Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anii de liceu (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 16:35

Buna, draga!
Ti-am mai spus ca ador ficul tau? Pur si simplu il iubesc. Este superb.
Tine-o tot asa!
Spor la scris! Pupici!


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 16:59

Buna ani,e superb capitolul.Scuze ca nu mai sunt asa de vesela dar mi-am rupt piciorul si mor de durere.Orcum,m-am tarat pana aici sa-ti citesc capitolul si e superb,e minunat,e super ultra grozav,tot astept cu sufletul la gura un sarut....off....deci Ani my sis.....astept nextuuu!!
Pwp


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Taemin_Stamp_by_eiyuutanAnii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 19:17

Anii in love
Vai cat ma bucur ca ai pus nextul in love in love
Zea aia , cand o s-o prind.... angry
Vai si -amar de viata ei
Abia astept nextul , si sper ca repede
Aaa, si scuza ca nu ti-am lasat comm dimineata dar nu am avut timp
Ca nu am plecat la scoala pana nu am terminat de citit capitolu
Oricum , astept nextul nerebdatoare sa vad ce se mai intampla
Si capitolu e destul de lung , adika mie mi-a placut marimea si actiune kiss kiss
N-am ce comenta
Deci :NEXT love


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 22:19

Foarte frumos Ani pai da.Hehehe pune repede continuarea scumpo!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 22:21

Vai, ma bucur ca ai pus nextu scumpo Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 384738 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323
Imi place asa mult Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 301723 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 273918
Vai, deci o bat rau de tot pe Zea Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 621493 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 621493 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 621493
So....next repede Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 301723 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 440486
Pupici Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 127686


 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 11uyc9l
Sus In jos
sakufloarerozbombon
Academy Student
Academy Student
sakufloarerozbombon

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desenul,dansul
Stare de spirit Stare de spirit : haioasa,si bine dispusa

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 13:07

Foarte frumos....Sper sa pui continuarea cat mai repede. Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 977748
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:04

thank you pentru commuri.... Am adus next-ul. Sper sa va placa.

Capitolul 25: “Orele incep. Planul Zeei”


Povestit de Sasuke:
Razele soarelui patrundeau incet in camera si in cele din urma m-am trezit. Eram inca nervos si am inceput sa fac ca toate alea ca de ce Naruto nu trase jaluzelele. Imediat imi aduc aminte de Sakura si sar din pat ca ars. Arunc pe mine niste blugi , un tricou negru imi iau adidasii si jacheta apoi ies in viteza din camera . Ajung la camera Sakurei dar nu intru crezand ca Hinata se schimba sau poate nu se trezise. Dupa cinci minute de asteptat am inceput sa bat usor la usa stigand-o pe Hinata care imi deschide in cele din urma. Aceasta era gata sa plece la scoala. Era in intarziere si se grabea asa ca nu a stat la discutii si a plecat spre scoala. Eu am strecurat capul prin deschizatura usii si m-am uitat la Sakura care inca dormea in pat. Inchid usor usa camerei si rasucesc cheia pe care o bag in buzunar si apoi merg in camera mea pentru a-mi lua ghiozdanul.
Pe hol ma intalnesc cu domnul director care m-a intrebat de starea Sakurei. Dupa ce i-am spus cum se simte am dat sa plec in clasa dar mi-a spus sa stau cu ea ca imi va motiva absentele. Nu aveam nimic impotriva cu atat mai putin ca nu faceam ore. Mi-am dus ghiozdanul inapoi dupa care am intrat in camera la Sakura. Ma apropii de pat si o mangai pe fata. Aceasta avea febra mare si tremura. M-am uitat si la umarul ei si am observant ca bandajele erau rosii. Ii schimb bandajul apoi ma rezem de pat si imi indrept privirea spre geam. Starea Sakurei nu era buna si as fi dat orice numai sa se trezeasca. Atata liniste in camera ca incepusem deja sa aud tot felu de zgomote precum rasul ei si daca inchideam ochii ii vedeam chipul . In cele din urma adorm cu gandul la ea.

