Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Va place ficul?
Nu , pierdere de timp >:)
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_lcap0%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
E bunicel...
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_lcap8%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_rcap
 8% [ 3 ]
E interesant , ne lasi in suspans? Next.
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_lcap92%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_vote_rcap
 92% [ 33 ]
Total voturi : 36
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 16:15

Iubesc ficul tau in love !Iti m-ai spun doar atat adu nextu mai repede si anuntama si pe mine te rog.
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 18:41

OMG... Imposibil.... Nu se poatee:x prea frumos sa fie adv.
Cum fratioare sa nu stiu eu de ficul asta?
Sa-mi fie rusine, rusine rusine!!!
Am plans la primele 3 capitole... si JUR ca asa este.
Imi place ficul tau
Si astept next-ul scumpo:X:X:X
Sper sa ma anunti si pe mine...
Imi place cum a amenintat-o Sasuke pe Sakura
Dar si Sakura are dreptate.... putea sa o duca la doctor sa avorteze nu sa o violeze
Si cat veni vorba de Gaara putea sa-i spuna ca a indeplinit ordinul.
Pacat ca Sakura este asa cum este din cauza PARINTIILOR ei.
Nu trebuia sa o "vanda" din primele ei minute din viata familiei lu' Gaara
Sper sa fie totul bine
Si nu uita....
-Adu next-ul cat de repede poti
-Anunta-ma si pe minee te rooooggg: ~~~@_@~~~
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 16:48

Max, ca deobicei un capitol extraordinar, si pervers....cum mai obisnuit. Pai, ia sa vedem... imi place aceea ,,intamplare,, dintre Itachi si Sakura, dar, cred ca ai exagerat putin, la partea cu palma pe care i-o aplica Sasuke, fetei. Desi m-a amuzzat faptul, ca a spus ca este din obisnuinta.
Un capitol superb, si sper sa ma anunti la next, ca de nu de caut cu toporul, si te bantui in vise.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 17:08

deci nu m-am putut abtine sa nu comentezi , culmea , ca de obicei Puppy , wellcome back >:D< nu am exagerat , si daca acum zici ceva de genu atunci sa vad cand dispare Itachi din cadru si apar altii:))
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 14:13

Ce-mi vine sa o omor pe Sakura stiu ca este necajita dar ciar asa sa se drogheze... sunt mai uimit cum de a facut-o cu Itachi la asta chiar nu ma asteptam, ma bucur ca Sasuke ia dat o palma ca sa o mai trezeasca la realitate bravo Sas'ke da sa nu te inveti. Sper sa ma uimesti la fel de mult si in celalalt capitol te astept spor la scris
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:12

Mai dau si eu un comm pe aici...
Asa ca mi-a venit sa mai citesc odata capitolul.
Hmm...tu ma omori cu zilele, acum am citit commul tau.
Nene!!!! Dispare Itachi, apar alti?
Acum's pe PLUTO sau MARTE...
Te smotocesc!!!
Stai sa vezi ce iti fac evil devil mua ha ha
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:16

pe pluto is eu si e frig '+_+
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:19

Las ca vin si eu, si te alerg pana te incingi de ce cald o sa fie.
Itachi e singurul persoanj care are capu' pe umeri de pe aici si tu il scoti
Vin cu motoreta si te caut si in gara de sarpe...
Las ca o sa vezi tu evil devil mua ha ha
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:22

a devenit chat?:)) si neah , doar dispare din catru , definitiv so :))
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:26

Te omor bai, daca vezi o motioreta pe care este o fata cu parul saten si cu un cutit in mana sa iti aduci aminte de mine :>happy
Si daca tot apare altcineva, nu faci tu sa fie ,,gen Itachi,,?
Am si eu nevoie de un personaj pozitiv... happy ce n***a!!!! lough
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:32

i-al pe gaara , e desponibil :))
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 11:36

oi fi eu beata, dar, din ce am citit eu ala nu e pozitiv.
Sa stii ca nu scapi de mine, te pisez asa la cap, pana cand aduci un personaj pe placul meu, adica POZITIV happy
Te pisez asa la cap pana maine dimineata i lol\'d
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 12:00

[color=cyan]super cap :X:X:Xil ador..vin-oi repede cu next te rog :X:X;;) :o3[/color]
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:53

Cum de ce nu am dat un comm pana acum? Oare de ce? Pentru ca am fost proasta si lenesa :|. Imi place la nebunie ficul, l'am citit dar nu am dat un comm, scuze sad sper sa ma poti ierta.

