Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Răpită de impulsuri +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 09:48

primaaa

Edit: Ieeeii in sfarseala ai venit cu nextul Bybyyy meuu, vai ce mult am asteptat acest caitol care pot sa zic ca este super
Imi place cum ei descris lupta dintre Sasori si acel mocofan lough
Multumesc mult pentru dedicatie chiar am asteptat capitolul acesta cu nerabdare a hug a hug a hug
Chiar ma apucat rasul cand Sasori sia coborat ochii di la fata Sakurei lough lough
Deci sper ca Sakura sa fie bineee sad
Mi se pare mie au pe Sasori o cam inebuneste Sakura (in sensul bun lough lough ) think , ar fi super huh? , si deja este lough
Bybylinda scump mea astept nextul cu mare mare mare nerabdare te pwp dulce si sa nu uitit de nex kiss kiss a hug


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 10:20

MUSCO(D) Mama ta de viespe (D)
Nu ma-i mai anuntat de next nu? sad Reo (D) Vezi tu...
Deci mie imi place atat de mult ficu asta...si tu?(D) Nici nu ma anunti..
Adu nextu repede ca te mananc! Si nu glumesc!
Te mananc!


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanRăpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 12:08

Insfarsit ai adus nextul . Biata de Sakura , daca nu venea Sasori cine stie ce patea ... Te rog pune nextul repejor ca sunt foarte curioasa happy2


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 12:18

Doamne! Deci ador ficul asta....Mai ales ca e SasoSaku^^...Deci adu repede nextu` ca nu mai suport...Bye, Bye! ^_~ kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 12:20

Este super ficul tau sper ca de data asta sa pui mai repede nextul decat data trecuta



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Asss10Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 13:41

Mami! Ma bucur enorm de mult ca ai pus nextul.
Stii ca mi l-am dorit enorm, pentru ca ai zis si acolo...
Hehe...
Da... De cuvinte nu mai zic, caci nu am....
Daca ar fi sa dau o critica... sicer, as ramane pe stop...
Caci... n-am ce comenta...
Eu doar trebuie sa spun ce-mi place, adica tot.
Sasori...Un gentelman...
Hm.... ce-mi place.
Ii un bun barbat la casa femeii inseamna.
Ma cam inebuneste faptul ca nu sunt inca impreuna... dar vor fi please
Doamne... tu stii cat imi place?
Nu, nu stii ca-l ador!
Hehe... Iubita mea mama... Stii ce vreau?
Un next.... Un next luuuung si asa cum il faci tu, perfect.
Te pwp si te rog adu-l mai repede! please

P.S.:scuze pentru greselile de tastare. Te pwp si nu uita ce am zis! i love you


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:08

Rapita de impulsuri +14

Last Chapter :

“Cobor din masina luand-o pe tanara fata cu grija, incredintand-o doctorilor. Vreau sa plec sa il sustin pe prietenul meu, dar, sigur nu ar fi mandru de mine daca ar lasa-o pe Sakura aici singura. Imi dau ochii peste cap, asezandu-ma pe unul din scaunele de pe hotul spitalului, asteptand verdictul...”