In clasa povestit de Zeea.:
Deci se pare ca am ajuns la timp cu exceptia lui Naruto , Hinata si Sasuke. Dar de ce Sasuke nu a venit inca? Unde e oare? Ai incurcat-o rau Sakura daca cumva Sasuke e cu tine. Ti-o jur ca esti ca si moarta.
Ma trantesc in banca si astept sa vina Sasuke , dar degeaba. El a fost singurul care a lipsit azi si am stiut ca e la Sakura din clipa in care directorul a intrat in clasa in timpul orei exact cand se facea prezenta , si l-a rugat pe profesorul de matematica sa nu ii treaca absenta lui Sasuke deoarece a fost invoit.
Am izbucnit de nervi imediat ce am auzit. Ce treaba avea Sasuke? Sa-i tina de urat afurisiteai aleia. Vai acum se poarta toti de parca ea ar fi o printesa si doar de la o mica zgaraietura. Ce ma enerveaza prezenta ei. Mai bine si-ar reveni mai rapede ca nu suport sa-l vad pe Sasuke ca sta cu ea.
Trebuie sa fac ceva. Imi trebuie un plan pentru a o inlatura. Ar trebui sa o fac sa il urasca pe Sasuke. Dar cum sa fac asta? Hmm…..Keyko mi-ar putea fi de ajutor , nici ea nu o sufera pe tocilara aia.
In pauza am mers direct in clasa lui Keyko. Ea statea si dadea comenzi iar eu m-am dus langa ea si am tarato pana pe hol unde i-am spus ce aveam de gand sa fac.
-Ascultama Keyko! Stiu foarte bine ca nu o suferi pe Sakura si o urasti la fel de mult ca mine! Eu vreau sa o distrug odata pentru totdeauna! Vreau sa o indepartez de Sasuke! De ce iti spun toate astea? Pai… Am nevoie de o minte geniala ca a ta. Esti singura care ma poate ajuta! Amandoua avem rautatea in sange si iti va face placere sa o distrugi! Ce spui? Ma juti?
- Interesanta propunere Zea! Imi place idea de a o distruge! Insa de ce m-as baga in asa ceva? Nu-mi iese nimic si nu vreau sa intru in bucluc! Dar daca stau bine sa ma gandesc te ajut doar daca asculti din cand in cand de ordinele mele! E bine asa?
-Perfect!Sakura nici nu va sti ce a lovit-o! Eu plec in clasa pana nu vine profesorul! Discutam detaliile dupa ore!

Gandurile lui Keyko:
Sa crezi tu ca te ajut. Totul decurge conform planului. Of Zea daca ai sti cat de usor esti de pacalit. Habar nu ai ce te asteapta si pe tine. Nu numai tu il placi pe Sasuke! Recunosc ca mi-a picat cu tronc ! Voi sunteti pe teritoriul meu si o sa aveti mari problem amandoua. Ma voi folosi de prostia ta Zeea pentru a o inlatura pe Sakura si imediat ce mi se ofera sansa o sa dispari si tu! Nimeni nu se pune cu mine! Nu veti scapa nici una! Diva tocmai si-a pus in aplicare planul si va fi vai de voi , parca si va vad plangand. Aproape ca mie mila de ce o sa patiti….. Ce spun eu? Nu-mi pasa.
Primul lucru de pe lista: sa o fac pe Sakura sa dispara din peisaj o perioada. Si cum e lesinata acum e cel mai bine. O sa am grija sa ramai adormita Sakura. Chit ca-ti dau somnifere zi si noapte tot o sa fac ceva!
Al doilea lucru: Prelungirea sederii voastre aici. Din cauza intamplarilor din padure deja vi s-a prelungit cu inca 2 saptamani sederea. Insa voi face sa dureze inca o luna competitia asta. Il voi face pe director sa adauge mul mai multe confruntari si atunci veti fi siliti sa ramaneti aici. Atata timp cat stati aici restul planului e floare la ureche.
Al treilea lucru: ar fi acela de a o distruge si pe Zea. Acest lucru va dura ceva mai mult si imi vor trebui tactici special ca sa o fraieresc. Trebuie sa-i gasesc pe cineva aici care sa o sperie sau mai bine poate ii gasdesc un baiat dragut cu care sa o cuplez. Daca nu va mai fi obsedata dupa Sasuke atunci as avea drumul liber spre inima lui. Insa din nou Sakura. Daca se va trezi va fi din nou un obstacol. Dar ea e prea firava si o singura sperietura ar fi deajuns sa o tina departe de Sasuke.
Cel mai greu ar fi cu baiatul asta. Va dura ceva sa-l fac sa ma placa. Si cum stiu deja ca ma uraste si ma crede o rautate trebuie sa devin mai buna. Doamne ce lucruri spun si eu! Cum sa devin mai buna? Insa asta cere un sacrificiu asa ca de azi inainte ma voi purta mult mai frumos cu ceilalti.

Inapoi la Zeea:
Sakura esti ca si terminata. Nu mai ai nici o sansa. Eu si Keyko te vom face sa regreit ca ai indrasnit sa te apropii de Sasuke. Hm… un lucru bizar totusi…. De ce a fost imediat de acord cu planul meu. De obicei ar fi refuzat iar atunci eu as fi stat pe capul ei pana ar fi acceptat. Ce urmaresti Keyko? Ce plan malefic mai ai acum? Ce-oi mai vrea sa faci numai tu sti….. Trebuie sa aflu cumva… Insa nu asta e lucrul important. Sakura e problema si pe ea trebuie sa o inlatur o vreme. …Offf…. Macar de s-ar termina orele mai repede sa scap de aici si sa merg dupa Sasuke.
Restul orelor au decurs asa incet. Timpul incremenise pe loc si era atata plictiseala in clasa ca mai aveam putin si adormeam. Ultima ora era cea de informatica iar profa nu isi facea aparitia ceea ce ma bucura ca poate ne dadea drumul mai devreme.

