Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 11:30

buna sunt noua pe acest forum si vreau sa creez un fic care sper din tot sufletul sa va plaka happy kiss kiss
[b][i]

Capitolul 1: Dintr-o pura intamplare amintirile navalesc !

Era o zi minunata in Konoha . Soarele rasarea lenes pe cerul senin , pasarile cantau un cantec divin iar, incetul cu incetul natura se trezea la viata. Soarele uracand din ce in ce mai sus pe bolta cerului , arunca cateva raze jucause in camera unei fete cu totul si cu toltul speciale . Aceasta fata se numea Sakura Haruno . Era o fata foarte frumosa de 13 ani , cu parul lung ,lucios si inmiresmat cu dulceata parfumului de flori de cires avand si culoarea acestora. Dar sa nu uitam ca mai avea o pilele foarte frumosa si alba ca cea mai pura zapada. Incetul cu incetul , aceasta mica floare de cires se trezi lasand sa iasa la iveala cele mai scumpe zmaralde din lume. Aceasta se uitla la ceasul de pe noptiera de langa pat si observa ca este in intarziere . Aceasta zi, era una foarte importanta pentru ea , fiind prima zi la academia ninja . Fiind foarte somnoroasa se inderpta catre baie pentru siesta zilnica . Micile picaturi de apa calda care se scurgeau pe corpul ei o faceau sa tresara. Dupa ce termina cu dusul isi usca corpul cu forme bine definite, chiar daca avea doar 13 ani. Isi usca parul , si-l pieptana , dupa care si-l prinse cu o bentita rosie. Se duse in camera si isi lua : o bluza visinie cu fermoar intr-o parte si niste colanti negri pana la ghenunchi , peste care avea pus buzunarul pentru kunaiuri si in picioare isi lua niste sandale tip ninja . Isi lua la revedere de la sora ei mai mare Mia sarind astfel peste micul de
jun.
SAKURA:
,,Nu-mi vine sa cred! Astazi incep insfarsit academia ninja... sper sa fiu in aceiasi clasa cu Sasuke Uchiha. Baiatul de care sunt indragostita inca de la gradinita. Ba chiar pentru el m-am certat cu cea mai buna prietena a mea,de atunci, Ino Yamanaka. N-a mai vazut-o de mult . Sper ca acum nu mai este obsedata de sasuke ... Pe atunci stia foarte bine ca sunt cu adevarat indragostita de el si ca nu este doar o obsesie...
Daca tot veni vorba de ea sa va fac o scurta descriere de cum imi aduc aminte ca arata: o fata cu parul blond, scurt, cu bretonul prins cu doua clamute bleo , si cu ochi de un albastru senin. Iar daca il avem pe Sasuke in discutie sa va fac descrierea lui: un baiat cu par brunet foarte inchis , facut tepi , cu cei mai frumosi ochi negri in care te pierzi cu usurinta ca intr-un abis... el este aproape singurul care a mai ramas in viata din clanul Uchiha . Dat fiind faptul, ca fratele mai mare al lui Sasuke , Uchiha Itachi a asasinat tot clanul cand Sasuke avea doar 5 ani.
Acum cu toate gandurile si amintirile mele nu am observat ca am ajuns in fata academiei . Fara sa-mi dau seama,fiind prinsa cu gandurile mele, dau peste cineva. Acest cineva este...


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Joi 02 Mai 2013, 13:28, editata de 2 ori
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 14:42

Prima!!! nr1
Îmi place... e draguţ... dar cam scurtuţ
Ai putea pune mai multă descriere şi aşa s-ar mai lungi capitolul, dar pentru un prim capitol e bine şi aşa!
Îmi place cum încerci să conturezi personajele, e destul de simplu şi foarte OK.
OBS: foloseşti cam prea mult mess-ul, ai pus prea multe cuvinte cu ,,k'' în loc de ,,c''
Ce pot spune: VREAU NEXT!
P.S.: Daca nu iţi cer prea mult, te rog să mă anunţi când aduci next puppy eyes
Pupici şi spor la scris! Succes în continuare... in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Puterea te va corupe !  Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 


Ultima editare efectuata de catre Anna-chan:) in Mar 22 Mai 2012, 19:21, editata de 2 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 14:48

hmmm..... pentru un inceput ai destula descriere

ma bucur ca ai inceput un fic , scumpa ,

am o mica adaugire , ai uitat sa scrii chestia aia de la inceput cu
Declaimer si mai mult , uite-te la mai multe ficuri si incearca sa o completezi ,

in rest totul e bine ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti

bafta si pupici de la crisu


Puterea te va corupe !  S6he8w
Puterea te va corupe !  Npi5xg
Puterea te va corupe !  2myt0zq




Puterea te va corupe !  R0b9k0
Sus In jos
Ane Belle
Genin
Genin
Ane Belle

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt !!!!:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 116
Reputatie Reputatie : 5

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 17:53

Buna Andreutza Pai ficul este foarte frumos dar este putin cam scurt un capitol trebuie sa aiba cel putin 25 de randuri dar lasand asta vreau nextul !!!!!




