Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Răpită de impulsuri +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 22:07

Acest fic este mutat la fan ficuri blocate datorita inactivitatii.


ÎNVAŢĂ să recunoşti că viaţa ta nu e compusă doar din momente triste.

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Scaled.php?server=841&filename=zambet5
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 08:59

Fic deschis, il continui in aceasta vacanta ! roll
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 21:08

Doamne ajuta! friends Aamin!! friends friends Sa fie cu noroc!!! friends friends friends
Dar hai mai repede ca se termina coliva pana il pui sad crying



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 13:47

Suuper capitol draga mea
Imi place forte mult
Iubesc acest fic adu rapid nextu



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 15:37

Bueyyy .... nu pot sa cred dupa cat timp dau si eu commul. Ehh sa ne prefacem ca nu am intarziat prea mult. lough
Scumpele mele stiti cat de dor imi era de ficul asta in love . Chiar ieri imi aminteam de un fic cu Sasori si Sakura insa nu mai stiam cine il scrisese si cum se numea. sad
Insa acum ma bucur atat de mult ca l-ati deschis, sa stiti ca au trecut 4 zile (D), mai e o saptamana si vreau sa vad minim 2 nexturi lough
Asa acum vorbind despre capitolul acesta. O Doamneeee... cat de frumos poti sa descrii. a hug M-a captivat pe deplin, actiunea, descrierea, dialogul. Orice spunea Sasori mai bine zis. happy2
Mi-a placut fraza asta =p~~~ " Il aud oftand, apoi simt cum isi incolaceste bratele in jurul meu, tragandu-ma aproape de corpul sau." in love
Iiii ce noroc pe ea, daca ar veni si la mine ce bine ar fi 8->. lough
Gata gata, revenind pe pamant... recunosc ca ma obsedeaza ficul asta si am nevoie de un next. Pentru ca imi era dor sa-l citesc happy
Va pup doolce doolce si daca se poateti sa ma anuntati cand il postati, ca poate ajung iar dupa vreo 3 luni la el lough
Oricum sa aveti o vacanta plina de distractii. Ciao kiss



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mier 28 Mar 2012, 20:43

am citit toate capitolele si sincer il ador in love
abia astept sa pui next in love
pwp si spor la scris si inspiratie kiss


I want to live in my little perfect world

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mar 17 Apr 2012, 01:16

Ia, ia! (D)

Byby, ai cam trecut de vacanta. =))) Cel putin de aia de iarna.

Hai ca-i Pastele.. Alta vacanta. :))

Pune-te pe tastat si adune si noua nextul ala ca suntem nerabdatori. shy

kiss in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Joi 19 Apr 2012, 12:06

Mama, mama, mai Bybysor. Pai sa nu te bat eu pe tine ? biciuitor Unde mama lui Tutankamun e nextul ? Tu vrei sa vin peste tine si te bat? Pune mana si scrie hmm...?! Hai mai repejor ca zbor pana la tine, in trei secunde am si ajuns.
Deci, iti ador ficul. Asa ca hai cu nextul ala, mama lui de next.
Dey te pupa in love kiss


 Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mai 2012, 11:21

Bybysor` eu stiam ca tu esti o fata foarte talentata, dar habar nu aveam ca scrii asa frumos. huh? Intri in topul scriitoarelor mele favorite. Si acum sa revenim la fic. Eu nu le prea am cu comentaiile kilometrice dar sa vedem ce iese din acesta.
Doamne ai o descriere atat de amanuntita si redai atat de frumos fiecare sentiment al personajelor. Imi place ca desi nu te-ai axat prea mult pe descrierea fizica a personajelor, acestea sunt foarte bine definite.
Ideea este surprinzatoare si imprevizibila, parerea mea. Poate lua o intorsatura ciudatat in fiecare clipa, dar asta depinde si de imaginatia ta. Esti micul papusar.
Sunt curioasa sa vad care este faza cu Gaara. Trebuie sa fie un personaj foarte important din viata Sakurei. Abia astept intalnirea dintre cei doi.
Acum am vazut ca ai luat o pauza, dar sper sa revii in forta cu noi intamplari. Cum am mai spus esti o fata foarte talentata si creativa. Iar asta se vede cel mai bine in operele tale.
Acesta fiind spuse iti urez por la lucru si te pup dulce!


