Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 03:38

foarte frumos si desigur..pai ce sa zic a da NEXT


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 10:02

Hey draga mea, scuze de intarziere rusinos

Foarte dragut capitolul in love

Mi-a placut faza cu cheile .. lough

Abia astept next in love

Te pup kiss


    Dragoste neasteptata - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 10:10

Vai scumpete, capitolul este nemaipomenit huh? .
Ai un fic foarte frumos.
Totusi sunt suparata pe tn ca nu mi-ai dat un om sad
Daca nu iti urmaream ficul si nu primeam un e-mail nici nu stiam ca ai postat sad
In orice caz adu next si data viitoare da-mi pm ce te mananc ike kboom


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 10:14

Super fic,te astept cu nextu happy2
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 12:56

Deci e foarte frumos capitolul!!! in love
NEXT rapid ca m-ai lasat ca proasta holbandu-ma in ecran lough
Dar grozav,bravo! good job


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 13:54

i super ... scuze ca nu am fost de la inceput cu tine dar sper sa raman pe parcurs.....supert atre si ...NEXTUL!!!!!..te rog eu dar si alti happy2

please please hai repede cu nextu


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 16:55

multumes mult de comentari si mady imi pare rau ca nu te-am anuntat numai ca am avut multa treaba si nu am avut timp sa anunt foarte multi oameni
pentru ca era foarte tarziu si nu prea am voie sa stau atat noaptea mai ales la calculator pot sa stau pana la 3-4 dimineata numa cand mama si tata sunt in ture de noapte atat
si in legatura cu next-ul vine cel mai devreme sambata asta care vine acum si in vacanta voi incerca sa pun cel putin 3 capitole pe saptamana daca ma ajuta bunul dumnezeu o sa incerc sa pun unul in fiecare zi si poate o sa am timp sa mai fac in plus pentru cand intram din nou la inchisoarea aia care cica se numeste scoala lough
PwP dulce de tot la voi toti kiss
P.S. multumesc inca o data pentru comentari a hug


Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 19:33

Sooper, ma intreb ce se va intampla acolo.....eh, oricum astept next, deci spor la cris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 21:31

multumesc mult de comentari promit ca il voi pune sambata asta


Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 22:23

super.......imi place........bv.....anunta ma cand pui nextul!!!!!!!!


Dragoste neasteptata - Pagina 2 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Dragoste neasteptata - Pagina 2 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Dragoste neasteptata - Pagina 2 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 23:14

deci nextul vine in seara de CRACIUN?..
mnu conteaza ..la colindat o sa fiu cu sufletul la gura sa vad k se intampla...
si spor la scris si la idei....sa nu uiti sa pui nextul sambata happy2 kiss in love
te PoOoP dulce ...... a hug


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 00:10

nu cred ca o sa il bun sambata
am urmatorul capitolul scris pe o foaie
l-am scris la scoala intr-o ora cand am stat de servici in locul unei prietene
numai ca nu il pot pune acum cred ca il pun mai tarziu in seara asta nu stiu sigur
incerc ca mai am de scris ceva si nu stiu daca am timp



Ultima editare efectuata de catre AlinaElena in Sam 24 Dec 2011, 11:37, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 01:59

nu am timp sa pun in seara asta capitolul dar am deschis un nou fic care este scris de surioara mea micuta si blondina pe care eu l-am modificat putin
dar esentialul este cam acelasi
eu sper sa va placa si sa imi comentati mult la el
ficul se numeste: Patru pritenii...Doua cuplurii...Iubirii peste iubirii si multe intrigii
PwP dulce de tot la voi toti kiss

https://sasu.forumgratuit.ro/t3686-patru-prietenidoua-cupluriiubiri-peste-iubiri-si-multe-intreigi?watch=topic


Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 18:22

Vreau sa dedic acest capitol scumpei mele colege si surori de suflet Anca (,) care mi-a fost si imi este mereu alaturi la bine si la greu si imi ofera ajutorul ei fara a sta pe ganduri, il dedic surori mele cu care intru in atate chesti (stie ea la ce ma refer)


Capitolul VI : Detentia ....Confesiuni....Ceee...Nu pot sa cred ce a zis...Ceee a facut...?!?!?!


