Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La flacara lumanarii - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La flacara lumanarii - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 La flacara lumanarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Merita sa fie continuat? Va place?
Da
La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_lcap95%La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_rcap
 95% [ 40 ]
Nu
La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_lcap5%La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_rcap
 5% [ 2 ]
Asa si asa
La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_lcap0%La flacara lumanarii - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 42
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Joi 08 Noi 2012, 21:34

Heii. La flacara lumanarii - Pagina 4 78717

Mersi de anunt.
Foarte frumos si acest capitol. Jumate misterios, jumate plin de iubire. Ceea ce ador.
Imi place foarte mult si sper sa ma anunti si data viitoare.
Sper sa ai cat mai multe idei si sa aduci capitolul repede, daca se poate.
Sunt curioasa ce se va mai intampla cu relatia celor doi.
Ai o imaginatie foarte bogata.

Succes in continuare, dear. La flacara lumanarii - Pagina 4 78717


La flacara lumanarii - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 00:15

Mercii frumos ca m-ai anuntat ! ☻♦️♣️♠️ Actiune se impleteste frumos cu descriere....Hmm kam scurt capitol waiting ..Anyway i like it !! ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ bft la scris si poate ma anunti si pe mne de next......te pupiceste deddeeeeeeee kiss*kiss*kiss*kiss:**kissa hug


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 19:52

Eu sunt intarziata, scuze. puppy eyes Nu m-am simtit prea bine. happy Acum revenind la capitol, mi-a placut foarte mult si ma bucur deoarece penultimul capitol a fost doar un vis; pentru moment.... Sa speram ca nu se va ajunge in momentul acela. Eu sunt umpic curioasa sa aflu cine este acea femeie care o sfatuieste pe Sakura in vise si scrisori, insa am o banuiala. A fost un capitol scurt, dar mi-a placut mult felul in care ai descris si ca nu te-ai lalait, incercand sa il faci mai lung si sa repeti aceleasi idei.

Sa vi repejor cu nextul, bafta la tastat si multa inspiratie. kiss


La flacara lumanarii - Pagina 4 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 10:52

Imi place mult
Acum tot are sens
Bine ca nu a fost real
Ms de anunt
Astept nextu


La flacara lumanarii - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
La flacara lumanarii - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
La flacara lumanarii - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 10:58

Of of of, am venit si eu in cele din urna. Imi pare rau ca la o spatamana dupa ce ti-am promis am reusit sa indeplinesc..

Incepem cu penultimul capito. A fost mirific, mi-a placut mult de tot felul in care ai dezvoltat fiecare sentiment si l-ai transpus atat de real asupra noastra. Pentru o clipa am simtit durerea ei. Ai evoluat extrem de mult de la critica oferita de mine si sunt extrem de mandra pentru asta. Desigur acum nu esti perfecta, nu vei fi ( asa cum nici eu nu pot sa fiu ) dar poti sa ajungi mai sus, nu te multumi cu nivelul actual. Nu m-am uitat dupa greseli, nu sunt o maniaca, cred ca nici nu au existat.

Ultimul capitol a fost frumos, romantic si un episod mult dorit de noi intr-un viitor alaturi de sot sau iubit. Totusi nu mi-a placut mie.. prea dragalas, prea multa iubire. Probabil iti dai seama de ce, dar este un capitol scris corect gramatical si structural. Nu mi-a placut ultima parte deoarece nu sunt o inraita a iubiri si dragalasenilor. Dar asta e parerea mea si nu tine de tine sau de felul in care ai scris. Sper ca m-am facut inteleasa.
Momentul cu adevarat frumos din capitol a fost acela cand a imbratisat-o pe Sakura, trezita din acel cosmar. Chiar m-a marcat acel moment.

Imi place mult cum ai evoluat, si sper sa o faci si in viitor. Mult succes. a hug Ai mare potential sa ajungi departe. Felicitari.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 11:30

Buna scumpo! Scuze ca ajung asa tarziu, dar m-a durut inima sa citesc capitolul precedent, acela cu viitorul Sakurei, si nici nu stiu de ce am impresia ca este real......Poate pentru ca stiu ce urmeaza, nu uita, ca noi am facut un pact, mai tii minte? Eu da!La flacara lumanarii - Pagina 4 2843714615 Ma bucur ca inca nu a inceput cosmarul, si ca se bucura de fiecare clipa alaturi de Sasuke, si ca se alinta asa frumos, insa pentru cat timp va dura asta? Te astept cu nextul, si te rog sa ma anunti si pe mine cand il vei aduce! Spor la scris si la idei, te pupLa flacara lumanarii - Pagina 4 208323


La flacara lumanarii - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 16:07

ador capitolul mult si te rog sa ma anunti cand pui nextul !


La flacara lumanarii - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
La flacara lumanarii - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 00:10

Fic inchis din cauza inactivitatii.



La flacara lumanarii - Pagina 4 Cooltext1711025034_zps229023de
La flacara lumanarii - Pagina 4 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
La flacara lumanarii - Pagina 4 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
La flacara lumanarii - Pagina 4 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Continut sponsorizat




La flacara lumanarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: La flacara lumanarii   La flacara lumanarii - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

La flacara lumanarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-