Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 21:44

eh!
poi pe tn era sa te omoare Ichigo, iar pe mn, u!
ce mai!
sh in legatura u celelalte cap, sa sti ca mia fost lene sa mai mentionez...
si nu te lua de Vampire Night, ca ma uit deja de doua zile, si dejaa sunt la Ghilty, ep 5 take this!


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Oct 2012, 18:32

chiar așa tu si ichigo mia-ti omorât pe andrew si kiba dc ati facut-o!! puppy eyes
dar ori cum nu pot decide in locul vostru ,dar ar fi fost fain sa fi trai ^_^ scuze ,si inca ceva ce in legatura cu vampre king(*_*)...voi nu credti ca zero si yuuki sunt perfecti pentru a fi impreuna am vazut tot animelul si am stat gura la suflet sprând ca aestea sa fie impreuna ,si voi fi mereu cu cuplu zero si yuuki ca celant e fratele ei de fapt dar ea inca nu isi aduce amintie si din cate am aflat ar fi si bunicul ei .....sorry dar n-am put rezista sa nu vorbesc despre acest subiect ....^_^ nevedem sâmbăta ,duminca cu capitol 10
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Oct 2012, 20:24

Draga mea Sakura234 a hug , intr-o buna zi va trebui sa-ti trimit un MP in care sa-ti explic de ce Andrew a murit lough , sa-ti prezint celelalte posibile finaluri la care m-am gandit si datorita lui guma de mestecat (daca iti amintesti de ea sa stii inca asteapta comentarii al ficul ei ) inca mai pastrez deschisa portita catre sezonul 2 (dar probabil ca se va inchide portita aia)

Deci zici ca ai fi vrut sa ramana cu Andrew de ce nu mi-ai spus cand v-am intrebat angry

Cant despre sakuinotora ... nu spun nimic dearece poate mai exista speranta pentru Kiba puppy eyes

Si sa fie clar ca am deschis subiectul ca sa ma asigur ca macar aici in acest fic personajul principal masculin traieste yeah ASA-I? confuz




A da ! Sunt de acord cu tine in ceea ce priveste Vampire Knight


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 19:41

sunt sh yo de accord in ceea ce priveste vampire knight
zero si yuuki sunt facuti pt a fi impreuna
in ceea ce priveste numele brunetului.... o sa te tachinez pana imi zici numele lui
nu ma las asa usor!
pwp sh spor la scris! kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 15:59

Capitolul 10 ( ^_*)_(deci am ajuns si aici se pare)
can\'t see !!!
MIKI
Simnt cu o mană de groază deoarece era tare rece ce mă făcu a tremura ,când mă întorc crezând ca e brunetul ce vreo i-a partea 2 de ceartă pe ziua de astăzi ,dar se pare că nu era el ,era un tip înalt ,alb ca varul și rece de parcă era un cadavrul viu ,cu niște ochii negri ,întunecați de parcă toată răutatea si iadul se acundea în acei ochii ,cu păr tare scurt ,purtând un costum tare ciudat ,având o bluză tare scurtă ce lă s-a să vedea buricul ,deși nu era rece afară acesta purta mănuși negre ,acesta nu știu dece dar începe a zâmbi vesel ,apoi într-o secundă trece la o față mai serioasă .
-Auzi o poți chema pe Tsunade?
-Pai e plecată,revino mai târziu !
-Bine
Acesta dă să plece ce bine pleacă uf,nu nu nu te întoarce placă dute liniștit doar dute nu te uita înapoi dute mergi ,ce nu înțelegi din dute pleacă ,of acesta se oprește și dă să se întoarcă of ce nu a înțeles din gândurile mele să plece ce nu era clar ,of bine că trebuia să vi tu înapoi se oprește în fața mea apoi se uită intens la mine de parcă n-am aveam deloc haine pe mine nu plăcea deloc acea privire ce dădea un sentiment tare dezgustător vroiam să înceteze cu acea privire și întreb
-Ai uitat ceva?(Dă doamne să plece mai repede ,nu uita zâmbește)
-Nu!(OF ce naibi faci aici atunci,zâmbește)
-Hmm
-Ce hmm?(of nu mai pleacă odată ,of dece !!,zâmbește)
Se oprește din vorbit și începe a sta pe gânduri ,nu știu oare cât o să-l mai suport dar dacă nu pleacă jur că îl voi lovi
-Asta e!!!!!!!
-CE?(ce e poate fi ,a sper să spui că pleci te rog te rog pleacă te rog te rog dispari )
Văd că se pune în genunchii în fața mea ,apoi mă prinde de mâna dreaptă si se uită la mine ,of sper că nu e cea ce cred eu ca și în acele filme romantice , dar sincer deja îmi dădea lacrimile ,dacă e doamne din cauza că m-am certat cu brunetul jur că îmi voi cere iertare dar te rog te rog din suflet să faci pe acest idot să plece odată te rog.
Brunetul
Of poate am greșit să mă descarc toți nervi pe săracă Miki care vreo i-a doar să vorbească cu mine,cred că ar trebui să îmi cer scuze ,mă ridic din pat și merg afară acolo .. ce să văd pe un tip tare ciudat în genunchi în fața lui Miki ținu-do de mână , deci asta chiar bună nu pot să stau un pic de parte de ea că apare cât un idot ce trebuie să se deie la Miki ,deci nemaipomenit cea mai cea mai hm ce să mai a cel omor of de nu îl strig de gât oh , încep a lovi cu pumnul în perete de nervii ,scrâțind din dinți .
Miki
-Auzi (eu una aud bine dar tu!)
-CE?
-Vrei să fi mama copii lor mei!!
-CE!!(astă a înebunit cu singuranță a scăpat de la un spital de nebunii ,de vrea să se sinucidă așa dintre-o dată )
-Poftim?
-Adică ești perfectă să porți în pântece doi copii sau poate treii ?(gată îl omor)
-Ai inebuniit (ce să mai e nebun de al binelea)
-Nu mersi!!!(sper acum să plece de nu îl fac eu să plece acest perves nebun)
-Nu vezi ai o burtică perfectă pentru a purta niște copii
După ce terminase frază vrând să îmi atingă purta ,dar era prea mult pentru mine mai ales ce perves era de mamici ,și fără să mă uit i-am dat o palmă pe fată de o întors și capul cu zâmbetul acel idot pe fața.
Brunetul
Gată mă duc să bat măr ,când ajung aproape de ei aud cum propune lui miki dea fi mămica copiilor lui ,sincer credeam cam sa turbez ,deci altul o îmbrățisează kiba idotul și acum altul propune copii ,cel mai prost stat cu cei mulți idoți ,deci eu unul care vreau iubita mea și îmi dau silința pe aici ,vine un idot si propune copii deci ce să mai spun decât în ce lume mai trăim și noi......
Mă duc glonț ca taur ce vede nu mai roșu în fața și prind pe acesta de buluză ridicândul sus cu forța .....
Miki
Văd cum vine brunetul și prinde pe acel tip ce era un cadavru de parcă era vampir sau zombi una trebuia să fie ...și începe a se bate cu el ,dar nici acel tipip nu sa lăsat mai prejos și așa au început a se bate pe acolo ca în jocurile video doar că aici era cu sânge adevărat iar daca era game over era de tot , am strigat la ei să înceteze să se mai lupte dar credeți că vrut să mă asculte ne de parcă vorbeam hindi cu ei ,până șa urmă bătea sa terminat dar nu prea bine că erau ceva pete de sânge pe locul de luptă .
Brunetul
După ce l-am lovit de câteva ori iar el pe mine lăsând buze umflate și sparte ori dinți în cazul lui , apoi dând un pumn ce să îl țină bine ,o prind pe miki de mână spunând acelui tip să o lase în pace și să spună neamul lui de idoti so facă la fel astfel în omor pe toți ca pe niște furnici ,ce nu o să am deloc milă ,pai cum așa cine să cred ei de îmi fac mie nu mai probleme lasă dacă n-au alte ceva de făcut vine nașul să e rezoleve ..........


