Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Va place ficul?
Nu , pierdere de timp >:)
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_lcap0%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
E bunicel...
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_lcap8%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_rcap
 8% [ 3 ]
E interesant , ne lasi in suspans? Next.
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_lcap92%What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_vote_rcap
 92% [ 33 ]
Total voturi : 36
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 00:25

Garra vrea un pumn da, el vrea un pumn da da, cine vrea un pumn.... oooo Garaa vrea un pumn

Scuze nu m-am putut abtine. Sa incepem... auzi ,,promisa lui Garra,, cu astea le-am auzit pe toate. Oricum Sasuke are creier de mel... biata mea Saku, a pierdut sarcina din cauza lui. Die....

Asa un capitol superb ca toate celelate, sper sa ma anunti la next.. ca deobiceii
Aly te pupa si papapa hi! mie somnic..
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 00:54

Salutare!!! Imi place foarte mult ficul tau. E foarte dragut, dar e ceva ce ma nedumereste. In primul capitol ai spus ca Yukio, asa zisul frate al Sakurei, a murit intr-un accident de masina si acum zici ca el va mosteni totul dupa ce Saku se va casatori cu Gaara. De unde, din ceruri? :))
In rest, totul e ok, doar ca mi-ar placea sa descrii putin mai mult sentimentele fetei.
Astept cu nerabdare nextu`. Bafta la scris. Te pup!
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 09:49

Era inevitabil sa nu ajung si pe aici lough
De cate ori citesc un fic de-al tau ma intreb de unde iti vin atatea idei, parca ai avea un cap un sac fara fund din care ies toate ideile astea lough
Nu pot sa cred cat de obsedat e Garra down si ce fel de parinti si-ar vinde propriul copil???
Acum marea intrebare este cum v-a ajunge Sakura sa se indragosteasca de Sasuke, si cum vor putea sa fie ei impreuna, cand obsedatu ala e cu ochii pe ea la fiecare pas think
Abia astept sa pui next!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 17:41

Deci fara mine nu se poate lough Chiar daca m-ai anuntat de aseara, abia acum am reusit sa iti citesc capitolul happy insa am o scuza pentru atunci, ceva normal IMI ERA SOMN ! Dar cred ca la tine inspiratia nu doarme dap !
Promisa ... cui ? MAfiotului cu cap de rata, Gaara ? Corp de miel, par de oaie si picioare de sccoica, cam asa arata Gaara la mine in cap'sor rolling on the floor
Sasuke e un pervers ... cuminte lough sau trebuia sa spun cu minte ? Ce dulce e in love ! Sta noaptea la 3 sa priveasca stelele... Ceva imi spune ca acelasi lucru l-ai facut si tu aseara lough Mai lipseste sa ne spui ca in timpul liber cand nu e mafiot, scrie poezi de dragoste la lumina becului lough
Acum parinti ei vin la rand waiting Cum sa poata face niste poarinti asa ceva ? Astia din Japonia nu prea au inima prin ficurile tale rolling on the floor Deci, are cineva numaru de la ambasada Japoniei sau numarul de protectie al Sakurelor ? Nu ? Nici nu credeam rolling on the floor
Astept next si meris ca m-ai anuntat kiss si nu uitat ! POti sa aduci cat de multe capitole vrei eu le voi citi pe toate cu mare drag a hug
Teo kiss
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 18:30

In momentul asa parca asi vrea sa bat pe cineva si acel cineva e Gaara auzi la el cat tupeu si nici sasuke nu e pre departe
PS astept nextul
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 18:56

O.M.G Maaaxx ce idei ai lough
Im so soorry ca nu ti'am comentat ficul mai devremeee dar...
De cand ai inceput sa il scrii am fost curioasa si am citit primul capitol
Mare gresala lough
Nici macar nu l'am citit pe tot pentru'ca intr'un fel mi'a fost frica ingrijorat
Am citit doar pe jumate apoi m'am oprit si am spus :
rusinos "gata... e prea mult" huh? bai deci imi venea sa plang cand am citit ce i sa intamplat Sakurei lough
Apoi mi'a venit in minte alt gand... "cum de un copil poate fi asa pervers" lough
Si azi mi'am facut curaj si l'am citit pe tot..
Mai mare gresala lough lough
Frate stateam cu ochii cat cepele citind "drama" prin care trecea Saku'
Bai nene nu ti'e mila asa putin? lough nu am nimc cu ficul tau doamne fereste lough este foarte genial si reusit!
Dar tie Max nu stiu ce iti fac daca nu mai adaugi umpic de roz in viata Sakurei biciuitor
Astept neext! kiss



What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 1z6eexk Mustache was here
Sus In jos
.TrueSmiile.:)
Academy Student
Academy Student
.TrueSmiile.:)

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : . Pe Aici Pe Undeva . :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : . Happy :P .

