Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata complicata - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata complicata - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O viata complicata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 18:41

A venit si nextul, spor la cictit si sper sa va placa!!!


Cap.IX Tineti prieteni aproape iar dusmanii si mai aproape
Konan vine foarte fericita fericita spunadmu-mi ca Karin este insarcinata cu Sasuke, cand am auzit parca titul se prabusise, dar cum de ce i-a spus ce vrea sa faca,ma simteam ca ultimul om de pe pamant dac a aflat este clar ca nu am nici o sansa cu Sasuke, foarte suparata ma duc sa imi fac un dus fierbite a mai scap de griji si murdarie,dupa ce sunt gata Konan ma i-a de mana si imi zice ca vom merge la Sasuke si Hinata desigur,deparca asta nu mie deajuns imi venea sa mor dar ce sa fac am acceptat intr-un final.Ajunjem laSasuke are o casa cu doua etaje foarte mare si frumoasa mergem pe terasa si vorbin iar Sasuke aduc esampania pentru a sarbatori, daca ar afla Sasuke ca defapt nu este al lui nu stiu ce ar face.
Konan:Deci Sasuke cum ai aflat?
Sasuke:Pai Karin vorbea cu Itachi ca vor sa-mi faca o surpriza, sa-mi zica Karin prima dar nu stia cum asa ca i-a zis prima data la Itachi
Sakura:ce dragut veti forma si voi o familie(da cum sa nu imi vine sa vomit deja)
Hinata: si veti sarbatori.
Sasuke:Deja ma gandeam sa cumparam niste haine si jucarii
Karin: nu crezi ca ne grabim adica..
Sasuke: nu vreau totul de pe acuma sunt asa fericit
Sakura:(pun pariu ca fericirea asta nu va tine mult)
Il vad pe Itachi foarte nervos nu ma mire de ce , se uita la Karin forte nervos,iar Karin foarte speriata si confuza, Eu stau retrasa pe scaun forte tacuta si cam pricajita, ma gandeam poate va afla odata,i-as spune eu dar daca nu ma va crede mai bine lasa va afla si singur.Cu toti erau fericiti pentru cei doi numai eu nu,si observam ca Itachi se uita foarte urat la ea,iar Karin era foarte intimidata.
Konan:Sakura ce ai patin de esti asa posomarata?
Sakura:nimic dor ca ... nimic lasa.Toti ceilalti se duc in bucatarie iar Karin ma i-a de brat si imi zice:
Karin:Sakura vezi ce faci crzi ca nu te-am vazut cum te uitai la Sasuke la meu
Sakura:Ce vrei sa spui nu este adevarat...
Karin:Auzi taranco ca numai asa te pot numi, daca te atingi de el te voi distruge
Sakura:Dar o femeie care isi inseala iubitul si ramane insarcinata cu fratele sau cum se numeste? Intervenit de High: Fara astfel de cuvinte. Sau macar cenzurat : p*******?.Da exact am auzit tot ce vorbeai tu cu Itachi asa ca nu te mai ascunde.
Auzind astea s-a facut ca un mielusel si se dadea pe langa mine si ma implora sa nu ii zic lui Sasuke, dar fiindca am o inima buna am acceptat sa tac, dar daca mai face un pas gresit cu siguranta va afla.Apoi ne ducem la jos si petrecem alaturi de ei,Karin uitandu-se la mine cam ciudat.
Ajung acasa,si imi suna telefonul,raspund iar o voce de barbat imi spune...



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 20:09

A venit si nextul

Cap.X O veste proasta

Ma suna o voce de barbat cam tremurata si imi zice sa vin in oras pentru ca ceva grav s-a intamplat cu fratele meu,se auzeau sirene de politie si salvarea de asta ma cam ingrijoram eram foarte panicata nu mai stiam ce sa zic,le spun fetelor ca trebuie sa plec rapid si alerg catre destinatie.Acolo il vad pe Takumi lesinat pe jos plin de sange,se pare ca a avut un acident cu motocicleta,ma duc langa si cad in genunci in momentul ala simteam ca o sa mor de ce trebuia sa se intample asta,nu este fratele meu dar simteam cum inima mea mi se rupe in mii si mii de bucatale, chiar daca nu ne intelegeam prea bine in copilarie parca nu pot sa-l vad asa plin de sange pe jos.Dupa ce plang cu capul pe pieptul lui imi pune mana pe fata mea si imi zice ca totul va fi bine apoi inchide ochii atunci m-am sperit foarte tare si strig repede dupa o salvare ajunge foarte tarziu din pacate incerc sa-l salvez ii fac repiratie gura la gura si impreuna cu pritenul lui si apasam tare pe inima, vine insfarsit si salvarea apoi il duce la spital si merg si eu, intra intr-o sala unde astept foarte mult eram nerebdatoare sa vad rezultatele nu mai puteam astepta, au trecut doe 30 min. dar mi se pare ca a trecut 2 ore, astept pe oe hol si ma plimb de colo colo plangand,insfarsit vine si doctorul si imi zice...