1 ghici cine e tipul?

Sper să vă placă puppy eyes poate e un pic neinspirat dar totusi sper să vă placă
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 19:05

SAI!!!...
boule! nu-ti e deajuns Ino?! acum te dai si la saraca Miki!
daca te mai prind te omor!!!...
bine ca avenit brunetul, caci daca nu venea... Doamne, ce pervers a devenit Sai!
cred ca nu-i e deajuns aia 7-8 copii pe care ii are cu Ino... acum vrea si cu Miki
pai... revenind la fic-ul tau: imi place, insa descrierea tot lipseste
estetica: acele paranteze fac fic-ul sa arate ingrozitor. incearca ca dupa semnul de la sfarsitul propozitiei din dialog sa fie cu litera mica in continuare
ex: -Nu mersi!!! zic eu, sperand ca acum să plece, de nu, îl fac eu să plece pe acest perves nebun.
incearca sa pui semnele de punctuatie si ortografie unde trebuie, si ai greseli la cuvinte:
vreo i-a - vruse, vru sau vroia
deie - dea (cu sensul vb. a da- bate)

sper ca nu te-ai supy pe mine, si stiu ca nu sunt in masura sa critic, insa este doar un mic sfat, deci treaba ta daca vrei sa-l urmezi sau nu
pwp si spor la scris si la idei kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 19:40

Femeie , tu nu stii sa ma anunti cand pui next-ul ? angry Vreai sa-mi vars nervii pe tine sau pe Sai? angry kboom

Dap e destul de previzibil ca e el

Intrebare : Sai si Kiba sunt de aceeasi varsta cu parintii lui Miki.I-ar putea fi parinti si se dau la ea ?! Unde e normalitatea ? ( eu vorbesc hmm...?! )

''Vrei să fi mama copii lor mei!!'' rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Am ras ca o disperata la faza asta dar nu trebuia sa fie cu ''?'' in loc de ''!'' think Am obeservat ca ai facut greseala asta de multe ori.

Traiasca dialogul !!! nr1 Eu una il cam iubesc in love

Sakuinotora are dreptate . Un fic are mare nevoie de descriere .
Estetica se poate corecta oricand . Ma refer la a da EDIT nu la a te gandi '' voi avea mai mare grija la capitolul asta dar celelalte le voi scrie cum ma taie capul''
''greseli de cuvinte '' sau greseli gramaticale , ei bine , ai cam avut inca de la inceput.

Pana la urma este primul tau fic iar eu consider ca acum este timpul sa faci cele mai multe greseli pentru a invata din ele , a te perfectiona si a-ti imbunatati stilul de a scrie happy2

Stii ca eu vreau sezonul 2 , nu? Si poate imi dai si id-ul tau ca sa mai vorbim ;;)

Te-am pupat kiss




Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 20:36

Aqua cum se poate ca vam trimis la amandouă huh? de oadată scuze scuze puppy eyes
si stiu ca am multe greseli im pare rau voi incerca sa fiu mai buna promit o să imi dau silinta , ori cum mersi ca im dati sfaturi ,a pai daca vreti Aqua id meu de mess o sa til trimit prin mesaj ....
si incă ceva am pregătit un joc tare fain pentru a ghici numele brunetului ce ziceti puppy eyes
pupici multi tuturor din partea mea in love
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 20:38

Un joc?
Adica nu e Sai?
A si e in regula cu anuntul . Si inca vreau id -ul tau . Si cere cate sfaturi vrei dap !


