Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me for who I am - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me for who I am - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love me for who I am

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 18:26

Super
Vreau next-ul urgent te rog
Este bestial
next
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:44

va multumesc dragelor pentru comentarii.
va pup pe toate/toti.
si in legatura cu nextu.....il voi aduce cat de repede pot


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:57

Asa sa faci, iubire..ca daca nuu.. biciuitor
Pupici de la Losty kiss


Love me for who I am - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 03:26

capitol bonus , in colaborare cu BFF meu.
Sper sa va placa.
Va pupacesc pe toti.

Nu dupa mult timp,sunetul mult dorit a rasunat pe coridorul scolii,si toti elevii se inghesuiau sa iasa in pauza.
Eu impreuna cu Ino,Temari,Hinata si Ten Ten ne-am dus la Aiko pentru a o cunoaste mai bine.
La un moment dat Ino ma opreste si imi spune ca acea fata este cam falsa.
-Poti sa stii,haide mai intai sa o cunoastem.
-Bine dar sa fim atente cu ea.
Dupa mica noastra discutie continuam sa ne indreptam spre satena.Nu dupa multa vreme,am observat ca se intelegea destul de bine cu prietenele noastre,si deasemenea aveau o discutie foarte aprinsa,in legatura cu un subiect necunoscut noua deocamdata.
-Despre ce vorbiti fetelor?le intreaba Ino dupa care chicoteste putin malefic.
-Pai se pare ca Aiko a cam pus ochii pe Den..
-Dar macar ai vorbit cu el?
Dupa cateva minute bune,s-a sunat de intrare,si toti elevii au intrat in clasele lor.Acum aveam franceza cu „bunica” Tsunade,dupa spusele lui Naruto.
Peste putin timp,diriga a intrat in clasa insotita de profa de sport,Anko,o profesoara destul de dura in varsta de 25 de ani.Cand intra in clasa,le salutam respectuos pe amandoua,dupa care doamna Anko ne spune ca dupa ore vom avea campionat,fetele la volei si baietii la fotbal,contra celor de clasa a 9-a.
„Oh Doamne aia e clasa lui Sasuke...si al lui Kiba” continua Ino.
-Cum de stiai ca la asta ma gandesc?o intreb incet astefel incat sa nu auda nimeni.
-Nu suntem noi surori?
-Ba da...dupa care ma uit la ea cu o privire gen „ce se va intampla azi?”.
Ea ma linisteste dand afirmativ din cap semn ca totul va fi bine.La un moment dat nu am mai susotit,pentru ca profa isi daduse seama ca nu suntem cu picioarele pe pamant.In acel moment ma rugam doar sa nu ne asculte.Spre norocul nostru,a cedat fetei de catelus nevinovat.
Si asa a mai trecut o ora,doua,trei astfel programul de azi sfarsindu-se.Dupa ce se sunase,toate ne-am indreptat spre vestiare pentru a ne schimba de uniforma.In caz ca ati uitat aveam un campionat de castigat.
-Alinierea!se aude vocea stridenta a profei,tocmai de pe terenul de sport.
Cu pasi repezi ne-am indreptat intreacolo,si in scurt timp toti eram prezenti.
-Bine,vom face o echipa mixta de patru,doua fete si doi baieti,prin tragere la sorti...
Spre fericirea noastra am picat cu Kiba si cu Sasuke...ia stai,ce cauta Ino langa bolul cu biletele?!doar nu ...ce minte malefica,dar totodata geniala.