Acasa la Sasuke se povestea despre o petrecere in cinstea lui Sasuke pentru ca a mai performat in minca iar invitatii vor fi doar prieteni apropiati, servitorii pregatesc mancarea si decoreaza casa pentru fericitul Sasuke
-Deci pe cine vei invita Sasuke
-Prieteni apropiati,Sakura Konan si mai vad eu
-Sakura ?
-Pai nu este prietena lui Konan deasta o chem nu din alt motiv
-Sunt foarte sigur ca nu din alt motiv.
Iata ca vine si Naruto Itachi pleaca cat timp cei doi povestesc iar Sasuke ii dezvalie lui Naruto este indragostit de cineva
-Fata asta Sakura mi se pare interesanta este asa de draguta
-Da o fi dar trezestete esti cu Karin si ai mai lasat-o si insarcinata
Da...Da ai dreptate pana la urma poate este doar o simpatie, sper
.Mai povestesc ei pana cand Sasuke isi ivita prietenii va fi o petrecere pe cinste zice el cu gura pana la urechi.

La spital eu stau forte incordata iata ca vine si prietenul lui Takumi, Takashi ii spun cine sunt iar el incearca sa ma linisteasca, il intreb cum s-a ajunsla asta iar el imi zice ca a facut curse si s-a ciocnit cu masina si asa a fost, eu nu prea il cred dar daca e a fost defata nu pot zice nimic.Of Doamne nu mai vine si doctorul asta ma tine ca pe ace nu puteam sta locului nici un minut,tremuram de nerabdare si frica daca ar zice ca nu va mai trai am un setiment si nu stiu de ce ca o sa mor si eu alaturi de el.Peste cateva minute o vad si pe Linda mama lui a noastra defapt,plangea de nu mai putea, vine la mine ma imbratiseaza si ma intreaba ce s-a intamplat din pacate nu-i pot spune concret dar ii zic ce am vazut, vedeam ca nu se mai putea tine pe picioara si ca aproape lesinasen ne rugam intruna sa traiasca.Iata ca vine insfarsit si imi zice ca Takumi va fi bine are cate rani cam grave dar va supravietui si ii va pune piciorul si mana in ghips, amandoua rasuflam usurate si ne mai linistim.
Aud telefonul cum suna este Konan zice ca Sasuke da o petrecere la el acasa si ca ne-a invitat si pe noi,sincer nu prea sunt in stare dar cred ca a sa ma duc totusi,o las pe Linda si prietenul lui Takumi la spital cat timp eu ma duc acasa sa ma pregatesc.Ajung acasa ii zic lui Konan ce mi s-a intamplat iar ea imi spune ca ar fi bine sa merg la petrecere sa ma mai relaxez dupa cele intamplate,zis si facut ma duc sa ma schimb. imi las parul desfacut ma imbrac cu o fusta scurta si cu o bluza roz cu desene ma machez si plecam la drum.Ajunsi acolo vad foarta multa lume char si pe Naruto Hinata se duce cu el si foarte rusinati vorbesc iar eu cu Konan ne ducem deoparte si facem cunostinta cu prieteni de ai lui Sasuke.Mi la prezentat un anumit tip Gaara care mi se parea foarte cunoscut dar nu stiam de ce.
Gaara:(oare sa fie ea care... nu nu cred)
Facem cunostinta mandoua cu el Konan sta de vorba su Gaara iar eu ma duc sa beau ceva cu Sasuke dupa mine
-Iti place petrecerea?zice el cu un zambet fermecator
Da oarecum ai muncit mult
-Cam asa ceva, sa te distrezi eu am plecat
Din pacate eu nu prea o am cu bautura si de la patru pahare de wisky m-am imbatat si pe Sasuke il vedeam umpic cam ametit, ei bine dupa ce m-am imbatat am facut cea mai mare prostie din viata mea...

Daca va placut pun nextul maine!!!!



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 20:37

Ce prostie? Ce o sa faca Saku? Miha draga sa-mi spui maine sau mai bine pe chat ca nu am rabdare. Te log! i love you
Next!

PS: PRIMA!!!!! nr1 nr1 nr1 dance2


Lumea mea, lumea ta, lumea noastra. Una plina de culori...




Habata itara
Modorenai to itte
Mezashita no wa

Aoi aoi ano sora.


My love is very powerful. My love... For you. I love you wiht all my heart!





