Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! Empty
MesajSubiect: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mier 31 Aug 2011, 18:06

Capitolul 1: Inceputul sfarsitului

- 3, 2, 1, intram!
Sunetul asurzitor al tobelor rasuna in intregul oras tulburand linistea monotona a noptii. Sa nu va ganditi ca era o introducere ieftina a unui incepator ce canta in garajul tatalui său, sau solo-ul unui amator, incepator bineinteles, care isi incerca norocul pentru prima data pe o scena din New York. Ei bine nu. In intreaga metropola, sau ma rog, o parte din ea, rasuna solo-ul bateristului trupei rock Vampire Knights, Jake Skywalker.
Multimea era in extaz. Acesta continua cu solo-ul sau timp de 5 minute, iar apoi basisti intervenira unul dupa altul. De la chiatara bas, la chiatara electrica. Dupa inca 3 minute, solistul trupei incepu sa cante o melodie, o melodie care parca te electrocuta cand o ascultai; si totusi, era una extraordinara.
In negura noptii, incepu sa bata un vanticel cald. Pletele mele roz bonbon, imi fluturau pe fata, air ochii mei verzi sclipeau. Stateam ca o floare singuratica, in spatele scenei, acolo unde nu era nici urma de picior de om, numai eu si stelele. Se facuse deja ora 2 si concertul era pe sfarsite. Ma rog, s-a sfarsit deja in timp ce vorbeam, dar ati inteles ideea. Aud pasi indreptandu-se spre mine. Imi intorc capul si vad ca in spatele meu se afla Kevin, solistul trupei si iubitul meu, desigur.
- Cum ti s-a parut? ma intreba el cu o urma de entuziasm.
- Hmmm...A fost...
- Cum?
Se apropie si mai mult. Lua mana mea si o stranse intr-a lui.
- Deci?
- A fost minunat. Dar haide, nu face pe interesantul! Stiai ca asta o sa zic.
Zambesc. Defapt, zambesc tot timpul cand sunt in preajma lui.
- Cam asa ceva. Nu as putea sa te dezamagesc.
Statu putin pe ganduri. Sunt sigura ca-si aminti de ceva ce uitase si acum urmeaza sa-mi spuna.
- Saku...expresia lui se schimba. Iar trebuie sa pleci?
- Nu am ce face. Trebuie sa ma intorc in Tokyo. Am doar 16 ani, mai asteapta doar putin.
- 3 ani nu-i putin, dar stiu ca va trece repede.
Se apropie si mai mult de mine. Brusc, imi cuprinse buzele intr-un sarut pasional. Cu greu ma desprind de el si-mi iau la revedere. Avionul managerului sau ma va duce pana in Tokyo. Anul asta am fost transferata la un liceu de muzica, sper ca va fi in regula avand in vedere ca nu cunosc pe nimeni. Ma voi descurca eu cumva.
Urc scarile avionului, iar acolo ma astepta o stewardesa, care imi ureaza zbor placut si bla bla bla. Ma asez cat de comfortabil pot intr-unul dintre scaune. Pilotul anunta ca vom decola intr-un minut. Ma uit pe geam. Il vad pe Kevin care imi facea cu mana. Ii fac si eu cu mana.
Avionul decoleaza, iar eu ma pregatesc psihic pentru un zbor lung alaturi de cei mai plictisitori oameni din lume. Mult noroc, Sakura!

--------------------> Dupa 6 ore <--------------------

Doamne! Am crezut ca nu se mai tremina. Zborul a fost mai ingrozitor decat credeam! Pe langa mancarea proasta din avion si palavragelile stewardeselor, anunturile pilotilor si zgomotul facut de motor, am mai avut si intarziere 45 de minute. Data viitoare vine el in Tokyo! Da sigur, tot eu voi merge, fac pariu.
Ajung in final si acasa. Deschid usa vilei mele, o salut rapid pe sora mea, sur la etaj, ma duc in camera mea si ma trantesc direct in pat si adorm pe loc. Uit de tot stresul pentru ziua de maine, dar uit si sa-l sun pe Kev ca am ajuns si sunt bine. Il sun maine, nu va muri. Sper.

Soarele isi face aparitia neinvitat, luminand camera mea si fortandu-ma sa ma trezesc. Ma intind si casc, iar apoi ma duc sa-mi fac siesta de dimineata. Dupa 15 minute ies din baie doar cu un prosop infasurat in jurul trupului. Ma duc la dulap sa-mi aleg niste haine. Ma hotarasc sa-mi iau o pereche de blugi mulati negri, un maieu verde elegant si o pereche de cizme negre din piele cu toc. Parul mi-l prind in coc, lasand doua suvite sa-mi alunece pe langa chip. Imi pun o pereche de cerecei lungi, verzi si ma machiez cu rimel, doar rimel. Imi iau geanta si cobor jos, la micul dejun.
Jos, sora mea Sara, pregeatea micul dejun. O salut si ne imbratisam. Ma asez la masa si incep sa-i povestesc cum a fost, in timp ce luam micul dejun. Cum am tot vorbit, nu am observat ca s-a facut 7:30, iar la 8 incepeau orele. Am zbughit-o pe usa si am alergat pana la scoala.
Cand am ajuns in curte toata lumea se holba la mine ca la masini straine. Perfect! O sa fie o zi lunga...

