Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me for who I am - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me for who I am - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love me for who I am

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 20:12

next k ma omori :><:


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 19:50

Vi cu nextul ala odata? sad
Losty te pupa!


Love me for who I am - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 19:55

voi posta nextul in seara asta!
Va promit , si ma multumesc de commuri!
Pupici! kiss


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 01:21

-Te provoc .... sa ...o saruti pe Aiko !
Stai , cred ca nu am auzit bine ce a spus Ryo , nu se poate , si tocmai pe Aiko , normal ca Sasuke nu o sa refuze , doar e fata frumoasa , ce , sa refuze el asemenea provocare?
Acum e momentul adevarului , acum vad daca v-a accepta Sasuke , sau nu .
Inteleg ca pentru el sa castige , si sa le arate celorlalti ca poate face orice si nu se da de la nimic inapoi este important . Dar acum alege intre dragoste si reputatie .
O vad pe Ino cum se uita ingrijorata la mine , ea stie cel mai bine , ca daca brunetul o sa o sarute pe Aiko , aici se va termina totul .
Deja eram agitata , dar nu am vrut sa ma opun . Cum am mai spus , vreau sa vad ce face el .
Nu a mai durat mult , cateva secunde , cand il vad pe Sasuke ca se ridica , asta e de bine , probabil vrea sa ii zica ceva lui Ryo .
Deci se ridica , si ... nu pot sa cred , cum poate face asta , o saruta pe satena .
In acel moment am simtit ca sunt inselata in fata .

Sasuke POV .

Am acceptat provocarea data de Ryo , pana la urma nu vreau sa imi creez o reputatie de las .
Am sarutat-o pe Aiko , si sincer , chiar nu saruta rau , ba chiar saruta extraordinar .
Atunci cand am sarutat-o , m-am simtit implinit , chiar am si uitat de Sakura , dar ea e iubita mea , venind vorba de Sakura , observ cum ochii ei se umezesc putin , nu este vizibil pentru cine nu se uita atent , deodata se ridica si incepe sa fuga pe cararile parcului , in drum spre casa ei .
Ino vrea sa se duca dupa ea , insa o opresc , si ii spun ca ma duc eu .
Incep sa fug dupa ea , si o auzeam cum plange , suferea din cauza mea , poate din acest motiv se mai poarta si ea uneori asa .
Intr-un final ajung langa ea , si o prind de incheietura .

Sakura POV .

Cum ma asteptam , a sarutat-o . Oricum , il iubesc , dar dupa faza asta , simt ca nu ne mai poate lega nimic .
Deodata , cineva ma prinde de incheietura , atunci imi sterg lacrimile , pentru ca oricine ar fi sa nu vada ca am plans , si ma intorc .
Mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca era tocmai Sasuke .
El incearca sa imi zica ceva , dar este oprit de mine , cand incerc sa ii dau o palma , insa acesta imi pronde mana , si ma strange , probabil fara sa isi dea seama .
-Da-mi drumul , nu mai avem ce discuta . ii spun eu rastindu-ma la el .Mi se putea citi tristetea in glas .
-Lasa-ma sa iti explic . imi spune el , parea putin nervos .
-Ce e de explicat ?Spune ?Ca ai acceptat o provocare pe care pute-ai foarte bine sa o refuzi ?Dar ce naiba te mai intreb eu , doar tu esti Sasuke Uchiha , cum poti refuza asa ceva , oricum intotdeauna ai pus viictoriile si mai stiu eu ce inaintea la tot .
El nu a mai spus nimic , cand de odata se aude :
-Foarte bine , daca asa vrei , atunci asa sa fie . Daca vrei , pute-am sa refuz , dar te gandesti ca poate n-am vrut ? imi spune el , si de data aceasta parea extrem de nervos .
-Tocmai , te cunosc , si stiu ca nu ai fi ratat . Oricum , eu am fost fraiera ca nu mi-am dat seama ca iti cam place Aiko , din momentu de cand a venit in scoala .
Nu mai pot , simt cum totul se prabuseste , simt ca am fost ce-a mai oarba persoama , cand am ales sa fiu cu el , stiam ca ma va face sa sufar . Si totusi , oricat ai iubi pe cineva , nu poti sa inchizi ochii la fiecare greseala facuta . Acum trebuie sa iau o decizie , care va fi respectata . Mintea imi dicteaza sa termin orice ar semana cu o relatie cu el , insa inima imi spune sa ii mai dau o sansa .
Cred ca de data aceasta voi asculta ce imi spune mintea . Daca ii mai dau o sansa , sunt constienta ca voi suferi iar . Si asa daca il tin legat de mine , stiu la fel de bine , ca nici el nu o sa se simta ok .