Celelalte echipe sunt formate din:Naruto.Hinata,Temari si Shikamaru...din:Aiko,Den,Karin si Ryo...si din:Neji,Ten Ten,Deidara si inca o tipa din clasa a 9-a,Mira,sau ceva de genul.
Cum Gaara,Lee si Kancuro au lipsit,acestea au fost echipele.
Baietii din echipele advers jucau fotbal iar fetele volei.Cu fiecare meci castigat echipa invingatoare primea 10 puncte.
Si primul meci a inceput.Echipa noastra contra Den.Aiko,Karin,Ryo.De aceasta data,baietii au prioritate...jucand primii meciul de fotbal.In prima repriza Den si Ryo ii conduc pe baietii nostrii cu 1-0.
Imediat se aude fluierul de final al primei reprize.Sasuke si Kiba,fiind cu moralul la pamant,am inceput sa ii incurajam,si sa strigam....:
„Din oceanul Pacific,
A iesit un peste mic,
Si pe coada lui scria
Sasuke si Kiba vor castiga”,iar imediat am auzit fluierul de incepere al meciului de volei...Spre surprinderea noastra Aiko si Karin erau mai bune decat ne-am fii asteptat si continuau sa ne invinga.Sasuke si Kiba au obesrevat ca ele ne inving si au inceput sa susoteasca:
-Sasuke..il striga coechipierul sau,ele ne-au ridicat moralul,hai sa le ridicham si noi ,moralul in felul nostru...sa castigam meciul pentru fete.
-Bine,sa ne punem pe treaba.
Nu a mai durat mult si a inceput cea de a doua repriza din meciul de fotbal.In cele din urma,vorbele satenului s-au adeverit iar ei au invins cu 2-1.
Mie una mi-a venit sa intru in pamant de rusine deoarece nu puteam lua nici macar un punct,ele conducand cu 6-0.
Deodata ii zarim pe baieti pe marginea terenului de volei:
-Fetelor,noi am castigat meciul asta pentru voi,aratati-ne ce puteti...
In acel moment Ino parca a devenit alta,nu lasa nicio minge sa se piarda...cu putin mai mult efort,am reusit sa castigam meciul fara a mai pierde niciun punct.
In acel moment Ino a facut un gest surprinzator din partea ei....a sarit direct in brate la Kiba sarutandu-se amandoi cu foc.
-Scuze,mi-au alunecat buzele...
Eu nu am putut face nici macar o parte din ce a facut blonda,ducand-ma doar sa il felicit pe Sasuke,simtindu-ma ciudat langa el,mi se inmoaie picioarele iar cuvintele ezita sa apara.
Pentru a se finaliza clasamentul am mai jucat un meci impotriva echipei formate din:Neji,Ten Ten,Deidara si Mira...Pe acestia i-am batut cu usurinta,deasemenea echipa lui Naruto s-a descurcat si ea destu de bine,obtinand un punctaj putin mai mic decat al nostru.
-Copii,felicitari v-ati descurcat foarte bine,dar dupa cum stiti doar o echipa poate fii invingatoare.Acum voi striga clasamentul...locul 4 ii apartine echipei lui Den....locul 3 a fost ocupat de echipa lui Neji....iar locurile fruntase,respectiv 1 si 2,sunt chemate in fata.
Locul unu ii apartine echipei formata din:Kiba,Ino,Sasuke si Sakura ceea ce inseamna ca locul 2 este ocupat de echipa lui Naruto.
-Dragi elevi,ocupantii locului intai primesc un 10 la educatie fizica si vor fii invoiti de la o ora de sport.
-Buna ziua!...puteti pleca
Dupa putin timp se anunta finalul programului iar eu cu Ino le propunem baietilor sa mergem in mall sa sarbatorim victoria.Acestia accepta bucurosi si spun ca vor trece pe la Ino sa ne ia pe amandoua deoarece eu voi dormi la ea.
