Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  Iubire de demon - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  Iubire de demon - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  Iubire de demon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 15:39

Hei mersi ca m.ai anuntat! Deci Sasuke! esti un ..un las ! cum ai putut sa faci asa?
Daca o iubeai pe Saku cum ai zis atunci nu te sarutai cu Ino!
Si tu Ino.. o faci pe Saku t**fa dar tu ce esti? Sasuke are dreptate! Uita-te in oglinda baby!
Sakura stai linistita... Sasuke pariez ca era beat cand a facut pariul. Si Naruto la fel. Imposibil sa nu te iubeasca. Te place cu fiecare minut care trece
Naruto..sa nu cumva sa te atingi de Hinata ca Ramen te fac!
Te-am pupat ~Lola~ si sa ma anunti si pe mine cand aduci next-ul :*
>:D<
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 20:48

Stiu ca a trecut ceva vreme de cand nu am mai pus next-ul, dar chiar nu aveam nici o idee, incepeam sa scriu, ma opream salvam si faceam tot asa pana ce m-am decis sa termin o data capitolul, mai ales ca eram ispitita sa mai citesc si alte ficuri si chiar nu puteam rezista tentatiei. Deci uiati cap sper sa va placa kiss

Cap XVI:

Incep sa plang, nu de ce fac asta din nou ? Il aud pe Sasuke cum se apropie de mine, imi stergi incet lacrimile si apoi pleaca lasandu-ma complet, dar complet surpinsa de atitudinea lui. De ce Sasuke, de ce trebuie ca tu cateodata sa fi asa dragut, de ce ai facut asta? Imi tot repet in gand. Adica eu ti-am oferit sentimentele mele pe tava sit u ce ai facut, nici macar nu ai avut grija de ele cu prima ocazie le-ai aruncat la gunoi ca pe niste lucruri complet nefolositoare. In noaptea aceea de ziua mea, chiar am crezut ca ma iubeste, ca tine la mine, am crezut ca dorinta mea s-a indeplinit, dar nu a fost asa. El doar s-a folosit de mine, ca sa castige un amarat de pariu. Se pare ca pariul acela a fost mai important decat mine. De fapt ce tot zic eu aici, pentru cine sunt eu importanta pana la urma ? Pentru nimeni, sunt sigura! Dar, i-a stai daca imi amintesc bine tot ce s-a intamplat inainte sa fac stiti voi ce, acesta m-a intrebat incet daca sunt sigura de ceea ce fac, iar eu i-am spus ca da. Deci theoretic nu e vina lui, ci a mea, deci…,, Hai ma Sakura cat de prosata poti fii ca sa cazi in capcana asta, poate a avut si el mici regrete pe acolo, dar a zis intetionat asta, stia ce vei accepta si I te vei darui mai ales dup ace i-ai recunoscut sentimentele fata de el. Pentru el a fost apoi doar o joaca de copil, pariul era déjà ca si castigat si in plus a mai castigat o fata in plus care i-a cedat si I s-a daruit. Ce naiba, mai crede-ma sip e mine cateodata’’- imi zice ego-ul meu, care cateodata este foarte enervant dar acum are mare dreptate. Insa chiar dupa tot ce mi-a facut inima mea se pare ca déjà la iertata, numai mintea se mai gandeste daca s-o faca sau nu. Pana la urma asta este adevarul si nu pot scapa de el eu chiar il iubesc pe Sasuke. Am sa-l iert, dar nu-I spun asta mai intai am sa ma razbun si eu putin pe el si am sa-I raspund cu aproape acesai moneda. He, he vechea sakura sa intors. Bine gata sa nu mai balivernez pe aici e timpul distractiei, dar mai intai ar trebui sa intru in casa sis a ma culc ca maine va fi o zi grea dar si una mareata. De ce? Pentru ca o sa-mi pun panul in aplicatie si normal am s-o implic si pe Hinata in asta. Sunt foarte sigura ca tembelul de Naruto nu s-a atins pana acum de Hinata, adica o fi Hinata o fata timida care pare ca accepta orice, dar nu e chiar deloc asa. Stiu sa-si spuna punctual de vedere si nu se lasa pana ce nu sunt cu totii de accord cu ea, bine poate o fi cedat, dar nu stiu. Ei bine singurul fel in care pot afla daca cumva Hinata facut s*x este sa o sun, dar nu acum ci maine dimineata ca sunt prea obosita. Cu pasi inceti si siguri ma indrept spre camera mea unde ma asteapta minunatul, comdoul si pufonsul meu pat. Imediat ce fac contact cu perna adormfiind dusa in lumea viselor unde totul este lipsit de grija si unde apoape intodeauna esti fericit.
A doua zi:
Ceasul desteptator suna neincetat, insa nu vreau sa ma trezesc, imi este prea, prea…lene. INsa dintr-o data imi aduc tot ce s-a intamplat cu o seara inainte, imi aduc aminte tot ce mi-a facut Sasuke sic el mai important lucru planul meu ,, diabolic’’. Imi deschid incet ochii lasand la iveala ochii de smarald, apoi ma ridic incet din pat si ma indrespt cu pasi greoi spre baie cu gandul de a-mi face siesta de dimineata. Dup ace imi fac un dus care ma trezzeste cu adevarat, ma sapl pe fata dinti, ma imbrac in niste blugi scurti, un maieu, imi prind parul in coada si ies afara cu gandul de a face putina miscare, bine nu inate de a servi micul de jun. Odata ce termin de mancat ii spun mamei ca plec putin pe afara. Ahh ce aer curat si proaspat imi limpezeste mintea si ma face sa ma simt libera si fericita. Imi scot telefonul din pantaloni si o sun pe Hinata:
- Da… Off, mai lasa-ma sa dorm doar 5 min mama, nu cer mult.
- Hai nu zau, am ajuns sa fiu si maicata de la un timp Hinata- ii spun acestia amuzanta dar in acelasi timp ironica
- Ce?? Sakura tu esti, dar e ora 9 dimineata ce s-a intamplat cu tine? Nu tie bine, ai febra?
- Nu prostuta ma simt excellent, dar mai intai trebuie sa te intreb ceva, dar nu pot pe telefon ne intalnim in 15 min in parcul de langa casa mea.
- Ce??? 15 min, tu nu mi-ai auzit vocea abia acum ma trezi si in plus nu e nici un parc in apropierea casei tale!
- Prostuto ai uitat ca m-am mutate in lumea MAYA
- A scuze… bye te pup ajung cat mai repde posibil.
Saraca de ea cred ca e tare derutata, dar mai bine zis somnoroasa. In drum spre parc ma tot gandeam cum as putea sa ma razbun pe Sasuke, sa-l fac sa sufere asa cum a facut si el. Ei cred ca astea e cea mai buna intrebare : Cum?, dar lasa ca-mi va veni mie vreo soltuie mai ales ca o sa ma ajute Hinata si sunt sigura ca si ea va vrea sa se razbune pe NAruto, insa sper sa nu-I spun prea tarziu sa nu se fi intamplat acelasi lucru ca si mie. Adica mie inteleg pot trece peste sunt puternica, dar totusi Hinata este Hinata poate ca vara incearca ea sa para mai puternica si ca nu o afecteaza nimic, dar o cunosc prea bine si stiu ca nu e asa. Este ea mai spontana, face multe nazdraveni, nu mai e timida, dar la capitolul sa fie mai puternica nu-I prea iese si asta ma enerveaza, dar tot o iubesc ca pe propia mea sora. Inchisa in mintea mea nici nu-mi dau seama cum dau din greseala peste un baiat, imi cer scuze sic and dau sa plec ma opreste
- Hey eu sunt Sai, iar tu..?