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 21:04

ce joc? ce joc?
si poti sa mi-l dai sh mie plz? (ma refeream la id)
pwp kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 19:34

Ba ati avut dreptate e Sai rock ,dar eu mam gândit la un joc în care să aflați numele brunetului adica brunetul acela care tot intrebati de el .... dance2
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 21:27

A aaaa aa aaaa .... Numele lui !!!
De cand vreau eu sa stiu asta ! Abia astept sa inceapa jocul!


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 20:20

si eu


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:36

Capitolul 11 (la pescuit cu baieti happy )

Miki
Trecuse o săptămână de la întâlnirea misterioasă cu acel tip idot care a scăpat de la spitalul cu nebunii doarece doar nebunii se comportă așa cu s-a comportat el ,iar brunetul se mai calmase de atunci iar rănile de la bătaie se vindecase datorită lui Tsunade ,era totul frumos ,poate prea frumos să fie ......,până când se aude un ciocănit puternic în ușă ,cum brunetul stătea cu Tusanade la masă și făceau concurs de clipit ,pentru a nu-i deranja ,mă duc cu pași înceți spre ușă cu o față la fel de adormită ,când deschid ușa de acolo sare hinata și sakura îmbrățișându-mă tare cât să nu cumva să mai respir iar, spatele lor ,domnul cu păr țepos și arongat din fire adică sasuke ce stătea cu bagajele în mână uitându-se spre micuța păpușică cea mică ,ce era ca o bomboană dulce roz adică Zuki a mea , iar tata adică Naruto nici nu mai așteaptă să-l poftesc în casă că fuge ca un cățeluș strigând cu o voce cât mai tare ,'Bunica Tsunade ,bunica Tsunade , apropiindu-se din ce în ce mai aprope de Tsunade,acesta se ridică de la masa lăsându-l baltă concursul cu brunetul , iar când Naruto să ajungă la ea ca s-o îmbrățișeze acesta fără nicio ezitare dă un pumn așa de tare lui Naruto de făcu se zboare în perete ,apoi liniștită și calmă se așează înapoi la masă ,desigur că pe toți nea lăsat mască la eviniimentul care avut loc , la care Naruto cu o față lovită și nasul spart zice :
-Mia fost dor de pumnul tău puternic,bunico Tsunade
-Clovnule ce ești !!!(a-rucând cu pantoful în el)
-De câte ori să iț spun să nu mai mă faci babă ,tâmpitule!!!!!!
După ce se mai liniști apele pe aici ,hinata și sakura împreună cu naruto,sasuke zuki se așează la masă alături de Tsunade ,brunet eu între timp mă duse să aduc niște pahare pline de suc de portocale pentru a servi pe acestea alăturându-mă la masa ... după o perioadă de timp în care ne întrebam tot felul de întrebări între noi ,se ajunse că Naruto împreună cu Sasuke să plece la pescuit ,dar se putea să nu zică nimic Sakura fără să mai scoate idei trăsnite pe care mereu mă făceau să sufăr ,nu nu se putea nu era în legea universului să se întâmple așa ceva, că într-un final trebuia să particip și eu cu brunetul ,oau ce minune pe mine ,nu mai pot de etuziasm , ....
Brunetul.....
Din cauza idei mamei mele care nu se putea abține să nu facă ceva ,trebuia să plec cu Naruto si tatăl meu chiar nu aveam eu chef de ei ,dar spre bucuria mea vine Miki cu noi cred că acesta e primul lucru bun pe care poate să-l spună Sakura în viața asta pe care o duc ,după ce ne pregătim de placare cu tot echipamentul de pescuit pe care Naruto era în stare să-l țină tot timpul în brațe de parcă era din porțelan nu altceva ,dăm să plecăm lăsându-le pe Hinata,Sakura,Tsunade,zuki acasă pentru a pregăti toate necesare pentru o masă festivă la care noi trebuia doar să aducem pești ,drumul era unul lung dar și enervant doarece tot timpul drumului cu mașina îl auzeam cum se certeau Sasuke și Naruto pe diverse teme ,dăcă ma dura încă jumăte de drumul eram în stare să sar din mașină de durerile de cap pecare îmi provocau aceștea ,Miki nu avea nimik absolut nimic aceasta adormea ,oare cum putea să doarmă cu atâtea zgomote în jurul ei............
Miki......
Aud cum o voce mă strigă pentru a mă scula ,deschid un ochii încet și observ pe brunet împreună cu Naruto care se holbau mai rău decât maimuțele la mine ,tresar repede din locul meu confortabil din cauza holbatului intesiv acelor doi ,iar în jurul meu ce să fie decât un colț de paradis departe de vreo câți va pași se vedea un lac albastru cristalin în conjurat de un covor verde des cu multi copaci verzi cruzi de parcă era primăvara decât vară cu multe flroi ici colo , mă duc cu brunetul alături de naruto spre Sasuke care deja se puse să pescuiască ,brunetul se puse lângă Sasuke , vrând să mă pun alturi de ei vine Naruto și mă prinde de mână punân dumi o undiță în mână ,.
-Vezi să ai mare grijă ,da să știi că pescuitul nu așa de ușor cum pare ,doar noi bărbați putem prinde pește deci să nu fi tristă dacă nu poți prinde pește nu-i așa Sasuke?
-Da !!(începând a ride toți trei de experiența pescuitului pe care puteam să-l am eu)
-Serios atunci vreți să facem un concurs ?
-La care toți in cor zic Da!!
-Bine cine prinde mai mulți pești în doar 20 minute este cel mai mare pescar de aici ,iar priezătorii trebuie timp de 2 zile să facă cevrea câștigătorul vă convine?
-Da!
Se pun toți trei unul lângă altul iar după un râs lung de idoți se pun a pesccui ,find foarte arongați,la fel mă pun și eu dar mai departe de ei....
Naratorul
Miki prindea pești de toate mările în fiecare minut de parcă undița ei era din magnet nu altceva,iar cei lanți trei nici măcar un pește nu putea să prindă ,din cauză cerți care apăruse între ei pe tema ,că nu mai din cauza ta nu pot prinde peștele ,de mai un pic se lua și la bătaie ,timpul trecea iar fata prindea pești nu glumă ...,au trecut cele douăzeci de sceude iar câstigătorul cine putea fi decât miki lâsându-i pe cei trei cu buzele unflate ....
dar naruto din cauza că era nervos că pierdea n-a observa că acul de la undită s-a prins de pataloni acestuia când a dat-o peste spate pentru a aruce mai departe nu mai Miki cea observat.
-Tata ai grijă ca ți-sa agătat undița de pantaloni tăi !
-Sigur spui asta doar să nu mai pescuies nu-i așa ,sar să stii că nu o să mă las eu de pescuit vezi tu acum cum o să prind cel mai mare pește ție doar ciudă pe talentul meu !!1
-Dar..
-Nicun dar lasă mă !!
Narutor
Și naruto nu băgă de seamă vorbele lui miki ,când să arunce cu undița spre apă , deoatată cu aruncatul undiți se rup pantaloni de pe el rămânân doar în boxseri cei albaștri cu multe desene cu ram ,dar Naruto rămânde indifernt ,stă cât stă și obsrvă cum un material destul de cunoscut lui plutea în jurulu plutei ,mai în colo simnte și cum un aer rece în cumprind în spate .
-Auziți vouă nu vi se pare că s-a făcut mai rece aici!!
La care toți stăteau cu mâinile la gură ,pentru nu a exploda de râs ,nu mai Sasuke ce avut mai multă forță să dicute cu el fără a izbuni de râs în fața acestuia,
-Auzi naruto ție nu ți se pare cam ciudat acea material în jurul plutei tale/
-Ba da , nu-i că e ciudat
-hm,da tare ciudat mai și dacă acela nu-i material și e un pește mai mare care lae prins ?
-Crezi ,vai ce bleg pot să fiu ma cred că ai dreptate!!(ha,ha ha,)
Se pune Naruto și trage undița spre el ,acolo când trage observă că sunt o pereche de pataloni rupți ..
-A ce păcat nu e un pește,hei parcă mi se par cunoscuți?
(sasuke)-Serios ,parcă mie ,nu seamnă cu pataloni tăi cei noi?
-Bă sasuke ,o dată în viața sunt de acord cu tine ,chiar seamănă cu pataloni mei ,oare cine o fi belgul car să arunce acești superi pantaloni în lac?
-Tare belg cred că e,dar dece nu păstrăzi că mi se pare că o ai nevoie de ei?
-Ce tot vorbești eu am pataloni pe mine care nu sunt rupiți vezi ?
Când naruto se ridică ca se demostreze lui sasuke că el are pantaloni,acesta obervă că nare deloc pantaloni pe el ,după acesta o căzut fisa din ce cauză miki cu brunetul se țineau de burtă cu mâinile la gură râzând așa degaba ,dândule și lacrimile la care naruto începe a strige Fiear voi să fiți ,!!!!DECE DECE!!!!!!!!!!!!...................
scuze că nu e prea inspirat si plitisitor........... puppy eyes nervi!
Acum o intrebarea numarul 2
Care e numele de famile a lui naurto sau de clan ?