Cand am ajuns acasa a ineput agitatia,am urcat in camera ei,iar acolo eu m-am schimbat in niste blugi scurti.un tricou alb cu imprimeuri albastre,o esarfa deschisa la culoare si o pereche de pantofi albastrii cu talpa ortopedica.Parul mi l-am prins intr-o coada .Ino s-a imbracat intr-un blug mulat,o camasa alba cu decolteu adanc si s-a incaltat cu niste botine cu toc de 15 cm.Si-a indreptat parul si aproape ca a golit un tub de sclipici de par.
Ne-am uitat pe fereastra si am zarit o masina decapotabila in care erau cei doi....Inainte sa coborim ne-am luat gentile si am plecat.
Ajunse la mall eram foarte emotionate,deoarece eram cu baietii visurilor noastre.Ca tot eram toti la mall , sigur putea fi putina distractie , asa ca ne-am dus la o cabina de fotografiat, si ne-am strambat in toate felurile posibile...dupa aceea , se pare ca vroiam putin romantism, asa ca mintile noastre geniale, s-au gandit sa mergem prin magazine , singuri.Astfel Kiba s-a dus cu Ino , si eu am plecat cu Sasuke.
Blonda impreuna cu Kiba s-au dus la magazinul ei preferat, ZARA.Ino , a observat imediat o bluza transparenta din dantela , si s-a dus la cabina de proba.Kiba , curios s-a dus dupa ea , dar a stat mai departe de cabina de proba.Ino l-a chemat putin mai aproape, iar dintrodata blonda l-a tras pe el in cabina.
-Imi deschizi si mie te rog frumos fermoarul, ca mi s-a blocat, si nu il pot desface singura.
Iar el surprins , a spus ca DA , si se pare ca au inceput sa se sarute pasional.Kiba a intrebat-o daca vrea sa fie cu el , si prietena mea , a acceptat imediat.
Acum sa trecem si la mine.
Mergeam cu Sasuke , si intram in aproape fiecare magazin, la un moment dat am observat magazinul meu preferat Bershka.
Cum l-am vazut , m-am dus direct acolo, fara sa il mai intreb daca vine , sau nu cu mine.
El saracul , neavand ce face a venit imediat dupa mine , si a inceput si el sa se uite prin magazin.Eu,ca de fiecare data vad ceva pe toate raioanele dar am spus totusi sa imi iau ceva ce imi place foarte mult asa ca mi-am ales o rochie viu colorata.In acel moment m-am dus la casa sa o platesc.Sasuke era in spatele meu si ma astepta eu nestiind acest lucru.
Cand sa o platesc am observat ca mi-am uitat portofelul acasa asa ca nu am mai cumparat-o. M-am dus inapoi la brunet.:
-Hey,Sakura ai vazut ceva ce ti-a placut?
-Nu.
-Ok pentru ca eu am vazut ceva,vin imediat.
Eu dezamagita l-am asteptat pe Sasuke afara.Dupa putin timp Sasuke a iesit din magazin cu o punga destul de mare in mana.
-Bine,macar tu ti.ai gasit ceva.
-Sakura te pot intreba ceva?
-Desigur
-Vrei sa fii cu mine?Deoarece nu am recunoscut la nimeni dar vreau sa iti spun ca te plac de ceva vreme si chiar as fii cel mai fericit daca ai accepta
In acel moment o nuanta de rosu imi apare in obraji iar cu putina timiditate am acceptat propunerea brunetului.
-Cu ocazia asta vreau sa iti dau ceva....ma uit la acest cadou,si nu imi vine sa cred , cat de atent a putut fii.
Cu lacrimi de fericire in ochi, l-am imbratisat, si i-am dat un sarut scurt , dar dulce.
Peste putin timp , ne intalnim la ultimul etaj, la o cafenea pe nume Starbucks.
A fost ceva de neuitat, deoarece suntem cele mai frumoase cupluri de indragostiti.