[center]Puterea te va corupe !  Png-23
Friendship?
What does it really mean?
Many people express their'' friendship'' with batting and bad words.
So do not let the press it!
Tell your right.
Are you a person should not be afraid ...
♥️ [/center]
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:36

o sa incerc sa le termin dar au cam inceput tezele si la romana avem o groaza de invatat.... angry si multumesc pentru critici va iubesc moolt kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  Yvf
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 20:44

chiar dak styu peste cn da mai captat cu ficul tau. nu prea mai vezi ficuri cu sakura pe lsa 13 ani dar imi place happy2 next k esti geniala happy


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:07

[b][i]

capitolul 2: Intamplari minunate si groaznice

SAKURA:

,,Acest cineva este Sasuke Uchiha . Am cazut unul peste altul si fara sa vreau ma ridic in sus , deoarece eu era peste el , si incep a-mi cere mii si mii de scuze fiind foarte rosie la fata. Acesta se ridica incet, se scutura de praf si-mi zice:
-Tu nu poti fi atenta deloc? imi zice acesta cu o fata care nu exrima niciun sentiment. Dupa care ma intreaba:
- Daca ar fi dat peste tine o masina ci nu eu ? Ce s-ar fi intamplat? Ai fi ajuns in coma la spital.
- Nu s-ar fi intamplat asta nu sunt chiar atat de neatenta! spun eu cu o voce indiferenta ,intorcand privirea in alta parte. Se uita la mine cu o fata furioasa care zice:
-Deci ai dat intentionat peste mine?
Eu ii raspund ca eram prinsa cu niste ganduri si amintiri. Se uita la mine si zice doar un simplu ,,mda" si pleaca. Ce va pot spune s-a schibat mult brunetul meu ... In timpul gradinitei, inainte de acel accident, eram cei mai buni prieteni , aproape nedespartiti daca pot spune. Noi doi cu inca un baiat simpatic Naruto Uzumaki . Dupa cum imi aduc eu aminte, acesta avea un par blond ca aurul pur iar ochii ca ai surorii mele de un safir pretios .Acum nu stiu ce s-a intamplat cu acest baiat dar a devenit destul de nesuferit dandu-se mai mereu la mine.''

SASUKE:

,,Mergeam ce mergeam, fiind prins in gandurile mele de razbunare cand, dau peste cine sau mai bine zis cineva da peste mine . Cand ma uit mai bine observ ca acel cineva este nimeni alta decat Sakura. Fosta cea mai buna prietena , fata. Ca cel mai bun prieten al meu a fost Naruto Uzumaki. Dar dupa ce familia mea a fost uchisa de fratele meu Itachi, nu m-am mai putut gandi la nimic altceva decat la razbunare si la faptul cum sa ajung cat mai puternic. In acea zi sumbra...
Flashback
,,Cand ma intorceam de la gradinita si observ ca nu e nimeni acasa. Caut peste tot dar nimeni nu raspunde .Caut ce caut , pana ce-i vad pe mama si tota cum zaceau pe jos MORTI!!! Il vad pe iatchi care statea pe langa ei cu sharinganul activat. Nu asta nu era un sharingan normal ... asta era mangekyou sharingan...Se uita la mine fix in ochii mei si-mi arata printr-un genjutsu cum el i-a omorat pe mama , tata si restul clanului.
Cu o ultima suflare incerc sa-l intreb:
-De ce ai facut asta? Acesta imi raspunde cu o voce care exprima ura:
-Pentru a-mi testa limitele. In cautarea puterii . Daca vrei sa rezbuni clanul , trebuie sa devi un ninja puternic . Cu alte cuvinte trebuie sa devi un razbunator..."
End flashback
Aceste cuvinte mi-au ramas intiparite in minte . Parca mai ieri mi le-a spus , dar acest ,, incident" a avut loc acum 8 ani .Dar un lucru ciudat mi s-a parut in seara aia.. parea ca l-am vazut pe itachi plangand. Cred ca a fost din cauza socului pe care l-am avut . Incepusa sa-mi apara vedenii.
Acum revenind la oile noastre . Sunt in curtea scolii , stand pe o banca langa un cires batran. Care din cauza vantului rece de toamna, incepuse sa-si piarda din frunzele ce odata erau verzi , dar acum sunt aramii. Fara sa-mi dau seama, un sunet asurzitor dar totusi melodios, ne anunta ca trebuie sa mergem in clasa .Acesta nu era nimeni altul decat clopotelul de intrare.
Viitorii mei colegi se ingramadesc sa intre in clasa . Doar cativa isi astepta randul in urma. Acestia fiind Sakura , Hinata si Neji Hyuuga si bine inteles eu. Dupa ce toata ,,turma" a intrat in clasa , intru si eu linistit si silentios ca o felina . Observ ca numai 2 locuri sunt libere : I langa nesuferita aia de Ino care e absolut obsedata de mine si II langa Sakura... Cred ca am sa aleg a doua varianta ... cel putin Sakura nu pare prea aroganta asa cum e Ino .
Cand sa ma asez , vine nesuferita aia de Ino si ma i-a de gat incercand sa ma sarute , dar eu intorc capul astfel reusind sa ma sarute doar pe obraz. Cat de enervanta poate se fie???Mai ca a reusit sa ma sarute .Dar ce mai rau lucri este ca Rozalia mea ne-a vazut ... Mai ca mi se rupe sufletul cand o vad suparata... Dupa care ii spun extrem de nervos lui Ino:
-Daca mai incerci sa ma saruti vreodata fara voia mea , as fii in stare chiar sa te uchid! La auzul acestor vorbe blonda face o fata de catelus, dupa care pleaca in banca cu coada intre picioare."


