Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Aug 2012, 11:19

Buna,scumpo!Acum am trecut si eu pe aici si vreau sa-ti spun ca imi place enorm.
Nu stiu de ce dar imi vine sa rad cand Miki se emotioneaza, e normal?
Si brunetului ii place de ea doar cand doarme?Si cum il cheama totusi pe brunet?
Gata , deja pun prea multe intrebari stupide!Pana la urma e ficul tau si faci ce vrei dar sa stii ca astept next-ul


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 10:35

Next!NEXT!NEXT! please please please
Macar unul scurt dar sa fie acolo .... puppy eyes


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 22:03

scuze dar am fost la bunica puppy eyes sper ca puteti sa ma iertati plase
si sper sa va placa puppy eyes sad

Dar se auziră ceva erau doar strigătele lui Sakura pline de veselie dar n-am stat pe loc așa că am plecat ,pe drum erau doar peisajele mirifice de ziceai că l-ea pictat cineva drumul era lin și drept ,dintr-o dată se auziră cum cineva ne în pușca dar nu era nimeni așa că am oprit mașina pe un drum de câmp ,mă ridic din locul meu confortabil și ies afară mă învârt în jurul mașini ,acolo observ cum o roată din spate intrase o bucată de sticlă ce nu era de bine atunci mă uit în porbagaj dar nu era nici o roată de rezervă ,grozav mai asta lipsea ,eram plin de nervi în cât am dat așa de tare cu piciorul în acea roată că nu mai puteam dar după câteva secunde m-am calmat încet cu încetul apoi mi-am amintit că văzusem o benzinărie asta era de bine fără să gândesc am mers repede către acel loc fără să bag de seamă că o lăsasem pe Miki singură în masină fără să știe ,dar ce să fac nu puteam să țin așa de multe informați în acest timp scurt ,era ceva de mers până acolo dar în final am ajuns era o bezinărie de culoare galbenă cred ceva cu rompetrol sau mol habar n-am și nu prea îm păsea de firma acestuia am întrat ,acolo era soluția problemei mele ,pe un raf nu prea curat plin de praf era o roată perfectă pentru mașină mă duc spre ea o iau apoi mă duc so plătesc așa era normal când să plătesc era o vinzătoare cam bătrână deoarece pielea era creața ,parul alb ca pânzele unei păianjen ,și pun roata pe masa de acolo apoi bag mâna în pantolini într-un buzunar și scot un portofel marou de piele ,pe un ton cât mai calm încep să vorbesc deoarece când plătești ai nevoie și de cuvinte ca să poți comunica ,
-bună,aș dori să cumpăr acestă roată
-deci vrei o ciocolată băiete de care ?
-ce ,nu!!! vreau să cumpăr acestă roată spun ca iritat de răspunsul anterior
-bine că nu vrei ciocolată că nu face bine,dar ce vrei băiete?
-Doamnă eu mă grăbesc la mașină că mă așteaptă Miki deci prin urmare vreau să cumpăr acestă roată
- a înțeleg te așteaptă mingea iar tu vrei să cumperi o bomboană dar dece te așteaptă minge nu e cam ciudat ?
-nu mă așteaptă nici o minge ,și nu vreu nicio bomboană vreau să cumpăr o roată ce nu înțelegeți
-of pai dece nu spui așa ?
În sfârșit mă bucuram și eu că înțelese vinzătoarea ce vreu să cumpăr oare dece se întoarse cu spatele la raftul cel mai înalt ori cum nu e ceva răi nui așa ?
Când o văd avea niște roți de bicicletă
-poftim roțile tale ?
-ce e asta?
-ce crezi că ie ,sunt roțile de bicicletă pe care vrei să le cumperi,of tineri aceștia .
-eu nu vreu roți de bicicletă eu vreau doar acesta roată de pe masa acesta ,ce așa de greu să înțelegeți
-bine deci dacă nu vrei roți atunci ce vrei a știu tu vrei roți de ceapă dar din păcate nu vindem așa ceva ..
-nu vreu roți de ceapă vreau să cumpăr acestă roată de pe masă ..deja mă apucase nervi
-a gata ,duneavoastră vreți roți nu-i așa ?
-în sfârșit deci cât coastă ?
-ce?
-roata
-a roata care roată
-roata de pe masa de lângă tine
-a pai im pare rău of câte odataă uit lasă că iau eu acestă roată și o pun la loc apoi putem vorbi despre ce vrei să cumperi
Când văd că ia roata opresc și spun femeie lasa roata aici pe masa și spunem cât coastă
-a deci tu vrei să cumperi acestă roată ,nu vrei să vezi și alte roți
-nu vreau doar să cumpăr roata acesta bine spun nervos de ata discuție cu ea
-a pai nu stiu cât coastă stai să văd preturile pai o paine 2,5lei,o înghețată milka 14lei...
Când văd cât numără acesta am luat doua milioane și le-am pus pe mașa și am plecat lăsând-o să numere prețurile că degeaba vorbeam cu ea până si un perete sau orice altceva mă înțelese până acuma dar nu și ea ,ea era un caz foarte rar cred de dispariție sper ..
Merg la mașină mă pun să schimb roțile dar simnt cum ceva greu cu forță destul bună și rapidă mă lovise în cap mai asta mai lipsea nu era de ajuns cu acea bătrână că trebuia să fiu și lovit în cap ,acea lovitură mă făcu să cat pe jos ,deoarece era și amețit ..................
Miki
Nu știu ce se întâmplase dar se pare că adormisem ,deschid ochi și mă uit în jurul meu Hinata nu era mașină ce mă fă cu să nu mă simnt în siguranță sau liniștită și doar opusul acestora mă uit spre geam iar după informațile vizuale primite de la ochi creierul meu și-o dat seama ca mă aflasem pe un drum de câmp frumos unde culori principale erau doar albastru ,verde,galben,alb era superb mai stau cât stau și observ cum cineva era în spatele mașini și umbla la ea,când văzusem doar gânduri negre treceau ce mă făceau să mă speri ,dar nu vrioam să fiu fricoasă șa că m-am luat ghiozdanul am deschis încet ușa mașini și mă îndrept spre acel tip necunoscut (hoțul)(criminanlul) dar știam dă că e să fie să mor asta e ori cum nu puteam să stau în mașină și să-l aștep nu ,deci mergeam ca o pisică de nu mă auzeam nicu eu și cu o forță și cu frica mea am dat cu ghiozdanul în capul acelui timp dar când observ nu era decat cine.........................
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 07:13