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 20:02

... Deci nu Pot sa Cred cate ideei poti sa aiii ! O.o
....CE MAII E PREA GENIAL !! :)
... pe bune si ai un soper mood de a crea ficurilee ... Iti ador descrierile si ....
.... Ce mai e soper taree! :)
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 22:58

MAXY nextuletzu te logWhat is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 273918

Ma dai pe spate deci pur si simplu ma uimesi ai nijte idei de nota 20 What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 358581

deci nextu mai repede ca te muscWhat is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 621493
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 23:41

Scuze ca postez aici dar nu mai stiu care cum citea ficul aceela asa ca spun simplu:
A aparut 23 iulie : hi to kaze(foc si vant)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5974-23-iulie-hi-to-kaze#158173
Sus In jos
Lonely_Tears
Academy Student
Academy Student
Lonely_Tears

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 04:28

Doamne, Doamne ce frumos e. :x Nu am mai trecut de ceva vreme pe aici, din cauza scolii, dar acum ca e vacanta am mult mai mult timp la dispozitie sa citesc si sa si scriu ficuri. Ficul tau e primul pe care l-am citit aici, si ma bucur de asta. Este genial, chiar nu am cuvinte. Tot ce sper e ca Sakura sa fie sensibilizata de gesturile lui Sasuke, se vede clar ca e indragostit lulea de ea.
Iti urez mult, mult succes la scris. Nu te grabi in a scrie capitolul, pentru ca stii cum se spune, graba strica treaba. Asa ca vom astepta ceva mai mult, doar pentru ca tu sa ne aduci din nou un capitol superb.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 14:16

Hey Max, imi pare rau ca am intarziat
Mersi de anunt!
Imi place ficul tau, conturezi destul de bine ideea.
Uuu, ochii albastri :x: ca ai mei :x:
Numai ca eu sunt si blonduta, dar nu la cap....
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 02:27

Chapter V:

Flash Dream:

„-Daca nu imi spui de ce esti suparata jur ca nu mai vorbesc cu tine , imi adresase fratele meu din nou aceeiasi propozitie.

-Fii doar atent la drum si lasa-ma pe mine , nu iti face griji Yukio , sunt bine , spun zambindu-i ..fals , a-si vrea eu ca toate sa fie bune si frumoase dar nu sunt datorita lui Gaara , ieri din nou mi-a facut-o.. Incerc sa nu il bag pe el in treaba asta , nu vreau alt scandal in famile fiindca deja avem destule certuri. Mai sunt cinci minute si ajungem la expozitie , el este foarte mandru de asta , cateodata numai de arta vorbeste dar nu ma deranjeaza ci din potriva , imi place foarte mult ca este fericit in aceest hobby . Se uita la mine cu o fata seriosa stiind ca vrea ca eu sa ii raspund m ii zic simplu sa o lese balta si sa continuie drumul. Melodia de la telfonul sau se auzise , cautandu-l prin buzunare si raspun-se , oricine l-ar fi sunat au inceput deja sa se certe nefiind deloc atent la drum.

-Yu drumul! Yu! Strigam la el , nu era atent iar in urmatoare clipa masina se rotogolea pe autostrada , in spate era o nebunie si fiindca nu era de ajuns un „mic” accident , din cauza socului inima mea nu mai rezista mult fiind un caz enervant de unicventriculat , pe alte cuvinte am doar unul din doua. Incepusem sa tremur accelerat iar respiratia imi era greoaie , masina incepu sa ia foc , Yukio s-a lovit la cap si si-a pierdut cunostiinta , pentru ultima oara si-a deschis ochii albastrui privindu-ma cu caldura si iubire , fata angelica era plina de sange..aceea culoare pe care nu a-si vrea sa o mai vad vreodata , ultimele lui cuvinte au fost „imi pare rau Sakura , te iu.” Utimul cuvant nu il mai putu-se zice fiindca atunci ochii lui se inchise-ra indreptandu-se catre somnul de veci. Un sacartit , o voce mai mult robotiva dar puteam recunoste.. la radiou incepuse sa cante melodia Where’s the love dar era altfel , infricosatoare.”

