Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 16:20

Buna buna dragiloor! in love

Losty este prezenta cu un next, nu stiu cat de bun, dar vom vedea.. ;)).
Soo..va urez Lectura Placuta si acest capitol ii este dedicat in special lui Chioco`loco si Lexy, mamica mea draga >;dd<. Iar pe voi, scumpii nostri cititori, Losty si Emerald va iubesc nespus! kiss

Hope you'll like it!


Capitolul 7-O veste


Sasuke's P.O.V.:


A plecat. Si m-a lasat singur. Oftez incet si ma indrept spre chitara mea. Inca imi amintesc cat efort am depus ca s-o obtin. Mi-am cheluit toata alocatia mea pe cinci luni, plus banii mei de buzunar de la parinti. Ei bine, a meritat. O iau in brate si ma asez pe scaunul biroului, incercand sa compun o melodie. Era si va fi singura cale prin care imi pot exprima sentimentele. Iau un creion, o coala alba de hartie si incep sa scriu cateva versuri, apoi sa le sterg si tot asa pana am obtinut un cantec, cat de cat asemanator cu viata mea. Cel pution asa cred. Nu-mi mai ramanea de facut decat sa-l pun pe note.

Dupa vreo o ora, eram gata cu cantecul. Dintr-o data, aud soneria si ma grabesc in jos pe scari. Deschid usa, iar in fata ei era postasul, care avea in mana ceva pliant. mi-a dat si mie unul, iar apoi a zbughit-o spre celalalte case. "Ciudati mai sunt oamenii din ziua de azi." In fine. Ma uit mai atent la pliant si observ ca e defapt o invitatie.

"Va invitam marti, 26 septembrie la prima editie a >>Festivalului de Muzica<<, organizat de orasul nostru. Puteti participa cu melodii ale altor artisti sau cu melodii compuse chiar de dumneavoastra. Cei care vor sa participe sunt rugati sa se inscrie la Liceu >>Albert F. lee<<.

Invitati speciali: Vampire Knights!"

Raman stupefiat la citirea invitatiei. Era o sansa unica. puteam sa cant melodia compusa in acest moment la festival, iar cei de la Vampire ma puteau observa si asa poate voi ajunge in trupa. Nici nu mai aveam nevoie de Sakura. Dar asta nu insemna ca o voi da la o parte. Urc inapoi spre camera si repet melodia. Era destul de bunicica, dar mai avea nevoie de imbunatatiri.

Am lucrat toata noaptea la acea melodie. Intr-un final, pe la ora 03:06 melodia suna genial. Abia asteptam festivalul, care era peste 2 saptamani. Imi simt capul greoi, asa ca ma hotarasc sa ma pun la somn. In fond, avea sa fie o zi plina de surprize.

Ziua urmatoare, ma aflam deja la taraba unde ne puteam inscrie. Erau multi care vroiau sa-si eticheteze talentul, printre care ma aflam si eu. Dar asta nu ma oprea ca sa devin cel mai bun. "Stiu ca voi castiga. Trebuie sa castig. Neaparat" am spus in minte, in timp ce pe chip isi facu aparitia un zambet diabolic. Aud clopotelul cum suna si ma indrept spre clasa pentru a nu intarzia.

Ma asez linistit in banca, salutand-o in acelsi timp pe Sakura, care era si ea tot la fel de linistita. Ma intreb oare daca ea si Kevin s-au despartit? Vom afla asta mai curand. Dintr-o data, un zgomot distruge linistea de mormant. se pare ca profesoara intrase in clasa, insotita de..Kevin Misato. Mi-am rotit privirea prin clasa si nu am ramas deloc surprins. Toate fetele deja visau fantezii cu el, iar baietii erau gata-gata sa-l ia la pumni. M-am abtinut sa nu rad, cu greu.

