Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Destin patat de sange Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Destin patat de sange Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Destin patat de sange

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 07 Iul 2012, 17:33

Capitolul 1-Elevii cei noi


Autor(eu)

21 aprilie,o zi de primavara.Soarele stralucea cu putere pe cer trezindu-i pe lenesi din L.A.RAzele sale erau asa puternice incat a reusit sa o trezeasca pana si pe ingerul cu parul roz si ochi verzi.Chipul sau alb ca si laptele avea imprimat pe buze un zambet mare.Numele ingerasului era Sakura Haruno o fata simpla de 17 ani ce iubea scoala si sa invete.Din cauza ca invata prea mult si era desteapta ceilalti o considerau o tocilara pe care nimeni nu vrea sa o cunoasca.Ea era un geniu,o iubitoare de animale si mereu in ajutorul celorlalti,dar chiar cu toate aceste calitati nu a avut niciodata un iubit ceea ce o facea uneori sa se simta trista.


Sakura

O noua zi , o noua incercare.Sunt asa fericita de ce nu stiu ,dar nu-mi pasa deloc.Ma ridic din pat si ma duc repede in baie unde imi fac un dus racoritor si ma spal pe dinti.Cand ies din baie ma uit la ceas era doar sapte jumate deci m-am trezit devreme azi deorece orele incep la opt jumate.Ce ma bucur ca am mai mult timp de putina liniste pana plec la scoala.Ma indrep spre fereastra si o deschid si inchid ochi in timp ce soarele imi mangaia chipul.In timp ce era in lumea mea ma trezesc cu o piatra in frunte.Au,asta a durut.:a uit sa vad cine a fost faptasul si nu era nimeni altcineva decat prietena mea cea mai buna Hinata Hyuga rebela scoli.Incepe sa rada de mine si imi spune sa ma grabesc cu imbracatul ca are ceva important sa-mi spun,iar eu fata ascultatoare fac ce zice ea.Ma imbrac cu o perece de blugi largi si cu un tricou portocaliu tot la fel larg.Parul mi-l prind intr-o coada si ma duc repede in bucatarie pentru a lua micul dejun.Mananca repede pentru ca Hinatei nu-i place sa astepte.Dupa ce termin ies repede din casa cu ghizdanul in spate si o salut calduros pe Hina aceasta facand la fel.O intreb ce vrea sa-mi spuna ,dar ea imi zice ca a uitat eu facand-o uituca ,iar ea spune ca e vina fiindca a uita deoarece am
intarziat.Incepem sa radem si apoi ne indreptam spre scoala.Hina este o persoana extraordinara,este glumeata,jucausa,rebela,
nebuna,geniala si cea mai populara fata din liceu.Zambetul sau iti face ziua mai frumoasa ,dar de multe ori cand ii apare zambetul inseamna ca i-a venit o idee ceea ce inseamna probleme.Este groaza profesorilor fiindca face mist-o de ei mereu.Adancita in gandurile mele nu-mi dau seama ca am ajuns la scoala.Eu si cu Hina fugim repede spre grupul nostru sau mai bine zis Hina fugea tarandu-ma dupa ea.Ne salutam prieteni acestea fiind Ino ,Temari cele doua blondine,Tenten castania noatra,Karin roscata grupului,Kiba satenul,Sai brunetul si Garra fratele geaman al lui Karin.Ino este cocheta,Temari glumeata,Tenten cea care stie toate barfele din liceu,Karin cea aproape la fel nebuna si rebela ca si Hinata,Kiba capitanul echipei de fotbal,Sai pictorul liceului sau dupa cum ii spune Hina preferatul profei de arta si Garra cel mai popular baiat din liceu si cel mai rece.Toti sunt grozavi si fenomenali.Acestia ne raspund la salut inafara de Garra provocand-o pe Hina sa-l faca p***t.Ma uit la Tenten care era atat de fericita ,iar asta inseamna ca o noua barfa a fost lansata.O intreb de ce este asa fericita.
-O sa avem colegi noi!spune ea atat de entuziasmta ca niciodata
-De asta esti tu fericita?Si care eu crede-am ca a murit profu de istorie,la naiba trebuie sa invat in continuare pana atunci.
-Hinata esti ciudata,cum sa-ti doresti moartea cuiva?O ia la intrebari Ino
-Uite asa.
-Si care eu crede-am ca ai ceva creier.ii spune Garra Hinatei ceea ce a enervat-o foarte tare
-Gura Garra p*****l ,catelusul nostru.il jigneste Hina
-Cum m-ai facut cap negru?
-Cum ai auzit.Of dupa ce esti p***t ,esti si surd cum ai ajuns cel mai popular baiat din liceu?
-Gata copii.spun eu ca sa-i linistesc
Hinata se intoarce spre poarta scolii la fel facand si noi si puteam obseva usor ca sase persoane se indreptau spre intrare.Aud de la Karin ca ei sunt noii elevi si asa era cei sase erau elevi noi deorece directorul i-a intampinat de la intrare.Inseamna ca sunt bogati de a facut directorul un asemenea gest.Erau 3 baieti si 3 fete.Primul avea parul negru ca pana corbului si ochii mai negri ca abisul,al doilea era blond si avea ochii mai albastri ca si cerul senin,al treilea era saten si avea ochii de aceeasi culoare ca ai Hinatei adica lila ,iar acum fetele pai prima era blonda cu ochii de un mov patrunzator,a doua era roscata si cu ochii albastri iar ultima avea parul albastru cu ochii caprui.Cu toti erau superbi mai ales cel brunet ,iar la acest gand rosesc putin ,dar imi revin cand vad ca vin spre noi.Directorul era serios si incepe sa ne avertizeze.
-Va spun ca si avertizare ca nu aveti voie sa va luati de elevi cei noi,s-a inteles?
Eu,Ino,Tenten,Sai,Kiba,si Temari dam din cap in semn ca da am inteles ,dar Hina,Karin si Garra nu spun nimic ceea ce l-a enervat pe director.
-Se pare ca dintre 9 au inteles doar 6 de ce oare?o ia pe Hina la intrebari
-De ce?Pai azi nu am luat micul dejun si nu inteleg nimic pe stomacul gol.il ia la misto
-Eu nu am chef sa acult de ordinele nimanui.spune serios Garra
-Iar eu nu am degand sa va ascult deoarece vreti sa fiti vazut cu ochi bun decatre parinti lor.ii spune Karin
Toate aceste comentari l-au infuriat pe director ,iar Hina ne-am facut semn sa mergem si noi ascultatori facem ce spune ea desigur inafara de Garra care ii spune ca el nu merge unde vrea ea.Hina se indreapta spre el ii da un pumn in burta apoi il ia de picior si-l taraste dupa ea Garra facand-o c***a.Ma uit in spate si vad cum brunetul ma privea insistent si se lige pe buze ,iar eu de frica imi intorc capul si imi spun ca daca a pus ochii pe mine in felul ala adica pervers am dat de belea,dar sper sa gresesc te rog Doamne sa fie asa,te rog!


