Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 15:54


[b][i][center]

Capitolul4
partea -III-

Sakura’s Point of View:
"Merg ce merg pana am marea surprindere sa-i vad pe"...

"Naruto si brunetul meu certandu-se si pe Ino si Hinata. Stai putin???.... Ce cauta Ino si Hinata aici? Ne mai stand pe ganduri la salut pe cele 2 fete si le intreb ce cauta aici .La care ele imi raspund:
Hinata:- O Buna Sakura-chan ! Nu ne-am vazut de multa vreme... spune asta dupa care ma i-a in brate. Eu ii raspund la randul meu la imbratisare si o intreb ce cauta ea aia. Ea imi spune ca va participa la aceata misiune de un an , atat ea cat si Ino.


Nu-mi vine sa cred !!! Mai bine de atat nu se putea!!! Cea mai mare rivala a mea va avea de suferit din plin din cauza "micului" meu "joc" cu Sasuke si eu o sa am timp berechet sa-i cuceresc inima brunetului. Dar de un licru am degand sa ma asigur: O sa-i spun planul meu Hinatei pentru a nu avea de suferit. Dupa cum am mai spus cred ca aceasta il cam place pe Naruto. Si cum Naruto e aproape esentialul in planul meu de-al face gelos pe Sasuke, Hinata trebuie sa stie adevarul. Si innainte sa-mi pun planul in actiune trebuie sa am o discutie in particular cu ea. Dar sa revenim sunt trezita din visat de Ino care vine la mine si-mi spune pe un ton plin de aroganta si superiritate:

-Ei frunte lata se pare ca in aceasta misiune am sa am multe sanse sa-i rapesc inima lui Sasuke-pu al meu.Cum i-a zis lui Sasuke??? OHOHOO se pare ca Ino vrea sa moara cat mai repede posibil !! Dar trebuie sa-mi pastrez calmul. Dupca 10 secune in care m-am calmat ii raspund pe un ton de invingatoare si plin de ura:
-Mult noroc Ino purcica! Sa vedem daca reusesti lucrul asta. Dupa care un mic zambet malefic imi apare pe fata. Si Ino imi raspunde nervoasa:
-Frunte lata tu creezi ca deja ai castigat ,nu? Sa stii ca razboiul deabia a inceput. Si pana la urma cei cizelati, stilati si frumosi ii inving pe cei prosti. Se pare ca blonda nu ma cunoaste mai nou ... Ino nu vreau sa fiu in locul tau. Ma trezesc la realitate si ii spun lui Ino:

-Deci recunosti ca esti proasta? Eu deja am castigat lupta ...
-Ce vrei sa spui cu asta? ma intreaba ea pe un ton curios si oarecum infuriat. Dar innainte sa-i dau marea veste , Sasuke, printr-un salt cu spatele, ajunge in fata noastra si zice:
-Ino daca te mai prind odata, ca-i zici rozaliei mele "frunte lata" nu stiu ce-ti fac. Sau poate stiu dar nu cred ca tu vrei sa stii. In tonul vocii lui se putea resimtii furie dar si o urma subtila de ura. Dar ura aceasta nu stiu de unde vine. Dar ce tot spun eu aici? Tocmai mi-a zis " rozalia lui" !!! Offf doamne simt ca plutesc pe un norisor alb si pufos, deasupra tuturor. Dar chiar daca ma simt atat de bine nu trebuie sa ma inmoi si sa las la iveala adevaratul meu plan. Trebuie sa fiu tare. Dupa ce Sasuke termina cu amanintarile pentru blonda , ma duc lanaga el , si ii spun la ureche , in soapta ca sa auzim numai noi doi:

-Multumesc ca mi-ai luat apararea! Dar nu era nevoie... Pot sa am si singura grija de mine nu creezi? Eu nu il mai las sa-mi raspunda , ma ridic pe varvuri si ii dau un mic sarut , care devine din ce in ce mai adanc. Offf Doamne!!! Nu ma mai satur de acest mic rasfat... Buzele brunetului asta sunt ca un drog pentru mine ... Un drog din care vreau sa gust din ce in ce mai mult si care nu vreau sa se termine vreodata . Fara sa ne pese niciunuia dintre noi, continuam sarutul vreo 10 minute pana cand naruto vine ca Baka (prostul) la noi si ne intrerupe zicandu-ne, sau ma bine spus strigand la noi:

-I-a stai putin....ceva nu e in regula!? Sakura-chan spune-mi te-a obligat idiotul asta sa-l saruti? Eu incerc sa-mi pastrez cat mai mult calmul si ii spun pe un ton cat mai ironic:
- Da Naruto ! Mereu cand un cuplu se saruta, baiatul o obliga pe fata. Dupa ce zic asta pe chipul angelic al lui Sasuke apare un mic zambet iar eu las la iveala printre micile mele buze trandafiri un mic chicot . Ino apare si ea ca musca in lapte si intreaba revoltata:
-Sasuke-pu e adevarat? Sau disperata asta de fr... Sakura a inventat totul? Sasuke raspunde putin nervos ( sincera sa fiu nu stiu cum si-a pastrat calmul , atat de bine , cu doi enervanti pe capul lui):

- Unu la mana : Ino sa nu-mi mai spui vreodata "Sasuke-pu"; si doi la mana daca n-as fii fost impreuna cu Sakura as fii facut asta?...Ce credeti ca a facut? A inceput un nou dans de tango intre limbile noastre. Eu nu pot sa rezist invitatiei acesea tentante, care pot spune ca-mi place la nebunie. Si am vaga convingere ca nu voi scapa prea curand din aceasta "capcana".