Cum orele s-au terminat eu si hiperactivul meu colegut coleg de banca Naruto ne-am indreptat spre sala de detentie.
Nu pot sa cred ce imi vad ochii...se pare ca eu si cu Naruto suntem singurii care am ajuns la ''carcera'' in prima noastra zi de ''inchisoare''.
Cum intru in clasa ma asez in ultima banca de pe randul de la fereastra, iar Naruto in fata mea. Intre noi era o liniste ca de mormant, asta pana cand blondul din fata mea sparge ghiata si ma intreaba daca il cunosc, si de cand il cunosc pe Neji pentru ca ne-a vazut vorbind in pauza si era curios.
Doamne ce copil poate sa fie Naruto, adica daca ne-a vazut vorbind inseamna ca ne cunoastem si nu inteleg de ce m-a mai intrebat. In fine, eu ii raspund foarte frumos si cu zambetul pe buze ca il unosc de foarte mult timp.
Naruto balbainduse ma intreaba de unde il cunosc , eu ii raspund la intrebare intristandu-ma deoarece mi-am adus aminte de Hinata. Naruto vede ca m-am intrista si mai am umpic si incep sa plang si ma intreaba de ce sunt suparata si daca ma simt bine. Pe bune acuma Doamne Iisuse Hristoase copilul asta chiar ca este culmea, el ma vede ca plang si sunt suparata, dar ma intreaba daca sunt bine?
Eu ii povestesc cum l-am cunoscut pe Neji si ii spun ca este verisrul cele mai bune prietene ale mele...defapt fostei mele prietene ma corectrz eu imidiat dupa care am inceput sa plang foarte tare. Naruto ma i-a de mana si imi spune sa ma linistesc si dupa aceea daca vreau pot sa ii povestesc ce sa intamplat intre mine si Hinata ca el ma va asculta.
Eu ii povestesc tot prin cate am trecut in viata si de ce spun ca Hinata este fosta mea prietena.
Naruto vazand ca nu ma pot linsti ma strange foarte tare in brate, iar eu ma linistesc instantaneu, de ce nici eu nu stiu .Dupa ce termin de povestit intreaga mea viata de pana acum, Naruto imi spune ca nu va mai trebuii sa mai plang si ca el ma va proteja de acum in colo si ma va face sa uit de Sasuke.
Era ciudat deoarece niciodata nu mi-am spus povestea unei persoane pe care o cunosteam doar de asa putin timp, nici Hinata nu imi stia povestea asa de bine ca Naruto, ea stia ca mama si tata au murit si ca de fratele meu nu mai stiu nimic de multi ani. Singurii care stiau acum toate povestea mea erau Naruto si Sasuke.
Lui Sasuke am fost nevoita de imprejurari sa ii spun si sa fiu sincera nu imi pare deloc rau.
Aaaa daaa si bineinteles ca imi mai stie o persoana povestea si aceasta este nimeni alta decat, unica si inegalabila mea verisoara Anka.
Ea era o fata inalta cu parul saten, lung pana la umeri, ea este de aceasi varsta cu mine, cu ochii caprui, frumoas atat la exterior cat si la interior.
Anka este mult mai mult decat o verisoara, ea este pentru mine ca o sora mai mare cu cateva luni...este mereu acolo pentru mine, ma sustine neconditionat, e mereu gata sa ma ajute fara a sta macar putin pe ganduri, impreuna intram intr-o multime de traznai, belele si mereu suntem unite, nedespartite.
Am uitat sa mentionez ca inafara de calitatile sale spirituale, Anka este si o dansatoare de Salsa exceptionala.
Fara sa imi dau seama timpul alocat detentiei noastre se terminase si in clasa intra Kakashi si ne anunta ca putem pleca acasa.
Pe drumul spre casa am fost insotita de colegul meu Naruto deoarece eu stateam foarte departe de scoala si cum era noapte imi era frica sa merg singura.