Norocul tau e ca stiu foarte bine ce inseamna sa mergi al bunica , ca altfel te biciuitor biciuitor biciuitor La inceput ma gandeam ''Ce tot face de nu mai pune next-ul what? ?'' dupa aceea '''Nici la ficul meu nu mai trece deci nu-i mai place sad '' si apoi EVRICA m-am uitat pe profilul tau si am vazut ca nu te-ai mai logat din 4 august. waiting
Acum revenim la ficul tau... lough lough lough am murit de ras happy happy2 heh adica,mai intai cu batranica aia apoi cand Miki i-a dat cu ghiozdanul in cap happy2 Oare cum o sa reactioneze brunetul cand se va trezi dance2 ike
Hai repede cu next-ul!


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 22:16

hahaha rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
nop pot sa cred am murit de ras
in fine hai k te las sa pui nxtu da te rog sa ma anunti sh p mn knd pui nextu
bn?
hai te kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 15:44

NU era decât brunetul ce căzură jos pe șoseaua rece ,vai ce ma fac eram așa de speriată cu atâtea emoți ,în cât și inima începea a bate puternic ,nu vinea să cred că lam lovit pe săracul brunet ,ori cum ce căuta el aici ,și unde o fi Hinata ,era tare speriată mă uit în jur meu dar nu ma ajutat deloc să mă calmez ,atunci o venit o idee strălucită cred ,ma uit în ghiozdan și am văzut telefonul ,când l-am văzut eram tare încântată de parcă primisem prima mea acadea pe băț ,l-am luat repede în mână și am sunat-o pe Hinata ,telefonul suna ce suna în timp ce priveam cum zace brunetul pe jos ,mă simnțeam ca și po criminala din serie ,dar aud vocea Hinatai care răspunse la telefon
-da ?
-ceau auzi tu unde esti?
-pai unde pot fi draga mea decât acasă
-cee!! strig eu la telefon socată de răspunsul ei
-Și atunci eu cine am mers in masină?
-Pai cu cine era lângă tine ha ha
-A deci cu el ..a bine
-dece s-a întâmplat ceva?
-nu,pa!!!! închid repede telefonul deoarece era speriată de crima care o făcusem
Bine trebuie să mă calmez ,adică nu e așa de grav nu ,oare mai trăiește ?
Mă duc spre el ,mă așez lângă el pe acel ciment rece , nu știam ce să fac ,m-ai pus capul pe pieptul lui să văd dacă mai bate inima ,pai din câte auzeam era ceasul ce ticăia deci e viu ,din câte am văzut la alți la televizor trebuia să ie pulsul ,încerc să îi i-au plusul dar nu prea funcționa ,mă îndrept spre chipul acesta ,eram aproape pe chipul lui în cât inima mai un pic și sărea din mine ,dar nu puteam lăsa să se întâmple asta,așa că mă ridic repede dea acolo de parcă mă arse cineva ,stau și privesc că altceva nu puteam face mai ales că era vrăjită într-un fel dar deodată văd că deschide ochi ,așa de tare ma speriat deoarece nu mă așteptam în cât am luat ghiozdanul și lam lovit din nou pe brunet așa de tare că picase din nou pe cimentul cel rece ,când observ ceam făcut .........
Brunetul
Aud cum vântul bătea ușor ,mă simnțeam așa de slăbit de la acea lovitură ,în cerc să deschid ochi totul era în ceață pentru un moment dar mia revenit și observ pe miki cum mă privea dar nici bine nu mă uit la ea că o văd cu ea ghiozdanul și mă lovește în cap de mă adormise la loc ,cu o dure și mai mare...
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 15:49

lough lough lough Miki saraca de ea lough lough lough mereu ma face sa rad!!!
Dar totusi e cam scurt...dar bine ca e roll


