Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 18:23

deci te omor!!!!!!!!!!!!!!!....................... biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor

te sugrum biciuitor biciuitor biciuitor
de ce nu m-ai anuntat????????
de ce?????????
doua capitole!!!
doua!!!
nu una, ci doua!!!
gata!
m-am suparat pe tine!
pana nu aduci nextu (si sa ma si anunti!!!...) nu mai vorbesc cu tine!
m-am hotarat!
hai cu nextu ca vreau sa vad ce se intampla mai departe la Kiba-kun!


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 20:57

Dar crezi ca pe mine m-a anuntat vreodata?


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 16:50

nici pe tine?
ah!
sa vezi ce-ti fac!
adu nextu ca mor aici pe scaun (de curiozitate de ce o sa se intample si la Kiba-kun) si ma ai pe constiinta!


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 20:11

LUNI sau maine dar mai sigur luni voi pune continuarea si voua doua veți fi primele anunțate promit alt fel să vă am eu pe conștintă ok
scuze dar nu pot sta mult va pup
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 14:12

CAP 7 Întâlnirea cu Kiba.........*_*
Narato.

Pe un drum lung plin de copaci înalți de forma unei umbrelei pentru ploaia cea rece,sau pentru umbra pe timp de vară aici sunt și personajele noastre principale ce mergeau pe drum către Kiba până când..

-Hai s-o facem! ;Brunetul
-Pai nu mi-s sigură,știi mie frică !:Miki
-Nu o să te doară tare,doar puțin la început..:Brunetul
-O să îmi curgă sânge nu-i așa?:Miki
-Pai da ,dar nu mult !:Brunetul
-Deci !:Brunetul
-Bine!:Miki
-Hai că încep!:Brunetul
-Mie frică....ahahaha....!!!!Miki
-Stai liniștită !Brunetul
-Nu mai vreau ...lasă încetează te rog!!!!!!!:Miki
-Stai odată liniștită ..nu te mișca că nu mă pot concentra!!:Brunetul
-O nu cred că curge sânge ....ahahahah!!:Brunetul
-Gata am scos-o ....!!!!:Brunetul
-Serios!!:Miki
-Da, frate atâta văicăreală pentru o așchie de copac mă ce sensibilă ești!!!
-Mersi!!
După ce brunetul ma ajutat să scap de așchia de copac din deget ,iar după un zâmbet copilăros de mulțumire față de brunet,am continuat drumul către Kiba,se făcuse tare cald de plecarea de la acea femeie scorpion ,ce mă făcu să simnt pentru prima dată acel sentiment amar lăsat în suflet plin de gelozie din partea mea ,eu eram doar fericită că brunetul nu mai saliva după baba ,știu că nu e bine cum gândesc dar n-am ce face ,așa sunt eu ,lăsând aceasta de o parte în trecut ,observ un câine alb ca zăpada de parcă toată zăpadă de pe lume ajunsese la el pe timp de vară adopostând-o în blană ,ce se uita mirat la noi ,dând din coadă de parcă era radar ,n-am putut razistra farmecului lui,așa că l-am luat în brațe pentru al ține tare strâns la piept pentru a mi auzi inima cum bate,desigur că brunetul făcu o fața iarăși cu animale de care meru vine-a s-o sparg nu alta ,dar am continuat drumul cu noul nostru prieten ,tot drumul începeam să alint cățelul și să vorbesc cu el de parcă era un pui de om ,brunetul în schimb îl vorbea de rău ,mereu când trăgeam cu ochiul spre el și cățel zicea că trag cu fulgere din ochi unui altuia desigur ca asta e și imaginația mea un pic dar fine se uita urât unul la altul de parcă vorbeau din priviri , dar la un copac la rădăcini ce ieșeau din pământ era un bărbat în toată firea cu un păr tare ciufulit de culoarea scoarței de copac ,cu niște dungi roși trase pe obraz ,acesta părea că adormise acolo , de o dată cățelu sărise de la piept mergând ținctă la el ,acesta se trezise din acel somn de frumusețe ca prințesa adormită ,oare el e kiba cred că el era stau și privesc pe acesta cum nu scotea nici un sunet dar se apropia de noi din ce în ce mai aproape ,lucru că mă uimise cel mai tare a fost că ma luat în brațe ținândumă tare strânsă la piept în timp ce scoatea un sunet dar unu nici nu mai știam pe ce lume sunt dacă o fi pluto sau venus habar na ve-am ......
-O Hinata tot tânără ai rămas,ori cum nu contează tare dor mea fost de tine ,să șții că te iubesc enorm de mult sunt nebun după tine ..te iubesc!!!!!!!!!!!
Brunetul
Nu vinea să cred......continuarea ................
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 15:06

