Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 21:55

Concursul Ficul Lunii si cateva dueluri.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 22:01

Si eu am castigat Ficul lunii Ianuarie si patru dueluri. In post-ul de mai devreme, nu ma refeream in principal la mine si la Rinnie, ci si la restul scriitorilor de pe acest forum.
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 22:04

Și nu este vorba doar despre scriitori! Sunt mai multe concursuri și nici să vrei nu ai cum să alegi toate medaliile pentru fiecare membru. Sincer, preferam rangurile. Era o idee ceva mai... originală. Mai plăcută. think
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 23:04

In primul rand, buna.
In al doilea rand, faza cu scoaterea rangurilor si cea a grupului cu membrii premianti nu mi se pare deloc corecta. Membrii aceia au muncit ca sa devina colorati in albastrii, ca sa fie recunoscuti pe forum. Oricum, un membru poate obtine mai multe ranguri si doar unul sa fie cel principal [pe care el il doreste]. Nu se poate ca atat medaliile, cat si imaginile rangurilor si rangurile in sine sa existe? Nu stiu, era ceva orginal cum a zis Lexa, ceva care colora forumul si il facea sa para mai vesel, nu doar gri simplu. Daca grupul de membrii premianti era mult prea solicitat, se putea face o scurta revizie, iar membrilor care nu au fost activi de mai bine de o luna sa li se scoata rangul. Meh, nu stiu, dar nu mi se pare corect. Oricum, ramane la alegerea staff-ului, dar pana la urma trebuie ca si parerea membrilor sa aiba o oarecare influenta asupra lucrurilor. La urma urmei, atat staff-ul cat si membrii alcatuiesc forumul, de ce nu ar conta si parerea noastra?
Meh, a fost unica mea parere si nu sunt sigura daca mi-o vii schimba. Eu personal nu am cine stie ce rang, dar am ramas ''gura-casca'' atunci cand am vazut ca Lauren, Roxx si multi altii nu au mai fost albastrii, iar noi toti am ramas fara mica pata de culoare ce inveselea profilul nostru si paginile pe care le frecventam.
Ramane la alegerea staff-ului.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 23:34

Am castigat unul  din concursurile melodia saptamani si Refill the Comic Strip( luna august)
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 08:42

Din ce am înţeles, toate concursurile, respectiv câştigurile, vor avea o medalie. Hmm, mda, sincer, mie mi-e indiferent, căci măcar mai există un premiu. Întradevăr. existau cam jumătate din membri al acelui grup care nu mai erau aşa activi, sau chiar deloc. Era inutil să se umple grupul degeaba, aşa că e mai bine să nu mai vedem atât de mult albastru. Felicitări celor care aţi câştigat mai multe concursuri, dar trebuie să vă mulţumiţi cu medaliile, care, mna, egalează rangul. Sper ca toţi să se acomodeze cu ele, iar concursurile să continue!


Ultima editare efectuata de catre Twiller in Vin 20 Sept 2013, 08:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 08:43

Grupul de Membri premianţi s-a scos pentru că erau mult prea mulţi useri care făceau parte din el. Probabil că mai sunt mulţi alţii cărora nu le place situaţia, dar eu, personal, cred că ideea cu medaliile este mai bună pentru forum. Acele ranguri încărcau prea mult ori nu erau foarte bine realizate. Alternativa cu medaliile a fost abordată atât din acest motiv, cât şi pentru că unele concursuri nu erau atât de importante încăt la 2-3 câştiguri să intri într-un grup. Din ce spuneţi voi aici, să-nţeleg că aţi participat la un concurs doar ca să câştigaţi şi să obţineţi un rang ori un loc într-un grup? Păi dacă aşa stau lucrurile, cine îmi garantează mie sau Ilincăi, pentru că ea se ocupă, că cineva nu şi-a făcut 30 de conturi ca să se voteze la Fic-ul lunii? Eu am acordat medaliile tuturor celor care au câştigat semnificativ până acum. Nu se va mai schimba nimic, grupul de Membri premianţi nu va mai exista, la fel şi rangurile. Voi avea personal grijă ca nimeni să nu fie nedreptăţiţ. Acum, aş ruga pe toţi cei care sunt nelămuriţi sau nemulţumiţi să dea PM, mie ori altui membru din staff. Aici deja facem off topic. 
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 10:20

