Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
It's complicated! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 09:21

Hey hey

Ador capitolul, este superb.
Chiar daca a fost cam trist ... A fost genial.
Cat mă enerveaza Kevin .... Daca il vad vreodată nu mai scapă viu.
Deci hai cu nextuletul repejor ca te pap.
Pupici dulci kiss


  It's complicated! - Pagina 5 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 14:13

sorry....nam avut internet si nam putut sa dau comm
Capitolul=Bestial
Mi-a placut mooolt'h de thoooot..si abia astept nextul dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
It's complicated! - Pagina 5 Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 19:12

Buna ! :)
Am venit cu nextul. happy2 Se pare ca e mai repede decat m-am asteptat, dar ce conteaza ? Mda... in acest capitol vor fi scene +16 asa ca...prepare yourself. >:) Va spun ca nu e prea grozav capitolul, dar il postez pentru ca stiu ca-l asteptati. >;dd<
Asa..sa n-o mai lunigm atata ! LECTURA PLACUTA ! in love


Capitolul 12 Ce mai urmeaza ? (part II)

Sasuke’s P.O.V.

Ma mai uit inca o data in acei ochi nepretuiti pe care am ajuns sa-i ador la fel de mult ca pe detinatoarea lor si in urmatorul moment imi inched ochii, lipindu-mi obrazul meu cu al ei. Puteam sa simt diferenta de temperatura dintre chipul meu si chipul rozaliei. Daca al meu era fierbinte si in viata, al frumoasei mele flori era exact opusul. Am luat-o de mijloc si am tras-o spre mine, nemaisuportand distant “virtuala” dintre noi.
In linistea sumbra a noptii, ii puteam auzi inima batand la unison cu a mea, parca chemandu-se una pe cealalta si ii puteam simti respiratie ei calda, suflata pe gatul meu alb. Parfumul ei de portocale imi era in fiecare particica a corpului si fiecare strop de sange din vene.

Incerc sa zic ceva, dar nu pot. Buzele sunt parca lipite intre ele si cuvintele nu vor sa iasa din lacas. Simt ca si ea vrea sa zica ceva, dar cred ca e in aceeasi situatie ca mine. Imi dezlipesc obrazul de al ei si o sarut cum n-am mai sarutat-o niciodata pana acum. Buzele ei sunt asa de dulci si de moi, incat as sta minute, ore, zile, saptamani si ani ca sa le gust. De cand tanjeam sa le aflu gustul, iar acum, dorinta mi sa implinit. Rup sarutul, incet, iar Sakura se uita la mine cu o privire blanda si dragastoasa.

-Sakura, ma bucur ca nu ai patit nimic, zic eu, cuvintele insfarsit iesindu-mi pe gura. O mangai incet pe parul ei de catifea, in timp ce ea se juca cu firisoarele mele rebele de pe cap. Aceasta isi schimba privirea intr-una serioasa si ma intreaba “Unde-i Kevin?”. La auzul acestor cuvinte, zambetul imi piere de pe chip, iar eu las capul in jos si privesc pamantul. Sakura, parca fiind telepatica, ma stranse de tricou si ma implora sa-i spun ca nu e adevarat.

-Imi pare rau, iubit-o. A murit. Si zicand asta o strang la piept, in timp ce ea dadea frau liber lacriilor. Desi il uram pe Kevin, si stiu ca si ea o facea, imi parea rau pentru el. Brusc imi vine in minte un lucru si o intreb pe Sakura cum a reusit sa scape de moarte? Aceasta spune ca e o poveste lunga, dar stie sigur ca Ike e acolo sus si are grija de ea. Ike? Cine naiba mai e si Ike asta? zic eu in gandul meu, putin iritat.
Rozalia se uita la mine si incepe sa rada, deoarece eram bosumflat. Pai, era si normal, nu? Adica, iubita ta rosteste numele unui baiat pe care nu-l cunosti? Si rosteste numele lui cu dragoste? Ciudate mai sunt fetele din ziua de azi.

