Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Blondy ツ
Academy Student
Academy Student
Blondy ツ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunaa

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 12:59

iubitaaaaaaaa.......ficul tau ma dispera....ii superb nu ma satur citindul......pune mai repede nextu ca nu mai am puterea de a avea rabdare...tbx >:D<
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 16:24

Hey iubitaaa!! Mai vine nextu` sau nu??? crying
Eu sper sa vina..si cat mai repede!!
Pupici dulci kiss
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 16:56

heyy...scuze de intarziere
un capitol superb ma bucur ca Sakura nu a patit nimic a hug
deabia astept urmatorul capitol si sper sa vina repede
Pwwpici..!! kiss
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 16:59

Cand vine nextul?
Toti vrem next.
Deci pune-te pe tastat repejor.
Iti iubesc ficul, este superb.
Deci vreau repede repejor nextul ala.
Pupici dulci de tot kiss
Spor la scri si multa inspiratie.
Bye.
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 19:22

Hai ma iubitaaa!! De ce ne chinuiesti atata?? Nu ne pui nextu` o data?? sad
Stiu ca te tot stresez..
Dar vreau nextu`!!!!
Acum!!!
Plsss mult de tot!!!!
Pupici kiss
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 20:43

pune plsssssssssss nextu sad sad nu mai pot sa stau cu suspansul asta please please please
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 22:09

More Than Love...[+16] - Pagina 2 977748for comm's guys^^
Fara doar si poate nextul^^

More Than Love
Capitolul 5


Stau rezemata de frumosul cires, din el curgand petalele proaspete care intr-un final ajung in parul meu, stralucind in lumina lunii. Analizez o petala incet, atat de fina, precum piele unui bebelus nou nascut, atat de mica, de firava. Culoarea ei roz imi aminteste de parul meu, o culoare atat de stranie, de rara. Ma gandesc oare cine o fi Eroul din Umbra? O fi cine ma astept eu sa fie? Ochii mei verzi privesc frumoasa luna, imaginandu-mi cum ar fi sa il sarut, ahh, un sarut din partea brunetului, ar fi precum un vis, as putea sa zbor pe aripile iubiri tot timpul, daca as fi cu el. Numai un sarut si as fi un rai, o atingere si as atinge culmile placerii, o aventura si as putea sa mor...Dar totul ramane inchis in inima mea, daca ar afla lumea ca imi place de tatal meu, ar face haz, as ajunge de rasul tarii, iubirea mea este pierduta, incatusata, o iubire imposibila. Ahh, mai este si Karin, aceea scorpie, c***a, care mi la bagat pe brunet in inima din prima clipa cand la bagat in casa, care ma facut sa il iubesc, ii sunt oarecum...recunoscatoare. O lacrima mi se scurge pe chipul alb, brazdat de razele lunii, pentru fiecare gand trist exista cat o lacrima. De ce persoanele pe care le iubesc, ajung sa fie imposibilul? Alejandro oriunde ai fi, sa sti ca tu esti prima mea iubire adevarat si o sa te iubesc pe veci, dar de rog, macar tu sa ma intelegi, il iubesc si pe el. Totusi intrebarea care ma doare cel mai tare este...Oare el o simtiti la fel? Nu as mai vrea sa traiesc daca as sti ca nu, durerea ar fi prea coplestitoare pentru mine, o povara prea grea pentru sufletul meu deja ranit, iubirea este ea insasi o povara, una dulce-acrisoara.
Doua brate imi inconjoara talia, dandu-mi fiori pe sirea spinarii, inima batandu-mi la maxim. Buzele lui se plimba usor pe gatul meu, muscandu-mi-l usor, facandu-ma sa gem incet, foarte incet. Parul lui imi gandila tenul, facandu-ma sa savurez din plin acest moment...Dar deodata, ma trezesc la realitate, cine o fi acest om? Ma ridic speriata de jos, uitandu-ma atenta la umbra ,,Eorului'', cu pasi mici se apropie de mine, eu incercand sa ma indepartez, dar...intr-un final...ma lipesc de ciresc. Ii simt respiratia calda cum se plimba pe gatul meu, dandu-mi atatia fiori...
-Credeam ca ma vei recunoaste....spune acesta.
Acesta voce, melodia timpanului meu, dorinta mea ascunsa, inima mea pereche. Imi atintesc ochii asupra chipului sau, luminat de luna...Sasuke...atat de frumos, ma face sa il iubesc mai mult, si mai mult, inima parca iesindu-mi din piept. Ochii lui negri precum o friguroasa noapte de iarna ma privesc amuzati, in timp ce buzele lui formeaza un zambet strengar.
-Dar cum? spun eu revenindu-mi din soc. De ce?
-Off, Sakura nu stiu cum sa iti explic. Ai simit vreodata cum cupidon te loveste direct in inima? Cum iubirea te face sa ajungi la lucruri extreme? Cand femeie pe care credeai ca o iubesti este cea gresita, iar iubirea adevarata este la o inima departare? spun incet, atat de romantic, Sasuke, privinad lumina lunii, eu aprobandu-l incet.
Chipurile noastre albe, incep sa se apropie unul de celalalt, iubirea fiind magnetul. Incet, incet ochii nostri se inchid. Simt cum buzele lui le mangaie pe ale mele, usor usor, sarutul devenind unul pasional. Mainile lui se plimba pe spatele meu, incercand sa ma incalzeasca, in timp ce mainile mele sunt in parul lui, jucandu-se usor cu el. Buza mea inferioara este usor muscata de brunet, eu gemand scurt si intre-deschizand buzele, el jucandu-se usor cu limba mea. Ma lasa usor, usor pe spate, ajungand pe iarba, el bagandu-si mana sub tricoul meu.
-Ce se intampla acolo? se aude vocea Karinei, ier in urmatorul moment...
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 22:14