La sasuke:
Ma trezesc dintr-un cosmar si vad ca ma aflam inca in camera cu Sakura. Acesta nu se trezise inca. Era tarziu si inca nu miscase. Oare era efectul medicamentelor. Dar asta nu era bine pentru ea. Oare asistenta mai e in scoala? Ma duc sa o intreb de ce nu se trezeste Sakura. Am luat-o la fuga pe scari si am ajuns la cabinet chiar cand asistenta voia sa plece pana la farmacie.
-Asteptati o secunda! Buna seara! Vreau sa va intreb ceva in legatura cu Sakura , fata de ieri.
-Buna seara! Da spune! Si repede ca ma grabesc! Ce s-a intamplat?
-Cumva din cauza medicamentelor Sakura nu se mai trezeste? Pana acum nu s-a clintit din loc! E bines sa stea asa?
-Sti linistit ca nu are nimic! E de la somnifer! I-am dat unul puternic ca sa nu se trezeasca prea devreme si sa nu simta durerea! Maine cel tarziu dis de dimineata se va trezi! Sper ca te-am lamurit! Acum scuza-ma dar trebuie sa plec! O seara buna in continuare! La revedere!
-Va multumesc! La revedere!
Dup ace am vorbit cu asistenta m-am intyors in camera Sakurei si m-am asezat pe un scaun langa geam. Am deschis geamul pentru a aerisi camera si am inceput sa privesc stelele si luna care isi faceau aparitia.
In scurt timp Hinata s-a intors cu toata satra de colegi dupa ea. Nu toti colegii , doar cei mai buni prieteni ai Sakurei. Acestia s-au speriat cand au vazut-o si s-au intristat. Apoi m-au luat la intrebari si pana la urma le-am povestit si intamplarea de la cofetarie cu acei tipi ciudati. Am stat de vorba ore in sir si fiind ora 12 am fost nevoiti sa ne culcam inainte sa vina scorpia de Keyko sa ne ia la rost.
M-am dus cu Naruto in camera si eu m-am apucat de copiat lectiile in timp ce Naruto dormea bustean. Dupa inca o ora termin de scris si ma apuc de teme in caz ca a doua zi mergeam la ore. Dupa ce am terminat tot m-am culcat si eu.

e cam mic capitolul dar sper sa va placa.

ma scuzati daca gasiti greseli.

la 4 commuri pun next-ul. happy2


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:12

Buna scumpo !
Imi place , place , place ..
Vai , vai , vai .. ce incurcate-s treburile ...
Saraca Sakura .... daca ar sti ...
Offf vreau sa apara un sarut intre Sakura si Sasuke
Deci ... fic-ul e foarte frumos .. felicitari ...
Hai cu next-ul Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 301723
Pupici Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:46

Anii , cat ma bucur ca ai pus continuarea in love in love in love
Nici nu sti
Imi place mult mult de tot
Keyko si Zea , ce ma enerveaza
Se pacalesc un pe alta ,imi plece in love in love
Abia astept nextul si sper sa vina repede
Te iubesc in love in love


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:58

Miau ! Foarte frumos scumpa mea Ani . Vaai dar cat mi-a placut acest capitol , si uhuu ce incurcatura au luat lucrurile . Ma intreb cand isi va marutirsi Sasuke sentimentele , deci sunt extrem de curioasa . Imi place asa de mult , felicitari pentru capitol . Apropo , nu este chiar asa de scurt , merge :X Ti-am mai zis ca imi place cum scrii , nu-i asa ? Normal ca da , oh deabea astept continuarea ..imi place , place , place , place , place :))) Ma rog , ai prins ideea :X So..astept next-ul , sper sa vina repede:X:X Spor la scris , la idei si scoala !! Pupici !!!!


Mrr Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 301723 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 127686


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 20:04

Vai, ai pus continuarea! M-ai lasat fara cuvinte...iar Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 384738
Este absolut superb! Imi place la nebunie!
Eh, eu vreau niste pupici pe acolo, of of...
Te rog sa pui repede next-ul!
Spor la scris! Te pup Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
sakufloarerozbombon
Academy Student
Academy Student
sakufloarerozbombon

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desenul,dansul
Stare de spirit Stare de spirit : haioasa,si bine dispusa

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Sam 12 Feb 2011, 09:36

Frumos....A intervenit un personaj nou....sper sa pui nextul incurand!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Sam 12 Feb 2011, 15:07