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 19:38

Hello ^.^
Ti-am trimis acum cateva luni un mesaj in care te rugam, te imploram sa pui nextul, pentru ca acest fic merita continuat. Tu mi-ai spus "Dacă am inspiraţie, voi pune chiar mâine next-ul.", acum singura mea intrebare: Ce inseamna la tine "maine" ? Uita-te cati membrii curiosi iti lasa comentarii in continuare, ei toti, chiar si eu, iti iubim ficul si vrem nextul pentru ca este un fic deosebit.

Te rog frumos sa postezi nextul, dar nu peste 20 de ani, atunci nu as mai sti ce acest fic rusinos Inca o data, te rog frumos sa postezi nextul pentru ca se merita, din toate punctele de vedere.

Xoxo, Zummy <3



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Hands10
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:18

Iertaţi-mă vă rog. puppy eyes Ştiu că am spus că postez next-ul şi n-am mai făcut-o, dar de data asta, vă promit că vineri sau sâmbătă îl voi termina şi îl voi posta. Acum mai e puţin şi se termină şcoala, o să mă revanşez.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Mai 2012, 15:27

Pai abia astept urmatorul capitol ^.^ Si de data asta sper sa te tii de cuvant rusinos
Good luck and see later <3



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Hands10
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 10:18

Last chapter
"Îl aud oftând, apoi simt cum îşi încolăceşte braţele în jurul meu, trăgându-mă aproape de corpul său. L-am îmbrăţişat şi eu strâns, simţind cum din nou căldura mă invadează. De aceasta dată, eu sunt cea care îi urează noapte bună, iar el mă sarută uşor pe frunte, adormind..."

Chapter IX

Sakura's point of view
Razele uşor fierbinţi ale soarelui îmi mângâie chipul din loc în loc, trimiţându-mi furnicături prin tot corpul. Mă încrunt involuntar, rotindu-mi capul spre toate părţile pentru a evita lumina solară. Mi-am aşezat capul pe pernă şi atunci am observat că nu mai era nimeni în cameră. Mă dezvelesc privind somnoroasă pe geamul din lateral. Soarele îşi scutură praful de aur în aer, presărând săgeţi de foc de jur împrejurul său. Mă ridic din pat, şchiopătând până în camera mea. Mă aşteptam să-l găsesc acolo pe Sasori, dar m-am înşelat. Am coborât încet scările până la parter, unde am văzut pe masă un bilet. L-am luat şi am început să-l citesc. Era de la vărul meu. Nu am avut răbdare să-l termin pe tot, dar am reţinut ideea : îi pare rău pentru că nu a putut fi lângă mine atunci când m-am trezit, dar avea nişte probleme de rezolvat în oraş. Am aruncat scrisoarea la gunoi, apoi m-am aşezat pe una dintre canapele, odihnindu-mă. O durere de cap mă tot chinuie de aseară, dar sper că se datorează accidentului pe care l-am avut. Cu toate astea, am un sentiment ciudat, ca şi cand ceva s-a întâmplat şi nu-mi pot aminti. Dar... dintr-o dată, o expresie neutră îmi apare pe chip. Eu de ce locuiesc cu vărul meu ? Unde-mi sunt părinţii, fraţii sau surori, dacă am aşa ceva ? Hmpf, trebuie să aflu mai multe, dar nu mai pot aştepta până se întoarce Sasori. Are o casă mare şi pustie iar aerul acesta de sigurătate îmi dă fiori. Mă ridic de pe canapea urcând scările până în cameră, având gândul de a mă schimba dar... unde sunt hainele mele ?! Mă îndrept spre camela lui dar nici acolo nu sunt. Dintr-o dată, parcă toate amintirile, tot ce s-a întâmplat în trecut mi-au fost sterse cu buretele. Şi... ce am simţit aseară când am dormit lângă Sasori a fost de nedescris. Mă simţeam iubită, protejată, poate chiar mai mult de atât. Când îl ating, nu simt câ am fi rude, ci simt că suntem... Ehm, nimic, îmi spun începând să chicotesc. Poate că ar trebui să cotrobăi pe aici, s-ar putea să găsesc indicii cu pivire la cine este familia mea.