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 15:58

hahahaha rolling on the floor
deci dupa ce k la lovit odata , dupa ce k abia sia revenit a mai luvit o data
saracu brunet
hai cu nextul sh ms k mai anuntat


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Aug 2012, 20:22

Ce am făcut ...vai cred că se va supăra rău de tot pe mine ,of dece trebuia să se întâmple asta ,pai sunt sigură că se va trezi o să mă urască așa de rău cât cine știe ce o să mă facă ,poate ar trebui să im cer scuze ,nu nu pot face asta o să par mai ridicolă decât sunt vai cred că sunt cea mai nebună fată din universul acesta ,tot mă întrebam de una singură cât nu observam că primisem un mesaj ,mai mă uit încă odată la brunetul ce căzuse nu odată și de doua ori pe cimentul cel rece din cauza mea ,oare cum va reacționa mă tot întrebasem ,de avea atâtea viziuni când, se va trezi iar toate eu eram cea care o să sufere mai tare decât lovituri zdravene cel făcuse să cadă jos ,poate ar trebui să las aici iar eu să plec ,nu pot face așa ceva of fieaie de bunătate ,dece nu pot să fiu crudă ca deja devenisem o criminala ce lovește pe săraci nevinovați,stai un pic el nu e nevinovat și e vinovat, nu pai el ma făcut să sufăr prima deci acum e rândul lui ,ha ce zici acuma de carma ,of dece simnt că tot sufăr chiar când e lovit și suferă deparcă eu primisem loviturile dar nu la cap doar în sufletul meu care le simnțise de 4 sau 5 ori mai dureroase ,deoarece știam că eu sunt vinovată pentru problema lui,dar n-am putu gândi lipede că aud cum cineva mă strigă când mă uit mai linpede văd că era brunetul iar nu știu dar creierul cred că avuse ceva că am luat ghiozdanul de frică să dau din nou dar atunci ........
Brunetul
au ce poate fi ,mă simntisem așa de slab ,amețit apoi îm aduc aminte din ce cauza sunt din nou pe jos ,știu trebuie so opresc cumva pe Miki să nu mai mă lovească deoarece nu prea aș vrea ca toată ziua asta să fiu lovit în cap,de ficare dată când mă trezesc să fiu pus la loc pe jos nu,îm deschid ochi foarte greoi văd cum ceața se pune pe ochi mei dar revin și de data acesta și o vad pe Miki ce avea o fața îngrijorată ,mă gândisem că nu ea trebuia să fie îngrijorată și eu, că eu primeam loviturile zdravene dar las acest gând cât de posibil de repede că văd că ia din nou acel ghiozdan cred cu bolovani că altceva nu cred că era în el,să deie în mine dar nu o las eu așa și când să deie am prins-o de mână și am oprit ghiozdanul fix să nu mă lovească ca să im iau somnul de frumusețe ,atunci acesta dă drumul ghiozdanului deoarece cred că o prinsesem prea tare de mână dar sincer nu vroiam doar să mă apar de ghiozdanul ei ,atunci observ că făcusem o rană la mână deoarece simnțeam că ceva nu e bine ,fără se realizez că inima îm luase controlul creierului am tras-o pe Miki la mine fără arcodul meu,dar nu aveam altceva în gând ,și acesta căzuse pe mine trântindumă jos dar de data acesta chiar îm place nu stiu dece poate din cauza că era mai aproape de mine și o puteam șimnți sau poate că doar din cauza că inima se bucura că auzea cealantă inimă cu bătea ,eram tare confuz în acel moment dar fericit știam că nu puteam sta așa pentru o veșnicie,chiar daca ar fi putut atunci...........
MIki
Dar atunci văd cum mâna lui oprise brutal pe mea ,mă bucurasem că nu în lovisem din loc ,dar cum oprise mâna așa de tare în cât sângele nu mai circula așa de bine că îm armoțise toată mâna într-o secundă de parcă nu o mai aveam ,ghiozdanul cel în țineam în mână căzuse de parcă alunecase printre degete ,stau și îl privesc mirată până ce simnt cu mâna pe care nu o aveam este luată de mâna lui sau bine zis trasă în jos spre el tot corpul se duse după acea forța în cât cădeam pur și simplu jos din cauza gravitați ,nu vrioam dar am căzut ,când deschid ochi văd doar șoseaua dintr-o parte dar simnt cum mă prinse o căldură de parcă aveam febră ,cum tot sângele din venea lua razna ,cum inima bătea mai repede decât odată de mai un pic și sărea toată respirația mi se oprise de odată dim pur și simplu că auzeam o altă inimă ,o altă respirație caldă în aer ce mă atingea pe frunte ,eram sigură că eram pe pieptul lui deoarece auzeam cum bate cea lantă inimă ,vroiam doar să fug din acel loc ,într-un colț din cea lantă parte a lumi doar pentru a mă ascunde de privirea lui ,sau doar că șă stau într-un colț și să trag o gură mare de aer și să învăț din nou să respir dar cineva mă oprea să fac acest lucru ce vroia cu disperare să cunoască inima lui acea era doar inima mea ce vroia doar să steie mereu lângă inima lui deoarece era perechea ei ,care fuseră despărțite la nașterea noastră iar acum vroia doar să se întoarcă dar eu știam că nu cel mai bun moment dar atunci................



