Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Va place ficul?
Nu , pierdere de timp >:)
What is that word: "Love"?(16+) I_vote_lcap0%What is that word: "Love"?(16+) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
E bunicel...
What is that word: "Love"?(16+) I_vote_lcap8%What is that word: "Love"?(16+) I_vote_rcap
 8% [ 3 ]
E interesant , ne lasi in suspans? Next.
What is that word: "Love"?(16+) I_vote_lcap92%What is that word: "Love"?(16+) I_vote_rcap
 92% [ 33 ]
Total voturi : 36
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mar 12 Iun 2012, 23:51

What is that word : „Love”?

I’ll never understand this word: love , it don’t have a sens and I’ll never use for someone .

Chapter I:

„Acest cuvant , „iubire” are vreun sens?

La mine este nul , viata si fericirea mea s-au dus pe apa zambetei cand El a aparut in viata mea. Aveam doar 10 ani , doar 10 si totusi nu am de ce sa il invinovatesc. El avea 13 , fratele meu vitrg care fusese adoptat fiindca ramasese orfan , parinti lui fiind ucisi de catre cineva.

Incepuse cu atingerile timide , urmate de mangaierile insistente , saruturi pe obraz , buze , gat sau tot mai jos .

Iar la 12 ani deja imi pierdusem virginitatea , devenise o obisnuinta , o obsesie , chinuirea sau placerea mea.. la 14 ani ma consideram o usuratica si vroiam sa ma sinucid , dar neavand curajul sa sar de la balconul camerei mele am ramas in viata curda pe care o duc.

Sentimentele mele nu contau , am asa ceva?

Toate care le aveam au disparut din mine atunci cand adevaratul meu frate , pe care il iubeam din toata inima , Yukio , murise fulgerator intr-un accident de masina.

Parinti mei nu stiu , el nu stia , nimeni nu stie ce imi face roscatul . Nu aveam curaj , aveam curaj sau nu vroiam?

Atunci ma apucasem de baut , fumat sau chiar sa ma droghez pe ascuns. Nu imi pasa cum mai aratam , aceea stare de euforie care ma inconjura mereu imi aducea o fericire falsa in portii mici , imi placea ce e adevarat.
In momentul de fata , hainele imi sunt rupte cu brutalitate , mainile imi sunt legate deasupra capului de un pat cu o franghie.

Nu este asa zisul meu frate ci acum urmeaza sa fiu violata , dar nu ma impotrivesc , si asa viata mea este un mare ra****.

Saruturile ii erau brutale , trecuse la gat pe unde mai strecurase muscaturi agresive , simtind cum firicele de sange se prelungeau pe gatul meu alb asemeni primei zapezi.

Se oprise pentru o clipa , ridicandu-se si dadandu-si bretonul blond de pe fata , putand astfel sa-i vad ambii ochii albastri.

Zambise pervers in timp ce isi trecuse mana prin parul sau uitandu-se pofticios la bustul meu care imi era acoperit doar de cateva fasii ce au fost , adineauri , hainele mele.

In momentul in care el sa inceapa sa isi azvarle fata in pieptul meu generos , fara intentie mici gemete de nici eu nu stiu de ce , imi ieseau fara sa vreau pe gura. Usa se tranti-se violent de perete , lumina de acolo acaparand intunericul in aceasta camera. Diedara , numele blondului , se daduse rapede de pe pat. In fata usi erau 4 sileuete cunoscute , sau chiar 5.

-Mi-ai promis-o de mult timp , am tot dreptul! Tipa blondul , una dintre siluete inainte catre el , Dei dandu-se in spate. In urmatoarea clipa aceel cineva care nu era nimeni altul decat fratele meu , Gaara , il luase la bataie. Unul dintre ceilalti se indrepta-se catre mine , se aseza pe pat intrebandu-ma bland daca sunt bine.

Cunosteam aceasta „blanzitate” de care dadea dovada , mai ales ca privirea lui ramase atintita asupra bustului meu. Dau aprobator din cap , incepand sa ma dezlege.

-Gaara usor ca ai sa il omori , era vocea cunoscuta al lui Yahiko , fratele blondului de Naruto care ma dezlegase. Isi dadu-se hanoracul portocaliu cu negru jos si mi-l imanase sa il imbrac , eram mai mult goala decat imbracata .

Dupa ce isi terminase-ra baieti „afacerile” cu Dei , Gaara intrase in masina , eu stand pe scaunul soferului. Se indreptase catre urechea mea , soptindu-mi ceva : „Nu uita Sakura , tu imi apartii doar mie , si chiar cu sau fara voia tu nu vei lasa pe nimeni altcineva sa te atinga”.