Buna ani hi!
Deci ficu tau e superb ca deobicei in love in love in love
Oooo si zea si celalalta o sa plateasca biciuitor
Un singurl lucru daca fac ceva,Ani tie iti dau bataita pana ma bagi in fic biciuitor biciuitor biciuitor
Ca sa pot sa le bat nr1 nr1
Da chiarr....Ani ma poti baga plz in fic sa le bat plzzz? dap ! dap ! dap !
Deci astept nextu
Pwp kiss


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Taemin_Stamp_by_eiyuutanAnii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
xXxRebekaxXx
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Anii de liceu    Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 08:23

E super capitolul Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758 hai pune plzzzzzz next-ul ca mor de curiozitate Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 169309 app cand isi vor marturisi sentimentele cei 2 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 384738 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 384738 ma rog.. inca o data bravo.Your fic is very great Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 962758 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 208323 Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 127686
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 14:36

Frumos capitolul.Hehehe sa vedem ce se intampla in cotinuare heh


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Cireşică.
Genin
Genin
♥ Cireşică.

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 141
Reputatie Reputatie : 5

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 22:35

heyy hi! ...pai sunt noua pe aici si imi place mult fikul tau dap ! astept continuarea happy2 hi!
Sus In jos
xXxRebekaxXx
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 17 Feb 2011, 08:11

pune plz next-ul ai atetea commuri nervi! biciuitor
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Joi 17 Feb 2011, 13:45

pune next-ul odata ca vierbem de nervi, te rugammm!!!!!!!!!! please please please please


[img]Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Vin 18 Feb 2011, 18:33

Buuna Ani!
Am trecut si eu pe aici si ti-am vazut ficul.
Un cuvat:MINUNAT!
Grozav,exceptional,misto hai ca deja sunt mai multe cuvinte.
Vreau nextul si repede.
Caci imi place,place place place!!!!!
Ai deschriere si dialogul nu e sec!
Ce sa mai!
Minunat!:x
Deci cam atat si
Inca odata!
Astept nextul:x
Te pupacesc muuult:x


[center][img]Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 11:18

ANIII PUI SI TUUU NEXTU ALA?! nervi! nervi!


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Taemin_Stamp_by_eiyuutanAnii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 11:27

Anii pune nextu tepejor ca inebunesc nervi!



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 00:35

thank you pt commuri. Imi cer scuze ca a durat asa mult pana sa pun next-ul. Sper sa va placa. Lectura placuta! happy2 dap !