Sper sa va placa! It's complicated! 1 Scz de greseli nu este corectat. Astept commuri si critici! It's complicated! 384738




It's complicated! Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.



Ultima editare efectuata de catre Emerald ♥ in Mier 05 Oct 2011, 17:38, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mier 31 Aug 2011, 21:03

Ooo iubiree!!
Ce frumos ai scris. Imi place!
Deci, vin si eu cu capitolul 2, dar peste cateva comm`uri.
Asteptaaam!
Losty si Emerald va pupaa!


It's complicated! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mier 31 Aug 2011, 23:41

Scumpele mele m-ati facut foarte curioasa... de abia astept sa vad ce urmeaza ....
Primul capitol este important, iar voi ati reusit sa-mi atrageti atentia, deci voi fi cu ochii pe voi.
Va pupic doolce dooolce si astept nextul kisskisskisskiss



It's complicated! Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 It's complicated! Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 01 Sept 2011, 00:05

Hmmmm think
Chiar nu-mi pot da seama ce cuplu e yeah
Insa as putea sa jur ca e vorba de Sakura si inca cineva happy2
Pai... ce pot spune e ca... huh?
Losty hai mai repede cu nextuuu lough
Va pup iubitelor kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 01 Sept 2011, 12:39

Bravo fetelor! Vad ca ne aduceti un fic interesant aici. happy2

Deci, ti-am citit capitolul, Emerald, si am fost placut surprinsa.
Nu am mai intalnit ideea, sincer.
Abea astept sa intre si Sasuke in joc. yeah
Va fi din ce in ce mai interesant banuiesc.
Are un inceput promitator, deci n-are ce sa fie rau mai departe.

Cam atat am avut de spus fetelor.
Va astept next-ul!

Spor si inspiratie va doresc la amandoua. a hug

Love ya'!
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Vin 02 Sept 2011, 23:47

Hey dragilor! Am venit cu next si sper sa va placa! M`am gandit sa povestesc din perspectiva lui Sasuke`kun.. heh
Sper sa va placa!
Va anunt ca nu e foarte reusit.

Capitolul 2: Surprize Surprize

Sasuke's P.O.V.:

-Va urasc, ma auziti? Va urasc!! zic eu nervos, dupa care urc treptele ce duc spre camera mea. A fost prima data, din cei saisprezece ani de cand sunt pe Pamant, cand am urlat la parinti. La propii mei parinti. Nu am mai facut asta niciodata, si sper sa n-o mai fac,, dar nu m-am mai putut controla. Ajuns in camera, ma duc direct pe balcon, punandu-mi piciorul pe una dintre barele de metal si ma ridic incet. Da, ati ghicit. Vreau sa ma sinucid. De ce? Pentru ca viata asta e de r***t. Niciodata nu m-am inteles cu nimeni, doar cu parintii, dar acum se pare ca nu va mai fi la fel. Intotdeauna, cand eram batjocorit la liceu, ai mei ma sustineau de fiecare data, spunandu-mi ca asa sunt unii oameni. Mama este cea care ma ma alina cu vorbele ei dulci, iar tata este cel care-mi dadea putere sa continui.

Ma gandesc pentru ultima data la toate lucrurile pe care le-am facut in saisprezece ani: prima data cand am fumat, prima mea iubire si primul meu cantec la chitara, prima data cand am facut-o, primul meu concert pe strada. Strang bara de sustinere cu mainile, pe chip aparandu-mi o lacrima, ce se scurse pe aceea bara, facand-o sa straluceasca. Ma ridic, incet, si pe cand sa ma arunc in gol, aud la televizor melodia celor de la Vampire Knights-Make it Stop. E trupa mea favorita iar Kevin, solistul e idolul meu. De cand l-am auzit prima data, am stiut ca asta vreau sa fac: sa devin urmatorul solist de la Vampire Knights.

Aud versurile piesei. Parca piesa a fost compusa pe loc pentru mine. Ma descrie perfect. scult cu atentie versurile:

"what god could make it stop?
let this end.
eighteen years pushed to the ledge.
it's come to this,
a weightless step.
on the way down singing,
woah, woah."