Deci sper să vă placă puppy eyes
Sus In jos
cute_bloood_cute
Academy Student
Academy Student
cute_bloood_cute

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 2

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Aug 2012, 20:31

deci vai im place nest rock
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Aug 2012, 21:28

mama......
ce romantic ea fost capitolul astaa......
deci nu am altceva sa iti spun decat sa pui nextul cat mai repede k mor chiar aici , pe scaun


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 12:52

Hey,prietenas ;;)
Chiar ma intrebam cand mai pui next-ul
Deci sa inteleg ca in cruand vor fii cuplati oficial?*Spune DA spune Da*
Totusi...ai putea fii putin mai atenta la estetica ficului?Doar putin...Te rog!
Oricum,de mine nu scapi asa ca hai cu next-ul ca fierb de nerabdare


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 12:56

E dragut cool


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Thumb3scaryball
Sus In jos
~Criss~
Genin
Genin
~Criss~

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : aaaa...pe...forum!?;)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce include arta
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita. De ce? Nu ma intreba!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 13:05

Hey!
Este un fic grozav! Dar ortografia....Ai mai multa grija, te rog! In schimb...ce sa mai zic....Tine-o tot asa, dar cum ti-am mai zis, or-to-gra-fi-a! Te rog!
Cu drag, guma de mestecat! ;;) al noualea cer


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Poze-catei-draguti-imagini-catelusi
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 19:17

Ok,domnisoara....Acum unde ai plecat de nu mai pui next-ul?