Cat timp va dura relatia adolescentilor?Dar ce se va intampla in continuare cu Sasuke si Sakura?Va fi totul numai „lapte si miere”?Asta veti afla daca cititi in continuare LOVE ME FOR WHO I AM.



Imi cer scuze pentru greselile de tastare, si astept sa veniti cu pareri in continuare. thank you


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841



Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Dum 21 Aug 2011, 23:38, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 08:39

Iubire, ai pus nextul!! in love
Si chiar il ador! Deci, in sfarsit sunt impreuna nr1
Deci, astept nextul!
Si deci pupici dulci de la Losty kiss


Love me for who I am - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 09:57

supeee thare...frate cat de tare a putut fi...mia placut mult si sper ca si nextul sa fie lafel sau poate mult mai frumos dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Love me for who I am - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 10:36

Super. dance2
Este bestial good job
Haide te rog cu next-ul ma repede ca inebunesc aici.
please
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 13:34

Va multumesc mult dragelor, si ma bucur ca v-a placut.
Va pwp dulce, si nu va faceti griji, pentru ca o sa aduc nextul curand.
Pupici, si thank you


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 16:22

Sa speram ca nextul va veni cat de curand...da?
Pupici de la Losty kiss


Love me for who I am - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 11:57

sa pui nextul cat de repede posibil !!!!!! te roggggggggg frumos kiss
e super frumos ficul draga ai talent


Love me for who I am - Pagina 2 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 03:10

Dragelor , va multumesc pentru commuri , si am venit su rasplata pentru voi :NEXTUL!
Sper sa va placa , si va pwp!