In timp ce mergeam blondul a observat ca imi este frig si imi pune haina lui pe umeri. Ce gest dragut, chiar ca ma lasat masca.
Pe drumul cel lung am vorbit cu Naruto despre absolut ori ce lucru. Era putin ciudat, in prezenta lui ma simteam in largul meu puteam sa vorbesc fara retineri ma puteam exprima cum doream eu fara am fi frica ca ma fac de ras. Ma simteam protejata si iubita, era un sentiment pe care nu l-am intalnit de mult timp, cam de cand traia matusa mea Mya si de cand Ken era inca normal sa aspun asa.
Intr-un final am ajuns acasa si in timp ce eu imi luam la revedere de la blondul din fata mea, acesta mi spune un lucru care ma socat. Si citez ''Sakura, draga mea Sakura nu stiu cum sa iti spun, dar eu de cand te-am vazut prima oara in clasa cred, defapt nu cred stiu sigur ca m-am indragostit de tine. Nu stiu daca si tu simti la fel sau daca ai putea ajunge sa imi impartasesti sentimentele, iar daca ai putea face acest lucru, jur ca m-ai face cel mai feicit barbat din lume.'' inchei citatul
Nu pot sa cred ca a spus asa ceva. Eu ne stiind ce sa mai fac zambesc si uitanduma in ochii lui doua lacrimi cristaline mi se preling pe chipul meu alb ca zapada. Naruto imi sterge lacrimile si in urmatorul moment ma saruta tandru si dulce pe buze.
Nu stiu de ce dar un impuls de moment sa-i spun asa ma indemnat sa ii rapund la sarut. Nu stiu daca am procedat bine sau nu, defapt nu eram suta la suta sigura ca era numai un impuls, poate simteam ceva pentru el si de aceea ma simteam asa de bine in preajma lui.
Dupa ce rupem sarutul Naruto imi adreseaza o intrebare la care nu ma asteptam sa mi-o pune. Cel putin nu in seara asta. Si anume:
''Sakura, vrei sa fi iubita mea?''. In urma acestei intrebari am ramas cu gura cascata la propriu, nu stiam ce sa raspund, asa ca m-am gandit sa-mi las inima sa raspunda in locul meu. Dar cand am vrut sa ii zic lui Naruto raspunsul am constatat ca inimioara mea mult iubita sa trezit sa imi spuna ca nu stie ce raspuns ar trebuii sa ii dau blondului. O intelegeam perfect ca pana la urma este inima mea.
In sufletul meu toate sentimentele mele erau in contradictoriu. Teama se teme ca daca accept voi fi ranita si voi suferii, iubirea spunea ca ar trebuii sa accept pentru ca nimic pe lume nu este mai frumos decat sa iubesti si sa fi iuit. Fricii ii era frica ca eu sa nu am sentimente asa de puternice precum are el pentru mine si sa nu il raesc la un moment dat.
Deci va dati seama ce era acolo si ca nu puteam sa ii dau lui Naruto un raspuns care sa fie unul pripit, pe care sa il regret mai apoi si care sa-l faca sa sufere. Asa ca m-am hotarat si intr-un final i-am spus ca ma voi gandii in seara asta deoarece noaptea este un sfetnic foarte bun si ma va ajuta sa aleg raspunsul cel mai bun pentru amandoi.
Spunand acestea eu il mai sarut o data dulce pe Naruto pe obrazul drept si intru in casa dar nu inainte de al strange puternic in brate, de-ai ura noapte buna si vise placute purecii sa il sarute si nu inainte sa ii multumesc pentru tot ce a facut pentru mine si tot ce face in continuare. Dupa toate acestea intru in casa si ma duc la culcare. Amandoi eram inca in spatiu dupa cele intamplate si nu ne dadusem seama ca am fost vazuti chiar de....