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 16:14

Cap V Tusanade
Atunci începuse a suna un telefon spre bucuria mea ,m-am ridicat repede de parca ma fi ars ceva și mă uit la telefon se pare că primisem un mesaj sau stai două...
Brunetul dar atunci începuse a suna un telefon of ,trebuia el să sune ,o văd cum miki se ridică de parcă o fi un pus-o un ac ,și se uită mirată la telefon oare ce o fi ,cine e acea persoană ce mia stricat momentul ,mereu când e punctul acela trebuie dar trebuie mereu cineva să sune ... mă ridic și eu de pe șosea că prea mult am stat pe ea ,și mă bag în mașină îi fac semn la Miki să între și ea ,apoi pornesc mașina ,în timp ce conduceam mai trăgeam cu ochiu la ea ,se pare că iarăși adormise dar nu pot să o privesc pentru mult timp că îm torc capul la loc să conduc pentru nu a face vrun acident,drumul era tare lung ce obosea pe oricine chiar și pe mine dar nu pute-am a țipi la volan așa că mă străduiam să nu adorm .
Miki
Stau și privesc mesajele ce pare a fi de la Naruto dar nu pot să mă pun a le citi că îl văd pe brunet în mașină privind spre mine,știam că era momentul a pleca ,mă bag în mașină auzind moroul pornind ,era tare frică să dau tonul unei discuței între mine și brunet ,mai ales câte sau petrecut ,ori cum nu vreau să îl enervez ,atunci mă pun să citesc mesajele primite de la naruto
"Draga mea ,sper că ai ajuns în konoha la bunica Tsunade
da acela e locul supriză ^_^
''A da am uitat să iți spun că veți sta cu ea acolo o perioadă venim și noi după câteva zile sau mai bine spus după ce termin munca ok te pup pa .
Când termin de citit nu vinea să cred că eu va trebui să stau cu brunetul și bunica tsunade ,oare cu ceam greșit să merit asta adică am luat note bune la scoală nu ma bătut cu nimeni ,am respectat toate reguli de pe acesta lume ,ce rău am făcut să merit asta ,dece trebuia să vină sakura și el cu noi în vacanță ,vai cum voi reuși să trăiesc că cred că deja mă ia cu leșin ,dar se pare că nu era un leșin și doar un somn dulce mă cum prinse ..
Brunetul
Merse-m ce merse-m și se pare că ajunsesem la destinație ,opresc mașina pentru a mă uita și a mă ghida ,privesc în gol prin acest sat ce părea fi unu fatomă sau așa ceva ,că oameni sau animale nu vedeai deloc ,copaci erau așa de înalți în cât abia se vedea cerul ,drumul sau mai bine zis poteca era unul pentru căruțe nu mașini se pare că aici o să strig pentru prima dată viață mașina sau o să am primul meu acident ,unde m-o trimis sakura ,era tare confuz ,oare șă continui drumul și să văd ce se va întâmpla ori să mă întorc ,of trebuie să merg că i-am promis că voi duce pe miki la acea femeie pe nume pai sunt sigur că are un nume ,am pornit mașina și am continaut drumul ce era plin de obstacole de parcă uracam pe un munte cu mașina un plin de gropi , dar în final am ajuns la o casă pai nu știu dacă e casă dar să zicem că o casă ,opresc mașina înaite so văd că își dă răsuflarea ,mă întorc spre miki și încerc a o face a trezi ,dar nimic ce pot face a o trezi ,atunci mia venit idea cum a zis și așteni evrika ,mă apropi de fața ei cea catifelată ,mergând spre o ureche nu vinea să cred că fac asta dar trebuia să încerc nu deci ,încep a sufla un aer cald spre urechea ei ,de o dată văd cu își deschide ochi acei mari plini de inocență ,apoi încep a discuta cu ea.
Miki
Simnt cu devin toată caldă din cauza unei brize de aer cald oare de unde veni acea briză ,deschid ochi să văd de unde atâta căldură dar mai bine nu deschideam că văd pe brunet ce se uita la mine cu o fața veselă oare e bolnav ,of săracul de el dar acesta dă tonul unei discuței
-bine că te-a trezit ,vezi tu am ajuns la destinaței
-ok
-deci mergem
-sigur stai să im iau ghiozdanul
-bine până atunci scot bagajele afară
Mă întorc în spate să im iau ghiozdanul de pe bancheta din spate apoi ies din mașină
privind cu brunetul scotea o valiză mare ,oare câte haine o fi luat la el dar nu stau pe gânduri și pornesc spre brunet ,acesta se uită la mine apoi pornim spre casă ,eu în față iar el în spate cu valiza ,mă apropi de ușa dar înaite so încerc a deschide ,ușa sa deschis de una singură ce mă făcu să îmi bate inima de frică dar nu pentru mult timp că o văd pe bunica tsunade cu se îndreaptă spre noi îmbrățișându-mă .
Brunetul
O văd pe miki cum deschide ușa apoi observ cu o femeie cu părul blond tare aprins prins în două codițe și cu un piet tare generos pentru vârsta ei părea a fi de vreo 34 de ani ,dar acesta se îndreaptă așa de rapid spre noi de parcă acum na mânca nu alt ceva ,dar acesta nu început a ne mânca și doar o îmbrățișa strâns la pieptul ei pe Miki
dar nu pentru mult timp .
-ce mă bucur că ai venit scumpa mea!!!
-și eu mă bucur să te revăd
-vai dar se pare că te ai dezvoltat destul de bine
-mersi cred
-iar el cine e prietenul tău
-ce nuu în cor (miki și brunetul)
-el e fiul lui sasuke și sakura
-a da ,seamănă destul de bine cu sasuke dar puțin cu sakura cred
Brunetul apoi mia adus aminte cum o chema pe acea femeie ,ceva cu t ,o da bunica tsunade dar din greșeală a spus cu voce tare ,iar acesta a fost o greșeală fatală deoarece o văd pe acesta cum îi se aprind ochi și se îndreaptă rapid spre mine de parcă vine-a trenul ,acesta își încordează mână într-un pumn ce se îndrepta spre mine cu o viteză destul de rapid dar nu mă puteam a părea sau a evita că era tare rapid și o dată simnt cu acel pumn făcu contac cu fața mea ,făcândumă să zbor de parcă avea aripi direct în perete apoi câzând lat pe jos auzind pe acesta cum zicea '' eu nu sunt bunică pe cine faci tu bătrână mucosule'' apoi simnt cum adorm pe loc de parcă primisem somnifere ,acum știu pe cine seamănă Miki ,deci acestă zi cred că va fi una lungă plină de lovituri, nervi, ce mai zi vai altceva nu poți dori .......
Scuze sper puppy eyes vă placă și da pai din greșeală cineva ma aflat parola dar acum o am la loc de acea n-am putu întra și dacă vam jignit sau vam făcut ceva rău sper să mă puteți ierta
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 17:25

hahaha rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
nu pot sa cred huh?
3 intr-o zi rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
aolo saracul brunet....................
da cum il cheama pe brunetul asta?
hai pe bune acum spunemi k mor de curiozitate
abia astept nextu
pwp kiss kiss kiss kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 21:38

lough rolling on the floor lough rolling on the floor lough rolling on the floor
Vai,Tsunade a devenit eroina mea!Bine,se numara si ea printre eroinele mele de ceva vreme.
Deci zici ca ti-a aflat parola think un gest destul de urat si spun asta fara vreo aluzie sau asa ceva.
Bine ca ai pus next-ul,am murit de ras happy2
Dar...te rog frumos sa ai mai mare grija la ortografia si estetica ficului (aici vreau sa spun sa incepi o propozitie cu litera mare mai ales la un dialog etc)
Te rog sa nu te superi pe mine fiindca ti-am spus asta,eu consider ca ti-am dat doar un sfat destul de micut pe care tu decizi daca vrei sa-l urmezi)
Imi place mult ficul tau si ma bucur ca ai pus next-ul in love
Pupici de la corn cu ciocolata kiss