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Lun 07 Ian 2013, 09:14, editata de 1 ori
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:09

gata dragelor am adus nextul:*:


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  Yvf
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:37

wow , o noua evolutie ,

e foarte tare ,

ce dragut e sasuke , i se rupe inimioara ,

mi-a placut mult faza aia ,

nesuferita de ino , ce sa-i ceri ,

mda , astept nextul si sper sa-mi dai un pm ,

bafta si pupici de la cris


Puterea te va corupe !  S6he8w
Puterea te va corupe !  Npi5xg
Puterea te va corupe !  2myt0zq




Puterea te va corupe !  R0b9k0
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Joi 24 Mai 2012, 09:23

[b][i]

Capitolul 3: Intamplare sau destin?

SAKURA:
,, Sasuke este in spatele meu , cred ca vrea sa stea cu mine in banca...sunt in al-9-lea cer . 3, 2, 1, pana cand acesta este tras de gat in spate si o observ pe nesuferita de Ino care mai avea putin si-mi saruta brunetul.... Cum am zis mai avea putin, pentru ca Sasuke a intors capul in asa fel incat Ino purcica, sa-l pupe pe obraz. Intorc capul trista sa nu ma vada , dupa care aud cum brunetul ii spune nervos blondei niste amenintari privind sarutatul acestuia fortat. Ceva cum ca ar fi in stare sa o omoare. Dar nu eram atenta la discutiia lor eram mult prea trista. Acum vine din nou in spatele meu si-mi spune:
-Sakura pot sa ma asez aici? Se vede din vocea lui ca s-a calmat . Eu ii raspund cu o oarecare indiferenta in glas care si pe mine m-a uimit cu un simplu ,,Mda" . Oau! Cand am devenit atat de indiferenta cu persoana pe care o iubesc cel mai mult ???Acesta se uita la mine mirat si ma intreaba cu o voce ingrijorata:
-S-a intamplat ceva?
-Nu! sunt doar obosita. Ii raspund eu pe un ton plictisit.

SASUKE:
,,Nu-mi vine sa cred ca de la fata acea timida care se panica cand vorbea cu mine, la fata care este indiferenta tare a ajuns Sakura intr-un timp asa de scurt. Ceva a facut-o totusi sa se schimbe.... Dar ce?Poate incedentul ala cu Ino a facut-o sa sufere, dar in accelasi timp sa devina mai matura. Nu pot sa zic ca-mi displace aceasta noua Sakura mai matura. Dar nu vreau sa fie chiar atat de indiferenta cu mine. Dar nu mai apuc sa-i spun alte intrebari , ca dintr-un nor de fum isi face aparitia Iruka-sensei . Care nu spune ca va fi senseiul nostru doar o luna dupa care vom fi grupati in grupe echilibrate de cate 2 baieti si o fata . "

DUPA O LUNA:

SAKURA:

,,Iruka-sensei intra in clasa cu o foaie in mana. In acea foaie se afla numele celor ce vor fi in echipa cu mine. Sper din tot sUfletul sa nu pic in echipa cu Naruto sau Ino. Serios , baiatul asta devine pe zi ce trece mai pervers . Ca de exemlu ieri mi-a pus mana pe fund! Dar sa nu credeti ca l-am lasat pe blond nepedepsit! O nu! Cred ca i-am facut vreo o mie de cucuie. Dar dupa parerea mea ce mai afectat de toata scena asta a fost Sasuke , care incepuse sa se uite insistent la naruto, parca dupa parerea mea gelos. Dar cred ca doar mi s-a parut . Acum daca tot am inceput sa va numesc colegii sa va povestesc de noua mea best friend . O cheama Hinata Hyuuga si este verisoara lui Neji Hyuuga. Hinata este o fata cu parul scurt bruet cu reflexii mov si cu ochii de culoare lila. Este una dintre cele mai bune persoane la suflet pe care le cunosc.Azi era ultima zi in clasa academiei ninja cu toti colegii mei: Temari, Kankuro si Gaara Sabaku ,Tenten Kunnay, Kiba Izuka , Shino Aburame , Neji Hyuuga , Shikamaru Nara , Rook Lee , Naruto Uzumaki si bine inteles Sasuke Uchiha. Am devenit in aceasta luna prietena buna ce Temari siTenten dar tot Hinata este bff. Naruto pe zi ce trece este mai idiot si nu-si da seama ca lui Hinata ii place de el si continua sa se dea la mine fara succes. Cred ca din toata clasa brunetul meu este cel mai dorit baiat... Dar el este de vina! De ce trebuia el sa fie cel mai frumos, destept, curajos, inteligent, serios, baiat de aici??Da doamnelor ar fii baiatul ideal daca n-ar fi atat de rece si daca s-ar da si la alte fete .Dar ce zic eu el nu se da la nicio fata deoarece are in gand doar razbunarea si planul cum sa-l omoare pe Uchiha Itachi.
Cu toate caracterizarile astea am uitat sa fiu atenta deoarece Iruka-sensei ne tinea un discurs de absolvire al acdemiei ninja. Dar dintr-o data pe usa intra 5 persoane care se pare ca vor fi sensei nostrii. Unul era cu parul alb si mai mult de jumatate din fata acoperita de o masca si de bandana satului frunza , ce de-al doilea era brunet cu o estrfa alba cu semnul calugarilor lotus pe ea si care fuma continuu , al-trei-lea era brunet cu o tunsoar ciudata , un costum verde penibil si cu niste sprancene gigantice. Printre toti acesti barbati se mai afla si o femeie foarte frumosa cu parul lung saten , cu ochii caprui si care avea un corp de invidiat . De unde reiese asta? Pai purta o rochie destul de scurta mulata cu decolteuri mari ; acestia se pare ca vor fi senseii nostri.
Fara sa-mi dau seama Iruka-sensei imi intrerupe sirul gandurilor si spune:
-Unul din acesti jounin poate fi senseiul vostru... Acum sa va numesc echipele:
echipa nr. 10: Shikamaru Nara, Ino Yamanaka si Choji Akimichi si senseiul vostru Sarutobi Asuma;
echipa nr.9: Kiba Izuka, Hinata Hyuuga si Shino Aburame si senseiul vostru Kurenai Yuuki;
echipa nr.8: Neji Hyuuga , Tenten Kummay si Rook Lee si senseiul vostru Gai Moght;
echipa nr.7: Sasuke Uchiha , Sakura Haruno si Naruto Uzumaki si senseiul vostru Kakashi Hakate;
echipa nr.6: Kankuro Temari si Gaara Sabaku si senseiul vostru Aoi Hakuno.
-Sper sa va intelegeti! Pe curand! Dupa ce spune asta dispare intr-un nor de fum.
Dar nu asta e cem mai important lucru! Am picat in echipa cu Sasuke!!!! Nu-mi vine sa cred!! dar am mai picat in echipa si cu Naruto... mai sa-mi dau 10 mii de palme!
SASUKE:
,, De parca n-ar fi de ajuns am picat in echipa cu Naruto ce enervant si idiot dar si cu Sakura... Cu Sakura n-am nimiC doar mi se pare oarecum draguta cand nu e atat de obsedata sa se certe cu uratania de Ino pentru mine. Poate daca s-ar mai calma as incepe sa o plac ... in fond este foarte frumoasa , cu parul ca cele mai pretioase flori de cires si ochi aceia de un verde zmarald foarte patrunzatori si bunatatea imensa care o caracterizeaza.
Dar stai enervanta de Ino se apropie de mine. Cred ca e mai mult ca invidioasa pe Sakura care a picat in echipa cu mine. O compatimesc pe Ino dar daca o sa se apropie de un singur fir din minunatul par al rozaliei, jur ca as fi instare sa o omor la propriu! Acum se duce ii sopteste ceva Sakurei , iar aceasta face o fata de parca a vzut o fantoma nu alta dupa care vine spre mine. Mai vin si Naruto si senseiul nostru Kakashi Hakate. Acesta ne spune:
-Buna dragi elevi! Ma numesc Kakashi Hakate si de azi inainte voi fi senseiul vostru. As vrea sa faceti prezentarile singuri . Ca de exemplu: nume Kakashi Hakate , teluri : niciunul momentan , habbyuri:sa citesc carti , grad jounin.
-Buna eu ma numesc Naruto Uzumaki teluri: sa devin hokage, hobbyuri: imi place sa mananc ramen de la Ychimaru, sa dorm ,sa ma antrenez pentru a fi cel mai bun si gradul: genin, momentan.
-Frumos inceput Naruto! A cum cine vrea sa fie urmatorul?Tu baiete?
-Daca trebuie fie...spun eu cu indiferenta.
Ma numesc Sasuke Uchiha , hobbyuri: sa ma antrenez pentru a devenii cel mai bun , grad: genin, telul meu este sa imi razbun clanul omorand pe cineva, cineva anume. Spunand asta orice om normal stie ca ma ref la fratele memu Itachi , dar Naruto ca idiotul ma intreaba:
-Cine este acest cineva?
Eu ii raspund plin de furie si ura:
-Nu e treba ta!
Acum urmeaza micuta mea floare de cires sa vedem ce are de zis:
-Buna (spune ea cu o voce suava) ma numesc Sakura Haruno , grad: jenin, hobbyuri: sa ma specializez in ninjutsu medical la fel ca legendara Tsunade si teluri... ei bine...ar fi ceva...dar...nu pot...spune.
La ce s-o fi referit cu ,,nu pot spune"? O fi un ninja anbu sau ceva de genu nu poate spune? Dar sunt intrerupt din ganduri de Kakashi-sensei care ne spune ca maine la ora 6:00 am trebuie sa fim la locul de antrenament nr. 7 si sa nu mancam nimic altfel ceva rau i se va intampla celei mai dragi persoane pentru noi. Doar sa ma gandesc ca i sa-ar putea intampla ceva micei mele flori de cires... pai as murii de nervi. Si as omora pe oricine ii va face rau sau o va ranii!"
SAKURA:
,,Cum daca adica ceva rau i se va intampla lui Sasuke daca eu mananc de dimineta? oricum vreau sa mai slabesc umpic."