Chapter V

Sasori P.O.V

Cu mainile sub crestet, privesc tavanul alb si impur care pare ca se unguieste in ritmul celor cateva panze de paianjen ce sunt tesute de acesta. Gandul imi zboara incontrolabil la parul ei roz cu tente aprinse de roscat si la ochii ei verzi cu un pigment rafinat de gri...Desi nu imi sta in fire sa ma invinovatesc, acum chiar simt ca e vina mea pentru cele intamplate. Ceva e in neregula cu comportamentul ei dar...imi este prea greu sa-mi dau seama ce, in acest moment. Inchid ochi incet, usor cuprins de un somn dulce. In minte nu am nici un gand, sunt gol, atat de gol de sentimente. Gandindu-ma la chipul ei, inca ii simt atingerile pe corpul meu, dar nu o iubesc...Nu tin la ea, e o fata neinsemnata pe care as fi putut-o lasa aici, fara sa dau cuiva de veste despre fiinta ei, dar, ceva m-a oprit. Ma simt responsabil fata de ea, e ca si cand o legatura de sange ne strabate venele si nu ne da voie sa fim departe unul de celalalt. Mi-as dori sa am o explicatie plauzibila pentru reactiile mele dar sunt destul de confuz... Deodata, scartaitul unei usi imi tulbura gandurile imprastiindule intr-o mare de sentimente pierdute. Instinctiv, ma ridic de pe scaun lenes privind barbatul ce se afla in fata mea, doctorul. Il patrund cu privirea asteptand nerabdator sa mi se spuna ce i s-a intamplat fetei. Ii aud oftatul prelung, apoi cateva cuvinte soptite:
- Fata are amnezie...
Minunat, exact asta ma asteptam sa aud. Din nou o stare de nervozitate ma cuprinde...Ii intorc spatele medicului rotindu-mi ochii de cateva ori. Ce sa fac acum? Fratemiu e la dr**u sa-l ia, iar Ayanna e la...Nu apuc sa mai continui deoarece vocea unui reporter strabate ecranul incolor al radioului ce se afla pe holul spitalului: “Doamnelor si domnilor, in aceasta dupa-amiaza la pista de curse dun sud-estul Bostonului a avut loc un accident mortal pentru o tanara fata, Ayanna Williams. Martorii declara ca in urma unei deraiatii, tanara a iesit de pista izbindu-se de unul din stalpii de elecrticitate. Medicii sustin ca impactul suferit de automobil a fost mortal pentru tanara”. Cateva secunde, ochii imi raman atintiti pe podea. Nimic nu se mai observa in julul meu, nimic nu se mai aude, numai suspinele de durere ale Sakurei. Nu imi vine sa cred ca Ayanna a murit...Pare asa ireal si...de neinteles. Hmm...si cand te gandesti ca e numai vina mea. Mai mult ca sigur s-a ingrijorat din cauza surorii ei, a intrat in panica pierzand controlul si a...
- Baiete, te simti bine?
Intorc confuz chipul catre doctorul invarsta de langa mine, dand afirmativ din cap. Imi incrucisez mainile, asteptand sa imi spuna daca am voie sa o vad pe fata.
- Esti vreo ruda de-a fetei, frate...iubit?
Ultimul cuvant al barbatului mi-a atras putin atentia, dar i-am raspuns repede si taios:
-Nu este iubita mea! Sunt....
Cine sunt? Nu mai pot da inapoi acum, trebuie sa spun ceva....Intr-un moment, o sclipire mi-a strabatut mintea:
-Sunt varul ei si vreau s-o vad!
Fara sa se impotriveasca, medicul imi lasa cale libera pentru a intra in salon. Ochii imi sunt “furati” imediat de o faptura cu niste ochi superbi. Ma indrept spre ea inghitind in sec, nestiind cum sa ii spun ceea ce tocmai am aflat. Ma opresc in dreptul patului sau, iar Sakura isi ridica chipul cufundat intr-o usoara melancolie. Pentru o clipa, am avut impresia ca o vad pe Ayanna...Of..imaginatia imi joaca feste. Scutur din cap alungand orice gand macabru, revarsandu-mi toata atentia asupra tinerei fete, pe care trebuia sa o imbrobodesc in asa fel incat sa ma creada. Nu m-am mai purtat in viata mea in acest fel cu cineva, mai ales cu o fata, dar de acum, voi fi nevoit sa adopt stilul de “frate protector”. Ma asez pe marginea patului, luand mana mica si firava a Sakurei intr-a mea. O privesc in ochi intreband-o cat se poate de convingator daca isi mai aminteste cine sunt. O privesc si imi dau seama ca a rosit, lasandu-si chipul in jos.
- Fratele...meu? Ma intreaba cu un ton tremurat si usor murmurat.
Oftez bucuros deoarece mi-a usurat munca, imi va fi mult mai usor sa o mint daca nu isi aminteste nimic. Ii i-au fata intre palme si o lamuresc in privinta lucrului pe care l-a zis: sunt varul ei. Fara a mai apuca sa schitez vreun gest, raman surprins imediat ce am realizat ca mi-a sarit in brate. O imbratisez si eu, soptindu-i ca in curand vom pleca “acasa“...