Sasuke POV .

Deja este prea mult , noi ne certam mereu , nu exista zi in care sa semanam cu un adevarat cuplu .
Cred ca voi ajunge la o decizie , nu stiu cat de grea va fi , dar daca continuam asa nu o sa ii fie bine nici unuia .
Eu mai trag cu ochiul pe la Aiko , in timp ce sunt cu ea , si de aceea nu am putut refuza provocarea , dar si din cauza faptului ca nu vreau sa se auda ca mi-e frica de o prevocare ca asta .
-Trebuie sa ...
-Trebuie sa ...
Spuem amandoi deodata .
Atunci rozalia imi spune :
-Trebuie sa fac asta pentru ultima oara ! Si ma saruta dulce si apasat , dupa care ma imbratiseaza strans . Ii raspund sarutului , su deasemenea si imbratisarii , si stam asa cateva minute .
-Sasuke , te iubesc enorm , dar am ajuns la o concluzie :Noi nu putem fi impreuna . Eu sufar , si poate si tu la fel . Putem fi doar prieteni , si poate asa o sa te uit si eu , pentru ca imi este greu , cand te mai uitai la Aiko , simteam ca vreau sa o omor , sa dispara de pe pamantul asta .
Si a fost si mai rau cand v-ati sarutat . Stiu ca tie iti cam place de ea , asa ca ...
-Si eu te iubesc , da cred ca meriti pe cineva care sa te iubesca mai mult , si sa nu te faca sa suferi . Nu imi place sa vad ca suferi din cauza mea . De aceea cred ca asa ar fi mai bine pentru amandoi .

Sakura POV .

Si , cred ca asa s-a terminat , eu si sasuke vom fi prieteni , dar eu tot il iubesc .
Brunetul ma ia in brate , de data aceasta prieteneste , si se ofera sa ma conduca acasa . Bineinteles ca accept . Nu stiu cum se simte el dupa asta , dar mie imi va fi greu sa uit .
In drum spre casa , ne intalnim cu ...


Oare cu cine se intalnesc cei doi ?Sa fie acesta sfarsitul dragostei dintre ei ? V-a interveni cineva , se va forma alt cuplu ? Asta veti afla numai daca cititi LOVE ME FOR WHO I AM !


Sakura , plange : http://luffy-san92.deviantart.com/art/Naruto-459-Sakura-cry-132451072

Sasuke&Sakura kiss: http://images4.fanpop.com/image/polls/669000/669671_1300766727582_full.jpg

melodia : https://www.youtube.com/watch?v=YiMQiZJ2tzs&feature=related


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841



Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Mier 07 Sept 2011, 12:28, editata de 2 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 01:26

offf tu!chiar acum trebuia sa te opresti!?de ce?m-ai facut sa plang de ce sau despartit sad vreau nextul


Love me for who I am - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 10:29

OH sper sa se impace. vreau next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 11:30

Ce a facut ? Cum este posibil asa ceva ? Adica el nu are inima ? Ce nesimtit , ipocrit , por si magar poate fi Sasuke . Cum sa faca asta de fata cu Sakura . Eu in locul Sakurei i-asi fi batut pe amnadoi . Off , Sasuke trebuie sa isi sape groapa . Daca o mai face pe Sakura sa plana In decapitez in chinuri groaznice .
Mi se pare mie sau acest capitol este cam trist ? Am plans pe tot parcursul textului . Daca inainte aveam o parere bune despre Sasuke si Aiko acum s-a scimbat . Am cateva intrebari si te rog sa imi raspunzi la ele .Sa incep :
1. Sasuke si Aiko vor fi inpreuna ?
2.Ce se va intampla?
3.Cand pui next-ul ?
4.Cine este personajul misterios ?
5.Ce rol are el in toata povestea asta ?
6.Sakura va mai suferi dupa aceasta despartire ?
7.Lui Sasuke ii pare rau de cea ce a facut ?
8.O iubeste pe Aiko ?
9.Personajul misterios este baiat?
10.Ma anunti si pe mine cand pui continoarea ?
11.El a iubit-o cu adevarat pe Sakura?
Sus In jos
*crisycris*
Academy Student
Academy Student
*crisycris*

