Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 21:32

Hey ^^
Am ajuns si eu pe la tine happy2
Cam tarziu recunosc..dar am ajuns love
Nu pot sa cred ce capitol superb a hug
Deci chiar nu imi dau seama ce a fost in capul lui Sasuke sa renunte la logodnica lui pentru a o ajuta pe Sakura yeah
Asta da baiat..norocul sa spun asa Sakurei...dar sarmana Maia :X_X:
Ce sa mai.... superb kiss jos palaria in fata
Mersi ca m-ai anuntat kiss...sa o faci si ep viitor kiss
Acum te pwpacesc dulce rau de tot si sper sa ai parte de multe idei si sa ne aduci un next care sa ne lase cu gurile cascate la maxim happy2
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Yuki-chan
Academy Student
Academy Student
Yuki-chan

Sex : feminin Localizare Localizare : Peste tot si niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 22:22

Hei! Multumesc ca m-ai anuntat. a hug
Imi place foarte mult capitolul... ce pot sa spun, e absolut superb! in love
Sincer imi cam pare rau de Maia dar ma bucur ca Sasuke vrea sa o ajute pe Saku chiar daca asta il pune si pe el in pericol.
Sunt nerabdatoare sa vad nextul. Succes in continuare si multa inspiratie!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I am strong because I am weak. I'm beautiful because I
know my flaws. I'm a lover because I am a fighter. I'm fearless because
I have been afraid. I'm wise because I have been foolish. & I can
laugh because I have known sadness.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 19:35

demon de rahat. va fi vai siamar de cornele si de coada ta. furca aia(dak esti dr*c trb sa ai si furca) a ta tio voi baga pe gat si iti voi scoate ficatul cu ea, apoi il voi da vulturului lui zeus sal ciucule putin cate putin :>happy next
P.S. a aparut filmul 5 naruto shippuden "Inchisoarea insangerata". sa te uiti k e super happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 21:53

Deciiii.. cu ce sa incep in love
Normal ca nu se poate sinucide, asta ar insemna ca demonul ala ar castiga lupta, ea ajungand in iad. waiting
Sper doar sa nu devina destul de puternic incat sa o poata poseda si atunci cand este o persoana langa ea. Da, chiar de ce nu poate fi posedata si asa?
Si ce e cu intrebarea aia :" Nu vrei sa faci un accident de masina?" Are puterea sa faca asta, cum? ingrijorat
Doamne, cate intrebari! Ce sacaitoare sunt, stiu lough Nu ma pot abtine, imi place prea mult acest fic si ador ideile tale. Acu' ce sa fac. astept nextul cu sufletul la gura.
Te-am pupacit kiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 18:27

Heiiiiiii puiutul meu mic de gaina kiss kiss kiss
Deci next zici, hm?
Da, am cam lipsit pe aici, stiu. Dar ... stii tu ca sunt cam ametita. Amyway, capitolul mi-a placut enorm. A imbinat atat de bine comedia cu scenele horror incat nu credeam ca e posibil sa razi si sa te sperii in acelasi timp. Deci ESTI GENIALA !! Ai avut dreptate, chiar ca e genial capitolul in love
E prea prea prea prea genial si chiar vreau sa vad ce se intampla in continuare. Asa ca nu mai pierde timp si pune-te pe tastat ;;)
Spor la scris si la idei in love
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 19:55

yuhuuu >:D< am trecut si eu pe la ficul tau si am un singur cuvant de spus: genial
de acum ma anunti si pe mine cand pui un capitol nou te rog te rog te rog muuult de tot :*


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 21:37

Buna scumpa mea.
Am ajuns si eu pe la fic-ul tau. Desi eu nu sunt vreo fana a exorcismului sau mai stiu eu ce, iti spun sincer ca imi place fic-ul.
Ai tot ce trebuie. Imi place felul cum descrii, cum ai aranjat lucrururile intre personaje.

Multa inspiratie, idei si timp de scris.
Te rog de acum sa ma anunti si pe mine printr-un PM cand aduci next-ul. Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 00:12

Ce se intampla in continunare? Ce demon ciudat, adica nu-mi prea plac demonii. Dar fic-ul este absolut incredibil, pur si simplu il ador! Ai descriere, sentimente, personaje bine conturate... in unele momente imi venea sa plang. Cu siguranta va fi urata de sora ei... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Astept nextul cu nerabdare si te rog din tot sufletul sa ma anunti!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vrăjitoarea-i jucărie
Şi-are fusta colorată,
Iar în mână să se ştie
Are-o mătură-agăţată.


~Piersicuta~Rubin~

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:33

Hellau a hug
Multumesc foarte mult pentru comentarii. Scuzati-ma ca aduc next-ul asa tarziu, dar sincer nu am deloc inspiratie si capitolul asta nu e chiar cel mai bun, insa sper sa va placa cat de cat.