rolling on the floor
Deci tu nu esti normala la cap! rolling on the floor La ce dialog ai pus m-am gandit la rolling on the floor Doamne,nebuno,ma faci sa zic prostii rolling on the floor
Ce fac eu in loc sa-mi termin temele de vacata la mate ca maine imi face diriga capul calendar hmm..realy?
Si Kiba a confundat-o cumva pe Miki cu Hinata?
Cand ai zis de cainele alb m-am gandit la Akamaru
Of!A trebuit sa inceapa scoala asta !
Super capitolul desi cam scurt...in fine esti iertata (MP) dar acum trebuie sa plec pana nu ma vede mama,eventual dau EDIT sau asa ceva la noapte,papa!


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 15:49

ha dar tu la ce teai gândit rolling on the floor
Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 15:55

lol damn! mamă ce început de credeam că chiar o fac evil devil mua ha ha ha ha dar
de fapt e doar o aschie huh? frate asta ma luat prin suprindere


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Thumb3scaryball
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 16:35

serios?
tocmei am citit din greseala un capitol dintr-un fic pervers, si la dialogul tau, m-am gandit la....... mai bine nu zic
hahaha
Kiba-kun?! nebun dupa Hinata?! serios?!
eh!
bine! te-am iertat!
next!


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Sept 2012, 18:04

can\'t see !!! ingrijorat sad Im pare rău dar am început scoala si e tare greu acum ......deci e posibil ca nu mai vineri,sâmbătă sau duminică sa postez un nou capitol.......im pare tare rău sad
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Sept 2012, 18:23

mie imi spui?
inainte stateam cate 5 ore la pc sh acu stau dacat o ora, o ora jumate
e nasol
asa cred k o sa fac sh yo la fic-urile mele
nush


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 16:25

CAP 8 ( descoperirea unui nou rival )