Imi indrept privirea spre cer. Ma uit la stele si vad ca fiecare stea e speciala. Oare eu am steaua mea? Oare atunci cand imi pun vreo dorinta, aceasta ma asculta? Continui sa ascult versurile, pana cand incep sa repet un vers: "so stay awake with me, let's prove them wrong". Au dreptate. Trebuie sa traiesc si sa le demonstrez tuturor ca sunt puternic, si nu un papa-lapte. Ma cobor de pe bara si ma duc in camera, unde iau telecomanda si inchid televizorul. Imi iau chitara si incep sa cant o melodie, draga mie, pe care am compus-o pentru foasta mea iubita.

"Now that it's all said and done,
I can't believe you were the one
To build me up and tear me down,
Like an old abandoned house.
What you said when you left
Just left me cold and out of breath.
I fell too far, was in way too deep.
Guess I let you get the best of me.

Well, I never saw it coming.
I should've started running
A long, long time ago.
And I never thought I'd doubt you,
I'm better off without you
More than you, more than you know.
I'm slowly getting closure.
I guess it's really over.
I'm finally getting better.
And now I'm picking up the pieces.
I'm spending all of these years
Putting my heart back together.
'Cause the day I thought I'd never get through,
I got over you.

You took a hammer to these walls,
Dragged the memories down the hall,
Packed your bags and walked away.
There was nothing I could say.
And when you slammed the front door shut,
A lot of others opened up,
So did my eyes so I could see
That you never were the best for me.

Well, I never saw it coming.
I should've started running
A long, long time ago.
And I never thought I'd doubt you,
I'm better off without you
More than you, more than you know.
I'm slowly getting closure.
I guess it's really over.
I'm finally getting better.
And now I'm picking up the pieces.
I'm spending all of these years
Putting my heart back together.
'Cause the day I thought I'd never get through,
I got over you.

Well, I never saw it coming.
I should've started running
A long, long time ago.
And I never thought I'd doubt you,
I'm better off without you
More than you, more than you know.

Well, I never saw it coming.
I should've started running
A long, long time ago.
And I never thought I'd doubt you,
I'm better off without you
More than you, more than you know.
I'm slowly getting closure.
I guess it's really over.
I'm finally getting better.
And now I'm picking up the pieces.
I'm spending all of these years
Putting my heart back together.
Well I'm puttïng my heart back together,
'Cause I got over you.
Well I got over you.
I got over you.
'Cause the day I thought I'd never get through,
I got over you."

Termin cantecul si ma uit la ceas: 23:15. Ar cam trebui sa ma pun in pat. E tarziu si maine incep o noua zi la un nou liceu. Ma ridic din fotoliu, lasnad chitara la locul ei, si ma indrept spre dulap pentru a-mi pregati noua uniforma. Din cate am inteles de la director, doar baietii poarta aceasta uniforma, formata dintr-un sacou albastrui, avand o emblema cu numele meu: Uchiha Sasuke, si o camasa alba, cu un mic buzunar la piept. O pun pe umeras si ma pun in pat, sperand ca ziua de maine sa-mi aduca ceva noroc. Vise placute!

¬¬¬¬¬¬Dimineata¬¬¬¬¬¬

Razele soarelui ma deranjeaza din somnul meu perfect, facandu-ma sa-mi fortez ochii sa mi deschid. Cel care pune capacul este ceasul, care ma enerveaza la culme. Il opresc si ma indrept spre baie pentru a-mi face un dus. La contacul pielii mele cu stropii de apa, corpul-mi tresari, dar m-am obisnuit cu acea seznatie repede.
Am terminat dusul si m-am dus in camera, imbracandu-mi uniforma. Mi-am facut parul negru ca smoala incinsa tepi, mi-am luat ghiozdanul si am plecat spre scoala.

Cand am ajuns la scoala, am observat fetele tuturor adolescentilor, mai ales ale fetelor, care ma priveau cu multa uimire. Dar ce-s eu? Dracul? In fine. Am putut observa ca doar fetele erau atente la mine, caci baietii erau atenti la altceva. Sau cineva. Imi intorc privirea spre dreapta mea si nu mi-a venit sa cred pe cine am vazut. Este chiar Sakura Haruno, iubita solistului de la Vampire Knights, Kevin Misato. Deci, chiar e o surpriza. Brusc, un mic beculet mi s-a aprins. Daca-l stie pe Kevin, ma pot imprietenii cu ea si asa poate voi intra in trupa. Doar cand ma gandesc la asta....In fine. Imi retrag privirea, ca si cum n-as fi vazut nimic interesant, desi trebuia sa recunosc ca Kevin avea o bunaciune...Doamne Sfinte! Oricum, va fi o zi lunga....


Sper sa va placa! E facut in graba si fara inspiratie!
Asteptam comm`uri!
Losty si Emerald va pupa!