End of flash dream.

„Din nou? Aceea intamplare mereu mi se repeta in minte , in fiecare noapte sau nici chiar asa , mi se deruleaza intamplariile vieti mele nenorocite , ori accidentul ori noaptea in care mi-am pierdut virginitatea. Am admormit imbracata? Defapt cand am ajuns in patul aceesta? Camera e decorata diferit , mai masculin sa zic asa. Din nou?

Nu , sunt imbracata iar ieri , ieri parea altfel. Nu ca si in noaptea de acum 2 zile ci altfel , bland si etc dar , aparentele inseala si ar trebui sa ma astept de la un mafiot sa fie bland? Nu , intrebari stupide si raspunsuri si mai stupide. Oare incepe sa imi placa compania lui? Alta intrebare stupida , dupa ce se va intoarce Gaara lucrurile vor deveni la normal si o vara chinuitoare va incepe. Se va termina vreodata?

Din fericire sau cum o fi am ghiozdanul cu mine unde am o mica avere sa zic asa , acasa nu vreau sa ma intorc dar nici sa raman aici. Pe usa se ivi-se una dintre menajere cred , are parul lung si negru prins intr-o coada de cal si hainele fiindu-i formate dintr-un fel de uniforma de servitoare , ma tinteste cu ochii ei aurii plini de caldura ziicandu-mi ca jos ma asteapta Domnul Uchiha in mana avand o plasuta de cadouri rozalie , o lasa pe pat si pleca dar cand vroise sa deschida usa se intoar-se catre mine avand un zambet sincer si inocet pe chip.

-Sa stii ca , domnul Uchiha nu este asa de rau cum pare , e chiar un suflet bun daca il lasi sa iti arate asta , spuse apoi plecase. Dar cine so mai crede asta? Arat eu acum tocmai in toiul fericiri ca Sasuke ma violase? Da , nu mai pot de fericire , uite acum dau pe afara.. In plasuta nu era ceva sofisticat sa spun asa , ci mai obisnuit , un tricou cu fergie alb care se lasa pe umeri , o pereche de jeans negri si balerini de aceeiasi culoare. Coborasem scarile iar jos era Sasuke care este in bucatarie? Prepara ceva iar eu aveam degand sa profit de asta pentru a iesi afara dar fix cand sa apuc clanta imi adresa-se simpla intrebare „unde crezi ca te duci?” ma intoarsem catre el , pe chipul sau era schitat un zambet frumos si satisfacator , analianzadu-ma . Imi facu-se semn sa ma asez la masa in timp ce el isi continua treaba lui.

-Nu pleci nicaieri singura , spuse autoritar , oricum nu ai mancat nimic de vreo 2 zile , vrei sa faci greva foameni sa ceva de genu?

Nu ii raspund ci il las sa vorbeasca cu paretii fiindca eu , numai atent la ce spunea el nu eram. Termina apoi aseza-se masa , se pare ca va manca cu mine. Era gen o supa cu taitei si cu carne de porc si alte igrediente , ma uitam ca la masini straine.

-Nu e otrava , e ramen , o reteta populara in Japonia , spuse parca incercand sa ma convinga sa mananc , are dreptate totusi , nu am mancat de 2 zile dar au mai fost dati in care nu ma atingeam de mancare nici o saptamana. Era chair bun sub surprinderea mea , el sa gateasca , am mai trait si vazut ceva bizar. Se pare ca mancasem mai repede decat credeam iar acum , nu aveam ce face decat sa il admir pe el? Parca era un tablou , parul in spate fiind parca ciufulit iar in fata un fel de breton pe partii lung si 3 suvite rebele stand linistite si parca anume asezate pe chip , un par negru ca taciunea . Pielea ii era periculos de alba , defapt la fel ca a mea , parca ar fi un vampir dar nu este , vroiam sa ii ating aceea fata perfecta , un tablou desent de un artist maret , perfectiunea..