(dacă vreși să participați la joc trebuie să răspundeți la întrebări )
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:49

Uzumaki !
Am raspuns prima dar daca asta e intrebarea 2 care era prima?


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 19:37

Uzumaki!!!... Naruto-kun
am ras de am murit, mai rau ca la un banc
mai, ce sa-ti zic... NEXT


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 16:11

Capitolul 12 ( sad sad down ) partea 1 (începutul)

Narator...pai ce sa zicem noi,personajele noastre să duseră acasă,unde le aștepta Hinata,Sakura pentru a vedea ....,ce credeți voi c-au văzut decât cei trei idoți ce nu reușiră să prindă nici măcar un pește decât pantaloni cei uzi a lui naruto ,pe lângă miki ce prinse mai mulți pești decât cei trei la un loc ,sigur că se ajunseseră la o ceartă și scântei cu Naruto si Sasuke e ca și ași spune tom si jery ori ei ori tom și jery e cam același lucru...
Miki
Trecuseră ceva timp pe aici de la pescuit aproape toată vara ,adică ce pot să spun zile care trecuse ca frunzele cele auri ce cădeau una câte un din copacul cel bătrân și necăjit ,așa trecuse și zile de vacanță ,legătura mea cu Brunetul acum e un mai bună decât primele zile petrecute împreună ,ne mai certăm noi că doar e în sânge moștenit de la tați noștri care sunt mai răi decât copii de la grădiniță noi ne purtăm ca și copii clasele primare e o diferență mai mare sigur că înjuram și atunci însă că totuși suntem mai mari acum înjurăturile au evoluat și ele , iar Tusanade ei aici e cu totul diferit e a rămas la fel doar că acum are un papagal pe cap unul blond cu ochi albaștri ca marea (naruto) în rest totul e la fel ,Sakura și Hinata au devenit din nou adolescente cred că se comportă cam a tare ,nu mai eu cred că sunt sigura care mai gândește limpede de aici ,ce să mai zic a da știu mai aduceți aminte de tipul cel nebun am aflat ceva tare înteresant a fost prieten cu părinți mei vă vine să credeți mie un nu și bune chiar nu îmi vine ,mai mult îmi vine să vomit dar mai bine mă abțin ,iar tipul copac din pădure cu cel mai scump drăgălaș frumos uimitor superb...bine mă opresc aici ....câine cu blănița albă akamaru, pe nume kiba-kun e un coleg tare vechii de al mamei care și acum că e căsătorită și are copii care unul mi-s eu se dă la ea în fața lui naruto spunându-i că un idot și co no merită e aici cred că sunt un pic de acord cu el în prinvința că un idot dar în rest nu mai aș dori că el să fie tatăl meu mai ales că și la mine să dă,ciudat tipul câte odată vine să cred că în familea asta mare de prieteni nu mai oameni ciudați scoși din desene animate ori din filme horor avem noi prin jurul nostru . Hei în rest am avut o vacantă frumoasă petrecută cu familea și prieteni acestora ,mie un mia plăcut mai ales că mia petrecut vacanta cu ...(îmi pare rău dar nu chiar totul trebuie spus) ori cum mai am o veste așa de faină pentru mine ei dar restul ce mai contează ce cred ei ,e ziua lui Naruto (*_* ) deci e superb că am stabilit cu brunetul să ne cumpăr pocorn ori cu sara ori alte arome și ceva sucuri pe acolo mai vedem noi când mergem să cumpărăm mâncare pentru petrecerea lui Naruto ,dar cel mai fain o să avem un spectacol de comedie gratis deci asta da a facere nu mai trebuie să plătim bilete de film ,că noi o să vedem un film trei 3d gratis e acum văd scopul acestuia vacanței ,yupi
cu drag Mi..
-Hei!!!!!!
-da cei bai?strigă miki din camera ei ..
-Vino încoa acum!!1
-Bine....
Na acum trebuie să plec că ma chemat brunetul ,pa jurnalule