SUSPANSUL CARE OMOARA PE TOATA LUMEA
A INVADAT SI FIC-UL MEU
ASA CA DACA VRETI SA AFLATI CE SE INTAMPLA
CINE I-A VAZUT PE CEI
DOI ADOLESCENTI LASATI-MI MULTE MULTE DAR
FOARTE MULTE CIMENTARII
ALTFEL LUATI-VA GANDUL CA VA VOI SPUNE
lough lough lough lough lough

scuze daca am greseli de ori ce fel si sper ca va placut a hug a hug a hug dance2 dance2 dance2 a hug a hug a hug hi! hi! hi!

PwP dulce de tot la voi toti kiss


Ultima editare efectuata de catre AlinaElena in Vin 23 Dec 2011, 21:18, editata de 2 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 19:28

Capitolul e dragut, imi place mult! in love
Descriere ai din belsug, dar mai adauga si sentimentala.
Ai cateva greseli de tastare, dar nu o sa le enumar kiss
Ficul in general imi place foarte mult deci mult spor la next si multe idei hug2


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 00:01

tare ideea..si imi place k i-ai dat la naruto putin curaj..bravo happy2


astept nextu in love


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neasteptata - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 10:01

vai dulceata, stiu ca ti-am lasat un comm, insa dupa ce ai mai adaugat si randurile acestea capitolul este perfect in love
Imi place la nebunie, astept next cu cea mai mare nerabdare posibila
Abia astept sa vad cum ca reactiona Sasuke...asta daca el va fi kiss
Iti multumesc ca mi-ai sp pe mess de schimbare te pupacesc doolce de tooot in love hug2


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 10:30

nervi! Era Sasuke??? nervi!
Ma rog,ai facut foarte bine daca vrei sa-l faci gelos pe mister Uciha,chiar merita! biciuitor
Foarte frumos capitolul,superb!! in love
Chiar o sa fie Sakura cu Naruto??? think
Astept next repede,foarte repede!! dap !


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 11:35

va spun doar atat
poate era sasuke
poate nu era sasuke
poate era ken
poate nu era ken
poate era hinata
poate nu era hinata
poate erau akako si ayame
poate nu erau akako si ayame

nu se va sti sigur cine era pana in capitolul urmator
si sa fiu sincera nici eu nu stiu cine era
ca am cam ramas in pana dar promit ca va fi super dar super interesat


Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 13:32

foarte frumos huh?
te felicit huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 20:27

Capitolul VII: This is me...Sarutul...Intrebarea...si...Raspunsul


Pov. Sakura

Dupa ce am intrat in casa m-am indraptat direct spre camera mea de la mansarda foarte incet pentru nu al trezii pe Sasuke.
Cand ajung in camera imi iau un prosop si ma indrept direct spre baie pentru a-mi face o baie care sa ma ajute sa ma relaxez dupa toate cele intamplate mai devreme.
Dupa ce ies din baie imi ma imbrac cu o pereche de pantalonii lungi si foarte largi roz cu floricele de un roz mai inchis o vurtiera alba si peste imi iau o pluza identica cu pantalonii, imi strang parul intr-o coada jos intr-o parte, iar in picioare imi iau niste papucei roz pufosi. Fara sa imi dau seama Sauke intra in camera mea, ma ia de talie, ma ridica cat de sus poate si incepe sa ma invarta prin toata camera.
Sfanta Maica Tereza oare ce mamicuta mea la apucat astazi? El continua sa ma invartasca, iar eu continui sa tip ca o nenuna spunand-ui sa ma lase jos ca am ametit si daca nu ma opresc voi vomita. Asta nu ar fi rau deoarece as vomita chiar be brunetul acesta si asa mai primeste si el o lectie.
Dupa 10 minute de invartit, tipat si ras sunt lasata jos, numai ca eu cum eram foarte ametita ma dezechilibrez si cad chia peste Sasuke.
Ooo, Doamne. Buzele noastre erau la o distanta de 3 centimetri unele de altele.
Era o senzatie absolut mirifica. Mii si mii de fluturasii imi sburau in stomac facanduma sa ma inrosesc din ce in ce mai tare. Privirile noastre erau atintite una la alta, eu ma uitam si simteam cum ma pierd in ochii lui abisalii.