-Copii, de astazi veti avea un nou coleg. Probabil unii dintre voi il stiti, dar sa-l lasam pe el sa se prezinte. Tinere, ai onoarea, spuse profesoara care se puse la catedra si se uita atenta la toti, inclusiv la Kevin.
-Pai, in primul rand, buna tuturor. Ma bucur sa ma aflu la acest liceu. Sunt Kevin Misato, solistul trupe Vampire Knights, cred ca stitit deja. Umm...vreau sa ma tratati ca pe orice alt fel de persoana normala si sper sa ne intelegem. Aa da..iar fetelor..nu vreau sa va supar, dar deja am o iubita. Sakura Haruno. In acel timp, toti si-au intors capul spre banca noastra, eu fiind rusinat. m-am uitat cu coada ochiului la rozalie si nici ea nu era mai prejos. Aceasta facu un semn cu mana, "Salut".

Profesoara ii multumii si il asezase in fata mea si a Sakurei, cu Ino. Din cand in cand, starul se mai intorcea si ii trimitea rozaliei ba un pupic in aer, ba ii facea cu ochiul. La un moment dat mi se facu rau, dar nu de adevaratelea. La sfarsitul orelor, mi-am luat ghiozdanul si am iesit, satul sa mai vad acele scene cu frumoasa mea rozalie si marele star. >>Auzi? Da` cine a spus ca e a ta, domnule egoist?<< "Mai taci din gura!" Bine, deja ma sperii. Pe drum, imi aud numele. Ma intorc si dau de Sakura, care era la brat cu starul.

-Sasuke, el e Kevin. Kevin, acesta este Sasuke, cel despre care ti-am zis, a spus rozalia dupa care mi-a facut cu ochiul, facandu-ma sa zambesc. Am dat mana cu star, dar ma tot intrebam ce ii spusese Sakurei acestuia.
-Ma bucur sa te cunosc Sasuke. Si imi pare nespus de rau pentru faza de ieri.
-Nu face nimic, Kevin. Mie ar trebui sa-mi para rau. Eu sunt cel care te-a lovit, spun eu timp in care ii pun mana pe umar. Acesta isi da jos ochelarii de soare pe care-i avea pe chip si ii pune in parul rozaliei. Aceasta se imbujoreaza, putin.

-Deci, Sasuke, mi-a zis Sakura ca sti sa canti la chitara.

Va Urma...


Sper sa va placa si imi pare rau pentru toate greselile.
Dupa ce pune Emerald nextul, nu stiu cand il voi pune si eu. probabil in week`end. am inceput liceu si..nah..
Ei bine, sper sa va placa!

Losty si Emerald va pupa!^^


It's complicated! - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️


Ultima editare efectuata de catre ♥ LostAngel ♥ in Mar 13 Sept 2011, 18:50, editata de 1 ori
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 16:28

Ulalaa.....imi plashe....
dar nu-mi plashe cat de egoist este Sasu...dar defapt el este asa pana si in adevaratul serial Naruto..nu se schimba niciodata lough
oricum...superb capitol...si sa sti ca mereu abia astept nexturile...dar acum ca a venit asta abia'l astept pe urmatorul dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
It's complicated! - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 16:32


Deci, ms mult pt pm kiss esti o dulce
Acum...capitolul e genial, foarte frumos.
Imi pare bine ca s-au impacat Kevin cu Sasuke, dar imi pare rau k saku e cu el.
ma rog, stiu k se va schimba povestea :))
te pup dulce si astept next kiss a hug


It's complicated! - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 16:45

Of, ce capitol frumos!It's complicated! - Pagina 3 68543
M-ai surprins placut, ca de fiecare data.It's complicated! - Pagina 3 384738
Voi pune nextul candva, dar astazi, nu prea cred...It's complicated! - Pagina 3 23826
Imi pare rau daca va dezamagesc, dar probabil stiti cum e, scoala asta bat-o vina!It's complicated! - Pagina 3 440486
Sa nu cumva sa va faceti griji, nu uit de next, don't worry!It's complicated! - Pagina 3 492793
Va pup!It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323




It's complicated! - Pagina 3 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 17:22

A fost foarte frumos
Bravo imi place ficusoru vostru
Il ador pur si simplu
Haideti cu nextu repejor!