Ok dears, iata ca am sosit si eu cu next-ul saptamana asta :d:. Multumesc de comm-uri, ma bucur nespus ca va place fic-ul meu, astept din ce in ce mai multe pareri. La 5 comm-uri pun next-ul!
Peace Ya!


Ultima editare efectuata de catre Lucifer's white aηgel in Mier 24 Aug 2011, 21:16, editata de 2 ori
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:09

primaaa

Edyyt: Ieeeii Bybylinda ai venit cu nextul vai vai vai, il iubeeesccc ce super a putut fii
Moaamaa miaa huh? huh? huh? ce fata am facut cand am vazut. Sasori varul lui Saku prea supeerrrbb
Iti iubesc fiucul Bybylinda mea si sti ca vreau nextul neaparat. Te pwp dulce si sa nu uitit de next ca te mananc... cu fulgi cu tot lough


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.


Ultima editare efectuata de catre ♥Iepurasul_Verii♥ in Mar 09 Aug 2011, 19:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:09

Mai intai de toate: MAMA TA ELY DE CAPRA BEATA! DATA VIITOARE TE IMPING PE SCARI! Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 734925
Revenim: Deci Bybo$$ a fost scmecher de scmecher mafiot lough [vina lui Ely Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 468521]
O murit sorsa? DE CEEEEEEEE???????? Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 896861 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 896861 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 896861 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 896861
(D) Ma rog, ooo fratisu :>, si eu as vrea sa o fac cu fratimiu daca ar avea 16 ani si ar fi ala vitreg lough.
AMNEZIE!? Smecher! Prea tare bree in love
Bybo$$ next urgent de nu te crap! Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 621493


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanRăpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Asss10Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 20:25

Mami!
Mami!
De ce nu mi-ai spus si mie ca ai pus nextul?
As fi fost de mult cu comm... very sad
Esti o rea, mamico!
Acum, sa trecem la altceva?
Sa o minta?
Hm...
Eu in locul lui nu as fi facut asta, dar daca e spre binele Sakurei think
Mda... as fi facut la fel...
Pentru ca lui chiar vad ca-i pasa de ea.
Ma bucura enorm acest lucru.
Ii va fi var pana ii va reveni memoria rozaliei?
Sa vedem atunci cum va fi...
Oho...
O sa-l omoare Sakura... din bataie...
Nu as vrea sa fiu in locul lui Sasori atunci...
Dar eu ce fac aici?
Povestesc viitorul lough
Hai mai ca's si eu mai rau decat Sasori cu minciuna lui.
Acum insa trebuia sa-ti spun ca-mi place mult. Imi place, place, place!
Mamico, data viitoare sa ma anunti si pe mine cand pui nextul, bn? sad
Cand pui un astfel de next minunat!
Astept nextul, iubirea mea!

Ti pwp duuuuuuuuuulce!


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 20:52

Ayanna a murit ? cat de trist ! Bine macar ca Saku are amnezie si o sa treaca mai usor peste asta , bineinteles cu ajutorul ,, varului ,, sau Sasori . Dar atunci cand o sa isi revina ? Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa reactioneze .

Deci abia astept nextul iubita !! kiss


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 22:50

Uite k sunt eu a 5 a deci next k vreau sa vad ce se va mai intampla cu sakura si cu ,,varul" ei happy2 tris k ayanna a murit crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 23:16

Hey! xD


Vin si eu pe la ficul tau.. care imi place extrem de mult :X Deja ma saturasem de SasuSaku si sunt incantata ca am descoperit un fic cu Sasori si Sakura. Ideea este originala (ba chiar geniala) si imi place mult ca povestesti din perseptiva lui Sasori care nu pare inmuiat de nimic . Narationea e ok, la fel si dialogul care desi este putin, spune multe.... Descrierea sentimentelor este remarcabila, observ ca te pui foarte bin in pielea personajelor ceea ce este foarte bine.