____Acasa____

Picaturile de apa se scurg incet spre canalizare, in timp ce alte picaturi mici de sange isi fac aparitia in coltul gurii. La naiba! Aceastea sunt indepartate in cateva secunde de apa, facand-o mai rosiatica. Opresc dusul, acesta scartaind putin, si imi iau un prosop alb si moale cu care ma sterg si la final mi-l incolacesc in jurul bazinului, pentru a acoperii “lucrurile”. Pervers mai esti, Sasuke! Mda, vocea mea interioara si in acelasi timp si tampita. Hey! Pe cine faci tu tampita? Ai uitat ca am avut dreptate in ceea ce te priveste pe tine si Sakura? Si ai uitat ca fara ajutorul meu, nu erai acum aici? Nu n-am uitat, voce stupida. Grozav, incep sa vorbesc singur. Spitalul de nebuni, sper ca mai aveti un loc si pentru mine.

Ies din baie si intr-un in camera, unde o vad pe Sakura rasfaind o carte cu coperta visinie. Stai putin! Nu e o carte, e vechiul meu album de cand eram mic! La naiba! Stiam ca trebuia sa-l pun undeva mai bine! Tusesc fals, iar rozalia isi ia privirea din “mica carticica cu aventuri” si si-o indreapta spre mine, rosind instantaneu. E asa de dulce cand face asta. Ma indrept spre ea cu pasi mici, parchetul incepand sa faca zgomot la fiecare pas.

-Deci, debedea mica, iti place sa cotrobaiesti prin lucrurile mele, ha? Zic eu cu un zambet smecher pe fata, luandu-i albumul din mana si aruncandu-l pe birou, daca nu jos pe podea si urcandu-ma deasupra ei. La inceput, parea speriata, dar si-a dat seama de micul meu “joc”.
-Va rog sa ma iertati, domnule politist. Promit ca nu mai fac, zise ea cu o voce senzuala. Arhhh simt ca inebunesc aici! Ii spun ca trebuie sa fie pedepsita, ca oricare fata rea, de altfel.


Ma apropi de gatul rozaliei si incep sa-i dezmierd pielea cu mii si mii de saruturi. Aveam de gand ca in noaptea aceea s-o fac a mea, dar, bineinteles, doar cu acordul ei. O mai sarut de cateva ori, ultima data fiind pe buze si-mi tintesc privirea spre ea. O privesc atent, dar si cu blandete, deoarece vroiam sa fiu sigur ca nu intelege nimic gresit. Aceasta face ochii mari si incepe sa roseasca.

-Vrei sa spui.... zise aceasta, dupa care dau afirmativ din cap, asteptandu-i raspunsul. Dupa un minut am vazut ca ezita, asa ca am oftat si am mai sarutat-o inca o data, dar pe obraz si m-am asezat langa ea, nedandu-i drumul din imbratisare.

Eram putin dezamagit, dar nu-i puteam reprosa nimic si nu o puteam ordona s-o faca, daca ea nu vroia acest lucru. Oi fi eu un "bad boy", dar nu sunt genul ala de baiat care s-o faca cu fetele, fie ca vor, fie ca nu vor, desi, suna destul de incitant. La acest gand chicotesc usor, dar sunt trezit de glasul rozaliei, care ma surprinde, placut:

-Sasuke, vreau s-o facem. Si da, sunt sigura. Dar, este prima oara, si incepe sa roseasca. Prima oara? Ma simt si mai bine stiind ca voi fi primul din viata ei. Imi indrept privirea spre ea si cu putine emotii ii zic:
-S pentru mine va fi prima oara, asa ca, nu-ti face griji. Promit ca voi fi bland. Nu as suporta sa daca te-as rani, zic asta si ii pun mana pe chip, mangaindu-l, incet. Atunci, Sakura se ridica si se pune peste mine, zicand "-Deci, hai sa incepem atunci!" si incepand sa-mi guste buzele. Uau! Nu stiam de fata asta a Sakurei. "Va fi distractiv" zic eu in gandul meu si zambind pervers, iar dupa asta ii raspund la sarut.

ATENTIE! URMEAZA SCENE +16!