Ma trata ca o proprietenate , dar eu ridicasem demult ziduri si capcane impenetrabile catre inima mea , sentimentele nu mai exista. Nu imi mai pasa de nimic , nici daca sunt o usuratica fiindca sunt a lui si oricine indrazneste sa spuna asta despre mine , ajunge ca ultimul care a indraznit , impuscat si aruncat in P
acific.”
Deci nu pot sa nu scriu ideea asta chiar daca nextul Dumnezeu stie cand il pun , daca am al 8-lea ce stica al 9-lea? Am cateva pt lista de finalizate deci , sper ca v-a placut , bye:*


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 14 Iun 2012, 19:46, editata de 6 ori
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 13 Iun 2012, 00:21

Nuu..Cum ? Sa terminat..
E super ideea imi place mult..
Decii e genial..
Sa aduci continuarea repede.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 13 Iun 2012, 20:23

nu va place ficul? sad sa imi spuna cineva ca sa il inchid sa nu bantuie degeaba pe aici...,
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 13 Iun 2012, 20:36

Iubire mea ,
M-ai marcat . Ficul asta e absolut fantastic , uimitor , uluitor . Deci sincer sunt uluita de cata imaginatie ai . Il iubesc .
Sincer am sa stau cu sufletul la gura pana aduci next .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 13 Iun 2012, 21:36

heiii. Wow. Daca imi vezi figura sigur razi de mine. Satu cu gura 2 metri in pamant incercand sa imi dau seama ce se petrece. nu imi vine sa cred prin ce a trecut Sakura si prin ce v-a trece. Chiar vreau next-ul! Cum sa nu ne placa. Mie una imi place muuult de tot. Daca aduci next0ul sper sa ma anunti. Ideea este originala, adica nu am mai intalnit-o pana acum si m-a luat prin surprindere. Descrierea ... Ce sa zic? Mi-a placut! Next!!!
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 13 Iun 2012, 21:58

Da si acum cu o mare rusine apar eu. Sincer, imi e rusine sa scriu! sad Imi pare asa rau ca nu am mai trecut pe aici,mint, imi pare foarte foarte rau. Imi place ideea ta , ca de obicei. happy Sa vezi ce bataie iti dau eu tie daca inchizi fic-ul nervi! Ce sa mai zic...daca pui next-ul poate ma anunti si pe mine chiar daca nu tin pasul pana la urma le citesc , promit! happy Si iar, imi pare forte rau!
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 10:26

Si inca un fic de la scriitoarea noastra Max apare ... O sa incerc sa imi spun comu intr-un mic reportaj :
-Max, tu esti nebuna ? Ai 9 ficuri... 9!!!!
-Si ce e cu asta ? Imi place la nebunie sa scriu si, in plus, nu privi asa lucrurile..
-Da cu sa le privesc ?
-Il stii pe Kyuubi ? Demonul cu 9 cozi din interiorul lui NAru ?
-DA ! Cum sa nu il stiu ? waiting
- Pai eu am 9 ficuri, cate cozi are el... Un fic pentru fiecare coada happy
-Tot acelasi lucru e pentru mine :-j -.-"
-Dar ce parere ai despre fic ? Il inchid ?
-Cum sa faci o asemenea prostie ? waiting Fiecare fic al tau este original in felul lui ... Asta este un fic plin de sentimente, iar prin ceea ce trece Saku este pur si simplu de nedescris.. bne dar tu ai facut-o si ti-a iesit la perfectie in love
-Mersi de incredere ... Acum continui ficul... Pentru ca daca nu, ajung si eu in Pacific ...
-Asa e dap ! Deci adu nextu repede si sa fie unul fooooooooaaaaarrrrttttteeee lung happy2
Deci sa continui ficu ca e grenial kiss
Teo a hug kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 11:01

Chapter II:

„Restul drumului liniste , intre noi nu exista cuvinte gen „salut” sau „ce faci” , numai daca incepe el conversatia fiindca , doar singurul sentiment pe care il port pentru el este , ura.

Oprise masina , iar ca un ’gentelman’ imi deschise portiera ca de obicei . Acest gest pentru mine nu semnifica absolut nimic , pare un om bun , un inger , dar dupa cum stie toata lumea cred , „aparentele inseala”. Inger impletit cu drac..

Imi analiza-se atent mainile , parca citindu-se tristetea din privirea lui . A incercat mereu sa nu ma implice in „afacirile” sale de familie , Subaku ..., nu stiu mai multe detalii despre ’familia Subaku’ care a intemeiat mafia din New York , Suna.

Ma condu-se pana in fata usei apartamenului ceea ce nu era necesar sa faca , isi intoarse privirea catre mine , fixandu-ma:

-Ai grija de tine , nu ii permite cuiva sa puna mana pe tine , voi veni maine sa te duc la scoala , spuse el dupa ce ma sarutase scurt , pleca. El locuia de doi ani singur , intr-o apartament cam la 25-30 km de aici. Dupa terminarea liceului , el are degand sa ma ia sub „protectia” lui. Nu era destul ca o face cu mine odata la 2 zile , ultimele luni fiind chiar mai rar , dar nu ma intereseaza. Eu asi vrea sa fac facultatea , dar notele mele sunt absolut nule , nu imi vor fi bune pentru bac.

Din cauza faptului ca , la ore eu nu sunt atenta , chiulesc la vreo 5 din 6 , sau chiar nu mai fac marele efort sa fiu prezenta la scoala , stau pe la vreo crasma si ma droghez ca nebuna.

Lumina era aprinsa , deci menajerele inca nu au plecat , ma asteptau „ingrijorate” pe mine , ma analizau , Orihime , Virgo si Miranda , Orhime fiind o morcoveata cu ochii caprui , Virgo are parul asemeni mie , roz dar inclinat spre violet cu ochii negri si Miranda , o satena cu ochii de o nunata rosie si pamantie.