Privirea lui se orpise in dreptul priviri mele , era ceva ciudat cu ochii lui si nu are de a face cu aceea culoare ca onixul ci nici eu nu stiu , este altfel de privirea lui Gaara , nu una perversa care imi vrea corpul pentru o joaca nesfarsita ci , una blanda care ma priveste cu caldura si dragoste , da de unde dragoste?

Aceest cuvand nu va fi folosit niciodata de mine , e doar un cuvant ca sinonim al iubiri , un nonsens. Se oferise el sa ma duca pana la moll ,mai bine zis mi se baga-se pe gat fiindca nu vroiam sa merg cu el. Era destul de departe iar pe drum ma plictiseam de moarte nu alta , sper ca ai mei se vor intoarce repede oriunde fusesera plecati. Aceeasta autostrada , este la fel ca atunci , chiar si Sasuke striga la nu stiu cine la telefon . E doar o coicidenta , nu te speria de asta Saku.. o melodie cunoscuta incepuse , Black eyes peas , where’s the love. Asta e prea mult chiar si pentru o coicindenta , ne apropiam din ce in ce mai mult de locul unde s-a intamplat accidentul iar inima parca isi reamanitea aceel moment.

-Sasuke !! Opreste masina imediat , opreste-o! Strigam la el ca o nebuna , lasa-se telefonul sa imi zise sa ma calmez dar eu ii tot repetam sa opreasca masina , am deschis un pic portiera el oprind imediat si am fugit de acolo. Era chiar la fel doar ca nu era el , pe cel care il iubisem si avea sa imi pierd viata a doua oara? Lacrimile ..prietenele mele dragi care mi-au fost intr-un fel sau altu mereu alaturi , o luasem printre copaci care se dovedise a fi o livada , locul unde ma oprisem era un copac batran , cred ca cel mai batran fiind un cires cu floare rozalie .

-Ciudat , nu este primavara si tu inca ai floare , zic pentru mine de unde ma las in jos catre trunchiul copacului , imbratisandu-mi genunchii si ascunzandu-mi fata in intre genunchi si bratele mele. O mana imi fusese pusa pe umar dar nu m-am mai deranjat sa ma uit cine este fiindca stiam , se lasase la nivelul meu pana la urma uitandu-ma la el , aceeisi privire calda , de ce? De ce se uita la mine asa?

Cu doua degete imi ridica chipul putand sa ii vad mai bine fata iar cu mana stanga parca se pregatea sa imi dea o palma de aceea inchisem ochii dar el imi sterse lacrimile , din nou , de ce se comporta asa? E din cauza lui Gaara sau cum? Se apriopie mai mult , si mai mult prinzandu-ma o stare de roseata iar apoi buzele noastre erau unite intr-un sarut dulce , ma musca-se usor de buza inferioara lasandu-l sa intre in lacasul meu , faceam parte din sarut , nu doar el controla ci limibile noastre se duelau , i-am raspuns. Rup-se aceel sarut uitandu-se din nou la mine iar apoi imbratisandu-ma zicandu-mi ca totul va fi bine , ce va fi bine? Se va atinge el din nou de mine? Sau vreun alt obsedat ori...sa se intoarca Gaara si sa nu fie mandru de faptul ca ramasesem insa
rcinata.
Da da,,, nebuna ca de obicei ,, urmatorul este ori miercuri ori joi , imaginile acum:
cum arata Sasuke :
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Sasuke_uchiha_younger_brother_by_CoyeL
Si Sakura:
What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=traveljun
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 11:16

Edit:
Dulceee.....ca o savarina in love
Mie una imi place imi place!!!
Sasuke, e asa protector cu Saku in love si atat de dulce..
Mi-a placut ultima faza, cand ea credea ca o sa ii dea o palma, dar, el o saruta in love
Ce as da sa fie tot ficul asa.... in love
Dar, trebuie sa se intample ceva ,,malefic,, si asta cat de curand...
Am eu o presimtire happy2
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 11:50

Cat de dulce!!! Mi-a placut mult acest capitol in love
Dar imi pare rau de Sakura. A suferit atat, din cauza lui Garra.
Mai bine nu s-ar mai intoarce, mai bine ar ramane acolo unde e si ar laso pe Sakura impace sad dar..... cum asta nu se va intampla abia astept sa vad ce se va intampla cand se va intoarce, asa ca next!!!!