Limbile noastre se duelau puternic, in timp ce-i dadeam hainele jos rozaliei, la final aceasta ramanand asa cum a lasat-o Mama Natura, in toata splendoarea ei. Imi desfac nodul de la prosop si-l arunc pe parchet, in timp ce saruturile faceau conturul abdomenului rozaliei. Aceasta gemea la fiecare atingere, innebunindu-ma mai tare decat eram. Urc cu sarututrile pana la gat, unde o musc, lasand doua firicele rosiatice sa se scurga.

____Dupa doua minute____

Gemetele noastre se auzeau in toata camera, rozalia unduindu-si corpul la fiecare miscare. Cred ca vecinii deja se plictisisera sa mai bata cu matura in tavanul lor, respectiv podeaua noastra. Din cand in cand ma mai opream, uitanadu-ma la rozalie pentru a fi sigur ca nu fac ceva gresit. O iubeam prea mult pentru a-mi bate joc de fiinta ei, mai ales acum, cand se hotara sa-mi daruiasca puritatea ei.
La final, ma eliberz, dar nu in ea, deoarece eram protejati, caci nu vroiam sa avem mici "surprize, surprize". Termina si ma asez langa ea, gafaind si stergandu-mi stropii de "apa" de pe frunte. "Doamne! Nu stiam ca va fi asa de obositor si de...uau!" Cam asta era tot ce puteam zice in acel moment.

Mi-am indrept privirea spre ea si am vazut ca zambeste, desi am observat ca este cam obosita. Am luat cearsaful si am invelit-o, sarutand-o in acelasi timp in crestetul capului.
-Multumesc, zice aceasta si se puse cu capul pe pieptul meu, in timp ce firele ei rozalii ale parului imi dadeau fiori pe sira spinarii. Nu am inteles ce a vrut sa zica prin acel "Multumesc", dar n-am mai apucat s-o intreb, deoarece deja adormise.. M-am apropiat de urechea ea, sarutandu-i lobul si soprindu-i "Te iubesc", dupa care am luat un alt cearsaf si m-am acoperit, eu si iubita mea adormind imbratisati....


VA URMA....


Bun, asta-i continuarea si sper sa va placa. Lasati cat mai multe comm-uri ! happy2

Electronic :) si Emerlad va pupa ! hi! kiss


It's complicated! - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 19:25

Primaaa heh
Dau edit happy2

__________

Ai idee cat am asteaptam acest capitol? in love
Pur si simplu e genial rusinos
Insa nu inteleg cum de a murit Kevin... huh?
Chiar daca nu-mi placea persoana lui, totusi am o inima crying
So... abea astept sa vad ce se intampla mai departe si... prin ce peripetii mai trec cei doi dap !
Eme... adune repejor next happy2
V-am pupat pisicilor kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre .•°•.Mentosana.•°•. in Lun 17 Oct 2011, 19:40, editata de 2 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 19:37

Suuuper in love
Il ador , este super reusit <3 Deci il ador .
Aww , ce frumos si romatic si pervers a fost in love
Astept nextul , spor la scris si multa imaginatie <3

Te kiss Te in love Te a hug
Ja Ne ! hi!


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 19:52

Nu-i reusit pe saracie...It's complicated! - Pagina 5 269478 Iarasi de dai modesta???It's complicated! - Pagina 5 947835
Scumpa ai scris un capitol superb! It's complicated! - Pagina 5 384738 A fost minunat din toate punctele de vedere, dar ai grija ca am observat cateva greseli...Data viitoare, inainte sa scrii urmatorul capitol, sa nu uiti sa-ti faci un sandwish inainte pentru ca, AI CAM MANCAT din blestematele alea de cuvinte.It's complicated! - Pagina 5 440486
Cam asta a fost singura gresala pe care am vazut-o, dar sa sti ca ADOR capitolul asta si sper sa aduc next cat de repede pot...
Nu ma omati va rog ca sa-mi gasesc inspiratia...It's complicated! - Pagina 5 321908 In momentul acesta capul meu e gol si sti si tu povestea cu zoo...It's complicated! - Pagina 5 947835
Te It's complicated! - Pagina 5 208323 Si promit ca voi aduce ceva tare!It's complicated! - Pagina 5 277621




It's complicated! - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 15:46

Hey fetelor! It's complicated! - Pagina 5 384738 Vroaim sa va spun ca ne-am inscris la FICUL LUNII si daca va place ficul nostru, intrati, cititi si VOTATI-NE! It's complicated! - Pagina 5 348112




It's complicated! - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 21:45

Heii ...