Capitolul 10


Sakura P.O.V.

Ma privea cu surprindere nestiind ce sa spuna. Avea fata de ratusca galbena obosita si extenuata. Am zambit si l-am luat in brate, voiam sa simt caldura altui corp langa al meu. El nu m-a respins, m-a strans mai tare spunandu-mi ca totul va fi bine. Ma saturasem de aceste cuvinte, mereu le auzeam si stiam ca nimic nu va fi bine.

Ajunsesem intr-un final la asa-zisa casa-cabana-vila de vacanta din inima padurii. Era frumoasa si cam mare, dar era destul de okai, imi placea. Nu prea am fost atenta la design-ul ei sau tot ce tinea de chestia asta, nu imi pasa. Stiam un singur lucru, cel mai important nu de altfel. Sasuke nu trebuia sa ma lase singura, nu putea sa faca lucrul asta stiind ca consecintele vor fi dramatice si neplacute.
Aveam sa dorm cu el in fiecare noapte, in aceiasi camera, dar ceea ce nu stiam era daca vom imparti si acelasi pat. Ma intrebam cum vom face cand unul dintre noi va trebui sa faca dus. Adica eu aveam bun-simt sa nu ma uit insa el fiind barbat...

O voce patrunzatoare ma 'trezea' din disperare, era el. Imi spunea ca vrea sa faca un dus lung si relaxant. Serios? Eram amuzata intr-un oarecare fel si tocmai aveam sa aflu cum va fi experienta aceia, care avea sa se repete la infinit.
Sub privirea mea si-a luat o pereche de boxeri negri si un maieu de aceiasi culoare. Am intrat amandoi in baie, eu asezandu-ma pe WC si rezemandu-mi capul de palme, el incepand sa se dezbrace extrem de lent. Cu coada ochiului priveam intreaga scena si ma gandeam ca la d*acu, parca aveam bun-simt, dar ce mai conta? Deja ma uitam, puteam sa continui.

Era cu spatele, dezbracat complet si pe punctul de a intra in cabina de dus. Mi-am inchis ochii si am zambit la cat de cr*tina puteam fi. Nu ma asteptam sa ma port atat de copilareste si imatur, de parca nu mai vazusem barbati dezbracati in viata mea.
Picaturile de apa calda presepuneam ca se izbeau puternic de trupul brunetului, relaxandu-l, iar o lumina neagra se facea vizibila de sub usa. Oh, ce era? Am inchis ochii si am incercat sa ma calmez, voiam sa cred ca era doar in imaginatia mea si ca nimic nu avea sa se intample. Nu eram singura in camera, nu avea cum sa ma posede. Ma bazam pe lucrul asta.
Am deschis brusc ochii si am privit in fata mea. Privirea mi se marea, iar temperatura camerei scadea considerabil. Era frig, iar usa alba de lemn era zgariata. Am inchis din nou ochii si am inceput sa respir si sa expir. Din nou am deschis subit ochii, iar ... doar incercam sa ma calmez.

" 3 a.m. "

Nu stiam ce inseamna, dar nici nu voiam sa aflu. Un sunet ascutit se auzea in intreaga baie, iar eu eram singura care il auzea. In urmatoarele secunde zgomotele erau mai intense, constientizand ca acel demon incerca sa imi transmita un mesaj.

" Veniet, et invenies"

M-am ridicat de pe WC cat de repede am putut si am intrat in cabina de dus. L-am luat in brate pe Sasuke si am inceput sa plang in hohote. Ma mangaia pe par, in timp ce acesta se uda tot mai tare din cauza jetului de apa. Nu se distingea ca plang, insa sunetele ma dadeau de gol.
Eram cu psihicul la pamant, stiam ca in ritmul asta voi muri de oboseala, stres, frica si nu din cauza unui super-demon foarte glumet si infricosator. Voiam sa ghicesc viitorul, voiam sa stiu ce se va intampla cu mine, daca mai aveam sa traiesc o luna, un an sau mai mult si simteam nevoia sa stiu ce se va petrece cu Sasuke.
El se uita la mine printre picaturile de apa si ma mangaia pe talie, coborind tot mai jos. Aveam mainile pe pectoralii lui si il priveam in ochi.

- Nu te uita in jos, spune aceasta zambind.

Din instinct am facut-o desi nu trebuia. M-am inrosit brusc si l-am strans in brate cat de tare am putut reamintindu-mi de scena de dinainte. Lacrimile au inceput sa reapara, brunetul rupand imbratisarea si intrebandu-ma ce s-a intamplat. I-am povestit totul cu tristete in voce. Nu stiam ce avea sa urmeze si cum puteam scapa de asta. Nu cred ca exista vreo solutie. Eram pierduta.