Ies din camera lui Sasori şi privirea-mi este acaparată de scările din capătul holului, care probabil duc la mansardă. Deşi îmi este puţin frică, sunt hotărâtă să mă duc. Îmi sprijin mâna de balustrada prafuită, urcând treptele cu mare dificultate. În cele din urmă, în faţă mi se înfăţişează o încăpere mare, spaţioasă, dar în care nu poţi sta prea mult datorită prafului şi aerului. Păşesc precaută pe lemnul rigid, fiind atentă să nu scap din priviri niciun detaliu care mi-ar putea fi de ajutor. Nu e nimic aici, doar medalii şi trofee sportive, multe cutii şi o gămadă de fotografii. Nu cred că se va supăra dacă arunc o privire prin ele. I-au câteva în mâna dreaptă începând să le studiez. Femei şi bărbaţi cu părul de un roşcat intens, exact ca şi Sasori. Probabil rude de-ale lui. Tot uitându-mă la poze, descopăr una care îmi atrage atenţia. Înfăţişează doi copii de 6-7 ani, cu părut roşcat, care se amuză copios strâmbându-se la fotograf. Zâmbesc pe furiş, parcă vrând să am şi eu aşa amintiri cu sora... pe care nu o am. Cu siguraţă unul din băieţi este Sasori, asemănarea este izbitoare, dar celălalt... nu îmi trezeşte decât sentimente de nelinişte. Ochii ăştia de un albatru-purpuriu, părut roscat precum sângele... Nu, nu se poate ! Arunc pozele pe jos începând să tremur. Îmi amintesc, este Gaara. Îmi amintesc totul. Încep să plâng în hohote, înecându-ma cu propriile-mi lacrimi. Sasori nu e vărul meu iar pe Gaara îl urăsc cu toată fiinţa. Da, îmi amintesc...

Flashback

Alerg unde văd cu ochii, lacrimile curgându-mi neîncetat pe obraji... Alerg cât mai departe de acel baiat. Ceva din el îmi aduce aminte de acea noapte blestemată, noaptea care mi-a distrus viaţa şi în urma căreia am ramas traumatizată. Tot alergând, simt cum dintr-o dată pieptul începe să mă înţepe îngrozitor. Gâfaitul meu răsună zgomotos prin împrejurime, stârnind atenţia tuturor golanilor ce îşi fac veacul pe aici. Deodata, aud în spatele meu un zgomot ciudat, ca şi cum cineva ar rupe o creangă de pom. Mă întorc prudentă, sperând că a fost doar o pisicuţă nevinovată, dar speranţele îmi sunt sfâşiate : în faţa mi se înfăţişează un baiat, necunoscut mie, stând sprijinit de unul dintre ziduri, privindu-mă cu ură. Înghit în sec dorind să fug, dar gâtul îmi este acaparat de o mana puternică şi grea, ce mă izbeşte brutal de zid. Imediat ce contactul are loc, vad doar negru în faţa ochilor...

End of flashback

Da, am fost amnezică... Nu ştiu ce s-a întâmplat dupa asta, capul îmi este gol. Dar unde e Ayanna ?! Abia aştept să o întâlnesc şi să plec departe de aceşti oameni, dar cum rămâne cu ce am început să simt pentru Sasori ?

Uite Zummy, m-am ţinut de cuvânt ! Parţial. rolling on the floor Îmi pare rău că v-am făcut să aşteptaţi atât. Acum vine vacanţa de vară şi o să mă ocup de fic-uri. Aştept cât mai multe păreri şi să-mi spuneţi dacă v-a plăcut sau dacă mai lipseşte ceva. rock
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 11:09

Muahahahhaha >:)
Iubire ai pus next ;x Ce bine imi pare.
E minunat , extraordinar super mega special.
Astept sa vad ce se intampla in continuare kiss
Sa ma anunti cand pui next .
Te-am pupat si spor la scris si la idei !
Ja na ! ^^



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:54

Da, vad =]] Te-ai tinut de cuvant si-mi pare tare bine :P
Si nu draga mea, nu lipseste nimic :P Sau poate lipsesc inca doua trei paragrafe ale acestui capitol =]] Mi-ar fi placut sa fie mai lung, dar ca un prim capitol dupa lunga pauza e suficient rusinos
In legatura cu, continutul capitolului, nu am nimic de comentat. Ai avut descriere din belsug, plina de figuri de stil, metafore si altele ....
Ma bucur ca Sakura nu mai e asa confuza si si-a adus aminte "ce si cum".