Melodiile:

Piesa de le TV: https://www.youtube.com/watch?v=XP4clbHc4Xg&ob=av3e

Piesa pe care Sasuke a cantat-o: https://www.youtube.com/watch?v=m02-RHN_hQE&ob=av3e


It's complicated! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Sam 03 Sept 2011, 00:00

Deci...fetelor, ajung si eu cu intarziere pe aici.
Imi place mult ideea si chiar este originala.
Ma bucur ca lui Sasuke i-a venit mintea la cap:))
Noroc de Kevin...in fine...astept next cu nerabdare si sper sa vina repede
Va pupacesc doolce pe amadoua kiss a hug


It's complicated! Rwre

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:43

In primul rand, SCUZE PENTRU OFF-TOPIC!
Dupa asta, vreau sa va anunt ca Emerald e plecata pana in 6 septembrie si nu va putea pune un next, asa ca m`a rugat sa`l continui eu pana vine si ea.
Sper ca intelege`ti si asteptam comm`uri!
Losty si Emerald va pupa!


It's complicated! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:44

Waw ... waw .. waw...... huh?
Asta da next.... deci Sasuke o sa incerce sa se foloseasca de Sakura ca sa ajunga la Kevin. Ma intreb daca rozalia va pica in plasa sau se va indragosti de el..... sunt soooper sooooper incantata , imi place mooolt mooolt de tot in love
Mi-a luat ceva sa descifrez cantecul ca sunt incepatoare cu engleza, dar din cate am inteles eu chiar se potriveste bine cantecul ales.
Astept continuarea.... ma intreb cum va reusi Sasuke..... sau mai bine zis ce va reusi sa faca.
Va pupic dooolce schompele mele si spor la scris si la idei kisskiss
Si scumpa meah.... n-are nimic daca faci tu continuarea, pentru ca desi ai spus ca nu e reusita te inseli.,... mi-a placut moolt. Sper sa se distreze Emarald oriunde o fi ea in love



It's complicated! Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 It's complicated! Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Dum 04 Sept 2011, 02:10

[i] Hey hey dragele mele!
Imi place fic-ul, insa pana acum mi-ar placea ca Sakura sa ramana cu Kevin. Inca nu am ajuns sa vad cum e Sasuke, de aceea am spus deocamdata...
Imi place,insa ma gandesc ce se va intampla,avand in vedere ca Sakuraa este cu Kevin...hmm ma macina aceasta intrebare...
Pune-ti repejor next-ul! Va pup...spor la scris.!
See ya!:x[i/]


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Lun 05 Sept 2011, 12:14

Hey scumpele, am trecut si eu pe aici.
Mersi ca mi-ai zis de fic Losty kiss
Deci pana acum imi place mult de tot, mi se pare chiar interesant si ideea este ok.
Adu nextuletul ala repede ca mor de meta dare sa vad ce o sa se intample.
Alle va pupa dulcik de tot pe amandoua kisskisskiss
Bye kiss


  It's complicated! J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:36

Hey am trecut si eu pe aici asa cum am promis ;))
Bun sa incepem:

Descriere: Ei bine exista. Insa nu este cum vroiam eu sad. KLostysor incearca sa descrii ifecare sentiment pe care il simte. De exemplu Sasuke cand a vrut sa se sinucida, trebuia sa descrii si mai mult ceea ce simtea. Sa fi afisat sentimentele lui si sa le fi prezentat folosindu-se de imprejurimi si amintiri si ceea ce-ti vine prin cap happy2

Naratiune: Ehm... nu-i grabita. Narezi destul de bine, insa ea este strans legata de descriere. Ai sa vezi ca atunci cand vei decrie mai mult, naratiunea va fi si ea mult mai buna happy2

Dialog: Of ce bine ca nu ai dialog cu ghiotura!:)) Nu este sec si am vaziut ca nu ai gresit nici la punctuaitia necesara acestuia. Bravo happy Imi place cum se imbina cu celelalte moduri de expunere a hug

Idee: pai felicitari. Este orginala:D: si captivanta ;)) . Mie chiar imi place. Sicncera sa fiu nu am mai vazut-o pana acum think Sa vedem cum o dezvoltati happy2

Titlu: Ce pot spune?think Atrage atentia happy2 Si din cate vad se potriveste cu continutul ficului. Foarte bine happy2 Este destul de inspirat heh

Greseli de tastare/ exprimare/ punctuatie: Nu ai avut. Chiar am stat si m-am benoclat ca sa spun asa, dar nu ai avut :)). Inseamna ca l-ai corectat. happy

Estetica: Este minunata happy2 Imi place ca folosesti acel mod de a scrie si ca lasi spatiu dupa semnele de punctuatie. Data viitoare incercati sa scrieti cu diacritice happy2 Mhm, aici stai foarte bine happy

