Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Destin patat de sange - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Destin patat de sange - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Destin patat de sange

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 13:41

super tare capitolul in love in love in love in love in love vreau next-ul cat mai repede si cand il aduci te rog eu mult sa ma anunti din nou puppy eyes te-am kiss ~!!!!!!~


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mDestin patat de sange - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 13:50

E chiar foarte interesant incotro se indreapta ficul tau think
Observ ca ai inceput sa povestesti mult mai bine ca la inceput, cel putin eu asa cred. happy2
Mi-ai captat atentia deci te rog sa ma anunti cand pui next kiss


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

Destin patat de sange - Pagina 3 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 12:15

Ahhh scuze că nu mi'am ţinut promisiunea şi nu mi'am făcut timp să citesc nexturile astea minunate. Nu mă întreba ce părere am deoarece nu am cuvinte să descriu ceea ce gândesc. Ai un fler la scris şi aşezat ideile in pagina... mă laşi mască "FATĂ"!

Oricum, mulţumesc că m'ai anunţat în ciuda faptului că eu nu am trecut pe aici, te iubesc kiss şi şti asta in love.

Love love de acum chiar că o să'mi fac timp de citit (până va începe şcoala căci sunt boboacă şi vreau să învăţ foarte bine la liceu, să îl încep cu dreptu şi să'l termin la fel). Să trecem peste astea şi să revenim la tine, la ideile tale şi la tot.
Devine interesant şi vreau să citesc şi mai mult, deci să mă anunţi în continuare.

Cu dragoste şi iubire,
Mely

Destin patat de sange - Pagina 3 2623848302


Destin patat de sange - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 15:27

Salut lume !!!!!
Am sa aduc continuare cu o singura conditie .
Sa m-ai am doua comuri .


Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 17:34

doamne!!!! imi pare tare, tare, tare rau ca nu ami dat pe aici sad
ce idioata sunt :))
imi place capitolul asta foarte mult
deci fara alte introduceri nextul repejor
te-am pupacit dulce si mult spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 11:03

Capitolul 12 – Ce greu este !


Hinata

Au trecut doua saptamani de la incidentul acela cu Sakura si Sasuke . Cei doi au devenit foarte apropiati in acele momente si nu pot lasa ca asta sa se m-ai intample . Mie frica pentru Saku si dupa cum am m-ai spus imi este ca o fiica si trebuie sa am grija de ea . Am facut o promisiune tatalui sau si o voi respecta oricat de mult m-ar costa .

Inca este acea Saku fricoasa si tematoare , dar in curand va fi curioasa sa afle ce se intampla si isi va baga nasul unde nu-i fierbe oala . Va trebui sa fac in asa fel incat sa nu fiu nevoita sa-mi folosesc puterile . Sunt un demon si nu orice demon ci unul dintre cei antici si de temut . Nu vreau sa-mi folosesc puterea in fata ei fiindca atunci ii va fi frica de mine .

Pana si mie imi este teama de mine insumi , dar ei cand o sa ma vada in adevarata mea forma . Sa va explic forma mea de demon . Pielea imi devine palida , ochii de un lila mult mai puternic , mai inalta , parul scurt pana la mijloc , sadica , iar stilul meu in legatura cu imbracamintea este total diferit . Sunt imbracata in haine de asasin avand la indemana o sabie cu un singur tais .

Acea eu demon este foarte sadica , fioroasa si de necontrolat si din aceasta cauza lumea demonilor m-au poreclit ca si „ Demonul Intunecat al Lunii Pline ” . De ce asa ? Pai vedeti voi cand este luna plina adevarata eu demon isi arata adevarata fata . Daca in ziua aceea nu este luna plina puterea mea reala este redusa la minim . Eu sunt cea care a reusit sa o invinga pe fost regina a demonilor .

Toti se tem de puterea mea si-mi place asta . Sakura este fiica actualei regine a demonilor , dar ea a decis ca nimeni sa nu afle de fiica sa . A facut asta pentru a o proteja de tot raul pe care-l putea elibera din ea . Desi nu este la fel de puternica ca si mama sa , Sakura poate face ca toata omenirea sa dispara . Imi este putin teama ca Sakura o sa distruga omenirea , dar rolul meu este acela de a impiedica acest lucru .
Eu impreuna cu prienteni mei , cu Naruto si Sasuke trebuie sa muncim in asa fel incat sa nu o lasa sa afle cine este cu adevarat . Totusi nu pot lasa ca apararea Sakurei sa ma distruga pe dinauntru . Imi doresc mult sa stau m-ai mult cu Naruto si totusi nu pot face asta trebuie sa stau cu ochii pe ea . Uneori cred ca viata mea va fi distrusa de aceasta misiune , dar daca o pierd o sa fiu distrusa si in interior si in exterior .

Imi este teama sa nu-i pierd pe amandoi si asta ma face sa fiu prea protectoare . Vreau sa-mi petrec putin timp cu naruto , dar sunt singura care o poate tine pe Sakura de ea cea adevarata . Daca las lasa pe Sasuke clar transformarea ei va fi mai rapida , daca las pe una dintre fete acestea o vor lasa sa faca ce vrea . Stai asa stiu persoana perfecta care ma poate ajuta ori Karin sau Garra . Acestia doi sunt perfecti .

