Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
More Than Love...[+16] - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 11 Asss10More Than Love...[+16] - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 17:17

Acum am vazut si eu ca ai terminat capitolul, imi place mult de tot... Ce pot spune? Ficul a fost cu adevarat frumos, fiecare moment a fost minunat... Felicitari pentru munca depusa si rezultatul avut... Te-am pupacit dulce... in love
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 18:31

Aolo doamne cum de nu am stiu ca acest fic genial pe care-l iubesc s-a terminat? Oh la la..Mai mult decat genial. Un sfrasti superb si o poveste fericita pe care s-o traiesti..
Elz asteptaam noi fic-uri de la tine!
Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 01:12

De ce la-i terminat? Mai facut sa plang la ficul asta de se uita bunica-mea in felul saisprezece la mine. Si acum, gata? Nu-i cinstit! Vorba mea de-o viata. Poate te hotarasti cu sezonul 2.


Te pupaceste vampirul-somnambul !! kiss kiss
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 12:14

Gata ? S-a terminat ? Cu toate ca este un final absolut genial , casi restul ficului ,parca imi pare rau ca este gata ... sad
Esti o scriitoare extraordinara , si dupa aceasta pauza sper sa scrii si You and I . happy2

Te pupacesc dulce kiss
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 22:32

Felicitari, acest fic a fost absolut extraordinar! in love kiss

Esti o scriitoare incredibila si m-ai lasat placut surprinsa! Felicitari inca o data! kiss a hug
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 10:40

Doamnee ce sfarsit frumos:X:X!! Ma bucur ca Sasuke si Sakura au ramas impreuna si ca au parte de un copil:X:X..Un fic reusit !!! Imi pare rau ca s-a terminat sad(..Bv elz:X:X:kiss* Te pup :X:X..!! Bafta in continoare!!:X:X:X
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 08:14

Ti-am mai spus ca te iubesc? More Than Love...[+16] - Pagina 11 78717 More Than Love...[+16] - Pagina 11 348112 Ce final superb, bravo draga mea! More Than Love...[+16] - Pagina 11 962758 Inca un fic super frumos este terminat. More Than Love...[+16] - Pagina 11 896861 Mereu mi-a placut de acest cuplu frumos foc, ideea ta a fost super captivanta si m-a atras facandu-ma sa ti citesc fiecare capitol. Nu regret pentru ca am citit ce a scris o fata atat de talentata. More Than Love...[+16] - Pagina 11 301723 Mi-ar placea sa pui acel fic pe forum, de ce nu l pui pe doua? Te pup dulce de tot! Si ador cum scrii! More Than Love...[+16] - Pagina 11 208323
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 22:11

Doamne, ce frumos a fost!More Than Love...[+16] - Pagina 11 78717 Insa imi pare rau ca s-a terminat...More Than Love...[+16] - Pagina 11 896861
Desi am intarziat enorm de mult, parca am fost plecata vreo 20 de ani Dumnezeu stie unde...vreau sa spun ca ti-am citit ficul inca de la primul capitol si am ramas foarte placut impresionata de ceea ce ai realizat. Sfarsitul a fost un pic ciudat...Adica nu, stiu...a fost asa...totul s-a petrecut foarte repede.More Than Love...[+16] - Pagina 11 384738
Nota 10 pentru ficul asta si tine-o tot asa! More Than Love...[+16] - Pagina 11 348112
Te pup!More Than Love...[+16] - Pagina 11 208323 More Than Love...[+16] - Pagina 11 208323 More Than Love...[+16] - Pagina 11 208323
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 20:33

Ce te iubesc eu pe tine Elee !! Stiai ? ♥️ in love
Ficul mi-a placut extrem de mult ! ♥️
Imi pare asa de rau ca sa terminat ! ♥️
Si scuze ca am intarziat dar nu am mai apucat sa iti las comm ! ♥️
Succes in continuare ! ♥️
Te-am pupat ! ♥️
Sus In jos
iubi_sakura
Academy Student
Academy Student
iubi_sakura

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lumea mea!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa cant la pian si vocal,sa citesc si sa imi ajut prietenii

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Mar 09 Apr 2013, 09:59

e super tare ficul tau . continua tot asa in love

Choco :) : Comentariile din zona fanfiction trebuie sa contina cel putin 10 cuvinte. Cititi Regulamentul si nu mai faceti Spam!
Sus In jos
gabygabriela
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Oradea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Joi 25 Apr 2013, 20:24

Love it :x
Este chiar un fick excelent,nu ma asteptam la un astfel de sfarsit,oricum foarte frumos :D.
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 15:07

Buna , buna !
Am trecut si eu pe la ficul tau care a fost foarte frumos dupa parerea mea . good job
Eu abia astept sa mai citesc ficuri facute de tine pentru ca scri foarte bine , deci dupa mine chiar ai talent . jos palaria in fata
Felicitari pentru acest fic minunat !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
More Than Love...[+16] - Pagina 11 Asss10More Than Love...[+16] - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Noi 2013, 19:07

Eu nul din primele ficuri citit de mine pe acest forum cu luni bune inante de ami face cont.
Uite ca dupa 2 ani am venit si eu cu un comentariu.
Un fic minunat cu un final extraordinar care va ramane mereu printre preferatele mele.
Tot respctul meu. jos palaria in fata
Sus In jos
Continut sponsorizat




More Than Love...[+16] - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: More Than Love...[+16]   More Than Love...[+16] - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

More Than Love...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-