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 15:58

MIki
Vad cum bunica Tsunade se furie și i-a foc ca un chibrit aprins lovindu-l pe brunet așa de tare de făcu să zboară în perete dar acest lucru așa de repede s-a întâmplat în cât nici măcar un deget n-am apucat să mișc ,după toată scena ce se petrecu mă simnțeam vinovată într-un fel deoarece puteam atenționa că nu i place s-o faci bătrână dar nu e vina mea că el nu știe să respecte oameni nu-i așa ,dar las toate gândurile să zboare din minte și fug către brunet să aflu dacă a murit sau nu ,acesta nu arăta prea bine ,mă duc mai aproape de fața lui să văd dacă respiră și de odată se vede cum pe fața acestuia curgea un lichid lipicios de culoare roșu din buza acestuia , de parcă ziceai că vopsise buzele și din cauza temperaturi din cameră în curgea vopseau dar adevărul crud era că acesta era rănit și vopseau era doar sângele acestuia ,atunci îmi torc capul spre Tsunade cu o fața tare îngrijorată de o făceam pe ori cine să simnte durerea din doar o privire ,și văd cum două lacrimi ca cristalul pur curgea din ochi acelei femei ce mă făceau să mă simnt și mai vinovată ,dar acesta din 3 minute o văd că stă în genunchi alături de mine ,începând din nou să mă îmbrățișeze .
-O sărăcuța de tine !
-Im cer scuze dar n-am vrut să te fac să plângi era doar îngrijorată în privința lui.
-O lasă nu e vina ta și a lui măgarul și prostului de lângă noi !! ,după ce terminase acesta vorbă dădu o palmă cam tare brunetului ce nici măcar nu se recuperase din prima lovitură ,nu puteam so condamn era și partea lui de vină ca cele lante dăți în care fu lovit .
-Bun haide că îl iau eu pe acest măgar iar tu mergi înainte să deschizi ușa ok?
-Bine ,atunci.
Văd cum doar dintr-o mișcare îl ridică pe brunetul ca pe un sac de cartofi deși cartofi erau buni pe lângă el ,merg în fața acestora mergând pe un hol cam întunecat din cauza că nu avea nicio rază de lumină ,până ce dau de o ușa de lemn tare prăfuită ,deschid ușa întrând prima în cameră ,acolo era un pat de o persoană cu o pătura moale și colorată de mine de când eram mică ,un dulap și el pe acolo ,un covor simplu dar tradițional de acolo din sat ,dar nu era mizerie sau praf în cameră la cum m-am așteptat ,mă uit prin jur și văd cum îl așează pe brunet pe patul meu de acolo ,apoi pleacă în bucătărie lăsându-mă singură pentru zece minute în acea cameră ,hm nu puteam să rezist să nu ating lucrurile de acolo mai ales că trecu mulți ani ,dar am fost întreruptă de bunica Tsunade care o întrat în cameră cu un pahar alb ce conținea o substanță verde ce mirosea ca excrementele unei vaci sau al alt animal ,acesta pur și simplu tornă toată substanța din pahar în părul acestuia având grijă să nu păteze patul ,sinceră să fiu cred că nu era un medicament pentru el ,și doar o răzbunare deoarece bunica Tsunade era un medic tare bun din câte mia povestit Hinata și mai ales Naruto ,dar o las să se răzbune în pace deoarece nu vroiam să mă cert cu ea iar apoi să îl omoare cu adevărat pe acesta mai ales că țineam la el doar că nu vreau să afle și el ,după ce terminase răzbunarea și veni spre mine punând în mâinii o vată și borcănel mic de spirt
-uite curăță rana ,eu mă duc în bucătărie să fac curat după el!!!!
Vai ce eu nuu, dece trebuie ca eu să șterg rana nu o poate s-o facă și singur ,da bine nu poate că rănit hmm,of bine mă duc șterg sângele de pe rană nu-i așa de greu ,pe cine mint e de groază e, of dacă na-i fi tu adormit și rănit ,lasă cum prima ocazie te bag eu înapoi la spital de unde ai venit tu pe lumea acesta ,după 5 minute bune de nervi îmi fac curaj și mă pun pe un scaun lângă el și încep cu grijă deoarece mâna îmi tremură și abia ștergeam rana cu sânge dar văd că acesta deschide ochi atunci ne stând pe gânduri iau o altă bucată de vată plină de spirt și șterg rana mai brutal dar în așa fel să pară că ajut omul nu că mă răzbun pe el ..până ce se aude
-AUuuuuuuuuuuuuuuu....
_
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Sept 2012, 14:58