Te-am pupat si spor la scris ♥♥
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 14:01

Awww in love I'm so happy for Sakura in love
Ma bucur ca Garra a disparut din peisaj dap ! sper sa nu se mai intoarca! sa stea la honolilu unde e si sa nu ii mai faca viata un iad Sakurei! biciuitor
Ma bucur ca au inceput sa apara faze SasuSaku prin ficul tau Max kiss
Dar asta probabil este "linistea dinaintea furtunii" biciuitor sper sa ma insel sad
: The idea is :
Te roog lasa'l in cucuietii din deal pe Garra si focuseaza'te pe SasuSaku in love
rainbow :\ Astept neext!! rainbow :\




What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 1z6eexk Mustache was here
Sus In jos
.TrueSmiile.:)
Academy Student
Academy Student
.TrueSmiile.:)

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : . Pe Aici Pe Undeva . :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : . Happy :P .

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 18:16

. Chiar ca a fost soperb ...
... Ce coincidenta ... Sper sa nu se intample ceva rau ...
... Sporr La Scriiis ...:)
Sus In jos
Lonely_Tears
Academy Student
Academy Student
Lonely_Tears

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:02

Sa-mi trag una... A fost atat de frumooos :o3 Sasuke e un tip genial, pacat ca Sakura a ajuns sa nu se mai poata increde in vorbele sau faptele nimanui. Abia astept sa vad c e ne pregatesti in urmatorul capitol, sper sa Sakura sa realizeze cata iubire ii poarta brunetul. Spor la scris!
Sus In jos
Vampirul noptii
Academy Student
Academy Student
Vampirul noptii

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe aici...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Insetata de sange

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 10:30

Wow! huh? M-ai lasat fara cuvinte! Ultima faza a fost atat de romantica! love Iar coincidenta aceea e deja prea mult ca sa fie o coincidenta pur si simplu. Ceva e chiar ciudat. think Daca se intampla ceva rau te spanzur de fund, sa stii! lough
Abea astept sa pui next si daca nu te deranjeaza, sa ma anunti si pe mine pls. puppy eyes
Te pwp! kiss
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 12:25

AM trecut si eu pe aici si ce pot zice este ca imi place la nebunie ficul, imi este asa mila de Saku dar sper ca Sasuke sa o protejeze. Sa ma anunti si pe mine
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 17:42

Ma bucur ca ai adus nextu.....este minunat iar urmatorul va fi si mai si sunt sigura happy2
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 21:25

Super:XDeabia astept nextul:XBv max :X
Yonela:X
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 01:30

Wow!!! E super mega extra tare ficul !!! Imi place mult !!!
Nu imi vine sa cred cum poate fi Gaara !!!
L-as omori in chinuri !!!
Saraca Sakura, ce a facut sa merite toate astea? Nimic !!
Cat de cruda poate fi soarta !!!
Offf, sper ca Saku sa realizeze ca Sasuke o iubeste, sper sa fuga impreuna, undeva departe unde pot trai fericiti fara Gaara sau oricine altcineva care le-ar putea face rau. Ahh , deci vreau enxtul!!! Ma omoara suspansul asta !!! Te implor sa aduci enxtul!!! Moooooooooor !!!!! U vreai sa moor ??? Iti promit ca daca o sa mor , o sa vin si o sa te bantui in fiecare noapte !!! Imi place la nebunie ficul !!! E extraordinar !!!! Nu am cuvinte sa descriu cat de mult imi place !!!! Deci bafta la scris si adu nextul ala repde !!!!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Iul 2012, 22:33

Chapter VI:
Pov by Narator:

„Mainile lui agere ii scoteau maieul de culoare visinie , lasand-o pe rozalie in sutientul negru , o dadu pe spate , lasand-o pe pat. El urcandu-se deasupra ei , sarutand-o pasional. Fata incepea sa ii de-a jos camasa abastra , deschizand rapid fiecare nasture . Baitul ii dadu-se jos blugi , si ea la randul ei , pantaloni lui negri. Romantismul zburda prin aer datorita mirosului de petale de trandafir negre si rosiatice aflate pe pat. Coborase la gat pe unde , mai strecura muscaturi seducatoare. Mana lui , ii mangaia tandru spatele , cautand deschietoare sutienului. Dupa cateva secunde , amandoi erau nud , infruptandu-se din acel pacat interzis al placerii. El nu avea sentimente contrarii pentru ea , ea avea in gand doar razbunarea , doua sentimente care nu vor inflorii niciodata in acel sentiment cunoscut , iubirea..”

Pov by Sakura:

„Razbunare, poate acesta e singurul sentiment pe care il posed. Gelozia va face din om un complet demon ceea ce imi este de ajuns , momentan.
Itachi adormise , iar eu fiind obosita de acest „joc” incerc sa intru in tara cosmarurilor , dar parca nici de somn nu imi prieste , astfel ridicandu-ma si indreptandu-ma catre fereastra , clatinandu-ma un pic , incepusem sa am o stare de ameteala continua in ultimul timp. Ce naiba se mai intampla cu mine? Ca de obicei , locul pustiu de unde lipsea masina lui. Mormai incet „a patra zi” , in fond , de ce imi pasa? 4 zile decand sarisem eu din masina mai mult , el venind dupa mine , dar sigur o face din obligatie , de 4 zile lipste fiind posibil omorat cu munca. Nu imi pasa doar ca imi lipseste intr-un fel , ma asez inapoi in pat unde , Itachi ma intreaba daca sunt bine , ii raspund sec ca da , adormind intr-un fel sau altu in bratele brunetului.

Era amiaza unde eu , eram in sufragerie , schimband la fiecare sfert de secunda canalul. Itachi era plecat deci nu ma puteam juca cu el , facandu-mi planul , iar Sasuke nu si-a facut nici astazi aparitia. Mia si Lucia s-au obisnuit deja cu aparitia mea in viata fratilor Uchiha , sau in a lor. Dar nu prea socializez cu cele doua servitoare , nu prea imi pasa de ele catusi de putin , nici cum nu vorbesc cu cele de acasa nu am degand sa vorbesc cu altele. Stiu , sunt ipocrita dar am motivele mele sa fiu asa , nu am nevoie de altcineva in jurul meu si nici nu cred ca voi avea vreodata. In timpul acestor patru zile am avut timp sa ma intalnesc cu noul meu dealer , fara ca sa suspecteze cineva ceva , cred. Ora 14:06 , exact ziua in care totul sa pierdut pentru mine , iar maine ar veni aceasta zi. Scoala sa terminat de cateva zile , dar oricum nu cred ca a observat cineva ca lipsisem , nu au ei de ce se ingrijora acum.

Inchid televizorul , lasand telecomanda pe masuta de cafea din sticla , urcand scarile catre asa zisa mea „camera”. Puteam fugi oricand vroiam dar cu ce garantie ca nu ma vor gasi? Sunt exact ca un leu intr-o cusca inconjurati de mii de braconieri cu pustile pregatite , fara scapare. Dar cand intra nesigur in cusca leului , acesta se joaca cu el. Ca in cazul meu pe de alta parte , ajung in camera de unde scot de sub saltea un fel de pachet de tigari , nefiind de tigari , continutul este motivul fericiri false , oh draga cocaina. Incepea sa isi faca efectul prea bine cunoscut , in fata mea aparand doar o iluzie , el cu parul sau saten ciufulit si ochii albastrii fixandu-ma.”

Pov by Sasuke:

„Daca ar avea Madara in curand sa rezolve asa zisul sau caz , fiinca parca prevad ca voi fi nevoit sa stau 10 ani in mafia Suna , bine am doar 4 sau 5 , nu mai tin cu exactitate minte dar , numele meu a devenit destul de cunoscut printre randul mafiotilor. Iar daca parintii mei afla am dat de beala , iar cum ei sunt avocati , nu ies viu din mana lor.