Brunetul

Nu vine-a sa cred cum în fața mea un dobitoc o îmbrățișează pe Miki strângând că o iubește sigur nu o stau aici ca fraierul să privesc cum acesta se dă la Miki ,mă duc cu pași rapizi la acel dobitoc pregătit de un război deoarece aveam de gând să lupt pentru Miki ,dar primul lucru trebuia să-i despart că prea aproape stau unul de altul ,zis și făcut am luat-o pe Miki de mână trăgând-o spre mine eliberând-o de acea îmbrățișare ori cum o sufoca acolo deci am salvato și mia trebui mai acolo să îmi mulțumească că am scăpato de acel dobitoc ,după ce am eliberat-o de acel monstru ,acesta stătea nedumerită pentru un moment ,iar dobitocul se uita lung la mine de parcă aș fi făcut o crimă nu că na-ș fi vrut dar nu puteam face asta în fața lui Miki că atunci ce o fi crede despre mine dar văd cum acesta se apropie de mine cu un zâmbet tare malefic sau idot ori care a fi se potriva cum un pumn în moacă și o buză umflată dar na toate la timpul lor,acesta își baga mâinile în buzunar ca un mafaiot de cartier .
-Auzi tu cine naiba ești ,mă rog?
-Ha ce prost pot să fi dar lasă că n-am chef să vorbesc cu țoși dobitoci de pe lumea asta,hai să mergem !!!
O iau de mână pe Miki care stătea și privea nedumerită ori speriată la toată scena ce se petrecuse și o trag după mine însemn să plecăm dar putea să se întâmple asta nu!! că dobitocul tot dobitoc rămâne orice cea fi ,acesta o prinde și el de o altă mână de a lui miki trăgând-o spre el iar o spre mine .în timp ce ne juram de mama focului pe acolo tot ce trece prin minte......
Miki
Simnțeam cu ambele mâini mi se rup de corp prin o dure tare dureroasă ,eram doar că un ursuleț de pluș dorit de amândoi frații ce trăgeau de mânuțele mici ale ursulețului ba stânga ba în dreapta era doar o luptă tipică fraților pentru jucăria dorită care în final se rupe apoi e aruncată ori reparată dar eu una nu mai puteam fi reparată ,și nici nu așteptam să mi se întâmple asta deoarece mai aveam nevoie de ele ,încep a trage aer mult în piept apoi strig așa de tare de se auzea până și sub pământ de trezeam pe cei morți transformați în zombii ca în orice film horo desigur acestea sau oprit de mă atrage de mâini ,după un minut de atâta tras stânga și în dreapta mă întorc cu fața spre ei,mergând la fiecare cu câte palmă de o simnțeai bine de tot că în urma lor rămânea doar roșeala ca o umbră al palmei mele.
-Auziți eu nu sunt jucăria voastră s-a înteles!!!
-Iar unul la mână eu sunt Miki fiica lui Hinata deci ai greșit persoana ,iar 2 la mână dacă va mai prind că mai mă trageți în halul asta de mine ,jur că vă voi face loc pentru un mormânt pentru fiecare să știi!!!!!!!!
- Poftim tu nu ești Hinata,dar semeni destul de mutl cu ea adică fizic vorbind !!!
-Pai mersi de complet cred ??
-Dacă tu nu ești Hinata iar el nu e Sasuke nu ??
-Nu nu e știi tu e doar fiul lui din păcate pentru toți !!!!
-Atunci cine e tatăl tău sper că nu bufonul acela de Naruto !!
-Pai adevărul e că ...da!!
-Nu!!!!! cum poate Hinata să steie cu acel bufon și să mai aibă o așa frumusețe pe lângă el cu ce oare am greșit să merit asta doamne cu ce !!!!
-Mă rog dacă ați terminat cu drama acesta de telenovelă putem pleca!!!
-Sigur , a da poftim kiba acesta e de la Tsunade ,pa ne mai vedem
-Pa!! sigur no să te las să scapi tu Miki și încă ceva bă ariciule sau ce o fi știi s-a înventat săpunul e ceva mic cu forme diferite ce miroase frumos !!!!!
-Ha tare amuzant mutră de câine!!!
-DA dar măcar blănița mea nu miroase așa urât de omori toate plantele din jurul tău!!
Miki acesta nu o să mai termină discuțea în timp ce tot mergeam acesta striga unul la celălant din ce în ce mai tare doarece distanța era mai mare ...abia aștept să ieși din acestă zonă ........ heh


puppy eyes Im pare rău că n-am dar n-am avut timp și de acea ieșit așa fără înispirație dar următorul capitol o să aibă
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 17:50

hahahaha
și încă ceva bă ariciule sau ce o fi știi s-a înventat săpunul e ceva mic cu forme diferite ce miroase frumos !!!!!
asta mi-a placut mult!
deci pe bune.... e ok
cred k o sa ma apuc sh yo de scris
papa kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 21:46

HAHAHAHA lough
Tare capitolul , multumesc ca m-ai anuntat! happy2
Fraza preferata : ''-Nu!!!!! cum poate Hinata să steie cu acel bufon și să mai aibă o așa frumusețe pe lângă el cu ce oare am greșit să merit asta doamne cu ce !!!!'' in love
Ma bucur ca te-ai gandit sa mai scrii un capitol mai ales cu scoala asta care va incepe iar maine ingrijorat
Ok,papa hi!