- Sakura, imi pare bine de cunostinta.
- Si mie, stiu ca pare cam ciudat si prea direct dar nu ai vrea sa iesim la o cafenea.
Stop cadru… Ce?? Deja adica ce naiba ii spusai doar numele meu si gata vrei sa iesim, dar daca stau sa ma gandesc cred ca el mi-ar folosi la planul meu si anume acela sa-l fac gelos pe Sasuke, bun, bun. Cat de diabolica pot sa fiu, insa as vrea totusi sa-I spun adevarul pentru ca nu as vrea sa se indragosteasca de mine si apoi sa fie dezamagit si ranit cum a fost eu , dar mai incolo putin. Sirul gandurilor imi sunt intrerupte de acesta cand zice:
- Daca vrei , poti refuza… stiu ca ti se pare prea direct, dar mi s-a parut ca esti draguta si m-am gandit sa ne cunoastem mai bine.
- Nu nu mi se pare ciudat si da sunt de accord, dar stai mai intai sa-mi sun o prietena pentru a-I zice ceva important.
- Ok, nici o problema.
- Hinata, hei buna sunt eu stii hai sa anulam intalnirea aia si mai bine ne-am intalni pe la 4 la mine acasa, e bine?
- 1. Mi-am dat seama ca esti tu pentru ca aparea numele tau si 2. Desigur mai ales ca nici pana acum nu ma sculai din pat. Te pup, pa!
- Pa!
In drum spre cafenea, mai vorbesc cu Sai despre diferite lucruri, si descopar ca este un timp foarte de gasca si dragut, insa nu ma atrage, il consider mai mult un prieten, atat nimic mai mult. Dupa cateva minute ajungem la cafeneaua Café Town, care era foarte dragut si destul de luxoasa, red ca ar trebui sa invat si eu locruile pe aici, pentru ca singurul drum pe care il stiu este de la mine de acasa pana in gradina mea si atat… Am vorbit cu Sai in continuare, am ras cu pofta, am baut un suc ne-am simtit de minune, insa cand am adus vorba despre viata lui amoroasa acesta s-a intristat dintr-o data, iar eu i-am zis ca nu am vrut sa-l fac trist. Acesta imi spune ca nu-I nimic si incepe sa-mi povesteasca despre fosta lui iubita cat de draguta si buna era, insa dup ace a intrat intr-un grup a devenit foarte nesuferita si a prins-o cand se saruta cu un nenorocit de baiat. Cand l-am auzit i-am spus ca o sa treaca totul si ca si eu am trecut printr-o experienta asemanatoara. Intr-un sfarsit reusim sa schimbam subiectul insa chiar atunci isi face aparitia Sasuke impreuna cu idioata aia de Ino. Parca zicea ca ma iubeste cu adevarat si asa mai departe, of cat de dobitoc e! imi vine sa ma duc chiar acum la el sis a-I o trag o palma de o s-o tina minte tota viata. Imi i-au imediat privirea de la Sasuke si ma uit la Sai, se pare ca nici el nu era intr-o dispozitie prea buna, era chiar furios.
- Sai, ce s-a intamplat?
- Il vezi pe baiatul ala brunet de acolo cu blonda aia de mana, ei bine ea e fat ape care o iubeam si inca o mai iubesc ca prostul si el e nenorocitul cu care am prins-o.
- Cee??? Iti bati joc de mine, el este baitul pe care l-am iubit si care zicea ca si el ma iubeste pan ace l-am prins cum se saruta cu fata blonda, … parca Ino o chema. Hei, ma gandeam la ceva tu nu vrei sa te razbuni pe Sasuke sis a o iei inapoi pe Ino?
- Ba cam vreau… spune acesta stanjenit
- Ei bine si eu vreau sa ma razbun pe el c ear fi daca am lucre impreuna? Ne-am preface ca am fi impreuna, ne-am duce la ei la masa i-am face gelosi sa fiarba de furie, alea, alea… si in timp poate Ino o sa-si dea seam ace prostie a facut si se va intoarce la tine. Ce zici batem palma?
- Bine, batem palma ! spune acesta destul de bucuros
Ma ridic de la masa si il iau pe Sai de mana apoi ne indreptam catre masa lui Sasuke, Sai da ,,accidental’’ peste scaunul lui Sasuke, atunci acesta se intoarce furios si ii zice sa fi mai atenta pe unde merge, insa cand ma vede pe mine si de mana cu Sai, toata furia ii dispare, insa in cohii sai seputea citi foarte usor gelozia si intrigarea, ceea ce ma bucura
- A.. buna Sasuke nu te-am vazut, scuza-ma am uitata sa vi-l prezint pe npul meu iubit, Sai.
- Noul tau iubit?! spun Sasuke si Ino in acelsi timp si putin revoltati.
- Da , imi pare bines a te cunosc Sasuke, cu toate ca ne-am mai vazut, dar nu am reusit sa ne prezentam cum se cunvia
Mda, reuseste sa ingane Sasuke pe gura si acela destul de sec, apoi ne invita sa ne alaturam lot. Exact ceea ce voiam. Ei bine Sasuke sa stii ca rabunarea e asa de dulce si im place asa de mult sa te vad cu explodezi de gelozie, imi da un sentiment de victorie. Timp de doua ore am vorbit cu toti chestii destul de plictisitoare insa am reusit sa-I face rau de tot gelosi pe cei doi. Cum? Poi Sai ma tinea mai tot timpul in brate cateodata ne mai sarutam, bineintales ca maretul Sasuke nu s-a last nici el mai prejos a sarutat-o si el pe Ino, o mai tinea in brate dar mai bine zis cu dezgust, doamne parca avea paduchi asa facea. Nici nu-mi dau seama cum a trecut timpul, numai atunci cand ma uit la ceas si vad ca este déjà ora 4 fara 10 si imi amintesc ca trebuie sa ma intalnesc cu Hinata, atunci ma scuz si le zic ca trebuie sa plec. Sai se ofera sa ma conduca ins ail refuz, spunandu-I la ureche ca ar fi momentul potrivit pentru el sa vorbeasaca cu Ino sis a se impace pentru ca situatia lor nu este asa de dificila cum e a mea cu Sasuke. Acesta accepta imediat si ma lasa sa plec. Cum era de astept dupa nici un minut isi i-a si Sasuke talpasita, ceea ce ma bucura enorm pentru ca il lasa pe Sai si Ino sa clarfiice totul dintre cei doi.
IN drum spre casa simteam ca eram urmarita, insa nu am vrut sa dau importanta mai ales ca mai aveam putin pana acasa plus ca era in plina zi sip e starda erau destul de multi oameni. Dintr-o data simt cum sunt luata pe sus si dusa intr-un tufis din apopiere, incerc sa strig, insa tipul/ tipa imi pusese mana la gura si nu prea aveam cum. Dintr-o data imi vine o idée si il/o musc de mana, apoi ma intorc imediat sa vad cine e. Am mare surpriza sa-l vad tocmai pe Sasuke, asta ce naiba mai vrea.
- Ce naiba mai vrei nu ti-am spus sa nu mai vorbesti cu mine, inteligentule. In plus degeaba incerci sa ma faci sa te iert, oricum chiar daca as faceao degeaba. Eu déjà mi-am gasit un alt tip si anume pe Sai.
- Da, da cum sa nu, hai nu ma face sa rad. Fac pariu ca stai cu el doar ca sa uiti de mine, stiu ca ma iubesti asa ca nu mai nega atata
- Aha, uite cine vorbeste si in plus nu-mi zice mie ca eu fac asta doar ca suit de tine, am uitat din clipa in care te-am vazut sarutandu-te cu cu**a aia de Ino. Daca asta e modul tau de a-t cere scuze sa stii ca nu merge chiar deloc. Pa!
- Bine, uite imi pare rau dar,…
- Nici Nu-l mai las sa continue ca-i trag una la ,, mandrie’’ , apoi o iau la fuga pana acasa, lasand mici cristale sa-mi invadeze chipul alb si fin. ,, De ce ma face tot timpul sa sufar’’ ma intreb eu trista.



