Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Chemical Reaction  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Chemical Reaction  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Chemical Reaction

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 13:09

Buna,
In primul rand iti multumesc ca m-ai anuntat.
Wow! Scrii atat de frumos, descrierea ta este uimitoare, actiunea decurge lent ..esti un geniu! De unde iti vin atatea idei?
So, eu nu prea stiu ce sa spun :)) Imi place mult acest "fic". Povestea Sakurei, felul in care decurg lucrurile .. :X Si da, as vrea sa-l transformi in fanfic.
Anunta-ma si data viitoate :D Spor la scris si la idei! ^^
Chemical Reaction  - Pagina 3 665748


Chemical Reaction  - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 15:27

Hey hey scumpa mea!
Multumesc ca m-ai anuntat. Imi place capitolul si ma bucur ca a fost mai sentimental:X.Imi place asa:X..
Pai ai putea sa-i schhimbi nunmele in obsesii letale. Oricum doresti tu o poti face, eu oricum voi citi.
Astept next-ul cu nerabdare! Te pup:* Spor la scris si multe idei:X:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 18:15

Cappssss... Este mirific huh?
Omg ce frumos ai descris aceste sentimente. Si tu care spuneai ca nu te pricepi hmm...?!, sa nu te mai aud clar biciuitor
Eu cred ca mai ai multe sa ne spui asa ca ar trebui sa il transformi (din nou) in fanfic lough
As vrea sa citesc mult, mult mai mult din ceea ce scrii tu. Poate reusesc si eu sa invat ceva in love
Cat despre titlu, aici m-ai bagat in ceata lough Nu te supara, dar nu cred ca pot sa te ajut. Imi plac la fel de mult amandoua rusinos.
Sooo... astept sa vad ce ne-ai mai pregatit. Cum dom'le sa faci 5 pagini? Maniaco lough
Daca as putea si eu good
Oricum, te-am pupacit dooolce kiss
Love ya love



Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 18:54

Hei iubirea mea!
Chemical Reaction  - Pagina 3 78717
Pai scumpo cum mai pot sa-ti spun ca ador felul tau de a descrie?
Este superb si atat de clar, are o expresivitate atroce.
Ceva care te prinde si nu iti permite sa evadezi, ceva unic. Ai un talent incredibil, cu fiecare capitol ma uimesti si mai mult. Nu pot sa ma exprim:)) M-a faci sa intru in pielea personajului, si inca cum. Iarta-ma ca am intarziat din nou, scumpa mea de-abia astept sa vad continuarea.
Pai Obsesii letale imi suna... letal:)) adica te prinde
Si DA o sa-l faci fic pentru ca o sa te zapacesc toata viata cu chestia asta:))

Finetti te iubeste
Chemical Reaction  - Pagina 3 273918


Chemical Reaction  - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 Asss10Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 19:16

Asaaa, scuzati intarzierea. -.-" In orice caz, capitolul acesta este foarte frumos, reusit si plin de sentimente. happy2 Ai o descriere sentimentala de nota zece si se vede ca pui suflet in fiecare cuvintel. Ma bucur mult ca m-ai anuntat si inca o data sa stii ca imi pare rau de intarziree. Soo, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^


Chemical Reaction  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Mar 14 Feb 2012, 20:22

dau edit :x in love

Nu ai dat editt . happy2


Chemical Reaction  - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Issabelle Cooper
Genin
Genin
Issabelle Cooper

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Unde e bine şi e termină cu bine .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 62
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Să mă uit în ochii tăi şi să te mint !
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că ţi-ar trece aşa ceva prin cap .

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 19:33

Bună Cappu !

Ţi - am citit ficul din prima zi şi îl iubesc !
Atâta descriere sentimentală , cuvinte desluşite , portrete pierdute în scrum .
Mă scufund în scrisul tău foarte special , îl ador !
Se vede că dai tot sufletul când scrii :x
Nu ştiu , cuvintele nu încap când vorbesc despre talentul tău , capitolele care mă încântă de fiecare dată . Nu am avut cum să nu îmi fac cont , trebuia să îţi împărtăşesc părerea mea .
Te rog să aduci repede nextul că nu mai am glas , cuvinte care să te reprezinte .
Adu repede - rejor partea a II - a :x !

