca Sakura a fost rapita sad . Nu imi vine sa cred ca s-a terminat sad . Ai scis un fic exraordinar . nr1 Bravo .
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 12:38

Sisule te felicit pentru minunatul fic pe care lai creat cu multa pasiune si grija. Finalul as putea spune ca a fost unul cutremurator, mai ales ce a povestit autorul. Ai spus un mare adevar la final. A fost o poveste complexa si chiar demna de a fi carte pe piata.
Ma bucur ca cei doi sunt impreuna si fericiti.

Te pupa Rose kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




More Than Love...[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-