Dupa mai bine de o ora , in care am stat si am povestit , despre cum am ajuns sa fim impreuna , intr-un final am hotarat sa plecam .
Baietii , ca doi gentalmeni ce au fost , au propus sa ne conduca acasa cu masina brunetului.
Cei doi s-au pus pe scaunele din fata , iar noi in spate.
In putin timp , am ajuns acasa la Ino.Si-a luat larevedere de la noi , cu un simplu „PA!” , doar iubitul ei , a coborat , si s-au sarutat.
Ma bucur atat de mult ca prietena mea e fericita alaturi de Kiba.
Eu si Sasuke , ca sa nu ii deranjam am plecat , si eu m-am mutat in fata.
Ma tot gandesc , noi , nu ne-am inteles niciodata , adica mai mult ne certam , si asa , deodata el spune ca ma place .Dar , de ce?Nu prea am chef sa nu dorm la noapte , gandindu-ma la asta , oricum , un raspuns sigur nu am sa gasesc , numai el mi-l poate da.
-Sasuke....
-Da...
-Vreau sa te intreb ceva!
-Spune...imi zice el pe un ton plictisit.
-Sti , noi mereu ne certam , nu prea ne intelegeam , si asa dintr-odata tu vii la mine si imi spui ca ma placi.Vreau sa stiu si eu :DE CE?
-Aaa....asta era.Pai , de la ziua lui varamiu , mi-ai parut simpatica , alaturi de alte multe fete , si crede-ma ....am de unde alege.
-Asta e problema ta cea mai mare , mereu ma sicanezi , chiar si atunci cand suntem impreuna .Daca tot ai asa de multe pretendente , dute la ele si lasa-ma pe mine in pace , ca sunt doar simpatica. Am spus asta cu tristete .
Dupa asta , el nu a mai spus nimic .
In cateva minute , in care nu am vorbit deloc unul cu altul , am ajuns acasa.
Acolo , i-am zis doar un „PA!” hotarat , dupa care am intrat in casa , trantind usa.
Sasuke a mai stat cateva momente acolo , probabil mirat de comportamentul meu , apoi a plecat.
M-am dus direct in camera mea , unde mi-am lasat rochia cumparata de el , mi-am luat pijamalele , iar dupa am mers sa imi fac un dus relaxant.
Dupa jumatate de ora , in care am uitat de toate problemele mele , m-am imbracat in pijamalele mele turcoaz .
Cam m-am dus in dormitor am aprins calculatorul , si am intrat putin pe mess.
Am vorbit cu Ino , si i-am spus toate cele intamplate intre mine si Sasuke , ea mi-a spus sa ma linistesc , pentru ca totul va fi bine.
Dupa aproximativ 30 de minute am inchis calculatorul , si m-am bagat si eu la somnic.
NOAPTE BUNA!
Dimineata a venit cu pasi repezi , iar soarele si-a facut aparitia pe cer , anuntand inceputul unei noi zile.Odata cu asta , bine-inteles ca ceasul meu s-a gandit el , ca ar fi bine sa ma trezeasca.
Ma ridic lenes din pat , si ma indrept spre bucatarie , unde mananc cereale cu lapte , si un pahar cu milkshake.
Dupa asta , me duc in baie , unde imi fac obisnuita siesta de dimineata.Ma imbrac , bineinteles in uniforma , ma machez putin , pentru un LOOK natural , si acum sunt gata.
Nu dureaza mult , si ajung la scoala .
In curtea scolii erau o multime de elevi, semn ca inca nu s-a sunat.I-am vazut pe o banca pe Ino si Kiba , care vorbeau despre ceva ce doar ei stiau....sincer eram destul de curiasa sa stiu despre ce vorbesc , dar mai bine ii las.
Nu am salutat-o pe Ino , pentru ca nu vreau sa ii deranjez. Sincer acum , mai am timp sa vorbesc cu ea si la ore.
Intr-un alt loc din curte , i-am zarit pe Sasuke si gasca lui , baietii de a 9a.Nu m-am dus la el , ca sa vada ca sunt inca suparata pe el , asa ca m-am dus direct la fetele mele.
Am observat ca Aiko , Temari , Ten Ten si Hinata , sunt foarte implicate intr-o discutie .
Le salut pe fiecare , dupa care mai vorbim noi ce mai vorbim , pana aflu defapt despre ce era vorba.
-Fetelor , deci Den m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Ne spune satena , destul de fericita.Acest lucru era vizibil pe chipul ei.
-Bravo , si tu , ce ii vei spune ? o intreb eu destul de curioasa.
-Saku....ce ai , normal ca o sa accepte , doar nu vezi ce fericita e? „sar” toate fetele pe nime
-Dar esti .... nu mai spuc sa termin , pentru ca simpt soua brate care ma trag de talie spre persoana respectiva. Cand ma intorc , sincer imi venea sa ii dau una , deci , cand ma intorc sa ii dau una , mana imi este oprita , si observ ca faptasul este Sasuke.
-Ce faci suparacioas-o ?Nu ai tecut sa ma saluti si pe mine? Ma intreaba acesta cu o fata de catelus nevinovat.
-Bine , si ce rost mai are sa trec sa te salut , daca ai venit tu si ai facut-o? ii spun eu suparata.
-Ok, gata , stiu ca te-am suparat aseara , dar pe bune , nu am vrut.
-Nu ai vrut , dar ai reusit. Dupa ce spun asta , observ ca scoate din buzunar ceva impachetat.
-Asta e pentru tine. Nu mi-a venit sa cred , mi-a luat un cadou , doar ca sa nu mai fiu suparata .Ce dragut e.
Il deschid , si observ ca e un ceas.Doamne , este superb , ador modelul asta de ceasuri.
-Pentru asta , meriti ceva.
-Ce , ce , ce? Ma intreaba el ca un copil nerabdator sa isi primeasca ciocolata.
Il sarut pasional , pe buze , si dupa il imbratisez.
Peste cateva secunde ma duc si eu la fete , si el pleaca la baieti.Cand ajung imi continui intrebarea:
-Dar esti sigura?
Bineinteles ca nu mai apuc sa primesc un raspuns , pentru ca se suna , si toti trebuie sa intram la clasa.
Azi fiind vineri avem doar cinci ore , si nu sunt grele .
Deci dupa cum spunea, am intrat la clasa.Eu si Ino ne-am asezat in banca , si i-am aratat ceasul pe care l-am primit de la Sasuke.Imi spune ca e frumos , si ca se bucura ca nu mai sunt suparat pe el.
Observ ca si ea scoate o punga din geanta.
Imi apata tricoul care se afla in ea , era unul fooooooarte dragut , pe albastru pe care scria cu diferite culori „For my girlfriend”.
Ii spun ca ma bucur ca toate merg bine intre ea si Kiba.
Mai vorbin timp de 5 minute , pana intra proful de istorie in clasa , si ne spune.....