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Lun 07 Ian 2013, 09:28, editata de 2 ori
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Joi 24 Mai 2012, 09:24

gata dragelor am adus nextul kiss
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Vin 25 Mai 2012, 18:20

ce tare ,

a fost asa de dragut ,

floricica lui micutza roz ,

a fost superb ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti

pupici de la crisu


Puterea te va corupe !  S6he8w
Puterea te va corupe !  Npi5xg
Puterea te va corupe !  2myt0zq




Puterea te va corupe !  R0b9k0
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:35

Imi place ficul tau. Dar in anumite momente parca fortezi cam mult lucurile...nu prea stiu cum sa zic, ideea e ca exagerezi cu gandul lui Sasuke ca omoara pe nush cine daca ii face ceva Sakurei. Repeti prea des asta, sau cel putin asa mi se pare mie.
Te-am pupat, spor la scris, si sper ca nu te-ai suparat de critica mea puppy eyes
Astept next!!!!! ♥️


Puterea te va corupe !  Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Sam 26 Mai 2012, 17:03

NARUTO:
,,Nu vreau sa i se intample ceva Sakurei asa ca mai bine nu mai mananc deloc... dar...stiti cat de mult imi place mie mancare...mai ales ramen-ul...."




Capitolul 4: Examenul pentru a devenii ninja sau pacaleala?
partea I

SAKURA:
,,Este ora 6:30 . Ma scol lenesa din pat dupa care ma duc spre baie pentru siesta zilnica . imi fac repede un dus , isi usuc parul si-l prind intr-o coada lasand cateva suvite sa-mi cada pe chip ,iar bandana stului frunza o pun pe mana ceea ce niciodata n-am mai facut .Dar pot spune ca-mi sta destul de bine.Imi dau cu putin rimel , luciu de buze cu aroma de cirese si plaec spre locul de intalnire. Sunt imbracata cu o fusta scurta visinie cu niste colanti negri pe dedesupt si o bluza visinie cu fermoar intr-o parte putin c-am decoltata dupa parerea mea. Ei bine nu ca n-as avea cu ce sa ma laud inca de pe acum , dar hai! Fara sa-mi dau seama ajung la locul de intalnire unde ma asteptau Sasuke si Naruto. Eu ii salut cu un vesel si dulce buna , iar ei imi raspund:
N: -Buna, Sakura-chan!
S: Mda... Buna...!
OAU!!! Sasuke mi-a spus buna fara sa-mi zice (,) ca sunt foarte enervanta si sacaitoare...


