Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 23:53

super tare continuarea..si abia astept nextul:D:

anuntama si pe mine te rog cand il pui please


spor la scris


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
viper000007
Academy Student
Academy Student
viper000007

Varsta : 29
Localizare Localizare : Aproape de Nicaieri si Departe de Peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Gamer , Scoala , Football-ist , Pictor , Poet
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu Lafel Ca Acum Dar Niciodata Cum Am Fost

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 03:33

Felicitari !!! Voi incerca sa fiu un "mic critic" si sper sa nu te superi pe mine , adika facem parte cam din aceeasi breastla , si eu fac povesteri si poezi , dar lasandu-ma pe mine la o parte sa vorbim despre text-ul tau ....
Imi place ideea , poate fi interpretata ca fiind o descriere moderna a vieti celor din serialul manga NARUTO , dar cred ca ai cam exagerat cu inceputul care in Capitolul unul este un pic cam exagerat "Sakura nu a avut o viata foarte usoara:mama ei fiind alcoolica a parasite pe aceasta cand ea avea 3 ani,tatal ei era un afemeiat care a parasite cand cand Sakura avea 7 ani si nimeni nu a mai auzit nimic de ei de cand au plecat" ai fi putut folosi ceva de genu ''Sakura era o fata modesta care nu-si cunostea parinti fiind abandonata la varsta de 5 ani" dar asta e treaba ta . In ceea ce priveste text-ul ca si in "Patru prieteni...Doua cupluri...Iubiri peste iubiri si multe intreigi" un text frumos apare cateva mici greseli de ortografie dar tinand cont situatia in care te aflai voi trece cu vederea ( Scoala e grea si urata :D) . Imi place cat de cat ideea pe care ai mers , pecum ziceau membri de mai sus , ai cateva ideei propri precum ibirea Hinatei fata de Sasuke asta facand textul mai atractiv . Text-ul aparent poate duce la un scenariul de film , deoarece (si pentru asta ai toate laudele) reusesti sa tratezi subiectul foarte aprofundat de la momentele firesti gen X s-a intalnit cu Y pana la gandurile fiecarui la tinuta caracter si restu.Este foarte bine asezate toate capitolele astfel incat e usor de inteles si se poate face legatura foarte bine de la unul la altul.De data asta nu o sa mai pun ce PRO-uri si CONTRA-uri am si am sa pastrez pt final o sa las un mic procentaj :D
Capitolul 1 Pro:86% Contra:14% Este un pic cam dramatic inceputurile trebuie mai simple
Capitolul 2 Pro:96% Contra:4% Imi place ideea desi l-ai facut pe SASUKE cam pervers :)
Capitolul 3 Pro:100%Contra:0% Bravo e foarte frumos capitolul 3 il iubesc
Felicitari, te astept cu URMATORUL capitol
PS:Cred ca o sa fac si eu un mic text .... ca sa te razbuni cu criticile :))


dj music is my galaxy dj ]
Sus In jos
viper000007
Academy Student
Academy Student
viper000007

Varsta : 29
Localizare Localizare : Aproape de Nicaieri si Departe de Peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Gamer , Scoala , Football-ist , Pictor , Poet
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu Lafel Ca Acum Dar Niciodata Cum Am Fost

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 04:15

Imi cer mii de scuze pentru cea mai mare greseala pe care am facuto , nu am observat pana la ce capitol e :D.....am uitat sa dau pagina :D .....mi de scuze asa ca o sa continui de unde ramasesem
Capitolele 4 si 5 sunt pintre preferatele mele , dar totusi ar fi putu fi folosite ca fiind introductive dar tin cont si de ipostaza in care era personajele si numele capitolului "Noi prieteni" de exemplu , foarte frumos au legaturi cu celelalte capitole , si este de asemenea unica ideea pe care ai folosito.Capitolul 5 este o combinatie fantastica intre umor si iubire dar deasemenea este unul din capitolele care reuseste sa atraga cel mai mult atentia cititorului , mici greseli exista dar cine e perfect?!? Pana si M.Eminescu are greseli :p..."Cobori in jos lucefar sfant " (pleonasm) revenind la ideea noastra in capitolul 5 te apropi foarte mult de serialul manga Naruto lasand unele personaje cu atributiile sale. Capitolul 5 nu este o mica dezamagire pentru mine , mii de scuze pentru cei ce nu ma inteleg si pentru tine , dar ai folosit o melodie , adik inteleg ceea ce vroiai sa expremi dar intr-un text nu apar melodi , se intampla foarte rar si de obicei sunt in lb si literatura Romana...Nu-s un fan Camp Rockdar munca debusa trebuie rasplatita.
Capitolul 4 Pro:100% Contra:0% Foarte frumos si Happy
Capitolul 5 Pro:100% Contra:0 Aparitia personajelor din Naruto ma face sa ma simnt .... nu stiu cum sa zic mai .... bine...e foarte frumos capitolul
Capitolul 6 Pro:90% Contra:10% Totusi schimbarea pe care o face Sakura inteleg cam ceea ce vrei sa spui dar cred ca nu te-ai exprimat bine dar e OK
Capitolul 7 Pro:65 Contra:40% Scuze dar nu prea accept melodi daste-a in text-uri de genul , mi-ar fi placut sa te fi exprimat altfel prin dialog de exemplu dar asta e treaba ta