Intrebarea este aceiasi in continuare:Ce se va intampla cu Sasuke si Sasuke?Sau mai bine zis :Ce se va intampla cu Sasuke si Sakura dupa ce au trecut print-o mica cearta?
Asta veti afla daca cititi in continuare LOVE ME FOR WHO I AM.



https://www.youtube.com/watch?v=9n85vK5Ozns


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 11:17

Ce le spune? Iarasi ne lasi in suspans.. hmm...?!
Bine..adoooor capitolul:x
Ma bucur ca Saku` nu mai e suparat pe Sasu...chiar daca acesta o merita. Si eu vreau un ceaaas.. sad
Bine, hai ca deja cer prea muulte.. lough Deci, vreu nextul repede si sa sti ca ador acest fic.
Si nu stiu daca ti`am mai zis..dar..sunt cam rusinos de la poza ta de la avatar.. dap !
Losty te pupa kiss


Love me for who I am - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 13:24

Multumesc pentru comm Losty , si ma bucur ca iti place ficul.
Pwp!


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 13:37

il iubesc:D
...pwp...sa stii ka imi place foarte mult cum faci povestile...

Te las, PrincessOfSuna


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 18:20

voi veni cu nextul cand mai primesc commuri , si sper sa fie curand.
Va pwp!


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 19:43

Super.
Ce ii zice proful de istorie?
Vreau sa vad ce se intampla deci pune next-ul te rog :)
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:30

Heii dear.
Uite am trecut şi eu pe la fic-ul tău, în ciuda faptului că nu am lăsat nici un comentariu chiar l-am citit.

Adică să nu crezi că m-am născut ieri. lough
Păi na' ce să spun.. Mi-ar face plăcere dacă aş vedea mai multă descriere sentimentală, atât din perspectiva Sakurei cât şi din perspectiva lui Sasuke. Ar face povestea mult mai interesantă.
Dialogul, este cam mult înă nu mi se pare prea sec.
Oricum, întotdeauna e loc şi de mai bine.
Iar la estetică, aceeaşi problemă o aveam şi eu înainte..
Întotdeauna după punct să apeşi space, ok ?
Sper ca next-ul să vină cât mai repejor, te pupăcesc şi să faci trafic de idei. dap !
Xoxo iubita! hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Love me for who I am - Pagina 2 43041335886647080746110


Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 23:48

Next-ul! Il astept! Imi place mult sa stii! kiss
Si imi place ca Sakura face ce vrea din Sasuke lough
Am o singura rugaminte( eu si rugamintile mele! 8 -| )
Mai multa descriere? :o3 Daca poti...?:o3
Sa nu te superi pe mn sad
Te pup! kiss


Love me for who I am - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 16:47

Mai vorbim timp de 5 minute , pana intra proful de istorie in clasa si ne spune , ca putem pleca acasa , deoarece este consiliu , si orele au fost amanate pentru toti elevii scolii.
Cand am auzit asta , toti am sarit in sus de bucurie , ne-am luat caietele si am plecat.
La iesirea din curtea scolii , ne asteptau , adica pe mine , pe fete , Den si pe Deidara , pentru ca el nu poate lipsi din grupul nostru , atata timp cat suntem si cu prietenii lui , bun deci sa revin , ne asteptau Sasuke , Naruto , Kiba , Shikamaru .
Acum cum nu mai sunt suparata pe brunet , m-am dus la el , l-am salutat , l-am imbratisat , si i-am dat doar un pupic pe obraz . Vreu sa vad cum se comporta , chiar si dupa asta . Acum nu ma intelegeti gresit , dar chiar vreau sa vad ce va mai face , sunt sigura ca o sa scoata si azi o prostioara pe gura.
Vad ca lui Ino ii merge foarte bine cu Kiba , sincer nu i-am vazut certandu-se deloc , cateodata le invidiez relatia , si ma bucur ca se inteleg .
Fata de mine , blonda l-a sarutat pe saten , si inca destul de pasional .
Infine , dupa ce ne-am mai salutat intre noi , Sasuke si amicii lui au propus sa mergem in parc.
Bine inteles ca noi toti am acceptat bucurosi , asa ca ne-am indreptat spre parc.