Pe scurt , toate trei ma enerveaza fiindca ascults orbeste ordinele parintilor mei care sunt plecati in Japonia de vreo 6 ani , neobservand cat de bine a devenit Gaara un ’afacerist’ desavarsit , capul familiei sale , mafia.

Dupa micile „predici” venite din partea celor trei , sunt lasata in pace , ele uitandu-se insistent la mine , asteptandu-mi raspunsul , cred ca ei se asteapta sa spun ditamai discursul.

-Si de asta nu mai pot dormi eu noaptea , ca vin parinti mei acasa si ma gasesc o (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) , la asta v-ati referit , pe mine ma doare fix undeva de ce vor crede ei sau ce va crede lumea , galaxia , Dumnezeu , Buda si restu .

Le-am oferit discrusul , mai vor sa ma cheme , pot trancani pana maine decat „imi pasa” mie de toate lucrurile. Ca de obicei , ele nu au mai zis nimic ci doar au mormait „o seara buna” , bre , e noapte deja. Eu am luat preacunoscutul drum catre baie , unde imi pregatisem apa , aruncand la gunoi ‚hainele’ sau toalele care le mai aveam pe mine , si hanoracul blondului l-am lasat pe ghiuveta.

Cada care mai mult este un jacuzzi era plina cu spume rozalii , simtindu-se de la cativa metri mirosul de capsuni si cirese . Lasasem prosopul cu care ma invalisem langa el , si ca de obicei , am stat uitandu-ma in gol catre fereastra , de unde puteam vedea foarte bine orasul. Daca ma apuc de calculat , ghicesc si blocul roscatului.

Cam o ora de rasfat , decid si eu sa ies din apa luand prospoul din matase alba , infasurandu-ma cu el.

Nici dreptul la vise nu mai am , avand un groaznic cosmar in care infatisa atunci cand aveam 15 ani iar Gaara era nervos ..foarte nervos.

Aceel animal in calduri care , isi revarsa-se nervi asupra mea cu violenta , violata timp de ceva timp , batuta chiar si fara motiv , cum sa nu ma apuc eu de la alcool la droguri?

Ma trezesc tipand , incerc sa ma calmez , toata transpiram din cauza aceelui cosmar si gandul ca el inca imi mai face de astea dar fara violenta , cine stie pana cand. Priveam incontinu aceele ceasului care , se miscau foarte greoi , eram doar la ele atenta , neputand sa dorm. Cu greu imi dadeam seama ca ora este 10 , iar eu am intarziat la scoala.

Pana la 11 ajunsesem ,imbracata in uniforma scolii pentru prima data in semetrul aceesta , alcatuita dintr-o fusta micuta , neagra. O camasa si un palton dragut tot negru , colegii se uitau la mine , fiecare susotind barfe care mai de care mai ciudate. Eram atenta ca de obicei , la nimic!

Prinsa in gandurile mele , intrebandu-ma daca Gaara imi va face azi aceelasi zile de cosmar sau daca nu. Nici nu imi dadusem seama ca ora incepuse de ceva timp , un zgomot asurzitor provenit de la banca mea , imi intorc capul plictisita catre aceel zgomot , ca de obicei zicand un mic „aa?”.

Profesorul Orochimaru era rosu de furie , imi facu semn sa ies la tabla sa rezolv ecuatia. Ma uitam ca mata in calendar , numere cifre , ce treaba are engleza cu mate? Imi intorc privirea catre profu care sta cu pixu la mine la catalog , din clipa in clipa parca , vreind sa imi toarne un patru mare si lat.

-O rezolvi sau iti dau eu un motiv , sa adaug un pescarus la mobila ta , spuse nervos , ochii lui verzi ca de sarpe ma incolteau . Oftez si ma mai uit odata la ecuatie , las creta pe catedra si ma intorc la locul meu , colegii uitandu-se la mine , astia nu au televizor acasa?

-Raspunsul este -4<0 , profu ramase uimit de raspunsul meu care era corect , o sa ma mai frece mult timp la cap?”

POV by Uchiha:

-Uchiha , te cheama sefu , ma striga din spate Kiba , ce ar putea vrea Gaara? Sper ca „sorasa” nu e aici fiindca nu o suport sa o vad , atat de indiferenta , inocenta si fragila , cu aceel corp de felina.. Sasuke cred ca vrei sa inoti cu pesti.

In gandurile mele nu am observat ca ajunsesem de ceva timp in biroul roscatului , din sediul princilal , care are ca acoperire un sediu.

-Sasuke , stiu ca ti-am zis ca trebuie sa te duci tu special in San Francisco dar lucrurile s-au schimbat si sunt silit sa ma duc in persoana acolo . Se ridicase de pe scaun si se uita prin fereasra mare a etajului de unde se putea vedea chair bine apartamentul Sakurei.
-Stii ca tu esti mana mea dreapta si unul dintre putini in care am incredere deplina , cat timp sunt plecat vreau ca Sakura sa stea cu tine , nu pot permite ca altvineva sa incerce sa puna mana pe ea si pe corpul ei , intelegi nu?