Permite iubirii sa traiasca!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 21:19

Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! O viata complicata - Pagina 2 544217 O viata complicata - Pagina 2 544217 Super next-uri!!! Scuze ca nu ti-am dat comm si la celalalt capitol dar nu am mai intrat! O viata complicata - Pagina 2 307712 O viata complicata - Pagina 2 78717 Oricum: NEXT!!! O viata complicata - Pagina 2 947835




O viata complicata - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Oct 2011, 18:42

Ei bine am pus nextul sper sa va placa

Cap.XI O noapte agitata

Bine deci la petrecere am baut alcool dar nu prea mult ca m-am si imbatat,a doua zi de dimineata m-am vazut cu Sasuke tinandu-ma in brate si dezbracati amandoi.jur ca atuci cand lam vazut nu stiam daca sa urlu de bucurie ca insfarsit stau asa de aproape de iubirea mea sau sa urlu de nervi si de rusina ca am facut asa ceva,ma simteam asa bine dar tot odata asa de rau ca am inselato pe Karin defapt el, dar eu am avrut defapt nu stiu sunt confuza.Imi i-au hainele repede pe mine dar nu apuc sa ma imbrac toata ca se trezeste Sasuke, si se uita la mine cu un zambet pervers de imi venea sa-i dau una, ne uitam unul la altul eu toata rosie la fata de imi venea sa lesin si el deparca cu zambetul pe buze deparca mai vroia.
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu va rog scuzatima nu am vrut. doar eu... Si ma intrerupe venind la mine si ma saruta,cred ca am sa mor nu pot sa cred ca ma sarutat ma simteam in al noualea cer, mii de inimioare era prin capul meu, intrerupe sarutul foarte usor si imi zice sa uitam de toate astea, ma imbrac repede si fug spre casa, cum pot da eu ochii cu Konan daca afla ce am facut ma spanzura, sper ca nu.
Ma duc foarte rusinata acasa, si din cate vad nu sunt fetele doar mama o intreb unde sunt iar ea imi zice ca inca dorm ce bine,defapt oricum cred ca au remarcat ca eu nu am venit acasa , imi pun sa manac iar mama ma i-a la intrebari.
-Unde ai fost aseara.
-Aseara la petrecere nu tiam zis
-Dar fetele venisera iar tu nu
-A,zau? pai am mai stat cu niste prietene.... si intelegi tu
-Sper sa nu fi facut vreo tampenie

Acasa la Sasuke o liniste deplina in casa pana cand vine Karin si il distruge pe saracul baiat cu atatea intrebari, ula icepe sa planga deparca a ajutao cu ceva acest lucru.
Unde ai fost aseara imi poti raspunde
-Pai cu baieti...
-Da cum sa nu ma crezi asa proasta cine stie cu ce fufe ai umblat
-Hai nu zi asta nu te cred proasta(Nu pe naiba, dute incolo de Intervenit de High: P******* : As vrea sa nu mai folosesti astfel de cuvinte. stresanta)
Dintr-o data se aude o ciocanitura in usa,Sasuke se duce sa vada cine este cand a deschis usa era...

Pai nu prea mai iesit, spuneti voi





O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ
Genin
Genin
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ~`In Naruto World ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Nebunăă`;x

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Oct 2011, 18:51

~`Hey O viata complicata - Pagina 2 78717

~`Ador ficul tau, iar capitolul este foare frumos O viata complicata - Pagina 2 962758

~`Astept nextu` O viata complicata - Pagina 2 301723

~`Mia-Chan te O viata complicata - Pagina 2 208323 si te O viata complicata - Pagina 2 78717

~`Ja Ne O viata complicata - Pagina 2 127686 O viata complicata - Pagina 2 301723


O viata complicata - Pagina 2 Billkaulitzbymyvioletdr

~`[;x]Bill is sexy...:>
Bill is fine...
But sorry girls ;)
Bill is MINE >:) <3`[;x]
~` Niemand versteht mich besser als du...<3
~`Ich liebe dich Bill <3
~`Mein leben, mein engel <3
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Oct 2011, 19:25

Tot ce mai pot zice este: NEXT O viata complicata - Pagina 2 544217,nu de alta dar m-ai lasat fara cuvinte!!! O viata complicata - Pagina 2 962758O viata complicata - Pagina 2 947835 O viata complicata - Pagina 2 78717




O viata complicata - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Oct 2011, 23:13

as vrea sa styu dc gaara crede ca o cunoate pe.o era sa uit. ficul e super dar numai la punctuatie mai ai putin de lucru in rest ficul e grozav si abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 11:14

Da dupa ce am terminat de citit am ramas intr-o ceata de....
Ar trebui sa ceri sfaturi unui crtitic si sa faci si o cerere, ficul are nevoie de asta.
Pune nextul mai repede, bine ?

Succes !
Craciun fericit!



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 10:51

Hei am revenit,sper sa va placa nextul meu

Cap.XII

Bate la usa iar Sasuke merge sa raspunda,era prietena lui Ino o fata blonda cu ochii albastri si foarte frumoasa,si ea avea o afacere,are doua magaine de haine si ii merge foarte bine,venise acasa la el pentru a colabora in preuna si sa stea cateva zile la el.Nici bine nu intrase in casa ca Karin "doboara" pe ea si o intreaba tot felul de chestii,ea crezand ca este vreo amanta de lui Sasuke,dar el o linisteste zicandui ca este doar o prietena apropiata si il ajuta in afaceri, ii face mai bine cunostinta cu ea iar Karin se duce in camera ei.Intre timp Sasuke se hotaraste sa o duca la firma lui sa vorbeasca linistiti.Ajunsi acolo Saske observa ca Sakura nu a ajuns inca, ii se para ciudat pentru ca a ajungea mereu mai devreme,intrand in biroul lui cei doi incep sa vorbeasca despre ce s-a mai intamplat in viata lor.