Te pupă dulce Pişcoţel !


Chemical Reaction  - Pagina 3 >
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 Asss10Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 06:41



Eu, eu, eu, eu. :)) Ai cerut critica, deci. good

Descriere: este foarte frumoasa si te incadrezi in tema pe care ai abordat-o. Imi place ca pui accentul pe sentimente si se vede ca stii cum sa faci ca cititorul sa simta exact ceea ce simt personajele, ceea ce vrei tu sa transmiti. Folosesti cuvinte frumoase pe care le imbini armonios in figuri de stil si imagini artistice. Reusesti sa ma captivezi de fiecare data si mereu sunt curioasa sa vad ce se va mai intampla.

Actiune: nu mi se pare grabita, ci te axezi pe momentele importante, insa nici cele mai de rutina nu sunt lasate deoparte. Faci ca totul se fie prins intr-un cadru foarte reusit, fiecare amanunt este descris si fiecare loc in care se petrece actiunea de asemenea. Lucrurile decurg lent, asa cum ar trebui.

Dialog: nu mi se pare nici mult si nici lung, ci este atat cat trebuie, l-ai pus acolo unde era nevoie de el pentru a mai "indulci" actiunea.

Idee: ce pot spune, chiar imi place. Chemical Reaction  - Pagina 3 962758 Da, este originala si da, chiar o dezvolti in propriul stil, o faci sa prinda contur cu fiecare capitol. Imi place cum o conturezi si sunt sigura ca a final va iesi o capodipera in adevaratul sens al cuvantului.

Titlu: este foarte frumos, mie una imi place enorm. Reda exact ideea continutului, este misterios si poarta o bogataijncarcatura afectiva. Ma fascineaza de fiecare data cand il citesc si imi d=place de fiecare data mai mult.

Estetica: capitolele tale sunt frumos asezate in pagina si imi place ca scrii centrat. De asemenea imi place ca lasi spatiu intre paragrafe, deoarece asa este mult mai usor de citit.

Greseli de tastare/ ortografie: nu am stat sa ma uit dupa ele, deci nu bag mana-n foc ca sunt sau ca nu sunt. Chemical Reaction  - Pagina 3 169309

Asa, cam asta ar fi din partea mea. Chemical Reaction  - Pagina 3 384738 Sper sa iti fie de ajutor. O zi buna in continuare. Te-am pupacit dulce. Chemical Reaction  - Pagina 3 962758
choco^^


Chemical Reaction  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 16:18

Hey kisskiss
Multumesc ca m-ai anuntat! in love
Imi cer scuze ca am ajuns mai tarziu. nervi!
Sper ca nu te-ai suparat pe mine ca am fost atat de ametita. sad sad
Imi place cum descrii la nebunie!! in love in love
Esti extrem de talentata!!!! in love in love
Te rog sa pui next-ul
Te pup! kiss kiss in love in love
PS: Facem o vizita la tufe daca nu pui repede good dance2



Chemical Reaction  - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Chemical Reaction  - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Chemical Reaction  - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Chemical Reaction  - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Azelle
Genin
Genin
Azelle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere in the sky
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Laughing all the time

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Mier 22 Feb 2012, 17:12

Helauuu!

Vaaai cat e de frumos. Mie un imi plac ideile mai horror asa. Plus ca descrierea e superba. Vad ca acum este fic. Ce bine!

Si, cat despre cealalta intrbare, nu stiu ce sa zic. Mie imi plac amnadoua.

Tu stii cum va evolua ficul tau si ce titlu e mai potrivit.

Ok, duupa cum am spus, ficul e superb. Tine-o tot asa!