Elz ! :hug :

Il ador ! In sfarsit !
PPrimu` moment ! x:
Of Karin trebuie sa strici tu tot ? ....
Astept c nextu` ! Ei ei !
Elz , ma intrigi din ce in ce mai tare . angry


Te pup ! kiss
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 00:11

Eleeeee capitole noi:x:x vai ce ma bucur.
Sunt superbe..vreau ca sasuke sa fie cu sakura..sunt asa de curioasa ce-i in capsorul tau..
D'abea asteept next-ul.repejor te rog:*
te pup si bafta la scris!
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 09:09

este super capitolul abia astept sa pui nextul este ata suspans sper sa pui cat mai repede posibil nextu spor la scris
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 09:26

mi-a placut foarte mult capotolul
pune repde nectul
vreau next
pupici bye
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 11:39

foarte frumos...extraordinar...vreau nextul PLS please kiss
Sus In jos
Blondy ツ
Academy Student
Academy Student
Blondy ツ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunaa

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 12:51

asa de frumos ficul tau mi-a dat lacrimi...esti o fata uimitor de sensibila....nu am mai intalnit o persoana ca tine...cat despre fic nu am cuvinte...am ramas socata, in sensul bun al cuvantului...vreau next sad ...... please
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 12:26

More Than Love
Capitolul 6
Dedicat lui: LostAngel [sisu meu]