Deci nepoţico am sosit şi eu cu comentariul bine aşteptat ! lough

Capitolul mi-a plăcut extrem de mult , dar ai mare grijă la greşeli că te mănânc !

Mănâncă şi tu acolea un sendwici inainte să faci capitolul ..

Glumesc , nu mă băga în seama ! lough

Deci vreau să ştii că eu aştept cu nerăbdare nextul !

Emee să vii repede cu el !

Spor la scris si inspiraţie ! a hug

Kiss and Hug ! in love


It's complicated! - Pagina 5 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 22:37

It's complicated! - Pagina 5 78717 HeyIt's complicated! - Pagina 5 78717
It's complicated! - Pagina 5 962758 Mia placut It's complicated! - Pagina 5 962758
It's complicated! - Pagina 5 492793 Sti de cand astept continoarea?It's complicated! - Pagina 5 492793
Este pervers si imi place foarte mult.
Perversilor (sunt si eu una dintre ei) le plac perversitatiel ( mie imi plac ficurile perverse)
Vreau next-ul si sa ma anunti
It's complicated! - Pagina 5 968803 StefIt's complicated! - Pagina 5 968803
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 22:16


Hey lume!It's complicated! - Pagina 5 127686 Stiu ca vam facut sa asteptati, dar na...scoala asta ma omoara!It's complicated! - Pagina 5 321908 Sper sincer sa va placa, iar acest capitol ii este dedicat scumpei mele Electronic :) It's complicated! - Pagina 5 208323

Capitolul 14: Scandalul

Sakura’s P.O.V
O dimineata vesela isi face aparitia. Soarele arzator isi scalda razele orbitoare, alungand fiecare particica de intuneric din calea sa. O noua zi avea sa inceapa. Ultima stea de pe cer isi ia la revedere de la noaptea umbroasa incepand sa-si piarda din stralucire, devenind stravezie si apoi disparand subit.
O lumina alba patrunde prin ferestrele patate de ploaie, luminand camera in care ne aflam. Imi deschid incet ochii, evitand contactul cu lumina solara. Ma ridic in sezut uitandu-ma in jur: Sasuke inca dormea. Pff...ce noapte am avut. Dar cum se spune “Am sters totul cu buretele” si astfel ma voi comporta ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat. Totusi, ar cam fi momentul sa plec...I-am cauzat prea multe probleme.
Ma imbrac cu hainele ce le-am avut ieri – nu intelegeti gresit, s-au intamplat atat de multe incat nu am mai avut timp sa trec pe acasa sa ma schimb - , imi prind parul intr-o coada si ma incalt cu botinele maro deschis. Dupa ce imi iau geanta si mobilul, ma mai uit o data in jur. Oftez si ies afara din casa.
Strazile orasului erau aglomerate. “Hmmm...mai aglomerate decat deobicei” Dau coltul si ajung in fata vilei in care locuiam. Imi iau cheile din geanta si deschid usa.
Era duminica, deci asta insemna ca maine trebuia sa merg la scoala si sa-mi aduc aminte o data de vechea mea viata. Nu merita sa renunt la ea. Urc la mansarda si intru in camera mea. Imi arunc geanta si cheile pe pat si ma duc tinta la baie.
Dau drumul la apa in cada, torn spumant de piersici si arunc la nimereala cateva saruri de baie, acestea topindu-se instant la contactul cu lichidul incolor. Ma dezbrac si intru in apa calda, lasand mirosul piersicilor sa-mi inunde narile. Aburi incovoiati ieseau din cada in timp ce o uitima bucata dintre saruri tocmai se dizolva. Las capul pe spate scufundandu-ma pana la gat. Inchid ochii si oftez, luand in palme un pumn de spuma si suflandu-l.
Dupa 25 de minute de relaxare, parasesc baia si ma duc tinta la dulap sa-mi aleg niste haine. In final ma decid sa-mi iau o pereche de blugi mulati negri, un maieu rosu mulat cu decolteu pe masura si o pereche de converse rosii. Ma indrept spre masuta de machiaj si imi aranjez parul. Il intind cu placa, prinzandu-mi bretonul cu noua agrafe. Nu aveam chef de teme. Si nici foame nu-mi era. Ei bine, ma trantesc in pat, iau telecomanda si pornesc televizorul. Dau la nimereala canelele si nimeresc pe un canal cu “National News”. Era o prezentatoare cu o voce piticagaiata de papagal si imbracata de prost gust, dar ma rog...Probabil are si ea ceva important de spus si la urma urmei, mai trebuie sa o asculte cineva pe saraca femeie.
- Faimosul cantaret Kevin Misato, a fost prins de catre politisti sechestrand o tanara domnisoara intr-o fabrica abandonata din Florida. Autoritatile locale spun ca acesta se afla acum la spital in stare critica, iar doctorii spun ca sunt slabe sanse ca acesta sa supravietuiasca. Si chiar daca va supravietui acesta ar putea ramane cu bratul stang paralizat.
Colegii sai din trupa “Vampire Knights” sunt extrem de nervosi pe el si se zvoneste ca trupa se va desfinta. Ar putea fi acesta sfarsitul carierei lor? Aflati numai la “National News”!
Ok...Deci sa inteleg ca nemernicul a devenic subiect global, ca sa zic asa. Eh, asta e! Sper doar sa nu fiu eu sau Sasuke acuzati pentru ceva. In fond, nu a fost vina noastra...