Sasuke’s Point of View:


Doamne cat de enervanti pot fii astia 2 blonzi !! Acum serios ce o fii vazut Sakura la Naruto? E dovada vie a definitiei cuvantului "enervant". Daca mica mea floare de cires n-ar fii fost aici ca sa ma linisteasca , cred ca stia 2 zburau acum la 200 de metrii in aer, cu destinatia Satul Pietrei Ascunse. Serios astora doi trebuie sa la explicii detaliat si act mai simplu ca sa inteleaga ca eu si Sakura suntem un cuplu.
Bine si chiar daca nu e un cuplu ,din dragoste ca sa spun asa , si e unul dintr-un pariu, am sa profit din plin da micul nostru joc ca sa o pot cucerii. Dar trebuie sa revin la realitate si sa le explic celor 2, cat mai detaliat cu putinta ca eu si Sakura suntem un cuplu. Si care e ceea mai buna dovada decat un sarut? Va spun eu niciuna in momentul de fata...Dar in viitor cand eu si Sakura o sa avem in jurul a 18 ani.... Gata Sasuke ca te gandestii pe urma la alte lucruri pe care un copil de 14 ani n-ar cam trebuii sa le stie. Dar sa revenim.
Enervanta de Ino ma intreaba daca ce a spus Sakura este adevarat, si a folosit cunva apelativul "-PU" la sfarsitul numelui meu?!
Doamne cat urasc apelativul asta!!! Si nu doar pentru ca , Domnisoara Ino mi la pus, ci prin simplul fapt ca nu-mi place. Poate daca mi l-ar fii pus Sakura as fii inceput sa-l accept, dar nu cred ca-mi va zice vreodata asa, fiinca nu e genul ei, si pot spune ca asta e unul dintre cele o infinitate de lucruri care-mi plac la ea. Eu ii raspund blondinei , pe cat de calm posibil , sa nu-mi mai spuna sasuke-pu si ii dau dovada suprema ca eu si sakura suntem un cuplu sarutandu-ne.
Doamne chiar daca n-a trecut nici 2 minute de cand n-am sarutat buzele astea dulci si moi deja le simteam lipsa. acum ca le simt din nou dulceata, imi vine sa nu le mai las sa se desparte de alea mele niciodata, Vreau sa le simt toata aroma. Desii eu si Sakura ne-a sarutat de multe ori , simt ca ince nu am descoperit adevarata aroma a acestor mici petale trandafirii. Fata asta pot sune ca m-a innebunit cu totul. Cu toata fiinta ei minunata. Cu felul ei de a fii, uneori aroganta alte ori dulce si binevoitoare, ajutand-si mereu prietenii la nevoie. O iubesc acum si simt ca o voi iubii pentru todeauna. Chair daca ea nu ma iubeste voi face in asa fel incat sa ma iubeasca si ea asa de atre cum o fac eu.
Sunt trezit din ganduri de catre kakashi care se apropie cu un batran langa el. Batranul ala imi pare cunoscut... O nu se poate ! e unu din legendarii sannini. Cred ca misiunea asta va fii foarte periculoasa de au chemat unu dintre cei mai puternici ninja ai satului. Dar ce tot zic eu aici!? Eu inca o sarut pe Sakura iar sanninul si senseiul nostru se aproprie. Si chiar daca nu vreau asta trebuie sa rup sarutul. Ma voi razbuna mai tarziu pe sensei pentru ca a facut asta. Incep incetul , cu incetul sa incetinesc ritmul alert in care eu si sakura ne sarutam pana cand, intr-un final , am reusit sa ne dezlipim buzele.
Eu ii soptesc la ureche ca (,)Kakashi sensei a venit cu o surpriza dupa el . Aeasta intreaba nedumerita ''ce?'' Iar eu ii spun sa se intoarca. Cand se intoarece se face alba la fata , si ma intreaba pe mine daca cei 2 ne-au vazut cand ne sarutam. Eu ii raspund ca nu si sa se linisteasca, deoarece cei 2 erau prea ocupati , cu cartile pe care legendarul sannin le scrie. Acestia se apropie de noi pana cand...


Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 16:02

mi-a placut la nebunie ficul rolling on the floor
mai pe scurt astept nextul cat mai repede
te-am pupat kiss spor la scris happy

P. S. primaaaaa nr1 nr1 nr1


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Puterea te va corupe !  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 18:19

mda sunt a doua si ce ?
mi-a placut chiar foarte foarte mult ,
iti multumesc ca mai anuntat ,
astept cu neradare continuarea ,
sper sa ma anunti ,
crisu te pupaceste


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 S6he8w
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Npi5xg
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 2myt0zq




Puterea te va corupe !  - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 10:24

Pana cand...... ce?E super fic-ul tau si te rog anunta-ma cand pui next.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 19:57

imi place ficul asta la nebunie lol damn!
repede nextul dance2
sa ma anunti sh pe mn happy2
pwp kiss


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 00:06

da este super tare imi place foarte mult si te rog 2 lucruri sa aduci nextul si sa ma anunti cand il postezi