  Iubire de demon - Pagina 5 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
  Iubire de demon - Pagina 5 Arptg
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 21:04

Prima, edit dupa!

Buna! a hug
Mersi de anunt draga, capitolul a fost super.in love
Sakura este chiar diabolica....imi place! evil devil mua ha ha
Ma intreb daca Saku si Sai vor mai avea iesiri ca sa-i face gelosi pe Ino si Sasuke. Sa speram ca da. think
Oricum abea astept nextul. kiss hi!





  Iubire de demon - Pagina 5 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends


Ultima editare efectuata de catre Angel white and black in Mier 05 Sept 2012, 21:18, editata de 1 ori
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 21:17

oau oau oau !!!!!!!!!!! angry angry angry angry
sasuke e un mare .... si chiar vrea o batuta mare mare de tot :>happy angry
scumpa vreau next-ul sa vad ce se mai intampla intre cei 2 si
cu restul bineinteles puppy eyes lough in love


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m  Iubire de demon - Pagina 5 Yvf
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 21:57

draga mea mi-a placut capitolul la nebunie!!!
sasuke tu chiar vrei sa mori sa mori asa de repede???
draga mea adu nextul ala repejor
te-am pupat spor la scris kiss in love


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 14:08

prea TARE ficul.... deci este chiar bestial rock
Atat vreau sa iti zic : think
1. Vreau NEXT happy2
2. Continual ;;)
3. Anunta-ma cand pui Next ca si pana akm happy

S.L.S Te pupaceste kiss


  Iubire de demon - Pagina 5 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 15:49

nextull
lui alexx ii place like michael jackson


  Iubire de demon - Pagina 5 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Dum 09 Sept 2012, 17:13

Am adus next-ul, sper sa va placa . Sincer asteptam mai multe comentarii, insa asta este nu pot obliga pe nimeni sa comenteze mereu si mereu. Va pupacesc si normal va aduc capitolul kiss


Cap XVII:

Din perspective lui Sasuke:
Nici macar nu vrea sa ma lase sa continui ce aveam de facut ca ma si loveste la ce am eu mai de prêt si normal ma lasa cu ochii in soare si cu dureri ingrozitoare. Dupa cateva minute imi revin si ma ridic de pe jos, tot nu pot sac red ca se intalneste cu sai ala, ce are el si eu nu? Adica eu sunt de o mie de ori mai frumos, mai dragut, mai fermecator, iar el are fata asa palida, parul negru scurt si lins pe langa al meu care este negru precum taciunele cu tente albastre si la spate am niste tepi. Eu sunt modernist el nu prea, deci pe scurt ea trebuie sa fie cu mine nu ca natarul ala. Dar normal am dat cu piciorul la tot ca un prost, dar chiar vreau sa ma ierte ca sa putem fi din nou impreuna, s-o pot simti in bratele mele sis a stiu ca este a mea si numai a mea. Daca nu faceam pariul ala tampit si intr-un fel nu prea e vina mea, ca eram si eu putin mai mult baut, deci nu gandeam logic la ora aia. Daca tot veni vorba de pariu, astazi e ultima zi, deci Naruto a pierdut, macar am sa ma distrez si eu putin si apoi o sa ma gandesc la un mod de a ma ierta Sakura. Imi scot telefinul din blugi si il sun pe Naruto:
- Baietel, ti-a sunat ceasul. A venit timpul sa te travesteti.- aveam o voce foarte serios, dar defapt nu mai puteam sa ma abtin sa nu rad
- Ce?? Nu, nu e correct, mai lasa-ma o zi, nu cer prea mult. Te rog, ai mila de mine!
- Chiar daca ti-as mai lasa o zi, tot nu ai putea sa o mai faci pentru ca sunt sigur ca Sakura chiar in momentul asta ii spune Hinatei totul si crede-ma nu o sa iasa prea frumos. Asa ca vin la tin in 10 min. Apropo eu ce am castigat?
- Nimic, doar experienta!
- Ce?? Am facut asta pentru nimic?
- Nu afost pe nimic, daca nu o faceai stii ce se intampla.
- Da, in fine. Tu mai bine gandestet la viitorul tau, fratioare.- ii spun amuzat
Imi inchid telefonul, dar nu inainte de a face o comanda la taxi. Stiu ca villa mea este aproape de a Sakurei, si a lui Naruto e aroape de a mea, dar mie prea lene sa merg pana acolo pe jos. Cred ca v-am pus cam in ceata cu asezarea caselor noastre. Poi cum noi suntem din familii regale avem un cartier al nostrum. Prima casa din cartier este a rozaliei, apoi urmeaza parcul familiei Haruno care este langa lac, apoi casa mea, un alt parc a de data asta al familiei mele si intr-un sfarsit casa lui Naruto care si el deasemena are langa el un parc. Stiu foarte ciudat si sunt sigur ca va intrebati de ce atatea parcuri si de ce nu mai bine le unim pe toate pentru a crea unul mai mare? Poi sincer nici eu nu prea stiu prea bine; adica intr-un fel este un singur parc, pentru ca mini-parcurile noastre sunt toate asezate pe marginea lacului si sunt una in continuarea alteia, numai ca un gardulet micut le desparte pe fiecare in parte. Daca tot m-am apucat sa va descriu locurile din jurul caselor noastre, va mai pot zice ca avem cea mai atre priveliste din lume. De ce? Poi lacul este foarte, dar foarte mare si este minunat sa privesti cu soarele parca este inghitit de apa si cum rasare luna cea mandra si falnica. Pe malul celalat al lacului se intinde o padure imensa unde desigur se gaseste si animale salbatice, dar nu au cum sa ajunga la noi pentru ca exista un sistem de protectie. Oricum ma saturai si sigur va plictsii sip e voi cu toate amanuntele astea. Apropo in tot acest timp eu eram in taxi si nici nu-mi dau seama cum ajung la villa lui Naruto. Bat usor la usa si imi raspunde mama acestui, doamna Kushina. O femeie foarte energetic dar si foarte frumoasa, imi spune ca Naruto este la el in camera. Eu ii multumesc apoi cu un zambet diabolic pe fata ma indrept spre camera ,, dragului meu frate’’. Intru tip til-tip til in camera ca acesta sa nu ma aobserv si dintr-o data tip : ,, Bau”. Asta sare ca disperatu din scaun si cade ca prosti pe jos, apoi cu o fata usor iritata dar si amuzanta imi spune sa nu mai fac asta niciodata.
- Deci Naruto a venit ora schimbarii! Ai tot ce ti-am cerut?
- Mda… - ingana acesta intrigat
Timp de ora l-am aranjat pe Naruto, l-am pus sa se imbrace intr-o fustita scurta de a mamei sale, i-am dat un sutine cu push-up, o bluza decoltata, niste pantofi cu toc cui si acum mai ramanea cuafura, machiajul sic el mai important lucru epilarea. La lucruile astea nu ma prea pricep asa ca am chemat o expert si anume un stilist de renume. Acesta la inceput a ras de s-a prapadit pe jos, dar apoi a luat totul in serios si a inceput adevarata actiune. Dupa o ora si un sfert era si Naruto intr-un sfarsit gata. Sa va spun cum arata: tipa i-a indrepatat parul si i-a pus cateva extensii rosii, la ochii la fardat cu un albastru pal ca sa se potriveasca cu ochii, pe buze i-a dat cu un glos de culoare roz, tinuta i-a lasat cum am facut-o eu la inceput, picioarele lui erau asa de fine ca funduletul unui bebelus si normal in picioare niste pantofi de abia reusea sa se tina pe ei. Gata, prima etapa este gata, acum urmeaza etapa cea mai hazlie, dar mai intai i-am facut cateva poze ca amintire pentru ca nu cred ca se va mai intampla asa ceva vreodata. Am chemat o masina sport decapotabila si cu viteza ne-am indrepatat catre central orasului, normal in timpul drumului Naruto a fost fluierat cred ca aproape de toti baietii, unii chiar il invitau intr-un loc mai intim ca sa discute mai bine. Eu ma prapadeam de ras, chiar era sa facem accident pentru ca nu eram atent la drum de la atat ras. Inn fine, am reusit intr-un fel sau altul sa ajungem intregi in centru, mai ales ca unii mai aveau putin si-l furau pe Naruto, dar normal eu m-am opus cu toate ca imi placea sa-l vad pe Naruto cum zibera pe acolo ca e barbat, dar nimeni nu-l credea, unu era chiar sa-I fure un sarut dar saracul de ea tot ce i-a putut fura a fost un pumn in gura de la lasat lata pe jos. In sfaist cand am ajuns in centru a luat cred ca toate apartamnele si toate casele la rand unde Naruto a zis ca e travestit si in plus ca prostu a zis si cine e, cu toate ca eu nu –am spus, nu ca nu mi-a convenit. Apoi s-a urcat pe cea mai inalta statuie din centru si a urlat in gura mare: ,, Sunt Naruto Uzmukai si sunt un travestit de prima clasa. Deasemena pot oferi o noapte fierbinte si de neuitat oricarui barbat. Va multumesc,a propo totul a fost o farsa facuta de Sasuke Uchiha’’. Ce?? Asta nu facea parte din plan nu trebuie sa zic ca este o farsa, dar, dar, … off trebuia sa-mi amintesc atunci sa-I spun ca nu are voie sa zica nimic ca ar fi o farsa sau pariu si mai ales ca a fost pusa la cale de mine. Oricum nu mai conteaza asta, chiar m-am distrat azi pe seama lui Naruto sic red ca va lua destul de mult pana cand ii va creste din nou popularitatea la fete, nu ca ar fi avut pana acum lipici la fete.
Dup ace Naruto s-a schimbat si a redevenit din nou baiat eu m-am intors in casa si directia a fost dusul, apoi patul cel mare si pufos care ma striga in continuu sa vin la el si normal nu am rezistat tentatiei si m-am dus unde am adormit cu un singur cuvant in minte ,, Sakura’’
Din perspectiva Sakurei:
Dup ace ii trag una la madrie lui Sasuke ma grabesc repadis spre casa, plangand din nou. Am marea mirare sa o vad pe Hinata in fata villei asteptand sa raspunda cineva. De ce nu raaspundea nimeni, ei bine daca mi amintesc bine mama a zis ca se vor intalni din nou cu familia lui Sasuke si Naruto, dar de data asta nu mai e nevoie sa vin si eu deci casa este goala, norocul meu ca am luat si cheia cu mine, ca altfel eram mancata. O salut pe Hinata si o invit inauntru. Aceasta se duce in living si se aseza pe canapéa in timp ce eu preagatesc niste fursecuri si o ,, limonada á la Sakura’’ cum ii spun eu. Dup ace pregatesc totul ma alatur Hinatei care se pare ca gasise un film de groaza destul de bun. Insa dupa cam un sfert de ora incepem sa ne plictisim de el, adica pe bune ucigasu nu stia decat sa taie capete, ceva mai bun nu se putea, hai ma lasi. Oricumdupa ce inchidem televizorul Hinata sparge prima gheata:
- Nu cred ca mai chemat numai sa petrece mai ales ca noi theoretic trebuia sa ne intalnim la 9. Aaa si mai vreau sa stiu si de ce ai amanat, a intervenit ceva sau mai bine zis cineva?
- Off , bine bine iti spun totul si ca deobicei iti dai seama ceea ce vreau eu cu adevarat. Ok stiu ca o sa ti se para dur si o sa te infurii rau de tot, dar tot am sa-ti spun spre binele tau. Deci… stii ca eu si Sasuke am fost singuri in noaptea din ziua mea si ca am facut ce am facut, si ca tu cu Naruto v-ati cam apropiat in ultimul timp, asa dntr-o data.
- Mda… ce vrei sa zici cu asta ?
- Poi, adevarul este Hinata ca defapt ei au facut un pariu. Cand? Nu stiu, dar au facut un pariu in care ei trebuiau sa ne faca sa ne indragostim de ei, partea asta a fost cea mai usoara pentru ca noi déjà eram, insa a doua parte era sa se culce cu noi, iar sasuke a reusit cu mine, intrebarea care ma macina este: Tu ai facut-o cu Naruto?
- Cee?! Te rog spune-mi ca e doar o gluma, Sakura te rog spune-mi asta. Nuu, cum am putut sac red ca Naruto s-a indragostit de mine asa dintr-o data, defapt pe cine pacalesc? Cine naiba m-ar iubi pe mine, mai bine zis placea? Si nu, nu am facut-o Sakura. Era cat pe aci, dar i-am spus lui Naruto ca nu eram pregatita si acesta acceptat.
- Doamne, ce ma bucur ca nu ai facut aceasi prostie ca mine. Ma simt usurata ca si cum o piatra mi-a fost luata de pe inima
Cand imi ridic privirea catre Hinata, vad cum mici cristale isi fac apritia pe chipul sau angelic, o iau in brate si acesta izbucneste in hohote de plans. Ii tot repetam ca totul va fi bine si ca vom trece si noi peste asta, dar nici eu nu mai staim ce sa cred. Nu stiam ce sa fac ca sa-I fac sip e ei sa sufere asa cum au facut ei cu noi, poate ca nu stiu acum, dar cu mintea geaniala a Hinatei sigur vom descoperi ceva. Intr-un sfarsit se opreste si aceasta din plans si parca imi ea cuvinetel din gura cand zice:
- Trebuie sa ne razbunam pentru ce ne-au facut, Sakura. Etsi de accord?
- Cum spuneam mintile genial gandesc la fel
SI izbucnim intr-un ras destul de fortat, dar care a linistit apele tulbure care se asternusera acum cateva minute dar care disparusera imediat dupa acest moment de ,,fericire’’.
Timp de ore intregi ne-am framantat mintile sa gasim ceva, chiar incepuse sa miroase a creiere arse, dra nimic, absolute nimic. INtr-un final ne-am resemnat si am hotorat sa continuam a doua zi cand aveam sa zicem mintile mai limpezi.
- Sakura, vezi ca ma duc pana in bucatarie ca sa iau un pahar cu apa, vrei si tu ceva?
- Nu, nimic.
IN cateva minute aud in tipat dinspre locul in care se afla Hinata, alerg reped si am surpriza sa vad…