Imi cer scuze daca e prea scurt...Sper sincer ca prietena mea Losty sa nu va dezamageasca :)




It's complicated! - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:44

8-> imi era dor de felul superb in care povestesti tot ceea ce se intampla in love . Imi pare rau ca nu am mai citit, dar din cauza scolii sad . Dar am citit acum ceea ce pierdusem... si pffff ce mai poveste.... huh?
Astept nextul sunt foarte curioasa sa vad ce se ma intampla in continuare. Sa-mi dai PM cand il pui pwp kiss



It's complicated! - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 It's complicated! - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 17:07

OMG huh?
De ce nu mai anuntat de next? hmm...?!
Insa cui ii pasa? L-ai adus si abea asteptam in love
Sper ca Losty sa-l aduca repejor ca eu una abea astept sa vad ce se mai intampla heh
V-am pupat pe amandoua kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre .•°•.Mentosana.•°•. in Mar 15 Noi 2011, 09:34, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 07 Noi 2011, 16:50

mda...dar nu va inghesuiti la commúri...It's complicated! - Pagina 5 138742




It's complicated! - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 07 Noi 2011, 16:54

Imi place la nebunie daci nam cuinte
Un singur cuvant ar descrie ficul:suuuper
Adu rapid nextu ca mor de curiozitate sa vad ce se mai intampla



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 22:29

Imi place extrem de mult ficul asta si sper sa aparanextu ,mai repede
Oricum o sa astept cu nerabdare asa ca pana atunci multa inspiratie in viitor
Bye,
bye


It's complicated! - Pagina 5 Lolo


“I've never fooled anyone. I've let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn't argue with them. They were obviously loving somebody I wasn't.”
― Marilyn Monroe
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 15:27

Helloo everybody ! :
Stiu stiu, am lipsit FOARTE mult, dar sunt pedepsita. ! sad
In fine. Multumesc pentru dedicatie scumpa mea scriitoare ! kiss
Cast te ador eu pe tine! <3
Asa, capitolul a fost superb, insa nu inteleg de ce a plecat Sakura asa.
O sa aduc continuarea...nu stiu cand, dar nu va promit ca va fi ceva special!