Aici ma blocasem , eu nu pot sa o vad nici macar cand sefu o aduce aici , dar mite sa stea cu mine vreo 2 saptamani. Pana la urma Gaara este prietenul meu cel mai bun si nu vreau sa ii fac asta , nu pot recunoaste pentru nimeni ca eu sunt indragostit de ea.

Se pare ca astazi pleca , lasand sediul pe mana mea si al lui Naruto , Sasuke comporta-te ca la fel cu toate celelalte . Asta e singura solutie pe care o pot gasi , dar nu cred ca va fi o problema , dar trebuie sa o tin departe de dr
oguri.”
Daca imi ofera timpu sansa o sa aduc nextul repede , dar cum am senzatia ca mama ma pandeste cu un cutit in mana pt ca nu invat , sar putea ca pe 27 sau 28 , vad eu , Sa ne :*
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 12:03

Hey! Imi place mult, sper sa ma anunti si pe mine de next, daca vrei...
Gaara, Gaara ce iti fac eu Gaara, nu te mai recunosti...
Sakura, sta?
Adica putea sa cumpere otrava sa ii dea sa bea achid sulfuric...
Mda, ganduri negre, ganduri negre...
Ma abtin, decomandata...
P.S : Prima!
What is that word: "Love"?(16+) 348112
Apropo nu mai scrie cu ce fond scrii, dauneaza esteticii mi se pare ca se vede urat incearca sa scrii cu times new roman sau verdana.
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 12:35

Foarte fromos!
Astept next.
Sper sa-l pui repede
Pupici si spor la scris dap !
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 14:54

HA LAM CITIT LA TIMP!HA!MA SIMT MANDRA! HA! :>happy :>happy Uite ca nam intarziat 2000miliarde de ani ca de obicei si am ajuns destul de repede. Imi place capitolul si sunt curioasa ce o sa faca Sasuke cu Sakura cat o sa fie plecat Gaara puppy eyes Nu e nici o problema,toti am trecut prin minunatele examene din clasa a 8-a (majoritatea) asa ca te intelegem , conteaza mai mult la ce liceu ajungi decat un fic kiss
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 16:24

Hellau, my darling a hug
Hmm, pot spune ca m-a atras titlul fic-ului. Imi place cum ai inceput, oarecum. Speram sa nu fii atat de directa cu detaliile vietii ei. Actiunea ai grabit-o si speram sa incerci sa dezvolti descrierea sentimentala in primul capitol, mai ales la faza cu violul.
Ideea nu e chiar tocmai originala, dar imi place cum ideiile tale isi contureaza pas cu pas un drum diferit de alte fic-uri.
Cat despre ultimul capitol huh? Chiar mi-a placut, sunt curioasa sa vadce se va intampla in cele doua saptamani. Oh God, presimt multe lough Astept next-ul a hug
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:10

Draga mea ,
De ce nu mai anuntat ?
Eu care sunt un fan urias al ficurilor tale . Sper ca data viitoare sa ma anunti waiting
Deci nu pot sa cred cum se comporta Gaara . Nu-mi place . Daca vin acolo , ii trantesc 2 palme de zboara .
Sincer mi-e mila pentru Saku , dar si pentru Sasu . Mi-e mila de amandoi .
Sincer sunt curioasa ce o sa se intample , asa ca adu next repede ca nu doar mama ta o stea cu cutitul dupa tine . Glumesc sti asta , dar tot vreau next .
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:51

frate gaara ori are praf in loc de creer ori nu are nimic cred ca mai degraba praf bietu sasuke tb sa stea cu ea 2 sap ii plpiteaza bietului inima cum zicea o baba face draqu infract :)) astept nextul sa ma anunti si pe mn cand il pui
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mar 19 Iun 2012, 23:55

Chapter III:

POV by Sakura:

-Sakura , mereu zici ca nu te poti descurca la scoala si nu stii ce vei face la bac si nici ca nu te intereseaza dar tu ai facut aceel exercitiu asa de repede ziicand doar raspunsu direct , pe cine vrei sa pacalesti? Ma freaca la cap de cand am iesit din clasa Itachi.. a da , am zis parca nu am nici un prieten la scoala ..pai am mintit , ce sa ii fac ...obisnuinta.

Ii zic doar sa ma lase in pace , lasandu-l cu ochii in soare grabindu-ma sa nu vina Gaara sa ma ia de la scoala fiindca azi trebuie sa primesc „coletul fericiri”.

Deci iara va veni plaoia , pentru orasul lumini New Yorkul este cateodata foarte deprimant , aproape a-si crede ca vrea sa ma inteleaga dar nimeni nu va reusi asta vreodata mai ales cum sunt fetele , toate vor ceea ce se afla in pantaloni baietilor mai putin eu , fiindca asi prefera sa mor dar ...nu prea pot. Iar baieti toti vor corpul femeilor , cele doua sexe se aseamana mai mult decat crede toata lumea , sunt diferiti dar vor aceelasi lucru.

Strazile pe care am apucat sunt pustii si intunecoase , diferse mirosuri ale gunoiaelor ... parfumul lor dezgustator se simte peste tot , pe ici pe colo se mai afla mini grupuri de „golani” , oameni vagabonzi sau chiar femei ieftine ca sa nu ma exprim altfel.