Sasuke POV.

Si dupa ce iubita mea , doar m-a imbratisat si mi-a dat un mic , dupa mine , foarte mic pupic pe obraz am plecat si noi spre parc .
Dumnezeule , fata asta ma inebuneste .
Cand ma uit la Kiba si la Ino , la ei este vizibil ca sunt un cuplu , insa la noi ....
Eu si rozalia ramanem in spate , si in fata mea ii vad pe Aiko si Den imbratisati , si mai sarutandu-se cateodata ....stai....Aiko si Den , dar cand ?
Oricum....daca ma gandesc mai bine , Aiko nu arata rau , ba chiar arata foarte bine .
Oh , Sasuke la ce te gandesti , ia-ti gandul , tu esti impreuna cu Sakura .
Dar , dintre toti , cred ca suntem pe ultimul loc , si eu sunt unul dintre cei mai populari din scoala , oricum ea e distanta cu mine .
Acum ma tine de mana uitandu-se in diferite locuri , si spunand o groasa de chestii , dar despre noi nu spune nimic .
Cateodata , simt ca am facut o alegere gresita , insa in alte momente , ma simt cel mai norocos baiat din scoala .
Sirul gandurilor imi este intrerupt de rozalie , care imi spune ca se duce sa vorbeasca cu Ino putin .

Sakura POV.

Il vad pe Sasuke destul de ingandurat . Oare ce se intampla cu el ? Asta voi afla curand , dar mai intai trebuie sa ii readuc aminte lui Ino , ca de azi se muta la mine , si vom locui impreuna .

~Flash Back~

Eram in timpul unei ore plictisitoare de geografie , in care Ino imi spunea ca s-a saturat sa stea singura , si si ca mai dureaza o groaza de timp pana vor veni parintii nostri din calatorie.
-Hei , Ino , am o idee ! ii spun eu destul de increzatoare.
-Ascult , despre ce idee e vorba? ma intreaba ea , foarte curioasa.
-Cum parintii nostri sunt plecati , si amandoua stam singure , de ce nu ne mutam impreuna ? Nu vrei sa te muti la mine acasa ?
-Saku , este o idee geniala ! imi spune ea , chipul ei amanand fericire.
-Atunci , in weekendul asta te muti la mine ! Ramane stabilit .

~End Flasback~

Cand ajung langa Ino , ii spun , si ea foarte incantata , zice ca nu ar uita asa ceva , si ca se poate muta chiar azi , oricum il roaga pe Kiba sa o ajute cu bagajele.
Perfect! Dupa asta , ii las singuri pe cei doi , si eu ma intorc la Sasuke .
Cum spuneam , il vad cam ingandurat , si nu e in apele lui . Trebuie sa aflu ce are .
In acel moment , imi intorc privirea spre el , si vreau sa zic ceva , dar sincer , parca cuvintele ezita sa iasa . Dar , daca este asa din cauza mea ? Daca sunt eu prea exagerata ? El mi-a cumparat si un cadou , si eu ? Poate nu sunt potrivita pentru el .
Deodata ma intristez , si asta este vizibil pe chipul meu .
Raman cu 1 metru in spatele lor , si parca timpul se opreste in loc , nu mai vad nimic , ce se intampla in jurul meu , si deasemenea nu mai aud nimic .


Sasuke POV.