PROCENTAJ FINAL Pro:95% Contra:5%Cei 5%Sper sa nu te superi pe mine dar oricum mai ai sanse sa recuperezi .
Astept cu nerabdare urmatoarele Capitole. Bafta si mult succes in ceea ce faci
Sarbatori Fericite
PS:Sarbatori Fericite tuturor membrilor
PS:Nu am scazut din procentaj din cauza greslilor ortografice....Cu toti stim ca nu putem compara marfa cu ambalajul , vreau sa zic ca nu putem compara Tastatura cu Foaia si pixul
si eu am greselile mele ortografice pentru care va rog sa ma scuzati ....
PS:Inca o data scuze pentru ca nu am vazut toate capitolele din prima...mii de scuze


dj music is my galaxy dj ]
Sus In jos
viper000007
Academy Student
Academy Student
viper000007

Varsta : 29
Localizare Localizare : Aproape de Nicaieri si Departe de Peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Gamer , Scoala , Football-ist , Pictor , Poet
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu Lafel Ca Acum Dar Niciodata Cum Am Fost

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 04:18

La "Capitolul 5 nu este o mica dezamagire pentru mine , mii de scuze pentru cei ce nu ma inteleg si pentru tine , dar ai folosit o melodie , adik inteleg ceea ce vroiai sa expremi dar intr-un text nu apar melodi , se intampla foarte rar si de obicei sunt in lb si literatura Romana...Nu-s un fan Camp Rockdar munca deusa trebui"e rasplatita." este vorba de capitolul 7 iar la ".Capitolul 5 este o combinatie fantastica intre umor si iubire dar deasemenea este unul din capitolele care reuseste sa atraga cel mai mult atentia cititorului , mici greseli exista dar cine e perfect?!? Pana si M.Eminescu are greseli :p..."Cobori in jos lucefar sfant " (pleonasm) revenind la ideea noastra in capitolul 5 te apropi foarte mult de serialul manga Naruto lasand unele personaje cu atributiile sale" e vorba de capitolu 6 , intelegeti voi :D


dj music is my galaxy dj ]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste neasteptata - Pagina 3 Asss10Dragoste neasteptata - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 06:52

Draga mea viper000007, te anunt ca membrii nu au voie sa dea critici, oricat de constructive sau de ajutor ar fi. Scrie asta la categoria Citeste inainte de a posta, insa tu nu cred sa fi vazut asa ceva. Mai multa grija pe viitor, deoarece membrii NU au coie sa dea critici. Plus de asta ai mai facut si DOUBLEPOST, deoarece ai postat trei comentarii unul dupa celalalt. Fii mai atenta. Multumesc pentru intelegere.. Dragoste neasteptata - Pagina 3 301723


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 11:48

Multumesc mult pentru comm-urile voastre, nu ma deranjaza daca sunt criticata aspru, ba din cumtra ma bucura, deoarece asa imi pot da seama mult mai usor ceea ce am gresit si ceea ce trebuie ca schimb.
Acum va rog sa urmariti continuarea... .