Este foarte ciudat as putea spune, sa nu mai vad grupul acolo jos, insa intradevar mi se pare o idee buna. Intradevar in grup existau prea multi membrii si ar fi continuat sa creasca. In plus, mie imi place mai mult aspectul de la profil acum, arata mult mai bine. happy Si oricum, stati calmi, toti va veti primii medaliile deoarece la ficare concurs a fost anuntat castigatorul si vi se vor acorda la toti medaliile, insa va mai dura ceva timp. Plus, sa nu uitam ca a inceput scoala, iar atat staff-ul cat si noi, membrii, suntem ocupati. 
Mie imi place ideea cu medaliile, este foarte draguta. happy 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 15:44

Si acum sa vin si eu cu o simpla lamurire. Toti cei care au avut ranguri, care au castigat concursuri si se vor incadra in numarul de concursuri castigate pentru a obtine o medalie vor primi respectiva medalie. Au loc schimbari, dar se pare ca poate in timp ce facem astea ar fi mai bine sa inchid de tot accesul la forum la toti membrii afara de moderatori si admini. Vad ca e mare scandal la orice schimbare si se mai gasesc si prost crescuti sa ma ia la rost pe privat in ultimul hal cu injuraturi si insulte.

Mie sincer nu imi pasa acum de parerea voastra fata de mine, ca si pana acum cand vine vorba de schimbari ( care au adus forumul unde este ) o sa se faca scurt cu ajutorul membrilor din staff si se va face bine ! Daca credeti ca nu puteti trece printr-o perioada de tranzitie din asta atunci vom inchide accesul la forum si cata vreme il vom modifica veti intra pe ce forumuri vreti voi si nu aici.

Sper ca ne-am inteles. Sa nu mai aud de certuri si inconveniente pana ce forumul nu e pus la punct si nu vom anunta ca am terminat cu schimbarile. Dupa asta o sa deschid topic, vom cere parerea voastra si vom tine cont de ele si vom face sa fie bine pentru toti.

Eu va salut si va doresc o zi faina!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 15:56

P.S. facem lucrurile cat de repede putem. Unora le-a inceput scoala, altii au si faculta si munca pe cap, altii au probleme. Din nou va spun, cat vor mai dura schimbarile pe aici, daca nu puteti sa le suportati, daca e prea mult pentru voi atunci nu intrati.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 18:30

Mhm, desi m-am enervat ingrozitor cand am aflat ca s-a distrus grupul de premianti din care faceam parte, acum ca macar exista medalii, pot sa spun ca m-am...linistit. Exista cateva lucruri care nu-mi convin, dar sa spunem ca le tin pentru mine. Sper sa functioneze acest sistem (care, btw, a fost sugestia mea -.- lol ) si sa nu regretati ca ati luat decizia asta. 
Concursuri castigate : Fic-ul lunii, Refill the Comic Strip, Concurs de fotografie, Melodia saptamanii si Concurs de Halloween.
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 22:00

Arcade a scris:
Si acum sa vin si eu cu o simpla lamurire. Toti cei care au avut ranguri, care au castigat concursuri si se vor incadra in numarul de concursuri castigate pentru a obtine o medalie vor primi respectiva medalie. Au loc schimbari, dar se pare ca poate in timp ce facem astea ar fi mai bine sa inchid de tot accesul la forum la toti membrii afara de moderatori si admini. Vad ca e mare scandal la orice schimbare si se mai gasesc si prost crescuti sa ma ia la rost pe privat in ultimul hal cu injuraturi si insulte.


Mie sincer nu imi pasa acum de parerea voastra fata de mine, ca si pana acum cand vine vorba de schimbari ( care au adus forumul unde este ) o sa se faca scurt cu ajutorul membrilor din staff si se va face bine ! Daca credeti ca nu puteti trece printr-o perioada de tranzitie din asta atunci vom inchide accesul la forum si cata vreme il vom modifica veti intra pe ce forumuri vreti voi si nu aici.


Sper ca ne-am inteles. Sa nu mai aud de certuri si inconveniente pana ce forumul nu e pus la punct si nu vom anunta ca am terminat cu schimbarile. Dupa asta o sa deschid topic, vom cere parerea voastra si vom tine cont de ele si vom face sa fie bine pentru toti.