Am ajuns la puctul de intalnire , o cladire parasita ca toate de altfel cu geamuri rosii , acolo ma astepta el ca de obicei. Eu cu ghiozdanul si cu banii pe care trebuie sa ii dau , ma saluta ca deobicei incercand sa porneasca o conversatie intre noi dar ii zic ca de obicei sa treaca la subiect cu pachetul meu. Ma prinse brutal de talie si in acelasi timp ma fixa-se pe peretele cladiri. Tipul nu era chiar had , avea parul saten si ochii de un negru superb dar nu imi placu-se niciodata ca de exemplu... nu imi place nimeni. Incepu-se sa ma sarute brutal pe gat , mangaindu-mi spatele senzual.

Mici gemete datorita muscaturilor frecvente pe gatul meu imi iesiau fara sa vreau pe gura innebunindu-l si mai tare , din clipa in clipa are sa ma violeze dar un sunet de pasi sparse linistea mormantala de pe aceste strazi pustii. Nu imi pasa deloc dar asa as fi zis fiindca Ghy zburase la vreo 5 metri departare de aici aceel cineva care il lovise era un prieten de al lui fratele meu , nu imi amintesc cum il cheama si nu imi pasa doar ce cauta aici? Se indrepta catre mine si imi dadu-se o palma care ma dezechilibra-se , cazand si dand cu capul de betonul mizerabil de pe jos .. pierzandu-mi cunostinta.”

POV by Sasuke:

„ La naiba ca nu aveam degand sa isi piarda cunostinta , am luat-o in brate vazand ca capul ei sangera , parca era un rau rosiatic ce se alungea asupra chipului ei angelic. Ignorand orice persoana din jurul meu , ma grabisem cu ea in brate catre masina unde , fratele meu mai mic Itachi incepuse sa ma intrebe ce cauta Sakura aici si de ce sangereaza.

In urmatoarele 10 minute eram la spital asteptand din clipa in clipa ca doctorul sa iasa din salonul ei. Eram foarte ingrijorat iar daca Gaara afla ca eu i-am cauzat aceea rana sunt mort .

-Frate.. de cand o cunosti pe Sakura? Ma intreba-se Itachi , el este fratele meu mai mic cu cativa ani , aproximativ cu 3 . Originali suntem din Japonia , parinti mei nestiind ca lucrez pentru un conducator al mafiei Suna din New York sau ce probleme imi poate aduce sluja daca o pot numi asa.

-Pai este sora sefului meu , am zis repede sperand ca el sa nu inteleaga si sa renunte la gandu sa rescrie in mine ce am zis. Vroiind sa zica ceva a deschis gura dar in aceel moment doctorul iesise din salon cu o fata plouata , doar nu s-a intamplat ceva grav?

-Care este „preafericitul” tata , intreba-se doctorul nervos , cum? Se refera la tatal ei sau ca ea este insarcinata? Imi explica-se doctorul cateva chestii intelgand ca ea sigur a ramas insarcinata cu Gaara in 4 saptamani.
Il sunasem pe sef care nu era prea fericit de ceea ce a auzit iar masura pe care a luat-o ma uimit si pe mine , asta chiar nu are inima nu?

Nu vroiam sa ii fac asta Sakurei dar era un ordin... ma tem ca o va marca pe viata iar eu nu vreau asta , a fost externata tot azi din spital ducand-o acasa . Cumva am reuisit sa ii fac planuri lui Itachi si dandu-le liber celor doua menajere , un lucru e sigur : Gaara nu vrea sa devina tata de ma pune pe mine sa o violez pe ea.. ceea ce chiar o fi adevarat. Sakura imi pare rau!

Era tacuta ca deobicei nezicand nimic , oftase la gandul ca este ordinul fratelui ei sa stea cu mine in rest nu se planse de nimic.
Eram doar eu cu ea , inima ca deobicei imi batea mai sa imi iasa din piept , trebuie sa o fac... nu vreau dar trebuie.

Pentru prima data o sarutasem , avea niste buze deosebit de moi si catifelate , am adancit sarutul ea raspunaznu-mi. In urmatoarea clipa o tineam strans de talie pe canapeaua din living , nu se impotrivea ceea ce era ciudat. Asa a facut mereu? Ii rupsem cu brutalitate rochia neagra pe care o purta , ramanand in lenjerie intima.. burtica deja era un pic vizibila , imi pare rau zic pentru a mia oara dar chiar imi pare.
O urma de frica ii aparuse pe chip , deci stia ce am degand sa fac .

Cand vine vorba de astfel de lucruri toti ne grabim , mai ales viteza pe care o posedam. Acum eram amandoi nud , facand miscari cat mai rapida iar sunetele produse de ea... gemetele ma inebuneau dea-dreptul dar trebuie sa tin minte ca el mi-a ordonat asta. Imi impolora sa ma opresc dar normal ca nu o ascultam , terminasem luandu-mi hainele si lasand-o ac
olo cu gandurile ei.”