think deci asta e partea 1 deci începutul (întroducerea)
sper să vă placă ^_^ a hug puppy eyes
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 16:17

Citat :
^_^ salut deci in concluzie se pare ca capitolul 9 apoi altele .....pe drum cred ca pe total vor fi doar 12 .......dar eu ma gandeam si la un sezon 2 dar asta e prea mutl .cine stie poate nu va place si atunci n-am dece sa continui dar lasam vorba..............
Of,finalul nu prea mult asteptat!Dar nici tu nu pari prea vesela ca se termina .
Ei bine , stii cum se spune ,,Nu plange ca s-a terminat , bucura-te ca s-a intamplat ''
Eram atat ° ° de aproape sa aflu si eu numele lui angry
Ortografia , bat-o vina ! nervi! (fara suparare)
O cheama brunetul well? awesome right? AIAIAI rusinos love
Cam atat i love you
Te-am pupat kiss
P.S. PRIMA nr1
P.P.S Tine-mi pumnii maine la istorie si romana a hug cool


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Oct 2012, 18:55

ajunsai si io p-aci lough
super! happy2 da de ce trebuie sa se termine? sad crying
atat de aproape sa aflu numele brunetului... atat de aproape... dar atat de departe.
vad ca ai mai evoluat la descrierea sentimentelor, insa ortografia... bat-o vina (vorba lui ~Aqua~)
acele paranteze, dupa cum am mai zis, arata super urat, si sper ca pe viitor (poate la NEXT) sa nu mai apara
sunt doar niste sfaturi, si sper sa nu te superi pe mine
pwp si next kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Noi 2012, 21:12

CApitolul 12 partea 2 (partea plină ) puppy eyes scuze ma grăbit dar nu mai avut ideii deci sper sa va placa.....si scuze pentru ortografie....