Capitolul VIII: Noua colega



[i] In acea noapte am avut parte de cea mai frumoasa experienta din viata mea.
Sa nu va ganditi la cine stie ce prostii, ca de culcat nu m-am culcat cu el. Toata noaptea am petrecut-o in sufragerie, in bratele brunetului meu care ma strangeau, iar eu simteam ca sunt protejata si iubita cu adevarat pentru prima oara in viata
mea
Dimineata a sosit ca prin farmec, iar eu impreuna cu btunetul meu ne pregatim sa mergem la scoala.
Eu nu imi doresc deloc sa merg azi la scoala deoarece va trebuii sa-i spun lui Naruto ca nu voi fi cu el si ca sunt cu Sasuke si sunt sigura ca asta va avea sa fie foarte greu pentru amandoi, dar mai ales foarte dureros pentru blond. Cand ajungem la scoala toti cei din curte ne priveau foarte ciudat si nu intelegeam dece. Cand revin cu picioarele pe pamant imi dau seama ca eu si iubitul meu Sasuke ne tinem inca de mana.
Akako urmata de catelusa sa Ayame vin la noi si ma dau brutal la oparte incercnd sa-si faca loc la Sasuke.
Akako sare la gatu lui si incepe sa-l sarute pe obraz, ochi, frunte...zau asa fata asta este chiar o mare, mare c***a.
-Sasukiiuchii nu vrei tu sa mergem intr-un loc frumos unde sa-ti arat eu ceva frumos rau de tot.
Sasukii...si mai cum?...Tipa asta e dobitoaca sau numai ne preface? Dumnezeule cat ma poate enerva fata asta. Sasuke o da jos si ii zice ca nu ar merge cu ea nici daca ar fi singura fata din universul universal, cat de dragut este si a fost si mai dragut cea ce a zis apoi.
Akako l-a intrebat de ce se comporta asa cu ea si ca ea stie ca nu vorbeste serios si ca vrea sa faca numai pe inabordabilul inabordabililor si ca pe ea nu o poate duce cu zaharelul. Sasuke i-a spus sa nu se mai dea la el pentru ca unu la mana se face de ras mai mult decat sa facut pana acum, doi la mana ii spune verde in fata ca este cea maii mare c***a din galaxie si ca de aceea nici un tip intreg la cap si care nu vrea sa ajunga de rasul curcilor nu se va uita la una ca ea si trei la mana are prietena.
-Serios, chiar ai prietena, cine este? Doamne si o mai spune si pe un ton superior si de prost gust, pe care ea il considera dupa mintea aia a iei de gaina plouata ca fiind unul cool.
Sasuke enervat la culme ii zice cat de tare a putut astfel incat sa-l auda jumatate de curte ca iubita lui sunt eu.
Akako si Ayame ca si cei care au auzit au ramas socati.
Cele doua mimoze il pun pe brunet sa le demonstreze, asa ca el ma ia de mana si ma saruta pasional pe buze, eu raspunzand la acest sarut si adancindul din ce in ce mai tare.
Dupa ce Sasuke m-a sarutat plecam si mergem in clasa, dar inainte de asta eu merg la Kakashi si il rog sa ma mute in alta banca. Spre norocul meu el accepta fara a-mi pune intrebari de genu: de ce nu mai vrei sa stai cu Naruto si altele si nu puteam sa-i zic adevarul, ar fi fost prea penal chiar si pentru mine.
Dupa ce vorbesc cu dirigintele ma indrept spre clasa, dar ma ciocnesc de Neji care ma intreaba daca este adevarat ca eu sunt cu Sasuke. Eu ii spun ca da, dar apoi el ma intreaba ce voi face in privinta lui Naruto. Nu pot sa red copilul asta a mers si i-a povestit totul lui Neji. Ma rog nu ma mira deoarece ei erau prieteni foarte buni.
Inainte de a-mi continua drumul Neji ma mai retine si ma intreaba daca il pot ajuta intr-o anumita proplema mai delicata. Eu ii zic sa imi spuna despre ce este vorba si daca pot il ajut cu cea mai mare placere. El imi zice ca vrea sa-l ajut sa o cucereasca pe TenTen deoarece a observat ca suntem prietene foarte apropiate si crede ca il pot ajuta mult in privinta asta si are perfecta dreptate, chiar il pot ajuta.
Eu ii spun sa lase totul in seama mea ca ma ocup eu, iar el va trebuii sa faca numai ce ii spun eu. Inainte sa plec el imi spune ca imi doreste sa am parte de o surpriza placuta, la ce sa referit nu stiu, dar probabil voi afla curand.
Termin de vorbit cu amicul meu Neji si intru in clasa, dar se pare ca ma izbesc din nou de cineva si acel cineva este chiar nimeni alta decat Hinata.
Cand am vazut-o am ramas gura casca. Dupa ce imi revin din soc o intreb ce cauta aici, iar ea imi spune ca parintii ei au fost nevoitii sa plece in strainatate si ca ea a fost nevoita sa se mute la Neji. Deci la asta s-a referit prin surpriza placuta.
Mai stau de vorba cu Hinata si incet incet lamurim toate neintelegerile si problemele dintre noi. Se pare ca Hinata deja stie de mine si Sasuke si se bucura sincer pentru noi.
Cum eu nu mai stau cu Naruto ma asez in banca cu Hin.
Perfect Hinata a venit exact cand aveam nevoie de o acoperire ca sa nu mai stau cu Naruto numai ca dirigintele meu asa de dreg ca imi vine sa-l aruc pe geam uneori, bineinteles ca de fericita ce ma face, il pune pe Sasuke in aceasi banca nu Naruto. Foarte super asa puteam sa-l pun pe blond intr-o cusca cu tigrii infometai ca tot era mai bine pentru el si vice versa.
Kakashi o pune pe Hinata sa se prezinte si ce observ eu in timp ce movalia vorbea in fata clasei? Ei bine il observ pe Naruto cum se uita la ea foarte absorbit de prezenta ei.
In pauza ma duc si ii zic lui Naruto ca sunt deja cu Sasuke si....si nu mai apuc sa spun nimic deoarece sunt intrerupta de Naruto care imi zice ca ii pare rau dar si-a dat seama ca nu este indragostit de mine ci de Hinata.
Eu ii zic ca nu face nimic, dar il intreb de ce mi-a mai zis toate alea aseara, iar el stiti ce mi-a zis... nici nu va trece prin cap. Mi-a zis ca este sigur ca mi-a zis toate alea din cauza unei indigestii de ieri-dimineata.
Desi este absolut de ingrozitor de penibil,desi este cel mai idiot lucru pe care il poate face un om m-am simtit usurata. Dupa ziua de azi trebuie sa ma gandesc cum sa ii aduc impreuna pa Neji si TenTen si pe idiotul asta din fata mea cu surioara mea Hinata.
Cu Neji si TenTen va fi usor pentru ca stiu ca TenTen il place si ea pe Neji, dar nu stiu ce simte Hin pentru blondul asta hiperactiv.....Hmmm...
Gata stiu cum o sa ii cuplez pe Neji si TenTen si cum sa aflu ce sentimente are movalia pentru blondul cel idiot.
Deci am de gand sa.........