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 16:25

Am adus next-ul dragele mele kiss ( macar odata pe luna sa aduc si eu un capitol no? lough )



capitolul 5


" acestia se apropie de noi pana cand ajung in dreptul nostru. Eu sakura si hinata ne aplecam in semn de respect .Ceilalti 2 nu si-au dat seama . Kakashi le arunca cate o privire cu sageti celor 2. La aceasta scena eu chicotesc discret si se pare ca u st singurul amuzat de cei 2 blonzi , care sunt blonzi si la par si la minte. Mica mea floare de ciresc chicoteste si ea destul de discret dar totusi vizibil ... off doamne cat de mult imi place sa-i aud rasul cristalin care e cea mai minunata muzica pentru urechile mele. Nu ma mai satur de el! Defapt de ea , de toata persoana ei si de fiinta ei in sine... pentru mine e cea mai minunata fiinta ... pacat ca ea il iubeste pe naruto si doar ma foloseste ca sa-l faca gelos...gandul asta il am de fiecare daca cand o vad ... e gandul care ma intristeaza de fiecare data... pot spune ca ma intristeaza mai tare ca amintirea cu asasinarea clanului meu de catre fratele meu cel drag...fara sa-mi dau seama eu o tot priveam pe sakura in tot timpu asta de gandire profunda, iar kakashi sensei vazand asta ma intreaba curios:
- Sasuke e cineva la mansarda ? planeta pamant catre sasuke!!!! la auzul acestor vorbe ceilalti incep sa rada zgomotos numai rozalia mea si hinata nu radeau doar zambeau. eu ii raspund pe un ton destul de nervos si iritat :
- Nu e treaba ta sensei!!!! Sau Daca vrei sa stii ma gandeam la un plan de razbunare si la un mod cat mai rapid de a ajunge cat mai puternic! spunand asta o iau inainte . Dupa vreo 10 metrii ii intreb daca ei or sa ramana toata ziua acolo in loc. Iar sanninul imi raspunde pe un ton serios:
- Deci tu esti vestitul spuravietuitor al clanului uchiha... Ma asteptam sa fi mai slab pshihic dar pot spune ca este destul de rece si dur ! Naruto la acsete vorbe intervine nepoliticos si foarte nervos spune pe un ton serios ca:
- Cu ce drept il critic tu pe sasuke ??! Numai el stie prin ce a trecut in acea seara!!! cat a suferit pentru pierderea celor., dragi lui, tu un mosneag ce esti nu ai niciun drept sa-l etichetezi sa-u sa-l critici! pentru ca tu nu sti prin ce a trecut el!!!!! eu stiu cel mai bine care e suferinta sa fii etichetat si etaogat de ceilalti din jur ... eu niciodata n-am avut familie... si toate persoanele din sat m-au evitat ...nimeni nu vroia sa se joace cu mine sau macar sa vorbeasca... pana cand a aparut iruka-sensei , dupa care echipa 7 si in cele din urma prezentul unde simt si eu insfarst ca am o familie!!!! nu-mi vine sa cred cat de profun a fost narut-o!! nu-l mai recunosc...dar se pare ca sanninul chiar l-a ranit cana a spus despre mine ca st rece si insensibil... Nu ca asa nu ar fii un adevar la suprafata asa vreau sa par ... dar... uneori imi mai place sa-mi arat si partea de sub carapace care nu e chiar atat de rece si poate ca e mai buna, dar din cauza razbunarii nu o pot arata prea des sau prea mult timp. Naruto continua spunand sau mai bine tipand ca vrea sa se i-a la batalie cu sanninul !!! nu-mi vine sa cred !!!!! baiatul asta vrea o moarte cat mai rapida si cat mai sigura !!! nu are cum sa lupte singur cu un ninja de calibrul asta!!! eu chiar as vrea sa-l ajut dar dupa antrenamantul pe care l-am avut de dimineta cu sakura, izvoarele mele de keachra au cam secat.... si sakura e la fel ... ino e prea slaba ... deci singura obtiune mai ramane hinata.... Imi folosesc sharinganul ca sa-i spun lui naruto despre partea cu lupta si ca ar trebuiii s-o ia pe hinata si eventual cine este cel cu care va trebuii el sa lupte ... dar cand aude numele si calbrul lui ninja acesta scoate un "ceeee!??" foarte tare si vizibil, iar restul persoanelor se uitau la el ca rata la caine . Dar prea tarziu ca sa-si retraga propunerea ca saninn-ul a si acceptat ... of doamne naruto roaga-te sa iesi viu din lupta asta. Ii spun si hinatei despre ceea ce trebuie sa faca , iar aceasta roseste instanta si-mi spune ca ea nu poate lupta alaturi de naruto pentru ca daca ar lupta alaturi de el ea n-ar mai fii atenta la lupa ci la naruto. Eu ii explic situatia si ea spune doar "Daca asa sta treaba accept!" foarte hotarata. Acum trebuie sa ne mai rugam la dumnezeu ca cei 2 sa scape doar cu rani usoare."
sakura:
doamne cat de baka poate sa fie naruto!!!!!!!!!!!??? daca vroia o moarte sigura trebuia doar sa-mi zica mie ca-l bagam un am in spital nu trebuia sa provoace la lupta unul din cei mai puternici ninja de pe planeta !!!!!! Doamne sper ca sa i-a pe cineva sa-l ajute ... dar offf cel mai puternic e sasuke dar el e obosit dupa "micul " Nostru " antrenament" eu st la fel si ino e prea slaba... singura alternativa sau mai bine spus solutie ar ramane hinata care e destul de puternica si are si byakkugan( sau cum s-o scrie). Sunt intrerupta din gandurile mele de sannin care stabileste regulile:
- Uite naruto cum facem : tu iti alegi inca o persoana care sa lupte alaturi de tine , inafara de senseiul tau, si sa stii ca vom lupta cand o sa ajungem in satul ploii ca sa nu ne risipim cheakra. ai inteles?
- Da am inteles si persoana poe care o aleg este hinata. Bine inteles daca si ea vrea ?
-nnnarruto-kuun sssiguur caa vvvreaau! ( se balbaie hibata fiind mai rosie ca o rosie la fata. Dar ino spune indignata:
- Heiiiiiiiiiiiii de ce nu m0ai ales pe mine?Naruto ii raspunde indiferent si putin enervat ca e prea slaba si ino incepe sa strige la el :
- Pe cine faci tu slaba prost*l pamantului? Dar inainte ca naruto sa mai raspunda sasuke spune pe un ton indiferent dar cu o urma de nervozitate :
-pe ttine ino! si mai pot sa adaug ca esti cea mai enervanta fata ba nu persoana pe care am cunoscut-o toata viata mea! si crede-ma ca am cunoscut o multime de persoane cares sa ma antreneze...asa ca taci din gura!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 19:44

super capitol
nextul!!