Daca i-as lasa pe Kiba sau Sai clar vor adormi in timpul de paza si asta , iar duce la moarte sigura fiindca eu le-as scoate rinichii . Totusi nu o pot lasa din ochii pana la urma eu sunt singura care o poate opri . Lumea pe care mama ei a construit-o ca sa fie perfecta pentru micuta ei floare de cires a fost distrusa inainte de a afla ca este insarcinata .

Trebuie sa impiedic transformarea ei ca nimeni din acei monstri sa nu o gaseasca si sa o omoare . Imi este frica pentru ea , dar si pentru ceilalti . Trebuie sa devin protectorul ei pentru tot restul vieti sale chiar daca trebuie sa renunt la fericire . Asta imi este destinul si trebuie sa-l accept .



Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 13:19

offf saraca hinata... chiar este greu
draga mea este foarte frumos capitolul il ador
adu mai rpejor nextul ca mor de nerabdare kiss
te-am pupat dulce


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 19:21

Dute măăă! Săraca Hinata, îmi e aşa milă de ea dar totuşi... Capitolul a fost scurt puppy eyes. Nu ai avut inspiraţie nu?

În fine, să lăsăm asta la o parte şi să spun că a fost bestial in love. Sunt a 2'a şi de data asta nu am mai întârziat, am fost fată cuminte ;;).

Mulţam că m'ai anunţat love

Destin patat de sange - Pagina 3 2623848302


Spor la scris şi multă imaginaţie. happy2


Destin patat de sange - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 22:34

deci deci deci deci... este prea tare tot ficul.... rock rock
Imi place la nebunie.... cool
Imi cer skz ca nu am trecut mai devreme pe la ficul tau nervi! nervi! nu stiu cum nu am venit la un fic asa de tare nervi! nervi!
Imi vine sa ma dau cu capu-n televizor ca asta este mai aproape si nici nu tre sa ma dau jos de pe scaun. heh
Vreau next repese si te rog anunta-ma printr-un PM.... happy2

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


Destin patat de sange - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 16:45

crying scuze ca am venit cu comul atat de tarziu dar cum sa iti spun
am uitat de el si a trebuit sa il iau de la inceput
am ramas cu gura cascata cat de tare e
te rog cu capsunica in varf pune next si anuntama si pe mine
eu te kiss si te a hug


Destin patat de sange - Pagina 3 R482
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 09:34

offfffff doamne cat de de imprastiata pot sa fiu !!!! angry angry

imi vina sa kboom la propriu ...

next-urile au fost superbe in love

si vreau sa te rog cat de frumos pot sa il aduci pe urmatoorul puppy eyes

te-am kiss kiss kiss ~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mDestin patat de sange - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 21:26

Capitolul 13 – Adevar ce nu poate fi oprit !



Sakura


Ma simt atat de ciudat de la un timp , iar acest lucru ma ingrijoreaza . Am stari de lesin si dureri aproape nocive . Defapt nici nu pot descrie cum si de ce ma doare desi asi dori sa pot . Timpul trece asa greu , dar totul a ramas la fel de misterios si nociv pentru inima ce sufera si indura diferite lovituri mai puternice si mai dureroase decat cele provocate de un pumnal .

Simt ca mor la fiecare bataie provocata de inima , iar sunetul pe care-l face ma zgarie pe creer . Nu pot suporta deloc sa-mi aud inima cum bate si imi doresc sa o zmulg fara cel mai mic regret . Nu stiu de ce , dar de la un timp sunt atat de sadica , atat de cruda incat am ajuns sa-mi tai venele pentru a vedea cum curge sangele si sa-i simt mirosul si gustul atat de dulce .

De la un timp Sasuke ma face sa cred ca stie de simtomele mele ciudate si de micile mele ” placeri ” si nu stiu de ce , dar el ma cam sustine . Ce ciudat se poate comporta acest baiat , ca tot veni vorba de comportament ciudat Hinata si Naruto isi petrec timpul mai des impreuna , iar cand vine vorba ca eu sa-mi petrec timpul cu altcineva nu ma lasa , de parca as fi un monstru care daca atinge pe cineva il va omori .
Hinata a devenit atat de materna pot spune , iar Naruto are grija de mine de parca mi-ar fi tata nu un bun prieten , iar asta mi se pare ciudat si enervant . Nu-mi place ca fac asta , nu mi se pare corect atitudinea lor atat de matura fata de mine . Si mai pot spune ca mai ma face trista si faptul ca Karin este atat de rece , mai mult decat deobicei , privirea ei pe care o primesc mereu de la un timp ma face sa ma gandesc la faptul ca s-ar putea sa ma urasca .

Of , nu m-ai inteleg nimic din ceea ce se petrece . Ma ridic incet din patul rece si acum gol indreptandu-ma catre baie . Deschid usa usor pasind cu lene in baie , dar nici nu apuc bine sa fac al doilea pas ca deodata ma apuca o durere de parca insasi moartea ma loveste cu a sa coasa . Incerc sa ma sprijin de usa , dar nu reusesc si cad lovindu-ma la cap atat de tare incat starea de lesin devenind reala . Genele mele se contopesc , iar un firicel de sange facandu-si loc pe gresia rece .