Sakura: Vai uite cat e ceasul trebuie sa ma grabesc deja am intarziat mult,sper ca Sasuke sa nu fi ajuns inaintea mea,ajung la munca dar nu il vad pe Sasuke poate nu o fi ajuns, e bine atunci.Mai stau impic si il vad pe Naruto cu un buchet mare de flori si imi spune ca il duce Hinatei,din cate stiu Konan nu pre il lasa sa se atinga de ea nu stiu de ce dar poate crea ceva mai bun pentru sora ei,si o cred la cat de tantalau poate fi uneori...

Ino:deci Sasuke ce ai mai facut decand nu ne-am mai vazut?
Sasuke:nu intreba am facut cea mai proasta alegere
Ino:nu stiu de ce dar nu ma mira, si cum adica ce ai facut de data asta
Sasuke:Karin cea cu care ti-am facut cunostiinta e iubita mea si trebuie sa ma casatoresc cu ea dar eu nu mai vreau
Ino:pai si... de ce nu te desparti de ea? te ameninta,aa nu stiu te santajeaza
Sasuke:nici una nici alta, e gravida cu mine,dar problema cea mai mare este ca m-am indragostit de secretara mea,m-am si culcat cu ea nici nu stiu ce sa fac
Ino:ma da grea e viat ta, eu as parasio daca secretara arata bine.
Sasuke:Hai la suc mai bine n-am chef de munca.

Ino:ies cu Sasuke din birou si ii vad secretara dar mi se pare foarte cunoscuta,ii zis lui Sasuke sa mearga inainte,ma duc eu la ea si o intreb mai amanuntit cine este poate o cunosc.
-scuza-ma,cum te cheama
-Sakura Haruno
-Nu stiu de ce dar mi se pari unoscuta.A gata cred ca stiu ai fost la liceul Kanagawa Sogo
-da
-eu sun Ino Yamanaka am fost colege
-a da nu pot sa cred ca nu te-am recunoscut
-nici eu,am auzit ca Sasuke a invitato pe Konan si sora ei la un restaurant ar fi tare sa vi si tu ii spun ca te-am invitat eu,
-pai sigur ca o sa vin locuiesc cu elegg
-pai ne vedem

Naruto cu ditamai buchetul de flori se duce la Hinata foarte emotionat nici sa vorbeasca nu mai putea,dar langa ea era si Konan se duce la ele ii da buchetul Hinatei si o cheama pe Konan sa vorbeasca.
Naruto:Konan hai sa vorbin de la barbat la barbat,adica de la barbat a femeie.Eu o plac pe Hinata si nu ma poti opri daca e o si fur de acasa
Konan: mai intai invata sa te stergi la fund si dupaia vi sa o iei de la mine.

Seara toti se aduna la restaurant in afara de Iachi el ramasese acasa, situatia nu era prea placuta: Karin murea de ciuda ca Ino si Sakura statea langa el mai ca ii venea sa le omoare,Sakura era stanjenita de Sasuke,Konan ii venea sa il omoare pe Naruto ca se dadea la Hinata era as o liniste,pana cand Naruto se ridica cu paharul de vin si zice: sa traiasca iubirea dintre mine si hinata
Konan:ce ai spus sobolan,darar ciuma in tine
Sasuke:ar trebui sa va linistiti
Konan: pana nu il bag pasta in mormant nu ma las.Hinata incearca sa ii desparta dar tot se certau.Ino atigandu-l pe Sasuke pe umar ii zice sa faca si el un toast iar atunci Karin se enerveaza si incepe si ea sa urle,profitand de situatie Sasuke o i-a pe Sakura si ii spune ca...


Pai cam atat daca va placut maine vine si nextul



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 12:49

Buna a hug
Multumesc de anunt scumpo kiss
Pai mai ai cateva greseli de tastare pe ici colo.
Ce-i spune Sasuke?
Nu-mi vine sa cred... eu i-as da una in cap Karinei.
Astept next-ul scumpa mea in love



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 13:11

hei , eu un fic destul de reusit ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

pune-te mai repejor pe tastat ca de nu te bat

bafta si pupici


O viata complicata - Pagina 2 S6he8w
O viata complicata - Pagina 2 Npi5xg
O viata complicata - Pagina 2 2myt0zq




O viata complicata - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 16:40

Cap.XIII Marturisiri

Sasuke o i-a de la masa pe Sakura si o duce intr-un loc mai retras pentru ai spune ce simnte nu mai ca nu poate pentru ca Naruto tot fuge pe langa el de fruca lui Konan,ca daca lar prinde lar jupui.
Sasuke:Naruto lasama la mama naibii in praznic sa ii spun Sakurei ca o iubesc
Sakura se inroseste la fata mai ca lesina iar Naruto ramane intepenit la ce aude
Saakura:Sasuke ma placi?
Sasuke:pai vroiam sa ti-o spun in alt mod.Si tu Naruto i-a hai joc de glezne.Oricum ne intalnim in parc si iti povestesc mai multe
Sakura:bine
Karin:Sasuke unde ai fost
Sasuke:la bae
karin:Pai si Sakura
Sakura:sa beau apa