Pai cam atat iubire a hug
Mi-au placut foarte mult acele melodii. Sunt printre preferatele mele happy2
M-ati surprins. Haideti cu nextul repejor biciuitor
Ceau hi! kiss



It's complicated! 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Gaby05
Academy Student
Academy Student
Gaby05

Sex : masculin Localizare Localizare : Departe de tozi si de toate...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : Plistisit

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:47

Hei...am trecut si eu pe aici...Ideea imi place, dar asa cum s-a mai zis, va mai trebuie descriere sentimentala. Nu ma apuc eu acum de comentat ca nu sunt critic...
In rest, ideea imi place si abia astept sa va vad continuarea
Va pup dulce si astept sa zaresc next-ul :))
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:37

Super Super Super Super Super ^^
Super geniala ideea. Ati facut o treaba excelenta, parerea mea.
Spor in continuare. Sa aveti grija de manute, pentru tastat. :DD Si nu uitati, sa aveti inspiratie!
Abia astept capitolele urmatoare!

<3


It's complicated! A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mar 06 Sept 2011, 18:06


Hey fete! i'm back! It's complicated! 440486 Si, v-am adus si next, sper sa va placa! It's complicated! 68543 It's complicated! 208323 It's complicated! 208323 It's complicated! 208323

Capitolul 3: Lucrurile devin din ce in ce mai interesante...

Sakura's P.O.V

Repet: de ce doamne se holbeaza toata lumea la mine? Inteleleg ca sunt iubita unui superstar, dar frate, nici chiar. Offf...cred ca ar fi cazul sa merg in clasa, chiar daca nu s-a sunat, sunt satula de lumea asta. Doamne, cat as vrea sa fie Kevin langa mine in momente ca astea...
Intru in clasa si vad ca nu era nimeni. Perfect! Dupa cateva minute, isi fac aparitia doua fete, una blonda si una bruneta. Ma saluta fiecare, asa ca de ce sa nu facem si cunostinta.
- Buna eu sunt Hinata, iar ea e Temari. Incantate de cunostinta! imi spune bruneta schitand un zambet larg.
Am stat putin si le-am privit lung. Hinata era o fata foarte frumoasa si chiar parea de treaba. Avea parul brunet, intins si ochii lila. Ce nuanta interesanta. Iar Temari, Temari era o figura. Era extrem de indrazneata si rebela, facea numai ce voia. Ea avea parul blond si cret, prins in 4 cozi, iar ochii ei erau albastri.
- Eu sunt Sakura, incantata!
Cele 2 imi zambesc si ele la randul lor. Se aseaza langa mine, deoarece banca era de 3, si incepem sa povestim. Suntem intrerupte de zgomotul facut de usa de la intrare. Cand imi intorc capul raman uimita. Mama-mia. Ia uite pe cine avem noi aici.

Sasuke's P.O.V

Cand am intrat in clasa, nu era aproape nimeni inafara de, Hinata, Temari si...Sakura! Schitez un zambet. Toate 3 se holbau la mine. Totusi, mi-am modificat un pic look-ul, nu mult, doar putin. Deci cam asta ar fi cauza. Purtam o pereche de blugi negri cu 2 lanturi argintii, un tricou negru cu trei puncte albe - stiti voi, semnul blestemat -, in fine. Consider ca aratam suficient de bine, din moment ce Sakura m-a remarcat. Vad ca restul colegilor se indreapta spre usa clasei, asa ca mai bine ma pun in spatele Sakurei, cat mai apuc.
Dupa un timp intra si profesorul, sau mai bine zis diriginta noastra Anko Mitarashi. Sa faci faci ore cu Anko...ei bine...e un chin! Intra ca vijelia pe usa si tranti catalogul pe catedra. Obicei vechi. Apoi racni:
- In regula viermilor! Astazi veti avea o colega noua. Fara prezentari! Aveti timp destul sa va cunoasteti la sfarsitul orelor sau in pauze. Acum, dechideti cartile la pagina 124, iar cine sa citeasca paragraful 3.
Orele au trecut ca prin minune. Dar stai! Unde mii-e chiatara? Frate, ma intreb unde oi fi lasat-o...

Sakura's P.O.V

Offf...Nu am chef sa merg acasa...vreau sa astept pana cand pleaca toti. In fond, nu vor decat sa faca cunostinta cu Kev. Uneori urasc ca sunt iubita lui, as vrea sa fiu normala, dar, asta nu se prea poate...Ies afara, in curte si ma asez pe iarba privind cerul. Razele soarelui se reflecta in ceva negru si lucios care imi atrage atentia. Ma intorc si spre fericirea mea afara se afla o chitara neagra, chiatara solo. O iau in mana si incep sa cant o melodie care o cant de fiecare data cand lucrurile o iau razna. Da bine, ma rog, e doar o piesa compusa recent, dar chiar se potriveste cu situatia de acum. Intr-un fel...