It's complicated! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


It's complicated! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5It's complicated! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIt's complicated! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01It's complicated! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Gaby05
Academy Student
Academy Student
Gaby05

Sex : masculin Localizare Localizare : Departe de tozi si de toate...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : Plistisit

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 19:53

Hei hei! Trec si eu pe aici cu intarziere... hmm...?!
Ms pentru pm kiss
Bun, acum sa trecem la fic...imi place foarte mult capitolul, e foarte reusit.
Sasuke e foarte egoist, chiar ar trebui sa-si schimbe atitudinea avand in vedere cate face Saku pentru el...
Mda...astept next si spor la scris si la idei a hug
Ja ne!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 20:25

Holyy shit!!! huh?
Bine ca mi-ai zis ca a-ti pus next ca altfel nici ca ma mai uitam de ficuri happy2
Pai... imi place nespus de mult acest capitol in love
Se pare ca scenariul nu-i asa cum mi l-am imaginat eu. heh
Pai... intr-adevar este un fic super reusit. good
Astept nextul... imi face mare placere sa citesc ficul vostru dap !
Defapt numai ficuri imi face placere lough
Va pup kiss Si spor la idei Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 20:12

Buna tuturor. Va multumim pentru comm`uri.
Stiu ca trebuia Emerald sa puna continuarea, insa e cam greu la ea si m`a rugat pe mine s`o fac. A scris jumatate si ea[deci sa nu crede`ti ca totul e scris de mine] si va voi spune, oricum.

Bun, am zis si asta. Aa da...va avertizez ca partea scrisa de mine va fi groaznica deoarece am o depresie teribila si nu voi scapa curand de ea. Sunt extrem de trista, sad si sper sa ma intelege`ti. Si ca sa stiti...e vorba despre iubire.. sad Cam asta e problema mea. Nu exista[cel putin asa cred] solutie. Celor care vor sa stie mai multe, le spun la un P.M. Daca nu, nu (:

Deci, sa nu mai vorbim atat si sa trecem la next. Va mai avertizez ca sunt prea distrusa ca sa scriu, dar pentru voi fac un efort.

Lectura Placuta!


Capitolul 8-Festivalul

Scris de Emerald

Sakura's P.O.V

- Da, sa zicem ca ma descurc.
Isi baga mainile in buzunarul de la jacheta, incepand sa-si muste buza de jos. Fira-r el! Nu vrea sa se dea mare in fata unui star, ca sa...ca sa ce? Nimic ca deobicei. Ma uit atenta la buzunarul lui si atunci mi-a picat fisa. Participa la festivalul ala, cum ii spune...Festivalul de muzica! Si Vampire Knights sunt invitati speciali si daca el canta vor putea sa-l observe. Sunt geniala. Apoi Kev continua:

- Participi la festival, nu?Sasuke incuviinta inghitind sec si incruntandu-se putin. Ne vedem acolo. Apoi Kevin se intoarse. Si ii soptise " Surprinde-ma daca poti..."
Asta a sunat destul de ciudat, sper doar sa nu-si piarda toata increderea in el...Intr-adevar, Kevin poate fi extrem de competitiv, si are un ego mai mare decat Turnul din Pisa! O sa iasa bine, stiu asta.

Ii fac cu mana si plec cot la cot cu iubitul meu. Suna ciudat, dar ma rog. Afara batea un vanticel cald, fluturandu-mi pletele rozalii in toate directiile. Kevin era calm si nu scotea nici o vorba. Nu era genul de persoana care sa spuna ce nu-i convine, dar nu era momentul potrivit sa-l consolez. Stiu ca e putin gelos pe Sasuke, doar ca nu o arata. Nu, nu face asta...niciodata. Dar ma rog, maine e o noua zi si multe lucruri noi se pot intampla.