Ce pot zice? Ficul e uimitor in love si vreau nextul. Sper sa ma anunti de acum inainte in love. Spor la scris si la multe idei happy2

Mely a trecut pe aici! hi!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 00:35

    Chapter VII:

    POV By Narator:

    „Timpul nu tine o vesnicie, nici vesnicia insasi, el isi urmeaza oridinile insa, stie ca o iubeste, ei nu ii pasa de viata sau moarte, doreste doar sa ii faca pe cei din jurul ei sa sufere.”

    POV by Sasuke:

    „Am lasat-o pe rozalie in gandurile ei, momentan, chiar nu pot sa o inteleg. Stiu prin ce trece dar totusi, in fine, trebuie cumva sa o „reeduc”. Telefonul incepuse sa imi sune, acela fiind Itachi.

    -Da? Acum ti sa gasit sa spargi parbrizul? Cum dracu ai mai facut si reusita asta? Itachi stai acolo, ai grija daca mai comentezi ceva te jupoi de viu.
    Inchisem telefonul, abtinandu-ma sa nu il trantesc de toti pereti. Itachi, fratiorul meu „iubit” iar a facut o boacana cu prieteni lui, Diedara si Sasori, reusind sa sparga parbrizul porcheul meu negru. Ce naiba, au aruncat exponatele de la galerie pe geam si a nimerit masina?!!

    Ii spun lui Ino ca s-ar putea ca Sakura sa iasa din camera si sa stea cu ochii pe ea fiindca, nu stiu ce prostii ii mai trec prin capul ei. Of Itachi, pazeste-te ca altfel, daca a mai aflat si politia sau mai stiu si eu, ai mai facut alta prostie, esti ca si mort!”

    POV By Ino:

    „Ma amuza situatia asta, mai ales la cat de nervos este brunetul, mai mult urla in telefon decat vorbea, deci auzisem ce facuse Itachi, ar trebui sa il sun pe verisorul meu. Scot telefonul si formez un numar, dupa cateva secunde vocea lui auzindu-se in telefon, il salut printr-un glas in care, se citeste voiosia. Nu e chiar asa, insa, cand afla matusa mea Tsunade ce prostie a facut el si ceilalti, nu vreau sa imi imaginez.

    -Ah Ino, nu, nu s-a intamplat nimic, incercase el sa isi ascunda glasul care tremura, parca ii auzeam si bataile inimi din telefon, fapt ce ma amuza iar in scurt timp auzeam si cum tipa Sasuke la ei, era o faza care nu a-si fi vrut sa o ratez, mai ales ca Sasuke este tipul grijului. Cateodata. Inchid telefonul stiind ca de acum, situatia o sa se complice si oricum, brunetul imi va povesti ca sa ma consulte ce pedeapsa sa primeasca ei, dupa vreo zece minute am auzit o usa care se inchide, venind de la etaj asta e sigur. O silueta gratioasa cobora incet si totusi, parca ametita scarile. Parul lung roz ii atarna pe spate in valuri in timp ce, ochii ei verzi neexpresivi analizau fiecare lucru care ii iesea in cale. Se tinea strans de balustrada, aveam senzatia ca ar putea cadea din clipa in clipa.

    Ma gandesc fix ca de obicei, la cele mai rele posibilitati in viata, nici nu observasem ca ea era deja in fata mea. Chipul ei era foarte palid, ma saluta cu o voce stinsa, intreband unde este Sasuke. Sincer intrebarea ei ma socase, drept, stiind din cate a spus el ca e o persoana mai singuratica, indiferenta si rece. Deci farmecul brunetului a inceput sa isi faca efectul nu? Insa viata ei a fost, in orice caz nu am de gand sa o sperii fiindca stiu cam tot despre ea de la Sasuke, el si cu mine am fost prieteni inca din copilarie deci, si dupa ce a plecat din Tokyo la varsta de 16 ani.

    -Hei esti bine, arati cam palida Sakura.

    -Tu de unde stii care este numele meu? Intrebase vizibil iritata, ma prezentasem zicand ca sunt o prietena de-a lui Sasuke insa ea, se comporta ca de obicei din cate am inteles, indiferenta.

    -Nu trebuie sa te comporti asa, stiu prin ce ai trecut iar eu nu sunt un gen de Gaara si nici Sasuke nu este, eu nu vreau sa iti fac rau insa....nu apucasem sa continui fiindca ma intrerupse cu aceiasi indiferenta repede:

    -Te rog sa nu te comporti ca si cum m-ai cunoaste, poate stii prin ce am trecut insa, imi fac rau cu mana mea pentru ca asa vreau, iti convine raspunsul?