Sper ca va placut. Scuze pentru greselile de ori ce fel.
Daca vreti next comentai cat mai mult posobil lough lough lough


PwP dulce de tot la voi kiss kiss kiss



Ultima editare efectuata de catre AlinaElena in Lun 26 Dec 2011, 15:51, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 12:35

ce bine!!!!!!!!
ce sakura sireata avem noi aici ma abia astept next-ul


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 12:53

Scumpete, dragoste, dulceata, imi placce la nebunieeee in love
Ai grabit putin actiunea, dar nu face nimic. hug2
Abia astept neeext kiss a hug
P.S. Craciun Fericit a hug


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 12:59

multumesc mult de comm-ulete
CRACIUN FERICIT SI VOUA VA DORESC DIN TOATA INIMA


Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 13:26

Iubesc ficul tau scumpy! Vreau nextul si cand il pui, anunta-ma.


     
 
Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 13:39

craciun fericit la toata lumea si ..e sooper continuarea ....happy2
lume puneti comenturi sa puna nextul : love


spor la scris si la idei kiss

anuntama si pe mine cand pui nextul..plz:o3
te pwp si ne vedem la next a hug


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 17:28

ce de comm-ulete
ma bucur ca va place
promit ca am sa pun next-ul cat de repede am sa pot
P.S. ...
FERICIRE,BUCURIE
CASA PLINA DE IUBIRE
UN CRACIUN FRUMOS
SI PLIN DE VESELIE




Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 21:37

Serios?Serios?2 capitole de care habar n-aveam??? nervi! nervi! Data viitoare ma anunti!!!
Si foarte frumos!!!! in love
Ma topeam de ras la faza cu indigestia! lough
Ma bucur ca Sakura si Hinata s-au impacat! a hug
Astept next...cu instiintare bineinteles! dap !