Te-am pupat :*

Zbye





Unless You Lived My Life,
Don't Judge Me Because
You Don't Know, Never Have
And Never Will Know Every
Little Thing And Detail
About Me!
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Feb 2012, 18:13

Mai intai de toate buna, iar apoi WOW huh?
Scumpo, ce ai tu aici este aur pur.
Asa cum ti-am mia spus ai o descriere huh?
Iti multumesc ca m-ai anuntat si imi pare foarte rau ca nu am venit mai devreme sad
Imi place enorm capitolul. Felul cum ai descris sentimentele Sakurei, este de-a dreptul fastuos. in love
Mai multe ce sa-ti spun? Astept next si dper sa ma naunti rusinos

Ja ne!^^ hi!


Chemical Reaction  - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 00:23

Bunăăă pisici !
Mulţumesc enorm pentru comentarii , îmi umple inima de încredere :x
Până la urmă cred că voi face capitolul 3 cu mai mult de două părţi =))
Capitolele sunt detaliate , exprimă mult copilăria Sakurei în prezenţa lui Sasuke .
De la început am vrut să scot în evidenţă copilăria ei , şi în viitor să o readuc la prezent
[ ce prop :-s ], unde se vor întâmpla prea multee . În cap 2 am adus-o la prezent , dar am readus-o înapoi în partea unu din cap 3 . Este încurcat , sper să nu vă tot chinui =))
Sper să vă placă continuarea , poate vă surprinde :x
Cum am creat un intro lung , trebuie să aduc şi pentru ce aţi venit voi aici , capitolul >:)
Presto !

Capitolul 3

◦♥∙ I need someone like you by my side ! ◦♥∙




-Sasuke , aura ta îmi încălzește sufletul mai mult decât soarele , care-mi luminează ziua ! grăiesc eu încetișor , urmărindu-mi literele cum mărșăluiesc pe foaie . Oftez lung , lăsându-mi ochii să mi se „stingă” , strângând în mână o şuviţă de păr . Cât timp voi mai rezista aşa ? Dacă el , prin încercarea puerilă de a da lumea deoparte , trăind singur , respirându-şi propriul aer , mă va lăsa să pier silenţios , să îmi rănească copilăria ?

-Sakura , iubirea mea , vii până la mine ? spune bunicuţa mea , cu glasul ei şters , dar transmiţându-mi iubire .

Tresar lin , ridicându-mi mugurii verzi spre uşa . Nu vroiam să ştie nimeni că inima mea este dăruită altcuiva , că sentimentul acesta grozav m-a pălit puternic .Îmi închid caietul de română zgomotos şi să deplasez spre grădină . Ştiam că ea întotdeauna se afla acolo, servindu-şi ceaiul de mentă , privind cum soarele-i dispare pe cer . De când mama a murit , iar tata s-a descotorosit de prezenţa mea , bunica a devenit foarte melancolică , povestindu-mi în fiecare noapte cum era să fim familie unită , că mă v-a iubi mereu , dându-şi chiar viaţa pentru mine . Că defapt tăticul meu mă iubeşte , dar nu are timp din cauza serviciului să mă crească şi că mama mea a ţinut la mine ca ochii din cap . Viaţa mea … un eşec total .
-Bunic-o , ce s-a întâmplat ? îi şoptesc eu călduţ .

Aceasta îmi zâmbeşte armonios şi mă întreabă : „ – Te-ai îndrăgostit păpuşă ?”
Îmi casc ochii , privind-o mai serios , înroşindu-mă ca un trandafir tânăr. Nu am cum să o mint , este singura mea sursă de fericire care mi-a rămas şi care o ştiu că nu mă v-a părăsi .Îmi întorc capul în altă direcţie , privind în gol , lăsându-mi inima să vorbească : „-Da …”
- Ce drăguţ ! Dar sper că ştii consecinţele iubirii tinere . Ajungi să-ţi dăruieşti sufletul pentru cineva când acesta .. te părăseşte . Nu vreau să îţi spun să nu crezi în lume , sau să nu te deslănţui , dar inima ta valorează mai mult decât visarea la un băiat sau nişte vorbe puerile. Te iubesc prunca mea .! Chiar dacă acum nu mă vei înţelege , când vei creşte mare , mintiuca ta se v-a dezvolta şi v-a găsi raţionamentul spuselor mele . Trebuie să ţii minte asta, fiindcă eu nu voi fi aici pentru tine pe vecie , ci mă v-a chema apusul în curând . Oamenii sunt răi, unii rănindu-te mai mult decât alţii , amăgindu-te în continuu .Ascultă-ţi chemaţia , gândurile tale , dar aminteşte-ţi că , nu suntem toţi la fel. Caracterele noastre sunt diferite , chipul nostru schimbător , mintea noastră mai normală sau delăsătoare …
Inima mea începea să pâlpăie uşor , ochii mei îndreptându-se spre pământ. Vorbele ei , mesajul care mi-l transmite , sunt foarte sincere . Chiar dacă este bătrână , iar trupul ei se pierde , gândirea ei este prea pură , melancolică , tânără .

