Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima   Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 00:36

Ador ficul tau!!! Dar o rugaminte am si eu... Nu-i mai chinui asa pe bietii de ei ca am inceput sa si plang, acum serios, chiar am plans :)) Astept next-ul cu nerabdare, succes in continuare!!!! happy2


Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima   Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 09:39

Dacă ai ştii cât mă bucur că ai redeschis ficul in love Este unul din ficurile mele preferate şi chiar nu vreau să-l închizi din nou.
Capitolul mi-a plăcut la nebunie, deşi este cam trist. Nu pot să cred cât de mult s-au schimbat cu toţii, şi asta doar din cauza lui Pain.
Eu aştept nextul! happy2 Spor la scris şi la idei, şi dacă poţi, să mă anunţi şi pe mine când pui următorul capitol! kiss


       Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima   Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 11:05

Bună, Iulia! a hug Probabil mă urăşti, nu ştiu ce ţi-am făcut de nu mai vorbeşti cu mine, însă aceasta nu mă va împiedica să nu-mi mai citesc ficurile preferate, nu ? Mă bucur că ai redeschis ficul acesta, mi-era tare dor de el şi de peripeţiile acestora. Chiar dacă ştiu în mare parte de gânduri ai cu ficul, tot sunt într-un mare suspans şi de abia aştept următoarele capitole. Apropo, ai pus font-ul Trebuchet MS doar pentru jumătate de capitol, iar cealaltă jumătate a rămas cu fontul standard. :-? Şi acum, ce se întâmplă cu TenTen ? Doar n-a subjugat-o Pain complet, nu-i aşa ? Îmi pare tare rău pentru Deidera, nu mă aşteptam ca unul dintre ei să moară prea curând. Acum ce se va întâmpla cu Hinata ? Mi se pare mie sau TenTen a devenit una dintre paraşutele lui Pain ? Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie! a hug



Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima   Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 14:18






Am dat de un fic tocmai pe gustul meu: ItaSaku ! Îmi place cum descri și, deși știam ficul acesta de mult timp, numai acum am îndrăznit să dau un comentariu.

Ideea mi se pare foarte bună și atrăgătoare, deoarece pe mine una mă atrage. Cel mai rău mi-a părut de moartea lui Deidara... nu putea să trăiască el și să moară Hinata ? În fine, Itachi a luat-o pe căi greșite, Sasori nu mai poate de dorul blondinului, iar restul găștii în afară de Sakura îl ascultă încontinuare pe Pein.

Sasuke presupun că își va face și el simțită prezența cândva, dar nu prea cred. Oricum, sper ca Itachi și Sakura să rămână împreună, orice ar fi !

Dat viitoare, când pui următorul capitol, te rog să îmi trimiți și mie un mesaj privat... nu cred că te-ar durea degetele de la tastat, nu ?



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima   Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Pagini din jurnalul Sakurei - Intre iubire si crima

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-