Ultima editare efectuata de catre Max in Mier 20 Iun 2012, 13:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 20 Iun 2012, 00:04

ce ziceam ssi mai demult gaara nu are nici macar praf in capul ala dragut al lui e goool ar tb sa-l foloseasca c p un cos de fructe macar iar da o ocupatie nu de alta si sasuke iti pare rau dar ti-a si placut sa nu comentezi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 20 Iun 2012, 09:21

Deci debea acum apuc sa iti dau com. Imi place esenta ficului dar sunt unele personaje care ma dezgusta. Cine? Gaara. Acum pe bune, cat de nesuferit sa fi sa faci asa ceva? Nu are inima?! Sakura trebuie sa lupte!! Daca a ramas insarcinata putea macar sa faca avort nu sa fie chinuita. Off, ce minte are roscatu ala dar mai ales Sasuke ca k-a ascultat. Te rog sa ne aduci next-ul mai repede pentru ca morr de curiozitate.
Spor la scis si multa imaginatie!
P.s: Poti sa imi dai id-ul tau de mess pentru ca vreau sa vad ce idei ai pentru urmatorul capitol. Nu mai rezist!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 20 Iun 2012, 11:59

Hellau. my darling a hug
Nu pot sa cred ce nesimtit poate fi Sasuke. Eu in locul lui faceam orice ca Sakura sa fie fericita, nu sa urmez ordinile unui cretin violator. Of of of, Sasuke ma dezamagesti, dragul meu.
Oricum, capitolul mi-a placut. Ai cateva greselute, nu foarte multe.
Hmm, e ironic de ciudat ca Itachi e mai mic ca Sasuke, defapt e original. Anyway, imi place cum continui povestea, dar incearca sa descrii mai mult sentimentele personajelor, in special pe cele ale Sakurei. So bafta in continuare a hug
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 20 Iun 2012, 16:40

Hey, Max... imi place foarte mult ficul tau, asi zice ca este chiar pe placul meu. Auzi la Garra sa il puna pe brunet, care pe cuv meu are cap de blond, sa o violeza... Intru in fic si il bat biciuitor sa vada si el cum e ssa fi ranit
Imi place, Imi place, Imi place... sa ma anunti la next... Please: in love
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Mier 20 Iun 2012, 19:26

Tare oh my god !!! Super tare like michael jackson Cand aduci next? Deci pur si simplu mai lasat fara cuvinte. lol damn! Iti ador ficul e super tare:X: Hai cu next love Hai cu next .. ..  .. Hai cu next:pls: Hai cu next dance2
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 21 Iun 2012, 12:20

Max, nu ne m-ai lasa asa in susupans, ce vrei sa te capacesc... las' ca am avut eu hac de cojocul tau:)): pune capitoul m-ai repede ca te spanzur, rolling on the floor
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 21 Iun 2012, 19:41

Aleluia si Amin ! Scrieti pe un perete ... am reusit sa citesc capitolele pe care sa scrieti ca sunt la zi cu What is that word : Love ?. Mai raman restu lough
Capitolele sunt foarte bune si evolutia ta e remarcabila in love
Sasuke , boule ! Copil provenit dintr-o siringa ! Crescut in incubator ! si copac ce esti ! Cum ai putut face asa ceva lui Saku ?! SI mai pretinzi ca esti indragostit de ea ? Penru asta te leg de maini si de picioare pe o cruce si te ung cu pate de porc si il pun pe catelul meu sa te linga pana crapi de ras ... Te avertizez ! Gandila de mori ! (experiennta asta ce face din om lough )
Stai si tu Gaara ca nu scapi ! Tu esti mai copac ca el ! Hei ! vreau sa te anunt ca nu mai suntem in 1800 ci suntem in secolul xxi ! Si poti gasi la orice farmacie p**********e !! Nu stiu sa iti spun pretu ca nu sunt in domeniu dar pentru un sef de mafie din NY iti poti permite un pachet de asa ceva ...
Iar tu Max ... Sa sti ca nu scapi de mine nici daca vrei asa ca aduci nextu...... dar dupa examene yeah app de examene, bafta multa kiss
Teo a hug
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 21 Iun 2012, 20:00

Suuper ficul...biata Sakura....adu repede nextu :X:X
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 21 Iun 2012, 23:56

Chapter IV:

POV by Sakura:

„Sange... aceest lichid esential vieti , presupunerea mea era corect , sunt.. nu , mai bine zis era insarcinata cu fratele meu. Poate ca era el dar ma gandisem la un nume , acum chiar daca nu a avut sansa la viata il numesc sau o numesc Yui . Pe cine sa intreb fiindca stiu ca nimeni nu imi va raspunde , dar de ce el trebuie sa fie asa de nedrept? Pe alte cuvinte nici nu suntem rude de sange doar intr-o afarisita de hartoaga insa nu merita ca o viata sa fie luata.

Cum am mai zis... toti sunt la fel , toti imi vor doar corpul iar prietenia , simpla prietenie pentru ei nu exista . Doar toata lumea are acelasi scop . se nasc , invata si cresc apoi toti cauta sa isi formeze o viata si apoi o familie , toti sfarsim la fel iar viata este prea scurta ca sa putem realiza ceva ce va fi mereu amintit in viitorul in care nu vom mai fi.