Dupa ce pleaca toti de la masa cei doi gasesc o scuza si raman singuri,in sfarsit pentru ei un moment singuri,se duc in parc iar Saske incepe sa vorbeasca primul
Sasuke:sti ca eu aminceput sa te iubesc chiar de cand te-am vazut
Sakura:sinceri si eu deaia ma comportam ca o idioata dar ma bucur ca acum sti
Sasuke:ce-ar fi sa ne intalnim aici de fiecare data,sa fim ca niste iubiti,dupa ce ne terminam treaba,sigur m-as bucura sa te vad pe tine deficare data cand ma simnt singur
Sakura:Sasuke si eu tin la tine sti asta dar cu Karin ce faci ai si un copil cu ea{o Doamne imi vine sa mor,cum sa il iubesc daca eu il mint nici nu stiu ce sa fac sa-i spun ca,copilul nu este a lui}
Sasuke:se va rezolva vei vedea tu da pana atunci sa tinem secret relatie noastra...

Cand Sasuke ajunge acsa vede un scandal mate intre Karin si Ino se pare ca nu-i convina ca Ino ta cateva zile acasa la ei,stati linistiti ca nu ii ste frica ca ar putea sa ii fure iubitul,cel mai team ii este sa nu ii strige planurile pentru ai lua banii.Dar Ino simntea ca e ceva in neregula cu ea asa ca si-a propus sa o urmaresca.

A doua zi Ino i-a camera de filmat si incepe sa o urmareasca,rima data s-a dus in fata unui magazin cand a vazut ca ii da niste bani unui om nu ii s-a parut asta ciudata asa ca continua urmarirea,apoi se duce la un magazin de haine pentru copii si acasa.Ajunsa acasa aude niste zgomote din camera lui Karin cand da sa vada aude ca Karin a latit o gasca de mafioti sa-l ucida pe Sasuke,si ca,copilul nu e lui.Fericita ca a filmat tot ea pune camera de filmat pe birou la ea in camera si merge in bucatarie sa manance iar mai apoi cand se intoarce ce sa vezi...








O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Ayumi
Academy Student
Academy Student
Ayumi

Sex : feminin Localizare Localizare : Everywhere!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 20:55

Ce!?!?!? Iti bati joc de mine?! Te-ai oprit si tu la ce era mai interesant! >.< De ce ma torturezi? T_T O sa plang! O viata complicata - Pagina 2 896861 Vreau next! O viata complicata - Pagina 2 127686
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 14:43

Cap.XIV

Cad se duce Ino in camera ei ce sa vezi Karin io luase deja si a facuto bucati
Karin:ma crezi proasta,crezi ca nu te-am vazut cand te ascundeai cu camera asta
Ino:oricum ii voi zice si ma va crede pentru ca sunt prietena lui cea mai buna
Karin:si eu sunt iubita si viitoarea lui sotie.Oare cine va castiga?

Ino:Fug repede la Sasuke dar poate Karin are dreptate sigur nu ma va crede,dar nu pot sa cred ce-i poate face.In fine cui ii pasa ma voi duce chiar daca ma va crede sau nu.Stand pe o banca aproape de casa o vad pe Karin ca se cearta cu un barbat foarte mare ma duc mai aproape de ei si ii aud vorbind.
Barbatul:auzi daca nu faci ce iti zic eu iti voi spune secretul iubitului tau Itachi si stai ca am auzid ca joci la doua maini
Karin:te rog nu spune a fost o prostie nu gandeam la varsta aia eram adolescenta aveam 17 ani.II zice punandu-se in genunchi
Barbatul:daca nu zi deseara s-a zis cu tine.A da sa aduci si droguri sau nici cu asta nu te mai ocupi.
Nu imi vine sa cred Karin facea contra banda de droguri i se prostitua asta trebuie sa ii zis lui Sasuke.Ma duc repede acolo il chem pana afara si ii zic ce am auzit si eu da ce sa vezi nu ma rede de nici o culoare
Sasuke:Ino stiu ca tu si Karin nu va suportati dar nici chiar asa poate ai inteles tu cresit
Ino:poftim ma faci nebuna dar e adevarat,am avut dovezi dar ma prins si ...
Sasuke:gata gata dute acasa si odihnestete exagerezi pe bune.
Ma duc acasa si o vad pe Karin ca tremura din totate incheieturile o inteb ce are da nici ca imi raspunnde.Seara pe la 23:00 o vad pe Karin ca pleaca cu masina il i-au si pe Sasuke si o urmarim apoi o vad ca merge la...