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 18:37

ma da totusi
cum il cheama pe brunet?


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 16:49

Narator.
Personajele noastre avu un drum tare lung și obositor mai ales de la atâtea întâlniri cu alte personaje secundare ce făcu să simnte pentru prima dată gelozia dar oare acest lucru l-o fi ajutat la ceva ...hmm..nu se știe poate sau totuși vor fi oare împreună ..e asta mai vedem noi pe la alte capitole mai interesanta până atunci i-a se vedem ce se întâmplă aici ce ziceți pai da cam vorbesc tare mult....deci unde rămăsesem a da, deci drumul era tare lung și obositor dar nici așa de lung în cât să nu ajungă acasă la Tsunade , ajunse acasa la tsunade care îi aștepta cu nerăbdare.
-O miki ce mă bucur că te-ai întors ,în timp ce o îmbrățișa .
-Pai și eu mă bucur !
-Of doamne de parcă sunt băgat într-o film de dramă sau o telenovelă ce nu se mai termină!
-A încă ești în viață ,ce păcat ,dar na dacă tot ești încă viața nu prea mă bucur !!
Brunetul
Se simntea din cuvintele ei și atmosfera pe care o producea cât de mult ținea la mine ,dacă aș fi murit ea era prima persoana ce plângea ,dar nu pentru mine ,si pentru că a murit și nu de tristeţe sau de supărare și de bucurie și prea mutl râs de fericire că sunt sigur că dădea și petrecere pentru moartea mea ,de se bătea pe acolo dor de bucuria de că ma dus ,dar sincer nu prea aștept acea zi ,și dacă va fi să se întâmple ,ea va fi prima persoană pe care o s-o bântui sau mai bine nu că , cine știe ce o să apuce iar eu voi suferi și mai mult dar toate aceste gânduri o fost întrerupte de o ușa trântită în față de către Tsunade,ce abia aștepta să mi se întâmple ceva rău cât de mic a fi ,dar nu mă las așa și încerc să deschid ușa ,dar supriză e încuiată .
-Hei !!
-E vro problemă ?(se auzea vocea lui Tsunade de partea cealantă)
-Da ușa e încuiată !
- Na și care e problema !!
-Ușa e încuiată ,dece e încuiată!!!!!!
-A pai răspunsul e simplu că așa vreau eu !
-Dar dece !!!!!!!(Începând a mă enerva dând cu piciorul în ușa)
- Of câte întrebări poți spune ,pentru că miroși și nu vreau ca săraca miki sa moară din cauza mirosului tău ,dar na dacă gășeți vro problemă să mă anunți pa!!!!!
-Da am găsit este ușa!!!!!!!!
Brunetul
Mă pun pe jos lângă ușa care nu vreo ia să mi se deschide și stau așteptând o minune să mi se întâmple ,dar nimic doar o auzeam pe miki cum vorbea cu Tsunade încercând so convingă să mă lase să întru cred,dar nu durează că aud cum minunea acea pe care o așteptam venise ,că aud în spatele meu că ușa se deschise ,când întorc capul o văd pe Tsunade cum îm toarnă o cantitate mare de apă rece scoasă de la robinet sau habar n-am de unde pe mine ............
(scuze dar sper să vă placă ........... puppy eyes

Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 16:57

deci câte capitole am pierdut din cauza scoli iasa vedem vreo 3 cred ,
ori cum a da unde vreau să ajung bine mă după acel dialog very hot ,apare kiba ,deci pun pariu ca aștea doi se vor bate cândva nu-i așa și incă ceva dece noi băieți suntem așa urâți de femeile mai în vârsta sau mai bine zis brunetul ? huh? what?lol! heh