Scris de mine

Sasuke's P.O.V. :

Imi continui drumul spre casa, pana ce ajung la aceasta. Deschid usa si vrand sa ma duc in camera mea, am surpriza sa o aud pe mama cum ma striga, spunandu-mi ca peste o ora va fi "Sedinta de familie". Am inganat un "Aham" slab si mi-am continuat drumul spre camera. Ajunsa in ea, imi pun ghiozdanul pe birou si ma indrept direct spre masuta cu cantecul. Ma mai uit inca de cateva ori peste versuri, peste note pentru a ma asigura ca sunt in regula. Iau chitara in brate si mai repet inca o data cantecul. Stiu, suna ciudat, dar vreau neaparat sa castig acel Festival. >>Egoistule! Intotdeauna te gandesti numai la tine. Doamne Sfinte! te ce trebuie sa fi egoul TAU?<< Nu`l bag de seama, desi stiu ca e vocea mea. Acest gand ma face sa pufnesc putin, dar imi continui treaba.

Dupa ce am terminat repetitia, am auzit-o pe mama. Era timpul "Sedintei" sau cum o numeam eu "Ora de groaza. " Cobor plictisit pe scari, pana ce ajung in living, unde ii vad pe mama si pe tata stand pe canapea. M-am asezat pe fotoliul din fata lor, asteptand alte reprosuri la adresa mea. Nu. Nu exagerez. Intotdeauna, cand era vre-o sedinta de familie, subiectul era acelasi: "Ce a mai facut Sasuke." De data asta stiu ca n-am facut nimic si nu inteleg de ce se mai obosesc sa faca aceasta "Groaza". In fine. O aud pe mama cum incepe sa vorbeasca.

-Sasuke, eu si tatal tau...am hotarat ca e timpul sa te lasam singur. Esti mare, trebuie sa inveti sa fi pe cont propiu, asa ca aceasta casa este numai a ta din acest moment, zise mama, uitandu-se din cand in cand la tata, care dadea "Afirmativ" din cap. Singur? Pe cont propiu? Asta e cel mai bun lucru care mi s-a intamplat! Bine, pe langa venirea Sakurei la acest liceu. Dar, totusi, acum cateva zile urlau la mine ca nu sunt responsabil si nu stiu sa am grija de mine si acum? Tare ciudati mai sunt si parintii astia.

-Va...va multumesc, zic eu in soapta, continuand cu o voce mai puternica: Va multumesc pentru ca aveti incredere in mine. Acestia ma imbratiseaza fiecare si dupa cateva zeci de minute, le vad bagajele duse de diversi oameni. Inainte ca acestia sa plece, tata se apropie de mine.

-Ti-am vazut invitatia la festival. Stiu ca vrei sa participi, asa ca succes, fiule. Cu toate acestea fiind zise, ramasesem singur. Nu mai rezistam si am inceput sa urlu ca descreieratul de fericire. Eram prea bucuros pentru alte comentarii alte vecinilor.

_______Peste cateva saptamani_______

Nici nu observasem cat de repede au trecut saptamanile. Era deja ziua festivalului si aveam niste emotii cumplite. Ma aflam in culise, pregatindu-ma pentru intrare. Eram chiar ultimul, inaintea mea aflandu-se diversi amatori, destuli de buni dupa parerea mea. Dar asta nu ma oprea sa dau tot ce am eu mai bun. Aud vocea prezentatorului, care ma cheama pe scena, in fundal auzindu-se mii de aplauze. Am luat-o pe LuLu (chitara mea) si am urcat pe scena, asezandu-ma pe scaunul din mijloc.

Am inceput sa cant, punand suflet in fiecare nota cantata si in fiecare vers zis. Atunci mi-am dat seama ca in timp ce cantam, doi ochi verzi ca cele mai proaspete alge aflate pe mal, ma priveau cu mare interes. La sfarsitul cantecului, inima-mi batea nebuneste. Am zambit si am facut o plecaciune, multumind astfel pentru aplauzele pe care mi le ofereau.



Imi pare rau pentru greseli si pentru acest capitol groaznic, dar asa cum v`am mai zis, nu ma simt bine.

Sper sa va placa.

Losty si Emerald va pupa!


Melodia pe care a cantat`o Sasuke: https://www.youtube.com/watch?v=xfOwQctJK90&feature=related
Nu e chiar perfecta, dar asta am putut gasi. Sorry.


