Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 28 Iun 2013, 18:49

Poti sa cauti si sa imi dai un mesaj privat cu ele. O sa decid apoi daca o sa le pun sau nu :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Dum 18 Aug 2013, 13:54

Am mai adaugat un nou gen de muzica in colectia noastra de pe forum. Este vorba despre Drum'n Bass. Nu stiu cati sunt fani dar poate sunt mai multi decat cred eu :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 13:11

Noi smileuri au fost adaugate:  
A doua lista:   huh, what? 
Evil smiles:  evil smile evil smile 2 evil angry make silence evil smile 3 evil music listener evil dork smile evil cool evil sleepy head evil cry evil in love evil moustache evil question evil angel guy evil ghost face evil rose guy evil in love 2 evil flirt evil thumbs down evil shy evil applaude evil ups :) evil anger evil tief

Acum ca observ cum apar pe forum smileurile "evil" , s-ar putea sa le scot. Ramane la latitudinea voastra. Considerati sa le las sau nu?
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 13:21

Din punctul meu de vedere, arata bine. <3
Imi place cum apar, desi acea margine cam sare in ochi. Eu una as vrea sa nu le scoti, mie chiar imi plac, mai ales ca nu am mai vazut astfel de emoticoane. <3
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Asss10Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 13:49

Drăgălăşenia lor acoperă acele margini albe. C: Eu zic să le laşi. :)
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Sept 2013, 16:19

 Țin să vă spun că tema actuală este atât de frumoasă, te înviorează odată ce intri pe forum. Bună treabă. <33
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Sept 2013, 17:12

Mie mi se pare aiurea :| 
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Sept 2013, 17:31

Imi place imaginea de la 'membri conectati'; este destul de cute. Insa banner-ul nu imi place si nici chestia asta cu frunze *habar nu am cum se numeste*. Iese prea mult in evidenta.

Meh, punctul meu de vedere. Pana cand se vor tine imaginile?
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Lun 09 Sept 2013, 10:52

Am mai "îmblânzit" puțin fundalul. Sper să fie în regulă acum. Cât despre imaginea de sus, mulți sunt încântați de ea. Oricum, cei nemulțumiți sunt rugați să propună altele. Poate găsim ceva care să fie pe placul tuturor.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Mar 10 Sept 2013, 09:59

Dupa multe insistente si certuri, v-am creat in sfarsit categoria de Filme. De fapt, e o subcategorie la categoria Discutii libere. Deci intrati la Discutii libere si o veti gasi!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 12 Sept 2013, 22:29

Super dragut, Mihai, draga.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 18:49

O scurta reorganizare la concursuri, de acum concursurile v-or fi premiate cu medalii si nu cu ranguri. Rangurile s-au scos in mare parte in afara de cele ale Criticilor si Graficienilor. S-a scos de asemenea si grupul membrilor Premianti. Toate medaliile de la concursurile castigate v-or fi afisate in bara de profil pe forum, imediat sub "Respectarea Regulilor:" . . . si v-or mai urma mici actualizari.


Desen
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragobete
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Scriitori  - Poezie, Ficuri si One Shout
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hallow
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vara
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iarna
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

GFX & Refill ...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura..
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Postatorii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mel. saptamanii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 19:49

Si noi, cei care am avut rangul de "Scriitor", nu primim nicio medalie? Adica ne-am chinuit atat sa castigam concursurile alea si acum am ramas cu nimic?
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 20:05

Și eu susțin părerea lui Rinnie. Nu contează neapărat faptul că nu avem nicio medalie, cât contează modul în care forumul își demonstrează nepăsarea față de membrii care au încercat să evolueze și să câștige fel de fel de concursuri pentru a deveni scriitori. Nu urmăresc să atac/să enervez pe nimeni, vreau doar ca lucrurile să se desfășoare corect pentru a avea membrii cât mai mulțumiți. Sunt convinsă că nu numai eu și Rinnie suntem deranjate de această situație, doar că alții nu vor să spună...
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 21:34

Ce concursuri aţi câştigat?
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 21:55

Concursul Ficul Lunii si cateva dueluri.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 22:01

Si eu am castigat Ficul lunii Ianuarie si patru dueluri. In post-ul de mai devreme, nu ma refeream in principal la mine si la Rinnie, ci si la restul scriitorilor de pe acest forum.
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 22:04

Și nu este vorba doar despre scriitori! Sunt mai multe concursuri și nici să vrei nu ai cum să alegi toate medaliile pentru fiecare membru. Sincer, preferam rangurile. Era o idee ceva mai... originală. Mai plăcută. think
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 23:04