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Thumb3scaryball
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 17:19

hahahaha
ce tare
mai intai solutia puturoasa, iar acum galeata cu apa
da de la al treilea capitol te tot bat la cap sa-mi spui si mie cum se numeste brunetul (ca doar nu s-ar numi brunet) ca daca nu-mi spui, o sa-mi sara tandara
pune nextul, ca poate o sa strecori numele lui pe acolo
pwp si spor la scris si la idei kiss


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 14:41

Asa deci ,m -am intors !
Ce-i drept mi-a placut dar mai vreau dialog amuzant ca pana acum . Ce zici de fiecare capitol cu cate un dialog micut? Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 2332602154
De ce a trebuit sa inceapa scoala ca next-urile vin asa de incet
In fine mi-a placut si astept next-ul acum fug la teme
papa


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 18:21

Mersi ca va place povestea mea si co cititi a hug
dar corn cu cioacola voi face tot posibilul sa fie din nou dialoguri amuzante,si da din pacate cu inceperea școlii nu mai pot pune decât la o sătămâna câte un capitol nou dar cine știe poate când am ceva liber voi mai posta alt capitol dance2
Multi pupici tuturor care citesc si fac opre frumoase pentru noi,sunteti cei mai minunati ne mai vedem rock hi!
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 16:21

^_^ salut deci in concluzie se pare ca capitolul 9 apoi altele .....pe drum cred ca pe total vor fi doar 12 .......dar eu ma gandeam si la un sezon 2 dar asta e prea mutl .cine stie poate nu va place si atunci n-am dece sa continui dar lasam vorba..............


CAp 9 (oare ce ar trebui sa fac)

MIki vad cum Tsunade îi toarnă saracului baiat o cantitate destul de rece de apă pe capul acestuia ,sigur ca nu aveam habar ca asta se va intâmpla ,dar cred ca era un lucru bun cred,adică acum nu mai mirosea așa de tare de acea substanță verde ,mă duc repede la locul faptei ,iar acolo ce era să fie decât o ceartă între cei doi ,tot am încercat să vorbesc cu ei dar fără suces ,de parcă eram înivizibilă ,degeaba chiar dacă strigam la ei tot nu mergea ,ce puteam să fac era doar să iau un scaun ,sa mă așez confortabil în el și să privesc cearta dintre cei doi ,trecuse cred că oră jumate că mai a mai ațipit în timp ce priveam cum se ceartă ,dar într-un final au renunțat la ceartă spre bucuria mea doarece dacă mai stăteam așa îm amorțea tot corpul , mă duc spre brunet care intrase ca tunetul în casă ,ca Tsunade se duse în sat lasând câțiva copaci în drumul ei lăsați pe jos , mă îndrept spre brunet care se puse în patul meu ,cu siguranța în seara asta vom face câteva reguli doarece patul acela e al meu si punct ,si cu o voce mai scăzută și o privire nevinovată doarece chiar eram de data acesta nevinovată ,că nu eu am turnat apă pe el și Tsunade deci....
-Ești bine?(Miki) privind spre el ...
-Da ,nu se vede pe fata mea cât de ferricit sunt !!(brunetul)
-Hei eu te am întrebat frumos ,nu trebuie să strigi la mine ,să ști că nu sunt surdă încă !
-Bine hai pa , dispari că n-am chef de tine !!!!!!
-Hrrr!
-Pisicuți-o calmeazăte că nu suntem la grădina zologică!
-Bine fund de babuin ce ești !!!!!
-poftim!!!!
-Ce nu mai auzi bine.?...
-Gata ma enervat până aici !!
-Vai ce o să im faci ,ar trebui să fug sau să chem polițea sau nu mai bine chem salvarea să te aducă la azilul de nebuni!!
-eu unul.....
-ce mă rog?
MIKI
Eram tare nervoasă meru când vroiam să încerc să discut frumos cu el nu se putea ,și chiar mă săturase că el meru să îmi strice buna dispoziție ,dece nu puteam discuta și noi normal de până acum ,a da pentru că noi n-am discutat niciodată tot acest timp când eram la liceu că mă ignora ,văd cum acesta se ridică de pe pat cu o fața tare iritantă si fără o ezitare mă prinde de închietura mâini , dar nu mam lasat mai prejos și cu prima ocazie care sa evit fix atunci când încerca să țină acel discur de bad boy ,iar inima bătea tare ,i-am călcat cât de tare piciorul lăsând să înjure să facă mutre ,nu stiu dece am făcut asta poate era doar partea rea din mine care puse stăpânire dar chiar nu vroiam să rănesc chiar dacă de data acesta a fost intenționat,ma dus afară să văd dacă mai vine Tsunade că cerul deja se întunecase puțin ,stau și privesc cu sufletul la gură așteptând să vină lăsând ca toate gândurile să îmi zboară iar tristețea să mă cuprindă ,deseori plângeam fără să vreau din cauza vieți mele sau sentimentele care puse stăpânire pe inima mea firavă ,știu ca toați oameni plâng la un momendat dar eu o făceam prea des ,mai știu că nu sunt sigura care o face și sunt alți cu probleme mai mari în viată decât ale mele ,știu car trebui mai bine să mă bucur de familea mea ,pe care o am bună rea e a mea mi tare egoistă dar nu știu dece continui să plâng,simnt cu o mână groază mă prinde de mână ,întorcând du-mă la 180 de grade adică spre acea persoană care era nimeni altcineva decât brunetul sau nu?
^_^ e cam plitisitor dar asta e măcar miadat silința să fac !


Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 20:09

PRIMA!!!... nr1
in sfarsit lough
so... this capitol is very very boring
scz, insa dialogul e putin cam sec fata de datile trecute.
in rest, n-am nimic de comentat, decat asta: ORTOGRAFIA SI PUNCTUATIA!!!...
so, cu alte concluzii.... NEXT happy2 (si ce ti-am zis eu de la cap 3 incoa'?)


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 20:13

A doua!

,,fund de babuin '' rolling on the floor

Te ti de cuvand in legatura cu dialogul , asta apreciez eu foarte mult la persoane

Deci zici ca va avea doar 12 capitole ... Ce s-a intamplat?Scoala iti taie cheful de scris?

Mi-ar placea sa faci si sezonul 2 .

Desi se zice ca ce e prea mult strica ( bine asta e mai mult cazul meu ) cred ca la tine ar fi ,, Nimic din ce e frumos nu tine la infinit ''

E ficul tau si tu decizi ce vei face . Atata timp cat nu il ucizi pe brunet cum Sakuinotora l-a ucis pe Kiba (nu voi uita asta ) si cum eu l-am ucis pe Andrew (acum imi dau seama ca am facut si eu crima de personaj fictiv lough dar macar eu am vrut sa-l readuc la viata dar asta este alta poveste )

Stii ce ar fi tare ? Ca la final sa ne spui si noua cum il cheama pe brunet !

Ok , cam atat am avut de spus pentru moment . Ne citim la capitolul 10 ! Te-am pupat kiss



Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 21:03

hei!
ce ai cu mine?! asa parea mai interesant, si in plus, o sa fac ca sfarsitul meu sa fie bun!
si u ai facut crima de pers fictiv, asa ca... ne!
in sfarsit, cineva care tine u mn in legatura u numele brunetului!
hai pa ca mai am niste treaba u niste animeuri


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 21:29

Da , da tu ai treaba cu Vampire Knight lough

Pai normal ca vreau sa aflu cum il cheama !

Apropo , acum te-ai gasit sa-i spui si tu de ortografie si punctuatie ? Ce-ai facut celelalte 8 capitole ?

Si nu te lua de Andrew ! Ca si asa era sa ma omoare Ichigo pentru ce am facut lough

M-am transformat intr-o ''soacra'' dap !

Te-am pupat kiss


Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea nu se termina ( Naruto )   Povestea nu se termina ( Naruto ) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Povestea nu se termina ( Naruto )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-