SASUKE:
,,Ceva ciudat s-a intamplat cu rozalia astazi...E atat de vesela si plina de viata! Mai ca radieaza mai tare ca soarele. Si daca nu e ino prin preajma pot spune ca este exact cum ma asteptam: dulce ,simpatica,atragatoare din ce in ce mai neenervanta si inteligenta... Acum daca stau sa ma gandesc mai bine , este chiar frumoasa cu blzua aia si fusta... De la varsta asta cu formele alea... MAMA ! ,,Stai Sasuke ca devii prea pervers!!!" imi spune canstiinta. ,, Dar este vina ei de ce s-a imbracat asa daca stia ca avem antrenament azi?" ii raspuns eu constiintei.
DUPA 3 ORE:
N: -Eu plec acasa... au trecut deja 3 ore ,mor de foame mi-e somn , iar Kakashi-sensei nu mai apare... Cu ce sensei ne-am ales!
SAK: -Stai Naruto si atentionarea?
N: -Deci eu sunt persoana importanta pentru tine?
SAK:- Nu-ti face tu asa mari sperante ca nu esti!
S: -Incetati amandoi! Nu puteti sa stati 2 minute fara sa va certati?
N: -O scuze l-am deranjat pe marela Uchiha Sasuke prostescu?
S: -Spusr pustul cu zgarieturi pe fata!!!
N: -Spuse pustiul al carei familii a fost uchise...
S: -Da foarte bine a fost uchisa dar asta nu inseamna ca nu o voi razbuna...
N:- Cel putin tu ai pe cine sa razbuni... eu nu mi-am cunoscut niciodata famila...
SAK: -Sasuke , Naruto incetati! Nu vreau sa va mai aud certandu-va... Naruto nu pot sa cerd ca esti atat de idiot incat sa aduci in discutie familiile voastre... Atat a ta cat si a lui Sasuke nu mai este in viata... Dar si eu stiu cum e sa ai familia moarta daca n-as aveao pe sora mea Maya, m-as fi sinucis cu siguranta de mult... spun asta dupa care incep sa plang... Fac cativa pasi dupa care simt o mana pe umarul meu ;acesta era kakashi-sensei care-mi spune:
-Sakura inca nu poti pleca... inca nu a inceput antrenamentul.
- Am inteles ... Kakashi-sensei va rog sa nu le spuneti celor 2 ca am inceput sa plang... nu vreau sa ma cerada vreo fetita smiorcaita...
-Desigur Sakura! Acum sa mergem!
SASUKE:
,,N-umi vine sa cerd ca am facut-o pe rozalie sa plece... Nu stiam ca si familia ei este moarta... daca stiam nu mai aduceam asta in discutie...ma intreb unde s-a dus?... a uite-o ca vine impreuna cu kakashi-sensei. Cred ca am dar de necazuri ... pare foarte suparat chiar si prin masca...


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Lun 07 Ian 2013, 09:36, editata de 2 ori
Sus In jos
Ane Belle
Genin
Genin
Ane Belle

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt !!!!:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 116
Reputatie Reputatie : 5

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Sam 26 Mai 2012, 17:16

Buna am revenit am pierdut 2 capitole excelente si la al treilea sunt prima Puterea te va corupe !  348112
VReau nextul




[center]Puterea te va corupe !  Png-23
Friendship?
What does it really mean?
Many people express their'' friendship'' with batting and bad words.
So do not let the press it!
Tell your right.
Are you a person should not be afraid ...
♥️ [/center]
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Sam 26 Mai 2012, 20:25

ce frumos a fost ,

ce rau a fost sasuke ,

dar nu conteaza , e asa de dragut cand vorbeste despre saku a lui ,

mersy ca m-ai anuntat de next ,

astept cu ardoare continuarea ,

sper sa ma anunti ,

deabia astept sa vi cu nextul ,

vreau sa vad ce se mai intampla ,

te rog pune-l mai repejor daca nu vrei sa imi bat calculatorul ,

te rog pune nextuletzul mai repede , Maiculitza lui Dumnezeu ,

pupici si bafta de la crisu


Puterea te va corupe !  S6he8w
Puterea te va corupe !  Npi5xg
Puterea te va corupe !  2myt0zq




Puterea te va corupe !  R0b9k0
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Sam 26 Mai 2012, 22:02

Vai cat iubesc ficul asta :xAstept,astept si astept cu cea mai mare entuziasmare din lume. Vai Sasuke devine pervers..dabea astept sa vad continuarea, te pup si sper sa ma anunti si pe mine puppy eyes
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 11:54