It's complicated! - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 20:28

Capitol groaznic pe naiba!!It's complicated! - Pagina 3 734925
Foarte dragut capitolul pe care l-ai scris...chiar mi-a placut si nu-ti face griji, in weekend pun next, la ce end mi-ai dat...capul meu e full de idei!It's complicated! - Pagina 3 384738 It's complicated! - Pagina 3 947835
Te pup!It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323




It's complicated! - Pagina 3 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 21:02

Cat de cool...nu prea am cuvinte...inafara de cele mai sincere laude...
Este superb...si sa nu dea Dumnezeu sa ma contrazica careva,
ca fac scandal..a fost minunat si abia astept nextul dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
It's complicated! - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 21:41

Wooow...dar nu va inghesuiti la comm`uri. :|

Mda... hmm...?!


It's complicated! - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 22:05

Iubire...super, absolut super :x
Imi pare rau ca am venit asa tarziu sad
Mi-a placut foarte mult capitolul, amandoua scrieti foarte frumos...
Abia astept sa vad cine castiga
Ok, astept next si va pup dulce :*
: a hug


It's complicated! - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 23:54

Hey hey hey happy2
Scuze iubire de intarziere heh
Insa a fost ziua fratelui meu si nah.. good
Sincera sa fiu, acest capitol chiar e putin mai diferit decat le faceti voi de obicei
Dar apreciez mult ca tineti la noi si a-ti pus next pentru a ne face noua pe plac a hug
Ce-mi place la capitolele voastre este ca mereu uit ca urmatoarea zi am scoala
Insa cand termin imi aduc aminte de ea si zic ceva de genu
"Bai frate.. nu puteau si ele sa bage un capitol mai lung?" lough
Si vorbesc foarte serios happy
In concluzie aduceti next si Losty...
Sincera sa fiu... eu nu te prea inteleg la faza cu iubrea
Insa stiu cum e cand esti trist...
Chiar daca eu nu-s foarte des suparata rusinos
Astept next nerebdatoare dap !
Va pup dulce pe amandoua kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Sept 2011, 17:42

De ce e asa scurt?! :-w Invatati sa faceti capitole mai lungi ca va manc lough
Deci a fost pur si simplu genial
Mi-a placut la nebunie, mz ca ma-ti anuntat app...
Deci superb, astept next kiss


It's complicated! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


It's complicated! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5It's complicated! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIt's complicated! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01It's complicated! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous


It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 20:58

Cate de cool.
Eu mor aici nu alta.
Cat mi-a placut
Am inceput sa il plac pe Kavin in love
fetelo,sunteti super
vreau next-ul si va pupacesc
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 22:27

Imi place muuult de tot capitolul in love
Este super scumpa.
Hai repejor cu nextul ca sunt furioase sa vad ce o sa se mai intample.
Pupici dulci de la Alle kiss

P.S: Sa mă anunti când ui nextul te rog mult.


  It's complicated! - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 21:15

Hey everybody!It's complicated! - Pagina 3 127686 Scuze de intarziere, stiu ca v-am facut sa asteptati...vina mea!It's complicated! - Pagina 3 138742 Nu a lui Losty, sa nu cumva sa da-ti vina pe eaIt's complicated! - Pagina 3 269478
Sper in orice caz sa va placa si...Lectura placuta!It's complicated! - Pagina 3 78717

