Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Just A Beautiful Dream And A Hope

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 02:52

Heyya,NEXT:
Sasuke Uchiha,nu?Ei bine,macar stiu ca o sa petrec inca 4 ani din viata mea la facultate cu el.Ceva nemaipomenit.Sigur o sa fiu trista,iar sentimentele ce imi inegresc sufletul o sa revina,dar ce conteaza,totul e bine asa cum e.
M-am asezat timid langa ,,noul meu coleg de banca'' si am deschis cartea de franceza.Poate ca azi era ziua in care destinul meu avea sa se schimbe total,sau poate ca va ramane la fel cum va fii.
Dupa orele de la scoala,ma indrept spre casa mea cu dezamagire de sine.
Simt o persoana in spatele meu.Dar eu nu vreau sa intorc spatele,caci daca va fii persoana care cred eu ca va fii,voi fii tot mai dezamagita,si apoi nu ma voi simti bine,si voi cadea din nou intr-o depresie puternica.
Sasuke,persoana care eu nu vroiam sa fie in spatele meu mi-a atins umarul foarte incet,foarte gentil din partea lui.Aproape ca mi-a rupt o parte a inimii ultima data.

Sasuke P.O.V
Stiu ca sakura n-o sa imi mai dea o sansa in viata ei,dar conteaza gestul meu.Ea se intoarce incet pe varfete,intrebandu-ma cu tristete in glas ce vreau.O iau in brate incet iar ea incepe sa planga.O simt,se smuceste imediat din bratele mele si,descaltandu-se de tocuri o ia la fuga in fata mea,apoi intrand pe o poteca din stanga.

Sakura P.O.V
Stiam ca asa o sa faca.Ca o sa ii simt caldura corpului,si bratele puternice care ma protejau inainte,doar ca acum,se simte si mai rau.Imi aminteste clipe frumoase reale de cand aveam eu 16 ani.Doi ani ce au trecut ca vantul.Deodata,iphone-ul meu verde a inceput sa sune.Era Ten-Ten.Ea a inceput sa urle in urechile mele.Mi-a povestit ca va fii transferata toata clasa la El noveau,Franta,Paris.Era facultatea la care eu invatam,si nu imi venea sa cred.Ma bucuram enorm,dar in ritmul in care eu si ea tipam,am ramas fara timpane.
A doua zi de scoala,noii elevi au fost acolo.Cativa elevi noi chiar.
Ella,o fata blonda cu parul cret,ochii negri si cu putine forme,Selen care avea parul masliniu cu tente de albastru,fara forme si Deby care avea parul albastru,ochi de culoarea galbenului,o tenta foarte ciudata si deloc forme.
Profesoara facultatii noastre special-japoneza de dansuri,Anko ne-a zis ca ne trebuie un dans senzual,extrem cu un aer al iubirii,si cu lenjerie.Stai asa,stop cadru,LENJERIE?Nu se poate sa se intample asa ceva.Sper sa pic cu oricine,si cu Rock Lee,care nu putea sa se piarda cu autocarul din nefericire as dansa,doar cu Sasuke nu as dansa.
Tocmai atunci doamna Anko ne spune echipele:Ino cu Sai,Shikamaru cu Temari,Ten-Ten cu Neji,Naruto cu Hinata,Caitleen cu Brad,iar Sakura cu Sasuke.
Nuuuu!De ce?Tocmai un dans pervers ca acela?El e perversul aici,si nu pot sa fiu cu el in echipa!
,,Echipa Sasuke Sakura va rog sa faceti chiar voi dansul.''Si asta e ceva neasteptat... Il chem pe Sasuke langa mine,spunandu-i sa vina azi dupa-amiaza cu mine sa facem repetitiile.
Deoarece doamna Anko a spus clar lenjerie,mi-am luat pe mine o lenjerie neagra,dantelata.
In 20 de minute,Sasuke era la usa mea,in blugi si in maiou.
Huh.Aduc un scaun,el se aseaza rusinat,cu putin rosu in obraji si isi da jos maioul.Ma pun incet pe el,pun un deget pe spatarul scaunului si ma rotesc de pe Sasuke,iar apoi ma invart,ajungand din nou pe el.Apoi ridic picioarele asupra lui,coborandu-le ca o pana in zbor pe cealalalta parte.Uhh,acum e acum.Il sarut apasat.Vroiam sa ma dezlipesc de buzele lui,dar ceva nu imi dadea voie.Nu eu controlam,ci dorintele mele.
Atat,sper sa comm!


 


Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 KJunvqx



Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 OuCeW7H
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 21:38

hay,se poate sa imi inchideti ficul?


 


Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 KJunvqx



Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 OuCeW7H
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 17:37

Te-ai perfecţionat mult draga mea! Felicitări! Continuă tot aşa! Mai trebuie descriere sentimentală, dar cu siguranţă vei ajunge şi la acel nivel în care vei scrie perfect. Ţine-o tot aşa!


Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 19:08

imi place te-ai perfectionat! kiss
te rog vino mai repede cu nextul ca mor happy
te-am pupacit dulce, spor la scris kiss kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 15:50

nush dak mai vr sa il continui,darrr,puteti sa controlati Spot of Lipgloss si Guardian Angel... la personaje cu alte animeuri si Magic And Endless Kiss la sasusaku,pupici...


 


Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 KJunvqx



Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 OuCeW7H
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 10:01

Oricum acest fic este blocat din cauza inactivităţii. ( Fan Fic Sasuke&Sakura).
Ultimul post datează din 29 August.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Just A Beautiful Dream And A Hope   Just A Beautiful Dream And A Hope - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Just A Beautiful Dream And A Hope

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-