Simt cum corpul meu devine rece si fara vlaga , iar sangele imi clocoteste in vene , parca dorindu-si sa-mi paraseasca trupul . Simt doua brate puternice ce-mi ridica trupul lipsit de sens si de fata ce era inainte sa-l cunoasca pe ”el” . Simt cum sunt busita , defapt trantita , aruncata , nu stiu cum sa zic de ceva , dar din pacate nu stiu de ce .

Nu aud nimic , doar simt , ce tampenie , ce idiotenie , cnici nu stiu cum sa descriu toate aceste lucruri , defapt in momentul de fata nu stiu nimic . Nu stiu de ce , dar mi-as dori sa fiu vechea Sakura care gasea o solutie la fiecare problema , dar mai bine nu , mai bine asa poate aflu si eu din ceea ce se intampla in jurul meu sau mai bine zis in mintea mea , in interiorul meu care imi este necunoscut si plin de mister .

Simt cum sunt asezata cu grija pe ceva dur , de piatra si cum sunt lovita apoi aud , aud cum sunt strigata de o voce batrana si atat de rece si sadica . Imi ridic pleaopele si privesc in jurul meu , un loc asa rece si plin de mirosul morti . Imi intorc privirea catre cel care ma striga , iar la contactul priviri mele cu a sa simt cum un fior rece imi strabate corpul , iar o teama ma cuprinde imediat . Incerc sa ma ridic , sa fug , dar nu pot , sunt legata in lanturi la picioare si la maini . Corpul mi-a inghetat complet si inima de frica la fel . Privirea lui rece ma facea sa inebunesc , nu stiu de ce , dar simt ca nu ii pot rezista , privirea sa imi spune ca-mi doreste moartea .

Il vad cum vine spre mine si ma atinge cu mana sa rece facandu-ma sa tresar de frica si de spaima . Incep sa tip de teama , dar nimeni inafara de ei nu ma aude . Simt cum sunt injunghiata fara mila si deodata scuip sange . Ma las incet pe suprafata rece si dura privind tavanul plin cu semnificati ciudate adresate unui demon .

Vocea batranului ma face sa ma simt asa de linistita , dar nu inteleg de ce imi tot spune ” trezeste-te , tu cea adevarata ” , de ce o face ? Cand vreau sa-l intreb aud o bubuitura puternica venind din stanga mea . Imi intorc privirea spre locul cu pricina acolo vazandui pe Hinaaata , Naruto si scumpul meu Sasuke . Il aud pe batran cum rade si infige in inima meu un pumnal , oare asta imi e sfarsitul ?

O aud pe Hina cum striga un ” nu ” puternic si plin de durere , dar deodata simt cum ceva imi strabate corpul , o energie aparte , nu stiu cum sa o numesc . Cand vreau sa rostesc o intrebare ii aud pe Hina si Naru strigand ” Lasa-ne fiica in pace !” . Aceste cuvinte ma socheaza , iar in fata ochilor mi se delureaza imagini cu mine la 3 ani alaturi de Hinata si Naruto ca adulti si eu strigand dupa ei ” mama ” si ” tata „ . Deodata incep sa plang de durerea acelor amintiri , apoi privindu-l pe Sasuke soptesc un ” dragul meu logodnic ” si inchid ochii .

O aud pe mama cum striga indurerata , iar pe tata cum paseste cu mare viteza catre batran . Oare ce se intampla , oare e adevarat , nu-mi vine sa cred eu sunt fiica celei mai puternice demonite , insasi regina demonilor . Din cauza asta Hinata mi-a cerut sa-i spun mama , fiindca chiar este mama mea .


Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 10:10

Nicio dată nu mă gândeam că așa ceva va veni și să aflu că Hina si Naruto sunt părinții ei! Sunt de-a dreptul șocată. În timp ce citeam inima-mi era cât un purice și cu pielea de găină. Se pare că eu sunt prima. Dar ce contează a câta sunt dacă acest capitol e așa mininat! De ce are Sakura un asemenea destin, și cine este acel bătrân? Mi se pare dubioasă treaba.
Acum că ea e fica celei mai buternice demonițe poate îi va fi greu să se acomodeze cu asta, adică, ea era o "ființă umană". Și Sasuke de ce o încuraja indirect să facă acele lucruri bizare? Nu se gândește și la ea, la corpul ei frumos? Halal logodnic, ar trebui să fie "pârât" la Hina despre faptele sale.
Mulțumesc că m-ai anunțat să citesc un asemenea capitol, e fabulos! Spor la scris și multă imaginație, sper să aduci celălalt capitol repede, vreau să aflu ce se întâmplă în continuare!
P.S.:Cel mai lung comm! Prima!
Destin patat de sange - Pagina 3 2623848302


Mely te pupă dulce! kiss


Destin patat de sange - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 11:45

WOW este mult prea tare
Imi place la nebunie si vreau nextul cat mai repede posibil
deci iubesc ficul tau si am 3 cuvinte sa iti spun
next next next please

E.A Te pupaceste


Destin patat de sange - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:13

wow. imi pare f fffffff rau ca am ajuns asa de tarziu pe la ficul tau, dar vreau sa-ti spun k est absolut superb. Chiar ai imaginaxia :X:X:X . Anunta-ma si pe mn knd aduci next-ul !!!!!
Te kiss kiss kiss foarte dulce .
please

Aly♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 16:42

Am adus dupa o vesnicie continuarea lough , sper sa va placa . happy2


Capitolul 14-Durere si chin

Hinata
De ce ? De ce scumpa si micuta mea fetita sa fie cea care are parte de atata durere si chin ? Nu este corect , nu este . Puteam sa fim o familie unita si fericita , sa ne traim viata in liniste si pace , dar nu s-a putut , „ ei " nu vor sa o lase in pace . Primul si ultimul meu copil sifera din cauza ca eu nu am fost o mama buna ci una groznica si fara inima ce s-a gandit doar la binele omeniri , nu si la binele mostenitoarei sale .