Un zâmbet gingaș se pune pe chipul meu , urmat de o pata pală roșie pe obrajori și-mi ridic privirea spre ea . Părul meu rozaliu , strălucitor îmi obturează ochii , lăsându-mă fără „priveliște” . Mâna mea se năpustește asupra ghemotocului de cârlionțuri , lăsândul fără vlagă pe spate . Privirea mea se întoarce către bunica , care mă privea drăgăstos , făcându-mi cu ochiul . Glasul meu nu mai conta când eram cu ea , faptele erau suficiente pentru ași da seama că încă este înconjurată de oameni reali, cu suflet bun . Brațele mele se strâng înconjurul ei , strângând-o cu putere , transmitându-i numai căldură și energie. Formam un tablou superb . „Nepoțica și Bunicuța” intitulat de două ființe fericite , care încă le pasă . Mă desprind lin de ea , trăgând cu ochiul la expresia feței ei , urmărind fiecare lacrimă de bucurie care-i ieșea din mugurii de violetă .

Acum , cel mai inportant pentru mine este să-mi trăiesc copilăria frumos , evitând coșarurile care mi s-au întamplat de-a lungul ei , trăind cu „viață” fiecare moment . Vreau să mă creadă toți , o copilă normală , să nu mă judece după aparențele mele deseori fără „chip” .

▪️ Dimineața următoare. La ora de română unde trebuia să prezentăm compunerea ▪️

- Domnișoară Haruno , veniți să ne prezentați compunerea .
Respirația mea se îngreună instantaneu , pâlpâielile inimii mele sunt din ce în ce mai înțețoșate , alarmându-mă complet . A fost o idee bună să mă deslușesc pe foaie , lăsând urma de cerneală să-mi picure tristețea ? Tot acest timp , numai pe el îl priveam , puteam să-i simt energia cum mi se transpune pe suflet .

- Vreau .. vreau , șoptește înfrigurat glasul meu . Îmi este frică să-mi privesc cuvintele cum se mișcă pe foaie , să le simt durerea cu care au fost imprimate . Inspir ușor , lăsând parfumul din clasă să mă cucerească . Trebuie să mă adun , să mă las pradă victimei . „ să dedic această scrisoare de , de , de dragoste , cuiva care mi-a readus pacea sufletească , care m-a făcut să realizez că încă am ce căuta în lumea asta meschină , cineva care poartă numele …”

Ochii mei se înfundă în poza care mi se arată în față . S-Sasuke se sărută cu McKenzie , aceasta luându-i chipul între palmele , afundând brusc pupicul într-un sărut pasional . Mâna mea începe să tremure ca o vargă , fața devenindu-mi palidă . Toate zidurile puterii mele , gândirii mele înfloritoare au fost dărâmate, lăsând doar scrumul de după războiul dat în inima mea .





____________________
__________________________
________________________________
_____________________________________

Îmi pare extrem de rău că este scurt ,
dar am vrut neapărat să postez nextul , deoarece nu l-am postat de mult şi
sunt nerăbdătoare să vă aud părerea :x
Sper să vă placă pisici , asta contează pt mine love
P.S : Numele îl voi lăsa UnBorn . E mai sexii` =]] . :x

Pusiiii <33 !





Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 Asss10Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 07:36


Vaaii, mai pisicule, mai. love Ce capitol. :> Sa stii ca imi placxe extrem de mult descrierea ta, este de-a dreptul geniala. huh? Si imi place ca pui accent pe ceea ce este important, insa incluzi in peisaj si detaliile ce ne fac sa ne dam seama cum arata totul in ansamblu. Deci sa stii ca eu te bat pe tine, atat de talentata esti mai. :)) Asa, vezi ca ai mai avut cateva greselute pe ici pe colo. good Eii, ce sa zic si eu? :)) Soo, spor la scris in continuare si multe idei pe ciitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^


Chemical Reaction  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 09:09

Daa... "e mai sexy" lough E un titlu minunat, cat despre fic nu mai zis nimic...Il ador! in love Incep sa il urasc pe Sasuke angry Inainte mi se parea chiar dragut felul in care se comporta cu Sakura, dar acum... sad Biata de ea... ma bucur ca ai pus next si astept cu nerabdare sa vad ce se intampla kiss


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Chemical Reaction  - Pagina 3 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 09:35

Vai scumpilici, ai descris ca de fiecare data atat de frumos huh?
Biata Sakura, imi place la nebunie cum imbini trecutul cu prezentul. in love
Iti multumesc din suflet ca m-ai anuntat. Acest capitol fie el si scurt mi-a umplut inima rece si intunecata cu bucurie si in oarecare masura melancolie. in love
Ai un dar! Atunci cand descrii faci cititorul sa simta ce simte personajul si sa vada cadrul in care se afla! in love
Eu nu mai am nimic de spus decat atat: kiss

NEXT a hug

Ja ne!^^ kiss


Chemical Reaction  - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Azelle
Genin
Genin
Azelle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere in the sky
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Laughing all the time

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 09:40

Ce dragut!

Mi-a placut mult acest capitol, ca toate de altfel.
Ador cum descrii, ficul e tare interesant.
Dar Thoamne cat de nemernic poate fi Sasuke!
Cum sa faca asa ceva?

Oricum, iti multumesc ca m-ai anuntat.
Tine-o tot asa!
Te-am pupat:*
Zbye





Unless You Lived My Life,
Don't Judge Me Because
You Don't Know, Never Have
And Never Will Know Every
Little Thing And Detail
About Me!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 11:56

Capii tu vrei sa ma fac sa plang , pentru ca asta am simtit nevoia sa fac cand Saku i-a privit pe cei doi ?Chemical Reaction  - Pagina 3 896861 Capitolul este pur si simplu fantastic , mirific , superb ; il iubesc !Chemical Reaction  - Pagina 3 962758 Cum poate Sasuke sa-i faca asa ceva Sakurei , ei bine cred ca asta voi descoperii in viitor . Deabia astept nextul si te rog sa ma anunti si pe mine cand il postezi . Am plecat si te-am pupat bye , bye . Chemical Reaction  - Pagina 3 127686 Chemical Reaction  - Pagina 3 208323 Chemical Reaction  - Pagina 3 208323 Chemical Reaction  - Pagina 3 208323


Chemical Reaction  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 13:29

Dupa cum banuiam, am pierdut ceva nervi!

Si inca cat..capitolele astea m-au lasat total fara cuvinte, descrii atat de frumos, mai ales cel in care ai pus accent pe sentimentele Sakurei, ai reusit sa transmiti totul mai mult decat perfect, bravo tie doll, esti una la un milion kiss

Bunica ei are mare dreptate, confirmarea am avut-o in ultima parte, mereu se gaseste el sa o faca sa sufere biciuitor Si aia care l-a sarutat, nu mai apuca ziua de maine, o sa o fac sa regrete ca s-a nascut, ce bestie urata!

Sper ca Sasuke sa isi dea seama de marea prostie pe care a facut-o sad , asta daca nu l-a luat si pe el prin surprindere, nu m-ar mira deloc biciuitor

Referitor la titlu, ma bucur ca ai decis sa il lasi asa, oricum mi-ar fi placut toate, desi asta e mai sexi in love

Spor la scris in continuare, love. Imi pare rau nu am ajuns mai devreme sad

i love you





IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 11:57

Minunat!