Capitolul 26: “ Zea VS Keyko VS Sakura” part 1

Simteam cu mai am putin si mor de durere. Aveam ochii inchisi si credeam ca sunt singura in camera. Insa o mana calda ma mangaie pe frunte rugandu-ma sa ma trezesc. Apoi aceeasi persoana ma ia in brate. Atunci imi deschid si eu ochii cu greu si vad ca persoana de langa mine era Sasuke. Lumina soarelui ma dertanja asa ca am inchis din nou ochii. Am incercat sa spun ceva dar singurul cuvant cae mi-a iesit pe gura a fost “ Sasuke”. Acesta ma aude si se indeparteaza de mine apoi schitand un zambet imi spune:
-Saskua te-ai trezit! Nici nu sti cat ma bucur! Te simti mai bine?
-Sa…Sasuke…..ma doare cpaul de mor si umarul! Te rog vorbeste mai incet si trage perdelele alea ca imi bate soarele in ochi. Nu ma simt bine si nu mai pot de durere! Cat am stat aici!
-Doua zile cred! Directorul m-a pus sa te pazesc in timpul zilei iar Hinata statea saraca noaptea si te veghea. E obosita rau de tot! Dar ma bucur ca ti-ai revenit! Poti sa te ridici din pat?
Nu am mai spus nimic si m-am aruncat deodata jos din pat insa nu mi-am putut tine echilibrul asa ca am cazut peste Sasuke. Acesta ma ia apoi in brate si ma aseaza pe un scaun , dupa care el se aseaza pe marginea patului. Nici eu si nici el nu mai scoteam nici un cuvant. Pana la urma eu am incercat din nou sa ma ridic si dupa nenumarate cazaturi m-am putut tine pe picioare. Acum venea greul ca trebuia sa si merg. Parca as fi invatat din nou sa merg dar cu Sasuke prin preajma puteam sa cad si de o suta de ori. Dupa un timp am reusit sa merg pana la sifonier de unde mi-am luat niste haine apoi am intrat in baie , iar nu dupa mult timp am iesit. Ma imbracasem cu uniforma si i-am spus brunetului ca vreau sa merg la ore. Sasuke insa nici nu a vrut sa auda de asa ceva si mi-a prospus sa mergem sa mananc undeva spunand ca imi trebuie proteine. Am acceptat si am pornit spre iesirea din scoala. Pe drum mi s-a parut ca o vad pe Zea urmarindu-ne insa brunetul m-a linistit spunandu-mi ca se afla la ore. Pe drum inspre parc ne-am oprit pe la vreo trei magazine de unde Sasuke a luat tot felul de chestii. Am ajuns si in parc si ne-am asezat pe o banca incepand sa mancam. A fost foarte distractive in parc. Am hranit si unele pasari , eu m-am jucat volei cu fetitele care erau in parc , apoi am hranit si niste pestisori si broaste testoase care inotau intr-o fantana amenajata special pentru ele.
Dupa ce am stat vreo ora prin parc am pornit prin oras. Ne-am plimbat peste tot si ne-am distra. Eu fiind obosita l-am rugat pe Sasuke sa ne intoarcem inapoi la scoala. Cand a intrat pe poarta era pauza si toti elevii erau pe afara. De cum m-au vazut prietenii au venit imediat la mine si m-au strivit cu imbratisarile lor. Am fost apoi interogata si obligata sa le arata rana. Cat de curiosi erau ! Dar sunt prietenii mei si le spun absolut totul. Deoarece mai toti colegii erau in jurul meu am atras atentia iar Zea si Kayko si-au facut si ele aparitia.Cand Zea m-a vazut a ramas de-a dreptul socata apoi a plecat plina de draci cate prietenele ei. De ce mi se parea oare ca Zea ascunde ceva? Ce s-a intamplat oare in cabinet? Asta nu-mi aduceam aminte. Lasand la oparte aceste ganduri le spun prietenilor mei ca eram foarte obosita asa ca aveam de gand sa ma duc in camera pentru a ma odihni. Sasuke s-a oferit sa ma conduca insa pe drum ne-am intalnit cu directorul care l-a luat pe Sasuke cu el , astfel eu ramanand singura.
Urcam lent scarile si imi balansam mainile , iar in cele din urma am ajuns si eu in dreptul camerei . Dau sa deschid usa dar cineva ma opreste. Cand imi intorc privirea cine credeti ca era. Exact! Nimeni alta decat Zea si prietenele ei. Eram destul de obosita si nu voiam sa ma cert cu nimeni mai ales sa ma iau la harta cu Zea. Ma intorc ca si cand nu ar fi fost acolo si pun mana pe clanta pentru a deschide usa. Zea se repede cu mana spre parul meu cu gandul sa ma traga spre ea dar eu reusesc sa deschid usa la timp. Dar nu s-a lasat mai prejos pentru ca a intrat si ea dupa mine. A reusit sa ma tranteasca pe jos apoi si-a pus prietenele sa ma tina de maini pentru a ma imobiliza.
-De cate ori sa-ti mai spun Sakura? Nu te mai atinge de Sasuke!El este doar al meu! Tu nu te inveti minte niciodata? Ce cautai azi cu el in oras si cumva a stat cu tine sa te pazeasca in astea doua zile? Raspunede pana nu te ciufulesc!
-Deci Zea te rog sa ma lasi in pace! Nu ma simt bine si sunt foarte obosita! Nu am chef de cearta si mai ales cu tine! De ce nu vi mai tarziu sa ma inebunesti? Uite iti spun dar te rog lasa-ma in pace si poti sa-mi faci ce vrei mai tarziu! Da am fost cu Sasuke in oras pentru ca el m-a rugat sa-l insotesc pentru a manca ceva! Si nu stiu sigur daca a stat cu mine in cele doua zile si crede-ma ca nu-mi pasa! Acum te rog spune-le prietenelor tale sa-mi dea drumul ca sa pot sa ma culc si eu!
-Esti e idioata Sakura daca crezi ca vei scapa basma curata! Cine ajunge sa ma enerveze asa cum reusesti tu o sa-o incurce rau de tot! De cate ori ti-am zis sa nu te mai atingi de el? De mai multe de o suta de ori cred! De ce nu-ti intra in cap? Fetelor ridicati-o de pe jos si puneti-va mainile peste gura ei.