Eu va salut si va doresc o zi faina!
Bună!
Înțeleg că nu-ți pasă de părerea noastră, dar vreau să-ți spun că voi puteați avea o multitudine de idei, însă acestea nu contau dacă nu erau susținute și de membri. Așadar, constat că părerea user-ilor contează mai puțin ca 2-3 opinii din stuff (din ceea ce spui chiar tu). De asemenea, dacă nu ai nevoie de noi, ce mai căutăm aici? Acesta nu este singurul forum - așa cum singur ai precizat - și știi că putem foarte ușor să ne găsim altul, unde ceea ce ”spunem” noi contează. Eu cu certitudine îți voi urma sfatul.
Câteodată, succesul schimbă oamenii. Dar este bine de reținut că la fel de bine cum ai urcat, poți cădea. Noua schimbare nu mă deranjează, însă problemele din ultima vreme legate de atitudinea voastră, DA. 
Știu că, fiind administrator, poți șterge mesajul. Sincer, nu am nimic împotrivă. Îmi demonstrează că adevărul este foarte greu digerat. Este prima oară când sunt cu adevărat deranjată de felul în care ai ales ”să ne dai o lecție”. Le urez succes atât membrilor care își au postate creațiile aici, cât și vouă, celor din stuff. 
Vă doresc să tratați cu înțelepciune viitoarele incidente. 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 22:18

Daca ai fi citit si ultimele randuri ai fi vazut ca o sa va cerem si o sa tinem cont si de parerea voastra dupa ce terminam de modificat. Voi n-ati vazut varianta finala a forumului dar deja criticati fara sa stiti ce v-a urma sa se mai schimbe, sa se adauge sau sa se modifice/dispara.

Asa e romanul, o mica schimbare fara finisare si deja e problema nationala. Ma repet, aveti rabdare, asteptati sa terminam modificarile la forum si apoi o sa va cerem parerea. Intradevar, nu e singurul forum pe care sa intrati si nu avem nevoie de stres in plus daca nu stiti sa aveti rabdare pana v-a fi gata totul. Nu puteti sa suportati forumul in timp ce se schimba atunci cautati-va un alt forum. Urmeaza-mi sfatul, e cel mai firesc si mai bun cand vine vorba de cateva schimbari care sunt greu de digerat.

Deci salut si numai bine.
Eu sper ca data viitoare cand mai au loc modificari, membri sa trateze situatia cu mai multa incredere si rabdare.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 22:48

Hei. Am mai trecut o data pe aici, insa nu am dorit sa dau edit ca nu s-ar mai fi vazut.
Eu am castigat Refill the Comic Strip.

Apropo, incepe sa-mi placa ideea cu medaliile si noile icon-uri de la forum. Staff-ul a facut o treaba buna ca de fiecare data. E normal ca noi, membrii, sa acordam putina rabdare si incredere.

Lucifer's white angel: La Refill the Comic Strip trebuie să câştigi de 2 ori ca să obţii medalia. Alte concursuri nu ai câştigat?


Ah, scuze. Nu am stiut. Pai, nu inca. Mersi de informatie. a hug


Ultima editare efectuata de catre Ely Steele in Vin 20 Sept 2013, 23:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Sept 2013, 23:09

Toate castigurile voastre v-or fi rasplatite curand. Nu va asteptati sa aveti medaliile mai repede decat finalizarea modificarilor forumului. Unii le-au primit mai mult ca pe un test sa le si vedem cum arata. Cand o sa fie gata, o sa vedeti ca o sa fie totul mai mult decat bine :).
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Asss10Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 17:49

Eu una iubesc noile schimbari. Evident va dura 2-3 zile pana ne invatam cu ele insa ele sunt un viitor.

Sa zicem ca eu as fi un membru care nu a mai intrat pe forum d eun an jumate.Ce as crede?" Ia uite si la astia, am plecat de atata timp si ei au stat si sau scarpinat, nu am facut nimic tot timpul asta" 
eu una asa as gandi lough

Chiar ma bucur ca se fac schimbari. Acest forum a fost, este si va ramane mereu pe PRIMUL LOC.

Astept sa vad cu ce ne mai surprindeti si un sincer felicitari pentru munca depusa. Sunteti geniali kiss

Geo va pupa pe toti kiss kiss
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 17:53

Sincere felicitări, Mihai, îmi plac mult noile schimbări aduse pe forum, este mult mai vesel așa, sincer, pentru că până acum a fost destul de monoton. Îmi place ideea cu medalile, deși există și păreri contra pe care eu una le consider corecte, DAR, dacă cineva își vrea rangul înapoi să-l recâștige, pentru că poate dacă odată a facut-o. Nu se ajunge nicăieri cu vorba urâtă, deci mult spor celor care își vor rangul înapoi; munciți mult.

P.S: Eu, dacă țin minte bine, am căștigat sigur de două ori la Melodie în timpul în care mă ocupam de el, dar în rest nu mai țin minte.


Ultima editare efectuata de catre Lithium in Sam 21 Sept 2013, 17:56, editata de 1 ori
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 17:56

Nu v-a fi nimic de recastigat Emma :)
Tot ce ei au castigat v-or primi sub forma de Medalii care in curand vor fi catalogate drept "Aptitudini" si v-or face cale deschisa catre alte 2-3 grupuri noi ce vor fi considerate drept cercuri. Cercurile vor avea si ele propriile lor utilitati aici prezentand o data la 2 luni diferite lucrari din domeniile lor.