Stateam unul peste altul, privindu-ne fix in ochii, inimile noastre vorbind pentru noi, iubirea incercand sa ne lipeasca. Picioarele mele erau in jurul bazinului lui, iar mainile dupa gatul sau, iar el avea pe fata un micut zambet inocent, putin jenat de situatia in care ne aflam si pozitia in care eram, buzele noastre fiind la distanta de doar zece centimetri.
-Cine este acolo? se aude vocea Karinei, iar eu in gand incercam sa ma rog sa plece, si chiar asta s-a intamplat.
Rasuflu usurata si ma trantesc pe spate, Sasuke venind langa mine intrebandu-ma daca vreau sa continuam. Atat de dulce, scump, si pervers, atat de....imposibil. Da, este doar un vis pentru mine, acel sarut a fost doar un vis, care cu timpul se va sterge din memoria mea, care va ajunge intr-un colt intunecos al inimii mele. Usor, usor, gandul imi zboara la Itachi, la promisiunea care mi-a facut in urma cu trei ani, promisiunea care si-a incalcat-o, chiar el, cel care i-a dat ,,nastere''.
******
-Itachi, nu trebuie sa faci asta, spun eu in timp ce Itachi se aseaza in genunchi in fata mea.
-Promit, incepe el sa zica, micute picaturi de sudoare se scurg pe fruntea lui remarcand ca el este stresat, ca de acum, continua el, cine iti va face rau, va avea de aface cu mine, cine te va rani, si eu il voi rani, de cine te vei indragosti...Atunci eu ma voi impaca cu gandul ca surioara mea o sa devina femeie, spune acesta si se ridica saruntandu-mi fruntea.
Raman nemiscata pentru cateva minute, apoi lacrimile se scurg pe fata mea, ajungand undeva pe podea, ii sar in brate ascuzandu-mi fata trista in pieptul lui, ascultand melodia vietii, inima lui. Ma simteam asa de bine, de protejata in bratele lui, era mai mult decat un frate pentru mine, erau un al doilea tata. De ce mereu soarta e asa de cruda cu mine? Si de ce fericirea ezita sa apara?
******
Priveam cum norii acopera luna, cum inca o zi se duce, inca o speranta. O stea luceste cel mai tare dintre toate, o stea imi dea curajul in fiecare seara, in fiecare zi, sa lupt incontinuu, pentru ca lumea este un loc rau si dur, unde oamenii sunt lafel, steaua tatalui meu. Imi pun capul pe genunchi si incep sa visez la familia perfecta, tata viu, mama aceeasi si eu...Exact ca acum ceva timp, dar visele raman vise, visele niciodata nu se implinesc. In gand imi pun o dorinta inocenta ca mama sa redevina ea, pe care o iubeam asa de mult. Lacrimile se scurg usor din ochii mei verzi, atragand atentia brunetului care vine si ma imbratiseaza. Cum as putea eu sa fac chestia asta? Daca eu nu am avut iubirea necesara de ce sa ii fac pe altii sa sufere? De ce sa o fac sa sufere pe cea care mi-a dat viata, pe mama? Se vede ca il iubeste, iar eu nu ma pot opune iubirii ei, nimeni nu poate. Ma retrag din imbratisare, si ma ridic in picioare vrand sa merg in casa, dar brunetul ma apuca de incheietura, lipindu-mi corpul de al lui, cerand din priviri un sarut. Fara macar sa contientizez ceea ce urma sa fac, l-am pleznit....pe cel care il iubesc cel mai mult. Lacrimile mele incep sa curga mai abundent, ajungand precum un rau pe fata mea...
-Sasuke, spun eu incet, te rog nu face asta, ma ranesti mai mult, te rog frumos, dute la mama, iubeste-o cum si ea te iubeste. Termin fraza si alerg spre intrare, lasandu-l pe brunet cu gura cascata, spunandu-mi numele de nenumarate ori.
In casa sunt intampinata de aceeasi atmosfera rece, dura, fara pic de iubire, aceeasi de cand a murit tata. O vad pe mama in bucatarie gatind si pur si simplu.... o imbratisez pe la spate, aceasta scapand un ou pe jos, ramanand socata de gestul meu negandit. Ceea ce am facut a fost un impuls din inima, am nevoie de o imbratisare materna, am nevoie de mama. Imi inec fata trista in parul ei roscat, incepand sa plang mai tare, strangand-o mai tare in brate. Acesta se intoarce cu fata la mine, rupand imbratisarea mama-fica, iar eu, crezand ca vrea sa ma plezneasca imi inchid ochii, dar nu a fost asa pentru ca in urmatorul moment simt cum ea ma imbratiseaza, soptindu-mi incet sa ma linistesc ca totul va fi bine, in timp ce imi mangaia parul rozaliu. Raman socata de gestul ei, iar in inima mea incep sa ma urasc pe mine, pentru tot ce i-am zis. Imbratisarea, cuvintele ei, ma simt atat de bine, nu vreau sa plec, vreau sa raman mereu la pieptul mamei. Dupa un timp, dupa cateva minute superbe, ochii incep sa mi se inchida, o sarut pe obraz in semn de noapte buna si ma duc in camera mea, trantindu-ma pe pat si adormind imbracata. Tristete, atata tristete in inima unui copil ca mine...care incurand face 18 ani.
-Multumesc tata, spun eu incet, iar o ultima lacrima se scurge pe chipul meu.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 12:33