Sakura este un mostru ce e drept , dar e sange din sangele meu , carne din carnea mea si nu trebuia sa fac tot ceea ce am facut . Imi pare rau pentru tot si pentru faptul ca in acest moment o privesc pe printesa mea cum plange de durere , iar scumpul meu sot se lupta cu tatal meu . Lacrimile imi acapareaza obrajii , iar tipetele mele de durere nu sunt auzite de nimeni , doar de sufletul meu rece si gol .

Zambesc incet si-mi sterg lacrimile de pe obraz , apoi imi indrept privirea catre rodul iubirii dintre mine si scumpul meu Naruto . Ma ridic incet si cu pasi mici ma indrept catre ea . Cand ajung indreptul mesei o vad cum se zbate de durere si ii sarut crestetul capului facand ca durerea sa inceteze . Imi indrept buzele catre urechea ei si ii soptesc „ Stai linistita scump-o Sasuke e pe drum , o sa te ia el de aici , eu trebuie sa-mi rezolv problemele cu bunicul tau . " si dupa ce ii spun asta ma indepartez de masa .

Ma indrept catre cei doi barbati importanti din viata mea . Tatal meu , cel care mi-a dat viata si sansa de a avea o asemenea familie si scumpul meu sot ce mi-a oferit iubire , sprijin si un copil minunat . Acum e momentul in care Hinata adolescenta isi ia la revedere lasandu-i locul Hinatei regina demonilor . Acum e acum , e decizia final , cel ce mi-a dat viata a devenit dusmanul meu , al familiei mele .

Imi scot sabia , dar nu inainte sa imi m-ai privesc inca odata fiica , se pare ca el a ajuns . Te rog Sasuke ai grija de ea , are mare nevoie de tine . Ma indrept catre scumpul meu sot si ii pun mana pe umar soptindu-i ca e randul meu . Acesta imi raspunde cu un zambet , apoi cu pasi lenti se indreapta catre cei doi logoditi . Astept ca ei sa plece , sa fie inafara orcarui pericol .

Imi indrept privirea catre tata care pare destul de dezamagit de mine , dar nu-mi pasa , e fiica mea , voi face orice imi sta in putere ca ea sa nu distruga lumea pe care o iubesc . Ii zambesc tatei apoi fara sa ma gandesc la altceva il atac fara niciun resentiment . Acesta se fereste si ma ataca reusind sa ma raneasca . Chiar daca este o fosila ce ar trebui sa isi faca veacul pe la muzeu , are o putere de nedescris .
Inchid ochii si ii deschid privindu-mi pentru ultima data tatal . Ii spun ca acesta ii este sfarsitul , il voi ucide cu aceiasi ura si raceala pe care le-a avut cand a ucis-o pe mama . E timpul sa ii arat ca nu sunt acea fiica banala , sunt o invingatoare si asa voi ramane pentru totdeauna . Ridic sabia deasupra mea si imi ridic privirea diabolica catre tavan apoi fara nicio retinere imi tai tatal in doua .

Privesc in linistea de moarmant cum sangele sau imi inconjoara trupul plin de pacate si de urme , imi este greu ca sunt nevoita sa ucid persoanele dragi , dar nu vreau ca cineva sa-mi raneasca rodul iubirii mele .  


Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 16:50

Nu crezi că e prea scurt?:o3 Doamne cât am aşteptat să aduci acest capitol şi acum ai venit cu el love. Presupun că ai avut multă treabă şi nu l-ai putut aduce şi iată, acum e vacanţă şi ai venit.
Bătrânul acela era tatăl ei?huh? Doamne nu mă aşteptam la asta, la orice altceva. Şi Hinata şi-a ucis părinţii... hmm devine di ce în ce mai interesant. Aştept să văd ce idei îţi mai vin şi mulţumesc că m-ai anunţat! kiss Spor la scris şi multă imaginaţie!

P.S.:Sunt prima!

Destin patat de sange - Pagina 3 Country-winter-snow-fall


Happy winter! kiss


Destin patat de sange - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 18:44

oau cata actiiune in love mi-a placut la nebunie in love si chiar imi pare rau pentru hinata Dar si eu as face la fel daca as avea un copil in love
next-ul mi-a placut la nebunie
si vreau next-ul nextului lough
Ce urat suna lough !
Te-an kiss !!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mDestin patat de sange - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 18:55

doamne cat de frumos a fost capitolul happy
mersi de anunt scumpo kiss
abia astept sa vad ce se intampla cu cei 4...
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Destin patat de sange - Pagina 3 Asss10Destin patat de sange - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 20:54

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


Destin patat de sange - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 20:54

 Fan-fic redeschis la cererea autoarei. Spor la scris! dap !
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 13:50

Capitolul 15- Destinul unui monstru

Sakura


       Trupul ma doare , sufletul la fel si inima ma inteapa , simt ca mor si ca nimeni , si nimic nu ma m-ai poate salva . Oare acesta sa-mi fie sfarsitul ? Sa mor fara niciun scop in viata ? Sa nu las nimic pe lume ? Sa fiu un esec ? Am atatea intrebari despre moarte , si despre mine , dar exista cumva raspunsuri , exista cineva care sa mi-le dea ? Nu cred , exist pentru a muri , pentru suferinta eterna fara oprire . Simt caldura trupului lui Sasuke , dar totusi raceala din trupul si inima mea invinge . De cand acel batran m-a injunchiat simt cum un val de intuneric imi invadeaza trupul , mintea si inima .