-Vin acum!! răspunse miki care fugise spre brunet.
-Ce făcut atât timp?
-Tu ce crezi ,a da pai am plecat la paris dar apoi mi-ea adus aminte că un idot mă strigă și mi-ea fost milă să te las aici să aștepți zile întregi într-un loc ca o statuie de piatră care vro ia să simnte din nou gustul vieți așa că iată mă aici!!
-Deci ce ai făcut?
-Hof m-am îmbrăcat deoarece încă eram în pijamale fericit,acum înțelegi sau mai trebuie să îți explic?
-Deci!
-Bine a venit niște extraterești ști tu niște oameni mici sau oare mari, ori cum niște oameni mici cu ochi mari cred așa de culoare verde ce au venit de pe marte o planeta mare în univers, chestea cea neagră cu stele ce înlocuiește cerul albastru noaptea ,așa și sau gândit să mă ...știi ceva înțelegi cam schimbat ori nu ție clar !!!!!
-Ba am înțeles nu sunt așa de idot dar a vrut să zic deci ești gata,că trebuie să plecăm după tort!!
-pai deci ne ai zis așa sigur sunt gata.
-și uite cine spune că sunt idot!!
-te-am auzit !!!!strigă miki care deja se îmbarcase în mașina cea roșie metalizată ce se afla afară ..
Narator personajul nostru miki stătea ca o copil mic ce mergea pentru prima dată cu mașină ce privea detaliat orice lucru ce trecea pe lângă ei ,părea așa de naivă pentru vârsta ei dar asta era ea și nimeni pe lume nu o putea so schimbe nici măcar durerile ori necazurile vieți deoarece sufletul ei încă era tânăr crud ori prea fragil pentru aș schimba comportamentul nu era ceva rău să fi copilăros nu-i așa sau era?
Lucru sunt sigur dacă chiar era sau nu un lucru rău cine vă cu siguranță nu privea acesta a fi ceva rău mai mult atrăgător ,ce mereu o pereche ochi închiși o priveau detaliat urmărind orice mișcare sau schimbare de stare ,ce nu o lăsau nici măcar un minut fără să se asigure că e singuranță e dar cine ar fi?
Drumul era lung dar iată că ajunse la locul stabilt ori destinația finală .
MIki
Hei uite am ajuns cred acolo trebuie să fie localul!!
Mă duceam cum niște pași tare încrezători apăsați de parcă mă pregăteam să dau o palmă cuiva dar una mai zdravănă decât ar crede ,localul care îmi tăia calea era unul mare de o formă de brioșă ce abia a fost scoasă din cuptor pregătită pentru un uriaș flămând și tare pofticios păcat că na-ș fi fost eu acela uriaș ce aș mânca brioșa dar na fost să fie ască că tot trăgeam cu privirea în spate pentru aș fi sigură că brunetul mă urmărea ca un cățeluș ce se asigura ca stăpânul încă lângă el ,am intrat ca o furnică printr-o mică gaură în prăjitură mergând tot mai apăsat ,pași de odată se opriră iar privirea ca un detectiv și tare serioasă ce dădea un aer tare vinovat se întoarse în spate la bruntetul ce mergea mai încet decât o babă....
Brunetul
Merg ce merg și o văd cum mikis stătea ca o mamă ce mai un pic mă prindea de urechei ducând-dumă la ședință cu părinții dar lăsând astea la o parte o iau de mână pe miki intrând în local acolo ce putea să fie,deci asta mia pus capac cum se putea deci cineva sus sigur vrea astăzi să îmi strige ziua că făcu ca baba acea de la benzinărie să fie aici nu ori unde aici vânzătoare of mai asta îmi trebuie,hm tare ciudat miki nu dă în capac ori nu zice nimic tare ciudat oare ce mi se pregătește..........
Miki
Simnțeam cum mii de fluturi mă cuprinde de ziceai că micul meu stomac ar fi cuibul lor o cușcă mică ,în care fluturi colorați încercau să zboare să evadeze de acolo așa simnțeam cu sentimentele încercau să iese la iveală ,cum deja roșeala din obrazi deja mă cuprinse ce deja cred că mă dăduse de gol sper că brunetul să nu își deie seama ori să mă întrebe de sunt mai caldă sper..........poate dacă stau tăcută nu o mă dau mai rău în bară nu-i așa of sper.........
Brunetul
Mă scuzați am venit după tort!!
-a bună ziua ,vai dar ce vă duce pe aici?
-am venit după tort?
-o chiar așa nu mai spune și ce vrei cu vă servesc ?
-Cu un tort vă rog ?
-Da deci cam așa vai dacă aș fi știu va-ș fi făcut un tort de ciocălată ori căpșunii!!
-Bine bine, eu vreau doar să iau un tortul care l-am comandat!!
-Ce ați comandat eu aș sugera gen cu mai multe etaje și flori roși dar voi hotărâți!!
-Ce tot vorbiți eu vreau să iau o comandă !!!
-Bine stai că mă duc să iau un pix vin imediat să nu pleci ok păpușel?
După câteva minute ...10minute
-Deci să fie cu 7 sau 8 etaje ?
-Poftim eu vreau tortul comandat ce e așa de greu de înțeles?
-Pai da și eu vreau să vă ajut!!
-Cu ce?
-Cum cu ce să ajut deci?
-Bine vă rog să imi aduceți comanda 5 !!
-Bine nu trebuie să fi nervos doamene nu te grăbi că mai până la noapte băiete!!
-Vai dar nu credeți că e cam mic ?
-Nu nu e mic !
-Vai cred ca am gerșit tortul că aici scrie Naruto.
-Nu e al nostru lăsați aici.
-Bine ,deci poftim tortul,deci când e ziua cea mare?
-Ce zi să fie?
-Nunta voi despre ce vorbiți?
O_o O_0
-La revedere!!!Trândind ușa magazinului lasând totul într-un mister plin de umbre .......
Narator
După comedia ce lăsat pe toată lumea în ceață mai ales pe miki ce nici nu mai știa ce se petrece cu ea, privind geamul cel rece din sticlă în care zâmbetul pe care îl avea odată un copil să dezvoltă într-un gând de un adult în devenire care plutea și frământea sufletul în bucăți mici ca un aluat ,fata care zâmbea acum stătea și privea pierdută la peisajele ce odată erau pline de culori și prindeau viață iar acum sunt doar niște copaci doar o iarbă deasă ne interesantă ,totul era prea normal prea obositor de privit ,ochii care o priveau erau tulburați de imaginea cea tristă ,ce făcu se îngrijoreze de parcă pierduse pe cineva drag de lângă ei dar ce...sau cum.....
Brunetul
Privesc tare îngrijorat în privința lui miki ceva cu ea sa întâmplat dar oare ce,ce lucru ia șters cu o gumă zâmbetul ei naiv și copilăros ,vroiam să o întreb dar nu puteam că deja ajunsesem acasă iar fața noastră era Tsunade care stătea ca un tanc de război pregătit de un sigur sunet motiv de a dea drumul bombelor ori gloanțelor toate îndreptate spre mine oare dece?
Miki