In primul rand, buna.
In al doilea rand, faza cu scoaterea rangurilor si cea a grupului cu membrii premianti nu mi se pare deloc corecta. Membrii aceia au muncit ca sa devina colorati in albastrii, ca sa fie recunoscuti pe forum. Oricum, un membru poate obtine mai multe ranguri si doar unul sa fie cel principal [pe care el il doreste]. Nu se poate ca atat medaliile, cat si imaginile rangurilor si rangurile in sine sa existe? Nu stiu, era ceva orginal cum a zis Lexa, ceva care colora forumul si il facea sa para mai vesel, nu doar gri simplu. Daca grupul de membrii premianti era mult prea solicitat, se putea face o scurta revizie, iar membrilor care nu au fost activi de mai bine de o luna sa li se scoata rangul. Meh, nu stiu, dar nu mi se pare corect. Oricum, ramane la alegerea staff-ului, dar pana la urma trebuie ca si parerea membrilor sa aiba o oarecare influenta asupra lucrurilor. La urma urmei, atat staff-ul cat si membrii alcatuiesc forumul, de ce nu ar conta si parerea noastra?
Meh, a fost unica mea parere si nu sunt sigura daca mi-o vii schimba. Eu personal nu am cine stie ce rang, dar am ramas ''gura-casca'' atunci cand am vazut ca Lauren, Roxx si multi altii nu au mai fost albastrii, iar noi toti am ramas fara mica pata de culoare ce inveselea profilul nostru si paginile pe care le frecventam.
Ramane la alegerea staff-ului.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 23:34

Am castigat unul  din concursurile melodia saptamani si Refill the Comic Strip( luna august)
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 08:42

Din ce am înţeles, toate concursurile, respectiv câştigurile, vor avea o medalie. Hmm, mda, sincer, mie mi-e indiferent, căci măcar mai există un premiu. Întradevăr. existau cam jumătate din membri al acelui grup care nu mai erau aşa activi, sau chiar deloc. Era inutil să se umple grupul degeaba, aşa că e mai bine să nu mai vedem atât de mult albastru. Felicitări celor care aţi câştigat mai multe concursuri, dar trebuie să vă mulţumiţi cu medaliile, care, mna, egalează rangul. Sper ca toţi să se acomodeze cu ele, iar concursurile să continue!


Ultima editare efectuata de catre Twiller in Vin 20 Sept 2013, 08:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 08:43

Grupul de Membri premianţi s-a scos pentru că erau mult prea mulţi useri care făceau parte din el. Probabil că mai sunt mulţi alţii cărora nu le place situaţia, dar eu, personal, cred că ideea cu medaliile este mai bună pentru forum. Acele ranguri încărcau prea mult ori nu erau foarte bine realizate. Alternativa cu medaliile a fost abordată atât din acest motiv, cât şi pentru că unele concursuri nu erau atât de importante încăt la 2-3 câştiguri să intri într-un grup. Din ce spuneţi voi aici, să-nţeleg că aţi participat la un concurs doar ca să câştigaţi şi să obţineţi un rang ori un loc într-un grup? Păi dacă aşa stau lucrurile, cine îmi garantează mie sau Ilincăi, pentru că ea se ocupă, că cineva nu şi-a făcut 30 de conturi ca să se voteze la Fic-ul lunii? Eu am acordat medaliile tuturor celor care au câştigat semnificativ până acum. Nu se va mai schimba nimic, grupul de Membri premianţi nu va mai exista, la fel şi rangurile. Voi avea personal grijă ca nimeni să nu fie nedreptăţiţ. Acum, aş ruga pe toţi cei care sunt nelămuriţi sau nemulţumiţi să dea PM, mie ori altui membru din staff. Aici deja facem off topic. 
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 10:20

Este foarte ciudat as putea spune, sa nu mai vad grupul acolo jos, insa intradevar mi se pare o idee buna. Intradevar in grup existau prea multi membrii si ar fi continuat sa creasca. In plus, mie imi place mai mult aspectul de la profil acum, arata mult mai bine. happy Si oricum, stati calmi, toti va veti primii medaliile deoarece la ficare concurs a fost anuntat castigatorul si vi se vor acorda la toti medaliile, insa va mai dura ceva timp. Plus, sa nu uitam ca a inceput scoala, iar atat staff-ul cat si noi, membrii, suntem ocupati. 
Mie imi place ideea cu medaliile, este foarte draguta. happy 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 15:44

Si acum sa vin si eu cu o simpla lamurire. Toti cei care au avut ranguri, care au castigat concursuri si se vor incadra in numarul de concursuri castigate pentru a obtine o medalie vor primi respectiva medalie. Au loc schimbari, dar se pare ca poate in timp ce facem astea ar fi mai bine sa inchid de tot accesul la forum la toti membrii afara de moderatori si admini. Vad ca e mare scandal la orice schimbare si se mai gasesc si prost crescuti sa ma ia la rost pe privat in ultimul hal cu injuraturi si insulte.

Mie sincer nu imi pasa acum de parerea voastra fata de mine, ca si pana acum cand vine vorba de schimbari ( care au adus forumul unde este ) o sa se faca scurt cu ajutorul membrilor din staff si se va face bine ! Daca credeti ca nu puteti trece printr-o perioada de tranzitie din asta atunci vom inchide accesul la forum si cata vreme il vom modifica veti intra pe ce forumuri vreti voi si nu aici.

Sper ca ne-am inteles. Sa nu mai aud de certuri si inconveniente pana ce forumul nu e pus la punct si nu vom anunta ca am terminat cu schimbarile. Dupa asta o sa deschid topic, vom cere parerea voastra si vom tine cont de ele si vom face sa fie bine pentru toti.

Eu va salut si va doresc o zi faina!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 15:56

P.S. facem lucrurile cat de repede putem. Unora le-a inceput scoala, altii au si faculta si munca pe cap, altii au probleme. Din nou va spun, cat vor mai dura schimbarile pe aici, daca nu puteti sa le suportati, daca e prea mult pentru voi atunci nu intrati.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Anunțuri și Utilități-