Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 12:23


Aham. Merci pentru răspuns! :)


*hugs*
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Mier 18 Sept 2013, 19:41

https://sasu.forumgratuit.ro/f28-concursuri - La PICTURE EDITING CONTEST - La descriere... e cam anormal. Mă întreb cine a făcut asta. Îmi pare rău de deranj

Edit: De ce s-au răsturnat topicurile la concursuri ?


Choco :) : =))) Nici n-am de gand sa intreb. Am rezolvat, acum e ok. Mersi pentru ajutor.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 02:57

Vinovat sunt eu de chestia aia ...
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 18:44

De ce nu mai exista membri premianti?
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 19:42

Găseşti răspunsul în acest topic. dap ! 
Sus In jos
Pasila
Genin
Genin
Pasila

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ghost Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 31
Hobby-uri Hobby-uri : Asta şi asta
Stare de spirit Stare de spirit : Awesome :)

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Lun 07 Oct 2013, 09:22

Hello, am vazut si eu ceva mai greu de observat. Stiti ca atunci cand nu esti logat pe forum si il accesezi apare o casuta ciudata si enervanta in care scrie "Conectare" "Inregistrare" "Nu mai afisa" si eu stiu ca trebuia sa apara si o poza acolo think Dar nu mai apare. Asta trebuia sa fie linkul pozei.
https://2img.net/r/ihimizer/img412/2664/sasusakuloves2007102519.jpg

Nu stiu daca e de fapt chiar o problema, dar am zis sa zic si eu... 
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Lun 07 Oct 2013, 10:07

Buna. Utilizatoarea Mexicoliciosx3 a deschis intr-o zona gresita ficul. Acesta este link-ul ficului: https://sasu.forumgratuit.ro/t13410-prima-parte-cine-sunt-eu#332338 va rog sa-l mutati. :):Scuzati deranjul. O zi buna. dap !

R∆IN: Rezolvat.
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Mar 08 Oct 2013, 20:28

Membra Rebee. a încălcat regulamentul la ficul Frații falși postând un mesaj după altul. Cred că dorea să dea „edit” da nu s-a întâmplat asta.
Îmi cer scuze de deranj. :3
O seară plăcută! ^^

Choco. : Probabil a fost o greseala facuta din neatentie. M-am ocupat eu. ^^
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Sam 26 Oct 2013, 12:40

Am vazut ca la "Esti nou? Prezinta-te" sunt subiecte care trebuiau blocate, avand saptamani de cand au fost create.
Nu este o problema mare. Am zis doar sa anunt happy2

Choco : Rezolvat. Multumim. ^^
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Sam 26 Oct 2013, 13:44

Tot eu va deranjez happy 

Utilizatoarea Yuno a deschis in categoria Galerie imagini un topic in care isi posteaza desenele. Cum desenele sunt facute de ea trebuiau postate la Creatii.
Link catre subiect: https://sasu.forumgratuit.ro/t12855-cateva-desene-cam-nereusite-1
iPrieten? : Rezolvat. Multumim pentru ajutor. ^^


Edit: La categoria  
Cu si despre Serialul Naruto. 
sunt doua subiecte cu acesi tema: episoadele preferate din NARUTO  si respectiv Care sunt episoadele voastre preferate din Naruto/Naruto Shippuden? Nu isi are rostul sa fie doua subiecte cu aceasi tema. Mai bine unul singur happy2 Daca ma insel eu ma rog sa ignorati acest mesaj. Il voi sterge happy2

Edit: Am gasit aceasta melodie postata la Galerie video. Acum ca exista categorie speciala pentru mizica, cred ca poate fi mutata.
link: https://sasu.forumgratuit.ro/t3208-the-rasmus-october-april#336627
iPrieten? : M-am ocupat eu. Multumim inca o data. ^^
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Marimea fontului atunci cand postez.   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Dum 15 Dec 2013, 10:56

Buna tuturor! kiss Am deschis acest topic pentru ca am o problema si speram ca unii dintre voi ma puteti ajuta. In momentul in care vreau sa postez un capitol la un fanfic, indiferent de ce marime as da fontului, imi apare numai asa:       
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Ce s-a intamplat si ce pot face pentru a nu-mi mai aparea asa?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Dum 15 Dec 2013, 11:28

In primul rand, aceasta intrebare trebuia pusa in topicul asta. Il voi muta eu.
In al doilea rand, vad ca atunci cand ai scris in acest topic, marimea fontului este una normala. Daca esti sigura ca ai folotis etichetele de font asa cum trebuie, eu nu vad unde este problema. Daca in continuare se intampla asa, atunci poti incerca sa postezi capitolul asa cum este si apoi sa il editezi si sa schimbi marimea fontului. Este posibil sa mearga asa. In cel mai rau caz, problema va dura in jur de cateva zile, caci la mine, cand apare vreun inconvenient de genul, cam atat dureaza.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Dum 15 Dec 2013, 13:41

Patesc si eu la fel cand folosesc copy-paste. Am dat la mai multe mesaje"edit" si am vazut ca textul pe care am folosit paste apare cu size "3".  Se intampla doar pe Opera deoarece eu lucrez si cu Opera si cu Google Chrome, iar problema apare doar in Opera.
Asta este tot ce am sesizat eu in aceste zile si chiar as vrea sa se rezolve. Mam saturat sa dau la undele mesaje edit doar ca sa schimb cifrele de la marime.