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 23:25

Multumesc mult de comm.uri.
Ma bucur ca va place.
Sa fiu sincera in ultimul moment m-am razgandit si am achimpat cuntinutul
ultimile doua capitole erau gata facute
le scrisesem la scoala cand am stat de servici in locul unei colege
dar am fost lovita in ultimul moment de un val de inspiratie sa spun asa si m-am razgandit.
Eu personal cred ca am vacut alegerea bune desi stiu ca am grabit mult de tot actiunea, dar va promit ca vor urma lucruri senzationale.
Vreau sa le multumesc acum unor persoane care m-au incurajat si m-au inspirat sa incep acest fic si sa-l continui.
Aceste persoane sunt colegii mei de clasa si tot o data si cei mai buni prieteni ai mei.
Vreau sa le multumesc surorilor mele Anca si Andreea (cu Andreea fac ficul Patru prietenii....Doua cupluri...Iubirii peste iubiri si multe intrigii), verisorului meu Ionut, si bineinteles unei persoane care m-a inspirat pentru rolul unuia din personajele negative. Mai multe nu spun deoarece nu vreau sa se traga concluzii pripite de la unele persoane. heh
Multumesc inca o data pentru comm.uri. a hug
PwP dulce de tot la voi kiss
P.S. ...
BUCURIE, FERICIRE,
CASA PLINA DE IUBIRE,
UN CRACIUN FRUMOS,
PLIN DE VESELIE


Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
viper000007
Academy Student
Academy Student
viper000007

Varsta : 29
Localizare Localizare : Aproape de Nicaieri si Departe de Peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Gamer , Scoala , Football-ist , Pictor , Poet
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu Lafel Ca Acum Dar Niciodata Cum Am Fost

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 02:55

Choco imi cer scuze pentru ceea ce am facut , dar te rog din suflet sa ma crezi ca nu am stiut de aceste reguli , defapt intamplarea facea ca intrasem pe FaceBook si am gasit asezat pe "peretele" meu acest fic , am zis sa-l vad si eu si asa am si facut , dar dupa ce l-am citit nu am putut rezista tentatiei de a "critika" si lauda in aceelas timp persoana responsabila cu acest fic , asa ca mi-am facut un cont ( fast) si m-am pus pe treaba fara sa citesc REGULILE si pentru asta imi pare rau , in ceea ce priveste "double post" l-am facut incercand sa repar o greseala majora .... aaaa!!!da!!! si mai e ceva!!! Te rog frumos nu-mi spune "DRAGA" sunt baiat :p...Inca o data scuze pentru greseala facuta PROMIT ca alta-data nu o sa mai se intample.....Sarbatori Fericite!!!
Alina inca odata, bravo!! pentru munca depusa , sper sa te ti de aceasta ARTA , pentru ca nu oricine facem asa ceva , bafta in ce faci , si astept cu nerabadare urmatorul capitol :)
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 14:14

mersi mult texane
promit ca voi incerca sa pun urmatorul capitol cat de curand
si promit ca te voi anunta
PwP dulce de tot la voi toti kisskisskisskisskisskisskisskisskiss


Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 18:29

Capitolul 9: Debaraua....daca asta nu merge nimic nu merge.