Cam atat daca va placut maine vin cu nextul


O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 16:17

hei , ai venit cu nextu si pe mine nu m-ai anuntat ?!?!?!

de ce ai face asta ?

am si eu niste vise , intelegi niste vise !?!?!?!?

vino repede cu nextu ca de nu ..... te bat ,

anunta-ma si pe mine ,

bafta si pupici


O viata complicata - Pagina 2 S6he8w
O viata complicata - Pagina 2 Npi5xg
O viata complicata - Pagina 2 2myt0zq




O viata complicata - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Ayumi
Academy Student
Academy Student
Ayumi

Sex : feminin Localizare Localizare : Everywhere!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 20:05

Sasuke esti bou de ce nu o crezi?! O viata complicata - Pagina 2 166492 In fine, capitolul e dragut, dar cam scurt. Ai avut drptate, char ca te-ai grabit! So, astept next si sa ma anunti! Ja na!
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 23:47

la "unde"? :)) sau mai bine zis la "cine"?
mor de curiozitate si sper sa pui nextul cat mai repede :X
imi place ficul tau foarte si sa ma anunti si pe mine cand pui next pls:D
chiar vreau sa aflu prin ce super mod Sasuke se decide sa ramana cu Sakura :D
spor la scris kiss*


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 15:53

Cap.XV Te-am prins

Ino: O urmarim pe Karin si vedem ca intra intr-un bordel,mi-am dat seama demult de ce intra acolo,il vad pe Sasuke cum tremura din toate incheieturile ii zic ca poate ar trebui sa mergem acasa si va vorbi cu ea,dar nu accepta de nici o culoare,imi este frica sa nu faca vreun scandal pe acolo.Parca nici nu as vrea sa intru acolo in fine ce-o fi o fi.Intram noi si o vedem pe Karin cum daneaza a bara mai doar cu un costum de baie,cand ne vede pe amandoi incremeneste acolo mai ca si lesina.Se duce Sasuke si o i-a de acolo si o duce afara pentru a putea vorbi liniste.
Sasuke:asta imi faci tu mie dupa ce ca te-am inbracat si ti-am dat tot ce vrei
Karin:nu intelegi am fost obligata,daca mai asculta pana la capat
Sasuke:nu ma intereseaza in clipa asta vi iti iei hainele si pleci.
Plangand Karin se duce sa imbrace ceva pe ea si mergem cu toti acasa,nu imi place sa il vad deloc pe Sasuke asa saracu cred ca sufera rau,mai bine nu ii spuneam,mai bine imi tineam eu gura.Acasa Sasuke ii face bagajele lui Karin pentru trimiteo acasa.

Itachi:ce se intampla s-au de ce s-au certat astia doi
Ino:e parca nu ai sti
Itachi:ce sa stiu?.Itachi o i-a pe Karin de o parte si o intreaba ce s-a intamplat
Karin:a aflat ca... vroiam sa il ucidem pe Sasuke.Karin i-a zis asta fiindca Itachi nu stia chiar totul despre ea asa cum crede,de droguri si prostitutie
Itachi:pai si de mine stie?
Karin:nu!
A doua zi de dimineata Karin isi luase deja "zborul"din casa,cand se aude ca suna telefonul era Sakura il chmase pe Sas'ke in parc pentru ai spune totul.

Sasuke:Ma chemat Sakura in parc oare ce o vrea sa imi zica ca la telefon,uite ca vine cu un reportofon in mana,ne asezam pe banca si ii aud toata conversatia lui Itachi si Karin,ea zice ca din prima zi de munca a aflat depre asta dar nu a vrut sa imi spuna.Nu pot sa cred cat de Idiot am fost sa nu observ ca Karin ma mintea in halul asta dar ce ma doare mai mult este ca ma mintit ca este gravida cu mine si propriul meu frate chiar atat de indragostit sa fie.
Sasuke:Sakura iti multumesc ca mi-ai zis adevarul.Hai sa ne ducem la o terasa sincer mi-ar trebui umpic de relaxare
Sakura:mi-ar place, dar tu faci cinste.
Ajunsi acolo Sas'ke isi comanda un suc si o pizza si Sakura la fel apoi incep sa povesteasca
Sasuke:Sakura acum ca s-a rezolvat cu Karin si nu mai suntem inpreuna.Ai vrea sa fi iubita mea?.
Sakura:eu... pai...Si eu te plac de mult timp asa ca da de ce nu {na ca m-am si inecat}

Sasuke pleaca cu zambetul pe buze si plin de bucurie dar ii trece cand vede ca la el acasa...


O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 18:52

hei , chiar m-ai surprins ca m-ai luat in seama ,

vad ca la tine merg minunatele mele crize de isterie ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

cum am spus am si eu niste vise !?!?!?!?

bafta si pune-ti mai repede rotitele in functiune


O viata complicata - Pagina 2 S6he8w
O viata complicata - Pagina 2 Npi5xg
O viata complicata - Pagina 2 2myt0zq




O viata complicata - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Mar 2012, 20:28