Capitolul 9: Poate ca pana la urma visele devin realitate…
Sakura’s P.O.V
Nu mi-as fi imaginat niciodata ca ar putea iesi asa un festival minunat…Formatiile si cantaretii au fost chiar incredibile, asa talente nu vezi in fiecare zi. Dar cel mai mult mi-a placut Sasuke. Nu o spun doar pentru ca suntem colegi sau altceva, o spun pur si simplu pentru ca… cantand acest cantec am reusit sa descopar latura sensibila si ascunsa in cel mai intuecat si umbros colt al inimii sale. Ceva ce credeam ca a pierdut de multa vreme s-a infatisat singur si ne silit de nimeni. Of, de abea astept sa-l intalnesc si sa-l iau in brate si…>> Sakura inceteaza! Ai prieten, iti amintesti? << Da, constiinta mea. Vorbese cam mult, nu o bagati in seama.
Il vad pe Sasuke cum vine spre mine cu un zambet de milioane. Probabil era in culmea fericirii si sunt sigura ca va castiga. Nu mai astept, alerg spre el sarindu-i in brate si tipand ca o nebuna. Dupa aceea ma intreaba:
- Deci, cum ti s-a parut? ma intreba cu o urma de ezitare.
- A fost minunat! Habar n-ai cat de bine ai cantat…superb.
Atunci se apropie si mai mult de mine. Ii puteam simti respiratia calda ce-mi bate ape fata. Dar am fost intrerupti de prezentator care anunta:
- Ei bine oameni, adolescent si cantareti, cu icheierea concertului celor de la Vampire Knights declar official sfarsitul festivalului de muzica.
WTF?? Concertul s-a terminat oops, sper sa observe Kevin ca nu am fost atenta nici macar putin la concertul sau. Sunt o toanta...Apoi
bosorogul ala de prezentator aparu cu un plic mai mare decat capul sau in mana si incepu sa bolboroseasca din nou cu vocea sa de megafon:
- Si acum, voi anunta cei trei finalisti ai concursului. Sa faceti un pasa va rog…aha si acum ii voi lua in ordine aleatorie. Finalistii sunt Izumi Mohito, Ike Hoshikaki si Sasuke Uchiha! Aplauze va rog!
Ieeeeeeii! Este unul dintre cei trei finlisti. Acum sa vad ce se intampla mai departe.
- Si acum, castigatorul Festivalului de muzica este…este…este…
- Zi o data! se auzi un strigat din multime.
- Castigatorul este Sasuke Uchiha!
Nu pot sac red! A castigat! Este minunat. Stiu ca m-am inselat in privinta lui, crezand la inceput ca e un ciudat, dar abea acum am realizat ca imi bate inima pentru el…

That's all ^^Sper ca v-a placut si astept commuri si criticiIt's complicated! - Pagina 3 947835Si scz ca-i scurt, n-am avut inspiratie!
Va pup!It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323 It's complicated! - Pagina 3 208323




It's complicated! - Pagina 3 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 21:48

Ahhh frate.... a fost prea scurt very sad
Nu mi-a luat 2 minute sa-l citesc... hmm...?!
Insa recunosc ca a fost palpitant in love
Si stiti cat de mult imi place asta heh
Deci... acest capitol a fost putin neinspirat deoarece: ingrijorat
1. Nu-i descriere biciuitor
2. E muuuult dialog si sec pe ici-colo ike
Te pap sa stii... scz.. mi-e c-am foame happy2
Deci... astept urmatorul capitol Losty happy
Pe acela il voi critica calumea, va promit insa acum nu pot... sad
E in timpul saptamanii si daca ma vede tata am belit-o lough
Spor la scris si idei scumpelor rusinos
Va puup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 16:42

Buna scumpa! >;dd<
Multumesc din suflet ca m`ai anuntat in love
Soo....eram sigura ca Sasuke castiga. Bine bine.. lough
Deci, capitolul a fost superb si minunat!!

Ioana, nu ma critica prea tare! :))

Bun, o sa aduc nextul, cred ca duminica, dar mai vrem comm`uri.
Si nextul vine cand voi putea scrie. Avem sarbatoare in oras deci... :P

Losty va kiii8s! dap !


It's complicated! - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 10:54

Buna.
Foarte frumos si asi fi vrut sa il citesc mai demult dar nu m-a lasat scoala asta ...
Eh, ce sa-i faci?
Bun, sa revenim.
-Superb, extraordinar, minunat, cool sunt putin spus
-Mi-a placut la nebunie si sunt mai curioasa ca niciodata.
-Deci te implor sa faci next-ul ca mor pe aici si nu ma mai trezesc.
-Spor la scris si sa ai multa, multa imaginatie.
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 15:30

Yeeey nextul in sfarsit.
Deci erau sigura ca va câștiga Sasuke.
Super tare oricum.
Losty pune-te pe tastat repejor:*:
pupuci dulci si nu uitati sa mă anuntati.