  Iubire de demon - Pagina 5 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
  Iubire de demon - Pagina 5 Arptg
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Dum 09 Sept 2012, 19:13

ce se mai intampla in continuarew huh? huh? huh? what?lol! vreau next-ul cat mai repede !!!!!!!!! what?lol! huh? ca mopor aici de curiozitate puppy eyes


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m  Iubire de demon - Pagina 5 Yvf
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Dum 09 Sept 2012, 23:48

vreau continuarea draga mea :)
doamne deci am ras atat de tare incat sormea deja se speriase si vroia sa vina sa vada ce am patit
deci faza cu naruto a fost prea atre, te felicit pentru asta kiss
astept nextul cat mai repede kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 01:06

oh my god !!! oh my god !!! oh my god !!! Deci iubita, esti absolut, totalmente, GENIALA!
A fost fenomenal, senzational, penal, de tot rasul, nici nu mai am cuvinte rolling on the floor
Naruto, Naruto....esti de tot rasul travestitule! rolling on the floor
Acum hai sa revenim la suspansul pe care l-ai creat. hmm..realy? O mica intrebare....de ce te-ai oprit TOCMAI ACUM?!
Fii atenta ca daca nu aduci nextul cat mai rapid sa vad de ce a tipat Hinata si pe cine vede Saku, este vai si amar de pielea ta, inteles?! biciuitor



  Iubire de demon - Pagina 5 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 12:27

sa vad....ce ce ce ? nervi!
nextul happy2
te kiss alexx


  Iubire de demon - Pagina 5 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 21:53

Next-ul am sa-l pun maine cu toate ca il am scris deja dar vreau sa vad daca mai comnteaza cineva. Va multumesc foarte mult pentru comentari sunteti niste dragute kiss. Angel white and black te te rog din tot sufletelul meu sa pui next-ul la Panterele din New York kiss



  Iubire de demon - Pagina 5 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
  Iubire de demon - Pagina 5 Arptg
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 13:35

hey hey hey am ajuns si eu pe la ficul tau si vreau sa iti zic ca, capitolul cat si ficul este foarte tare.....
Mult prea tare....
Akm o sa pun si eu Nextul la ficul meu sper sa vii sa il citesti si sa fii prima nr1

S.L.S Te pupaceste dulcik


  Iubire de demon - Pagina 5 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 13:44

Hey, hey asa cum v-am promis v-am adus si next-ul, iar acest capitol il dedic tutror cititorilor mei kiss


Cap. XVIII:

IN cateva minute aud in tipat dinspre locul in care se afla Hinata, alerg reped si am surpriza sa vad un sobolan imens, iar saraca Hinata se urcase pe masa de speriata ce era. Dar i-a stai putin, ce cauta un sobolan in casa mea ??? Adica totusi este o casa mai bine zis villa de lux si avem sobolani in casa, vai de capul meu! Oricum revenind la Hinata, acesta tipa ca disperata pe acolo si imi zicea sa fac ceva. Ba fetito eu sunt cam ca si tine, adica si mie mi-a frica, ce dracu vrei sa fac? Ca doar nu sunt baiat, ca numai ei fac treburile murdare. INtr-un final ma decid sa fug in camera parintilor, de unde scot un pistol incarcat de sub pat. Cred ca va intrebati de ce tata are un pistol, ei bine el vrea sa se asigure ca daca cineva intra in casa asta si e strain, mai bine hot nu mai iese viu. Alerg inapoi in bucatrie unde o gasesc pe Hinata inacesi pozitie in care am last-o, dar unde e sobolanu?
- Hinata, unde e sobolanul?? tip eu putin speriata
- S..Saku..saku..
- Foloseste cuvinte si aseaza-le intr-o propozitie, intelegi?
- Este in spatele tau.
- Cee? I-al de pe mine, nu, nu. Ce scrabos
Incarc pistolul sit rag la intamplare si spre uimirea mea chiar il nimeresc, ce ma sunt un geniu inascut, nimeni nu a mai pomenit asa ceva. Dupa ce ne punem niste manusi si luam un faras unde il punem pe ,, minunatul’’ sobolan il ducem afara unde il aruncam direct in cosul de gunoi. Gata am scapat de o pacoste. Nu am observant asta pana acum, decat cand am iesit afara, s-a intunecat rau de tot si am mare surpiza cand ma uit la ceas sa vad ca este ora 12??? Ce? Cum naiba a trecut timpul asa de repede, fara sa ma mai gandesc o invit pe Hinata sa ramana peste noapte la mine, ca doar nu o lass a se duca singurica acasa. Urcam sus, unde ne punem in patul meu mare si pufos, insa nu puteam adormi, avem prea multa energie care nu stim cum s-o consumam. Asa ca incepem sa facem diferite concursuri. Unul dintr ele era sa vedem cine poate sa bage in gura cele mai multe floricele de popcorn, altul sa bem o sticla de whisky dintr-o inghititura, normal nici una nu a reusit cu toate ca eu mai aveam putin si terminam, insa mi s-a facut rau si am vomitat tot. Normal cand Hinata m-a vazut ca vomit mi s-a alaturat si ea. Dupa asta am mai vorbit diferite chestii, am mai barfit, am mai vorbit despre Sasuke si Naruto cum sane razbunam, adica eu theoretic sunt cu Sai si asa ail pot face gelos pe Uchiha, dar Hinata c ear trebui sa faca ca Naruto n-o iubeste pana la urma si nu are cum sa-l faca gelos. Ia stai putin…
- Hina, de cine ziceai tu ca-I place lui Naruto?
- De Ayumi, zice ea scarbita.
- Aha, aha… c ear fi daca am studia-o noi putin pe aceasta Ayumi, adica sa o spinoam mai bine zis. Ca din cate am inteles de la tine este cam c***a, deci sigur il insealal pe Naruto. Aflam cand o face cu un tip, cineva necunoscut il cheama si el vede, se supara, se desparte de ea si gata. Ca daca o iubeste atat de mult iti dai seamama ca o sa sufere cea ce e foarte bine si apoi poate o sa-l faci tu sa se indragosteasac de tine, normal cu ajutorul tau.
- Nu inteleg cum ar putea fi asta o razbunare pe Naruto, ca mai bine zis ii facem un bine decat un rau.
- Hianta, hai sa fim sincere tu chiar il iubesti foarte mult si nci nu prea mai ai de ce sa fi supi pe el ca pana la urma nu ti-a facut nimic, asa-i?
- Daca cam ai drepatate. Dar tu si Sasuke?
- Normal ca am dreptate, iar intre mine si Sasuke este alta mancare de peste, el chiar a facut-o si mai rau chiar in ziua pariului, nici macar nu a asteptat. Si o sa-l iert cand o sa vad ca chiar ii pare rau si daca o sa face ceva special pentru mine, nu stiu.
- Bine, Sakura asa facem.
Dupa ce terminam de vorbit tot si aranjam toate detaliile planului nostrum, ne face vizita si Mos Ene care ne duce in lumea viselor.
Din perspective autorului:
A douza zi cele doua fete se trezesc destul de infrigurate si ude. De ce? Pentru ca cineva, adica Sakura, a lasat geamul de la mansard deschis, iar cum noaptea trecuta fusese o furtuna normal ca toata camera era plina de apa, iar lucrurile lor erau ude . In fine de acum o s-o las pe Sakura sa va spuna in continuare ce s-a mai intamplat in continuare.
Din perspective Sakurei:
Nu pot sac red sunt uda din cap pana in picioare, ce ma bucur cel mai mult este ca nu sunt sigura. Scot un mic chicotiti dar in asa fel incat s anu ma auda Hinata, ca de altfel iesea cu scandal. Dar chiar ma intreb cum naiba nu ne-am dat seama ca suntem ude si tocmai acum vand ne-am trezit am observant. Caut prin camera motivul ce ne-a pricinuit acest incident si dau peste o fereastra deschisa. Off, eu am lasat-o asera ca sa se mai aeriseasca camera si se pare ca a plouat toata noapte si se pare ca nici pana acum nu s-a oprit. In fine, inchid geamul ce a pricinuit acest dezastru si apoi ma duc in baie sa-mi fac siesta de dimineata. Dupa ce imi fac o baie fierbinte si revigoranta ma intorc in camera si o las pe Hinata sa intre. Pana ce-si termina si ea ce are de facut pe acolo, eu imi iau niste pantaloni trei sferturi, un tricou lasat pe umraul drept si o vesta larga si lunga ca sa-mi tina de caldurica, intrucat era destul de frigulet afara. Stii daca stau sa ma agndesc este vara si ar trebui ca soarele sa stea pe cer mandru sis a ne incalzeasca sis a ne ofere vreme buna, dar cu vremea de afara crezi ca e toamna. Oricum, dupa ce termin sa ma imbrac o anunt pe Hinata ca ma duc jos sa fac micul de jun. Cobor repede scarile, destinatia mea fiind bucatarie, ce este destul de mare. Pun tigaie pe foc si fac niste omlete, apoi prajesc niste sunca, fac un suc de portocal si gata micul de jun, ce pot spune sunt genial. ,, Si modesta pe deasupra’’- imi spune ego-ul meu, nu ca nu ar avea drepatate. Dup ace termin de aranjat masa aud soneria de la usa, ma duc repede sa deschid si ii vad pe parintii mei. Ii iau in brate si le spun ca mi-a fost tare dor de ei si ca Hinata a ramas si va mai ramne cateva nopti la mine sa doarma, acestia accepta imeidat spre mirarea mea. O vad pe mama ca se cam fastacea, asa face ea de obicei cand ascunde ceva.
- Hai mama zimi ce s-a intamplat?
- Poi, stii Sakura avem doua vesti una buna si una nu stiu cum e, depinde cum iti place tie.
- Da, da spuneti-mi, raspund eu nerabdatoare.
- Stii ca noi si familia Uchiha si Uzumaki am fost prieteni foarte buni si nu ne-am mai vazut de multa vreme as ace ne-am hotora sa plecam intr-o croaziera pe ocean timp de o luna si cum tu esti fata sis a nu patetsi ceva am hotorat ca Sasuke si Naruto sa vina sa stea cu tine si daca vrei poate sa ramana si Hinata pe toata perioada asta, chiar de tot.
- Cee?? Si Ce?? Cum adica Naruto si tam…Sauske o sa stea cu noi doua? Intreb eu suparata.
- Poi nu poti ramane singura ca cine stie ce ai pati si ne-am gandit ca sa stai toti patru la noi in villa. Iar partea in care Hinata si cu tine o sa stai impreuna chiar de tot , bine daca vreti si voi normal, asta inseamna ca ne vom muta noi de aici si te vom lasa singura cu Hinata. Ca sa te obisnuiesti sa ai grija de casa si toate cele.
- Daaa!!! Mersi, mama si tata, cu toate ca nu-mi convine ca o sa stea si baietii cu noi, dar in fine macar nu de tot, asa-i?
- Da, da normal. Acum noi plecam ca intr-o ora ne vine avionul si trebuie sa ne pregatim. Apropo casa mea si a mamei tale va fi fata in fata cu cea a familiei Uchiha.spune tata
- DA, bine, bine. Drum bun sic ale batuta… adica sa va distrait. Pa, va pup.
- Apropo Sasuke si Naruto vin intr-o jumate de ora, asa ca sa fiti pregatite. Spunei ei in timp ce ii conduceam afara din curtea noastra.
- OK. Pa, va iubesc sis a va intoarceti teferi.
Dupa ce ii sarut si mama imi tine o lunga predica cu ce sa fac si ce sa nu fac, noroc ca tata m-a salvat cand ea zis mamei ca o sa intarzie, mai ales la cum se corconeste ea. Dup ace ma asigur ca au pecat cu adevarat, urc in graba scarile si intru in camera unde incep sa strig ca nebuna ca parintii mei au plecat, ca ne lasa sa locuim pe amndoua in casa asta de acum in colo si partea cea proasta o spun usor prost dispusa ca Sasuke si Naruto timp de o luna pana vin parintii nostril o sa stea cu noi. La auzul tutror Hinata inceoe sa tipe de bucrie ca si mie, chiar sic and aude ca baietii o sa stea cu noi. Eu o intreb de ce e asa fericita in legatura cu ultima parte si ea imi zice ca nu i-am spus eu sera trecuta ca ea si Naruto trebuie sa se impace, uite asa o sa reuseasca.
Pana au venit baietii, noi am facut curat prin casa, am servit micul de jun apoi am inceput sa ne uitam la o comedie nou lansata ,, That’s my boy’’ cu Adam Sandler, il iubesc pe omul asta. Oricmu dupa un timp se ia dintr-o data curentul, nu era chiar bezna in casa dar nici departe nu era, mai ales ca afara era inorat. Cum in living aveam iesirea spre terasa iar usa era din sticla am vazut un trasnet de ne-a speriat rau de tot si ca si fie colac peste pupaza am vazut doi oameni care imeidat dup ace a disparut fugerul au disparut si ei. Asta-I prea de tot, gata Sakura nu trebuie sa-ti fie frica, poate a fost doar imaginatia ta. Dupa cateva minute au inceput sa se auda niste pasi prin casa, care se apropiau incet, incet spre canapeaua unde ma aflame u si Hinata. Pasi se auzea din ce in ce mai aproape.. inca un pic, inca un pic si dintr-o data…..



  Iubire de demon - Pagina 5 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
  Iubire de demon - Pagina 5 Arptg
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 15:09

draga mea mi-a placut la nebunie capitolul, il ador!!!! happy in love
adu mai repejor nextul ca vreau sa vad ce se intampla kiss
te-am pupat dulce kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 15:42

ce....?
ultimul capitol a fost super tare dance2
de abia astept nextul happy2 .....deci astept waiting ......sa vina cat mai curand
spor la scris te kiss alexx


  Iubire de demon - Pagina 5 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 16:37

Dragăăă! Te iubesc şi te voi iubi mereu rolling on the floor. Eşti o scumpă că m'ai anunţat lough.

Lăsând asta la o parte capitolele au fost mişto.

Îmi cer scz că nu am mai trecut dar am avut treabă şi am avut o pasă proastă.

Oricum... lăsând scuzele la o parte mulţumesc că m'ai anunţat chiar dacă eu nu am mai trecut pe aici.

Te iubesc :*

Nexturile îmi plac la nebunie happy2, dar mă seacă că acel urât de Uchiha a făcut'o cu ea pentru un pariu netot!

Uchiha, Uchiha ....

De ar fi toţi băieţii aşa ca Sai ar fi cel mai mijto :X.

Oricum... de unde ştie Sakura că în ziua aia în care a făcut'o a fost "scris" şi pariul pe o "piatră"?
Şi, şi că Sai nu s'a împăcat cu aia, netoata aia de Ino?