O nu deja am ajuns of cred că e bine acum cu siguranță o să mă pot ascunde pentru a răci puțin fluturași ,sar din mașină de parcă ceva ma înțepat ,fugind spre camera mea salutând-o repede fără a mai privi și ochii ei ,merg cu pași mai rapizi când dau de tocul uși ......vroiam să mă ascund....nu trebuia să aprind din nou speranțe ,dece oare nu s-a înecat încă acestă iubire ne mărturisită nu s-a înecat în timp dece tocmai acum când e totul e bine a trebuit să iese din apă ..of.....dece?
Brunetul
-Bine deci uite tortul!!
-Bun te duci imediat cu acest tort în bucătărie și pui pe masă apoi strig,eu vi cu el ok?
-Bine deci in bucătărie?
-Da hai că naruto deja așteaptă în living ,hai du-te mai repede hai mișcă de nu vrei să te fac eu să te miști!!!!!!!!
Miki
Ajung în camera mea sărind direct în pat îmbrățișând prima pernă care am găsit-o dar nici măcar prima picătura cristalină nu apucase să cadă ,că se auzi cum înitră cineva ,nu era nimeni altcineva decât tsunade care nu mă lăsa să îmi șterg picătura de pe obrazul cel rece ,că mă ridică din pat cu o singură mână de fier dând du-mi cu cea lantă hainele jos un câte una lăsând să iese la iveală o piele albă fină delicată ,ca pe un copil mic ce suspina în el,în care mama în schimba după placul ei hainele de pe el ,așa făcu Tsunade cu mine îmbrăcând du-mă cu niște haine tare strâmnte lăsând să se vadă bine formele cele generoase date de la mama natură care au fost ascunse mereu în haine tare largi ,apoi mă i-a de mână ducând dumă în living lângă naruto și falimea brunetului și a mea ,acum ști i-am că nu momentul să îmi ascund toate gândurile cu unele false apoi prefăcând de pară nu ar fost niciodată ,atmosfera e era tare plăcută în care se auzea multe râsete ,care toți se simnțeau confortabil totul era tare plăcut mai ales naruto care chiar și de ziua lui se certa cu sasuke pe orice motiv cele picau în cale ,dar frumos a fost când brunetul nu știu de unde vine cu tortul pe care la cumpărat cu niște artificii luminoase ce ieșeau din tort toți am început să cântăm de veselie ,bucurie așa cum știam noi cântecul acela la mulți ani chiar dacă ne-am voce ,nici nu s-a terminat cântecul că Sasuke desfăcu o șampanie care dopul sticlei sări și el de vesile prin toată în căperea.
Brunetul
După ce termin de dus tortul sărbătoritul auzind că dopul șampanie sărise deja prin casă ,toată privirea mia fost atrasă de miki,era așa de frumoasă nici nu credeam că era ea avea un corp așa de bine definit cu părul desfăcut lăsându-l voia soartei ,era așa de frumoasă încât nu puteam să iau privirea de pe ea chiar nu puteam de parcă eram fermecat de o vrajă ce nu lăsă inima în pace ..știam că acum e mometul ori cum era ultima zi ...astăzi era singura mea șansă de a discuta cu ea .de am împlini visul de la începutul decât ne-am întâlnit prima dată....
Naratoul
Personajele noastre chefuriră tare rău mai ales Tsunade care sufletul petreceri de întrecură pe amândoi bărbați la băutură lăsâindu-i jos pe podea de beți ce erau căzură lați pe jos să nu mai discutăm de hinata și sakura care deja adormise pe podeau ,mai erau trezi doar Tsunade care nu se mai oprea din băut băutură trăgea tare rău la măsea,iar MIki și Bruntetul stăteau liniști pe podea lângă o măsuță mică fi care la capătul celălant cu Tsunade de o parte a mesei cu o scticlă de băutură .......dar nu durat mutl că căzuse și jos lată pe podea dar să fie sigură nimeni nu-i fură băutură o ținea strâns la pieptul ei.
Miki
OF nu mai puteam să stau în acestă tăcere trebuia să fac ceva .trebuia să liniștesc sufletul oare nu va trebui să spun ce gândesc va trebui e singura mea șansă .
-Auzi trebuie să iți spun ceva!
-Te ascult!
-Vezi tuu eu...vreu să vreu să știu dece de o dată te comporți frumos?
-Cum adică?
-Adică acești 4 ani nici nu prea mai băgat înseamă iar când o făceai mă răneai dar acum nu mai e așa dece dece spune-mi?
Vroiam să știu cu disperare dece odată se comportă frumos cu mine,cum de o dată și a data seama de egzistența cum de acum toți acești 4 ani în care ma făcut să sufăr acum i pasă și dece!!!
-Pai mai contează?
-Da contează vezi tu chiar contează pentru mine!
-Hei gata nu te enerva!!
-Cum să nu să mă enervez daca sunt indragostită de tine cum să nu sufăr meru din cauza ta cum!!!
Vai ce am făcut nu vine să cred că am spuso of dece am făcut de am mărturisit nu trebuia so fac nu vai de mine..
-Poftim
-Nimic nu absolut nimic
-Ție iți place de mine?
-Da
-Ha nu vine să cred ție iți place de mine (ha haha)
Râsetele lui îmi smulgea fiecare părticică din inimă din mine lăsând cioburi micuțe mici sângera-te .
-Hei dece plângi?
-Nu plâng doar lăcrimez!
-stai!
Văd cum brunetul se apropie de mine din încet încet acum nimeni nu mai putea să mă salveze țoți erau lați pe jos de beție nici macar Tsunade care mereu îl bătea pe brunet dacă se apropia de mine ,acum nici ea nu mai putea să mă salveze ,acesta ajunge apropie de mine uitându-se pentru o clipă lung la mine ,nu știam ce să fac ca un copil mic ce plânge îmi pun mâinile la ochii pentru nu a vedea câți de roși și umflați erau de la prea multe plânsete și ploi reci...acesta mă prinde de o mână îndepărtându-mi cu cea lan-tă tot părul care acoperea față ,dând mulți fiori în mine ,nu știam ce o se mai întâmple ce va mai petrece nu vrioam să fiu și mai respinsă decât am fost eram prea rănită pentru o altă scenă ........dar el nu sa lăsat după ce mia dat tot părul la o parte ma privd adânc in ochii apoi doar un sunet sa mai auzit în toată în căpera ''si eu te iubesc'' apoi toată camera s-a micșorat lăsând o tăcere îmensă să prindă ...tăcerea și picăturile cristaline se mai auzeau cum cădeau încăpere în rest nimic nu mai mișca,umită de acțiunea brunetului acesta își apropie buzele cele catifelata de ale mele formând un sărut nevinovat lasân-dumă mască de gestul acesta nu vinea să cred că nu era vis și o realitate dar ori ce ar fi nu vroiam să mă trezesc ori să termine simnțeam cum inimă dansa de fericire pentru moment ma lăsat pentru prima dată ghidată de semntimente ,în care sărutul ce puse ase adânci și a se prelungi........................