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 6

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 13:01

adevarat adevarat FOARTE adevarat cora ai dreaptate !!! e ingrozitor asta eu chiar am plans a fost asa trist!!:(( nu pot crede asta :(( nu am mai plans la o poveste :((

sad sad crying crying


Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fi mereu acelasi TU
Sa stii sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor sa ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE
Si cald tu sa ramai chiar
daca afara ninge
ASTA E ARTA DE A INVINGE!!
Sus In jos
*crisycris*
Academy Student
Academy Student
*crisycris*

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 6

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 13:06



Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fi mereu acelasi TU
Sa stii sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor sa ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE
Si cald tu sa ramai chiar
daca afara ninge
ASTA E ARTA DE A INVINGE!!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 13:15

Cora , nu pot sa iti dau raspunsurile la toate intrebarile , dar la cateva iti pot spune :
1 . Este pozibil ca Sasuke si Aiko sa fie impreuna .
2 . Sincer nici eu nu stiu foarte bn ce se va intampla , doar ca , Sakurei ii va fi cam greu sa il uite , si sa treaca peste asta .
3 . Nextul va veni , dupa ce voi mai pri commuri .
4 . Daca spun cine este personajul misterios , dupa nu va mai fi misterios . lough
5 . Vei vedea .
6 . Da , dar va avea parte de sustinerea lui Ino , si a prietenelor sale .
7 . Probabil .
8 . Este mult spus o iubeste , el pentru Aiko simte doar o atractie fizica .
9 . Nu se stie , cum am mai spus , ramane misterios .
10 . Da-mi id de mess , ca sa putem comunica mai bine , si astfel vei afla .
11 . A iubit-o .


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 20:24

De ce?? De ce ai facut asta?? sad sad
M`ai facut sa plang si ador capitolul..mai putin faza cu despartirea.. sad
Hai cu nextul si fara tristeste..sper..
Losty te pupa! :^:


Love me for who I am - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 22:34

soooper...imi place mooolt...Idee, CLAR ORIGINALA....Nu te cunosc eu pe tn...Te pup:x...Foarte tare te las,
Ja Na!


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Sept 2011, 11:18

fetelor , imi pare rau ca intarzii atat de mult cu nextul , dar la mine in camera e un dezastru total , numai vopsele , si nimic nu e la locul lui . cu alte cuv , mi-o renovez .
in data ce e gata , va promit ca va aduc si nextul .
va pwp kiss


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Oct 2011, 22:29

Uite ca am ajuns si eu cu Nextu dupa un car de ani ....e , cu atat mai mult sper sa va placa .
Enjoy !



Sakura POV .