Oh , zic prea multe. .. trebuia sa fie o surpriza :)))
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 17:58

Arcade a scris:
Nu v-a fi nimic de recastigat Emma :)
Tot ce ei au castigat v-or primi sub forma de Medalii care in curand vor fi catalogate drept "Aptitudini" si v-or face cale deschisa catre alte 2-3 grupuri noi ce vor fi considerate drept cercuri. Cercurile vor avea si ele propriile lor utilitati aici prezentand o data la 2 luni diferite lucrari din domeniile lor.

Oh , zic prea multe. .. trebuia sa fie o surpriza :)))
Asta chiar mi se pare o idee cât se poate de bună. Felicitări din nou, asta chiar e o treabă foarte bună și, pot spune, sunt la fel de nerăbdătoare ca ceilalți membri să văd care sunt restul schimbărilor. Bagă mare, Mihai. rolling on the floor
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Pasila
Genin
Genin
Pasila

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ghost Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 31
Hobby-uri Hobby-uri : Asta şi asta
Stare de spirit Stare de spirit : Awesome :)

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 19:03

Aaaaa, mie imi plac schimbarile facute, adica ador schimbarile, daca ar fi totul la fel mereu ar fi prea monoton. In primul rand, mor de bucurie ca au disparut membrii preminati, cu totii stim ca 90% dintre ei s-au inscris la concursuri ca sa aiba nume colorat, asa ca ii bun, acum se pot inscrie de dragul de a scrie. Ooo, si imi place asta, nu stiu cum ii spune, dar linia aia de sub numele membrilor, colorata, dupa numarul de mesaje si rang, imi place maaaaaaaaaaaxim! Ce mai urmeaza? (GOO) Grupuri noi, aaa? Cercuri? Mihai, in momentul asta, te urasc de moarte, sunt asa curioasa ce o sa fie! 


Ooo, si pentru ca eu n-am spus, eu ador si tema care e acum :3 E super draguta, ma invioreaza cand intru pe forum si prima data m-am holbat la ea ceva - mai mult - numa asa, ca mi-a placut prea mult. Si poza aia schimbata, hmmm :-? Sunt ciudata daca eu spun ca sunt indiferenta? Adica e la fel de misto ca ultima, deci daca e asta sau aia, mie una mi-e tot aia, ca amandoua mi-au placut in egala masura. 
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 19:24

Meh, si mie imi place tema actuala destul de mult. Sa n-o schimbati prea curand. :)
Am o intrebare si in acelasi timp o sugestie. De cand s-au introdus medaliile, am observat ca daca pui cruciulita pe orice fel de medalie, nu-ti apare numele concursului castigat, asa cum, de exemplu, daca ai pune cruciulita pe linia colorata de sub numele membrului iti apare : Membru forum/avansat/veteran etc. Ce vreau sa evidentiez cu asta? N-ar fi bine sa faci ceva, Mihai, sa ne apara si numele concursului castigat cand punem cursorul pe medalie?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 22:05

ba da, vom face si asta dar acum sunt doar in perioadele de test. inca nu sunt puse toate medaliile.
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Dum 22 Sept 2013, 12:04

Ieri când am intrat am stat cam 5 minute să mă uit la iconurile de la rang. Nici nu știi cât pot să le ador! :X Sunt geniale. :3
Ideea cu medaliile. Multe forumuri au această idee aplicată de ceva vreme și nu prea au existat obiecții. Mie mi se pare o idee foarte bună iar medaliile alese sunt frumoase - Vreaaau și eu unaaa! :)) -
Iconurile de la Mesaje noi, Nu sunt mesaje noi, Forum blocat sunt adorabile! :o3
Legat de tema actuală. Este reușită. Logo-ul forumului este adorabil, iar acele frunze sunt ... minunate! :X  Imaginea de fundal este și ea foarte frumoasă iar imaginea de la Who is online ... perfectă. Toți trei sunt adorabili. Da, înainte forumul era mai monoton, dar cu aceste pete de culoare mai frumos. :x Felicitări celor care s-au ocupat de el. Arată foarte bine. :x
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 31 Oct 2013, 19:24

Am schimbat un pic pe aici si am intrat in ritm de Halloween :)
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19Joi 31 Oct 2013, 19:56

Felicitari Mihai, tu si ceilalti Administratori a-ti facut schimbari foarte frumoase.a hug 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Legat de tema actuala... Actualizari - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Anunțuri și Utilități-