Oricum... lasând totate acestea la o parte îţi iubesc toate nexturile puse de când nu am mai trecut eu pe aici şi că ai fost o scumpă că ai continuat să mă anunţi chiar dacă nu am trecut pă aici
(cum am zis mai sus happy2)

Sunt a treia! in love

  Iubire de demon - Pagina 5 2623848302


Dragă, eu îţi urez spor la scris şi multă imaginaţie ...


  Iubire de demon - Pagina 5 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 21:38

Da greu mai vin si eu pe aici, intarziata de data asta, nu gluma! nervi!
Ei bine, scuze pentru asta, vina mea rusinos
Oricum sa trecem la lucrurile importate....capitolul asta! think
Sincer mi-e c-am lene sa o repet la fiecare capitol, dar totusi o zic......A fost SUUPER! happy2
Mi-a placut mult, adica fetele au casa la dispozitia lor, plus ca vin si nebunii astia doi, concluzie, cred ca vor exista si mici "picanterii" sa le spun evil devil mua ha ha
Vreau repede repejor nextul si spor la tastat si imaginat in love hi!
P.S am citit comentariul tau si draga mea, nu stiu cand il voi pune, sau mai bine zis face, dar vad ca ti-ai amintit de micutul si amaratul meu fic, asa ca voi face un efort pentru tine! in love Inca o data abea astept nextul. kiss


  Iubire de demon - Pagina 5 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 15:53

tare continuare


  Iubire de demon - Pagina 5 Thumb3scaryball
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 02:23

hey hey hey.... uite skz ca nu te-am comentat ;;)
dar te-am citit ficul de mooolt timp si mi se pare genial. cool
Scumpa mea deci daca nu vrei sa te inebunesc cu nextul ai face bine sa il aduci happy2
Ca daca nu voi face greva nextului si nu o sa iti placa cand eu fac greva asta..... ingrijorat
Pe bune huh?
Oricum mersi ca mai anuntat si te rog sa ma anunti si de next cand vine ca si pana akm happy in love

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


  Iubire de demon - Pagina 5 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 15:23

Hey am adus si eu next-ul dupa o vremel lunga si chiar imi pare rau ca nu am mai postat insa a inceput scoala si mai sunt si a 8a, iar profii ne-au luat cu testarile din prima saptamana, sper sa va placa next-ul

XIX:

Pasi se auzea din ce in ce mai aproape.. inca un pic, inca un pic si dintr-o data ,, BAU’’. Imediat ce auzim acest ,, Bau’’ incepem sa tipam ca apucatele sis a sarim imediat de pe canapé si o luam la fuga. Dar nu facem nici cel putin 3 pasi ca suntem luate in brate de acei oameni, insa aud o voce cunoscuta ceea ce ma face sa ma infurii rau de tot.
- Sakura, gata linistestete sunt eu Sasuke si Naruto. Imi pare rau ca v-am speriat, dar chiar nu ne-am putut abtine. Zice Sasuke putin trsit dar si amuzat
- Sasuke cum ai putut sa ne faci asta si in primul rand de ce naiba ne-ai taiat curentul?? Esti chiar un prost si acum te rog frumos sa-mi dai drumul din bratele tale.
- Bine, bine. Spune acesta resemnat.
Oricum dup ace ii certam pe baietii si ii facem ca pe naiba ma decid s ama duc afara si sa pornesc generatorul de rezerva pentru current. Insa, cand vreau sa ma duc afara sunt oprita de mana lui Sasuke care ma intreaba unde ma duc. Eu ii spun iritata ca ma duc sa vad ce s-a intamplat cu curentul si poate sa-l si repar. Normal cand a auzit asta imediat a zis ca vine si el cu mine, ca nu ma poate lasa singura, ca e perculos, bla-bla. INtr-un final accepta sa vine cu mine, nu de alta dar sa scap de gura lui care ma cicalea in continuu. IN cateva minute ajungem si la generator, deschid incet usa intrand inauntru si lasandu-l pe Sasuke afra. Dupa cateva minute de bajbaieli prin intuneric dau si de generatorul de rezerva. Imediat ce apas pe intrerupator se face lumina in toata casa inclusive in camera generatorului. In sfarsit s-a facut lumina, ce dor mi-a fost de ea. Cu toate ca nu a fost luat de mult timp. In fine, ies afara inchid repede usa si apoi il iau si pe Sasuke ca sa intram in casa. Dintr-o data cineva ma tranteste la perete, cred ca va da-ti seama cine era, ,, inteligentul si scumpul’’ meu Sasuke. Incerc sa scap, insa nu reusesc bratele lui erau prea puternice, acesta se paropie din ce in ce mai mult de gura mea si se putea citi foarte usor in ochii lui ca voia cu orice pret sa-mi guste buzele. Cand mai erau doar 2 cm intre gurile noastre, acesta brusc se indeparteaza de buzele mele, directia fiind urechea, de unde ma musca incet, iar eu nu pot sa ma abtin si scot un mic geamat. Acesta cred ca a devenit si mai excitat cand a auzit asta, dar oricum nu ma pot lasa vreajita de el inca o data, asa ca ii dau una la punctual sensibil, lasandu-l cu ochii in soare. Fug repede de acolo, cu gandul sa nu patesc si eu ceva mai rau. Alerg cat pot eu de repede catre intrarea, dar ma cionesc de cineva. Cand ma uit mai bine il vad pe Sai, de cand nu la-m mai vazut sper ca s-a inpacat cu Ino, pentru ca el este un baiat atat de bun la suflet, oare de ce nu m-am indragostit de el si a trebuit de nataroul de Sasuke, care se pare ca de la un timp nu prea se mai poate abtine, dar lasa ca o sa-l invat eu minte pe Sasuke.
- Ce mai faci Sai? Cum iti mai merge, pana la urma te-ai impacat cu Ino?
- Poi uite ce sa fac am venit la tine ca sa-ti multumesc pentru tot ce mi-ai facut, si nu nu m-am impacat cu Ino, defapt am realizat ce profitoare e si dupa ce Sasuke a lasat-o abia atunci a venit la mine. Cum a putut face asta? Oricum, nu mai conteaza pentru ca am trecut peste. Tu ce mai faci? Cum iti mai merge cu Sasuke??
- Imi pare rau pentru tine, sis a stii ca ai facut bine ca ai trecut peste , deoarece ea s-a intors la tine numai din cazua faptului ca Sasuke a lasat-o balta, deci intelegi ce vrei sa spun. Poi eu ce sa mai fac ? Foarte bine aproximativ si nu, nu-mi merge foarte bine cu Sasuke si am sa-l iert cu adevarta numai atunci cand o sa-mi arate cu adevarat ca ma iubeste, nu numai vorbe goale ca m-ar iubi si a doua zi il gasesc cu alta.
- Aaa, inteleg. Stii, Sakura ma intrebam daca… ai vrea sa..ie..iesim, maine seara? Nu stiu ca se ne cunoastem si mai bine, ca pana acum am vorbit numai de esecurile noastre in dragoste, si ma gandeam sa-ti cunosc si ceealalata latura a ta.
- Aaa, .. poi da Sai mi-ar face mare placer. Vin-o la 7. Acum scuza-ma am putina treaba, deci ne vedem maine? Zice Sakura putin surprinsa
- Bine, pa-pa.
Din perspectiva autorului:
Ceea ce nu stia Sakura noastra era ca Sai, nu era deloc un baiat obisnuit. In tot acest timp el planifiase un plan foarte diabolic care nu avea cum sad ea gres, insa singurul obstacol care ii statea in cale era ,, marele’’ Uchiha. Defapt, prietenul nostrum Sai era un mafiot foarte cautat in lumea interlopa, iar marele lui scop era sa o rapeasca pe saracuta de Sakura sis a ceara in schimbul ei o suma uriasa de ban ice avea sa-I asigure traiul pana la sfarsitul vietii lui mizerabile. Deci Sai tot ce facuse pana acum Sai era sa minta si iar sa minta, bine nu chiar tot pentru ca Ino chiar fusese iubita lui si abia dup ace aflase cine este Sakura atunci ii venise in minte acest plan. Dar, dar, intotdeauna exista acest dar, ce nu stia nici Sai si nici Sakura ca in timp ce ei doi vorbeau, o alta persoana se ascudea dupa coltul casei si auzise toata conversatia lor. Acel cineva era normal Sasuke, iar Sasuke il stia pe Sai inca din gradinita si stia ca devenise un mafiot. Tot ce mai ramane de facut este sa vedem ce o sa se intample in continuare…
Din perspective lui Sasuke:
Nu pot sa cred, cum poate Sakura sa-l imbratiseze pe jegosul ala, de Sai, adica nu se uita si ea la el cum arata sic el mai important lucru ,, De ce mai e inca cu el? ‘’ La inceput, am crezut ca poate s-au intalnit asa intmplator si au vrut sa se cunoasca si ca Sakura a vrut sa ma faca gelos si gata a terminat cu faza aia, dar nu e asa. Dar oare Sai asta, ce o mai vrea? Ca in general el nu se uita la nici o fata, mai ales sa se indragosteasaca de ele, mai mult vrea sa le aiba pentru o noapte si atat nimic mai mult. Ceva e putred la mijloc si inca nu imi pot da seam ace se petrece, dar sigur voi afla.
Dupa cateva ore in care am stat, am mancat, ne-am uitat la filme se face insfarsit noapte, iar din cate intelesesem de la Hinata, pentru ca Sakura nici nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, o sa avem o mini petrecere la care o sa vina Neji, Ten-Ten, Temari, Shino, Kiba si inca o fata Karin. Cred ca o sa fie destul de interesant si chiar am de gand sa vorbesc cu Sakura despre Sai, pentru ca nu e bines a se increada in el. In jur de de 11:30 isi fac aparitia si invitatii, care erau foarte bucurosi si plini de enrgie. Normal am vorbit foarte multe lucruri, unul dintre subiecte fiind balul, la care eu la inceputul verii nici macar nu voiam sa aud de el daramite sa mai invit si pe cineva, insa acum nu mai sunt de aceasi parere. Cu totii stiu ca am s-o invit pe Sakura, insa nimeni nu stie daca va accepta sau nu, deoarece cum barfele se raspandesc repede asa s-a raspandit zvonul, care este adevarat, ca noi ne-am ceratat si nu suntem impreuna. Inn timp ce baietii vorbeau despre niste chestii total plictisitoare, o aud pe Temari care spune:
- Ce-ar fi daca ne-am juca adevar si provocare, iar apoi care unor nu le place 7 minute in iad?
Totii erau foarte, foarte fericiti si au raspuns in cor ca ,, da’’, bine cu exceptia mea, intrucat nu ma prea dau in vant dupa asta.
Am luat o sticla goala si am invartit-o, iar primul/ prima care avea sa primeasca o provocare era chiar, prietenul meu Naruto. He, he ce noroc pe capul meu.
- Naruto, te provoc sa te duci la Hinata sis a o saruti pasional pe gura. Spun eu chicotind si avand in acelasi timp o fata diabolica
- Cee?? Striga amandoi in cor.
Pana la urma a acceptat Hinata, sis pre surpinderea mea sarutul a tinut 5 minute, dar naiba mai luati si voi o pauza sau mai bine zise sa-si ia o camera. Oricum nu a ramas nimeni care nu a avut o provocare scarboasa, nci macar eu. Toti au facut cate ceva, spre ex: Temari a baut apa din WC, Shino si-a lins talpile picioarelor, Neji s-a imbracat intr-un costum de baie de al Sakurei, Hinata a baut un suc, care continea oua stricate, maioneza, mustar, castraveti si rosii, sraca de ea, Sakura a trebuit sa ramana in lenjeria intima, ceea ce pe mine nu m-a suparat deloc mai ales ca ii se vedeau formele asa de bine, incat imi venea s-o sarut sis a nu-I maid au drumul din brate niciodata, iar fata aia Karin s-a vopsit bruneta, bine dar nu permanent. Ei, au fost niste ore foarte amuzante, iar acm va urma cea mai mare oroare ,, 7 minute in iad’’. Sa dea Domnul sa nu cad deloc. Te rog Doamne, daca imi indeplinesti dorinta am sa merg de mai multe ori la biserica si am sa spun rugaciunea in fiecare seara. Dar, nuuu de ce trebuie sa-mi asculte si mie Dumnezeu dorinta, nu era imposibil si normal colac peste pupaza am mai picat si cu Sakura in camera, deci o sa fie un iad in adevaratul sens al cuvantului.
Asa ca am plecat cu Sakura in camera ei. Cred ca nu au trecut nici 5 secunde si a inceput sa ma faca in toate felurile sis a-mi aminteasca ce i-am facut azi si atunci de ziua ei, si de pariu. Doamne déjà incepe sa ma doara capul.
- D ace vrei sa-ti fac ca sa ma ierti, ce mama naibii nu intelegi ca eu chiar te iubesc si ala a fost un amarat de pariu care nu ma interesa pana la urma. Eu te iubesc Sakura de ce nu vrei sa intelegi. De fiecare data cand te vad inima im bate de o mie de ori mai tare si imi vine sa te iau in brate sis a te sarut in continuu. Tu chiar nu poti intelege asta. IN plus sa stii ca tu chiar nu-l cunosti pe Sai ala si nu cred ar fi bines a mai stai pe langa el.
- Poftim ce acum imi impui si cu cine sa ies, s-o crezi tu pe aia Sasuke. Sa stii ca spre deosebire de tine Sai este un baiat dlce, sensibil care a suferit ca si mine chiar din cauza aceluiasi tip, adica tu pentru ca tu i-ai furat iubita, asa ca taci.
- Dar, Sakura tu nu inetlegi Sai este…
Insa nu mai apuc sa spun ceva ca ….



  Iubire de demon - Pagina 5 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
  Iubire de demon - Pagina 5 Arptg
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 15:38

doamne deci draga mea lola ador capitolul asta
il adoooor kiss
vreau nextul cat mai repede...
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 15:39

E genial! Nici nu'mi trecea prin minte ca Sai e asa un nenorocit puppy eyes. Te rog doamne sa nu pateasca nimic Sakura si presimt ca Sasuke si'a primit o palma. Multumesc ca m'ai anuntat ❌, esti o dulce :*

  Iubire de demon - Pagina 5 2623848302


Spor la scris si multe imaginatii kiss! Multumesc ca m'ai anuntat in love


  Iubire de demon - Pagina 5 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 16:19

O da! Next... dulce Next!
Sasuke scump mai esti in capitolul asta:X imi vine sa te pufacesc!
Sakura.. te rog din toata inima mea de copil nevinovat sa-l crezi ca zice adevarul!
Astea fiind spuse scumpo. hai cu next-ul si anunta-ma si pe mne!
Bye;)
Sus In jos
Continut sponsorizat




  Iubire de demon - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de demon     Iubire de demon - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire de demon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-