Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Puterea te va corupe !  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 08:38

Deodata ce? De ce iti place sa ne torturezi asa 
Un capitol foarte frumos 
te pwp spor la idei 
hai cu nextul


Ultima editare efectuata de catre Sylphiel Oswald in Mier 14 Aug 2013, 22:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 13:11

Deodata ce? huh? ce se intampla? sper sa nu fie ceva rau, ci ceva bun...dar asta voi afla abia data viitoare heh
Ma bucur ca te-ai decis ca sa iti redeschizi fic-ul si mersi ca mai anuntat si pe mine kiss
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 14:09

Annyong! hi! 
Deci am ajuns si eu pe aici...si uau...ai redeschis ficul...
Mi-a placut acest capitol...a fost...ok...
Vreau next-ul! Anunta-ma cand il pui! puppy eyes 
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 33
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Lun 19 Aug 2013, 19:42

Merci ca m-ai anuntat . Astep next-ul cu nerabdare. Ja ne!


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Joi 12 Sept 2013, 19:13

Capitolul 13



Sasuke's powint of view:




Deodata aceasta se trezeste masurandu-ma din priviri cu niste ochi acizi, reci si intrebatori.
Eu ma indepartez de ea, vrand sa ies din baie. Nu imi spune nimic, ci doar incepe sa-si insiruiasca mii de perle cristaline pe fata-i vanata. Din instinct ma intorc pentru a-i zarii chipul. Auzul nu m-a inselat; ea chiar plangea cu nisea lacrimi amare. Pe cat asemanarea lor era cu a unor perle incolore sclipitoare , pe atat de pline de durerea si ura inimii Sakurei erau. Aceiasi durere ce-mi aduce aminte de traieriile mele din trecut. De suferinta prin care am trecut si eu cu mult timp in urma. Si acceiasi ura care era sa ma faca sa-mi omor fratele, doar din cauza naivitatii mele catrastofal de mare. Daca nu as fi aflat adevarul, cred ca acum as fi fost cel mai cautat asasin al lumii ninjja.
-De ce faci asta?
Se aude vocea  Sakurei, incet ca o adiere blanda de vand a primaveri, fiind totusi rigida si lipsita de sentimente. Eu priveam in gol. Nici macar nu i-am raspuns. Am continuat sa privesc ce "intresanta" e podeaua. Pana cand vocea indignata si plina de furie a  Sakurei m-a trezit din nou la realitate
-Oh, la naiba! Raspunde-mi la intrebare!
O ignor total, prefacandu-ma ca nu aud ce zice si, cu timiditateincep din nou sa ma apropii de ea.
-Sasuke, ce vrei sa faci?
Din nou rozalia scoate niste cuvinte prin petelele trandafirii ce ii sunt buze. Mult prea pline. Multa prea apetisante. Chiar daca la ora actuala au o tenta nesemnificativa de albastru, tot si-au pastrat vesnica lor culoare:rosie. Ochii de un verde acid si fata extrem de alba ii sunt scufundati intr-o inconfundabila cascada de lacrimi. Iar corpu ii este scaldat de o spuma densa cu parfum floral puternic. Ajung in fata cazii ei si pentru o secunda ezit. Chiar nu stiu ce e de facut. Chiar nu stiu ce sa-i zic ca sa-i ridic moralul,care e mai mult decat ingropat la 100 de mi de kilomestri sub pamant. Chiar nu stiu ce e de facut...
-Sasuke, de ce naiba nu vrei sa vorbesti cu mine?! Nici de aceasta data nu ii raspund si continui sa privesc, nu corect ar fi sa spun, sa analizez corpul, reactiile, vocea Sakurei, totul. Daca tot ai devenit mult, cum ai fost si in anii trecuti , poti sa pleci de aici si sa ma lasi sa-mi inec amarul.... si poate si viata. Vocea ei. Vocea ei era trista si trada toate sentimentele pe care aceasta le avea: ura, tristete, disperare si singuratate. Brutalitatea si raceala cu care au fost rostite m-a facut sa inteleg ce e de facut ca s-o ajut pe Sakura.
-Sakura, nu-mi pasa de cum o sa reactionezi dupa ce fac asta, dar intelege ca nu esti singura! Ma aplec cu o rapiditate supra omeneasca asupra fetei ei, si o sarut brutal. Buzele mele zdrobinduse de ale ei cu o brutalitate si dorinta nemaivazuta. As fi vrut sa fie un sarut dulce si bland, dar cuvintele Sakurei m-au enervat destul de mult. Sarutul fiind unul dintre modurile in ca re am sa-mi descarc mania si am sa-mi potolesc pofta. Senzatia pe care o simt acum sarutand-o pe Sakura nu am mai simtit-o niciodata inainte. Nici cand ma sarutam cu ea acum cativa ani nu era atat de intensa si profunda. Imi strapungea fiecare parte a corpului, imi trezea fiecare celula la viata si ma facea sa simti acei fluturasi pe care se presupune ca trebuie sa-i simti cand esti indragostit. Incep a-i linge buza inferioara, facandu-mi cuoscuta intentia de a intensifica si mai mult sentimentul si senzatia sarutului. Pentru cateva secunde nu mi-a raspuns , ramanand ca o stana de piatra, cu ochii mariti din cauza socului. Dar dupa ce si-a revenit, a inceput sa participe si ea in egala masura la aceasta impartasire de sentimente. Sakura a deschis gura, eu explorandu-i cu o brutalitate animalica fiecare particica, gustandu-i din dulcele ei nectar. Un gust care nu putea fi comparat cu niciunul. Un gust acre era mai presus de toate aromele de pe intreg globul, nu din intreg universul.  