YYYYYYUUUUUPPPPPPPYYYYYY!!!Ai pus next happy
lough Brunetul asta,imi e putin mila de el dap !
Ma bubur ca ai pus next si ....PRIMA! dance2


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 13:28

cu ce e vina băiatul dacă spune adevărul în fața rolling on the floor


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Thumb3scaryball
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 19:00

Brunetul
Mă trezesc da la cafteala ce a bună văzând-o pe Miki cu vată plină de sprirt că era albastră ,și începe a șterge buza cu ea dar prima da a pișcat dar din pișcătură începuse dure ce mă făcu scoate un sunet de dure ,sincer cred că nu vroia să ma ajute ci să se răzbune ,o prind de mână pentru a o face a încetată până ce simnt un miros tare ciudat ce mă făcea a vomita ,mă uit spre fată dar nu de la ea vinea ,ce m-o fi făcut astea .
-Auzi de unde miroase așa rău?
[color=red tu de unde crezi ?/color]
-Nu stiu zi mi
-Pai ce crezi e părul tău!
Mă pun să miros părul dar când să îl miros simnt cu mă apucă grația de a vomita sau bine zis a îm toarce tot stomacul pe dos ,cine o fi acea persoană ce mi a făcut asta sarăcul păr el cu cea greșit de sau răzbunat pe el .
-Tu ai fost nu-i așa?
-NU!
-Minți ,știu ai fost geloasă pe părul meu nu-i așa?
-Dece să fiu eu geloasă pe părul tău!!
-Nu știu zi mi tu?
-Of,săracul de tine nu mai creier să gândești ,dacă mă gândesc nici măcar na-i avut așa ceva până acum?
-Ce tot vorbești ,ce să zic de parcă tu ai !
-Pai deosebire de tine eu am așa ceva ,deoarece aș fi știu că nu trebuie să faci pe Tsunade bătrână
-Sigur bine cum zici tu ,deci recunoști că ai fost tu?
-Ești surd nu-i așa ?
-Nu mea-i dat de ales !
-Ce!!
Ma enervat așa de tare Miki încât am luat tot spirtul din mâna ei ,punudu-i tot în cap desigur că n-am rezolvat nimic dar de,trebuia să mă răzbun și eu doar pentru că țin la ea în secret tot nu scapă ea așa de repede de mine fără nici măcar o mică răzbunare dar cred s-a oprit aici nu ar fi continuat dar a venit Tsunade cu o față de speriat oameni de parcă acum venise dintr-un film Horo ,strigând la noi cu o voce așa de tare că că de puneai o găină în fața strigătului rămânea săracă fără pene .
-Vreau ca tu și Miki să mergeți Kiba Inuzuka,,Karin ... și să le dați asta ok!!
-Pai dece ?
Și o văd cum acesta se apropie de mine cu o față de sperait mă mir cum poate să se privească în oglindă noaptea ,și im tinde brutal un pergament cred ,era tare vechi se vede cum din alb devenise galben ,nu puteam să mă opun în față ei deoarece nu vroiam un ochi vânăt sau cine știe ce ,dar Miki nu părea de loc speriată de ea mai și zâmbea de fericire ,cum poți zâmbi pe tema acesta ...nu știu dece trebuia să se întâmple mi astea of , mă ridic din pat și ies afară din acea casă de groază așteptând-o și pe Miki ,sincer cred că mă pun să număr câte zile mai am de suferit dacă a știi,dar cum pute-am să fiu supărat pe ea era așa de drăguță și frumoasă de puteam o privi toată ziua dar n-am putut nici măcar asta să fac din cauza altor perechi de ochi ce mă priveau că mai un pic și mă sugruma de viu ,ha ha aici cu siguranță am să înnebunesc sau voi găsi sfârșitul un sunt sigur că se va întâmpla........



Scuze știu că nu e reușit dar am să mă străduiesc ,sper cât de cât să vă placă puppy eyes nervi!
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 20:23

PRIMA! nr1
sakura234 a scris:

-Minți ,știu ai fost geloasă pe părul meu nu-i așa?
lough lough lough rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Am murit de ras la faza asta yeah
Si mi se pare destul de reusit chiar daca este putin cam scurt
Data viitoare vreau ceva mai lung,sunt in stare sa numar randurile asa ca ...ai grija well? awesome right? lough