Acum ma indrept spre casa cu Sasuke. Pe drum ii spun ce sa intamplat azi cu Naruto si tot ce mi-a povestit Neji si l-am rugat sa ma ajute. El a acceptat bucuros si mi-a zis sa-i spun ce trebuie sa face, iar el va face.
Eu ii zic brunetului ce idee am, iar el incepe sa rada si sa-mi spuna cu in ciata sa nu a mai intalnit o fata cu idei asa de traznite ca ale mele. Are perfecta dreptate, nu multa lume se gandeste la astfel de strategii ca si mine.
Cand ajung acasa le sun pe fete, iar Sasuke pe baieti si le spunem sa vina la noi diseara deoarece vrem sa facem o petrecere in pijamale. Bineinteles ca fetele nu stiau ca la petrecere vor fi si baietii si viceversa.
Era ora 8, iar prietenii nostri trebuie sa apara. Intai ajung fetele: Ino, Hinata, TenTen si Temari. Ele urca in camera mea pentru a se schimba in pijamale si dupa aceea mergem in sufragerie. Dupa o ora, adica la ora 9 apar si baieti, cea care le deschide este nimeni alta decat TenTen care atunci cand il vede pe Neji se inroseste mai ceva ca un rac.
Fata ii intreaba ce cauta aici la ora asta. Neji o intreaba acelasi lucru dupa care amandoi raspund simultan la intrebare spunand ca au fost chemati la o petrecere in pijamale. Dandusi seama de ce se intampla TenTen rosteste numele Sakuri incet si foarte nervoasa. Neji si el isi da seama ca asta trebuie sa fie planul rozaliei pentru ai cupla pe ei. Satenul zambeste si o intreaba pe fata daca pot sa intre in cas.
Dupa ce au intrat, sau schimbat si ei in pijamale s-au asezat cu totii fetele si baietii pe covorul de langa semineu si au incept sa joace adevar si provocare.
Ino, Sakura si Temari erau cele mai bune la jocul asta. Ele dadeau cele mai grele si amuzante provocari. Sasuke, Naruto si Shikamaru deasemenea erau foarte buni si foarte vicleni la jocul asta.
Prima care invarte stiicla este Temari, ea o provoaca pe Hinata sa-l sarute pe Naruto pe obraz.
La auzul acestei provocari am inceput cu totii sa chicotim, toti inafara de Hinata care era rosie ca un rac prajit la soare si Naruto care era atat de emotionat ca fata pe care o place cu adevarat trebuie sa-l sarute pe obraz.
Hinata s-a indreptat spre el si cand sa-l sarute pe obraz Ino il striga pe blond, iar el isi intoarce capul astfel incat Hinata il saruta pe acesta pe gura.
La vederea acestui incident cu totii am inceput sa radem foarte tare, dar Hinata imediat ce sarutul a fost incheiat a lesinat instantaneu, fata ei fiind atat de rosie incat ziceai ca a fost oparita cu apa fiarta la 1.000.000. de grade C timp de 3 ore.
Dupa o ora si jumatate de jucat adevar si provocare ni se face foame asa ca eu si Sasuke ne ducem sa luam ceva de mancare din bucatarie. Timpul perfect pentru a ne pune planul in aplicare.
Neji se duce la baie din cauza ca Sasuke la pus sa bea cam 3 sticle de 2 litri pline cu apa la adevar si provocare. In timpul asta TenTen se duce in debara sa ia niste jocuri pe care sa le jucam deoarece unii dintre noi nu mai aveau chef de adevar si provocare. Cand Neji se intoarce eu il trimit in debara sub pretextul ca trebuie sa aduca un joc anume.
Planul meu super-ultra-mega-giga-hecto genial era sa fie stricat de Naruto care ma intreaba de ce il trimit si pe el din moment ce am trimis-o pe TenTen, dar am avut noroc cu Tem si cu Shikamaru care au facut ei ce au facut ca m-au scos din beleaua n care ma bagat b**l de Naruto.
Neji chiar daca mi-a spus sa-l ajut, niciodata nu ar fi fos deacord cu planul meu de aceea nu i-am spus nimic. Vorbaba aia cu cat stiu mai putin cu atat ma bine.
Cand Neji intra in debara eu si Sasuke am inchis si incuiat usa un urma sa.
Cei doi copii cand au vazut ce am facut eu si brunetul meu au inceput sa tipe si sa bata in usa cu pumnii si picioarele.
Ii puteam auzii vocea lui TenTen de la 1.000 km departare.
-Sakuraaaaaaa.....deschide usaaa asta imediat.