Ce credeti ca s-a intamplat in continuare? E pai va puteti da seama si singuri. Am primit o bataie sora cu moartea rau de tot. Zea ma lovea fara mila si ma facea in toate felurile amenintandu-ma. M-au lasat in cele din urma cazuta pe covor gafaind si gemand de durere. Fata asta chiar nu avea limite. Nici nu m-am putut ridica de pe jos asa de rau ma dureau toate oasele si partea si mai nasoala era ca incepu-se din nou ca rana de la umar sa sangereze. Am inceput sa tremur pe jos si dupa ce am mai incercat sa ma ridic de trei ori dar in zadar adorm pe covor. Cand m-am trezit ma simteam mai bine si am putut sa ma ridic de pe jos. M-am dus la o oglinda si cand m-am privit am ramas socata. Corpul meu era plin de vanatai si julituri iar picaturi de sange picau pe jos. Fug repede in baie si fac un dus . De cum am facut contact cu apa au inceput sa ma usture ranile.
Dupa jumatate de ora de chin ies din baie si ma imbrac cu o pereche de blugi lungi , o bluza alba si pe deasupra cu hanorac negru iar in cap imi iau o sapca tot neagra cu modele de flori rosii. Ranile mai grave mi le-am bandajat apoi am coborat jos fiind foarte precauta si rugandu-ma sa nu ma mai intalnesc cu Zea. In fata scolii m-am intalnit cu prietenii mei si am hotarat sa mergem in oras dupa ce acestia isi schimbau hainele. In aproximativ zece minute acestia erau gata si am hotarat sa mergem in parcul din apropiere. Ajunsi acolo am constatat ca nu era prea mula lume cu exceptia cuplurilor care misunau peste tot. Ne-am luat toti cate o inghetata si am inceput sa ne plimbam apoi ne-am asezat pe o banca. Eu am plecat putin pentru ai mai privi pe mici pestisori. Din umbra unui copac , cine credeti ca si-a facut din nou aparitia? Vai doamne era iar Zea. Deja incepusem sa tremur si ma rugam sa nu ma fi vazut si sa nu-mi faca nimic. Am observat ca acesta era singura iar prietenele ei erau pe la coschiul de inghetata. Zea se apropie de mine si incepe sa rada:
-Ce ai patit urato? Ti-e frica de mine? Ma bucur ca ai inteles pana la urma cat pot fi de rea. Acum stai departe de Sasuke. Vad ca partea cu “el este doar al meu” nu ti-a intrat in cap. Pai iti mai spun odata! Daca te mai apropii mai mult de doi metri de Sasuke te tund cheala. Crede-ma ca sunt in stare. Ai aflat si singura cat de nebuna sunt. Nu-ti forta norocul Sakura!
Eu nu spuneam nimic ci doar ascultam ce imi spunea Zea. Acesta inainte sa plece ma impinge iar eu cad in fantana pe langa pesti. Unele broaste testoase au inceput sa ma muste iar toti pesti se adunasera in jurul meu. Prieteni mei m-au auzit strigandu-i si au venit repede la mine. Sasuke m-a ajutat sa ma ridic si m-a intrebt cum de am cazut. Nu puteam sa le spun adevarul asa ca le-am zis doar ca am alunecat si astfel am aterizat in apa.
Acesti mi-au propus sa mergem inapoi in campus insa eu nu am fost de acord. Le-am spus ca mai bine sa plec doar eu iar ei sa continue sa se distreze. Nu i-am lasat pe niciunul sa vina cu mine si am pornit in viteza spre campus. Ca sa ajung mai repede am scrutat drumul si am luat –o pe o alee mai intunecoasa. Era cam intuneric si doar un felinar se gasea din cand in cand , acesta luminand foarte slab strada. Pe toti peretii cladirilor erau graffiti si mormane de gunoaie se vedeau peste tot. Cum mergeam m-a speriat de moarte o pisica care a sarit dupa un sac in fata mea si a inceput sa miaune. Mi-am continuat drumul mergand din ce in ce mai repede. Peisajul incepea sa ma sperie si ma intrebam cand voi ajunge la scoala. La o intersectie a strazilor am dat peste niste tipi ciudati si misteriosi. Am inceput apoi sa alerg si mai tare iar ei zarindu-ma au inceput sa ma fluiere apoi s-au luat dupa mine spunand sa ii astept. Cand am auzit am dat pe turbo si am inceput sa alerg mai tare ca niciodata. Am alergat de peste tot cu gandul sa scap de ei incat nici nu mai stiam unde sunt. Nu voiam sa cred ca m-am ratacit , nu credeam asa ceva. Trebuia sa fi inconjurat ceva , o cladire , ca doar nu era mai lunga scurtatura. Din prostie am luat-o la stanga si m-am trezit intr-o fundatura. Tipi aceea inca ma urmareau si ca sa nu ma gaseasca m-am ascuns dup niste saci de gunoi. Cand credeam ca au plecat am iesit din ascunzatoare si cand sa plec de acolo i-am gasit dupa colt asteptandu-ma. Un tip cu parul portocaliu si ochii rosi a inceput sa zambeasca pervers apoi m-a intrebat:
-Ce cauta o frumusete ca tine aici singurica? Nu sti ca e periculos? Dulceata ai facut o mare greseala ca ai trecut pe aici. Asta e locul nostru si nu lasam pe nimeni sa treaca fara o plata. Si tu trebuie sa platesti si cred ca stiu si cum!
Acesta se apropie tot mai mult de mine dar eu incer sa fug insa alt ciudat cu parul roscat si ochii negri m-a oprit. Tipul cu parul portocaliu a scos apoi un briceag si mi-a taiat bluza pe jumate apoi a inceput sa ma sarute pe gat. Vai doamne ce scarbos. De ce mi se intamplau mie toate astea. Trebuia sa plec cumva. Fiind disperata ca trebuia sa o tulesc de acolo il lovesc pe ciudatul portocaliu apoi o iau la fuga. L-am lasat gemand de durere apoi l-am auzit cum le-a ordonat prietenilor lui sa ma prinda. A urmat apoi inca o tura de alergat si pana la urma am scapat. Dar am ajuns tot pe drumul mai lung. Mi-am infasurat hanoracul in jurul trupului apoi am pornit spre scoala. Intru pe furis in camera si ma schimb dupa care ies din nou pentru a porni spre parc unde ma asteptau prietenii mei. Acum coboram scarile si inainte sa ies pe usa elevul de servici imi spune ca directorul dorea sa-mi vorbeasca. Bat incet la usa biroului apoi deschid usa. Directorul se uita pe geam si din cate am observant pe un scaun statea o fata. Acesta se ridica si nu-mi spune nimic apoi dupa ce o privesc o clipa imi dau seama ca o cunosc. O iau in brate pe fata si ii spun ca mi-a lipsit. Poate va intrebati cine e? Este verisoara mea , Rosy. Are parul saten si ochii verzi. Era imbracata cu o fusta alba si un maieu nebru lasat pe umeri , iar parul lung il avea prins intr-o coada. Sora mamei , matusa Anabell locuia in Londra impreuna cu Rosy superba ei fata. Amandoua erau niste suflete bune carora le castigi repede increderea. Niste persoane responsabile si puse pe treaba , foarte prietenoase care tin la toti cunoscutii si ajut pe toti la nevoie. Nu stiam sigur ce cauta aici Rosy dar aveam de gand sa o intreb. Ne luam la revedere de la director apoi iesim afara pentru a vorbi.