Am comentat ficul in sine ( sincer, nu am ce critici sa aduc, deoarece totul este la locul lui), acum voi incepe cu dramatizarile lough

Imi pare rau de sora lui Saku, acum a ramas singura saraca :( dar imi inchipui ca farsa asta a lui Sasori va starni mai multe sentimente din partea ambilor, si parca ii vad impreuna pe la capitolul 15-20 , acum depinde cat vrei sa ne lasi cu sfuletul la gura :))
Atitudinea lui Sasori de bad boy, ma incanta si mai multe nu, dar o sa i se topeasca sufletul de gheata pana la urma.

Hai ca m-am lungit prea mult cu aberatii si o sfarsesc aici :))

Astept cu nerabdare next ! :* Spor la scris si... multa inspiratie pe viitor! Sper ca urmatorul caputol sa vina repejor ( poate maine.. nu stiu.. ) imi fac si eu sperante ;))


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 23:31

Vai deci cat iubesc fic`ul asta. in love

Adu repede nextu` ca nu mai am rabdare.Biata Ayanna, biata Sakura si...Bietul Sasori.Acum o sa aiba grija de Saku.

Spor la scris! hi! kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 22:50

Imi pare rau pentru ce a patit Sakura si sper ca Sasori sa se poarte frumos cu ea.Abia astept urmatorul capitol



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 01:01

Ce rusine mii ca nu am venit sa-ti citesc ficul mai repede ! x.x nervi! In ultimele zile is aeriana hmm...?! . Anyway , acum partea intereanta :
Ficul tau are tot ce.mi place mie de la un fan fic in love..Si eu sunt uneori pretentioasa ike Si.mi place ca sunt si cu personaje diferite , in fond imaginatia curge good job


Are descriere din belsug , sentimentele personajelor sunt superb descrise , nu mai vorbim de dialog ... nu e nici mult nici sec . Ca sa nu o mai lungim : Minunat !Te felicit din toata inima scumpii kiss Si astept Next`u fara pic de rabdare heh
Te kiss dulshe ca o savarina dance2





Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 09:16

Ayanna a murit? sad Cat de trist. crying Sakura asre amnezie.E mai bine fata de ce a patit Ayanna.Sasori,daca nu ai grija de ea te biciuitor .Oricum astept sa vad ce se intampla si un singur cuvant mai am de spus si am terminat.:NEXT
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 14:57

Imi place mooolt. Pe bune. E prea tare... de abia astept sa vad ce se intampla.
Asa ca pune nextu repede :*



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 21:36

Buna! a hug
Ti-am citit pentru prima data ficu... dap !
Si sa stiii ca-mi place!! in love
Astept cu nerabdare nextul. heh
Te pup kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre .•°•.Mentosana.•°•. in Mar 22 Noi 2011, 09:45, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Asss10Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 22:58

Mami, deci e te bat, te alerg cu matura, cu papucul, cu pestele de la magazin... Anyway, iti ador ficul, este foarte resit, ca toate celelalte ficuri ale tale de altfel... Asa, pai spor la scris, multe idei si ce mai vrei tu... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:51

Răpită de impulsuri +14

Last Chapter

„Oftez bucuros deoarece mi-a uşurat munca, îmi va fi mult mai uşor să o mint dacă nu îşi aminteşte nimic. Îi i-au faţa între palme şi o lămuresc în privinţa lucrului pe care l-a zis: sunt vărul ei. Fară a mai apuca să schitez vreun gest, răman surprins imediat ce am realizat că mi-a sarit in braţe. O imbrăţişez şi eu, şoptindu-i că în curând vom pleca “acasă”...”