Electronic :)


It's complicated! - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 21:08

Hei dragele mele...am venit cu critica...scuze de intarziere dar mia luat ceva pana sa citesc tot ce ati scris pana acum. Eu una acum o sa critic decat ultimul capitol postat.

Descriere: Descrierea exista dar nu stiu, parca i lipseste acel ceva ce face o poveste mai interesanta. Ar trebui sa mai exersezi.

Naratiune: Este buna dar ar trebui sa te axezi mai mult la ce a simtit Sakura. Sa ne transmiti noua cititorilor, exact starea ei.

Dialog: Nu am ce zice aici pentru ca nu a existat dialog.

Greseli de tastare: Nu am vazut

Estetica: Este minunata


Pai atat am avut de zis.


[center][img]It's complicated! - Pagina 5 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 00:03

Uoff meritati o bataie..Nu mai anuntati si voi lumea cand puneti next-uri a?
Imi place capitolul, desi a fost cam scurt. Astept continuarea repejor si sa imi dati si mie un pm:P..va pup!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 14 Noi 2011, 17:53

Merci de critica Puffi si da...scuze ca nu v-am anuntat de next dar a trebuit sa-l postez pe fuga si apoi sa inchid computer-ul, deoarece plecam undeva.

Si asa - e o povestioara lunga - a doua zi am uitat, pentru ca sunt o cascata si mi-am adus aminte la scoala, in ora de chimie. Asa ca, am pus mana pe ipod si m-am apucat de scris in ora. Normal, m-a prins proful si mi-a confiscat ipodul. Nu am reusit sa trimit destule pm-uri. Pentru curiozitati mi-am recuperat ipodu': l-am sterpelit din biroul profului la 7 dimineata a doua zi, pentru ca am fost elev de serviciu pe scoala It's complicated! - Pagina 5 169309 Dar na...am vazut ca veniti cu commuri si nu m-am mai chinuit...Asa ca 1000 de scuze din partea mea! :)

Byeee :*




It's complicated! - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Mar 15 Noi 2011, 09:37

Cand vine Losty cu nextu? sad
Vreau nextu, sau plang crying
V-am kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:02

Buna buna la toti ! :)
Losty la mixaj ! in love lough
IMI CER MILIOANE SI MILIOANE DE SCUZE CA V-AM FACUT SA ASTEPTATI ! sad Sunt groaznica ! ! ! sad Sorry sorry sorry ! kiss kiss
Am avut cateva probleme cu mama, cu notele cam micute si din aceasta cauza nu am putu scrie continuarea. Moooama aproape 2 luni ! lough
Sper sa va placa acest capitol, desi NU ESTE NIMIC SPECIAL ! Va asigur ca nu am avut nici o idee cand l-am scris, asa ca sa va asteptati la cei mai rau. !
Deci, sper sa va placa si acest capitol luati-l ca pe un bonus de Craciun.
Aaaa daaa ! In legatura cu celelalte ficuri ale mele : Teach me how to love again si I need you More. Nu va faceti griji. Pun si la ele continuarea.
Deci, sper sa va placa, even if isn't good. !
Lectura Placuta ! :)


Capitolul 15- The car accident

Sasuke's P.O.V.