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 19:56

Da! Ino! Sc*oaf-o! Asa! Foarte interesant! Ador fic-ul tau. Anunta-ma cand pui next



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 22:33

am ateriizat si eu cu picioarele pe pamant si am ajuns la ficul tau
ce pot sa spun?
imi place mult si e o idee buna.
sper doar ca naruto si hinata sa scape vii din lupta
astept nextu si sa ma anunti si pe mine


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 13:07

Nest-ul repejor!!!Sunt ff curioasa!!!Anunta-ma si pe mn cand il pui, pls!!!Te pwp dulce!!! kiss


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 33
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 14:31


Scum-o?Next-ul pe unde cuteiera? Ca nu m=am mai intalnit de mult cu el si imi e dor. Hai sa vad si eu ce se intampla.Pupici.

Temy



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 09:44

SCuzati-ma ca nu am mai pus next-ul de mult dar am avut o gramada de invatat si de scris la romana si la celelalte materii puppy eyes m-a apuc chiar astzi sa-l fac puppy eyes dar nu stiu daca o sa fie gata puppy eyes ca luni "s-ar putea" sa ne dea doamna de roamana test fulgeer de 10 min : angry angry angry angry kboom


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
dDeiia
Academy Student
Academy Student
dDeiia

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nicaieri
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica si Dansul
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :))

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Oct 2012, 19:02

Cand pui nextul???? what? what? Sunt curioasa sa aflu ce se mai intampla! Nu ne mai tine in suspans!!!


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Pinkbytuxinha
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 23:53

Ohoho iubito.... :-j daca ai un "geniu" langa tine poti sa te duci si cu lectia neinvatata ca te lasa sa tragi putin cu ochiul...
asa cat despre fic... Nu m-ai anuntat!
Esti rea..
Imi place actiunea.... si Sasuke Sasuke....... de la 14 ani?
Am o gramada de idei despre cum ai putea sa continui ficul...
da este ficul tau si eu nu ma bag
Te-am pupat scumpiii si Anunta-ma! Mersii :* Bye
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Noi 2012, 17:31

Dupa atata vreme posetz si eu next-ul puppy eyes si sper din toata inima sa va placa puppy eyes


CAPITOLUL 6 : Marutrisirea


- Pe cine faci tu slaba prost*l pamantului? Dar inainte ca Naruto sa mai raspunda Sasuke spune pe un ton indiferent dar cu o urma de nervozitate :
-Pe tine Ino! si mai pot sa adaug ca esti cea mai enervanta fata, ba nu persoana pe care am cunoscut-o toata viata mea! Si crede-ma ca am cunoscut o multime de persoane care sa ma antreneze...Asa ca taci din gura!


SAKURA:

" La aceste cuvinte blonda n-a mai zis nimic tot drumul.... dar totusi si mie mi s-a parut cam prea infricosator tonul pe care a zis defapt tipat sasuke la ea. Sa vedem daca reusesc sa-l calmez. Asa ca ma duc la el , defpt in fata lui cu vreo jumatate de metru si ma uit in ochii lui adanci in care simt ca ma pierd si il spun:
-Sasuke stiu ca Ino te-a enervat chiar foarte tare!... dar incearca sa te calmezi te rog din tot sufletu meu!!! ma sperie acceasta latura a ta ... eu m-am obisnuit cu cea dulce, blanda si calda nu cu asta rece si dura... Si chiar daca stiu ca unele persoane merita sa te porti cu ele asa .... iti spun eu nu merita efortul ca tu sa iti schimbi comportamentul fata de ele ci doar sa devii indiferent!!! Spun toate astea avand lacrimi in ochi fiind gata, gata sa plang. Sasuke dupa ce aude tot ce am zis se imi ridica fata care mai avea putin si urma sa fie plina de micile rauri dureroase si fierbinti de lacrimi , si imi spune pe un ton cat mai dulce si cald :
- Linisteste-te micut-o! promit sa nu ma mai pot rece si dur cu persoanele care nu merita doar te rog sa nu izbugnesti in plans.... pentru ca nu stiu de ce as fii in stare daca te-as vedea cu ochii rosii de la plans... Si mai ales plans cauzat de mine si de egoismul meu... asa ca linisteste-te! spune asta dupa care ma saruta dulce pe buze fara sa-i pese ca in spatele nostru ceilalti se uitau la noi ca la o telenovela de la televisor. Si stricand momentul asta romantic intervine kakashi spunand pe un ton ironik:
-Cine sa-ar fii asteptat la un asemenea cuplu?? Sper sa fiti fericiti copii! Dar aveti grija ce prostii faceti in misiune! ultima parte a spus-o pe un ton infricosator , eu inghit in sec si spun un:"DA: fortat iar sasuke raspune si el cu un da plictisit inca uitandu-se la mine."


dupa 9 ore:


"Dupa 9 ore in care am mers continuu sarind dintr-o creanga in alta , si uitandu-ma la Sasuke , ajungem intr-o poenita unde senseiul nostru drag si scump ne spune ca aici vom innopta si fiindca suntem 3 fete si 4 baieti si doar 4 corturi in care incap 2 persoane ne grupeaza astfel: hinata cu ino ( sincer o compatimesc) Naruto cu kakashi-sensei , jiraya-sama singur ,iar eu cu sasuke intr-un cort. Nimeni nu zice nimic inafara de Naruto care comenteaza ironik:
- De ce trebuie sa stea Sakura chan neaparat cu sasuke in cort?? Si nu cu mine??
- Pai naruto: 1) tu sforai; 2) Este fata si daca este singura nu o sa se poata apara ; 3)tu faci singur prostii dar mai cu cineva in cort si 4) dupa cum ti-ai dat seama jiraya-sama e cam pervers cu fetele . Naruto nu mai zice nik si marie un da fortat. Ino nu mai putea de invidei si puteai citii asta pe fata ei , iar eu sunt in culma fericirii deoarece voi dormii atat de aproape de micul meu inger al intunericului. Se pare ca nici lui nu-i displace accest lucru . Si bonus in timp ce instalam cortul , ( eram aproape gata) ma impiedic si fiind foarte aproape sa cad , Sasuke ma prinde in brate. Acum ne privim unul in ochii celulilalt . Eu cu mica mea unda verde care strabate abisul lui cel intunecat sperand sa gaseasca o iesire , iar sasuke isi cauta scaparea in occeanul meu de smarald. Acest moment prea perfect este intrerupt de Sasuke care ma intreaba daca sunt bine , eu ii raspund ca da iar accesta ma ridica cat sa pot sta in picioare si eu ii multumesc pe un ton cat mai dulce pentru ca m-a prins , intrand astfel in cort. Imi iau din ruxac niste schimburi , uleiurile de baie si plec spre un lac din apropiere pentru a-mi face o mica baie. La urma urmei chiar daca sunt in misiune tot trbuie sa raman curata ca lacrima.Sasuke vazandu-ma ca vreau sa ies din cort , ma intreaba unde plec iar eu ii raspund pe un ton de catelus ca ma duc la lac sa fac o mica baita . Si il rog daca vrea sa ma ajute sa-i tina la distanta pe cei 3 perversi . Pe chipul accestuia apare un mic zambet sterngar si ma intreaba pe un ton la care nu ma asteptam unul pervers:
- Ai zis doar cei trei ... asta inseamna ca eu am voie sa ma uit? eu ii raspund pe accelasi ton ca :
- Domnule Uchiha, de cand esti tu asa de pervers?
- De cand dommnisoara Haruno , ma provoaca dandu-mi ideei mai "nebune".
Spune asta si zambeste dupa care imi da sarutuu de noapte buna. Eu ii zis ca nu mai trebuie sa se prefaca. Deoarece nimeni nu e in cort sa ne vada. Iar el imi raspunde pe un ton dulce ca a afacut-oo pentru el nu pentru pariul nostru. La auzul a ceea ce a zis inima mea s-a oprit in loc. Parca nu mai vroia sa bata ....ceva din cuvintele brunetului au facut-o sa se opreasca din ritmul ei alert ... raman cu o privire gen:" nu pot sa cred" , iar sasukke se indreapta spre mine , ma i-a de talie si ma intoarce cu fata la el , imi i-a fata si mi-o ridica in asa fel incat sa-l pot privii in ochi. Eu ma pierd din nou din acel labirint ce-mi da senzatia ca nu mai am scapare . Parca as fii intrat in transa ... brunetul asta m-a fermecat complet , mi-a furat inima cu totul si a ascuns-o intr-un abis fara fund numit dragoste ... Se apropie incet de fata mea mai exact de buzele mele , mai sunt doar 3 cm intre buzele noastre iar cand sa ne sarutam el imi spune lucrul pe care l-am aasteptat cel mai mult in viata :
-Sakura nu stiu cum sa-ti spun dar pur si simpul te iubesc!! Mi-ai fermecat cu tottul inima ... cu felul tau de a fi : dulce, amabila, amuzanta, serioasa cand e cazul si buna . Si chiar daca stiu ca tu nu ma iubesti ... se opreste ultima parte spunand-o trist extrem de trist... ochii li ca onixul exprimau tristete dar si singuratate... dar innainte ca el sa mai continue , eu ii spun pe un ton dulce:
- Sasuke , cine a zis ca nu te plac? Tu chiar nu ti-ai dat seama , ca pe tine vroiam sa te fac gelos ca sa-ti dai seama ca ai sentimente pentru mine si eventual ca sa ti le arat si eu pe ale mele?"


SASUKE:

"Nu deci nu mai rezist!!!! Trebuie sa-i spun rozaliei sentimentele mele fata de ea!...si chiar daca ea il place pe naruto am s-o fac sa ma iubeasca .... DEci eu nu pot traii de cand mi-am dat seama ca am sentimente fata de ea .... e ca si cum eu as fii un peste si sakura e apa , fara "apa" , "pestele" nu poate traii... asta a ajuns sakurta pentru mine o necesitate.
Un drog care ma tine in viata si-mi i-a gandul de la razbunare. Acum e acum!!
Dau drumul sentimentelor sa-mi iasa pe gura sub forama unor cuvinte... Dar chiar inainte sa temin "mica mea confesiune" sakura imi spune cel mai neasteptat lucru:
- Sasuke , cine a zis ca nu te plac? Tu chiar nu ti-ai dat seama , ca pe tine vroiam sa te fac gelos ca sa-ti dai seama ca ai sentimente pentru mine si eventual ca sa ti le arat si eu pe ale mele? Cum se poate asa ceva??? acest lucru m-a lasat fara cuvinte...dar daca vrea sa ma faca gelos asta inseamna ca ma iubeste sau ca pur si simplu ii place sa se joace cu inimile oamenilor ...Nu pot sta cu indoiala asta asa ca o intreb:
- Sakura eu ti-am marturisit sentimentele mele ... dar te intreb Si tu ma iubesti sau doar iti bati joc de sentimentele mele?spun asta pe un ton din care se poate simtii o durere foarte mare dar si speranta. Ea , fara ca sa mai stea pe ganduri imi raspunde:
- of doamne!! bine inteles ca te iubesc!!!!! si sa-ti intre bine un lucru in cap Sasuke Uchiha : te-am iubit din prima clipa in care te-am cunoscut in accea zii la academie , te iubesc acum in prezent si mai ca simt ca mor de bucurie cand stiu ca si tu ai acceleasi sentimente si te voi iubii mereu... Cuvintele rozaliei parca erau muzica de harpa pentru urechiile mele ... Dupa ce a terminat ce avea de spus, nu mai stau nici macar o nano-secunda pe ganduri si o sarut pasional cam vreo 20 de min fara oprire. Cred ca asta a fost cel mai frumos sarut din viata mea!!!! plin de iubire , pasiune si ardoare de a simtii accel lucru care se numeste flacara iubirii. Dupa ce terminam sarutul o iau de talie si o cuprind intr-o imbratisare atat de puternica si stransa incat simt ca este doar a mea si numai a mea !!!"




