Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anii de liceu (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 10:51

[b] A DAT DOMNUL SA AJUNG SI EU LA PAGINA 25
Draga Ani ,iti IUBESC ficul si nu pot sa cred ca ne-ai lasat cu ochii in soare (pe noi adica cititori tai )
Am murit de ras cand Rosy le batea pe fufele ale ,si a spus cineva la un moment sat ca Zea e schizofrenica (sunt total de acord)
Imi venea sa sar in sus de fericire cand Sasuke a infruntat-o pe Keyko in locul Sakurei si multe altele
Nu cred ca cineva de aici iti poate spune ca nu ai talent sau ca nu scrii frumos pentru ca ar fi o MARE minciuna
Toata lumea vrea sa pui next-ul si sa ne uimesti cu ultimul capitol,eu una vreau sa vad ca ficul asta a ajuns la ,,Fanficuri finalizate'' si sa-mi amintesc cu placere de el.
Daca ai probleme cu calculatorul sunt sigura ca poti gasi o cale sa ne anunti,daca te-ai saturat de fic (desi nu vad cum ai putea) spune-ne ...

Deci in concluzie : Te rog nu ne lasa atarnati in copac si copacul in aer .
JA NE !


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 20:14

Aniiiiiiiiiiiiii..........Unde-i NEXT-ul ala ca ma spanzur nu gluma....
De ce iti place sa ne torturezi in halul asta....a trecut aproape un an daca nu ma insel de a ultimul capitol....ce se intampla.....vreau si eu sa
stiu....


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 1038902d4n6wjrauv
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 1185528_382197825239589_1994385887_n
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:02

La acest fic nu s-a mai postat nextul aproape de un an. Pe bune. =))) Deci ma vad nevoita sa inchid ficul..

Ani daca doresti sa-l continui poti anunta un Moderator/ Critic.

Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 16 I_icon19

Sus In jos
 

Anii de liceu (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-