Chapter VI

Sasori P.O.V

Câteva minute bune m-a ţinut strâns în braţe de parcă viaţa sa ar depinde de mine şi de sprijinul meu. Simt cum corpul ei subţire şi delicat ca o pană tremură, dar...nu de frig, ci de emoţie. Deşi este amnezică pentru un timp destul de îndelungat, cu singuranţă simte că ceva e in neregulă, dar nesinguranţa nu îi da voie să arate nici măcar puţin acest lucru. De acum, totul va fi o luptă pentru amândoi dar sper că nu se va termina „tragic”...Încet o dezlipesc de mine analizând pansamentul ce îl are la cap. Câteva tente roşiatice incă se disting, semn că rana este incă sângerândă. Oftez ridicându-mă din pat, întreptându-mă către uşă. Îi mai zâmbesc incă o dată înainte de a ieşii, apoi închid uşor uşa. Îmi reiau locul pe unul dintre scaune aşteptându-l pe doctor. Vreau să plecăm cât mai repede din acest loc blestemat, nu pot suporta să văd oameni ce se chinuie să învingă bolile sau chiar moartea. Îmi aplec chipul către palme lipindu-l de obrajii mei uşor fierbinţi. Simt cum venele imi pulsează datorită nervilor şi agitaţiei din jurul meu. În minte mi se insiră tot felul de scenarii care i-ar fi putut produce moartea Ayannei...mă simt vinovat. E o vinovăţie cruntă si nemiloasă care nu mă va părăsi toată viaţa. Acum, văzând vinovâţia în lumina ei proprie, inţeleg că ea este o supapă de sigurantă pentru viaţa umană. Vinovăţia înseamnă că există o cale dreaptă şi greşită în care putem funcţiona. Hmpf....Aş vrea să pot da timpul înapoi, să repar toate greşelile pe care le-am făcut de-a lungul vieţii, să şterg cu buretele toate remuşcările şi regretele pe care le-am acumulat in mine in aceşti 17 ani ai mei...Voi lăsa totul în urmă şi voi avea grijă de Sakura până va implini 18 ani iar apoi îi voi reda libertatea, indiferent dacă memoria îi va reveni sau nu. Din capătul hotului aud caţiva paşi îndreptându-se spre mine într-un mod alert. Îmi ridic ochii dintre palme zărindu-l pe medic. Mă ridic de pe scaun aşteptând să ajungă în dreptul meu, după care îl întreb scurt şi la obiect ceea ce mă interesa, când o voi putea lua „acasă” pe Sakura. Cel din faţa mea îmi zâmbeşte bătându-mă prieteneşte pe umăr, făcându-mi un semn subtil din ochi. Ridic o sprânceană sceptic, dar îndată îmi dau seama la ce s-a referit: O pot lua pe aşa-zisa pacientă cu condiţia de a avea grijă. Încuviinţez din cap, ca un „văr” bun şi iubitor ce sunt, apoi intru în salon alaturi de barbat. Acesta o salută fericit pe Sakura începând să vorbească mai ceva ca un papagal. Mă lipesc de tocul uşii aşteptând să termine acest „discurs” foarte interesant prin care se pare că vrea să îi dea de înţeles Sakurei că nu are să îi facă nimic rău, îi este un prieten...Pff, glume de doctori. Mă împing in perete tuşind zgomotos, iar cei doi se uită nedumeriţi la mine. Îmi aţintesc câteva secunde ochii in tavan oftând, apoi ii cobor asupra medicului.
- Putem pleca?
Acesta încuviinţează din cap iar eu nu mai stau pe gânduri luând-o pe „verişoara mea” in braţe. Îi spun să îsi sprijine capul pe umărul meu iar ea imi urmează spusele ca o căţeluşă cuminte. Într-un final, după atâta străbătut de coridoare suntem aproape de ieşirea din spital dar, se pare că am un şoc: Exact in acest moment pe langă noi trec câţiva medici cu o targă iar pe ea este...Ayanna. Chipul îi este plin de sânge iar părul său ca focul parcă moare odată cu ea...Mă întorc instinctiv urmărind cu privirea ceea ce se intâmplă, dar nu aud nimic. În jurul meu sunt oameni impacientaţi care încearcă să ocolească pe cât posibil doctorii. Multe lacrimi vărsate pentru ataţia oameni nevinovaţi ce pier...Închid ochii încercând să mă calmez, dar ceva ce Sakura rosteşte in „somn” îmi atrage atenţia:
- Gaara...
Deşi a fost mai mult un murmurat, am inţeles perfect numele propriului meu frate. Mă încrunt fiind vizibil iritat de ceea ce am auzit. Încep să grăbesc pasul pentru a ajunge cât mai repede la maşină şi apoi acasă. Există mulţi „Gaara” pe această lume, dar intuiţia mea îmi spune că e vorba de fratele meu. Aproape alergând, ajung într-ul final la destinaţia propusă aşezând-o cu grijă pe fată în maşină. Urc la volan şi apăs acceleraţia fără să mă mai gândesc la ce consecinţe pot avea nervii mei şi viteza. Cu fiecare gând ce îmi venea în minte, apăsam acceleraţia din ce in ce mai tare. La un moment dat mi-am dat seama la ce pericol o expun pe Sakura, eu nu sunt aşa de important. Am luat piciorul de pe pedala de acceleraţie şi am inceput să conduc mai incet, in ciuda nervilor ce pun stăpânire pe mine. După câteva zeci de minute ajung în faţa casei cercetând garajul în speranţa că fratele meu e acasă. Imediat ce îmi dau seama că maşina sa nu este acolo, pufăi ofensat. O iau cu grija pe fată în braţe intrând în casă şi mai apoi în camera mea de la parter. O las pe pat aşezându-i capul pe o pernă apoi ies vijelios din cameră trântindu-mă pe canapea, aşteptându-l pe Gaara...