    -Sakura, nu vreau sa crezi ca ma comport ca cineva care te-ar cunoaste, din potriva, nu te cunosc deloc insa tu nu dai aceasta sansa oamenilor, cum sa nu te simti ca o papusa fara viata, o marioneta manevrata cum vrea el..

    -Cate de multe stii despre mine? Asta e doar modul in care am trait nu si comportamentul meu pe care, nu e necesar ca cineva vreodata sa il cunoasca si Sas...se opri brusc fiindca incepuse sa stranute, insa nu, era o tuse, chiar deloc! Tusea sange asta era clar, ma ridicasem panicata intrebandu-ma ce naiba sa intamplat. Scoasem telefonul de unde sunasem la ambulanta care a ajuns in 5 minute, Sakura intrase intr-o forma de coma, Sasuke ajunse de 3 minute si nu vreau sa stiu cat la ora a mers pe drum, cu el era si Itachi , amandoi faorte ingrijorati iar banuielile mele gen, ca Itachi si Sakura, intre ei sa se fi petrecut ceva nu ma lasau de la aeroport in coace.”

    POV by Sasuke:

    „Mereu, mereu la nesfarsit. Oare intr-o zi se vor termina toate rautatile din lume? Nu e nevoie de un raspuns fiindca stiu acesta care este, niciodata!! Daca ar fi fost doar parbrizul masini mele poate acum a-si fi fost si eu mai indulgent cu pedeapsa, idioti, ca alfel nu ii pot numii, Diedara, Sasori si Itachi, mergeau cu peste 240km/h, si la naiba ca i-am lasat. Pe un drum mai retras, unde, au intrat din plin in doua masini. Presa, a fost a dracului de greu de stapanit, ce sa mai zic de mituit printre care, si interventia politiei. Cele doua masini, una sa rostogolit iar cealalta a intrat intr-un gard. Din”fericire” nu a murit nimieni, pana nu il omor eu pe Itachi. Ce frate batut in cap pot sa am si eu!

    Muream de nervi nu alta, Sakura intrase intr-o coma „usoara” daca se poate spune asa, ce prostie. Imi ascundeam fata in palme, care erau sustinute in coatele de pe genunchi mei, un suntem de pasii se auzea pe holul mai mult pustiu fomat din pereti albi si o gresie in mozaic tot alba. Intrebase care dintre noi era Sasuke Uchiha dat fiind faptul ca, si „prea-iubitu” meu frate e aici. Ma invitase in biroul lui fiindca problemele ei nu pot fi discutate pe intamplare intr-un oarecare hol.

    Biroul nu era cine stie ce, o camera micuta, cu un birou din lemn de frasin pe care erau diverse documente, o canapea neagra destul de incomoda din priviri si o mini blilioteca aflata sub o fereastra mica ascunsa in perdeaua de culoare alba, stransa de un fel de fundita in parti.

    -Domnule Uchiha, incepuse el mai mult ezitand, luati loc, spuse aratand spre canapeaua neagra, am vazut analizele domnisoare Haruno, pot sa intreb, parintii ei?

    -Sunt plecati in Turcia, continuati.

    -Sa inteleg ca dumneavoastra sunteti tutorele ei, rezultatele analizelor sunt devastatoare, ati spus ca incepuse sa stranuta in sange, nu? Dadusem din cap in semn ca da la care continuase, nu e bine chiar de loc. O ecografie mi-a aratat ca plamani sunt in stare deplorabila, iar rinichiul stang abia mai „traieste”.

    -Va referiti la?

    -Corpul ei, se pare ca inima e „Straina” ceea ce inseamna ca a avut un transplant, si scoase din stertarul destul de mare un dosar care scria numele ei, aruncandumi-l mie. Il rasfoisem de unde reise ca, ea fusese un caz de univentricular la inima, si facuse un transplant acum ceva timp. Iar donatorul ma lasase lat, fusese Yukio Haruno?!

    -Spuneti-mi sincer, domnisoara Haruno se drogheaza?

    Dadusem sadic din cap, parca el, stiind acest lucru, oftase si punandu-si coatele pe birou si degetele incrucisate, urma sa dea raspunsul final.

    -Trebuie sa o punem sub un tratament, altfel, nu stim daca va supravetui...”