Capitolul 4: Partea a-II-a



SASUKE:
,,Nu mi se pare ca e suparat... chiar este... dar dupa cateva minute in care ne-a tinut nu stiu ce predici ,ca trebuie sa fim ca fratii, sa nu ne mai certam , ca trebuie sa lucram in echipa , etc.etc. Ne spune serios:
-Uitati ce aveti de facut ca sa treceti examenul: Vedeti acesti 2 clopotei ; trebuie sa-i luati de la mine. Acesta este examenul pentru a devenii ninja. Cel care nu i-a clopotel , va trebuii sa fie legat de unul din cei 3 stalpii din spate. Si inca ceva cei care vor lua clopotei vor manca in fata celui ce a pierdut . Aveti timp pana la oar 12 aproximativ 2 ore. Start!
Cand am auzit acest cuvant toti am luat-o la fuga , care cum a apucat. Sakura era cu un metru in spatele meu , si cand mi s-a parut ca aud ceva , am prins-o de talie acoperindu-i cu o mana gura. Eram intr-o pozitie cam indeceta pentru ca i se vedea sutienul de culoare rosu aprins . Cand m-am intors si a vazut ca era doar o pasare m-am inrosit si mi-am cerut scuze. Aceasta era mai rosie ca racul si datorita faptului ca Naruto si Kakashi-sensei se luptau , ne-am hotatrat sa ne sarutam. Bine sarutul a fast mai mult din partea mea dar nu asta era cel mai important lucru. Cel mai important lucru este ca rozalia mea avea buzele atat de moi si de dulci ... si mai aveau si gustul de cirese. Dra acum fara sa mi se para un kunnai vine spre noi . Ne-am ferit amandoi dar Sakura find inca ,,socata" de ceea ce facusem noi nu s-a ferit la timp si cam pe scurt a ramas fara bluza. Cand am vazut-o m-am innrosit la fata mai rau ca racul , si pe fata mi-a aparut un mic zambet pervers . Ma calmez dupa cateva secunde si ii spun pe un ton plin de dragoste:
-Daca vrei iti dau bluza mea. N-o sa te mai asortezi cu ce esti imbracata dar macar naruto si kakashi-sensei n-or sa te vada asa cum esti acum. Aceasta roseste si imi spune un :
-Bine da-mi bluza si sa stii ca ai dreptate.

SAKURA:
,,Cum am putut fii asa de neatenta si sa las acel kunai sa-mi distruga bluza. ?!
Tocmai cand eu si sasuke ne sarutam... Doamne cat de mult asteptam sarutul asta! Stop! Daca am auzi bne vrea sa-mi dea bluza lui , desigur ca accept. Isi da bluza jos si lasa la iveala corpul bine bine lucrat... si cam prea apetisant ! Se vede ca se antreneaza mult! Doamne ce bine miroase bluza lui a flori de liliac! Imi place la nebunie mirosul asta care-mi infunda narile. Cred ca sunt mai rosie ca o rosie la fata , iar brunetul vazand asta zambeste foarte subtil dar asa de dulce si inacent ca un copil de 3 ani ce a primit ce-si doarea de creciun. Dar parca nu eram suparata pe brunet? Cred ca supararea mea s-a risipit in are dupa acel sarut... daca nu ne-ar fi intrerupt kunnaiul din capcanele lui kakashi-sensei cred ca si acum ne-am fi sarutat. Acum daca stau sa ma gandesc mai bine ce-or sa zice Naruto si sensei cand o sa ne vada asa?Ei bine o sa aflu in curand deoarece Naruto si sesnsei se apropie de noi, mai exact Naruto il fugareste pe sensei . Imediat eu si sasuke incepem sa formam niste semne din maini , eu folosind tehnica clonelor (clone normale) si el pregatindu-se pentru stilul focului : pasarea pheonix .Nu stiu ce inseamna asta sau cum arata dar stiu ca-mi place cum suna. Deci sa va spun planul: eu si sasuke-kun ( ador sa-i spun asa) , ramanem ascunsi in tufisuri; cat timp clonele noastre se prefac ca-l ataca pe sensei , distragandu-i atentia Sasuke a format cativa bulgari de foc care par sa fie niste pasari . Acum stiu de unde vine denumirea. Dar lasand asta chiar vrea sa-l omoare pe sensei?! Doamne cat de uituca sunt... nu=l va omori deoarece Kakashi Hakate este cunoscut ca unul din cei mai buni jounin ai satului Konoha. In tot acest timp cat sasuke il ataca eu i-au un clopatel si fug speriata spre padure, lasandu-l pe sasuke sa se lupte singur cu sensei. Dar ma intreb: Naruto unde naiba este>? Merg ce merg pana ce ma impiedic de ceva si cad... am gasit raspunsul la intrebarea de mai devreme...l-am gasit pe natruto prins intr-un genjutsu.
Cred ca sensei s-a ocupat de el ca sa nu mai fie deranjat. Acum cum sa-l trezesc? A stiu la academie ne-au invatat despre astefel de situatii. Acum daca fraierul asta nu si-a dat seama , o sa-l fac eu sa se trezeasca. Acum trebuie sa canalizez o cantitate mica de ceakra spre corpul lui pentru a-l trezii. Si sa incepem! Dupa un minut se trezeste si naruto si ma intreaba unde suntem , ce se pertece s.a.m.d. eu ii spun ca ne aflam la examenul pentru a devenii ninaja si asa mai departe. Si el imi spune:
-Da! acum daca stau sa ma gandesc ai dreptate. Dar cand am venit nu puratai bluza asta... Sakura? ai fost pana acasa sa te schimbi? Sau ce?
-Nu Naruto! asta e bluza lui sasuke.
-Dar de ce o porti tu? Nu-mi spune ca?....
Sai dupa ce spune asta ii dau una dupa cefa sa ma tina minte toata viata. dupa care ii spun tot ce s-a intamplat mai putin partea cu sarutul si el mai intreaba:
- ce- fost ce Sasuke de a fost asa dragut?... preci ati facu voi ceva...
-Nu n-am facu nimik spun eu inrosindu-ma la fata mai rau ca racul.
-Daca zici tu !spune el chicatind
-Acum gata cu rasul ! trebuie sa-l ajutam pe Sasuke-kun care se lupta singur sensei, si s-ar putea sa nu iasa invingator.