Cu adevarat minunat acest capitol..

Cum a putut Sasuke face asa ceva?

Sper sa primeasca un 2

Na!

Sa se puna el cu mine!

Cum ii poate face asa ceva Sakurei

Astept next si PWP doolshe


Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 03:38

Eh de cand nu am mai trecut pe aici...
Mi s-a facut dor...
Si dorul ma adus inapoi...

A fost un super capitol love

Sa ma anunti cand pui da?in love

Daca vrei tu...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Chemical Reaction  - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 09:40

Vai iubirică !! in love Piscotelul meu frumos , acesta a fost un capitol minunat măi . Chemical Reaction  - Pagina 3 208323 Foarte foarte foarte frumos ! Ai un fic exceptional si daca vreodata iti va trece ideea sa il inchizi te bat ! :-w Oricum ne vedem la vara deci , nu mai e mult pana atunci Chemical Reaction  - Pagina 3 947835 Chemical Reaction  - Pagina 3 301723 . Asa eu vreau sa stii ca te iubesc mult mult de tot surioara mea de suflet Chemical Reaction  - Pagina 3 78717. Si ca astept :

N
E
X
T
U
L

R
E
P
E
D
E

P.S: Da-mi si mie un Pm cand il pui kiss dap ! .


Chemical Reaction  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen



Ultima editare efectuata de catre Pisicuţă ♥ in Sam 10 Mar 2012, 22:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 14:15

Iii, ce bine ca ai adus next-ul.
Si, iti multumesc ca m-ai anuntat. :)
Capitolul a fost extraordinar! in love
Ador cum descrii! :x
Of, saracuta Sakura... Cate trebuie sa indure... :(
Abia astept continuarea si nu uita sa ma anunti. ^^
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Chemical Reaction  - Pagina 3 Iihiw


Sus In jos
Issabelle Cooper
Genin
Genin
Issabelle Cooper

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Unde e bine şi e termină cu bine .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 62
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Să mă uit în ochii tăi şi să te mint !
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că ţi-ar trece aşa ceva prin cap .

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 16:16

Uau , deci m-ai uimit total :o !

Ce descriere , ce amintiri dure are Sakura .
Săraca , a pregătit o scrisoare de dragoste , şi se pomeneşte că Sasuke se sărută cu ...
MacKenzie .

Mrrrr ! biciuitor

Ador cum ai descris sentimentele , tulburările Sakurei .
Nu mă mai saturrr să citesc rândurile alea splendide . in love

Iubesc , Ador , plac tot ceea ce scrii , descrii , toată povestea în sine !
Melancolia , Teama , Drama , Iubirea tânără ...

Heeeeei , deci până nu aduci nextul nu mă dezlipesc de calculatoor :o3 !


Te rog să mă anunţi pişcoţică , ok kiss ?

Pişcoţica , recepţionat . !


Chemical Reaction  - Pagina 3 >


Ultima editare efectuata de catre ◦ P¡şқοţεl™ in Dum 11 Mar 2012, 13:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Chemical Reaction  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 16:34

Doamne!
Nu imi vine sa cred ca nu am trecut mai devreme pe aici..
Chiar este de groaza.. adica unele momente..
Cand s-a sinucis mama Sakurei sau a fost omorata nu stim inca, faza aia mi-a adus aminte de o scena diontr-un film..
Pai astept capitolul umrator, scumpo kiss



Chemical Reaction  - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 22:01

Hei scumpa mea:*
Imi cer scuze ca am ajuns tocmai acum, insa nu prea am avut starea necesara sa citesc ceva.
Mi-a placut capitolul, dar Sasuke sarutandu-se cu altcineva? Hmm? Ma intreb ce ne pregatesti..

Adu repede next-ul caci sunt foarte curioasa. Te pup puiule:*
Spor la scris si multe, dar multe idei:x


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Continut sponsorizat




Chemical Reaction  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chemical Reaction    Chemical Reaction  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Chemical Reaction

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-