- " Veniet, et invenies" inseamna " El va veni si te va invinge " deci cineva sau ceva va veni in ajutor la ora 3 a.m si...

- ... si ma va distruge, continui fraza lui Sasuke, el nespunand nimic, privind doar in gol. E okai, am spus, brunetul indreptandu-si privirea catre a mea. M-a prins de talie si mi-a soptit vesnicul " totul va fi bine ". Dar deja ma enervau cuvintele astea, nimic nu putea fi okai.

Mana lui Sasuke incepea sa se plimbe liber pe spatele meu, bagand-o mai apoi pe sub tricoul larg si ud. Mii de senzatii imi cutreierau corpul.
Ma trage brusc mai aproape de corpul lui, eu lipindu-ma in totalitate de el. Ma simteam foarte bine. Inima imi batea puternic, iar respiratia imi era sacadata. Ce urma? Un sarut? Nu credeam, nu putea, nu puteam. Mi-am aplecat capul in pamant si am inceput sa ma gandesc la biata Maia. Oare ce reactie o fi avut cand a citit scrisoare? Era socata, eram ferm convinsa si probabil chestia asta a facut-o sa ma urasca atat de mult. O intelegeam. Chiar o faceam.




I had to break myself to carry on.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre Andreea Schmitt in Joi 09 Aug 2012, 13:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:39

Bunaaaaa kiss
Imi place mult acest capitol <33 Chiar sunt curioasa ce se va intampla cu Saku mai departe
Sa ne aduci nextul repede kiss Si sa ma anunti cand o faci ^^
Pupici si spor la scris si la idei . :)

P.S. : Primaaaa :>happy


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:53

"- Nu te uita in jos, spune aceasta zambind."
TU iti bati joc de mine? era sa cad cu tot cu scaun de ras rolling on the floor
Mersi ca m-ai anuntat si cap a fost extrem , daca ar fi mai pervers ar fi super dar lasand asta , asi vrea sa stiu ce sa intamplat cu biata maia :(
Ps.:pe podium ;)


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:59

VAAAI... Ce nebuna esti! Cum naiba sa nu se uite in jos?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Demonul ala chiar nu vrea sa o lase in pace... las' ca-i trag eu o bataie buna! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Capitolul a fost sooper, n-am ce comenta sa ca astept nextul cu cea mai mare nerabdare! Te roog sa ma anunti in continuare!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vrăjitoarea-i jucărie
Şi-are fusta colorată,
Iar în mână să se ştie
Are-o mătură-agăţată.


~Piersicuta~Rubin~

Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:04

k tymy a ajuns sa citeasca si asta.....este hmm mega-super-extra-suprem(etc etc)-cool acest dic....andrea ai intrecut topurile....nextul cand poti anuntare la mine



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:05

Deci, să mor eu dacă nu, iubesc capitolul ăsta.
Nu a fost bun?
Glumești nu? Eu una așa cred.
A fost pur și simplu superb.
Puteam să jur că se va băga în duș după el. Știam eu!
Și mă bucur că a făcut-o. He,he! lough well? awesome right? rusinos
S-a și uitat în jos, perversa lu mama!
Uf Doamne cât trebuie să sufere fata asta.
Când se va termina toată teroarea asta?
Deja nu mai suport eu, dapăi ea...
Oricum... aștept următorul capitol și să îl aduci repede, dacă nu înnebunesc... să știi.
Ok.. See ya hi!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Make love, not war!
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:09

Asa, in primul rand scuze ca nu am m-ai comentat, si in al doilea rand..
OMG, un capitol spuerb, S-a bagat sub dus, ei asta a fost chiar comic si surprinzator:))oricum eu astept nexxt, si daca poti sa ma anunti:) in love Aly va pupa Ceau:) a hug


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fic:


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:46

"nu te uita in jos" serios? u vrei sa ne omori inaintea lui saku corect. doamne nu esti sanatoasa. dak ii spun eu mamei tale ce scrii u aici? rolling on the floor abia astept nextu si ma intreb cn oare va veni sa o posede pe saku?next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 17:03

Buna , multumesc de anunt .
Capitolul este chiar oh my god !!! .
Nu p-ot sa cred ca Sakura a intrat in dus peste Sasuke ! rolling on the floor Si s-a mai uitat si in jos . rolling on the floor
Se pare ca Sasuke are ganduri perverse . oops
Multumesc de anunt si pe tor sa ma anunti si in continuare . Bafta la tastat si pupici . kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 17:27

ma captivat :X
desi prima oara am crezut ca m-ai inj*rat cand ai inceput cu franceza :))
prea tare capitolul si mersi ca m-ai anuntat ;) sper sa ma mai anunti :o3
spor la scris si pwp dulce >:D<