-Rosy cat ma bucur sa te vad! Ce mare si frumoasa te-ai facut! Ce te aduce pe aici?
-Bucurie mai mare ca a mea nu este! Ma bucur nespus de mult sa te vad! Ai crescut mult si esti mult mai draguta decat piticania aceea de fetita timida. Tot asa ai ramas sau esti si tu mai infipta?
-Pai nu stiu sigur! Probabil ca m-am schimbat! Dar lasa asta si spune-mi ce te aduce pe aici?
-Am o veste super pentru tine! Ma mut in scoala asta! Insa nu pot fi in clasa cu tine! Voi pica in clasa unei fete pe nume Keyko sau ceva de genu.
-Vai ce ghinion! Daca ai sti cat de scorpie poate fi Keyko asta! Nu degeaba toata lumea o numeste vrajotoare!
-Serios? Lasa ca voi schimba eu asta! Daca se pune cu mine o sa vada ce pateste! Doar sti ca eu sunt nebuna si cand imi pun in cap sa realizez ceva nu ma las!
Am stat cu Rosy la discutii o ora intreaga si uitasem de notiunea timpului. Mi-am dat apoi seama ca trebuia sa ma duc in parc. Am luat-o si pe Rosy cu mine apoi am pornit spre parc. Pe drum primesc un telefon de la Hinata care imi spune ca nu mai erau in parc ci ma asteptau la o cofetarie din apropierea parcului. Am stiut imediat despre ce cofetarie este vorba si am pornit spre locul indicat. In cateva minute am ajuns acolo si i-am vazut pe prietenii mei stand la o masa. Le fac cu mana apoi ma indrept spre ei. Le-o prezint pe verisoara mea apoi comand si eu ceva. Rosy nu se putea opri din chicotit si stiam si de ce. Ii spusesem si despre Sasuke iar acum ca sa nu ne auda prietenii imi scria mesaje pe telefon. Prietenii mei s-au intebat ce avem cand am inceput sa radem ia apoi eu am lovit-o incet pe Rosy spunandu-i sa inceteze.
Am mai stat ceva vreme la cofetarie apoi am pornit prin oras. Era inca devreme si nu mai aveam ce face. Trecand din intamplare pe langa un cinematrograf ne-am gandit sa ne uitam la noul film de groaza “Fantoma de la ora 12”. Suna cam banal titlul dar s-a dovedit a fi foarte infricosator. Verisoara mea a facut in asa fel incat pe mine sa ma puna langa Sasuke si in timpul filmului mai sa ma sui pe el de frica. Filmul era pe la jumatate iar eu m-am hotarat sa ies putin si sa merg la baie ca sa ma calmez. Era prea infricosator si nu puteam oprii din tremurat.
Intru in baie si dau cu apa pe fata. Usa este deodata trantita si cand ma intorc sa vad cine e pe cine credeti ca am vazut! Deja cred ca o sa mor! Ce are fata asta? Ma urmareste cumva? Era bine inteles tot Zea. Enervata la culme ma rastesc la ea .
-Fata da tu nu ai nimic de facut? Ce faci , stai sa ma urmaresti? Da veziti de treburile tale si lasa-ma in pace! Ai cumva un hobi din a ma teroriza! Hai ca deja esti enervanta! Ce baba dokia mai cauti aci? Sa nu-mi spui ca te uitai si tu la film ca nu te cred!
-Tacati fleanca ca te iau la suturi! Normal ca te urmaream! Cum altfel pot afla daca te-ai mai apropiat de Sasuke! Ce ti-am zis eu in parc , ai? Ce ti-am zis? Ai uitat saraca de tine! Am zis ca te tund cheala daca te mai prind in compania lui Sasuke? Am spus desigur! Dar tu , nu , esti batuta in cap si nu ma asculti! Chiar nu-ti pasa de ce vei pati? I-a treci incoa!
Si Zea ma apuca de par lovindu-ma cu capul de usa apoi mi-a dat cu pumnul in burta obligandu-ma sa stau in genunchi apoi a inceput sa ma traga de par. Era la fel ca prima data. Fata asta era diavolul trimis pe Pamant ca sa-mi faca viata amara. De ce nu trece mai departe? Sa-i intre in cap odata ca Sasuke nu o place! Zea a plecat in cele din urma dar nu inainte sa-mi toarne in cap o punga cu floricele si apoi niste suc. Aratam ca naiba si am inceput sa ma curat in baie cu ochii plini de lacrimi. Am plecat apoi in campus trimitandu-i un mesaj Hinatei cum ca nu-mi placea filmul si eram obosita. Am ajuns in cele din urma si bine inteles ca ziua nu s-ar fi terminat mai prost daca nu ma certam si cu Kayko. A venit la mine si m-a luat la rost ca trebuia sa fiu in pat ca a doua zi aveam ore. De parca m-as fi dus la scoala in halu in care aratam. Dupa ce am stat si i-a ascultat tipetele stresante care ma zgaraiau pe cap am intrat in camera si am inchis usa. Am mers apoi in baie si mi-am facut siesta dupa care am luat o camasa pe mine de culoare alba cu nuante de roz. Am adormit de cum am pus capul pe perna insa am fost trezita peste o ora de catre Hinta care nu avea cheia la ea si nu putea sa intre. Ma dau cu lene jos din pat si o las pe Hinata sa intre. Spre surprinderea mea si Rosy a intrat cu un sac de dormit in mana. Cred ca avea de gand sa doarma peste noapte la noi. Nu am mai dormit apoi inca o ora pentru ca am stat la povesti cu ele dar in cele din urma ma fura somnul si dorm neintoarsa toata noaptea.

