Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Cherry
Genin
Genin
Cherry

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : Dumy Ryta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 195
Puncte : 226
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : Va iubesc mamy Layla si sys Bubu !

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Problema a srie pe chat   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 13:21

Vreau sa ma adresez la JustMe si Arcade pentru ca nu pot scrie pe xat si as vrea sa va rog sa puneti un chatbox de la forum ca pe acela pot sa scriu,pentru ca is pe o tableta numerica si voi ramane pe ea cam mult timp ca mi s-a stricat calculatorul si nu stiu cand o sa am altu.Multumesc petru intelegerea voastra.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 13:47

Dacă ai probleme legate de orice, postezi la Sugestii. În categoria asta nu postează membrii.
Sus In jos
Cherry
Genin
Genin
Cherry

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : Dumy Ryta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 195
Puncte : 226
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : Va iubesc mamy Layla si sys Bubu !

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 14:55

Facut Gabi ;)mersi,pup kiss
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 15:20

Gabi? Îmi pare rău, mie mi se spune Bibi.
Sus In jos
Cherry
Genin
Genin
Cherry

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : Dumy Ryta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 195
Puncte : 226
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : Va iubesc mamy Layla si sys Bubu !

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 15:29

Scuze Bibi
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 20:17

Fara off, daca problema e rezolvata, atunci nu-i nevoie sa se raspunda fiecarui mesaj din partea cuiva. Trecand insa peste asta, daca doresti sa vorbesti cu Arcade ii poti trimite un mesaj privat, insa nu cred ca numai din cauza ca nu poti accesa tu chat-ul va schimba acea 'categorie'. Parerea mea, poti insa sa vezi si ce spune el.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 09:35

Buna, ei bine de la un timp de vreme cand doresc sa foloaesc un emoticon imi apare cu totul altceva si anume, in loc sa imi apara fata acea de devil imi apare : :>happy ( al 10-lea emoticon ). La inceput am crezut ca e din cauza telefonului, pentru ca am obiceiul sa mai postez de pe el, insa am observat ca si pe laptop am aceasi problema. Sper sa rezolavati aceasta problema happy

Edit : Stiu si eu mie imi place sa-l folosesc Arianthe, mai ales de la un timp de vreme lough


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Lun 08 Apr 2013, 11:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 10:53

Această problemă este de la forum, deci nu este nimic in neregulă de la voi. Sper şi eu să se rezolve problema, căci de multe ori am vrut să folosesc acel emoţicon. lough
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 11:09

nu se va adauga alt chat. probabil ca si pentru tableta ta exista un plugin, un adobe flash player ce trebuie instalat ca sa iti mearga si acest tip de flash ( chat ).
Sus In jos
Delicate.
Genin
Genin
Delicate.

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu unde .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Baschetul . :x
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt sigură că nu te interesează

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 02 Iun 2013, 15:21



Se mai organizează Gfx.ul săptămânii ? :))
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 02 Iun 2013, 17:54

Da, se mai organizeaza, tocmai ce am deschis noul topic. Imi cer iertare pentru lunga intarziere.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2013, 10:41

Am si eu o mica problema. De curand am vrut sa-mi imi schimb poza de la semntura. Ei bine, am luat poza am pus-o si apoi am vrut sa scriu si ceva, iar cand am incercat sa o inregistrez pe forum mi-a zis ca semnatura este lunga. Sincer eu nu cred ca este adevarat, adica am vazut muulte semnaturi care sunt mult mai mari ca ale mele si totusi merg. La inceput am zis ca are ceva Chrome-ul meu si am incercat si pe Opera, dar tot nu a functionat. Ma puteti ajuta cumva?
ps: poza de la semnatura este cea pe care o am acum si nu este mare, eu asa zic...
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2013, 13:40

Daca am inteles eu bine, este de la casuta de postare. Eu una sper sa se rezolve, caci nu mai am voie cu semnaturi mai mari de 6 randuri, si este enervant. lough
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2013, 20:21