There's a stranger in my bed,
There's a pounding in my head
Glitter all over the room
Pink flamingos in the pool
I smell like a minibar
DJ's passed out in the yard
Barbie's on the barbeque
This a hickey or a bruise

Pictures of last night
Ended up online
I'm screwed
Oh well
It's a blacked out blur
But I'm pretty sure
It ruled
Damn!

Last Friday night
Yeah we danced on tabletops
And we took too many shots
Think we kissed but I forgot
Last Friday night
Yeah we maxed our credit cards
And got kicked out of the bar
So we hit the boulevard
Last Friday night
We went streaking in the park
Skinny dipping in the dark
Then had a menage a twois
Last Friday night
Yeah I think we broke the law
Always say we're gonna stop Whoa
But this Friday night
Do it all again
This Friday night
Do it all again

Trying to connect the dots
Don't know what to tell my boss
Think the city towed my car
Chandelier is on the floor
Ripped my favorite party dress
Warrants out for my arrest
Think I need a ginger ale
That was such an epic fail

Pictures of last night
Ended up online
I'm screwed
Oh well
It's a blacked out blur
But I'm pretty sure
It ruled
Damn!

Last Friday night
Yeah we danced on tabletops
And we took too many shots
Think we kissed but I forgot
Last Friday night
Yeah we maxed our credit cards
And got kicked out of the bar
So we hit the boulevard
Last Friday night
We went streaking in the park
Skinny dipping in the dark
Then had a menage a twois
Last Friday night
Yeah I think we broke the law
Always say we're gonna stop Whoa
But this Friday night
Do it all again
This Friday night
Do it all again

Last Friday night
Yeah we danced on tabletops
And we took too many shots
Think we kissed but I forgot
Last Friday night
Yeah we maxed our credit cards
And got kicked out of the bar
So we hit the boulevard
Last Friday night
We went streaking in the park
Skinny dipping in the dark
Then had a menage a twois
Last Friday night
Yeah I think we broke the law
Always say we're gonna stop Whoaa
This Friday night
Do it all again...
Offf...Grea e viata! Chiar imi place cantecul asta, mi se potriveste!
- Tu chiar sti sa zgudui chitara aia! aud o voce de dupa copacul din spatele meu. Cand imi intorc privirea, acolo se afla tipul ala ciudat, emo. Si da, e emo, i-am vazut taieturile de mana stanga la ora de engleza. Dar ma rog, mi se pare simpatic. Si nu cred ca are prea multi prieteni.
- Ah, scuze! Era chitara ta? Nu am stiut...
- Nu, e in regula. Te-am auzit cantand si atunci mi-am adus aminte ca mi-am lasat chitara in curte. Ce ma bucur ca nu a luat-o cineva.
Facu o pauza si se uita la mine.
- Ummm...vrei sa te conduc pana acasa?
- ...




It's complicated! Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mar 06 Sept 2011, 18:29

superba continoarea
ma bucur ca ai pus-o
te rog sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul
spor la scris si multa imaginatie
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Mar 06 Sept 2011, 19:02

Ador ficul asta !! kiss kiss
Abia astept nextul
Voi doua va pricepeti atat de bine sa faceti un fic .
Spor la scris amandoua dap !

Va kiss
Va in love
Va a hug

Ja Ne ! hi!


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 22:08

Buna dragilor! Am revenit cu nextul si sper sa va placa!

Va anunt ca e facut in graba, fara pic de inspiratie si cu muulte lene. Lectura Placuta.


Capitolul 4: Ce se intampla cu mine?


Sasuke's P.O.V.:

Stateam nemiscat in fata rozaliei, asteptand raspunsul ei. Ce greu se mai decide. adica, ce ii ia atata timp sa se gandeasca daca pot sa o conduc acasa sau nu? Jur ca nu le inteleg pe unele fete. Vantul incepu sa bata, parul tinerei miscandu-se din dreapta in stanga, iar hainele mele incepand sa creeze un dans. Multumesc lui Dumnezeu pentru afisul de azi dimineata.

"Catre toti baietii din scoala: nu se mai poarta uniformele, asa ca puteti veni cu ce vreti voi.
Semnat,
domnul director Takahumi.