Pov. Sasuke

Dupa ce am lasat-o jos pe minunata mea floare de cires, aceasta cade direct peste mine. Cat de neindemanatica poate sa fie desi sa fiu sincer ma bucur ca a cazut pe mine si nu pe altceva. Privirile noastre erau parga nedespartite, imi doream ca acest sentiment, aceasta clipa sa nu se termine niciodata. Insa visele mi-au fost distruse de Sakura care se ridica de pe mine, se scuza si imi spune ca vrea sa se culce, ar eu trebuie sa plec. Zis si facut, dupa ce am plecat Sakura stinge lumina si porneste casetofonul de la care se auzea melodia This is me cantata de Demi Lovato si Joe Jonas. Nu imi vine sa cred era chiar melodia mea preferata, da stiu putin penibil ca mie sa imi placa o lelodie de genul acesta dar nu am ce sa fac, dar nu ma asteptam sa fie si melodia preferata a Sakurei, deoarece din cate am votbit eu cu ea am aflat ca ii place sa asculte melodia preferata inainte sa adoarma, defapt nu poate sa adoarma daca nu asculta aceasta melodie. Exact asa patesc si eu inca un lucru chiar mai penbil ca precedentul, dar nu am ce sa fac,asta-s eu asa ca multumitiva cu mine.
Acum ma indrept spre sufragerie si nu stiu de ce dar un impuls ma impinge sa imi iau chitara si sa incep sa cant melodia asta.

Pov. Sakura

Nu pot sa adorm, inca ma gandesc la intamplarile de azi cu Naruto si cu Sasuke.
Cum mu pot de nici un fel sa adorm merg sa imi pregatesc o cana cu ciocolata fierbinte pentru a adormii mai repede. In timp ce coboram scarile il aud pe Sasuke cantand melodia This is me melodia mea preferata. Dumnezeule daca inainte il iubeam acum il ador ca o nebuna.
El canta numai linia melodica asa ca m-am hotarat sa-l ajut putin

I've always been the kind of girl
That hid my face
So afraid to tell the world
What I've got to say
But I have this dream
Right inside of me
I'm gonna let it show, it's time
To let you know
To let you know


Pov. Sasuke

In timp ce eu cantam linia melodica la chitara o voce absolut mirifica incepe sa cante versurile acestei melodii. Aceasta persoana cu voce de inger era nimeni alta decat dulcea mea Sakura ea canta asa de frumos si de corect. Putea sa ia atat de usor fiecare acuto si sa coboare siii...offf...ce sa mai zic, canta absolut divin. Era absolut mnunata, ori ce persoana care o auzea se putea minuna de vocea ei divina
a cantat prima strofa absolut minunat acum urma refrenul, eu nu ma las mai prejos si dau ce am mai bun din mine

R: This is real, this is me
I'm exactly where I'm supposed to be, now
Gonna let the light, shine on me
Now I've found, who I am
There's no way to hold it in
No more hiding who I want to be
This is me


Do you know what it's like
To feel so in the dark
To dream about a life
Where you're the shining star
Even though it seems
Like it's too far away
I have to believe in myself
It's the only way

R: This is real, This is me
I'm exactly where I'm supposed to be, now
Gonna let the light, shine on me
Now I've found, who I am
There's no way to hold it in
No more hiding who I want to be
This is me

Acum vine partea cantata de baiat si ma gandesc sa fac si eu o incercare cine stie poate ma voi descurca.

You're the voice I hear inside my head
The reason that I'm singing
I need to find you, I gotta find you
You're the missing piece I need
The song inside of me
I need to find you, I gotta find you

Pov. Sakura

Nu pot sa cred Sasuke canta...marele Uciha Sasuke canta o astfele de melodie si inca atat de bine. Vocea lui ere atat de minunata incat era o placere sa o asculti, puteai sta asa la nesfarsit ascultand cum canta aceasi melodie ca nu te plictiseai.
Acum urmeaza partea in care cantam amandoi sa vedem ce o sa iasa.

This is real, this is me
I'm exactly where I'm supposed to be, now
Gonna let the light, shine on me
Now I've found, who I am
There's no way to hold it in
No more hiding who I want to be
This is me
You're the missing piece I need
The song inside of me (this is me)
You're the voice I hear inside my head
The reason that I'm singing
Now I've found, who I am
There's no way to hold it in
No more hiding who I want to be
This is me