  It's complicated! - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 23:33

Buna!Am aterizat si eu pe la ficu tau si imi place foarte mult.Te rog sa ma anunti cand pui next.
Pupici multi de la killerbunny


incep sa te urasc pentru ca mai umplut de vicii.Fumez clipe ca si cum as fuma sentimente,beau vise ca si cum as bea sperante..tu m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.Tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.In tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti,dar si tu la randul tau te-ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.Datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment..m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea..acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni. sad
Sus In jos
Gaby05
Academy Student
Academy Student
Gaby05

Sex : masculin Localizare Localizare : Departe de tozi si de toate...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : Plistisit

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 19:52

Off...am aterizat si eu pe aici, cu muulta intarziere...
Imi pare rau pentru absenta mea, voi fi mai atent de acum in colo
Sper ca nu va suparati prea tare pe mine sad
Ok, acum despre fic...ce sa mai spun? Imi place mult de tot si ma bucur ca a castigat Sasuke.
In rest, as vrea sa faceti capitolele mai lungi.
Cam atat am avut de spus. Astept next si promit ca nu mai intarzii happy2
Ja ne!
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 21:32

Buna dragiloooor! >;dd<
Va multumim pentru comm`uri! Ne bucuram ca va place.

Losty e aici cu un nou capitol si spera sa va placa! happy

Va avertizez ca nu e prea fantastic, deoarece sunt in graba. Totusi, acest capitol este dedicat lui Emerald, Gaby (special ^^) si Cora.

Sper sa va placa!

Enjoy! ^^


Capitolul 10-True Feelings

Sasuke's P.O.V.:

Am..ca-castigat? Eu? Nu pot sa cred! Este...este uimitor! Nu mi-am imaginat niciodata ca voi ajunge asa de departe. Se pare ca visele chiar devin realitate. Prezentatorul ma roaga sa urc pe scena, iar eu fac exact ceea ce mi se spune, lasand-o pe rozalie singura. Ma indrept spre scena, avand inima prea bulversata si incarcata cu diferite emotii.

Ajuns pe scena, strang mana prezentatorului, iar Josh, bateristul trupei Vampire Knights imi inmaneaza trofeul, care stralucea mai ceva ca lumina unui bec. Ma apropii de microon, cu multe emotii, recunosc, si abia daca pot scoate cateva cuvinte.

-Va multumesc mult de tot! Este...este un vis devenit realitate pentru mine. Nu credeam niciodata ca voi ajunge asa de departea. De aceea, vreau sa le multumesc in primul rand parintilor, care, desi nu au avut deplina incredere in mine, m-au sustinut pana la capat. Ii multumesc lui Dumnezeu care m-a ajutat sa trec de acest hop si nu in ultimul rand, ii multumesc celei mai bune prietene din lume. Ea este cea care m-a sprijinit incontinuu si a avut incredere in talentul meu. Va rog, aplauze puternice pentru Sakura Haruno! zic eu dupa care le mai multumesc o data si cobor grabit de pe scena.

Vroiam sa-i vad fata rozaliei. Acel zambet care-mi facea inima sa tresalte, acei ochi care ma ducea intr-o transa, acea voce calda si suava. Acea fata. Ma uitam, inca zambind, dupa ea, dar nu o vedeam nicaieri. Unde putea fi? Nu se putea evapora asa, pur si simplu. Totodata, acel zambet de pe chipul meu s-a distrus total, fiind inlocuit cu un sentiment : frica.

Am continuat s-o caut, intreband pe toata lumea din jur daca au vazut o adolescenta cu par roz. Cu fiecare raspuns negativ pe care-l primeam, inima mi se zdrobea in bucatele micute. Nu se putea ca nimeni sa nu stie unde era rozalia. Brusc, mi-am data seama ce faceam. Stateam in fata unei tarabe pline cu cesti si cu diverse tricouri cu cei de la Vampire Knights.

Kevin! El trebuia sa stie unde era rozalia. Cu acest gand, revenii si speranta, ascunsa undeva in adancul sufletului meu, oricat de micut ar fi fost el. Am scos telefonul din buzunar si am format numarul starului, in zadar insa, caci acesta nu raspundea. Era cam ciudat. Si Sakura si Kevin lipseau si, interesant, nimeni nu-i vazuse. Ma departez de taraba, tristetea aparand pe chipul meu.