Ok dears, am venit şi eu cu next-ul, îmi cer mii de scuze că am intârziat atat...happy2 Aştept cel puţin 5 comm-uri!
Peace Ya!
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:53

primaaa

Bun: Edyt: Sfanta macaroana, A venit Bybylinda mea cu nextul, pfoaii am ramas masca de masca huh? huh? huh?
Deci un capitol superb nici nu am ce comenta, mamamia, ma intreb pare ce legatura are Sakura cu Gaara, hmm am eu ceva in minte, sii o intuitie ca o sa se intample ceva cu Gaara, mai departe nu mai zic, lasa astept nextul si o sa aflu.
Mama Byby ce iubesc ficul tau, da stiu si pe tine te iubesc :x
Oricum tu ai cerut com kilometric, deci kilometric iti dau =)), kit ca scriu numai tampenii =))
Vai vai vai, deci Sakura anemica, hmm parca 16 ani avea nu :-?
Deci Sasori o s-o ingrijeasca 2 ani, uuu ma intreb cate se vor inampla :>
Ayana, vaii unde o fi Ayanna, moare? sad
Byby deci sa faci ceva cu suspansu asta, ca-i mai rau ca la mine, =))), si mai ales cu intarzierea capitolelor, sti ca mor dacan u aflu ce se intampla mai repede, fac crize =))
Ma vezi la stiri intrata in spital, ma fac si eu anemicaa=))
aanuu ca dupaia n-o sa-m mai aduc aminte de forum si de voi, si de ficuri sad
Nu lasa, mai bine aja, e bun si aja, imi place aja cum sunt lough
Am repetat de multe ori cuvantul aja, nu-i aja? =)))
Bybylinda, crezica Ele o sa ma batta ca nu i-am pastrat si ei un loc very sad
Ultima oara, mai sam a stranga de gat lough
Ehh macar sti ,cat de mult ne place ficul, la amandoua, suntem faneel numarul unu dance2 , da da da fanele numaru 1 dance2 ...mai mult eu lough ...aa nu si Ele si Ele (ma pomenesc acuma cu un pumn in gura) =))
Aolo m-am luat cu bazacooniile, iami ce pofta imi ee, cred ca o sa ma duc sa-mi cumpar vreo 5 pungi =))
pff iar ies din subiect, cum ziceam o sa scriu numai tampenii =))
Cred ca am la greseli cu toneru, mama mama, nu o sa te condamn daca nu o sa intelegi nici macar o iota =))
Deci am terminat cu randurile scurte si multe, incep cu randuurile lungi si ceva mai putine, dar tot mai lung decat capitolul cel putin o sa fac comu asta =)))
Te-am intrebat doar, lung scurt -au kilometric tu: kilometric pa daa =))
Si ce la 5 comuri urmatorul capito? lasa ca iti dau eu acuma un com cat 10, tu pregatestea urmatorul capitol ca mor aci de curiozitate, sii o sa fac si pe mine sad , vrei sa fac p tine...a prdon pe mine =))) sad ?
Vai vai vai, iar ies din subiect, care chiar, care era? think . hmm pumnul pe care o sa-l iau de la Ele think, pipi pe care o sa-l fac eu daca nu pui nextul sau comenariu kilometric pe care ma chinui sa ti-ll dau think ?