Ultima editare efectuata de catre ingerul nopti in Vin 17 Aug 2012, 21:44, editata de 2 ori
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 07 Iul 2012, 18:11

PRIMA! Deci sa incep? Imi place ideea love, e geniala! Chiar vreau nextul si sper sa ma anunti :o3.
Spor la scris si la multa imaginatie!
Mely a trecut pe aici!
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 07 Iul 2012, 18:50

Hey Hey Hey

Am venit si eu pe aici rainbow :\

Ahmm... E destul de bine pentru inceput happy2

Ar fi bine daca ai mai baga niste descriere pe ici pe colo.

Si sa faci capitolele mai lungi ;;)

Incearca sa nu mai bagi atatea cuvinte urate gen "Cur.va" si "pro.asta"

Nu dau un aspect placut cititorului....

Hai ca eu nu sunt critit sa te critic asa ca termin aici.

Sa ma anunti de next totusi.


>>> Pupici <<<
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Dum 08 Iul 2012, 16:18



Capitolul 2-Cea mai proasta zi

Sakura

Ma aflu in clasa cu prieteni mei si desigur ca de fiecare data Hina nu este cred ca are chef sa chiuleasca.Chiar daca este prima pe clasa nu este preferata niciunui profesor si cred ca din cauza comportamentului.Prima ora o avem cu dirigu care este profesorul de istorie materia pe care Hina o uraste cel mai mult.Imi indrept capul spre fereastra si inchid ochii.Era asa de multa galagie in clasa,dar daca ar fi liniste m-as simti grosnic.Urasc linistea doar de asaceva am parte acasa niciodata nu sunt intrebata de catre parinti ce fac,cum ma simt,ce-am facut la scola,nimic absolut nimic.Este groaznic ca sa fi evitat de catre cei ce ti-au dat nastere si sa incepi sa crezi ca nimeni nu te vrea pe aceasta lume.Mereu gandeam ca sunt un nimic si ca nu voi avea niciodata prieteni,ca nimeni nu tine la mine pana gand am intalnit-o pe Hinata si pe ceilalti prieteni.Atunci cand i-am intalnit am simtit ca viata mea ia alt contur.Sunt fericita si nu m-ai pasa de ace spun alti deoarece prieteni ma fac sa ma simt speciala si sa alung orice gand ca sunt o fraiera,un nimic.Zambesc si-mi intorc capul spre banca scotandu-mi din pupitru ochelari si mi pun la ochi.Sunt o tocilara si da poate multi ma ignora din aceasta cauza ,dar prieteni mei imi ridica moralul spunandu-mi mereu ca pentru ei sunt speciala.Mereu cand sunt numita tocilara sufar si plang chiar ma doare acest lucru ,dar n-am ce face sunt blestemata sa fiu asa.Sunt trezita din gandurile mele triste de catre dirigu care in momentul de fata se afla la catedra alaturi de noii colegi.Avea catalogul deschis si incepe sa ne intrebe cine lipseste si ca intotdeauna Garra o da de gol pe Hina.Ma uit urat la el ,dar nu-l deranja ba dincontra el zambea triumfator ,dar zambetul ia perit cand Hinata intra ca o furtuna pe usa si se pune in banca.Dirigintele se uita uimit la ea si o intreaba daca nu a uitat ceva ,dar Hina ii spune ca nu a uitat nimic are toate cartile si caietele la ea.La auzul acestor cuvinte batjocoritoare la adresa dirigului intreaga clasa incepe sa rada ,asta este Hinata o glumeata ce te bine dispune mereu ,dar spre nefericirea ei a primit detentie.Dupa micul circ dirigul incepe sa ne spuna ca vom avea elevi noi si de aici ma peridut deoarece privirea mea s-a fixat asupra brunetului si dintr-o data mii de fluturi au inceput sa se joace in burtica mea.Ma inrosesc si el observa asta si zambeste smecher ceea ce ma face sa-mi intorc capul de rusine.Cei sase sunt rugati de catre dirig sa se prezinte si primul a fost brunetul.
-Buna tuturor ,eu sunt Sasuke Uchiha.Imi place viata si sa ma distrez la maxim.
-Buna!Eu sunt Naruto Uzumaki si imi plac mult masinile si sa imi bat joc de alti.spune blondinul
-Buna,eu sunt Neji Hyuga si nu-mi prea place sa vorbesc si sa am prieteni.Spune satenul ,iar la auzul numelui de familie dirigul il intreaba daca este ruda cu Hinata si Neji ii spune ca nu ceea ce la facut bucuros.
-Buna,eu sunt Melisa.Cei nepopulari sa nu indrazneasca sa-mi vorbeasca si sper ca sa inteles acest lucru.spune roscata cu un ton de superioritate.
-Buna,eu sunt Asuka si imi place sa am multi prieteni,sa invat si sa-i ajut pe toti.spune albastria cu un glas gingas
-Buna ,eu sunt Selena si nu-mi place sa vorbesc cu nimeni si m-ai ales increzuti.spune ultima tipa cu o voce matura si rece
Dupa ce toti s-au prezentat dirigu le multumeste si ne intreaba daca avem intrebari si singura persoana care a ridicat mana a fost Hinata.Cand Ino a vazut-o a inceput sa se roage sa nu spuna vreo tampenie,dar rugaciunea ei nu a fost ascultata deoarece Hina i-a intrebat cum ii cheama ca nu a fost atenta si daca poata sa le puna porecle.Cand dirigu a azit asta i-a marit detentia la trei ore spre bucuria lui Garra.Dupa toate aceste lucruri cei sase s-au asezat la locurile lor si stiti unde a fost asezat Sasuke ?Pai a fost asezat in spatele meu ceea ce m-a facut sa ma inrosesc si cand Kiba a vazut asta a inceput sa-mi trimita mesaje ,dar eu aveam telefonul inchis spre fericirea mea.Nu stiu de ce ,dar baiatul asta ma face sa ma simt ciudat langa el si nu vreau sa ma indragostesc de o asemenea persona ce ii place sa-si bata joc de fete.Dragostea pentru mine este cel mai frumos lucru pe care il traiesti tot restul vieti si poate sa-ti aduca fericire sau tristete si durere.Dragostea este ca un joc si trebuie sa ai grija ce mutare faci ca sa nu pierzi.Ce n-as da sa fiu in locul Hinatei ei nu-i pasa de nimic si pentru ea critcile oamenilor te face mai puternic ca sa lupti cu greutatile vieti.Mereu gandeste atat de matur pe cand eu sunt inca o copila ce vrea alinare si iubire s-au altfel se stinge.Mie rusine de ceea ce sunt si as vrea sa fiu iubita asa cum sunt nu sa fiu tratata ca pe un nimic ce are nevoie de ceilalti fiindca nu poate face nimic de unul singur.Mama mereu imi spunea ca ar trebui sa ma schimb si sa nu m-ai fiu o plangaciosa neajutorata si mereu aceste cuvinte ma faceau si m-ai slaba,iar daca Hina ar fi in locul meu ar trece cu bine peste ele.Dar ce tot spun eu aici viata mea in legatura cu familia este frumoasa pe langa ce traiste ea in fiecare zi.Tatal sau este un miliardar si este casatorit cu o femeie ce nu o poti numi om.Mereu o trateaza pe Hinata ca pe un gunoi si mereu cand face cate o prostie este spusa tatalui ei ceea ce a determinat-o sa fie dura cu toti si puternica pentru a reusi sa nu-i pese de comentariile altora la adresa ei.De as fi si eu asa ,dar n-am sa reusesc niciodata sunt prea moale.