Ooooooooo Elzy a mea!!!!!!
Vaii cat te iubesc eu pe tine!!!!! in love in love in love
Ce dulce poti sa fi!!!!
Sti ca te ador nu?????
Nu trebuia un capitl dedicat mie, dar IL IUBESC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SI PE TINE!!!<3<3<3
Pupici pupici pupici kiss kiss
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:04

Suuperb in love..Haide mai repedee cu next-ul ;))
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:25

hey hey ..
dragut capitol a hug
saraca Sakura sper ca de acum se va intelege mai bine cu mama ei
astept next-ul ..!!
pwwpici!!.. kiss kiss
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 18:59

Heey, sunt noua pe aici, si ti-am citit ficul.

Vreau sa-ti spun ca ideea mi se pare originala(la cate fan-ficuri SasuSaku am citit) si vreau sa-l continui neaparat.
In legatura cu modul tau de scriere, nu am chiar nimic de comentat. Te descurci foarte bine, si asta imi place la tine. a hug

Deci, draga mea Piersicuta, astept nextul cu nerabdare, si iti doresc mult spor si imaginatie in continuare...

a hug


Ultima editare efectuata de catre .Chris.. in Dum 24 Iul 2011, 21:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 21:48

Suppeerb:x!
Sper ca mama ei sa se schimbe,iar Sasuke sa ramana cu Sakura.Da,da,da!
Imi place fic-ul cat si capitolul,asa ca astept repejor continuarea.
Te pup!:*Spor la scris si multe idei!
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 21:50

Foarte frumos.
Mi-a placut mult de tot.
Deci iubesc ficul cu totul.
Vreau repede nextul.
Te pup dulce.
Bye.



kisskisskiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 01:36

SUPER SUPER TARE FICUL. Imi place la nebunia si astept cu nerabdare nextu huh?
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 16:02

Buna, draga mea. Imi cer mii de scuze ca abea acum am ajuns la ficul tau, insa dupa ce m-am intors acasa nu prea mi-a stat gandul la citit ficuri. Scuze inca odata crying

Titlul este frumos. Nu este chiar ceva iesit din comun, insa eu cred ca se potriveste cu ficul in sine, deci e foarte bine.

Ideea este chiar originala. Nu am mai intalnit ceva asemanator si imi place mult. O prezinti frumos, tipic tie si ne tii in suspans in fiecare capitol.

Descriere ai si inca cum. Predomina descrierea sentimentala. Felicitari pentru asta. Ne faci sa ne simtim in mijlocul actiunii...sa tresarim odata cu personajele. Chiar daca folosesti persoana l, este foarte frumos (Stiu ca tu mereu scrii la persoana l, deci n-are rost sa te bat la cap cu persoana a lll-a).

Dialogul nu este lung, ci atat cat trebuie si nu este sec. Se imbina frumos cu descrierea si naratiunea...

Greseli de tastare:

"lafel"- la fel

"dute"- du-te

Astea le-am vazut eu si nu cred ca mai ai si altele. Nu sunt greseli semnificative, dar ar putea fi evitate.

La estetica, te-as ruga sa lasi un rand liber intre dialog si descriere. Asa e mai usor de citit iar ficul are un aspect mai placut.

Actiunea decurge lent. Imi place ca nu te grabesti si explici cum trebuie totul.

Hmm, nu stiu ce altceva as mai putea spune. Ai cerut critica, insa asta e tot ce pot sa iti dau. E vina ta ca scrii atat de bine happy

Spor la scris in continuare. Te pup kiss
Sus In jos
Blondy ツ
Academy Student
Academy Student
Blondy ツ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunaa

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 20:43

am ramas pur si simplu proasta...e atat de superb ficul tau las citi la nesfarsit....baga mai repede nextu te rog sad ...te pup a hug :*
Sus In jos
Daniela200090
Academy Student
Academy Student
Daniela200090

Sex : feminin Varsta : 23
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 0

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 21:34

Next-ul please e superb
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 21:43

Foarte trist! Chiar trist si totusi romantic si bland.
Nici eu nu stiu ce sa spun! Itachi e mai mare sau mai mica decat Sasuke?
Astept next-ul scumpica mea Elz!
Te pup! kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




More Than Love...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-