In drum spre casa , ne intalnim cu Aiko , care vine si ii sare in brate lui Sasuke si ii spune .....”iubitule?” . Stai e deja prea mult ...adica nu mai sunt cu el de putin timp , de cateva minute pentru ca a sarutat-o pe aia si acum ea crede ca sunt impreuna?
In urma satenei ii vad pe Den ....la fel ca si mine pare sa aiba pe fata o expresie care emana tristete...si il cred .
Amandoi am fost dezamagiti de persoanele pe care le iubeam asa de mult .
Cum il vad ma duc la el , si ii spun sa nu mai fie trist ...penrtu ca totul , la fel cum incepe se si sfarseste ...nimic nu tine pana la infinit .
Noi doi ne continuam drumul prin parc , spre casa mea ...lasandu-i pe Sasuke si pe Aiko in urma , pentru a putea vorbi , si pentru ca eu daca mai stateam acolo faceam si o criza de plans , si nu vreau sa ma vada suferind , pentru ca asa o sa creada ca sunt moarta dupa el , si nu am chef ca domnul Uchiha , sa ajunga la o concluzie ca asta .
Cu toate probleme astea pe cap , am si uitat sa o sun pe Ino sa vorbim despre treaba cu mutatu , pentru ca de azi vom locui impreuna .
Mai mergem putin ....o parte din drum , nici eu , si nici satenul nu am spus nimic . Era o linste , prea enervanta . Asa ca m-am gandit sa deschid un subiect ...sa vorbim despre ceva , orice , doar sa nu mai fie linistea asta .
-Mda...dar pana la urma care e faza cu Aiko ...de ce a reactionat asa? Il intreb destul de ingrijorata .
-Sakura ... , cred ca ar fi mai bine sa nu vorbim despre asta , acum sincer , nu ne face bine niciunuia .
-Asa e , ai dreptate ...scuze . Dar chestia e ca eu nu vreau sa incep sa sufar pentru un necioplit care le saruta pe toate ...si mai ales de fata cu mine . Oricum ..lucrul de baza a fost ca Ryo a vrut sa ne desparta si ...a cam reusit . El putea sa nu permita acest lucru ...dar ...infine.
-Hei...chiar tu ai zis...nu are rost sa suferi pentru un necioplit . imi spune acesta punandu-mi mana prieteneste pe umar .
Nu dupa mult timp , ajungem si in fata casei mele , unde imi iau larevedere de la saten si ii multumesc ca ma condus .
Imediat ce intru in casa ...directia a fost dormitorul de langa camera mea , cel in care va sta Ino . Totul este pregatit , si exact asa cum ii place ei .
Ce ma bucur ca vom sta impreuna ...o sa fie cea mai tare experienta , ..si pe deasupra , o sa pot sa vorbesc cu ea oricand , si la orice ora .
Deci cum am spus , acum o voi suna , insa , deodata aud soneria telefonului meu , si cu mirare observ ca este chiar blonda . Frate ...astai telepatie .
-Hi! Ii spun ei bucuroasa .La care ea .
-Nici un „HI” deschide mai repede usa ca mai am multe de adus .La cele auzite imi venea sa sar in sus de bucurie , dar nu am facut asta , ci m-am dus sa fac ceea ce mi-a spus .
Cand am deschis , am vazut o masina maree , in care se aflau o multime de genti si cuti , aproape toate lucrurile ei , dar am zis „aproape” pentru ca stiu ca mai sunt .
Am iesit repede , si am vazut ca era si Kiba cu ea .Cred ca mereu o sa ma luminez la fata cand ii vad pe ei doi fericiti .
Bun , deci sa revenim , dupa ce am iesit , i-am ajutat pe cei dai sa de-a jos toate bagajele , si dupa sa le ducem in dormitor . Dupa mai ine de 15 minute in care am stat sa ne odihnim , am hotarat ca ar fi mai bine sa se duca Kiba sa ia si restul bagajelor si eu cu Ino sa ramanem sa aranjam . Zis si facut .
In cateva ore totul era gata , Ino oficial sta cu mine ...ma bucur enorm .