Pe cand sa ies pe poarta gigantica, cateva sunete, destul de slabe, imi capteaza atentia. Se auzeau din partea stanga, asa ca m-am intors in acea parte. Am avzut ca nu era decat un depozitv foarte mare. Ma opresc, sperand ca voi mai auzii acele sunete. Le auzeam si erau niste tipete de ajutor. "Ajutor? La ora asta?" Totusi, eram un bun cetatean, asa ca am hotarat sa mai salvez inca o data o viata.

M-am grabit, cu pasi mari, spre acel depozit si cand am ajuns acolo, am deschis usa gigantica din fier, ajutat de muschi. Era bezna si nu se putea vedea nimic. Totusi, dintr-un colt, se putea zarii o lumina, foarte slaba insa. M-am ghidat dupa acea sursa, iar tipetele deveneau din ce in ce mai tari.

Vrand sa raman "in intuneric", cand am ajuns la sursa, m-am ascuns in spatele unui raft plin de galeti cu vopsea. Mi-am strecurat privirea si atunci am vazut-o. Era ea, Sakura. Dar, era legata de un scaun si avand in gura un servetel alb. Capul ii era aplecat, dar puteam vedea picaturile de lacrimi care cadeau in siruri rapide pe podea. Un bec atarna deasupra ei, facand atmosfera mai infricosatoare. Ma simteam ca in filmele de groaza. deja imi imaginam cum macelarul apare in spatele meu si ma omoara cu drujba. Numai gandul la asa ceva, imi facea piele de gaina.

Dar, ce s-a intamplat cu ea? De ce e in starea asta? Si mai important, cine i-a facut asta? Mi se rupe inima cand o vad asa neajutorata acolo. As vrea sa pot face ceva pentru ea. Chiar as vrea....

Dar, stai! Cine a zis ca nu pot? Sunt barbat, pentru Dumnezeu! Trebuie sa fiu puternic si curajos! Pentru Sakura! M-am mai uitat inca o data in jur, pentru a nu avea surprize neplacute, si m-am indreptat incet spre rozalie.

Cand am ajuns la ea, inima mi se facu cat un purice. Era intr-o stare foarte rea. Buzele, odata ca trandafirul, erau acum albastre, iar parul ei, odata plin de stralucire, era acum lipsit de viata, atarnand ca ata in ac pe chipul tinerei. Aceasta, parca stiind ca e cineva acolo, si-a ridicat putin capul. I-am putut vedea reactia de uimire cand m-a vazut, dar totodata si bucurie.

-Shhh! Iti voi scoate servetelul, dar nu spune nimic, ok? am zis eu, cu cea mai slaba voce posibila, in timp ce i-am scos servetelul din lacas si l-am aruncat undeva. Cu toate ca arata ca un zombie, rozalia era mult mai frumoasa.

Gata! Nu mai rezistam! O iubeam si trebuia sa-i arat asta, indiferent daca ma va accepta sau nu. Mi-am apropiat buzele de ale ei, iar in urmatorul moment, limba mea se juca in voce cu limba ei.



Va rog sa ma scuzati pentru greseli! :(

Imi pare rau ca e scurt! sad Ioana, nu ma critica prea dur! heh

Losty si Emerald va kiiiss!!


It's complicated! - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 21:54

Hey hey hey happy2
AM aterizat cu un comm... deocamdata happy
Scz... nu pot da critica deoarece inca scriu la una happy2
Plus ca vad ca ti-a dat si Gaby una deci nu mai e nevoie de mine aici heh
Mi-a placut la nebunie capitolu insa as fi dorit ceva mai multa... huh?
CUm sa zic eu? think A da! Mai multa descrire sentimentala. rusinos
Daca ai fi baga tdescriere ai fi marit capitolul si nu ai fi grabit asa tare actiunea happy2
So... am pretentii de la voi fetelor pentru ca stiu ca puteti mai mult in love
Eme... e randu tau acum deci... unde e nextu? heh
Va pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Continut sponsorizat




It's complicated! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-