So ... cam atat am avut de zis :P
Xoxo, Zummy <3



Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Hands10
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 10:35

Pfoaii ajung si eu cu intarziere,dar totusi iata-ma aici. Stiu ce zici scoala asat e tereoare. ar vine vacanta!
Oricum acum sa ne intoarcem la chestii serioase. Esti geniala, dar cred ca stii deja asta. Pfoaii imi place atat de mult. Hmmm, sunt curioasa sa vad cum o sa reactioneze Sasori. Cred ca o sa fie interesant.
Ma bucur tare mult ca ai revenit. Imi plac foarte mult ficurile tale si deabia astept sa vad ca mai urmeaza. nu stiu de ce dar imi vine sa fredonez in contiun..."VIne vacanta cu trenul din Franta/ Si ne aduce noua/ Multe ficuri Geniale."
Pentru ca intr-adevar sunt geniale.
Deci pupici si astept NEXTUL!


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 17:21

Hellau, my darling a hug
Nu sunt adepta fic-urilor SasoriSaku, dar asta chiar imi place. Ideea e originala si captivanta. Descrierea imi place, iar lucrurile decurg lin.
Sincer, nu cred ca a fost vreun capitol care sa ma plictiseasca si sa ma faca sa nu mai citesc fic-ul.
Imi place caracterul lui Sasori, e asa draguuut. S-a purtat atat de frumos cu Sakura, ar fi mare pacat ca acum ea sa il urasca deoarece i-a ascuns adevarul si i-a spus ca e varsu sau ca Gaara e fratele lui. Hmm, sunt curioasa ce se va intampla in continuare si nu uita ca ai promis ca te tii de fic lough chiar merita. Bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Katya
Academy Student
Academy Student
Katya

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my world :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : I ♡ K-pop, I ♡ rock... Music is an art, is a life ....
Stare de spirit Stare de spirit : Nu conteaza atata timp cat sunt in viata.

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 16:29

Ti-ai castigat titlul de IDOL al meu.
Ai un fic atat de ... atat de ... uau !
Fara cuvinte. Astept continuarea. Sper sa ma anunti si pe mine si cu siguranta ma voi bucura.

Ellz loves you rainbow :\ !


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 5ea0320374927_large

I'M GOING TO SMILE
AND MAKE YOU THINK I'M HAPPY
I'M GOING TO LAUGH
SO YOU DON'T SEE ME CRY.
I'M GOING TO LET YOU GO IN STYLE
[AND EVEN IF IT KILLS ME-
I'M GOING TO SMILE
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 18:46

Rusine sa-mi fie! Abia acum ti-am descoperit ficul lough si vrea sa-ti zic ca e grozav! Abia astept next-ul si sper ca o sa ma anunti si pe mn!
Cio si kiss


Ultima editare efectuata de catre Allex in Vin 20 Iul 2012, 21:17, editata de 2 ori
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 20:55

Wow.
Buna . happy
Abia acum trec si eu pe aici,dupa muuult timp se pare can\'t see !!! lough
Acum am descoperit si eu acest fic SUPERB . in love crying
Me super Gusta !! lough huh?
Te roooog muuulttt puppy eyes anunta`ma si pe mine cand pui nextul . happy2 puppy eyes


Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 16:06

Fic inchis pentru inactivitate.

Nu s-a mai postat din Iunie..

Scuze Byby da.. nah.. stii ce faci daca vrei sa iti continui ficul.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Răpită de impulsuri +14   Răpită de impulsuri +14 - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Răpită de impulsuri +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-