Acum suntem obositi toti trei , eu ma duc la mine in camera , si ii las pe cei doi sa mai vorbeasca , pentru ca sunt sugura ca au cateva lucruri de spus , ca orice cuplu .
Dupa ce am facut repede un dush , m-am imbracat in niste pijamale roz , mai groase , mi-am pus un halat mov pe mine , si am iesit pe balcon .
Totul emana o admosfera romantica , perfecta pentru orice persoana indragostita , curia i se impartasesc sentimentele .
Intr-o fractiune de secunda , tristetea pune stapanire pe mine , si dintr-odata imi apar in minte imaginile cu cei doi , respectiv Sasuke si Aiko , cand se sarutau . Parca totul a fost facut special impotriva mea . Toata lumea parca vrea sa imi ia fericirea . Inainte , chiar daca il mai vedeam ca sta cu alte fete , si se mai dadea la ele , nici nu ma interesa . Inainte ne uram , si ne certam din orice . Dar , cat am fost impreuna , am invatat sa il iubesc , sa tin la el ....ce rost ? Cred ca el si-a batut joc de sentimentele mele .
Infine , acum , nu o sa stau sa plang pentru ceva ce s-a intamplat in trecut , si o sa invat sa continui , chiar si fara el .
Deodata , involuntar , o lacrima isi face aparitia pe chipul meu . Pana la urma , cred ca fata energica si plina de viata de altadata , ...sa dus .
Fara sa imi dau seama , Ino era in spatele mau , cred ca Kiba plecase de ceva vreme . Blonda ma ia inbrate , si imi spune , parca stiind ce gandeam :
-Nu , nu a disparut nicaieri afat aceea plina de viata , care imi este prietene , ea sta chiar aici langa mine , si plange dupa un mitocan , care nu o merita . in cuvintele acesteia puteam gasi curajul si motivatia de care aveam nevoie pentru a merge mai departe .
-Multumesc , crede-ma , sunt cea mai norocoasa persoana din lume , pentru ca esti prietena mea , si nu vreau sa te pierd niciodata .
Spunand acestea o imbratisez strans , dupa care imi sterg lacrimile .
-Cred ca ar fi timpul sa ne culcam . Maine este sambata si nu vreau sa stam in casa .OK? imi spune aceasta facand cu ochiul .
-Sigur !
Dupa cele intamplate , mergem amandoua in cemerele noastre , si ne culcam gandindu-ne , mai ales la ce vom face maine .
Fiind foarte obosita , si ingandurata , am adormit imediat . Ziua urmatoare s-a apropiat cu pasi repezi , si in scurt timp soarele deja si-a reluat locul de drept pe cer .
Deranjata de razele acetuia , ma trezesc usor , ma uit la ceas si observ ca este ora 9:00 .
Usor , ma ridic lenes din pat , si ma indrept spre baie , unde imi fac siesta de dimineata . In mai putin de 15 minute ies , si ma indrept sper dressing , de unde imi aleg o pereche de blugi albi , un tricou mai lung roz , o jacheta . Parul mi l-am prins intr-o coada si am coborat jos , incet cu gandul ca Ino inca doarme .
GRESIT ! Ea deja pregatise micul-dejun . Se pare ca s-a trezit de ceva vreme , pentru ca era si imbracata intr-o rochita roz cu alb si cu o fundita neagra . Parul il avea indreptat si lasat pe spate .
Ne salutam , dupa care ne asezam la masa si incepem sa vorbim despre tot felul de lucruri , pana ajungem la subiectul :CE VOM FACE AZI? . Blonda imi propune sa ne strangem toti , adica majoritatea din gasca noastra si sa ne plimbam prin mall , sau pe la Mc’ si prin parc .
Intr-o jumatate de ora am vorbit cu toti , si am cazut de acord sa mergem pein mall si la Mc’ daca mai este timp mergem si in parc .
Era deja ora 11:40 si si la 11:50 trebuia sa fim in fata mall-ului . Mergem repede fiecare in camera ei , ne luam cate o jacheta si plecam .
Pe drum , am simtit ca se sfasie totul , cand ....