Ora a fosti plictisitoare si lunga si de ia-ti fi vazut pe prieteni mei cand a sunat clopotelul va-ti fi speriat.Dupa ce a parasit dirigu clasa la sfarsit am iesit si eu facand cea mai mare greseala din viata mea deoarece nu eram singura cu mine au ramas si noii veniti.Roscat a inceput sa faca mist-o de felul in care aratam si cum eram imbracat si sa infuriat si mai repede cand brunet si albastria i-au zis sa ma lase in pace.A inceput sa ma traga de par,sa ma loveasca si sa-mi spuna ca daca afla cineva asta voi avea de suferit.Am inceput sa plang in timp ce i-a m-a intrebat cine-i cel mai popuar baiat si cea mai populara fata din liceu ,dar eu i-am raspuns pana cand am primit un pumn in fata.I-am spus ca cea mai populara fata este Hinata Hyuga fata care a facut mist-o de diriginte si cel mai popular baiat este Garra cel care a spus cine lipseste.L-a auzul cuvintelor mele ea ma intreaba daca ei sunt cei mai populari atunci eu ce cautam cu ei azi dimineata ,iar eu ii raspund ca sunt prieteni mei.Dupa ce i-am raspuns a vrut sa ma loveasca ,dar cineva i-a barat lovitura ,iar acel cineva era Garra care se uita urat la ea.cand il vad incep sa plang mai tare si fug din clasa in baie unde ma las pe vine si incep sa plang mai tare.E cea mai urata zi din intreaga mea viata pe langa lacrimi m-am ales si cu vanatai destul de vizibile.Viata mea cu ei aici va fi groaznica daca nu ma schimb si asta va fi imposibil.Sunt moarta!

Stiu ca nu a iesit bine si ca nu am prea avut imaginatie sad .
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Dum 08 Iul 2012, 16:36

tare ficul tau sa duci nexyul rapede in love ....sa ma anunti si pe mine draga mea cand pui nextul !!!!! bafta si spor la scris kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Lun 09 Iul 2012, 15:49