Rosy este nimeni alta decat ♥️Agent♥️Ele♥️ happy2

Ma scuzati daca gasiti greseli kiss

La 4 sau 5 commuri voi pune next-ul , cred heh


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 00:55

Miau ! Vai Ani insfarsit next-ul , stii de cand il astept eu ? Of of , habar nu ai . Bine ca lai pus . Si mama ce ma oftica Zea asta , ce-as vrea sa vad cum o taraie Sakure de par . Nu suport sa vad ca o bate . Of of , ce ias trage eu doua palme mimozei aleia . Doooamne , sai traga Sakura un ca eu nu pot , ccat de proasta poate fi , of of . Asa , deci capitolul mi-a placut insa ma enervat Zea rau . Cine se crede ea ? Buricul pamantului ? Fraiera Sakura ca nu o bate , deci a fost frumos capitolul . Si luuung :X Iuhu , si cum adica crezi ? Bineinteles ca il vei pune , pai se poate [-( ? So..felicitari pentru capitol draga mea , a fost de-a dreptul minunat , foarte frumos :X Imi placeeeee . Si vai ce grijuliu e Sasuke , hihihi . So..astept next-ul ! Spor la scris si la idei !! Pupici cei mai duuulci !!

Mrr dap ! hi!


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 13:53

Aniska scumpo...ma bucur ca ai pus next-ul.Ma enerveaza tare Zea asta..off ce bataie i-as da.Oricum foarte frumos ca de obicei Ani :x .Sper sa pui cat mai repede continuarea.E foarte grijuliu Sasuke.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 14:12

Anii , ce frumos este , cat mia placut ,
Zea si Keiko aia o sa o plateasca , auzi la ele
Sun mai tembele decta par
Hai ca deja o tin in aberatii ,
Iar ma molipsesc si nu e bine
Deci imi place mult mult ficur tau
Il iubs si pe tine la fel ca ai pus nexutl
Si vreu repede continuarea sa ad ce se mai intampla
Deci hai repede cu nextul .


Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Anii de liceu (sasusaku)   Anii de liceu (sasusaku) - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Anii de liceu (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-