( asta a fost si next-ul sper ca v-a placut kiss )


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 3 Yvf


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Lun 07 Ian 2013, 10:22, editata de 2 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Noi 2012, 18:31

ohhhh how sweet in love
ador capitolul, acum sa vedem ce se va intampla >:) hmm...?!
astept nextul, spor la scris si te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Noi 2012, 20:17

OOOOOOOO!!!!!!!!Next-ul!!!!!!Anunta-ma si pe mine cand il pui!!!Hai mai repede!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!!kiss


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 33
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 16:32

Vaiiii... de dulce e capiitolul asta. M-ai lasat fara cuvinte! Sasuke e asa scump si dulce ca mierea, mancata pe paine de dimineata cu paine!
Scuze... mi-e cam foame!
Deci... Barbie! te rog frumos sa aduci cat pot degetele tale de repede next-ul, si normal, sa ma anunti si pe mine!
Te-am pupat ! they see me trollin\
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 13:10

Deci dupa ani de zile am adus si eu next-ul kiss
Am zis ca sa fie un cadou intarziat de craciun ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)
Vreau sa va spun ca le multumesc tuturor celor care-mi citesc ficul , si va urez un Craciun Fericit!!! jos palaria in fata a hug in love in love in love in love

[P.s.] Am vazut la cateva ficuri pe care le ador , ideea cu punerea de intrebari personajelor, asa ca daca vreti puteti sa puneti si voi kiss kiss kiss

Acum spor la citit:

Capitolul 7: Pervers sau doar îndrăgostit?


Sasuke`s point of View

"offff doamne dumnezeule !!!! Cred ca cineva acolo sus ma iubeste!!! De mi-a indeplinit cea mai mare dorinta...accea sa ma iubeasca sakura... Si sincer cum am putut fii atat de prost sa nu vad ca vroia doar sa ma faca gelos???

Dar in fine . Cine mi-ar vedea acum fata , ar zice ca sunt vreo clona de lui naruto , care s-a transformat in mine si care zambeste cu gura pana la urechi ca un ta***t.

Dar ce pot sa fac altceva cand sunt atat de vesel?

Si asta doar si numai din vina rozaliei si sentimentelor noastre .

Ca venii vorba de rozalie , mi-a spus ca trebuie s-o "pazesc" de cei 3 perversi. Dar sa recunoastem ca are dreptate, cu formele alea, normal ca astia 3 vor sa vada mai mult. Si chiar daca kakashi-sensiei imi este ca un tata, si il respect foarte mult nu cred ca, as fii foarte bucuros daca l-as gasii spionand-o pe Sakura cand e aproape goala. Naruto e ca fratele meu mai mic . Eu asa il consider mai nou. Si nunumai din cauza datei de nastere ( eu fiind cu cateva luni mai mare), ci si din cauza comportamentului imatur pe care il are in majoritatea timpului. Si cu toti stim ca ii place de sakura. Si la coada ramane Jiraya-sama, care pe cat de legendar e ca luptator, pe atat are o reputatie de pervers. de unde i-a si gasit naruta porecla de ero-sensei. Asa ca vedeti si voi ce rozi mea trebuie protejata .

Acum sa revenim la oile noastre. Ma indrept spre focul de tabara pe care il facusera fetele, ca beietilor cred ca le era prea lene , si le spun pe un ton indiferent si infricosator:
- Auziti sakura face baie in lac. Daca prind pe unul dintre voi, si ma refer la voi baieti, cred ca o sa izbucneasca al 4-lea razboi ninja . inteles? Spun asta pe un ton asa de ciudat, de naruto mai avea putin si incepea sa planga. Serios? Chiar asa de infricosator sunt? In sinea mea radeam cu pofta , de fetele pe care le-au facut cei 3. Dar ce m-a intrigat a fost ca tot ii accelasi timp si-au miscat capetele in semn aprobator, de zici ca erau teleghidati.

Dupa acceasta mica discutie eu fac stanga imprejur si ma indrept spre padure, mai exact cu destinatia lacul unde rozalia face baita.

Nu va ganditi la prosti eu doar vreau s-o protejez. Momentan doar atat. Dar peste cativa ani.... "Sasuke termina ca devi un mini pervers"! Imi spune constiinta mea . Si sa recunoastem ca are dreptate . "dar nu e vina mea...ci a sakurei." spun eu cu o voce de catelus. "Aaaaahhhhhhhaaaaaammmmm si acum te astepti sa te cred , no?" Dne , nu pot sa tin nimik ascuns de constiinta mea " speram ca da . Acum gata nu-mi mai distrage atentia ca trebuie sa plec la Sakura."