        Observ ca Naruto este ingrijorat si se vede cat de stresat este , si nervos . Ah , din cauza dureri am uitat sa va spun ca acum ne aflam la un conac intr-o zona intunecata si inconjurata de liniste , si nu stiu de ce , dar aceste doua elemente imi creeaza o stare de spirit atat de fericita , ma simt plina de viata cand vad fereastra si dincolo de ea un intuneric infiorator .Il intreb pe Naruto ce se intampla si de ce am auzit acele cuvinte , cum ca as fi fata lui , dar tot ceea ce-mi spune acesta este ca trebuie , sa astept ca Hinata sa vina si ea la conac , ca ea imi va explica totul .

       Cand vreau sa-i raspund simt o durere , si o stare de nebunie , care imi creeau o placere de neinteles . Vocea speriata a lui Sasuke il intreaba pe Naruto sau tata care statea serios , si nepasator despre ce se intampla , iar acesta ii spune ca adevarata eu iese la iveala si in acel moment vad pe chipul lui lacrimi curgand siroaie . Incerc sa spun ceva , dar tristetea lui ma facea si mai fericita , dar aceasta fericire se termina de indata ce aud usa conacului cum se deschide , si se inchide cu putere . Aceasta prezenta infioratoare imi face inima sa se stranga , iar venele sa-mi explodeze din cauza vitezei cu care sangele circula .

        In acel moment ignor toata durerea si ma ridic rapid din bratele lui Sasuke , si o privesc pe Hinata cu ura . Nu stiu de ce faceam asta , dar nu ma puteam abtine si cand nu credeam ca poate fi mai rau simt o alta prezenta , aproape la fel de infioratoare ca a Hinatei . Si tot in acel moment o vad pe Karin intrand pe usa si trantind-o cu  forta. Se uita dezgustata la mine si imi spune „ Bine ai revenit , monstrule „ . Ma uit ciudat la ea , dar atunci Hinata ma ia in brate si imi spune sa ma asez langa Sasuke pe canapea , iar ea se duce langa Naruto si-l ia de mana dandu-i un sarut pe obraz , ceea ce inseamna ca ea este mama mea .

        Imi spune sa stau cuminte si sa ascult tot ce-mi va spune . Dau din cap in semn ca am inteles si aceasta incepe sa-mi povesteasca . Imi spune ca ea si cu Naruto sunt casatoriti si sunt parinti mei , iar cand ea a ramas insacinata a fost un lucru groaznic deoarece o profetie spunea ca , daca a patra Regina a demonilor va da nastere unui copil , atunci sfarsitul lumii va fi mai aproape . Cica atunci cand copila va implini 20 de ani ura din inima  , si intunericul din mintea ei o vor acapara , iar atunci moartea va invada Universul . O intrerup si ii spun ca eu , inca nu am acea varsta si totusi acum simt dorinta sa extermin tot ceea ce vad , dar aceasta imi spune ca am deja 20 de ani fiindca viata mea actuala si cea anterioara au facut astazi contact si s-au contopit .

          O intreb ce se va intampla si ea imi spune ca lumea se va scufunda in intuneric , si oameni vor muri incetul cu incetul de indata ce-mi voi recapata amintirile . Ii spun ca trebuie sa fie o cale ca asta sa nu se intample , iar atunci o liniste rece , absolut enervanta  ii cumprinde pe toti si simt cum Sasuke ma strange mai tare in brate de parca m-ar pierde . Ii cer un raspuns mamei despre linistea asta , dar aceasta nu-mi raspunde , parca le era frica sa-mi spuna .

-Oameni buni ce aveti , sau mai bine zis demoni , cei cu linistea asta ? CE AVETI ?
-Sakura vezi tu , exista un mod ca toate astea sa nu se intample , spune Karin .
-Care ?
-Tu... , dar nu apuca sa continue fiindca mama ii spune sa se opreasca si totusi Karin nu o asculta ‚ ... tu Sakura trebuie sa mori .

        Cand aud asta raman surprinsa si totusi simt un fior de teama in trupul meu , iar in acel moment ma zmucesc din bratele barbatului pe care-l iubesc si ii intreb pe parinti mei daca este adevarat , dar ei nu-mi raspund. Le spun ca nu pot face asta , ca sunt fiica lor si acestia imi spun ca nu ei trebuie sa faca acest lucru , desi ei mi-au dat viata profetia le interzice sa ma omoare si , cica Karin este cea care are acordul profetiei sa ma ucida .