Limba ei ma invita la un duel. Ii raspun bucuros, transformand astfel sarutul intr-unul frantuzesc. Libile nostre se impleticeau in aceasi tonalitate, parca, fiind ghidate de un dirijor. Niciunul nu ceda nici un milimetru. Nici in ruptul capului nu as fi vrut sa intrerup aceasta agonizanta placere, daca nu ar fi avut amandoi o necesitate umana,fireasca, de care as fi preferat s ama lipsesc in situatia asta sii anume :respiratul.
-Sa-su-ke...
Atat am mai putut auzi deoarece rozalia m-a tras peste ea in cada de 2 persoane . La naiba Sakura! Eu sunt imbracat. Nu necestam o baie pe care s-o fac cu hainele pe mine.
-Ce vrei sa faci Sak...?
Dar nu mai apuc sa termin intrebarea deoarece aceasta incepe un nou sarut. De aceasta data , mainile fiindu-i incolacite de dupa gatul meu. La randul meu imi, incolacesc si eu mainile in jurul ei si o strang tare la piept, intr-o imbratisare. Corpul ei parca este croit pentru a se potrivii  cu al meu. Sanii ei tari, plini si bine conturati se zdrobesc de pieptul meu. Chiar si prin camasa ii pot simtii extrem si mult prea bine.  
Din nou, necesitatea de a respira ne strica reculegerea, intrerupand astfel, de aceasta data sarutul pentru o perioada mai mare de timp. Incep a-i admira minunatele safire mult prea inumane.
O, Doamne-Dumnezeule! De ce a trebuit eu sa o privesc in ochi? Acum nu mai pot gandi coerent. Ce zic eu aici? Nu ma mai pot gandi la nimic altceva decat la Sakura si la ochii ei mult prea minunati, buzele trandafirii, care acum sunt umflate si foarte rostii din cauza sarutului, si corpul ei mult prea compatibil cu al meu.
-De ce ai vrut sa faci asta?
Fara sa vreau aceste cuvinte mi-au scapat printre buze. Aceasta isi indreapa priviirea in alta parte, privind usor trista, in gol. Timp de cateva minute nu imi raspunde.
-Eu...
-Tu ce? Ai vrut sa creezi durere si ura in urma ta? Ai vrut sa lasi inimile persoanelor care te iubesc nespus de mult sa fie incet consumate de durere? Ai vrut sa renunti la viata? Si asta pentru ce? Pentru o amarata de minciuna! Cu fiecare cuvant spus, tonalitatea si volumul sonor, imi demascau nervozitatea si ingrijorarea de care dadeam dovada.
-Si cel mai dureros, si tu ai vrut sa ma parasesti, lasandu-ma total singur? Ultimele cuvinte au fost si cele mai dureroase, deoarece au fost rostite cu amaraciune si durere.
Aceasta nu spune nimic, ci doar incepe sa planga.
-Gata, calmeaza-te! Nu mai plange. Stii bine ca nu iti face bine sa plangi. Haide Sakura te rog raspunde-mi la o singura intrebare: Ce simti chiar acum?
-Eu...




Heiii lume am revenit si eu anu asta cu inca un capitol kiss !sper sa va placa ( P.s. e necorectat can\'t see !!! )








My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Puterea te va corupe !  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 20:13

edit  Buna!!
Deci pana la urma cred ca o sa "mor" , mereu
ne lasi in suspans, cand devine mai interesant 
boum  se termina, astept nextul 
un capitol extrordinar iti multumesc de anunt
spor la idei in continoare


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."


Ultima editare efectuata de catre Ella :) in Dum 15 Sept 2013, 00:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 21:44

Deci chiar nu ma asteptam ca Sakura sa il traga este ea in cada lough adica wow...ma intreb cum va continua "discutia" lor din cada, poate se va ajunge la altceva rolling on the floor dar ce a vrut sa ii raspunda?! "Eu..." ce?! iar lasi suspansul asta care o sa ma omoare.
Sper ca de data asta sa vii mai repede cu next-ul si mersi de anunt. Pe data viitoare hi!


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 17:58

A fost super . Abea astept capitolul urmator. Kon ban wa!


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19Sam 16 Noi 2013, 17:04

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Puterea te va corupe !  - Pagina 6 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Puterea te va corupe !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-