Ehhh toate cred ca sunt, lough
Hmm oare am ajuns capitolu, nu cred, imi pare prea scurt, ehh mai scriu o leaca =)))
Bunn decio dupa ce las eu comu asta, si dupa ce il termini de citit (o sa dureze ceva), sa te apuci de urmtorul capitol, si daca il pui si pe urmatoruklprimit ca nu te mai bat la cap pana incepem scoala :d
Iubesc mult mult de toot ficul tau si neaparat vreau nextul, mamtamia, cine vede ma raporteaza ca ti-am dat dita mai critica =)))cikaa =))
eu nu dau critice, dau bazaconii dap ! =))))))))
1,2,3....nu mai stiu sa numar randurile, ehh oricum sunt multe, si ele continua =)))
Aja ce sa mai zic ce sa mai zic, nu mai stiu decat ca iti iubesc ficul si vreau sa ma marit cu el.
Rapita de impulsuri vrei sa fi soata mea? aoloo ma apuca =)))))
ee lasa ca e bun am si eu ce scrie =))
aolo dar nu te mai inrosi aja ca nu te manaanc...doar te devor, arrr :> =))
Bybylinda zi lu rapita de impulsuri sa-mi raspunda, ca tace-n surdina si eu mor dacan u devine soata mea sad
Cred ca am scris destul ca mai am putin si scriu un fic intreg =)))
te pwp si nu uita ca vreau nextul cat mai repede te rog frumos kiss




Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.


Ultima editare efectuata de catre ♥Iepurasul_Verii♥ in Vin 26 Aug 2011, 17:22, editata de 1 ori
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:07

A 2-a !!

Deci m-ai lasat total in ceata . Ce legatura are Saku cu Gaara ?
Ei bine vom citi si vom afla lough

Adune nextul scumpa , nextul kiss


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:19

In sfarsit ai puus next!

Deci.. e superb ! Dar nu inteleg ceva.. Ce legaura are Gaara , fratele lui Sasori, cu Sakura? Eh.. nu imi bat creierii, deoafece stiu ca o sa ne lamuresti in capitolul urmator :)) Oricum, astept next sa vedem ce se intampla cu Sakura, si daca Sasori isi va lua in serios rolul de ''var'' dragut , cuminte si atent.

Spor la scris! :* Si astept capitolul urmator repejor!


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:42

Yeeey, ai bagat nextul, ce ma bucur.
Asa, deci imi place la nebunie, nu ca-mi place, il ador, il iubesc.
Sunt pur si simplu indragostita de ficul tau in love
Si mersi mult ca ai mi-ai zis ca ai pus nextul yeah
Acum treci si scrie-l si pe urmatorul, te rog mult de tot, cat pot de de frumos si de dulcik kiss
Spor la scris si inspiratie extrema kissin love
Fetita ta te pupa extrem de dulce, cat pot eu de dulce, cel mai dulce kisskisskiss
Bye.


kisskisskiss


  Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Răpită de impulsuri +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-