Oare ce vede Sakura ? De ce este atat de surprinsa si atat de trista din cauza acelui ceva ?
Asta veti afla , daca cititi in continuare LOVE ME FOR WHO I AM .


dormitorul lui Ino : http://www.kontraktor.ro/blog/deko/10-idei-teen-dormitor/ (prima imagine)

Sakura , pe balcon : http://www.fanpop.com/spots/naruto-shippuuden/images/21174770/title/sakura-sad-photo

Ino&Sakura : http://www.theotaku.com/wallpapers/view/161163/sakura_%26_ino/

Cum era imbracata Sakura : http://fashion.mozku.com/eticheta-fashion/tinuta-casual/ ( a 5a imagine )

Cum era imbracata Ino : http://www.divahair.ro/petrecerea_de_vineri_seara/8_tinute_fierbinti_pentru_un_party_ (tinuta nr.6)
Melodia capitolului : https://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg&ob=av2e

Imi cer scuze pentru greselile de ortografie , si pentru greselile de tastare !
Astept sa veniti cu pareri ! Sper sa va placa !


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841



Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Dum 08 Ian 2012, 14:10, editata de 2 ori
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 22:14

In sfarsit ai pus nextul care e suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper frumos happy2 abia astept next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 22:16

Imi place mult ficul si capitolul la fel sper ca nextu sa vina repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Oct 2011, 19:33

multumesc , si ma bucur ca va place , dar voi veni cu nextul dupa ce voi mai primi commuri .
:* :X


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 21:41

Super. Imi place mai putin faza cu Sasuke si aia.
Imi vine sa plang de nervi cand ma gandesc la asta.
Imi place si vreau ca situatia sa se rezolve incurand ca incep sa spumeg de nervi.
Next
Love me for who I am - Pagina 3 968803 By StefyLove me for who I am - Pagina 3 968803
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 22:50

hi! HI!! happy2 Am venit si eu la comm.. think In primul rand trebuie sa iti spun ca am remarcat anumite greseli de tastare si as vrea mai multa descriere pentru ca sunt obsedata de ea.. good In al doilea rand vreau sa iti spun ca te URASC!! angry Cum s-au putut desparti cei doi?? Se vor impaca, nu? crying Si in ultimul rand vreau sa-ti spun ca am plans cand cei doi s-au despartit si imi place fooooaaatre mult ficul tau!!! sad in love NEEEXXXT!!! in love Te-am huguit si pupacit! a hug kiss Pa! happy2


Love me for who I am - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:59

te rooooooooog next k ma distrugi fizic si mental aici
sad












Ultima editare efectuata de catre itasaku99 in Dum 13 Noi 2011, 19:30, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 18:42

Ce nesimtit este Sasuke. Cum a putut sa accepte provocarea in timp ce era impreuna cu Sakura.
Astept urmatorul c apitol. Sunt curioasa sa aflu ce vede Sakura.
Ti-as fi recunoscatoare daca m-ai anunta cand postezi urmatorul capitol.



Love me for who I am - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 15:07

FanFic blocat din cauza inactivitatii.

closed


Love me for who I am - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 03:42

Ok dragelor , iata ca dupa o caruta de timp am venit si eu cu Nextu’ ...So ..Enjoy !

„In drum , am simtit ca se sfasaie totul , cand...”