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 15:06

CAP 6 ^_^


MIKI
Ies afară unde soarele bătea puternic deși împrăştia toate razele pe pământ dar și pe brunet dându-i umbre ca între-un desen ,totul era tare frumos afară unde aer era proaspăt îmbinat cu mirosuri finuțe și delicate a florilor doar că brunetul strică tot aer cu mirosul acel împuțit ce vine-a de la părul lui de a trebuit să mă țin de nas ,of natura asta câte trebuie să suporte săraca de ea ,mă îndrept spre brunet cu mâna pe nas di cauza mirosului ce ofilea florile ,iarba și tot ce avea viața în jurul lui ,mergând spre un drum de nisip sau praf fără a scoate nici unu un sunet ,drumul era tare liniștit din cauza asta doar vântul se mai auzea printre copaci ce mari și înalți mai păsărele ici colo ce nu trebuia să steie lângă un miros așa de urât ce bine de ele ,of ce aș vrea că să dispară acest miros că simnt cum o să dau la rațe în curând ,brunetul nu avea nicio treabă mergea liniștit în timp ce eu mă simnțeam rău din cauza lui , dar nu am putut rezista cu atâta liniște în cât i-am spus brunetului pe un ton ridicat
-Auzi cât mai de gând să chinui natura cu mirosul tău?
-Să ști că nu eu sunt de vină că tu erai așa de geloasă pe părul meu în cât ști tu mai departe....
-Ce nu vrei să înțelegi că nu e vina mea ,apropo când ai de gând să faci o baie ?
-Nu știu cap de spirt când nu o să mai fi așa de geloasă pe mine cam atunci sau când o ai creier na!!!!!!!!!!!!
-A creier auzi cine vorbește !!! Am auzit că crierul tău duce o vacanță plăcută la polu nord abia aștept să se întoarcă că se vede că îi duci lipsa !!!!!!
-Hrr,!
După o ceartă lungă în care ne făceam ba porc ba scroafă ba bou ba vacă cam toate animale ,înjurăturile ,înainte de a ne bate privirile noastre au fost furate de o casă mare de lemn cu multe înscripții ciudate , acolo lângă casă era era o femeie cu părul lung și înțepat de culoare roșie ca ochi ei ,cum corp de înviat ,stătea întinsă pe iarbă și privea cerul albastru ,iau repede din mâna brunetului ce o absorbea din privi cu un zâmbet tare idot pe față de mai un pic și saliva ,și mă îndrept spre ea grăbită pentru a pleca mai repede de acolo pentru nu a face un lac în juru brunetului din salivă , ajung în fața ei privind înitens dar acesta se ridică brusc de odată și mă privește cu o scrâbețe de parcă eu miroseam urât și nu brunetul .
Dar nu durează mult că începe a vorbi cu o voce pițigăiată dar în acela-ș timp senzual ce mă făcea a mi se ridică tot părul din cap ,nu știu ce bocănea ea eu era doar atentă la brunet cum acesta era într-o transă tare ciudată ,zâmbea ca un idot spre noi privind-o pe acea femeie nu știu dece dar simnțeam cum încep a mă cuprinde țoți nervi de pe lume ,apoi privesc din nou la ea ,se pare că terminasem conversația ,înting pergamentul spre ea spunând că e de la Tsunade iar acesta se holbează la el după ce începuse din nou se vorbească acolo de habar n-am eu ce tot vorbește acolo ,îmi dădu înapoi pergamentul iar cu un zâmbet tare sexy de mă făcu se mă aprind de mă simnțeam caldă ca focu mă întreabă .
-Deci tipiul de acolo ce seamănă cu sasuke e disponibil pentru o seară cu mine?
Când am auzit toată fața mea începuse a înroși iar părul mi se ridica tot în sus ,nu știu dar tare nervoasă ,de vine-a să i bat pe amândoi ,deși ea nu mi făcuse nimic eu o uram din nu știu ce motiv ,poate asta înseamnă că e posibil să fiu geloasă pe ea .....dar nare cum sau poate of ...
-Pai îti spun eu e un tip tare fițios răutăcios și mai ales miroase tare urât fui!!!!
-Nu contează eu tot îl vreau pentru o noapte doua sau trei și nu pentru a discuta ști tu!!
Of ce mă fac ,of ce aș vrea să te sugrum ,nu vezi că ești babă cum poți să te gândești așa de perves că nici eu nu mă gândesc așa ,trebuie să plec de aci până nu îl mânâcă de viu sau cine știe ce .
-Vezi tu noi trebuie să plec la Kiba Inuzuka deci pa !!!
-Dar.....
Nici nu o lasă să mai vorbească ceva că merg că un fulger spre casanova de brunet și îl prind de mână forțând să mă urmeze ,eram tare fericită că plecasem de lângă acea scorpie de femeie care vroia să mi fure pe brunet dar oare am făcut bine să reacționez așa .........................
nervi! nervi! Im pare rău promit că la următorul capitol va fi mai reușit



Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 15:18

Da...vai de capul tau daca nu-ţi respecţi promisiunea!(Glumeam)
Deci baba aia e interesata de brunet think iar Miki e geloasa de nu mai poate rolling on the floor
Sa nu uit:PRIMA! nr1


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-