-Dar Karin este un demon oarecare , tu esti Regina Demonilor , tu trebuie sa fii cea mai puternica .
-Sakura sunt cea mai puternica fiinta din lumea demonilor si din lumea ingerilor , dar eu nu am acordul profetiei .
-Vezi tu Sakura aici gresesti tu , eu nu sunt un demon , eu sunt un justitiar , o creatura nascuta dintr-un demon si un inger . Cand aceste creaturi se imperecheaza ne dau nastere noua justitiarilor , care avem dreptul sa ucidem orice creatura care ameninta linistea si viata oamenilor . Eu sunt un paznic al creaturilor muritoare , imi spune Karin .

      Simt cum nervii lui Sasuke nu mai rezista si in acel moment se ridica si incepe sa tipe la Karin cerandu-i sa termine , ca nu o va lasa sa ma omoare . Simt pericolul ce ma inconjoara si fara sa gandesc fug spre usa si o deschid cu putere ca , prin urmare sa fug cu disperare si teama in intuneric .

Hinata :

       Sakurei incepe sa-i fie teama , chiar daca este copilasul meu nu pot lasa ca lumea sa moara , trebuie sa o sacrific pe ea . Ma uit la Sasuke si simt tristetea , si durerea din sufletul lui , pe cand Karin era calma si linistita . Moartea fiicei mele era ceea ce a asteptat cu disperare . Exista un lucru pe care nu l-am spus , Sakura i-a ucis parinti lui Karin la varsta de un an si de atunci ea a jurat ca va fi justitiarul care va salva omenirea de o creatura ca Saku .

-Stai calma inaltimea ta , nu e nevoie sa o vezi murind , o pot face si fara tine .
-Dute si termina , dar nu uita furia mea se va abate asupra ta pe vecie , nu te vei putea odihni stiind ca te voi ucide .
-Aici gresesti , imi spune imi timp ce iese pe usa , cand o voi ucide trupul meu va fi incojurat de lumina si atunci voi deveni un om de care nu te vei putea atinge , un om pazit de iubirea lui Dumnezeu .

       Nu mai spun nimic si o lasa sa plece, dar in acel moment simt o palma cum face un contact puternic (‚) cu obrazul meu , Sasuke m-a pleznit nervos in timp ce-mi spune ca nu va lasa ca scumpa lui logodnica , sa moara . Paraseste conacul cu speranta de a oprit moarte Sakurei , iar bratele lui Naruto ma cuprind dandu-mi senzatia ca fac tot ce este bine , ca nu fac nimic rau . Si totusi chiar daca voi suferi acum , tot asa avem sa sufar si peste mii de ani cand Sakura tot urma sa fie ucisa . Asta este destinul  ei , sa conduca lumea in intuneric si dupa aceea sa moara cand va da nastere unui copil , sa moara ucisa de catre copilul ei,  inca din timp ce se afla in pantece.

            E mai bine sa fie ucisa de un justitiar decat , sa fie ucisa de catre copilul ei , care ar fi fost opusul Sakurei , ar fi fost o copila plina de caldura si iubire si totusi un monstru mai mare decat mine si Saku . Un mostru care ar fi ucis tot ce amentinta linistea lumi . Este mai bine asa , am facut alegerea corecta .  


Stiu ca este cam naspa , dar nu prea am stiut ce sa  scriu .


Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 15:37

Deci, când am citit primele capitole nu prea mă atrăgea sinceră să fiu, dar am contiuat să citesc de dragul tău. Știam că va fi mult mai bine. Și nu m-am înșelat. Ultimele capitole mi s-au părut excepționale! Unele idei nu le-am mai întâlnit până acum, iar chiar dacă nu prea mă atrag chestiile "supranaturale", la tine ceva îmi spunea să nu mă opresc din citit.
Când am văzut că ficul a fost închis pentru inactivitatea, mă pregăteam să îți las un mesaj pe privat să mă iau de tine happy2 ,dar apoi mi-am zis să mai arunc o privire, poate...cine știe? Și se pare că instinctul meu nu m-a abandonat. Îmi place modul în care ai evoluat, și aștept cu nerăbdare să pui o continuare. M-ai lăsat în pom, și pomu-n aer crying 
Tii pup și spor la scris și idei rainbow :\ 
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 14:04

Hey! Merci de anunţ! :* A fost excepţional. De ai şti cu câtă curiozitate am citit acest capitol, te-ai înfiora. A fost sublim! Nu a fost rău deloc, mi-a plăcut la nebunie! Ideea devine din ce în ce mai interesantă şi originală şi mă atrage foarte mult.
Nu ştiu ce să scriu, cuvintelele nu vor să-mi apară şi tot ceea ce scriu se repetă. Sper să mă anunţi şi data viitoare. Spor la scris şi multă imaginaţie!

Destin patat de sange - Pagina 3 2623848302


Destin patat de sange - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 20:11

Capitolul 16- Sfarsitul

Sakura:


       Fug prin padurea intunecata de jumatate de ora , ceva din mine imi tot spune ca nu trebuie sa ma opresc , asa ca nu incetez sa fug , trebuie sa scap si sa ma razbun pe toti cei ce imi vor moartea . Ternul este destul de periculos , multi copaci rupti , multi bolovani , foarte multe lucruri de care pot sa ma impiedic si sa-i dau un mare avantaj lui Karin . Nu-mi vine sa cred ca acea creatura imi va lua viata , o cunosc de mult pe Karin , mereu a fost rece , dar mereu protectoare si calma cu mine , iar acum aflu ca este un justitiar , este un soc pentru mine . Nu credeam ca o sa vina ziua in care cei ce m-au aparat , ma vor ucide intr-o buna zi .