Ei dreptate Elina lough , sper sa se rezolave curand happy
Sus In jos
dayanacrazy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 76
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : citit
Stare de spirit Stare de spirit : ok

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 22:29

Imi pare rau dar nu stiu unde sa postez, puteti sa imi ziceti si mie cum sa reusesc sa scriu cu alineat, care era codul acela folosit pentru alineat? Nu mai gasesc topicul in care scria acest lucru...
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 22:32

Uite aici draguta link-ul cu topicul in care este explicat alineatul : https://sasu.forumgratuit.ro/t7188-citeste-inainte-de-a-posta . Sper ca ti-am fost de ajutor. :)

Choco :) : Merci pentru ajutor. :)
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Vin 19 Iul 2013, 18:40

Hmm...Am o problema cu mesajele private. Cand am dat pe post reply la un mesaj, pagina mi s-a deformat in felul acesta si nu l-am putut trimite. Am putut sa-l trimit doar cand am creat alt mesaj :
1.
2.
Nu cred ca este problema de la mine, deoarece asa imi apare si pe laptop. Ce credeti ca e in neregula?

Edit : S-a rezolvat, scuze de deranj. A revenit la normal.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 21 Iul 2013, 00:24

Buna. Membra MsDeWolf si-a postat ficul  ,Dragostea intr-un alt secol, intr-o categorie gresita. Se afla la sectiunea Fan-Ficuri in desfasurare, jos de tot. Rog un moderator/administrator sa-l mute. Scuze de deranj. dap !  
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 21 Iul 2013, 09:25

M-am ocupat eu, mulţumim pentru anunţ.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 20:50

Am si eu o mica problema pe forum. Nu merge sa pun avatar. am incercat cu 6 poze diferite si nimic. Vreau sa stiu daca problema este de la forum sau de la Pc-ul meu. Am vorbit cu inca un membru,Bring Me The Horizon. Si ea are aceasi problema. Scuzati deranjul.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 20:59

Depinde cum vrei sa pui avatarul.
Daca este imagine png, atunci codul sau trebuie pus in ultima casuta, asa cum sunteti indrumati de catre graficieni. Totusi, aici intervine problema. In acea casuta nu merge decat codul pe care il puteti copia doar daca va inregistrati pe site.

Atunci cand incarcati o imagine pentru a-i putea lua codul, apar mai multe optiuni, dintre care una e inactiva. O puteti activa facandu-va cont pe ImageShack, folositi codul respectiv si ar treui sa mearga. :) Daca tot nu merge, atunci nu stiu care ar putea fi problema.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 13:18

Într-adevăr a fost o problemă ieri la toate forumurile, nu doar la al nostru, însă mergea dacă avatarul era redimensionat în PhotoScape la 200 px și era pus în ultima căsuță, chiar dacă nu era PNG.
De asemenea, înainte de a fi pus în ultima căsuță trebuia uploandat cu ajutorul unui program de uploandat (IMGUR, ImageShack), iar atunci ar fi trebuit să meargă. (așa mi-am pus eu avatarul și a funcționat)
Sper că te-am ajutat. happy
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 16:31


Hei. happy 


Puteți să mă ajutați și pe mine? Dacă poate cineva să îmi spună cum se numea topicul acela unde îți spunea cum să scrii cu blur, cum să desparți mesajul și tot felul de alte coduri? Nu mai știu sigur, dar parcă topicul era creat de Arcade.Merci oricum. Scuze dacă v-am deranjat sau nu am scris unde trebuie.
*hugs*
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 23:47

Eu nu tin minte sa fi facut un astfel de topic. Daca il stie cineva, va rog sa-l lase aici sa mi-l vad si eu :)))
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 10:02

Erau parcă 'BBC Codes', dar în momentul de faţă nu cred că se mai găsesc. Ai, însă, tot ce-ţi trebuie în căsuţa de răspunde.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-