Pov. TenTen

Nu pot sa cred ce mi-au facut astia doi. Cand ies de aici sa vezi ce am sa le fac.
Nu imi vine sa cred ca m-au inchis intr-o debara cu Neji. Totusi chiar daca nu mai pot de nervoasa ce sunt nu pot sa spun ca imi displace sa stau inchsa aici cu Neji.
Sa fiu singura cu el era ca un vis implinit, chiar si intr-o debara.
Cum era intuneric bezna Neji aprinde becul si cand am vazut ce ne-au pregatit Sakura si Sasuke am inceput sa chicotim si sa facem glume pe seama asta.
In debara pe jos era asezata o patura rosie, iar pe ea erau doua farfuri cu spaghete daua pahare si o sticla de sampanie.
Dumnezeule copiii astie s-au gandit chiar la tot.
Parca eram intr-un film din acela siropos, numai ca fata si baiatul se aflau pe o plaja la apus si cina fusese pregatita de baiat nu de prietenii. Ca tot veni vorba din nou de prietenii mei, am spus cimva ca am de gand sa ii omor dupa ce ies de aici, ei bine am vorbit foarte frumos.
Neji si asaza pe patura si imi face si mie semn sa ma asez langa el.
Dupa ce ma asez Neji desface sticla de sampanie si imi spune ca daca tot suntem prizonieri inaceasta debara macar sa ne bucuram de cea ce au pregatit cele doua puslamale pentru noi. Zis si facut. Am stat cu el pe patura si am vorbit, am mancat, am baut si iar am vorbit cam 2 ore. Intr-un final mie mi se face somn si ma cuibaresc langa Neji pentru a adormii mai usor. El in acel moment ma ia in brate si imi spune ca...ca ma iubeste, ca este indragostit lulea de mine si ca atunci cand ma vede inebuneste la propriu. Aaa ce dragut din partea lui sa spuna asta.
Stai asa. Cuuuuuuum? Ceeeee? Eeeeel aaa zis cumva ca ma iubeste si ca inebuneste atunci cand ma vede? Nu pot sa cred ca mi se intampla una ca asta chiar mie. Ma simt atat de bine. Imi vine sa sar pe el si sa il sarut de mama focului.
Numai ca se pare ca satenul aici de fata o ia inaintea mea si acum ma saruta pasional pe buze.
STOP CADRU!!! Ceee faceee?
Dumnezeule nu imi vine sa cred. Adica astept momentul asta de 3 ani de zile, iar acum se intampla. Buzele lui erau asa de dulci, iar in bratele sale era asa de cald. Ma simteam pentru prima data in viata mea iubita si protejata cu adevarat.
Deodata simt cum......



Sper ca va placut. Imi cer scuze de greselile de ori ce fel. Il voi corecta cand voi avea mai mult timp.
Daca vreti sa pun next-ul lasati-mi multe multe comm-uri. Altfel nu il pun. :)):

PwP dulce de tot la voi toti kiss

P.S. viper000007 da.mi si mie acc. la cererea de prietenie
Mersi


Ultima editare efectuata de catre AlinaElena in Sam 31 Dec 2011, 23:41, editata de 2 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 18:54

Doamneeeee,ce frumos poate sa fie!!!!!! in love huh?
Nu mai pot de ras lough lough lough
Ma bucur ca i-au cuplat pe cei doi love
A fost un capitol superb!!!!
Ma bucur ca ai povestit si din perspectiva lui TenTen!
Si Sakura...o nebuna si jumatate - in sensul bun!!! happy2
Mi-a placut mult!!!
Suspansul asta ma omoara nervi!
Pune next repede please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 19:13

mia placut mult
mult de tot extrem de tot
cum am mai zis sireata sakura
sa vedem ce se mai intampla


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:26

mi-a placut foarte foarte mult huh?
cate capitole am pierdut nervi!
ce sa-i faci ... se mai intampla lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:53

Hei dap !

Ma bucur ca ai pus nexturile repede. Ma rog, eu am fost si plecata la tara lough

Foarte frumos capitolul, abia astept next. <3

Craciun fericit..in love


    Dragoste neasteptata - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 21:10

Vai scumpo, este un capitol minunat! nr1
Defapt, ador tot ce tine de acest fic. kiss
Te iubesc mult si astept cu nerabdare next in love


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 21:31

multumesc mult de comm.uri
ma bucura extrem de mult faptul ca va place atat de mult fic.ul meu
nu ma gandeam ca va va placea chiar atat de mult,
adica da ma asteptam la cateva laude nu pot sa mint,
dar ma asteptam la si mai multe critici
inca o dada thank you pentru comm.uri
PwP dulce de tot la voi kiss


Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 22:51

e super capitolul si astept nextul happy2 kiss
sa ma anunti si pe mine cand il pui ..te rog cu ciresica deasupra happy2


spor la scris hi!


Dragoste neasteptata - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 05:25

Uh, ai postat ceva de cand nu am mai dat eu pe aici.
deci scuze greseala mea shy
Eh ,lasa ca ma revansez eu intr-un fel ⭕)
Ca de obicei imi place si vreau mai mult , mult mai mult in love
deci nu ramane de spus decat :spor la scris si NEXT!
kiss


I want to live in my little perfect world

Dragoste neasteptata - Pagina 3 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste neasteptata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-