       Fir-ar , ca tot vorbeam de lup . Karin in acest moment se afla in fata mea , cu un pistol indreptat spre mine in timp ce tinea degetul aratator pe tragaci . Sunt mult prea tanara sa mor , nu pot devenii un monstru atat de rau incat sa fie nevoie de toate astea . Incerc sa ma dau in spate , dar Karin imi spune ca pot fugi oriunde , ea va reusi sa ma gaseasca . O intreb de ce face toate astea , dar nu-mi raspunde , prefera sa pastreze tacerea , sa fie cat mai calma si totusi nu reuseste sa se abtina si incepe sa-mi vorbeasca .

-Sakura , iti fac un bine , crede-ma ! Eu incerc sa te fac sa nu suferi , oricum daca nu te ucid eu , mai exista alte doua persoane care te vor ucide .
-Minti , mama si tata nu ar face asa ceva .
-Nu ma refer la parinti tai Sakura , ma refer la Sasuke si la copilul caruia poti sa-i dai nastere daca eu te las in viata .
-Sasuke nu mi-ar face rau , minti !
-Vezi tu Sakura , inainte ca Sasuke sa te cunoasca si sa te ceara de logodnica , el s-a iubit mult cu sora mea mai mica . O diviniza , era cica topit dupa ea , dar eu stiam ca toate astea ereu minciuni . Sasuke urmarea puterea ei , de fapt la inceput a urmarit puterea mea , dar cu mine nu i-a mers asa ca a incercat cu surioara mea , a reusit sa o cucereasca si dupa a omorat-o .
-Nu te cred , nu cred nimic din ce spui .
-A fost un nimic , o fost un gunoi inainte de a o cunoaste pe sora mea , puterile sale erau fleacuri pana a reusit sa o omoare , atunci el a devenit un lord al demonilor , si asta datorita surioarei mele . Si acum urmezi tu Sakura , sau daca scapi si reusesti sa faci o familie cu el , cand vei da nastere copilului tau care va fi fata , exact cum spune profetia , vei muri . Acel copil va fi inversul tau , va nimici tot ce este impur , inclusiv pe tine si pe Hinata . Deci , decat sa mori de mana celor dragi , ce-ar fi sa stai tu fata cuminte si sa ma lasi sa-mi fac treaba , nu uita , iti fac un bine .


       Ea chiar crede ca am sa inghit aceste minciuni , daca da atunci greseste , nu sunt atat de incapabila sa nu-mi dau seama ca minte si inca foarte mult . Incep din nou sa fug , si doar atata imi mai amintesc deoarece ma trezesc langa un copac si cu piciorul sangerandu-mi. Simt o mana rece cum ma atinge pe umar si coboara incet pe mana , era mana lui Sasuke . Se aseaza langa mine si-mi spune ca nu o sa patesc nimic , karin a fost eliminata din toata ceasta actiune , asa imi spunea el , dar ceva din ochii sai imi spunea ca minte , minte foarte mult . Ii cer sa-mi spuna adevarul , dar tot ce primesc este nimic , nu are curajul sa ma priveasca in ochii sau cel putin asa cred eu , se ridica si ma priveste infricosator , cu scarba si cu nemultumire .


       Il intreb ce s-a intamplat , ce a patit si primesc un raspuns dureros , mai exact o palma . Il privesc inlemnita , acea persoana pe care am cunoscut-o cand aveam 3 anisori s-a spulberat intr-o clipita , oare Karin chiar are dreptate , nu se poate , Sasuke ma iubeste , sunt singura femeie pe care o iubeste cu adevarat . Incerc sa ma ridic , dar esuez, rana pe care o am ma impiedica sa fac asta asa ca ii cer lui Sasuke sa se aseze langa mine si sa vorbim , iarasi tot ce primesc este nimic , iar din cauza asta o lacrima reuseste sa-mi atinga obrazul stang , ma doare tot ce face , ma doare gandul ca exista o mare sansa ca tot ce a spus Karin sa fie adevarat , iar daca este adevarat atunci prefer sa ma sinucid decat sa fiu omorata de catre cel pe care-l iubesc .


       Fac marele efort de a ma ridica , chiar daca rana nu ma lasa , trebuie sa plec de aici pentru ca nu am nici o sansa acum in fata lui Sasuke sau Karin , o sa-mi recastig puterile si am sa-i spulber de pe fata Pamantului . Sasuke isi da seama imediat de ceea ce vreau sa fac si imediat profita de situatia mea , m-a lovit puternic reusind sa ma faca sa lesin si apoi am inceput sa vad negru . Deschid ochii si la fel ca inainte tot ce vad este negru , un intuneric de nepatruns . Incerc sa ma ridic , dar nu reusesc , sunt legata de maini si de picioare si asezata pe o masa . Incep sa ma zbat si primesc o palma din nou , o lumina era langa mine , Sasuke bate din palme si dintr-o data multe lumanari se aprind in jurul nostru . Locul asta seamana cu cel in care batranul m-a trezit , doar ca acesta este un altar pentru luarea puterilor , si uite asa tot ce mi-a spus Karin s-a adeverit , el ma vrea doar pentru putere , asta sunt pentru el , putere .