Decand ia fratemiu decizi fara mine? Sa locuiesc cu aceest om pe care jur ca il voi face sa sufere pentru ca a luat viata aceelui copil. Un sunet se auzi , o bataie in usa , spun scurt sa intre fara sa imi mai pese de ceva. Era deja dimineata? Poate ar trebui s ama trezesc , la naiba , pentru a milarda oara l-am visat pe Yukio...

Parul lui brunet , ochii sai albastrii.. cand am zis ca este cu adevarat fratele meu tot din obisnuinta am mintit. Nu este chiar de loc , dar parinti mei nu il prea agreeau desi trecea cu notele peste asteptarile lor. Singurul care ma intelese vreodata , care isi dadea seama ca eram trista , deprimata sau alt mod . Il iubeam fara sa imi dau seama , mai mult ca pe un frate , el simtea oare la fel? Cel putin stiu prea bine ca el nu a incercat niciodata sa profite de corpul meu s-au altfel mod , nu era pervers si era a... nu mai stiu cum era , il vreau inapoi acum!

-Oh Ita..chi? Tu ce cauti aici? Il intrebasem pe el care se aseza-se la marginea patului , avand un zambet inocent pe chip , mereu aceelasi zambet de care ma plictisesc imediat.

-Aici locuiesc , imi pare ca deja il cunosti pe fratele meu mai mare , Sasuke. De ce nu mi-ai zis ca esti intr-o relatie cu el mai ales ca parca eram prietenul tau cel mai bun , sau nu era asa?

A ajuns prietenul meu cel mai bun? Vrea cam multe , dintr-o data expresia fetei sale se schimba-se intr-una ingrijorata apoi intrebandu-ma de ce am plans , of la naiba , am plans in somn? Imi sterg repede lacrimile care era imposibil de nevazut .. imi puse intrebarii urmate de alte mii de intrebarii dar de la mine nu poate sa scoate nimic , intr-un final se dadu-se batut , lasandu-ma singura in camera.
Inca ma mai doare burta si ziua de ieri imi aparea in minte , faza cand el ma violase sau cand... e prea greu sa zic.

Abia daca ma pot tine pe picioare , hainele mele de ieri si ghiozdanul sunt aici , nu ma duc la scoala azi , nu vreau sa raman aici ci vreu sa merg acasa pentru prima data in viata mea. Imi gasesc telefonul care abia mai are putina baterie si o groaza de apeluri de la parinti mei , au ajuns astazi deci.. merg silentios dar burta ma doare la fiecare pas pe care il fac , ce chestie dureroasa. Ce naiba e cu aceeasta casa? E atat de mare , se pare ca din nou mai intru intr-o camera , ah.. spre surprinderea mea este chiar camera cu scarile , prostii oameni.

-Unde crezi ca te duci? Se auzise din spatele meu vocea preacunoscuta al lui Sasuke care este nervoasa fix atunci cand atinsem clanta usii masive de la iesire. Privirea mea mi-o intoarsem catre el , simteam ca ii transmit fulgere din priviri , dar el avea o fata serioasa care imi dadea tot felul de fiori . Impinsem usa nepasandu-mi de nimeni si nimic , atunci fusesem prinsa brutal de mana stanga , el tragandu-ma inapoi , izbindu-ma de trupul sau bine lucrat.. aberez deja. Ochii lui negri asemeni onixului ma innecau fiind foarte bine conturati de pielea lui alba , exprimau o oarecare tristete si o furie din plin... dar aceea furie trece prin mine , nu este adresata mie ci parca este furios pe el.

Nu avea sens , statea si ma privea in timp ce ma mai tinea atat de strans de maini incat parca nu mai puteam respira.. de parca respir prin maini .
De undeva , habar nu am de unde am scos atat curaj incat sa ii dau o palma care i-a intors capul cu 90 de grade , inrosindu-se instantaneu.

-...nu imi amintesc.. nu imi amintesc sa fi semnat vreun contract in care sa zica faptul ca sunt proprietatea lui Gaara , neno*** , ai vreo problema ca vreau sa merg acasa la parinti mei care ma asteapta? Ai? Atunci mai bine omoara-ma decat sa fiu folosita ca o masina pe care o poate vioala oricine oricand vrea!
Vorbele mele chiar il afecta-se? Privirea lui se schimba intr-o privire mai trista ca adineauri nezicand nimic , nu am eu timp de domnu asta cand pot sa plec. Iar ma oprise zicand ca ma duce el ca sa nu fac vreo prostie , nu , inca nu o sa imi tai venele , nu o sa ma arunc in fata masinei sau sa sar de la balcon , poate doar sa ma inec.

Aveam degand sa ma urc in spate astfel evitand sa ma uit la el dar .. domnul vrea sa fiu in stanga lui , vrea cam multe dupa ce mi-a facut ieri. Intru in casa mai mult alergand , pentru prima data iubesc faptul ca vad aceeiasi pereti cream , aceeiasi marmura neagra si mobila , chiar si pe servitoarele care statea de vorba cu parinti mei si care se oprisera cand intrasem , ei intorcandu-se cu fata catre mine , tata era atent la ceva afara , posibil la Sasuke. Era dezamagit , imi dadeam seama dupa expresia fetei lui zicand simplu ca noi 3 trebuie sa vorbim , menajerele au plecat , lasandu-ma singura cu cei de parinti prea iubiti ai mei.