Doamne! Ce mai noapte! Imi simt corpul greoi, iar ochii parca nu vor sa se deschida si sa faca cunostinta cu o noua zi. Oare asa te simti dupa ce o faci prima data? Habar-nam. Cu greu, imi desfac pleoapele, la inceput vazand doar ceata, mai apoi, insa, vederea fiind mult mai buna. Ma intreb oare ce face printesa mea rozalie? Ma intorc pe partea dreapta, eu fiin la perete, si observ, socat, ca Sakura lipseste. Unde ar putea fi? De ce a plecat fara sa-mi spuna sau macar sa-mi lase un bilet?
Deveneam ingrijorat. Daca o rapise cineva si prostul de mine nu a auzit? Daca, daca si iar daca. Ahh, Sasuke ! Panica pusese stapanire pe mine, in timp ce ma imbracam cu o mana, in cealalta fiind telefonul cu care incercam sa dau de Sakura. O sunasem odata, de doua ori.....de douazeci de ori si tot nu raspundea. Ce-a patit?
Brusc, ma opresc. Eu? Oare, eu sunt de vina? Oare ce s-a intamplat noaptea trecuta a facut-o sa plece? Atatea intrebari si atat de putine raspunsuri. <> Mda, se pare ca nu am scapat de enervantul asta de ego al meu. <> Pe tine! Doamne Iarta-ma, am ajuns sa vorbesc singur. Pun telefonul pe masuta si ma duc in baie unde pornesc apa si-mi stropesc fata, la contact corpul tremurandu-mi putin. Imi iau repede un prosop mai moale si-mi sterg picaturile de lichid de pe fata, ma incalt, iau telefonul si pornesc spre casa Sakurei.
Pe drum, incercam sa gasesc o logica a ceea ce s-a intamplat: "Sakura, iubita idolului meu, s-a mutat la acelasi liceu cu mine, in aceeasi clasa. La putin timp, si Kevin s-a mutat. Ma indragostesc de ea nebuneste si dupa aflu ca Kevin o tine pe Sakura captiva intr-un depozit. O salvez, il bag in spital pe Kevin si fac dragostea cu ea, dupa care ma trezesc, aceasta nefiind langa mine." Bun, acum ca am dat lucrurile prin revista nu-mi mai ramane de facut decat sa cer cateva explicatii. Totusi, trebuia sa fie un motiv pentru care Sakura ma "abandonase", daca pot sa spun asa. Doamne, dar cat de departe sta? Sau ma misc eu incet? <> Ooo mai taci! E o chestiune pe viata si pe moarte, asa ca shut the f**k up! De cand am inceput sa vorbesc asa, nu stiu, dar imi place, baby ! Arrr!

Ajuns intr-un sfarsit acasa la rozalie, m-am oprit cateva secunda ca sa iau aer, drumul epuizandu-ma. Gafaiam puternic si simteam cu obrajii ma ardeau. Mi-am aranjat un pic tinuta, parul si am tusit ca sa para cat mai natural, dupa care am batut la usa masiva din lemn de stejar. Nimic.
-Sakura! Stiu ca esti acolo! Sunt eu, Sasuke. Te rog, deschide! Vreau sa vorbim... ultimele cuvinte le-am spus mai incet. Dupa doua minute, simt cum incep sa cad, ajungand intr-un final pe parchetul Sakurei.

Ma dezmeticesc repede si ma ridic in varful oaselor, atintindu-mi privirea spre rozalie, care avea o tinuta... Doamne, ce-mi faci tu mie?
-Trebuie sa vorbim, ii spun eu dupa care inchid usa. Ea da nepasatoare din umeri si ma conduce in living. M-am descaltat si eu, ca tot omul, in timp ce analizam casa. Eleganta, stilata dar modesta. Hmm, frumusica! Intru in living si ma asez pe o canapea micuta din piele intoarsa de culoare bej. Glasul zanei mele ma trezeste din visare, intrebadnu-ma daca vreau ceva de baut. Ii raspund politicos ca nu doresc, in schimb zicandu-i ca trebuie sa vorbim despre noaptea trecuta. Aceasta ofteaza si se puna pe podea, in stilul lotus. Nu stiu ce m-a facut sa ma ridic, dar simteam nevoia.

-Uite Sasuke, noaptea trecuta a fost una magica pentru mine si cred ca si pentru tine. Iti multumesc ca m-ai salvat si-ti voi fi recunoscatoare toata viata, doar ca...la naiba! Suntem niste adolescenti, Sasuke! Vom termina liceul in curand, vom da bacul si vom merge la universitate! Nu ne puteam juca de-a dragostea asa. Nu ma intelege gresit, te plac foarte mult, dar fiecare are o viata, iar maine, aceasta viata va incepe din nou.
Am ramas inmarmurit de vorbele fetei. Practic, nu puteam misca nici un muschi. Totusi, reusesc sa spun ceva, dar totusi, inca fiind uimit:
-Adica, vrei sa spui ca....sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic? Nimic intre noi? Sa uitam de ceea ce am trait azi-noapte?? zic eu, dar cred ca urlam.
-Ar fi cel mai bine, atat pentru tine cat si pentru mine. Sasuke, ti-am provocat numai necazuri de cand am venit. Imi pare rau, zicand asta isi lipeste palma ei fina de obrazul meu, mangaindu-l incet.