Mosului astuia i-a venit mintea la cap. Imi revin, simtind o lovitura puternica in ceafa. M-am intors sa vad cine e faptasul si am vazut ca era o minge aruncata din neatentie. "Boboci retardati" zic eu in minte, in timp ce ma uitam la rozalie. Sau mai bine zic la acel loc gol, caci ea nu mai era prezenta. M-am uitat in toate partile, alarmat, desi nu intelegeam de ce, dar fara vre-un rezultat. Ma intreb unde s-a dus? Am speriat-o? Deja stiu parerea ei despre mine, avand in vedere ca mi-a vazut zgarieturile de pe brat. Am fugit inapoi in clasa, deoarece imi lasasem ghiozdanul in banca atunci cand mi-am cautat chitara. defapt, nu e chitara mea, ci a scolii, dar mi s-a dat permisiunea s-o folosesc.

Ajuns in clasa, am avut supriza sa o vad pe Sakura stand in banca, cu castiile pe urechi, ascultand o melodie. Cred ca e al celor de la Vampire Knight. Adica, de ce n-ar fi? Doar e iubita solistului ala neno...ce tot spun eu? Kevin e idolul meu. Ma apropii de banca si-mi iau ghiozdanul, iar cand sa ies afara simt o mana gingasa cum ma prinde de incheietura. Ma uit peste umar si vad un par roz. Sakura. Era ea, avand o privire ingrijorata pe fata. Isi facea griji pentru mine? Si daca da, de ce?
-Ce e? spun eu cu o voce serioasa si rece, dar in acelasi timp blanda, ca sa nu dau senzatia ca sunt o fantoma. Rozalia ma priveste insistent, incepand sa-mi stranga mai tare incheietura. Auu! Chiar doare! Ma uit in jos la incheietura si atunci mi-a picat fisa. Era aceeasi incheietura unde erau zgarieturile. Imi ridic privirea, intalnind-o pe a ei. Ochii ei de smarald erau parca un ocean de alge in care te pierdeau usor, iar varfurile parului ei imi atingeau usor pielea, trimitand prin corp mici "intepaturi", care-mi facura pielea de gaina.

Rozalia slabeste stransoarea, dar mana ei era inca deasupra mainii mele. Puteam sa plec de acolo acum mult timp. De ce nu am facut-o? De ce mai sunt inca aici? Cam prea multe intrebari si nici un raspuns, inca.
-De ce faci asta? zise rozalia cu o urma de ezitare in glas. Puteam sa jur ca pentru un minut, am putut vedea o lacrima in coltul ochilor ei, dar nu eram asa de sigur. Nu putea sa planga pentru mine. Sau... Mi-am miscat putin degetele pentru a vedea daca mai sunt intacte, acest lucru facand-o pe rozalie sa-mi dea drumul. Incep sa-mi masez acea zona, din dreapta in stanga.
-Uite, e treaba mea ce fac. Nu inteleg de ce te deranjeaza acest lucru. Nu te cunosc, nu ma cunosti. Dar, tu ce cautai aici? Orele s-au terminat mai bine de o ora, zic eu incercand sa schimb subiectul, desi ma simteam oarecum...vinovat? Aceasta lasa privirea in jos, pentru un timp. Imi zise ca ii pasa, deoarece de acum suntem colegi. "Doar atat? Colegi? Haide Sasuke, de ce-ti pasa de asta?"
-Imi cer scuze. De obicei nu fac asta, dar tin mult la persoanele din jurul meu si nu vreau sa vad o persoana suparata sau care-si face rau singura. Stiu ca inauntrul tau exista o persoana buna. Si motivul pentru care stateam aici este.....
-Este.... zic eu, incercand sa grabesc povestea, apropiindu-ma mai mult de rozalie, care statea in mijlocul clasei, uitandu-se in continuu in jos.
-M-am saturat ca lumea sa ma indrageasca doar pentru ca sunt iubita unui star! M-am saturat ca oamenii sa se foloseasca de mine pentru a ajunge la Kevin sau la alti cunoscuti din show-biz. Crede-ma ca m-am saturat! zise aceasta, in timp ce mii de cascade cristaline ii brazdau chipul albicios.

Simt cum un sentiment necunoscut mie ma cuprinde. Oare era mila? Sau altceva? Stiu doar ca ma simt ca un nemernic. Si eu sunt asa. Si eu incerc sa ma imprietenesc eu ea doar pentru a ajunge la visul meu. O folosesc doar. Chiar asa de departe am ajuns? Am juns sa fiu un papusar care manipuleaza o biata marioneta pentru a ajunge la steaua succesului? Cred ca da. >>Doar crezi?<< "Ooo mai lasa-ma!" Sa va fac cunostinta: >>...<<=egoul meu. Ma indrept, cu regret ce-i drept, spre Sakura si o strang in brate. Nu stiam ce sa fac altceva. Ii puteam oferi doar consolare, din pacate. Ii simt parfumul invadandu-mi fiecare particica din corp, amestecandu-se cu sangele meu si raspindindu-se in tot corpul. Ii puteam simti uimirea, care veni si mai clar alaturi de intrebarea "Ce faci?". Nu i-am raspuns, acest lucru nederanjand-o. Ciudat. In fond, ce o oprea sa nu se smulga din imbratisare, sa-mi de o palma si sa ma faca cu ou si cu otet? Nimic. Dar, in final, imi raspunde la imbratisare, lacrimile inca varsandu-se din acele adancuri.