Capitolul 3-Bataie intre fete

Sakura

Inca ma aflam in baie cu ghenunchi stransi la piept si plangem de parca as fi murit azi.Fetele se aflau cu mine in baie si-mi spuneau intruna ca totul va fi bine ,dar eu stiam ca nu va fi asa.Nu e de ajuns oare cat am suferit?Nu este de ajuns cate cuvinte batjocoritoare si injuraturi am suportat?De ce a trebuit sa vina ea si sa-mi faca viata m-ai grea si triste?Atatea intrebari si niciun raspuns.Simt cum doua brate atat de fine si puternice ma imbratiseaza.Stiu bine ale cui erau aceste brate,erau ale Hinatei care imi soptea ca totul va fi bine si ca nimic rau nu mi se va m-ai intampla si ca va avea ea grija ca sa nu se m-ai atinga nimeni de mine.Asta era Hinata cea protectoare,cea care ma proteja mereu,cea pe care ma bazam mereu si ma intreb daca nu sunt o povara pentru ea.Da,asa este sunt o povara pentru toti prieteni mei deoarece ei ma protejeaza ,iar eu nu-i rasplatesc cu nimic,cu absolut nimic.La acest incep sa plang mai tare.Simt cum Hinata desface imbratisarea si ma forteaza sa ma uit in ochii ei.Pana la urma cedez,iar ea imi spune sa nu ma m-ai prostesc si sa ma smiorcai ca o fetita de cinci ani care plange ca nu a primit ce vrea.Vocea ei devenise atat de matura si calda in timp ce imi spunea sa ma comport ca si o adolescenta ce trece pana si peste cele mai complicate situatii si sa incerc sa-i dobor pe toti care imi stau in drum ,sa devin puternica.Ma uit atat de uimita la ea si vad ca incepe sa planga,stiu ce vrea sa faca.Incearca sa-mi ia tristetea mea si sa o inlocuiasca cu bucuria ei ,stiu ca ar face orice pentru ca eu sa fiu fericita,iubita si implinita,stiu ca pentru fericirea mea ar renunta la fericirea ei ,iar eu nu faceam nimic sa o opresc ba din contre o lasam sa continue cu toate aste.Sunt o asa egoista,ma gandesc doar la mine si fericirea mea ,dar la Hina nu ,doar la mine.O mangai incet pe cap si lacrimile ei incep sa se opreasca,asa era Hinata doar putina afectiune si era ca noua.Le multumesc fetelor pentru tot si ies din baie lasandu-le in urma.Nu m-ai am de gand sa raman pana la sfarsitul orelor fiindca nu as rezista cu toata durerea pe care o am.Fiecare pas pe care-l faceam ma durea atat de tare incat imi venea sa urlu,dar spre fericirea mea am ajuns repede in clasa si toti copii erau afara.Ma indrep spre banca mea ca sa-mi iau ghiozdanu,dar cand sa-l iau o alta mana il ia de pe scaun.Ma intorc repede sa vad cine este faptasul si acela eara Naruto care era trist.Ma uit speriata la el si ii spun sa-mi dea inapoi ghiozdanul si sa ma lase in pace ,dar el refuza si-mi spune ca ar vrea sa ma conduca pana acasa deoarece nu pot mege in halul asta.Asa era nu putea sa merg singura acasa ca altfel as fi lesinat pe drum.Il vad cum isi apleca capul si-mi cere scuze de cele intamplate si ca poate este el o persoana ce-si bate joc de alti,dar respecta fetele ceea ce ma facut sa-l cred.Ii accept oferta si el incepe sa zambeasca.Ma scos din scoala si din curte fara sa ma vada cineva cum aratam si ca plecam.Drumul a fost lung datorita dureri si totusi durerea incepea sa dispara datorita lui Naruto care ma facea sa rad.Dupa alte glume a inceput sa ma intrebe daca am vorbit serios cand am spus ca Hinata este cea mai populara fata,iar eu ii spun ca da am vorbit serios si-l intred de ce este curios.Raspunsul sau a venit repede si acela era ca Hinata este mult prea deferita de felul in care carecteriza el o fata,ca ea este glumeata si de treba din cate a vuzu nu ca si prietena sa roscat parca Melisa.Incep sa rad cand il aud si ii spun ca Hinata este cea mai puternica si curajoasa fata pe care o cunosc.Din vorba in vorba nu-mi dau seama ca am ajuns acasa.Ii multumesc mult lui Naruto si el imi spune sa ma vindec repede apoi o ia la fuga spre scoala.Un mic zambet infloreste pe chipul meu,cred ca ii c-am place de Hinata mea.Intru in casa si vad ca eu sunt singura care a venit atat de devreme apoi ma retreag in camera mea unde stiu ca nu voi fi deranjata.


Hinata

Daca aflu cine a batut-o pe Sakura nu o sa m-ai aiba multe zile de trait,o sa-i viata un chin pana va cere indurare.Ma duc in clasa si obeserv ca Saku nu era ,probabil s-a dus acasa sper sa fie bine,nu m-as ierta daca a patit ceva.Asa adormita in lumea mea simt cum cineva se loveste de mine si ma trezeste.Ah,ii arat eu imbecilului care ma lovit.Ma intor si vad ca faptasul este unul dintre elevi cei noi,ala blond parca Maruto sau Taruto.Ma uit la el cu superioritate si spre surprinderea mea isi cere scuze. Ma intorc cu spatele si ma prefac ca nu sunt atenta la el si ma indrep spre banca lui Garra el trebuie sa stie cine a batut-o pe Saku doar el a salvat-o.Cand vede ca m-am oprit in dreptul lui imi spune sa ma car ceea ce ma enerveaza si-l iau de guler.Il intreb cine a batut-o pe Sakura el imi spune ca ar trebui sa-mi vad de treaba mea si sa nu ma m-ai bag in viata ei.Il stang mai tare de guler si m-ai repet inca o data intrebarea o data ,dar si cu un mica avertizare.Pana la urma imi raspunde si eu ii dau drumul si el cade pe scaun apoi incepe sa ma injure.Incep sa ma uit prin clasa dupa acea nou venita si uite-o sta la barfe cu ceilalti condamnati la moarte.Ma indrept spre ei cu pasi mari si cu hotarata de ceea ce vreau sa fac.Cand ajung in spatele ei imi bag mana in parul ei si o trantesc cu fata de banca spunandu-i ca daca in urmatoarele zece secunde nu-mi spune de ce a batut-o pe Sakura o las cheala.Ea incepe sa ma injure si observ ca brunetul si satenul vor cica sa-mi faca felul,dar bruneta cea noua le spune sa ma lase in pace pentru ca ei nu trebuie sa intervina.Imi indrept privirea spre roscata si ii spun ca au trecut cele zece secunde.
-Se pare ca te faci cu o noua coafura!
Ii cer lui Temari o foarfeca pentru ca ea mereu are la ea foarfece si chiar nu stiu ce face cu ele.Ea mi-o ,dar cu ezitare fiindca stia ca nu glumesc.Indrept foarfeca spre parul ei ,iar ea incepe sa tipe sa o las in pace,dar prea tarziu ca deja i-am taiat parul si i-am m-ai dat un punm in fata.
-Asta este doar o avertizare data viitore voi fi seriosa.
Dupa ce termin ma indrep spre banca mea,dar din pacate atunci intra directorul in clasa si isi vede pretioasa noua eleva batuta si nenorocita ma da de gol deoarece acum ma aflu in biroul sau asteptandu-l.Asta-i tare,mai intai detentie si acum inchisa aici intre patru pereti asteptand sa si faca prezenta un prefacut.Asta chiar naspa daca afla fratemiu mai mare sunt moarta deoarece o sa-mi iau bataie.
Aud cum usa se deschide apoi se inchide din nou.Se pare ca a venit insfarsit.Il vad cum se aseaza la birou si incepe sa ofteze si sa-mi spuna ceva din care mi-am dat seama ca sunt moarta.
-Domnisoara Hyuga asta este a cincea oara in saptamana asta cand vi la mine in birou,adica in fiecare zi ai facut cate-o prostie.Am auzit ca azi ai facut misto de dirigintele tau si de elevi cei noi si ai primit detentie,apoi aflu ca te si ei de ei taindu-le parul asa ca mi-amdat seama ca exmatricularea n-ar fi un lucru bun deoarece esti cea mai inteligenta eleva.Sti ce m-am gandit eu?Sa-l sun pe fratele tau mai mare si asa am facut.Stiu ca de tatal tau nu-ti este frica ,dar de frate da.
Cand am azuzit ce a facut am crezut ca am sa mor aici pe scaun.Strang pumni si incep sa-i spun ca ii arat eu cine este Hinata Hyuga dupa aceia imi iau ghiozdanul si ies din birou tratind usa cu putere.E lasa ca-i arat eu cine este stapanul scolii.















Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Lun 09 Iul 2012, 16:29

E superb hai cu next-ul , e foarte frumosss . abea astept sa vad ce o sa se mai intample
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Lun 09 Iul 2012, 20:56

Asa, asa, asa! Scuze! Scuze! Scuze! Am avut treaba si nu am putut ajunge. ce pot spune? Ideea e geniala ca Hinata sa fie cea rea in love. Parca vad ca Hinata afla ca Neji e un var de al ei ff indepartat (sau ceva de genul pt ca ei seamana, nu? well? awesome right?).
Am aruncat un ochi peste continut si am vazut greseli dar nu le zic ... citeste inca o data capitolelel (ultimele 2) si vezi daca ai greseli lough.
Hai ca termin, te plictisesc rau si asta nu e bine happy2.

Mely a bantuit happy2 si pe aici puppy eyes, cam tarlau dar a bantuit rusinos.
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Lun 09 Iul 2012, 22:06

Wow!! O Hinata rea si o Sakura plangacioasa ? :)) Serios ?
Mai uimit , mai lasat cu gura cascata a si .. imi vine sa o iau la bataie pe aia care s-a luat de Sakura <3 , proasta!
Deci o ador pe Hinata , bravoo !
Hai adu mai repede next-ul <3333
Te kiss Angy` !!
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 14:59