CAP.XVI

Cand se intoarce Sasuke la el acasa o vede inconjurata plina de politisti si jandarmi,se duce in casa si ii vede pe Ino si Itachi incatusati,vazandu-l jandarmi si pe el ajuns acasa "sare"pe el si ii pune catuse,acesta nestiind ce se intampla.
Sasuke:stati asa ce se intapla?
Politia:cum adica?dupa ce ca tu si sotia ta vindeti droguri minorilor mai si intrebi!
Sasuke:nu,nu este adevarat de ce credeti asta,poate sotia mea care m-am despartit de i-a
Politistul il duce in camera lui si ii arata o plasa plina de droguri pe care Karin ii ascunsese,saraca Sasuke nici nu avea de unde sa stie pentru ca era destul de ocupat cu serviciul,dar din pacate pe politisti nu ii indupleca nimic.Sasuke o suna pe Karin si ii zice sa vina pana acasa sa vorbeasca cu ea,ajunsa la el ramane cu gura cascata nici nu stia ce sa mai zica.
Sasuke:acum ce mai zici Karin,asa ai ajuns nu au fost destui banii mei.
Inauntru isi fac aparitia Gara si seful lui Karin cei doi erau patroni la acel bordel unce lucra mai demult Karin si desigur cei care au "dato in gat".
karin:Gara,Gamabunda,nu pot sa cred ma-ti tradat
Gara:ne-am cam saturat de tine ne-ai calcat destul pe "coada"
Gamabunda:in plus iti meriti pedeapsa petru ca noi era sa fim prinsi din cauza ta desigur
Sasuke:stiti ce luati-ma pe mine Karin si fratele meu dar pe cea bonda lasati-o in pace imi e doar prietena nu are de-aface.
Ino:Sasuke o sa fac totul sa te scot de acolo,nu mai pe tine normal.
Zis si facut ii i-au pe cei trei si ii duce la inchisoare de maxima securitate unde erau cei mai rai puscarias,unii chiar si-au ucis parintii si fratii.Numi pe Sasuke si Itachi i-au dus in aceeasi celula caci pe Karin o duce intr-o celula pentru femei.Nu ii era deloc bine acolo nu venise bine ca si o femeie a vrut sa o ucida cu un cutit noroc ca au salvato celelalte colege.
Karin:esti nebuna!!!!?? daca ma omorai tot tu o pateai
Ucigasa:sti ce nici nu ma intereseaza macar nu iti mai vad moaca aia de proasta
Karin:dar de ce esti aici
Ucigasa:sunt e 20 de ani,pentru ca mi-am omorat fratii unu dupa altu si apoi parinti
Karin:nu ii ai pe constiinta:
Ucigasa:nu si nici pe tine daca te-asi omora
Dar nici la Sasuke si Itachi nu era mai breaz,era un grasan care facea cat trei care nici el numai avea rabdare vroia sa stie ce poate Sasuke numai ca Itachi a sarit in ajutorul lui.
Sasuke:de ce mi-ai sarit in aparare
Itachi:pentru ca imi esti frate
Sasuke:ce frate? se cupleza cu sotia fratelui lui o lasa gravida si ii mai vrea si averea,daca ma vroiai mort de ce nu ma las sa mor aici si acum?
Itachi:nu mai fi si tu dramatic de unde sa stiu eu ca iubita ta ascundea droguri de tine!!!
Grasu:de ce sunteti aici
Itachi:din cauza drogurilor,tu?
Grasu:pentru trafic de persoane
Se pare ca si altii erau in locul lor cu droguri,prostitutie,omoruri,violuri si alte...Cu cativa puscarias chiar s-au impacat dar cum e in fiecare puscarie nu te impaci cu toti.
Ucigasa:i-a zi papusa tu de ce esti aici?Punandu-i cutitul la gat
Karin:din cauza unor neintelegeri.
Se pare ca Gara s-a gandit sa le faca o vizita dar nu ptentru era ingrijorat pentru ei.
Gara:ce faceti papuselelor cum va e la mititica
Sasuke:te-am crezut prieten cum ai putut asa cea?si inca ceva ai fost in colaborare ci Itachi sa ma ucizi?
Gaara:in primul rand te urasc,si sti de ce ?pentru ca esti mult mai bogat ca mine si dintot deuna ai duso bine si in al doilea nu nu am fost complice dar mi-ar fi pacut sa te vad pe jos fara respiratie eu doar am complotat cu Karin si drogurile nici macar Itachi nu stie despre asa ceva.Eu am lecat sper sa nu scapati prea repede de aici.
A doua zi vine un politist si il cheama pe Sasuke unde il astepta...





O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500


Ultima editare efectuata de catre Miyuki in Joi 29 Mar 2012, 16:07, editata de 1 ori
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Mar 2012, 16:05