Cand sa plec naruto ma intreaba:
N- sasuke dar tu unde te duci?=_=`
eu: - Pai naruto , ma duc sa ma antrenez putin spun eu zambind fals ^_^.
N:- Nu-i corect!!! faci asta doar ca sa devii mai puternic ca mine.! Spune acesta vizibil ofensat. Eu amuzat de situatie ii spun ca nu poate venii cu mine , si ca data viitoare o sa-l iau cu mine sa vada ce antrenamant fac eu in mod general. Dar acu sa fim seriosi : asta e un "Antrenament" spercial si care imi este destinat numai si numai mie.

Plec de acolo salutandu-l pe naruto cu zambetul pe buze si ma indrept, cu pasi de felina catre lac.

Sper ca doua lucruri sa se intample :
1) Sakura sa nu ma observe.
Si 2) Sa nu-mi curga sange din nas cand o vad.
Doamne cand ama ajuns asa de moale? Cunva cand m-am indragostit de sakura?
ehhh nu-mi pasa de asta acum, pentru ca mai am doar 8-9 metri si ies din padure. Asa ca trebuie sa micsorez ritmul si sa devin mai silentios. Zis si facut.

Dar doamne ce bine poate sa arate sakura.

Si nu va ganditi la nimic deoarece se pare ca are un mic costum de baie roz( asemenea parului ei) Format din doua piese.

Cred ca mai am putin si cad , din copac, la cat salivez acum!!!"



Sakura`s Point of view


" Asa deci am ajuns la lac. Deabia asteptam asta . Si nu ma refer la baie ci la ce am spus mai devreme atat eu cat si sasuke.
Parca as traii un vis frumos.

Nici macar nu-mi vine sa cred.... Ce am spus amandoi.... a fost absolut magic...

Dar sa revenim la baia mea.

Nu am degand sa stau complet dezbracata asa ca intr-o secunda ma dezbarc de toate hainele, si in mai putin de o secunda imi iau costumul meu de baie roz pe mine.

Doar nu va asteptati ca voi sta complet goala cu 4 perversi in jurul meu> si Spun 4 Deoarece , Sasuke e si el , Un mare pervers. Dar totusi daca el m-ar spiona as fii de acord. Nu ca nu i-as face o mare predica pe urma ... dar nu cred ca l-as bate atat de tare cum i-as bate pe ceilalti 3. Dar ce zic eu aiici? Nu sunt in stare nici macar sa-l ating cu vreun pumn. bine in mintea mea radeam cu pofta de prostia mare pe care am spus-o.

Sa recunoastem: sunt indragostita pana peste cap de marele uchiha. Si nu mi-e jena sa recunosc. Ba chiar ma mandresc cu asta.

Si partea cea mai buna si el tine la mine.

La gandul asta incep sa fredonez o melodie pe care o cant cu gandul la sasuke. Si chiar daca este un duuet mie imi place sa cant doar partea fetei.

Sakura:"Lyin' here with you so close to me
Its hard to fight these feelings when it feels so hard to breathe
Caught up in this moment
Caught up in your smile"




Dar cand sa cant si a doua strofa , din tufisuri isi face apoaritia sasuke si incepe sa cante cu mine:
Sasuke:I've never opened up to anyone
So hard to hold back when I'm holding you in my arms
We don't need to rush this
Let's just take this slow"




Pe urma incepem aman2:

"Just a kiss on your lips in the moonlight
Just a touch in the fire burning so bright
And I don't want to mess this thing up
I don't want to push too far
Just a shot in the dark that you just might
Be the one I've been waiting for my whole life
So baby I'm alright, with just a kiss goodnight

I know that if we give this a little time
It will only bring us closer to the love we wanna find
It's never felt so real, no it's never felt so right

Just a kiss on your lips in the moonlight
Just a touch in the fire burning so bright
And I don't want to mess this thing up
I don't want to push too far
Just a shot in the dark that you just might
Be the one I've been waiting for my whole life
So baby I'm alright, with just a kiss goodnight

No I don't want to say goodnight
I know it's time to leave, but you'll be in my dreams
Tonight
Tonight
Tonight

Just a kiss on your lips in the moonlight
Just a touch in the fire burning so bright
And I don't want to mess this thing up
I don't want to push too far
Just a shot in the dark that you just might
Be the one I've been waiting for my whole life
So baby I'm alright, oh, let's do this right, with just a kiss goodnight
With a kiss goodnight
Kiss goodnïght..."

( Lady antembellum -Just a kiss)


Dupa ce terminam de cantat ma duc la el , udaa fiind si ii sar in brate.
Dar stai ce afc eu aici? Ar trebui sa fiu suparata pe el.

Imediat pe un ton malefic ii zic la urechie:
- Domnule Uchiha , Parca ti-am spus ca n-ai voie sa te uiti la mine cand fac baie?
- Domnisoara haruno, N-ati specificat , a-ti spus doar ca sa-i tin departe pe cel 3 Perversi nu sa stau si eu . A si aporpo ar trebui sa cantati mai des pentru ca aveti o voce divina.
Incepem aman2 sa radem ca doai nebuni , si dupa ce ne mai linistim il intreb eu:
- Chiar crezi ca am o voce draguta?
- Ceee??? Draguta??? Doar atat spui de vocea asta de privighetore?
- Tu Vorbesti? te-am auzit si pe tine cantand si nu esti mai prejos . Spun asta scotand limba la el.
- Da eu vorbesc. Spune asta intorcandu-si capul si facand o fata de copli de 5 ani caruia i s-a luat jucaria. Eu profit de ocazie si i dau un pupic mic. El ma intreaba:
- Doar atat memrit? ( Si face un botic de catelus)
- Bine poftim mai mult. Spun asta desprinzandu-ma din brate lui si incepand sa cant o melodie:

"Esti departe si ai asupra mea
O putere imensa
Ma trezesc zambind in fiecare zi
Ce sansa ca te-am cunoscut
Nu mai credeam in iubire de mult

Vreau sa raman in lumea ta plina de iubire
N-am mai fost indragostita asa nicicand
Fericirea pe care-o primesc
Doar cu tine vreau s-o traiesc
Cu tine invat sa iubesc

Tu ma vezi
Mai frumoasa decat stiu eu
Ma faci sa simt
Ca sunt centrul lumii eu
Si ma alinti, ma alinti, ma alinti
Cu vorbe dulci
Inima mea nu vrea s-o minti,
Nu vrea s-o uiti.