Capitolul 4-Cea mai nebuna zi
Sakura

In acest moment ma aflu la Hinata acasa certand-o pentru ce i-a facut Melisei.Stiu ca tine la mine si ca vrea sa ma protejeze,dar nici in felul asta de a fi chemata si certata de director.O iau in brate si ii multumesc pentru tot ce face ca eu sa fiu in singurata.Ea imi face propunerea sa dorm la ea in seara asta si de ce nu,doar maine este sambata.Ii accept propunerea ,iar ea sare in sus de bucurie si-mi spune ca ar trebui sa ne pregatim pentru lupta deoarece fratele ei mai mare vine acasa.O nu,daca vine si Sousuke ,el si cu Hinata vor distruge casa.Astia doi nu sunt sanatosi deloc cand vine vorba de bataie.ultima data vecine au inceput sa se ingrijoreze si au sunat politia.Stiti ce s-a intamplat cand a venit politia?Pai au incercat sa-i desparta ,dar si-au luat bataie de la cei doi frati si desigur tatal lor a platit o amenda destul de mare.Nici nu vreau sa stiu ce se va intampla diseara.O urmez pe Hinata in camera sa mov care era plina de diferite lucruri.Hinata chiar i-a in serios toate astea.Toata ziua am stat si am pus capcane in curtea din fata si spate,in piscina,in baia comuna si in baia lui,in camera lui,in sala de antrenamente,in hol,sufragerie,bucatarie chiar si in pod si subsol deci ma-i pe scurt am pus capcane in toata casa.Camera Hinatei era ca si un arseanal chiar avea tot cei trebuie pentru a nu pati ceva.Va spun sincer ca e mai bine sa se bata intre ei decat sa inceapa din nou cu impartitul casei deoarece ultima lor casa a luat foc doar din cauza lor.Cand o vad pe Hina atat de serioasa incep sa rad atat de tare incat a incepit sa ma doara burta.Dupa ce termin Hinata incepe sa se uite la mine si-mi spune ca i-a venit o idee extraordinara.O intreb ce ideie i-a venit de data asta ,iar ea imi spune ca lui Sousuke ii plac fetele cu ochii verzi si imbracate sexy.O intreb cei cu asta si ea imi spune ca deja am ochii verzi tot ce-mi m-ai trebuie e sa fiu imbracata sexy si sa scap de ochelari.Din toata chestia asta am fost deacort doar cu scapul de ochelari care sunt doar de forma fiindca eu nu am probleme cu vederea.Ii spun ca eu o ajut cu Sousuke ,dar nu fac asta.Cand aude asta incepe sa „planga” ca isi va lua bataie si ca eu nu tin deloc la ea.Ii spun ca tin la ea ,dar nu fac asta.Incepe sa injure si-mi spune ca ia venit alta ideie si aceea de a angaja un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ca sa se dea la fracsu.Cand aud asta incep sa rad si sa-i spun ca nu va merge deloc,fracsu nu este atat de dobitoc ca sa nu-si dea seama,dar tot ce primesc de la ea este un „m-ai vedem noi” si incepe sa sune unde ,haber n-am.Dupa trei minute inchide telefonul si incepe sa rada diabolic.Toata ziua am petrecut-o dupa ce am terminat toate planurile uitandu-ne la televizor.Eu am ales prima ce film sa vedem si acela este unul de dragoste.Le iubesc si mereu plang la ele.Eram atat de atenta la scena de despartire dintre personajele principale ce era absolut trista si desigur eu plangeam ca si cum eu as fi fost in locul femei si desigur Hinata dormea fara nicio grija.Este asa de nesentimentala.Dupa ce filmul s-a terminat filmul am vrut sa m-ai pun unul ,dar Hinata s-a trezit si a pus unul de groaza.Eu tremuram din fiecare coltisor de frica ,iar Hinata stiga intruna cuvantul „tare”,fara oprire.Fata asta este atat de ciudata.Orele au trecut fara sa-mi dau seama si dintr-o data aud soneria de la usa si Hinata se duce si deschide pe ea intra o femeie foarte frumoasa.Ma saluta ,eu facand la fel.O intreb pe Hina cine este ,iar ea imi spune ca el este Marius sau cum i se spune acum Anda.Ea chiar a vorbit serios.Un zgomot de masina se aude de afara ce parca in fata casei ,inseamna ca el a venit.Hinata ma i-a de mana si ii spune lui marius adica Anda ca acum este momentul.Noi ne ascundem in camera secreta a Hinatei pentru a putea vedea ce se intampla.Intr-un minut apare si Sousuke si se uita la Anda si incepe sa zambesca pervers si o intreaba cine este,dar se gaseste trantit pe canapea cu ea peste el.O vad pe Hinata sa rada si imi spune ca ea va pastra camera cu inregistrarea video.Se pare ca cei doi incep sa se desbrace si sa geama de placere.Hinata m-ai avea putin si intra in coma de la atata ras,iar cand cei doi m-ai aveau putin si erau gata sa inceapa actiunea Hinata apasa pe un buton si incepe sa vorbeasca la un microfon.
-Ti-am facut-o fraiere.Gagica din bratele tale este un travestit.Inghite asta!
Cand Sousuke aude incepe sa se dea jos de pe canapea si sa se imbrace apoi il da afara pe tip adica tipa si ii spune Hinatei ca dublu moarta.Eu si cu Hinata iesim din camera si incepem se fugim prin casa cu Sousuke in urma noastra si atunci cand m-ai sa ne prinda Hina soate o telecomanda din pantaloni si apasa pe un buton ,iar Sousuke se trezeste cu un spray de vopsit masina in fata colorandu-i chipul acela dulce si parul sau negru spre mov.Hina incepe sa rada si sa strige intruna razbunare.Asa am tinut-o timp de doua ore pana cand am obosit,desigur doar eu si Sousuke am vrut sa terminat deoarece am obosit ,Hinata a renuntat si ea doar fiindca i s-au terminat capcanele.Incepem sa radem ca nebuni si auzim soneria.Cine m-ai este oare?Cand vad cine intra pe usa am ramas masca.Erau Sasuke,Naruto,Neji,Melisa,Asuka,Selena si un tip brunet cu parul lung si cu ochii negri cred ca este fratele lui Sasuke deoarece seamana foarte mult.Hinata se ridica in picioare revoltata spunand ca ea si eu nu suntem deacort cu ceea ce face el.Si uite asa a inceput din nou o cearta intre cei doi.Dupa o jumatate de ora de runcat unul dupa altu cu ce aveau la indemana s-au linistit si Sousuke ne-a spus ca ei sunt prieteni lui si vor sta si ei aici in seara asta fiindca asa vrea el.Hinata incepe sa-l injure si-mi spune ca ar trebui ca noi doua sa refacem capcanele,dar ii spun ca ar trebui sa se linisteasca doar nu vrea sa arunce casa in aer...din nou.Cand prieteni lui Sousuke au auzit ce am spus au inceput sa rada ,dar fratiorul mai mare le-a spus sa nu m-ai rada deoarece la mintea Hinatei chiar o va aunca in aer din nou.
Acum sunt in camera Hinatei si cand vreau sa ma culc simt cum o lumina de la o lanterna imi este pusa in fata si nu era nimeni altcineva decat Hinata.Maridic in sezut si o intreb ce sa intalmplat ,iar ea imi spune ca a smuls firele de la intrerupator de curent.Cand aud o intreb daca este sanatoasa si tot ce imi spune ma face sa cred ca nu.
-Este timpul pentru razbunare.Sousuke si prieteni lui sunt pe teritoriul meu si incerca sa mi-l cucereasca,dar eu si tu le vom arata ca nimeni nu se pune cu noi.In acest moment declar razboi.
Sunt moarta,sa ma salveze cineva,oricine din casa asta de nebuni.Nu vreau sa mor.


Sper sa va placa!
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 15:37

Nextttttttttttttttttttttttttttttttt , uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Hinata imi aminteste de bine ceva in genul i-am facut farsa buniciii , eu cu varumio , ok [partea cu capcanele nu cu travestitul =))))))))))))))))))))))))0 asa deci nexttt!!!!!!!!!
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 16:23

cat de tare e hinata nu am ce zice fiinta aia e nebuba rua astept nextul
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 16:54

Doamne ! :)) La 5 din 6 cuvinte am ras ! Cred ca o sa intru si eu in coma de ras la fel ca Hinata , ahh...ti-am zis ca o ador? Mia placut cum ai povestit Saku` povesteste in asa fel incat te face sa razi cu lacrimi ..
Ne citim data viitoare,scumpo !