Wow, wow, wow...parca am luat foc, era minunat, ma simteam ca in al 9-lea cer.
Imi doream ca acest moment sa nu se termine nicidata. Imi doream ca timpul sa se opreasca in loc si sa ramanem asa o eternitate, dar nu este posibil din nefericire.
Dar la ultimul This is me la final amandoi ne-am apropiat atat de mult unul de altul incat ne-am sarutat. Nici unul din noi nu dadea semne ca am vrea sa ne oprim insa aveam mare nevoie si de o gura de aer.
Dupa ce terminam sarutul acela absolut superb, Sasuke ma intreaba daca vreau sa fiu iubita lui. Nu pot sa cred cel mai mare vis al meu a devenit realitate, dar oare el chiar simte ceva pentru mine sau vrea numai sa se joace cu sentimentele mele si sa imi ea ceea ce am eu mai de pret si anume virginitatea.
-Sakura, te iubesc cum n-am iubit pe nimeni alt cineva si sunt cat se poate de sincer cand iti spun asta...mu imi vine sa cred ce imi aud urechile Sasuke s-a indragostit de mine, ...de mine cea care era poreclita la vechiul liceu chiar de acest baiat ''Frunte Lata'', el s-a indragostit de mine...ma simt absolut minunat nu numai ca el ma iubeste dar imi impartaseste sentimentele se vede asta din ochii sai...
-Deci Sakura, cuntinua el uitandu-se la mine cu acei ochii in care ma topeam efectiv...vrei sa fi iubita mea?
-Saske...DA spun eu hotarate desii imi trmura putin vocea si ma simtem parca nesigura desi eram sigura ca el ma iubeste la fel sau mai mult decat mine
La auzul raspunsului meu brunetul ramane socat si ma intreaba daca a auzit bine, daca am zis ca vreau sa fiu iubita lui.
-Da, Sasuke vreu sa fiu iubita ta. Te iubesc ca o nebuna si nu as putea sa te mint cu asa ceva.
In acea noapte am avut parte de cea mai frumoasa experienta din viata mea.
Sa nu va ganditi la cine stie ce prosti, ca de culcat nu m-am culcat cu el. Toata noaptea am petrecuto in sufragerie, in bratele brunetului meu care ma strangea, iar eu simteam ca sunt protejata si iubita cu adevarat pentru prima oara in viata mea.


Sper ca va placut. Imi cer un milion de scuze pentru greselile de ori ce fel. Va rog sa imi lasati multe dar multe comentari ca de nu, va putei lua afio de la urmatorul capitol lough

PwP dulce de tot la voi totiiii kiss kisskiss












Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 20:55

Euu primaaa!! nr1
Soo`my dear imi place la nebunie fic-ul taau!!
Wtf?? Amandoi au intrebat-o daca vor sa fie cu ei??wtf hmm... ma intreb ce-o sa zica Naruto cand va afla ca sunt impreuna?? Si app: Ken ala e un nemernic pervers si psihopat down biciuitor
As mai zice eu cateceva de el, dar nu e permis:))lough Ma limitez doar la toate insultele posibile pe lumea asta... dap !
Astept sa vad ce se intampla in continuare, scumpo!!
Hai cu next-ul si Craciun Fericit!! a hug

Crissu^^



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 20:59

Vai dulceata in love , capitolul este nemaipomenit il ador
Mai ales ca si mie imi place foarte mult melodia si am cantat-o cu ei lough
Deci m-ai lasat masca, imi place il adoor, abia astept nextul nr1
te pwp tulce kiss hug2


Dragoste neasteptata - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 21:07

multumesc mult pentru comentari
ma bucur enorm de mult ca va place
sa nu va face.ti griji pentru Naruto
deoarece va promit ca va fi foarte bine numai ca inca o data idiotenia si prostia cu care blondul este inzestrat va va face sa va minunati din nou de el sa spun asa
si cu Ken e alta poveste pe care o ve.ti afla pe parcurs si ve.ti intelege de ce se comporta cum se comporta cu Sakura desi nu este deloc normal
si mai multe nu va spun ca va stric surpriza si dupa aceea cine stie ce imi ve.ti face si nu vreau sa risc lough lough lough lough lough lough lough lough lough




















Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 21:22

Cum de nu am vazut fic-ul asta pana acum?sad
Rusine mie, merit o batatie imensa! biciuitor
Este superb, imi place mult
Practic, il iubesc in love
Sunt adorabili amandoi love
Te rog sa ma anunti cand pui next kiss
Spor la scris in love a hug


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste neasteptata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-