Ii dau drumul si o intreb inca o data daca o pot conduce pana acasa si aceasta accepta bucuroasa, cu un zambet care-mi facu inima sa tresara de bucurie, acel sentiment, necunoscut inca, aparand din nou. Am pornit amandoi spre casele noastre, pe drum facand glume despre alte staruri penibile. Cand am ajuns in fata casei rozaliei, am vazut cu stupoare ca aceasta locuia destul de aproape spre mine, intre noi fiind o distanta de numai doua strazi.
-Sasuke, chiar iti multumesc. Demult nu am mai ras asa de bine. Esti un prieten adevarat, zise Sakura, dupa care isi lua ramas bun, nu inainte de a-mi da un pupic pe obrazul stang, provocandu-mi mici fiori pe sira spinarii. Cand eschise usa, telefonul incepu sa-i sune, aceasta spunandu-mi pentru ultima data: "Ne vedem maine la copac!" si raspunzand. Imi puteam da seama ca la celalalt capat era Kevin, iubitul ei si nu era prea incantat. Am pornit mai departe spre casa, foarte plictisit.

Cand am ajuns intr-un sfarsit, am urcat direct spre camera mea, izbindu-ma de salteaua pufoasa. Mi-am amintit de acel mic sarut si mi-am pus palma pe obraz. Acesta era fierbinte. Doamne, ce mi se intampla?



Sper sa va placa si am incercat sa-l fac cat mai bine.
Asteptam comm`uri si pareri/critici.
Losty si Emerald va pupa!


It's complicated! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 22:16

Wow...fara inspiratie???tu glumesti..sunt la o emisiune de farse sau ce???
a fost uimitor...mia placut la nebunie...
sper sa nextul rapid dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
It's complicated! Img1439861115large
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 22:32

Tu glumesti? Fara inspiratie? Pai daca asa iese knd nu ai inspiratie, cum iese atunci knd ai?
E superb:x
Imi place mult capitolul...ma bucur ca Sakura s-a imprietenit cu Sasuke:D
Poi cam atat...astept next si sper sa vina repede
Va pup pe amandoua:*:


It's complicated! Rwre

Sus In jos
Gaby05
Academy Student
Academy Student
Gaby05

Sex : masculin Localizare Localizare : Departe de tozi si de toate...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : Plistisit

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 22:45

Next fara inspiratie zici? Ti-a iesit foarte bine, chiar as vrea sa-l vad pe ala cand ai inspiratie :))
Ce sa-ti spun? Ma bucur ca Sasuke si Sakura s-au imprietenit, dar am aspiratii mai mari:))
Astept next si sper sa vina repede
Ja ne!
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 23:23

Bine..n`am vrut sa zic chiar "fara inspiratie"..dar nu am avut nici o idee si toate ideile mi`au venti pe parcurs ce scriam.

Gabi si Alessia: Pai..vreti sa ma vedeti cum e cand am inspiratie? Atunci fiti pe faza.. dap !

Mai asteptam comm`uri si va multumim pentru cele existente!

Losty si Emerald va pupa!


It's complicated! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Joi 08 Sept 2011, 23:51

Super.
Merci ca m-ai anuntat.
Deci este superba povestea.
Vreau cat mai repede continoarea.
Vreau next-ul , next-ul , next-ul , next-ul ...
Spor la scris si multa inspiratie.
Te pupacesc kiss
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Vin 09 Sept 2011, 22:08

Oooo! It's complicated! 385627 Ce capitol frumos ai facut scumpa! It's complicated! 208323 Fara inspiratie, huh? Hai nu mai juca teatru ca sti la fel de bine ca si mine ca, cu inspiratie sau fara, tot o capodopera faci asa ca...It's complicated! 384738 sti ce urmeaza.
In legatura cu nextul...ma apuc de el maine, ideea e inca fresh, doar ca e cam tarziu ca sa-l mai sccriu, va iesi mai bine maine It's complicated! 68543
Te pup It's complicated! 208323 It's complicated! 208323 It's complicated! 208323




It's complicated! Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
It's complicated! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19Vin 09 Sept 2011, 22:26

Geniala, deci genial este acest fic
Il ador pur si simplu
Va rog aduceti repede next
Ca imi place mult!


It's complicated! Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


It's complicated! 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5It's complicated! Taemin_Stamp_by_eiyuutanIt's complicated! Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01It's complicated! Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




It's complicated! Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! I_icon19

Sus In jos
 

It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-