-Cred.. adica eu si Jack credem ca e timpul sa iti spunem adevarul , incepu-se mama mea , nu e adevarat ca noi nu stim despre relatia dintre tine si Gaara dar , baiatul de afara e iubitul tau? Ma intreba-se foarte speriata , la ce se refera cand ea zice ca stie despre asa zisa relatie „frate-sora” care e mai mult „mafiot-cur**”. Dau din cap in semn ca nu la care tatal meu continua , am o senzatie a naibi de urata.

-De cand tu te-ai nascut ai fost promisa fiului lui Masahiko Subaku care insemna o mare investite pentru firma noastra , de aceea stim ceea ce iti face Gaara dar , nu e ceva iesit din comun fiindca oricum te vei casatori cu el.

Tatal meu cumva ii arde de glume si nu stie pe cine sa faca sa planga? Cum adica eu am fost promisa lui Gaara? Inca de la nastere si astia doi practic m-au vandut unui violator in serie? Macar daca ar fi fidel fiindca acum oriunde ar fi , cine stie la ce fata io mai trage. Incerc sa par nepasatore indreptandu-ma catre geam fiind cu spatele la ei putand sa imi las libere lacrimile care abia asteptau sa navaleasca in jos.

-Yukio... nici Yukio nu fusese fratele meu , nu? El era brunet cu ochii albastri iar voi amandoi aveti ochii verzi , tata , tu cu parul saten si mama cu parul rozaliu. Iar nici bunici nu sunt asa m an vazut poze , si in legatura cu el vreti sa ma mintiti?

-Asta nu stim , el a fost adoptat de la un orfelinat ca mostenitor dupa ce tu te vei casatori cu Subaku. Imi raspunse tata , dintr-o miscare imi sterg lacrimile intorcandu-ma catre el , avea aceea privire serioasa care de cand eram mica nu o suportam.

-Nu vreau , nu o sa ma casatoresc cu el , eu pe Yukio il iubeam nu pe roscatul care profita de mine , lasati-ma in pace! Nu sunt un robot fara sentimente , nimeni nu este cu atat mai putin eu!

Urcasem in masina ziicandu-i lui Sasuke sa ma duca oriunde , si la capatul pamantului , in iad sau oriunde dar cat mai departe de ei. Imi aruncasem telefonul din mana care era un i-phone care acum e doar bucatele. Intrasem in aceeiasi camera de unde , puteam sa fiu nepasatore dar am sentimente , sentimentul tradarii de proprii mei parinti , vanduta si violata de fratele meu si din cauza lui am trecut prin atatea incercari ale obsedatiilor sexuali. Refuzam sa ies din camera , prefer sa mor , defapt ce ma opreste sa sar de la balcon? Singura mea fobie , ceea de inaltimi. Se intuneca-se deja? Timplu trece cand esti trista.. asa de linistita villa asta , ma gandeam ca totusi , pentru un angajat al lui el ar trebui sa fie , stiu si eu , petrecaret ceva?

Trebuie neaparat sa iau o gura de aer , nu intalnisem pe nimeni , iar afara era pustiu , doar sunetul melodios al greierilor se auzea . Intunericul acaparat de lumina felinarelor , si o gradina superba , daca ma uit si eu pe aici nu are sa moara nimeni posibil. Intr-un „colt” nu mai era luminat dar de acolo se continua gradina acaparata de trandafiri protocalii in lumina falsa dar rosii cred. Ma asez pe iarba oftand zgomotos iar o voce ma intreba ce am patit , am tresarit la auzul ei .

-Sa..ske?

-Eu sunt , ce cauti aici?

Asta e buna intrebarea , ce cauta el aici la ora asta? Il intrebasem iar simplu zice ca admira peisajul , peisajul negru sa intelege cel mai bine ii zisem sarcastica dar raspunde bland sa ma uit la cer , wow... E pentru prima data cand fac asta e sigur , cerul este imapainjanit de tot felul de stele care mai decare mai sclipitoare. Ma simteam ca un copil curios care vrea sa afle mai multe despre lumea care il inconjoara , dar ma simteam pra rusinata sa intreb ceva de genul. Sa Sakura , desteapta miscare sa iesi la ora 3 afara in tricou , sa vezi maine ce gripa de nota 100 ai. Tusisem fara sa vreau , Sasuke ma intreba-se daca imi este frig , normal ca zisem nu dar...el ma imbratisa parca .. incalzindu-ma , daca voia sa se culce cu mine din nou nu facea asta , acum care este scopul sau?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19Joi 21 Iun 2012, 23:58

Deci merci ca m-ai anuntat. Off, se pare ca planul genial al lui Gaara a fost dus la bun sfarsit. Sakura a pierdut sarcina si il uraste pe Sasuke ... Ce mai vrea brunetul de la ea? Nu i-a ajuns ce i-a facut?! Si parintii ei, adevarati ... Cum sa o vanda? Tocmai de la nastere unui idiot? Nu au inima? au cumva creerul cariat? Ce ii mai ascund?
Tu ce ne mai pregatesti? Off, vreau next-ul!! Spor la scris si multa imaginatie.
Sus In jos
Continut sponsorizat




What is that word: "Love"?(16+) Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) I_icon19

Sus In jos
 

What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-