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 18:39

"- Nu te uita in jos, spune aceasta zambind.
Din instinct am facut-o desi nu trebuia..."


rolling on the floor Am ras in continuu si inca mai rad lough Vaiii, opreste-ma, te rog! Eu am incercat deja, insa dupa, am vazut comentariul lui ` Squirrel ` si nu m-am mai putut opri rolling on the floor E constructia perfecta prin care putem sa o caracterizam pe Saku well? awesome right? : "perversa lu' mama!" rolling on the floor A fost amuzanta faza asta dintre ei, iar apoi... rusinos Uuu well? awesome right? ... Ma intreb ce au mai facut nebunii ;;) Cat ii mai iubim noi pe astia doi, asa-i? happy


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 18:45

Hey hey...Yukii e aici happy2
Doamne...deci pe bune?...."Nu te uita in jos!"
Cred ca a fost cea mia tare faza a zilei lough
Mersi mult ca m-ai anuntat kiss
Sa o faci si pe viitor kiss
Deci nu mai pot de ras...dar ce o sa-i mai fac Sakurei?
Sarmana de ea sad
A fost un capitol SUPERb draga mea kiss
Te pwpacesc ducle si astept sa aduci next-ul kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 23:47

Ce sa mai zic.. ca de fiecare data m-ai dat pe spate + scenele alea fierbinti, deja... =p~~~
Nu stiu de unde iti vin ideile si cum o vei scoate pana la capat, oricum sunt sigura ca ne vei uimi.
Astept sa vad cine vine la 3 noaptea si daca va reusi sa faca ce isi propune.
Ma intreb cum vor scapa banuiesc ca au nevoie de ajutor, sau ceva ustensile, habar n-am. ( poate un preot lough)
Oricum, astept nextul cu nerabdare. a hug
Te-am pupacit.. ciao kisskisskiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 13:43

Hey! kiss
Capitolul asta mi-a placut la nebunie!
Eram sigura ca Sakura va ajunge pana la urma in dus cu Sasuke .. el fiind GOL.
Nu mai pot de ras cand ma gandesc la faza aia: Nu te uita in jos=))
Oh doamne biata Sakura dupa ce ca o innebuneste demonul ala acum i-a vazut si splendoarea lui Sasuke :)).
Sa aduci repede next scumpa!!!
Ca eu sincer... MOR AICI!!
Imi place ficul tau mult de tot si stii asta :D!
Te pupiceste Deea kiss kiss !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 14:20

Buna scumpa mea:*
Multumesc ca m-ai anuntat. Sincer imi place capitolul si sunt incantata de faptul ca in fiecare capitol aduci ceva nou, si nu lasi sa devina plictisitor banal.
Imi place ca sunt doar ei doi, si sunt super curioasa cum vor iesi din toata chestia asta si ce se va intampla cu relatia lor, si mai ales ce s-a intamplat cu Maia.
Adu-ne repede next-ul , caci o sa mor de curiozitate in curand.
Sa nu uiti sa ma anunti. Spor la scris si multe, multe idei. Te pup kiss*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 15:45

Buna,
Mereu dadeam peste ficul tau, mai bine zis mereu citeam "Demonologie si Exorcism" dar pana acum nu am indraznit sa intru. De ce? Pentru ca asemenea chestii, povesti si mai stiu eu ce ma sperie dar na` curiozitatea :))
Oricum, imi place extrem de mult ficul tau. Descrii, cat se poate de bine dar ce imi place cel mai sunt ideile tale.
Nu sunt mare fana a scenelor fierbinti si mai stiu eu ce :)) dar ale tale chiar imi plac :)) Pe lanaga faptul ca sunt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] mai exista si comportamentul Sakurei care face totul mult mai amuzant.
Sasuke e atat de .. dulce! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Nu m-ar deranja sa citesc o carte si sa-l primesc pe el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Iar spiritul ala .. sa-si ia o vacanta, sa intre in hibernare, orice! Nu poate sa-i lase si pe ei linistiti o noapte, singuri.. in casuta aia .. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Anunta-ma si pe mine cand aduci nextul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Spor la scris si la idei!^^ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 11:47

Ultima sad insa e bine si asa happy mai bine decat deloc dap !
Nu mai trebuie sa spun ca faza cu "Nu te uita in jos" a fost bestiala si super amuzanta lough
Cum sa spui ca asta a fost un capitol nereusit ? A fost bestial, plin de o avalansa de sentimente + nelipsitul amuzament in love
Astept next si te rog frumos si ducle sa ma anunti puppy eyes
Teo a hug


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-