Cap.XVII

Politistul il duce intr-o camera unde se fac vizite si le vede pe Ino si Sakura care venisera sa ii spuna ca au rezolvat problema si ca poate iesi din inchisoare dar Karin mai stau ceva vreme pentru tentativa de omor.
Ino si Sakura:Surpriza!!ia chici ce am facut noi pentru tine?
Sasuke:nu stiu,uimiti-ma
Sakura:am reusit s te scoatem de aici.Zise Sakura imratisandu-l cu putere.Cand am auzit ca esti la inchisoare am stiut ca trebuie sa fac ceva
Sasuke:pai ce sa zic... multumesc!nu credeam ca voi iesi de aici.
Cei trei pleaca dar nu inainte te-as lua adio de la fosta iubita si fratele lui "drag".Cei doi sunt uimiti cum de pleaca Sasuke asa repede din inchisoare si il roaga sa-i salveze si pe ei dar la cate i-au facut ar fi culmea sa-i ierte.
Plecand neintorcandusi capul se indreapta spre casa lui Konan de ai da de veste ca la salvat,si ce sa vezi Hinata stand in bratele lui Naruto sarutadu-l de zori,asta este o minune pentru ca Konan nu la-ar fi lasat niciodata pe Naruto sa se atinga de ea.
Sakura:hei ne-am intors ti-am zis eu ca o sa reusim!!da cum de Naruto si Hinata sunt inpreuna
Konan:pai m-am gandit mai bine si am hotarat sa ii las sa se vada dar daca o so raneasca il omor cu mainile mele
Naruto:da sa traiti tanti...adica Konan.
Konan:Sasuke Sakura voi sunteti inpreuna?
Sasuke:da! din fericire am scapat de Karin asa ca voi ramane cu Sakura si sunt sigur ca pentru tot deauna
Konan:numai sa nu iti uiti cuvintele
Sakura:a da si uitasem... de maine ne vom muta impreuna la el acasa.
Ino:ce dulce e dragostea!!!
A doua zi Sasuke si Sakura se echipeaza pentru a face curat in casa pentru ca de la venirea jandarmilor era dzastru.Asadar Sakura apuca sa adune ce era daramat si sa puna la loc,vrand sa puna niste carti la loc gaseste un album foto.
-Hei Sasuke am gasit un album,cine este femeia si barbatul asta?
Sasuke:parinti mei o sa ii cunosti cand se vor intoarce din Dubai
Sakura:si fata asta cu parul negru si ochii la fel
Sasuke:ala sunt eu...
Sakura:ce dragut!!!!.Uite un baietel roscat,este varul
Sasuke:nu! fartele meu,da atunci avea patru ani de iar eu sapte nu l-am mai vazut de atunci mi s-a zis ca a fost rapit si apoi ucis.
Sakura:imi pare rau...Deci tu fratele tau va intelegeati bine inainte sa afli...sti tu
Sasuke:da...cat de cat.Trebuie sa ne grbim caci maine vor veni parinti mei si te voi prezenta ca si iubita mea,sigur vor fi incantati la cat de frumoasa esti.
A doua zi de dimineata Sasuke se trezeste primul si face micul de jun,mai pune doua porti in plus si pentru parinti lui,peste cateva ore ajung si ei,Sasuke ii intampina calduros le i-a hainele si le pune pe cuier apoi ii pofteste in living sa povesteasca.
Mikoto:ei bine dragul meu ce mai faci?mai esti cu mununata noastra nora Karin nu?
Sasuke:defapt mama nu mai sunt cu ea am aflat niste treburi asa ca m-am despartit...
Mikoto:asta este cea mai mare tampenie cum poti face asat
tatal:da...si mie imi placea era o fata de treaba
Sasuke:pai nu conteaza caci acuma am alta iubita mult mai frumoasa
Mikoto:sa o vedem
Sasuke:imediat
Sasuke urca in camera lui sa vada daca mai doarme din fericire Sakura era treaza asa ca o cheama sa-i cunoasca parinti,Sakura coboara jos iar cand parinti lui au vazuto parearea lo[/list]r a fost
una...



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Mar 2012, 20:11

hei ,


ce avem noi aici ?

pune nextul repede ca sa-mi fac o parere si mai buna ,

astept cu nerabdare textul,

bafta si pupici


O viata complicata - Pagina 2 S6he8w
O viata complicata - Pagina 2 Npi5xg
O viata complicata - Pagina 2 2myt0zq




O viata complicata - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 09:18

Pf... ce intarziata sunt ..
Ti-am citit aseara pe telefon next-urile..Si este genial!!!
In sfarsit a aflat Sasuke de Itachi si Karin ..!
Acum poate sa fie impreuna cu Sakura in love in love ! So sweet!:3
Sa pui repede next scumpa mea! in love in love
Te pup kiss kiss !:x



O viata complicata - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
O viata complicata - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
O viata complicata - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
O viata complicata - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
O viata complicata - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 15:45

Buna a hug
Pai am pierdut ceva, sper sa ma ierti.
Ei bine..
Ma bucur ca Sasuke a aflat adevarul despre Karin.
Acum.. incerca te rog sa iti corectezi capitolele inainte de ale posta.
Imi este mai greu sa citesc asa.
Si modul in care exprimi dialogul este gresit.. nu trebuie sa scri in fata cine vorbeste..
Si sa dai de inteles ca vorbeste el inainte ca acesta sa spuna ce are de zis sau dupa ce a terminat de spus ce avea de zis.
Incearca de asemenea sa scurtezi dialogul cat poti de mult.
Astept next-ul scumpo kiss



O viata complicata - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Continut sponsorizat




O viata complicata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata complicata   O viata complicata - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

O viata complicata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-