Dupa cateva minute bune , observ ca Sakura nu mai este langa mine . Ma uit in fata ... nu e .
Ma uit si in spate , si o vad cu mult in urma noastra , stand pe loc , parca ar fi o statuie . Nu misca , si parca nu vede si nu aude .
Oare ce se intampla cu ea ?
Ma indrept spre locul unde se afla aceasta , si observ ca nu reactioneaza in nici un fel , parca n-as fi acolo .
Cand ma uit mai atend , bag de seama ca expresia fetei ei , este alta . Nu mai este acea fata vesela si plina de viata , este trista acum .
Ii iau chipul intre palme , si il ridic , oarecum fortat , pana cand privirile noastre se intersecteaza . Abia atunci reactioneaza , si o lacrima ii curge pe chipul ei angelic .
Dupa asta aud doar un simplu „Imi pare rau !” si ma saruta . Un sarut plin de iubire.
Acesta este unul din acele momente cand ma simt cel mai norocos tip din scoala .
Atunci ea imi spune :
-Sasuke...te vad ingandurat .Esti asa din cauza mea , nu ?
-Hei , asta era ? De ce crezi ca as fi asa din cauza ta ? ii spun cu un glas bland .
-Pai , ca probabil te gantesti ca nu te iubesc , si ca vrei pe alt cineva , ca te-ai saturat de mine .
-Deocamdata , doar pe tine te vreau .


Sakura POV .


A zis deocamdata , stiam eu .
-Cum adica „ DEOCAMDATA” ? in intreb destul de suparata . Dupa cum am spus , trebuia sa zica si azi ceva .
-Gata , am glumit . Si in plus , de ce trebuie tu sa te gandesti la prosti ? Hai sa mergem , oricum , ne-am indepartat de ei .
Ma ia de mana , si mergem spre ceilalti . Nu dupa mult timp , i-am vazut pe o banca , adica doua , erau toti , si se pare ca jucau adevar sau provocare .
Toti s-au bucurat sa ne vada , si mai ales ca ne tineam de mana . Cel mai bine stiu Ino si Kiba cat ne ciondanim , si cat il chinui pe saracu Sasuke .
Am intrat si noi in joc , si primeam provocari amuzante , deasemena aflam si adevaruri , destul de haioase . Pana cand...
Ryo a aprut si el , si a intrat in joc . Era randul lui Sasuke sa fie intrebat .
-Deci , Sasuke , Adevar sau Provocare? Il intreaba roscatul cu un zambet siret pe fata .
-Provocare. Spune brunetul sigur pe el .
-Te provoc sa ...



Oare ce provocare va primi Sasuke ? Cat de bine se vor intelege in continuare cei doi ?
Sasuke se va mai tine de glume? Asta veti afla numai aici , daca cititi LOVE ME FOR WHO I AM .


melodia capitolului : https://www.youtube.com/watch?v=4G6QDNC4jPs&ob=av2e

sasusaku: http://www.trilulilu.ro/Sa5uk3/3a28a42e750572
http://www.trilulilu.ro/N4ruto/2e4e637a6532f3


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
*crisycris*
Academy Student
Academy Student
*crisycris*

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 6

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 17:06

bv mult verisoara a fost foarte fm capitolul!!!!!!!
sper ca si cel care v-a urma sa fie la fel de fm


Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fi mereu acelasi TU
Sa stii sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor sa ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE
Si cald tu sa ramai chiar
daca afara ninge
ASTA E ARTA DE A INVINGE!!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 17:58

mersi , mersi mult :*


Love me for who I am - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 19:28

Asa fata mea...Macar i-ai folosit pe Shikamaru si pe Deidara...SOOOPER...
Calumea povestea...OPAA...Sarut pasional...:->
NEXTUU URGENT!!!! ....Ca dk nu uite ke patesk :))kboom


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 01:28

super nextul da ma omoara suspansu asta...
te rooog sa pui cat de repede poti nextu please please please


Love me for who I am - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 09:56

Deci, n`am mai trecut p`aici de...huuu de mult timp.
Dar, acum sunt aici.
Sa vedem. Imi place, dar vreu nextul repede!
Ador ficul!
Losty te pupa!


Love me for who I am - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
*bry-bry*
Academy Student
Academy Student
*bry-bry*

Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 15:05

Ff dragutz


Iubirea e langa tine un timp dar peurma pleaca daca u nu esti cu ea love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love me for who I am - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Love me for who I am

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-