Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 13:45

aoooleooo arunca-l si dai foc ! baga repede unu din browserele despre care ti-am zis.
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 15:54

Buna. jos palaria in fata

Asta e mai mult o intrebare: Ce s-a intamplat cu concursul "Melodia Saptamanii" ?
A trecut mai mult de o saptamana si nu s-a declarat castigatorul " Concursului 54" .

P.S. Sorry de deranj puppy eyes

V-am pupat si spor la treaba ♥ hi!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 18:51

Concursul Melodia Săptămânii, în ciuda numelui, are durata de 2 săptămâni. Cât de curând Bianca trebuie să deschidă concursul numărul 55 şi să se declare câştigătorul la 54.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 21:00

Aaaa.... am inteles happy2
Scuze de deranj.

V-am pupat pe toti, faceti o treaba minunata ♥
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 21:01

Pentru nimic, deaia suntem aici pentru a vă elucida.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 00:32

Bună!
Am şi eu o problemă, şi sper că postez unde trebuie. În această seara, mi-am dorit să îmi schimb nick-ul de pe forum.
Am introdus noul nick, am confirmat parola, mi-a apărut acel mesaj ce conţinea ‘’ Confirmarea actualizării profilului”,
dar numele de utilizator nu mi s-a schimbat.
Acum întrebările mele:
1.Problema se datorează computerului meu, sau forumului?
2. Poate fi remediata, astfel încât să pot avea un nickname nou?
Menţionez că Browser-ul pe care îl folosesc este Mozilla Firefox, dacă este de vreun ajutor această informaţie.
Însă am făcut deja “trăsnaia” de a anunţa la topicul potrivit, schimbarea nick-ului meu. [I’m so sorry]. nervi!
Aş ruga ca un Adiministrator sau oricine are permisiunea, să şteargă mesajul respectiv dacă
problema mea nu poate fi remediată -deoarece nu îşi va avea rostul acel mesaj-
şi astfel eu voi rămâne cu numele de utilizator vechi.
Mulţumesc anticipat!

EDIT: S-a rezolvat. Mulţumesc pentru ajutor Angelus sine alas

Claudia




Ultima editare efectuata de catre »Claudia« in Mar 11 Sept 2012, 14:17, editata de 1 ori
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 10:09

Asa am patit si eu prima data si am crezut ca este o problema la calculatorul meu sau la forum, dar dupa ce confirmi parola trebuie doar sa dai Inregistreaza. Scrii sus noul nik, scrii parola si apoi dai pe " Inregistreaza", atata tot. Sper ca ti-am fost de ajutor. dap !

Edit>> Cu placere si ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Apropo, imi poti zice Diana. dap !


Ultima editare efectuata de catre Angelus sine alas in Mar 11 Sept 2012, 22:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 21:44

bine spus Angelus sine alas dap !
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 19:12

Buna am si eu o problema de o vreme. Am incercat sa pun o poza la semnatura, insa de fiecare data dupa ce salvan, nu-mi aparea nimic, absolut nimic. La inceput am crezut ca poate este din vina calulatorului meu asa ca am incercat la o prietena insa nici acolo nu am reusit. Deci ati putea sa ma ajutati cu acesta problema, sa ma lamuriti? Va multumesc, anticipat!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 22:38

Scumpo, este posibil ca marimea pozei sa fie mult prea mare si acesta este motivul pentru care nu iti apare. Daca o poza depaseste limita marimii, ea nu iti va aparea la semnatura. Incearca alta poza sau daca nu, cauta o marime mai mica.
Sper ca ti-am fost de ajutor. kiss
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 08:35

Da, marimea semnaturii este de vina. Micsoreaz-o in Photoscape pana la 500 de pixeli ( maximul ) pentru ca si daca ar merge ar deforma pagina.

Daca nu merge cauta alta semnatura, sau fa comanda.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 21:41

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 21:43

M-am ocupat eu. Multumesc Deea. Intradevar, n-avea nicio taina acel topic.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 21:44

Cred că l-am mutat ambele Bubu. Da, nu avea nici un rost. L-am mutat eu ( şi cu Bubu cred. * laughs )
Mulţumim pentru sugestie. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 17:08

Buna din nou..
Un membru a incalcat regulamentul....a vorbit urat pe chat..
Am vrut sa anunt ca sa stiti ^^.

Link: https://2img.net/r/ihimizer/img818/4995/31729413.png
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 17:59

L-am banat eu 6 ore. good
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 23:49

Buna, voiam sa va spun ca de la un timp de vreme la semnatura mie nu mi se mai misca pozele. Am vazut multi membri care au la semnaturi gif-uri si cand mi-am pus mi-a mers si mie, apoi dupa o vreme cand am schimbat imaginea nu mi-a mai mers :(. De ce ?
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 01:18

Asta nu cred ca este din cauza forumului. Daca spui ca la ceilalti membrii le merge, inseamna ca problema este de la tine. Cu ce editezi pozele? Cum le salvezi iar atunci cand vrei sa le pui ca semnatura folosesti imageshack? Iar daca da, ce link?

Trebuie sa fi atenta si la lucrurile acestea. Nimeni nu s-a mai plans de asta, din cate stiu eu.. si nu cred ca de vina este forumul think
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 12:05

Poi nu editez pozele pentru ca le iau de pe un site de obicei. Cum ar veni semnatura pe care o am acum o am de pe tumblr. Am luat poza am salvat-o in calc, apoi am dat upload pe imageshack, am luat link-ul direct si apoi am pus-o la semnatura... Asta fac de obicei
Iar pe tumblr poza se misca
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 12:08

Nu sunt sigura, dar de obicei gif-uril de pe tumblr nu funcţionează. Adică eu am păţit-o de n ori, deoarece cotroibăi pe tumblr ca disperata.
Asta a fost prima oară când ai păţit aşa, sau este doua sau a treia ? Pozele pe care le-ai luat sunt de pe acelaşi cont de tumblr, pentru că atunci este din cauza acelui cont, nu a forumul. Dacă vrei să discutăm mai multe, dă-mi un Mp, aşa sunt multe de vorbit aici. hmm...?!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 12:39

Problema ta nu are nici o legatura cu forumul... Tumblr mai face probleme.... asa ca fii mai atenta :).
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 17:01

Am si eu o dilema. Mereu am vrut sa adaug un sondaj la un fic, dar nu stiu cum. Imi poate explica cineva , va rog? Imi pare rau daca nu am postat unde trebuie.
Multumesc anticipat. rusinos
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 17:19

E simplu: editezi primul mesaj din acel topic (banuiesc ca acesta corespunde cu primul capitol al ficului), iar in partea de jos iti apar optiuni pentru sondaj. Acolo scrii ce intrebari vrei sa pui, ce raspunsuri sa fie, cum sa desfasoare "votul" si tot asa. ^^ Sper ca te-am lamurit.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 17:38

Mersi Choco , chiar nu vazusem optiunea pentru sondaj , deoarece era acoperita de o linie albastra cu fulgi. Mersi. kiss
Sus In jos
Nyx
Academy Student
Academy Student
Nyx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În lumea viselor , alături de Făt-Frumos.
acebook acebook : Miiru Râde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , să scriu , să citesc . Etc :3
Stare de spirit Stare de spirit : Fantomatica.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 18:45

Kei hei. Am şi eu o mică problemă. Când , sau cum o să mii se schimbe statusul din ''începător'' în ''scriitor''? (Scriu fan-ficuri , ficuri) Mulţumesc anticipat!:D
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-