Chiar 4 zile mi-a luat sa fac un nenorocit de comision? Cate idiotenii trebuie sa mai rezolve si Gaara fiind seful mafeiei , pacat de pustiul asta , se strica tot si doar din cauza parintilor lui . Nu stiu cu exactitate ce l-a determinat sa devina asa , si sa o mai si violeze pe Sakura cum vrea el , ca tot veni vorba de rozalie , sper ca Itachi nu a distrus casa cat timp am lipsit. Ma intorceam de la aeroport de unde a trebuit sa o iau pe o buna prietena , tocmai a terminat facultatea si a venit in New York sa se angajeze. Imi este ca o sora mai mare si mereu va fi , mai mare fiindca are 22 de ani , fiind cu 5 ani decat mine. Oprisem motorul , parcand in fata casei , ma grabisem sa ii deschid portiera , ea zambindu-mi si ziicand ca este fericita fiindca nu sa prins treaba cu mafia de mine , asa a-si vrea sa cred si eu , Ino. Intram unde suntem intampinati de cele doua menajere , intreband unde sunt cei doi.

-Domnul Itachi este la o expozitie de arta , iar domnisoara este sus in camera ei . Spuse Mia , cum? Au lasat-o singura , nu vreau sa stiu daca a avut cumva ocazia sa puna mana pe droguri , de ce am sentimentul asta enervant? Nu mai stau pe ganduri si o iau pe scari catre camera ei , unde nu se afla , cred ca este in baie unde am deschis repede usa , de acolo iesind un miros dulceag si ametitor , puteam sa recunosc oriunde acest miros , cocaina. O vad pe ea , stand pe podea si savurand acel drog fara nici o grija. Ii iau acel drog din mana dupa care ii dau o palma , din obisnuinta.

-Nu intelegi ca nu ai voie sa consumi droguri??!! Tip la ea , care parca ar fi intr-o transa , se uita la mine confuza si un mic zambet ii aparuse in coltul gurii.

-Nu intelegi ca eu te urasc? Spuse razand apoi sec , parca tot tavanul imi cazuse in cap dar eram obisnuit cu aceste cuvinte , luand-o de mana si fortand-o sa se ridice , soptindu-i la ureche ca daca mai face asta inca o data , nu o sa mai fiu la fel de bland ca pana acum , rascolind toata camera pana gansind acel nenorocit de pachet de droguri.”


Ultima editare efectuata de catre Max in Mier 11 Iul 2012, 23:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Iul 2012, 22:40

Buna. What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 78717
Primaa What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 544217
Iti iubesc ficul What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 962758
Deci nu pot sa cred. oO A facut-o cu Itachi? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 3328071791 Tu ai inebunit? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 955647780Cum sa o faca cu Itachi? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 359687
Cocaina? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 307712 Serios? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 23826 Saracuta Sakura What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 896861 Intr-un fel imi pare bine ca a primit acea palma. What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 621493 Eu i-as mai fi dat una ca s-a culcat cu Itachi What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 138742
Sunt foarte curioasa What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 3846215280
Oare Sas'ke si Gaara vor afla de aventura Sakurei? What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 468521 Sper sa nu pateasca ceva grav.
Spor la scris si multa imaginatie What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 273918 si sa aduci next-ul cu mule momente Sasu-Saku! What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 468521 Sa ma anunti si pe mine!What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 273918


Ultima editare efectuata de catre ѕαѕнα in Vin 13 Iul 2012, 11:24, editata de 1 ori
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 00:36

OmG !!!! Cum se poate asa ceva? Sakura a facut-o cu Itachi ??? Sunt confuza rau!! Cum s-a ajuns la asa ceva ??? Si intrunfel Sasuke a p[rocedat bine cand a lovit-o, dar pe de alta parte imi pare rau de Saku.
Deci abea astept nextul. Oare o va mai face cu Itachi ? Oare Sasuke stie ce au facut Saku si Itachi ? Oare Gaara cand se va intoarce Oare va afla aventurile Sakurei ?/
Deci nu mai pot, ma omori. Mooooor incet in chinuri mari, vreau nextul!!!
Imi place mult ficul, e grozav. sper sa aduci nextul curand. Aa da mersi ca m-ai anuntat kiss !! Bafta scumpa la scris si spor :P !!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat




What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What is that word: "Love"?(16+)   What is that word: "Love"?(16+) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

What is that word: "Love"?(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-