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Lun 07 Ian 2013, 09:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 11:59

Yuhuuuu! Prima nr1 Ma bucur ca ai pus nextu'l asa de repede, imi place la nebunie acest capitol si sper sa ma anunti data viitoare. Acum am vazut eu, nu m-ai anuntat. sad
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:15

scuze dar urma sa te anunt chiar acum kiss puppy eyes happy2 kiss a hug


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  Yvf
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:35

wow! cat am pierdut!
e frumos, ai adaugat descriere, iar actiunea nu mai fuge atat de tare, dar parerea mea e ca ar trebui sa mai scurtezi din dialog, pentru ca in unele parti e prea mult si sec, dar e ok daca tie iti place, cine suntem noi sa te obligam sa faci intr-un anumit fel acest fic
e scuze ca nu am mai trecut,dar am uitat, greseala mea
sper sa ma anunti la next si te pupacesc pana aduci urmatorul capitol in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Puterea te va corupe !  Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Ane Belle
Genin
Genin
Ane Belle

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt !!!!:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 116
Reputatie Reputatie : 5

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:39

Buna dragutza mersi ca mai anuntat si sa incepem :
A fost un capitol fooarte dragut dar am ceva de adaugat .
NAruto chear este dobe sincer acum .
Bine pwpici de la DExty
Ja ne




[center]Puterea te va corupe !  Png-23
Friendship?
What does it really mean?
Many people express their'' friendship'' with batting and bad words.
So do not let the press it!
Tell your right.
Are you a person should not be afraid ...
♥️ [/center]
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:54

Am sosit si eu happy2
Superb capitolul.
La faza cand Sakura si-a pierdut bluza nu mai puteam de ras lough
Dar dece a fugit dupa ce a luat un clopotel??? Si l-a lasat pe Sasuke sa se lupte singur!!! Asta nu mi-a placut waiting si cat de aiurit poate fi Naruto!!! Cand s-a trezit nici nu mai stia pe ce planeta se afla. lough Dar acum sa se grabeasca mai repede sa-l ajute pe Sasuke!!!!
Astept next!!!! Asa ca:
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Puterea te va corupe !  Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:56

ce frumos a fost ,

s-a inrosit toata ,

e un fic adorabil ,

il iubesc , mersy ca m-ai anuntat ,

astept cu nerabdare nextul ,

sper sa imi dai un pm cand vi cu continuarea ,

bafta si pupici de la cris


Puterea te va corupe !  S6he8w
Puterea te va corupe !  Npi5xg
Puterea te va corupe !  2myt0zq




Puterea te va corupe !  R0b9k0
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19Dum 27 Mai 2012, 13:07

multumesc pt commuri kiss kiss si sar pute sa va aduc next-ul chiar astazi
m-am cam apucat de urmatorul capitol ;;)


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  Yvf
Sus In jos
Continut sponsorizat




Puterea te va corupe !  Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  I_icon19

Sus In jos
 

Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-