    Scuzati enorma intarziere si extremul de mult dialog:o3:
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 02:02

iartama ca ma ajuns deabea acum te rog iartama am batut soricelu care mia spu deabea azi cand am auzit direct pe citit mam pus si te rog pune next happy o si da sunt primaaa te in love si te kiss pune next please please please
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 02:55

Doamneee what?lol! Ce complicat e Sakura e violata de Gaara apoi de Sasuke si pana la urma o face cu Itachi sau asa am inteles ingrijorat pana la urma al cui o sa fie copilul ?
Ador ficul tau..Te rog sa ma anunti si pe mine cand pui continuarea a hug
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 02:57

chiar am uitat te rog anuntama si pe mn can pui next ca e vanta
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 03:52

Bunaa ! :x

Doamnee cat de GENIAL poate sa fie ! :x :O
Il ADOR !
Imi place mult de tot ideea! si felul tau de a scrie.
Ai un fic SUPERB . :X

Spor la scris,cat mai muuulte idei si cat mai multe capitole pt ca merita din plin continuat.

TE ROG IARTA'MA pt ca nu am dat comm pana acum,ti'a citit fic-ul acum de la inceput si M-A FASCINAT! :x

SI TE MAI ROG sa ma anunti si pe mine cand
pui NEXTUL! please,please,please :o3


Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 10:57

Ah, am venit si eu pe aici ...
Ce sa spun? ....
E asa sec ... nu am ce, e prea frumos capitolul.
Saraca Saku, drogurile astea duc la moarte rolling on the floor.
Nu mi'l pot imagina pe Sasuke grijuliu dar uite... se intampla si asta well? awesome right?

Vreau next in love. E superb, ma cucereste total happy2.
Merci ca m'ai anuntat kiss a hug

Mely iti ureaza spor la scris si multa imaginatie happy2! hi!
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 11:16

Adica fratele Sakurei ia dat inimioara lui si acuma iar trebuie sa sufere o operatie Doamne cat poate suferi fata asta nu stiu cum rezista, capitolul este genial imi place mult. Iauzi saraca Sakura imediat moare si lui Itachi ii arde de senzatii extrem of of de abi astept urmatorul capitol sa vad ce se va mai intampla, BYE BYE happy in love
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 12:16

EDIT:
Max, plec si eu o zi si tu pui Next..
Minunat confuz
What????
Deci sa intelg si eu. inafara faptulul ca ai pus next cand am fost plecata, evil devil mua ha ha imprumut o coasa evil devil mua ha ha
Ma mai si bagi in ceata.
Yahiko e un Haruno? De unde ai mai scos si ,,minunata asta idee,,,
Stai sa te prind sa vezi ca iti fac, evil devil mua ha ha


Ultima editare efectuata de catre Aly Shine in Mar 24 Iul 2012, 13:49, editata de 3 ori
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 13:46

Wow !!!
Deci acest capitol m-a lasat pur si simplu fara cuvinte !!!
Nu imi vine sa cred ca fratele Sakurei a fost cel ce i-a daruit inimioara lui... !!
Oare Sakura va afla ?? Oare daca va afla cum v-a reactiona???
Nu imi vine sa cred!!
Si boul de Gaara ce face??? Sakura mai are un pic si moare si pe el in doare fix la 30 de metri in fata ??
Si Itachi?? Macar pe el il intereseaza catusi de putin Sakura ???
Totusi oare cum se va descurca Sasuke cu aceasta situatie ???
Deci abea astept urmatorul capitol!!!
Iti ador ficul!! Ador felul cum scrii, cum faci simtite sentimentele personajelor, cum fiecare rand imi trezeste un sentiment de curiozitate din ce in ce mai mare, cum la farsitul fiecarui capitol ma intreb : " ce se va intampla in continuare?", "oare se va intampla aia?", "are daca se va intampla aia cum vor reactiona?"
Sper sa aduci nextul cat de repede poti, si multumesc mult ca m-ai anuntat !!! kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 17:15

Bine ai revenit ALy, te-au alungat bunici? hmm...?!
Ei bine ca au facut-o si mda, pun nexturi in lipsa ta fiindca, daca pleci tu ficurile mele nu se inchid, e clar asta.
Si ma intrebam, ce Yahiko visezi? Nici nu stiu daca ala apare in fic dar ma voi gandi dupa ce dispare Itachi:-? e Yukio si m-am gandit sa adaug o poza cu el, cand oi gasi o sa dau edit la com:>
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 19:49

wow genial capitol:X:XSaraca Sakura imi pare asa rau pentru ea...sper sa se faca bine si sa fie fericita..iar Sasuke se vede ca o iubeste:X:XSper a Ino o sa ii ajute sa fie impreuna din capitoulu asta mi s-a parut destul de dragutza:X:XDeabia astept next asa ca vin-o repede cu el te rog:X:Xsunt foarte nerabdatoare sa il citesc..Ms ca m-ai anuntat cand pui next anunta-ma din nou ..te pup si succes la scris sa te loveasca TARE inspiratia:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat




What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-