Atunci cand , pe o banca , din apropierea Mallului stateau doua persoane cunoscute mie ....si spre durerea mea , erau chiar Sasuke si Aiko ...erau chiar ca cel mai fericit cuplu pe care il vazusem ...mda ...se pare ca am fost pur si simplu folosita . Eh , si , asta e , daca m-am lasat fraierita , si asta e adevarul , am fost fraierita de unul dintre dusmanii mei , din acele vremuri .
Cum va spuneam erau pe banca si se tineau in brate , mai exact Sasuke o tinea in brate pe .....Aiko , se mai si sarutau , ...ma rog , am trecut pe langa ei , fara macar sa ma uit la ei , sau sa ii salut . Nu trebuie sa vada daca imi pasa ca e el cu o alta fata , sau nu .
Se pare ca nepasarea mea l-a durut fix in pix pe Domnul Uchiha
Ino , Hinata , Temari , Naruto , Kiba si Shikamaru s-au bagat toti in fata mea , ca sa nu ii mai vad , si ca nici brunetul sa nu mai ma vada pe mine . . ...era ceva de genul „zid de protectie „ .
Dupa ce am trecut de cele doua persoane , in sfarsit , s-a aratat si mallul .
-Hei , eu propun sa mergem o tura prin magazine , si sa renuntam la Mc’ , pentru un film bun . Ce parere aveti ? le spun prietenilor mei .
-Ok , mi se pare o idee destul de buna ! spune Temari , destul de incantata de idee .
-So , ...ramane stabilit , acum sa ne impartim taberele . Intrebare , si baieti astept raspunsul cat mai repede :Voi vreti sa mergeti cu noi , sau mergeti singuri si ne intalnim sus ? ii intreb foarte grabita pe baieti .
-Nu stiu , probabil ca venim cu voi . Tu ce zici scumpo ?o intreaba Kiba pe Ino , cu o privire de cuceritor , ma sa ma cucereasca si pe mine ....Glumesc , Doamne nu as face asta niciodata ...
Impreuna ne plimbam prin mall , din magazin in magazin , satenul si blonda mai stateau in spate si cand noi nu eram atenti isi mai furau cate un sarut , iar Naruto si Shikamaru incercau cu disperare sa le impresioneze pe Hinata si pe Temari .
Doamne , haiosi mai sunt baietii astia ...cand vor sa obtina ceva ..
Dupa aproximativ o ora , ma uit si observ ca adorabilul nostru cuplu nu este ...imi scot telefonul , vrand sa o sun pe Ino sa vad unde este , dar nu apuc , deoarece imediat in spatele meu sare chiar prietena mea , si imi arata o pereche superba de cercei , pe care i-a daruit-o iubitul ei .
-Ino , este minunata , ma bucur mult pentru tine , punetii in ureche .
-Multumesc , si da ii pun , doar ca am vrut sa ii vezi si tu inainte sa-mi pun in ureche .
O imbratisez strans , dupa care ma duc repede la Kiba , si ii spun ca ma bucur foarte mult ca o face pe prietena mea fericita , si sa continue la fel , pentru ca altfel o sa aiba de-aface cu mine .
- Stai lunistita Saku , eu chiar o iubesc pe Ino , si , ca sa sti , nu toti baietii sunt la fel de neciopliti ca si cel cu care ai fost tu .
-Mda Kiba , mersi ca mi-ai adus aminte de ceva chiar neplacut din viata mea . Tu chiar crezi ca nu regret ca am fost cu unul ca si Sasuke , si ca si-a batut joc de sentimentele mele si a spulberat totul intr-o secunda ? ii spun eu destul de nervoasa , dar daca ma cunoste-ai la fel de bine ca Kiba si prietenii mei , care erau atunci acolo , iti dadeai seama destul de usor ca ma intrista-se subiectul acela . Oricum , uneori mai aducem in discutie si lucruri despre acre nu vrem sa ne amintim , dar cu toate astea , „lovirea” de ele este oarecum inevitabila .
Dupa acel mic incident , am sts putin , pana cand ei au fost siguri ca mi-am revenit din tristete , si dupa am continuat sa „colindam „ si restul magazinelor ramase .
Am ajuns si la Kenvelo , preferatul meu . De acolo mi-am cumparat o pereche de jeansi si o camasa neagra , pe care o ador .
Si dupa Kenvelo , ne-am dus sus , la ultimul etaj la cinema .
-Siii , ce film alegem ? spune Shikamaru parand foarte plictisit .
-Nu stiu , voi ce ziceti fetelor ?le intreb pe prietenele mele .
-Niciun „fetelor „ numai voi ati ales pana acum , now , ...este si randul nostru ! spune Nsruto foarte hotarast , dar si cu o nuanta de umor in glas.
Pana la urma am hotarat sa ne uitam la „Turistul „ , bineinteles film ales de baieti , dar nu pot nega faptul ca au avut o idee destul de inspirata .
Am intrat in sala de cinema , si astepatam ca filmul sa inceapa , cand ....

Oare ce se intampla in continuare ? Asta veti afla numai daca cititi LOVE ME FOR WHO I AM .

Capitol necorectat , si scuze ca este scurt . Va pwp >:D<

Cerceii daruiti de catre Kiba lui Ino : http://www.stoptoshop.ro/produs/18/Bijuterii-/94/Cercei/9/Nesih-Art/400/Cercei-Inimioara.html
Melodia capitolului : https://www.youtube.com/watch?v=THpLE_9T-wo


Love me for who I am - Pagina 3 26974622846250718754841



Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Dum 08 Ian 2012, 14:16, editata de 2 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Love me for who I am - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 10:59

Buna! Nu pot sa cred ca Sasuke a trecut asa de repede peste relatia cu Sakura si acum e cu aia impreuna. Ma bucur ca Sakura il cam ignora, asa ii trebuie. Sa vedem cat timp va fi perfecta relatia domnului Uchiha. Sa ne aduci next-ul cat de repede poti findca mai lasat in suspans. Succes! kiss in love



Love me for who I am - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 12:15

Il strang de gat pe Sasuke si Aiko
Brusc, imi vine sa-i omor!
Ce nesimtiti!
Vreau next-ul urgent si sa ma anunti te rog frumos
Este superb
Lexi:X
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love me for who I am - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love me for who I am   Love me for who I am - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Love me for who I am

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-