THE End

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 14:01

Prima nr1
Nici nu stii cat de mult am vrut sa fiu prima
Si tot nu am aflat numele brunetului angry dar lasa ....
Sa zicem ca sunt mai ingaduitoare de data asta
Imi place ideea dar in continuare ar trebui sa ai mai mare grija cum scrii. Nu ma refer doar la ortografie ci si la estetica . Mai pune si tu punct si virgula cand descrii ceva heh Cel mai mult imi place finalul finalului (cum a sunat asta )
A fost foarte , foarte dragut si chiar am simtit ca iau si eu un pic parte la actiune puppy eyes
A , da ! Cel mai important lucru : Felicitari ! Pentru ca ti-ai finalizat primul fic
Te-am pupat kiss
Sa ma anunti cand vei incepe un nou fic si ce zici de asta :
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/28/images3co.jpg/
Scuze ca plange
Sau de asta
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/341/images19yp.jpg/
Ar putea fi Miki ?(obsesia mea de a gasi imagini care sa semene cu personajele)


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Lun 05 Noi 2012, 15:16

mersi mult ^_^ a hug in love
pacat că s-a terminat sad
dat in final ar trebui ...
da sunt drăguțe fotografile.......
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 19:10

moooorrrrr
de ce s-a terminat? de ce?
sa ma anunti daca pui un alt fic
pwp kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 19:51

Deci m-am gând să terminăm jocu nu-i așa să aflăm odată cum il cheamă pe acest brunet deci voi posta 2 ova rock
OVA 1 povestea nu se termina (Naruto)

Un fulg de nea se vedea cum pica în bătaia vântului pe un covor alb catifelat ce strălucea la vederea lumini de ziceai era făcut din mii si mii de pietricele prețioase ,puțin mai departe observai cu ochiul liber, pe o bancă rece dar bătrână de felul ei, o tânără ce stătea și privea în gol în fața s-a ,avea un păr tare mătăsos dar lung până la spate desfăcut ,lăsat de capul său ,printre firele de păr vei deai doi ochi mari blânzi de felul lor de o culoare căprui ce tot așteptau pe cine va ,dar cine-o fi ,cine o fi acea persoană dar nu durează mult cred că doar 5 minute trecuse că în zare se vedea cum un tânăr tare înalt cu par negru închis rău de zici ce persoană rea poate fi ce răutăți o fi făcut ,ciufulit ca un arici,dar era îmbrăcat cum se cade în haine groase desigur dar decente ,nu ajunge să deschidă gura că și sări la gât tânăra de pe bancă ,se părea că acestea se cunoșteau de mult timp iar relația lor era mult mai mult decât o prietenie pot zic că și formau un cuplu la cum se vedea mai ales sărutările dulci și scurte dar dese ,se citea pe fețele celor doi cât de mult se bucurau că se întâlnise e iată că ajuns so vedem si pe asta ... câte întâmplări hazlie avuse prin câte au trecut,vă mai aduceți aminte că eu una și acum mai vine să râd mai ales cu acea băbuță ori pescuit ,vai Naruto nostru nici de cum nu se va schimba zici că nu vă place de el ,e fiecare diferit și mai bine așa , of cât s-a chinuit cei doi să își înțeleagă sentimentele ,oare ce o mai face Tusanade ori Kiba prietenașu-l nostru ,da acum toți se înțeleg bine ,mai ales Sasuke si Naruto e au si ei momente cam multe dar le au deci......
O da unde rămăse iar să mai vedem ce fac cei doi ,ce mai fac Miki si Brunetul că ai lăsat cam prea mult singurei, se pare că stau din nou pe acea bancă bătrână dar apropiați,amândoi aveau un picment tare roșu pe obraji ,o ce drăguț acum se pot bucura si ei singuri , a dacă tot stau acolo așa de liniști iar să mai povestesc eu ce s-a mai întâmplat de atunci , pai mari așteptări avem cu toți nu-i așa ,vă zic eu după ce sau sărut le mai trebuit încă trei zile ca brunetul și Miki să recunoască că se potrivesc ,fix de ziua ei ,când brunetul îmbrăcat la patru ace a luat-o de mână de Miki și a conduso afară în stradă unde pe toată stradă scria în lumănări mici parfumate MIKI TE IUBESC,atunci în fața ei se vedea cum mici picături cristaline se scurgeau din ochi acesteia ,n-a aștepta și ia sărit la gâtul acestuia de atunci formează un cuplu tare fericit .....Sfarșitul primui ova
Vă mai aștept cu mare drag și al doilea ova

Acum cum a promis termină jocul da
1 Vă mai aduceți aminte ceva am intrebat aici la nr unul dacă nu mergeți să aflați.
2 Aici faceți la fel.
3 zetsu
4 Care e numele de famile a lui Sasuke?
5 Care sensei a fost la echipa 7?
6 Cine e fratele lui sasuke
Iar bonusl meu vă răspund la o întrebare
iar dacă ati răspun corect ,când o să citiți literele de sus în jos va ieși....... hmm..realy? happy2
vă pup si ne vedem a hug in love

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 20:48

1 Sai
2 Uzuamki
3 Zetsu
4 Uchiha
5 Kakashi
6 Itachi
Suzuki
Eu am aflat prima !!! we party !!
Cat ne-ai facut sa asteptam pentru asta
restul pe mess


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-