Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love without limits [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love without limits [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love without limits [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 19:32

Capitolul asta e chiar foarte frumos,nu care este cuvantul ala?A da minunat,asa este acest capitol.Mi-a placut mult de tot partea cu sarutul si in nici un caz nu este total oribil din contra.
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 23:40

De data asta am intarziat c-am mult nervi! .....DE CEEEEE? crying nervi!
Sa revenim deci..... oh my god !!! oh my god !!! si oh my god !!!.....a si am uitat inca ceva oh my god !!! !
Si a dat jos MASCA? A SARUTATO? like michael jackson
Doamne de cand astept momentul asta!
Sa vedem daca lucrurile vor evolua in MAI MULT de la un sarut! think evil devil mua ha ha
Dar nu cred, acum ramane de vazut sa vedem cu ce ne surprindeti!
Acum cred ca nu mai trebuie sa zic, dar totusi zic....VREAU NEXTUL CAT MAI RAPID POSIBIL! kiss hi!
Sus In jos
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 23:05

Hello.
In sfarsit un kiss inre Mada si Saku in love
Soooo cute dap !
Abea astept sa citesc urmatorul capitol in love

xoxo a hug
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 05:32

Heii, am venit si eu pe aici.
M-a atras mult titlul si continutul m-a uimit complet.
Ador ficul si felul cum descrieti totul.
Deci nu am ce sa comentez.
Clar vreau nextul cat de curand.
Daca nu va derajeaza please ma anuntati si pe mine cand il puneti? puppy eyes
Thanks!
Mi-chan va kiss
See ya!
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Sept 2012, 22:54

Oh my god! Fic MadaSaku?! Absolut incredibil! Adica, nu multe persoane fac astfel de ficuri. Poate pare un fic neinsemnat pentru unii, dar pentru altii este o adevarata comoara.
Imi place la nebunie. Va pricepeti foarte bine, ne tineti in suspans si se pare ca o sa o faceti ceva timp.
MadaSaku Kiss? oh my god !!! Deci am ramas cu gura cascata si m-am lipit de monitor. De ce a-ti terminat capitolul?! De cee?! waiting
In fine, abia astept nextul si va rog sa ma anuntati!
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 15:49

Buna! Am picat si eu pe aici cu o intarziere destul de mare, dar sunt aici acum happy
Un alt capitol frumos, si ma bucur ca Madara i-a aratat chipul lui. Cred ca nu i l-a aratat pana acum pt ca stia ca o sa se indragosteasca pe loc de infatisarea lui.
Inafara de "un capitol foarte frumos" pot sa mai zic si ca abia "astept nextul"

PS: Ultima postare e din 7 august!!!!! Asa ca baga mare si spor la idei!
Te-am kiss ByBy hi!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Love without limits [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 16:33


Chapter 10: Sub clar de luna [ Part. II]

Sarutul acesta, este unul pasional, sau ... e doar o dorinta arzatoare de a ma avea pentru o noapte si atat ? Ma iubeste pentru ce sunt eu, sau pentru trupul meu ? De unde stiu ca ma iubeste ? Sunt asa o copila. El este mult mai batran decat mine si probabil isi cauta alinarea in sufletul meu pur, dar nu-l voi lasa. Astfel ca, ma retrag din bratele lui, si ma las usoara, ca apa sa ma duca la suprafata sa. Incep sa dau din maini si din picioare, dar tot ce-mi iese, este sa innot exact ca un catelus mic si neajutorat. Asa ma chinui pana ce ajung la mal.

Odata ajunsa, ma bucur ca am pamantul sub picioare, incepand sa alerg in intunericul padurii din apropiere.Inconjurata de animale nocturne, de sunete a caror sursa nu-mi este cunoscuta, ma indrept catre necunoscut. Nu stiu unde vreau sa ajung, stiu doar ca trebuie sa fug, sa ma retrag, sa nu ma las prada unui sarut fals. Alergand de zor, simt cu piciorul mi se izbeste de ceva, cazand ca secerata la pamant. Impactul a fost dur, iar piciorul cred ca mi-a fost fracturat, sau poate, doar asa il simt eu.

Usor, usor, amortesc in noapte, si simt cu moartea ma napadeste. Simt cu animalele se strang in jurul meu, si se uita cu dispret, asteptand sa-mi dau duhul, iar apoi, printre ele isi fac aparitia doi ochi rosiatici, care se uita cu o ura indescriptibila, care ma mananca pe interior. Pleopele mele, care cu putin timp in urma, clipeau mai repede decat viteza luminii, acum stau lipite una de alta, si-mi dezvaluie o alta lume, o lume alba, pura. Oare, am murit ? Nu, nu inca. Poate .... o sa apara un print, care-mi va lua acest sentiment de singuratate si de ... moarte.

Se aude un trosnet, apoi un urlet profund, ca de lup. Probabil, o sa mor sfasiata de dintii bine asutiti ai animalelor salbatice. Inca un trosnet se aude brusc, apoi din cauza ecoului, pare ca a fost inregistrat si repus pe acest fundal macabru. Din inaltul innourat, incep sa cada lacrimi a sute de ingeri. Apoi, o lumina instantanee, parca-mi ajunge si-n creier, facandu-ma sa-mi deschid ochii. Pleopele, mai grele ca niciodata, se desprind, iar verzeala ochilor mei, se oglindeste in cele doua flacari ale iadului, ce ma privesc acum, neincetat.