Nu stiu ce-mi veni in momentul ala, dar m-am dat inapoi cativa pasi, fata mea incruntandu-se, cam tare.
-Vrei sa nu ne mai vedem? Vrei sa uitam ca existam?? Foarte bine, atunci. O sa uit de existenta ta, a lui Kevin si a dragostei pe care ti-o port nebuneste! La revedere, Sakura Haruno! Si zand toate astea, plec. Nu stiu unde, dar asa nervos cum eram, am plecat. Cerul incepea sa se innegreasca, iar stropii de ploaie nu incetau sa apara.
Auzeam vag cum rozalia imi striga numele in disperare, dar eram prea nervos ca sa ma mai intorc.
Dintr-o data, o lumina alba orbitoare imi afunda privirea in infinit, putand auzi doar atat :-"Sasuke, ai grija!", un claxon de masina si o bubuitura. Dupa aceea, nimic....[/i]



Sper sa va placa si va multumesc ca ati avut atata rabdare. !

Love yaa `! in love


It's complicated! - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:14

Genial o.o

Ador capitolu in love

Saracu Sasuke :o3

Sper sa nu moara sau ceva de genu :o3!

Te pup kiss





    It's complicated! - Pagina 5 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
It's complicated! - Pagina 5 Asss10It's complicated! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:24

Haii maa sad Deci m-ai facut sa plang, chiar nu ma asteptam la un astfel de capitol. Daca tu spui ca nu ai avut imaginatie atunci eu iti spun ca ai avut chiar foarte multa. Pot spune ca desi ma asteptam la ceva de acest gen de la tine, m-ai luat prin surprindere cu acel motiv oarecum ciudat pe care l-a invocat rozalia pentru a-l face sa o ia razna. Adica stiu ca sunt adolescenti si aas mai departe, dar chiar nu merita o sansa? Dar ce tot spun eu aici?! Nu, nu, cred ca mi-ai facut ceva.. Uite din cauza ta devin sentimentala :)) Noo, bun, pai ce sa iti spun, imi place mult descrierea si naratiunea care se imbina frumos, iar dialogul nu este sec. Cred ca am vazut o singura greseala de tastare pe la sfarsitul capitolului, era un verb la gerunziu.. Spor la scris in continuare.. Te-am pupacit dulce.. in love Succes la scoala si sa ai note mari..

choco^^


It's complicated! - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 21:02

Oh, da...S-a enervat Saucy :>
Doamne, cat iubesc ficul asta...
Si ne-ai adus si un capitol nou? Pai, ia, zic eu, sa va fac sa zambiti cu un comment :> (cred :)) )...Ca meritati >:D<
Hmmm...sper ca nu va asteptati la cine stie ce analiza amanuntita...in fond, nici nu sunt critic...
Eu spun ca IL ADOR si astept le next. :>

<3


It's complicated! - Pagina 5 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 21:20

Ooooo... ce ma bucur ca ai pus nextul. a hug
Totusi cata tensiune.... nu pot sa cred ca Sakura nu mai vrea sa fie cu el din cauza asta, e chiar ridicol. biciuitor
Si mai si... mai dat gata cand ai spus ca l-a calcat o masina. ingrijorat
O Doamne cat suspans, abia astept sa vad daca se termina cu bine. in love
Scumpele mele aveti un fic grozav, nu ma mai satur de el.
P.S: Ai un stil de a povesti de ma face sa tresar. Pe bune, esti o scriitoare adevarata love
Spor la scris si la idei love

PwP kiss



It's complicated! - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 It's complicated! - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Continut sponsorizat




It's complicated! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated!   It's complicated! - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

It's complicated!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-