O zi frumoasa kiss
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Dec 2013, 22:38


Scuze de deranj, stiu ca nu e o asa mare problema, insa Arcade a postat melodia "Alice Cooper - Poison", pe data de 10 septembrie 2103, iar acea melodea a mai fost postata odata, pe data de 10 iulie 2013, de mine.
- https://sasu.forumgratuit.ro/t12016-alice-cooper-poison - Eu
- https://sasu.forumgratuit.ro/t13040-alice-cooper-poison - Arcade

Scuzati deranjul, o seara placuta sa aveti. happy 


Choco: Rezolvat.
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Dec 2013, 19:39

Buna seara, am si eu o mica problema cu formul ( nu stiu daca patesc si altii acest lucru):
~ La Profil-> Semnatura imi apare casuta asa, adica pagina este deformata si nu cred ca este de la semnatura mea deoarece, acest lucru s-a mai intamplat si in urma cu o saptamana cand aveam alta semnatura.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Dec 2013, 20:15

Nu inteleg care e problema. think
Si mie imi apare asa si inclin sa cred ca tot timpul a aparut asa. Practic, pagina de profil nu este deformata si nu afecteaza nici vreun topic, este doar o chestie ce apare in setarile profilului. Atunci cand postezi un mesaj, semnatura ta si restul sunt in regula.
Asadar, ma repet, nu inteleg care e problema.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:46

Urilizatoarea Hellspawn are imaginea de la comentarii prea mare si deformeaza putin pagina.

Link: https://sasu.forumgratuit.ro/t8579-sasuke-and-sakura-kiss#345748

Scuze de deranj happy
Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Dum 23 Feb 2014, 15:24

eu tot incerc sa scriu urmatorul capitol la un fic, am incercat sa il scriu si in casuta de mesaje,si sa editez primul capitol,adaugandu-l pe acesta acolo,am dat si la REPLY,dar mereu cand dau TRIMITETI,imi apare ca NU POT SA POSTEZ LINK-URI EXTERNE IN PRIMELE 7 ZILE DE LA INSCRIERE???????????????????????????????????CE LEGATURA ARE?am incercat si sa il scriu in word,apoi sa il atasez ca fisier word,dar zice FISIERUL NU ESTE VALID:NUMELE ATASAMENTULUI ESTE INCORECT???????????? VA ROG, ajutati-ma......am RESCRIS CAPITOLUL DE 5 ORI SI NIMIC!!!!!!!!!!SUNT DISPERAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    unsure  very sad   :|  nervi!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Dum 23 Feb 2014, 19:08

Mno, ai încercat să-l scrii în Word, să-i dai copy, iar în căsuţa de mesaje paste
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Vin 21 Mar 2014, 18:12

Utilizatorul Redko a introdus un link catre alt forum in ficul sau. 
Link-> https://sasu.forumgratuit.ro/t14746-letal-love
Undeva in capitolul II scrie bani cu un semn. acela este linkul. 
Scuze de deranj!

iPrieten? : Ma ocup eu. Multumim.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Mar 08 Apr 2014, 22:58

Buna. Utilizatoarea ladySAKURA a deschis intr-o zona gresita ficul. Acesta este link-ul ficului: https://sasu.forumgratuit.ro/t14998-doamna-in-inalta-societate 

va rog sa-l mutati. Scuzati deranjul.

O seara buna. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Epipogium Aphyllum: Rezolvat.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Apr 2014, 13:24

Hey , iar eu . Si  scuze ca posteza una dupa alta .



Pe data de 9 -03-2014 , la ficurile enumerat mai jos userul : Aneta Blanche  a specificat clar ca v-a da: Edit maine- Edit cand pot  si Edit mai tarziu si nu s-a intamplat nici pana astazi- 10-04-2014.

Problemele sunt :



Aici :https://sasu.forumgratuit.ro/t10467p285-povestea-mea-16#346618



- iar aici : https://sasu.forumgratuit.ro/t8541p630-puterea-mintii-umane#346619 aceasi poveste.



-iar aici :https://sasu.forumgratuit.ro/t10202p225-asul-negru#346620 la fel.

 

Nu stiu daca este o problema asa mare , dar am considerat ca poate trebuie sa stiti.Scuze de deranj.

 

O zi buna va doresc ! :-*
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Apr 2014, 13:46

Am sa ii las un mesaj privat prin care am sa o informez despre editarea acelor mesaje. Avand in vedere faptul ca unele au peste o luna de cand nu sunt editate, mesajele vor fi sterse daca nu sunt editate in 2 zile happy
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Apr 2014, 15:21

Hey , iar eu !!

 In categoria Totul despre zodia ta  sunt deschise doua subiecte , despre acelasi lucru :



1. aici

https://sasu.forumgratuit.ro/t15027-12-motive-pentru-care-te-afli-in-zodia-ta?highlight=12+motive- deschis  de Epipogium Aphyllum



2. si aici :







https://sasu.forumgratuit.ro/t2067-12-motive-pentru-care-te-afli-in-zodia-ta?highlight=12+motive- deschis de   Lucifer' white angel .









Va rog sa rezolvati problema.  Scuzati deranjul.

O zi buna va doresc ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Epipogium Aphyllum: Rezolvat. Nu am fost eu atenta happy2 Multumim pentru ajutor.

Eu : Npc.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 11:36

Hey !! Tot eu, sorry.

In categoria   
https://sasu.forumgratuit.ro/f27-multi-ani-sa-ne-traiti
 , in subiectul La multi ani , Marilyn!- 2014, userul T. MIHAELA , a facut din neatentie ( e incepatoare, scuzati-o ) dublu-post.

Va rog sa rezolvati problema.

Multumesc ! O zi buna va doresc . a hug

Geo: Rezolvat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-