Se uita la mine, nu asa cum imi imaginam. Ma priveste cu mila, cu dorinta de a ma ajuta, dar de ce nu o face ? De ce nu ma ridica ? Zambeste. Un zambet sincer, care ma bucura, ma face mai puternica. Apoi surade, si sfarseste prin a rade.
- Ce prostuta esti.
Apoi ma ia in bratele sale si-mi acorda inca un sarut.
Pare, ireal. E frumos. Dar oare e corect ? E bine ca m-am indragostit de unul mai batran decat mine ? Sau dragostea nu are varsta ? Nu, nu cred are. Probabil si el ma iubeste, iar daca nu o face, o sa realizez ca am fost o proasta.

"Printul meu" ma ia in bratele sale precum o mireasa, si incepe sa paseasca prin aceasta ploaie abundenta. Deja ma simt mai bine. Ma simt in siguranta, poate, si sentimentul de iubire s-a infiripat in inima mea, si-mi da senzatia ca acum face si el lucrurile cu mai multa dragoste. Imi inchid ochii, si-mi las capul pe pieptul sau. Acum, simt doar mica zgaltaiala.

Peste putin timp, picaturile de ploaie, nu se mai simt, dar sunetul ei este inca prezent. Imi deschid ochii, si observ ca suntem intr-o pestera. Cred ca aici vom sta pana cand ploaia va inceta.


Sper ca va placut dap !
Fasole xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Sept 2012, 19:44

Prima! dance2
A fost un capitol dulce, dupa parerea mea, chiar mi-a placut mult! in love
Sa vedem ce mai ai degand sa faci, acum vom vedea. think
Abea astept nextul. hi!
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Sept 2012, 15:11

Un capitol foate frumos, venit cam cu intarziere si cam scurt, dar a meritat. Modul de exprimare este foarte frumos, si descriere la fel.
Stiu ca a inceput scoala si ca devine din ce in ce mai greu sa mai ai timp si pt altele, dar sper ca vei aduce repede urmatorul capitol.
PS: Mai anunta si din cititori ca ai postat, poate de asta nu sunt prea multe comm-uri sad
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Sept 2012, 18:34

Waaaahhh.... ma intreb ce vor face in pestera. ;;) Hehe... un capitol extrem de frumoos! Place la mine, place la mine! what?lol! Inca un sarut, ai?

Dar sper sa se intample ceva special in pestera... well? awesome right? Sunt perversa, da vina pe Jiraya! rolling on the floor Oricum, next-ul este foarte frumos si abia astept sa pui urmatorul capitol!

Thank's pentru ca m-ai anuntat si te rog sa o faci in continuare! bere
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 20 Sept 2012, 17:51

Chiar daca a durat atata timp sa pui nextul si atata timp sa vin si eu pe aici uite ca insfarsit l-am citit.
Daca nu stiam ca citesc pe acest forum capitolul as fi zis ca am o carte in mana si de acolo il citesc.
Deci iti ador ficul si mersi ca m-ai anuntat si pe mine.Spor la scris si la idei.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 11:48

Hellow my darling Pisicuţă ♥ and my dear Fasolică.,

acum ceva timp, am cerut să fiu anunţată de următorul capitol şi, ei bine, nu am fost ! Ei bine, am citit cele câteva capitole şi, chiar mi-au pllăcut nespus de mult ! Vreau să ardă gelozia în Sasuke, iar Sakura şi Madara să-şi facă de cap !

Poate, pe parcurs, va mai interveni şi Itachi... Sper ca următorul capitol, să vină cât mai repede şi, sper, ca de această dată, să fiu şi anunţată !


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Lun 24 Sept 2012, 17:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Love without limits [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 12:14


Hello Aneta ^.^
Mai intai de toate, ficul nu este in colaborare cu Mia, ci cu Pisicuta. In prezent, autorii acestui fic, sunt eu si Pisicuta.
Apoi, eu de fiecare data am anuntat cititorii cand am pus urmatorul capitol. De ce nu ai primit mesajul ... nu stiu 0.0
Sper ca ne-am inteles .... ahm, si ma bucur ca-ti place dap !
Fasole xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Love without limits [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 16:01

Fan Fic Original blocat din cauza inactivităţii.
Ultimul capitol datează din 17 septembrie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Love without limits [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 20:49


FanFic redeschis la cererea autoarei.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 21:39

Bun deci revin si eu dupa o lunga pauza :)) urmatorul capitol va veni maine sau poimaine :* Multumesc mult si sper sa mai am cititori la acest fic :) 


O seara faina.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Love without limits [+16] - Pagina 5 Asss10Love without limits [+16] - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 28 Dec 2014, 14:17

Fanfic inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love without limits [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Love without limits [+16]   Love without limits [+16] - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Love without limits [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri originale :: Fan Fic-uri originale blocate-