Te kiss Angy` !!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 18:48

doamne cate de nebuna e hinata rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor imi aduce aminte de cineva hmm..realy? a da cred ca de mine rolling on the floor prostii deaste facem si eu cand eram mika cu varmiu ::)): rock si inca mai fac doar ca la alte niveluri !!!!!!! scump-o cand aduci next-ul la aceasta mika poveste comica/horror sa-mi sp si mie ;) bafta si spor la scris kiss kiss kiss
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 20:44

Wow!
Dublu Wow la propriu!
La asa ceva clar nu ma asteptam. M-ai dat gata!
Cred ca e cea mai unica idee de fic si vad ca Hinata chiar ii uraste pe baieti nu gluma lough
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Mier 11 Iul 2012, 21:02

Am venit si eu intr'un sfarsit. Scuze, scuze, scuze, scuze puppy eyes. Sunt o mare fraiera puppy eyes Trebuia sa ajuns mai repede dar nu am avut timp, nu am fost acasa totata ziua ... E mijto :X vreau next! multumesc ca m'ai anuntat cu toate ca am trecut asa "tarlau".....

Spor la scris si la idei well? awesome right?.... sa ai o imaginatie bogata ca vad ca devine din ce in ce mai interesant in love. Te pupacesc! kiss

Mely a trecut pe aici! hi!
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 14:47

Super ficul imi place foarte mult si sper sa aduci nextu cat mai repede posibil
Spor la scris si la ideei
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 16:11

Buna am tecut si eu pe aici si pot sa spun doar
WOW e super tare ficu te rog daca poti sa-mi trimiti un mesaj privat cand pui capitolul
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 19:35



Capitolul 5-Primul sarut!

Sakura

Ma aflam cu Hinata in camera de control al casei.Noi doua sunt singurele care stim de aceasta camera.O intreb pe Hinata ce cautam aici ,iar ea imi spune ca de aici ii va speria pe ceilalti.O intreb cum doar a smuls firele de la generator ,dar ea imi spune ca in aceasta camera se m-ai afla inca doua generatoare.Imi spune ca are nevoie de ajutorul meu ca sa fie credibila.O intreb ce trebuie sa fac si ea imi spune ca atuci cand totul va incepe trebuie sa ma duc la Sousuke si sa-i spun ca ea a plecat sa vada ce s-a intamplat cu generatorul ,dar nu s-a m-ai intors.Ii spun ca am inteles si cand a inceput sa se joace la butoane eu am iesit afara si am inceput sa alerg spre Sousuke sarind in bratelelui spunandu-i tot ce mi-a zis Hina si spre surprinderea mea acesta m-a crezut.


Sasuke

Curentul este oprit si noi cu lanternele incepem sa o cautam pe sora lui Sousuke.Vad cum Sakura il tinea strans de brat pe Sousuke,chiar ii este frica.Dupa ce am cautat-o prin toata casa ne-am reintors in sufragerie unde fenomene ciudate au inceput sa se intample.Lumina s-a aprins brusc si la fel a si disparut,in bucatarie cuptorul cu micro-unde a inceput sa arda la fel si aparatul de cafea,in sufragerie unde ne aflam noi televizorul s-a aprins pe ecran scriind „Mai am doar 9 de prins apoi casa este a mea” la acest mesaj Asuka s-a speria sarind in bratele lui fratemiu.Dupa ce televizorul se stinge niste rasete se aud de sus apoi dispar ca prin farmec.Simt cum sunt prins de brat ,era Sakura .Eram cat de cat surprins si o intreb ce face,iar ea imi spune ca privirile Selenei cand sta prea aproape de Sousuke o sperie.Asta asa este Selenei ii place de Sousuke si este destul de geloasa.Sakura ma roaga sa nu o las singur si cand aud asta un zambet pervers imi apare pe chip.Ii spun sa stea linistita ca nu i se va intampla nimic atat timp cat este cu mine aceasta multumindu-mi.Tremura de frica si spunea intruna ca ii este frica,chiar si pe mine ma speria putin deoarece obiectele din casa ba se spargeau sau porneau.Zomotele se auzeau rar ceea ce inseamna ca cine se joaca nu noi nu va termina repede acest joc copilaros si prostesc.Cand veioza cade Sakura se sperie si ma strange in brate eu facand la fel.Este atat de fragila,sensibila,fricoasa si superba.Stai asa am zis superba?Am vrut sa zic ca-i speriata.Da asta am vrut sa zic.Chiar nu stiu de ce poarta tricouri largi si nu mai strinte ,iar pune sani mari in evidenta.De unde stiu ca are sani mari ?Ii pot simti cum se strivesc de abdomenul meu bine lucrat.Ii spun sa nu se m-ai sperie ,iar ea imi spune ca nu poate si ca ii este frica de ce se va intampla la final.Ii mangai parul sau lung si ii spun ca totul va fi bine si vom da noi de cel ce isi date joc in halul asta de noi.Dupa cinci minute ne hotaram sa ne departim eu cu Sakura,Itachi cu Asuka si Neji,Sousuke cu Melisa si Selena cu Naruto pentru al gasi pe cel ce si bate joc de noi.Eu si cu Sakura ne aflam in acest moment la Hinata in camera si cautam ,dar mienu stiu ce-mi vine ,dar ma duc la Sakura si imi lipesc buzele de ale ei acest lucru a speriat-o si a incercat sa scape ,dar degeaba sunt mai puternic decat ea.Ii musc buza inferioara si ea deschide gura eu introducandu-mi limba in gura ei .La inceput era asa timida,dar dupa aceea a inceput sa devina activa punandu-si manile in parul meu.Am vrut sa continui cu ea mai departe ,dar cand nu am fost atent m-a inpins si a inceput sa fuga ca nebuna.Fug si eu dupa ea si tot nu-mi dau seama unde vrea sa mearga doar in momentul in care Sakura il imbratiseaza pe Sousuke si ii spune ce i-am facut acesta uitandu-se la mine urat si o trimite pe Melisa cu mine.Cand Melisa ajunge in dreptul meu si vede ca cei doi ma apuca de prieten si ma intreba ca daca am chef de distractie. ,iar eu ii spunca am chef trantind-o cu fata de perete deschiindu-ma la pantaloni apoi ridicandu-i rochita in sus si ii dau chilotii jos introducandu-mi amicul.Incepe sa geama incet ca sa nu ne auda nimeni.Dupa ce termin ne aranjam si pornim sa cautam faptasul acestei glumei de prost gust.


