Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Asss10Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Joi 09 Feb 2012, 06:25

=)))) Noooo, nu vreauuu :))) Lasa asa ca-mi sta bine singurica. heh Deci sa nu va prind. Lasati ca tema este foarte frumoasa si ma multumesc cu inimioarele de aici. happy2 Sunt fericita sa le am doar pe astea. Soo, eu va iubesc mult mult de tot in love asa ca s-ar putea s-o dati in diabet mai devreme. :))
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Joi 09 Feb 2012, 08:57

Sa nu ne prinzi ? :O Hiii, dar Bubu nu va face nimic... Bubu e cuminte good Si Bubu te iubeste scumpo.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Asss10Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Joi 09 Feb 2012, 18:12

Asaa :)) Desi tot va prind eu odata si-odata, nu scapati de nebunica din mine. lough Fiara din mine cum a spus cineva candva. think Deecii, imi plac inimioarele, desi la un moment dat eu incercam sa citesc ceva si una se tot incapatana sa stea fix pe randul pe care citeam eu. lough Zici ca ma urmarea. (D) Mama ei, parca vroia sa ma innebuneasca de tot, ca tot nu sunt destul. Iii, eu pana pe 14 si chiar si dupa tot va iubeesc. a hug good

choco^^
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mai 2012, 00:49

Noi actualizari:
- Aspect profil exterior-interior
- Aspect icoane

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mai 2012, 02:21

Sunt super love, chiar imi plac, dar eram obijnuite cu cele vechi, ei lasa ca imi plac mai mult cele noi happy
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 18:41

si am adaugat si mici emote icons noi in special pentru Layla acest emote icon puppy eyes , apoi asta sigur pentru Armyde rock , asta pentru Bubulina ;;) si asta pentru Crystal hmm..realy? si altele ce le ve-ti gasi in lista lor heh

celelalte noi smileuri: ;;) angry happy can\'t see !!! :>happy huh? waiting well? awesome right? disgusting hmm..realy? cool rolling on the floor heh good


Ultima editare efectuata de catre Arcade in Mar 22 Mai 2012, 03:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 18:57

rock o daa in love .....sunt dragute happy hihi
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 02:20

o noua zi, o noua actualizare:
- un nou font si o noua marime la toate caracterele de pe forum( aici daca va deranjeaza sa spuneti)
- o noua bara de avertismente. de data asta aveti 6 sanse si nu doar 4 insa o sa fiu mai sever de acum inainte good
- un slideshow pe prima pagina cu 6 poze din animeul nostru favorit heh

comming soon >>>


Update:
noi smileuri: jos palaria in fata i lol\'d caterinca smart ass evil devil mua ha ha rainbow :\ ban him fast! oh my god !!! frumos topic/mesaj like michael jackson
sper sa va placa
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 09:25

Mihai , imi place noul font si marimea . Sincer uneori trebuia sa-mi pun ochelari lu bunica lough Nici chiar .
Cat despre poze le ador . Sunt pozele mele favorite .
Apropo sti de cand astept simbolul asta evil devil mua ha ha ? De muuult .
Deci ne place , ne place , ne place , place place .
P.S : Iti multumesac pentru toate schimbarile astea minunate , continua tot asa !
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 12:50

avem categorie de sugestii >>> sugerati idei lough
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 18:22

Update:
rangurile membrilor au o noua icoana, sper sa fie si pe gustul vostru good
Membru forum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 50 mesaje in sus.
Membru Debutant [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 500 mesaje in sus.
Membru Avansat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 1000 mesaje in sus.
Membru Senior [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 1500 mesaje in sus.
Membru cu Vechime [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 2000 mesaje in sus.
Membru Veteran [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la 2500 mesaje in sus.

Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 18:24

nu ma pot opri din a ma juca cu slideshow-ul happy2 lough bune actualizari jos palaria in fata !
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 18:43

Absolut toate schimbarile arata foarte bine in love
Noile icoane de la ranguri sunt chiar mai potrivite ca cele vechi think
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:23

new Update: icoane noi pentru cei din staff si cei cu ranguri speciale:
- fondator [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- administrator [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- moderator [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- critic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- drawing artist [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- scriitor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( aici lasa un pic de dorit dar o sa fie curand unul mai frumos happy

Edit
pentru rangul de Incepator Forum - [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - de la inregistrarea pe forum pana la 49 mesaje
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:48

Uaaaau , astazi ne.ai impresionat pe toti <33

Ador toate schimbarile , arata spleendiiid puppy eyes

Felicitari Mihai ! Te.ai depasit pe tine insuti ! well? awesome right?
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:49

Sunt foarte dragute Mihai . Imi plac foarte mult noile emoticoane si in special imaginile noi pe care le-ai postat pe prima pagina . in love i love you
Jos palaria in fata voastra . jos palaria in fata
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:56

Vai :X Forumul era frumos si inainte dar acum, parca are mai multa viata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], e mult mai colorat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vorba lui Capp`s, splendid. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:57

ma bucur ca va place. am intrat pe modul : "work hardcore!!! "

probabil nu e gata treaba, am o pofta mare de facut la forum si cine stie ce o sa mai pun pe aici sa fie mai frumos, mai atragator si mai smecher good ... can\'t see !!!

update:
ultima bara de respectarea regulilor a fost modificata: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ... speram sa nu vedem prea multe dinastea pe aici. modificare facuta de subsemnatul can\'t see !!! ...
ai fost servit


am pus fonturile ce sunt la rangul de moderatori/admini sa fie la toate , chiar si membri simpli, veterani etc... culorile probabil or sa mai fie schimbate happy


Ultima editare efectuata de catre Arcade in Mar 22 Mai 2012, 20:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 20:06

Orice ar fii , sunt sigura ca va fi super ! good Mihai tu intotdeauna faci cele mai frumoase lucruri . good job
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 20:09

Arcade a scris:
ma bucur ca va place. am intrat pe modul : "work hardcore!!! "

jos palaria in fata

M-ai lasat fara cuvinte. :))
Foarte frumoase toate schimbarile, forumul arata.. Cool. rock

Asa, deci iubesc emoticonul asta rainbow :\ , si asta evil devil mua ha ha , si asta smart ass si asta i lol\'d . =)))

Ma intreb ce urmeaza. :-?

in love kiss
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 20:20

Hai ma Mihai puppy eyes

Te-ai intrecut pe tine insuti :>: Cum zice si Cappy ;;) Mi-e imi plac toate schimbarile defapt nu ca imi plac le ador! Astept sa vad ce ne mai aduci si sper sa fie ceva mai splendit what?lol! rock

Ja na! dap !
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:47

Mihai te-ai intrecut pe tine insusi!Chiar imi place, dar mereu exista un "dar" nu-mi place ca ai amestecat metinul cu forumul...adica daca tot puneai mai bine puneai shaman la fete, iar la tine sura, mda recunosc am jucat putin...am avut nivelul 49, dar am avut contrul hack-erit...
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:49

da mult a anime acele icoane, momentan alea raman happy , sunt placute la vedere si dau culoare.

Update: am pus si un chenar in plus in corpul fiecarui mesaj. // nu e sigur ca ramane mereu.
- umbre la scrisul din profil


Ultima editare efectuata de catre Arcade in Mier 23 Mai 2012, 19:14, editata de 2 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Mai 2012, 13:16

Deci m-am inecat cu mancarea! Noile modificari sunt incredibile! Imi plac foarte mult! Cum au zis si fetele chiar te-ai intrecut pe tine insusi! Am zis ca forumul asta e superb? Daca nu o zic acum! Pupici in love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Mai 2012, 21:27

E super dragut, totul! Mihai esti cel mai ( Editat de Arcade: hai sa nu facem glume proaste ca le voi lua ca pe insulte poate. nu-s fanul aluia. )
Sus In jos
Continut sponsorizat




Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Anunțuri și Utilități-