       Incep sa rad ca o isterica , el chiar crede ca va reusi sa-mi ia puterile , simt prezenta lui Karin , o simt cum vine in graba aici . Simt cum mana lui imi mangaie obrazul drept si-mi spune ca totul va fi bine , si ca se va sfarsi repede , ei bine , asta s-o creda el . Trebuie sa-mi recapat puterile cat mai repede , asa ca imi inchid ochii si incep sa meditez , dar exista si un risc , nu pot vedea si simti ce va face el cu trupul meu , totul depinde de Karin pana imi voi reveni eu . Trebuie sa fiu linistita , sa fiu calma ca sa pot reusi ceva , trebuie sa elimin toate gandurile si sa intru pentru ceva timp intr-un somn .


       Timpul trece greu si pentru mine , si pentru Sasuke , trebuie sa se grabeasca inainte sa vina Karin sau sa ma trezesc eu , deoarece atunci cand una din astea se va intampla Sasuke va fi ca si mort . Jumatate de ora a trecut de cand am intrat in somn si nu reusesc sa fac nimic , nu ma pot opri din a ma gandi la toata actiunea asta din jurul meu , imi este imposibil , trebuie sa ma trezesc , nu-mi pot capata puterile in situatia asta , sunt vulnerabila . Incep sa ma eliberez din tot ce-am incercat si revin repede la starea pe care o aveam inainte . Ritualul lui Sasuke a avansat destul de mult , daca ea nu vine mai repede sunt terminata , o sa zac in Iad plagand tot timpul pentru ca am fost ranita de cel pe care-l iubesc .


       Cand am crezut ca sperantele mele s-au terminat aud o bubuitura , era Karin , era nervoasa si cu pistolul indreptat catre Sasuke . Acel pistol nu o sa-l raneasca , doar daca nu are gloante sfintite . Chiar daca are atintit asupra sa un pistol sfintit Sasuke nu reactioneaza , continua acest ritual nesuferit .

-Uchiha , termina !
-Karin , trage nu mai evita , trage .
-Nuu pot Sakura , este un ritual stanic , iar eu sunt pe jumatate inger ceea ce inseamna ca este prea mult pentru mine , chiar daca sunt si demon . Scoate-l din cerc  si voi termina eu treaba .
-Nu pot , nu am putere ca sa fac asta .
-Ba ai , doar imagineaza-ti ca il dai afara din cerc , asa functioneaza puterea ta Sakura , tot ce trebuie sa faci e sa-ti doresti si sa-ti imaginezi cum il alungi de langa tine , fa-o!


       Deci asa imi functioneaza puterea . Inchid ochii si incep sa-mi doresc , si sa-mi imiginez cum ritualul inceteaza , dar nimic , o parte din mine nu vrea sa-i fac rau lui Sasuke , nu pot . Deschid ochii si o privesc pe Karin in semn ca nu reusesc , nu pot sa-i fac rau , iar in acel moment imi spune ca ii va face rau ea atunci . Incepe sa mearga cu hotarare si intra in cercul ritualui punadu-i pistolul la tampla lui Sasuke , se vedea faptul ca o durea , toate astea ii fortau trupul si puterea , dar reuseste , il impusca pe Sasuke , iar corpul lui face imediat contact cu podeau si la final devine pulbere. Incep sa plang , Sasuke al meu nu mai este , a murit si a fost trimis in negura uitarii . Ma uit la Karin si o vad cum nu mai poate rezista , trupul ei este ranit si nu va mai trai mult . Se sprijina de masa pe care sunt asezata si-mi aseaza pistolul pe piept in zona inimii , doar prin atingerea dintre trupul meu si aceasta arma simt o putere si o durere mare .

-Adio, Sakura Uzumaki !


       Aceasta au fost ultimele cuvinte pe care le-am mai auzit deoarece in acel moment a apasat pe tragaci , iar glontul reusind sa-mi sfasie inima si devenind  la final pulbere , am devenit la fel ca si Sasuke , pulbere .



Karin:


       Au trecut mai bine de doi ani , am reusit sa supravetuiesc acelor ranii provocate de ritual si am reusit sa raman un justitiar . Hinata si Naruto au murit si ei in urma cu un an, un justitiar ca si mine a reusit sa-i omoare , o mare greseala fiindca acum demonii vor face mai mult rau decat inainte . Dumnezeu a considerat ca trebuie sa traiesc si sa pazesc de acei ingeri cazuti , iar eu am sa-i indeplindec porunca . Imi vine greu sa cred ca acea lupta s-a terminat , dar nu ma plang , am destul de multe de cand cei doi regi au murit si in plus trebuie sa ma asigur ca nu va mai exista nici o regina a demonilor , mi-e teama ca nu cumva sa existe cineva mai puternic decat Hinata sau Sakura . Imi este dor de cele doua , anii pe care i-am petrecut impreuna ca si adolescente au fost foarte frumosi . Adio !  




Destin patat de sange - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
Continut sponsorizat




Destin patat de sange - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Destin patat de sange   Destin patat de sange - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Destin patat de sange

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-