Hinata

Wow!Nu-mi vine sa cred ce pot face niste adolescenti cand ii lasi singuri pe intuneric.Clar voi pastra caseta si clar o s-o arat si lui Sakura si Sousuke aceste faze.Nu-mi vine sa cred ca au inghtit minciuna mea gogonata.Apas pe un buton si aprind lumina apoi creez niste zgomote superparanormale speriindu-i pe toti inafara desigur de Sakura.Chiar se preface bine ar trebui sa fie actrita se pricepe de minune.Sting lumina si dau drumul la aerul conditionat atat de tare ca sa li se faca frig si stiu ca Sakura ma cearta in mintea ei,dar ce-i sa-i fac?Oricum cand voi lua premiul Nobel pentru cea mai tare farsa o sa-i multumesc pentru ajutor.Of,Sakura sper ca acum sa nu pui la inima tot ce ti-a facut Sasuke si oricum o sa am eu grija ca timp de o saptamana sa nu m-ai puna capul pe perna.Chiar imi place sa ma joc la butoane desi multe nici nu stiu ce fac ,eu le apas la nimereala aproape pe toate.Imi las capul pe spate si inchid ochi apoi incep sa rad ca nebuna,macar de atat sa am si eu parte de ras ca in rest viata mea este un calvar cu noua mea mama si cu tata este destul de greu fiindca niciodata nu ma ascult ce vreau sa-i zic si mereu ma contrazice de aceea am devenit asa.Inainte eram asa de dulce,asculatatoare si cuminte ,dar din cauza celor doi m-am schimbat si am devenit o rebela.Zambesc si ma intorc inapoi la butoate ne stiind pe care sa apas de data asta.Gata,am gasit.Apas pe unul si tot ce era in casa a inceput sa se zguduie speriind-o pana si pe Sakura care privea camera de supravegere minuscula si parca din priviri imi spune ca am exagerat.

Sakura

Bine Hinata chiar exagereaza de data asta.Ce tot spun pun pariu ca nici nu stie ce facea butonul pe care a apasa.In acest moment inca il tin de brat pe Sousuke care imi tot spunea sa ma linistesc.Da sigur nu m-ai era mult si ma trezem in pat cu Sasuke peste mine dandu-mi hainele jos.Il urasc atat de mult pentru ce avea de gand.Cine crede ca sunt?Eu sunt virgina si am de gand sa raman asa pana cand ma casatoresc.Ma simt asa bine si nu-mi vine sa cred ca spun asta ,dar e din cauza ca am primit primul meu sarut si a fost destul de delicios.Sakura nu m-ai visa atat deoarece ai ajuns in sufragerie unde acum suntem stransi cu toti.Ma uit la Sasuke si observ ca ma priveste insistent.Este deja dimineta si noi inca n-am gasit faptasul adica ei fiindca eu il cunosc.Orele au trecut si era deja sase dimineata se pare ca Hinata are chef de joca mai multa.Televizorul se aprinde dintr-o data si pe ecran scria :„V-am facut-o fraierilor.” Cand Sousuke a citit asta a inceput sa o injure si sa o blesteme pe Hinata.Pasi se auzeau coborand era Hinata.Fug repede spre ea si ii zambesc ea facand la fel.Sousuke incepe sa ne amentine ,iar eu ii fac propunerea Hinatei sa mergem la mine ca sa dormim ca ei clar ne vor face felul .Hinata imi accepta ideia si iesim afara incepand sa alergam si sa radem ca nebunele.Hinata cred ca incep sa ma transform in ceea ce ti-ai dorit mereu sa fiu o adolescenta ce traieste fiecare secunda din viata fara sa lase niciuna sa-i scape.Multumesc!


Sper sa va placa!Chiar nu am avut idei bune de data asta.E cel mai naspa capitol pe care l-am scrim pana acum.
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 19:52

Naspa naspa? e minunat scumpa mea
vreau nextul cat mai repede
spor la scris
si merci ca m-ai anuntat thank you
Sus In jos
Chiss J
Academy Student
Academy Student
Chiss J

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 21:52

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT NU AM CUVINTE scumpa mea eu vreau nextul urgent ca ma spanzur !
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Vin 13 Iul 2012, 21:55

Hinatei chiar ii place sa ii chinuie pe ceilalti nu? lough

Oricum asta o face foarte interesanta deci continua happy

Mersi ca m-ai anuntat si sper sa o faci in continuare ;;)
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 14 Iul 2012, 00:41

>:)
Vai , vai , vai ...o I U B E S C pe Hina` ! <3 Doamne e asa de rea b-) ! Si de Sakura mia placut , wow ... astea 2 merita un premiu :)) ...
A si , nu pot sa cred ce a facut Sasuke si fata aia care nu am retinut cum o cheama :)) ..
Cam atat am avut de spus >:D<
Ne citim data viitoare, te kiss Angy` !!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 14 Iul 2012, 08:53

doamne cat de tare a fost next-ul lough mai ales faza cu sasuke si fata ai selena cred c-o cheama... saku ai inceput sa semeni cu hina !!!! :>happy dragamea vreau next-ul repede si mersi ca m-ai anuntat sper s-o mai faci ! bafta si spor la scris!!!! te kiss deea ~!!!!~
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19Sam 14 Iul 2012, 11:28

Nextu nextu nextu

vreau nextu scumpa mea

e super tare vreau nextu

este super tare
Sus In jos
Continut sponsorizat




Destin patat de sange Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange I_icon19

Sus In jos
 

Destin patat de sange

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-