Vreau sa raman in lumea ta plina de iubire
Sa ma trezes zambin in fiecare zi
Fericirea pe care o primesc
Doar cu tine vreau s-o traiesc
Cu tine invat sa iubesc

Tu ma vezi
Mai frumoasa decat stiu eu
Ma faci sa simt
Ca sunt centrul lumii eu
Si ma alinti, ma alinti, ma alinti
Cu vorbe dulci
Inima mea nu vrea s-o minti,
Nu vrea s-o uiti.

Uneori fara tine
Drumul e greu
As vrea sa fii cu mine,
Cu mine mereu

Fericirea pe care o primesc
Doar cu tine vreau s-o traiesc

Tu ma vezi
Mai frumoasa decat stiu eu
Ma faci sa simt
Ca sunt centrul lumii eu
Si ma alinti, ma alinti, ma alinti
Cu vorbe dulci
Inima mea nu vrea s-o minti,
Nu vrea s-o uiti."

Ramane cu gura cascata cand termin. Dar dupa cateva secunde dupa ce si-a dat seama ca m-am oprit , incepe sa aplaude , si imi spune :
- Sakura , Te iubesc!!! Dupa care ma saruta.
Eu eram toata rosie la fata .Si dupa ce terminam sarutul imi spune , ca sunt mmicuta lui acum si asa voi ramane pe veci.
Oof Ce moment plin de magie...
Dra pana sa ne mai sarutam si noi odata , un zgomot se aude din padure. eu am tresarit, dar cand mi-am dat seama ca erau naruto si hinata care se uitau la noi amm chicotit putin. Iar sasuke era putin imbujorat. Probabil de situatia creata.

Eu le spun celor 2 :
-Hinata , naruto va place spectacolul?
- Nu e niciun naruto si nicio hinata aici=_=' spune naruto speriat
- Naruto cat de proasta ma crrezi?o_O
- Sakura-chan te rog iarta-ma !!!! nu ma lovi. Spune Naruto mai mult smiorcaindu-se.
- Naruto n-am niciun motiv sa te bat.
- Bine deci ce cautati voi 2 aici? Ii intreaba Sasuke pe cei 2.
- Poiiiiiii...Spun aman2 uitandu-se in directii opuse dandu-si ochii peste cap, si find rosi ca racii la fata.
eu chicotesc iar sasuke zambeste iar pe un ton malefic le spun: opa . Sasuke dragule , uite 2 porumbei
- Da draga mea ai dreptate . N-ar trebui sa ne lase singuri? Pardon sa-i lasam singuri ?
-Ba da.
Spunand asta plecam , lasandu-i pe cei 2 singuri si rosiii de tot la fata."



(capitol necorectat puppy eyes )
Si asta a fost caitolul dragele mele kiss sper ca o sa-mi lasati macar 1-2 comuri puppy eyes
Dar sa stiti ca sunt fericita ca totusi imi lasati puppy eyes
V-am kiss si Craciun fericit tuturor kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 3 Yvf


Ultima editare efectuata de catre andreutza_cata13 in Mar 08 Ian 2013, 15:12, editata de 2 ori
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 15:23

Matzaaaa! Is prima la com!
M-am cma lasat de citit ficuri, dar cred ca icnep iarasi. Foarte frumos, ca veni vorba la cpaitolul abterior, ai scris "SACURA", dar este cu "k" nu cu "c".
De comentat nu imi perimit sa comentez.
Astept next-ul si anunta-ma te rog.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 20:46

Buna ! Iti ador ficul din toata inima ! Este absolut superb ! Ce draguti sunt sasuke si sakura ! Craciun fericit ! Anunta-ma te rog cand pui nextul !


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:43

Cat de tare poate fi acest fic???Ador capitolul asta, mama isi face cruce ca ma vede ca rad la monitor ca o nebuna!!!!Ce Naruto!!!Anunta-ma te rog la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 33
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:20

Mersi de anunt, Andreea! Sa revenim la fic. Pai , o sa-ti fac un scurt rezumat la ceea ce-mi place si ce nu. Sper sa nu te superi! Ideea...hmm.. think mai banala ea, dar ai avut cateva aspece care mi-au placut. Deabia astept sa vad cum o dezvolti. Dialogul este cam sec cateodata , ai grija la replici. yeah Titlul e bunicel pentru ce se intampla in fic. Cum au spus si altii, ai grija cu cum scrii. Se mai intampla cateodata sa scrii cu "k" in lo c de "c". Probabil te-ai obisnuit de pe Messenger sau Facebook. De descriere, nu mai spun. lough As vrea sa-ti zic mai multe, insa nu sunt inputernicita. Cere o critica!

Cam atat de la mine. Astept urmatorul capitol. kiss
PS : Nu am vrut sa te supar , asta e parerea mea sincera. dap !


Puterea te va corupe !  - Pagina 3 107upsi
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:27

Kit Kat nu ma supar !! Ba din contra imi place sa primesc Critici Pt ca ma ajuta sa devin mai buna puppy eyes
Si o sa-ti iau in conssidereare sfaturile puppy eyes
Si Sper ca ti-a placut puppy eyes !!!
kiss kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPuterea te va corupe !  - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Continut sponsorizat




Puterea te va corupe !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea te va corupe !    Puterea te va corupe !  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Puterea te va corupe !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-