Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 10:25

Nu cred....am ratat asa multe capitole....!!!

AM NERVII RIDICATI LA MAXIM!!@Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2137098537

Deci!!

IMI PARE RAU!!!

Ca de obicei eu ajung tarziu...!!

Despere fic......este minunat!!

Of ...Sasuke asta!

Doar sa indrazneasca sa o insele pe Sakura
, ca nu stiu ce o sa fac cu el!!

Imi place mult ...!! Astept next-ul!

Te pwp!Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 208323

Si inca o data.."Scuze!"
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 12:11

Buna! Imi place cum ai scris acest capitol, dar vreau sa spun ca admosfera din familia Uchiha nu mi se pare una normala. Parintii, mai ales Sasuke, nu prea par ca isi iubesc copiii, dar sunt sigura ca nu e asa, si te rog sa faci ceva in privinta asta.
Cam atat si sa sti ca si noi suntem acolo langa tine sa te sustinem atunci cand vei avea nevoie.Nu cred ca trebuie sa te scuzi, sunt sigura ca cititorii tai vor inteleg prin ce treci...
Te-am kiss ByBy hi!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 12:20

Buna. multumesc de anunt. a hug
Ce fac cei doi?! angry Vor sa ii omor sau ce? evil devil mua ha ha
Pfoai, pai ma aliez cu Haruna si impreuna ii ucidem.
Oricum se pare ca mai are si altcineva pofta de bataie, nu doar eu. good job
Imi pare rau pentru bunicul tau.
Capitolul a fost interesant si mi-a placut.
Daca ai nevoie de idei , ma poti contacta pe privat si te mai ajut si eu. happy
Sa ne aduci cat mai repede posibil nextul, bafta la tastat si pupici. kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 13:29

Haruna...o iubesc :))))

Imi place cum ai conturat acest personaj ... e chiar un model what?lol!

Insa sper ca stie ce face si abia astept sa ii vad planul :>happy

Next !


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 14:40

Buna draga kiss am trecut si eu pe aici ... Tu treci pe la ficurile mele dar eu sa nu trec? hmm..realy? Ar fi o bataie de joc. Iti ador ficul, ideea e minunata :X, ce pot spune? Vreau next si sa ma anunti si pe mine de acum in colo

Am venit la recomandarea lui mustache lough, my love rolling on the floor

Mely te pupa dulce! kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:51

Hey , fetelor !! >:D<

Multumesc pentru intelegere xD .. Bunicu` se simte .. nu pot sa zic mai bine dar .. e mai ok!
Vreau sa va spun ca maine o sa incerc sa aduc next-ul ...

Nici nu stiti ce fata fac cand va citesc com-urile rolling on the floor sau cand vad un nou com :"> deoarece incerc sa fac fic-ul cat mai bun happy2 Si va promit ca nu voi incerca sa-l fac cat mai vesel ..(cu unele excepii , nah mere` si putin dramatism :)) )

A si sa va zic asa , ceva despre comportamentu Harunei :

Ea isi iubeste tatal dar stiti e varsta cand orice ne zic parintii noi comentam . Eu una am o relatie mai " condimentata " cu tati . Ma inteleg in schimb foarte bine cu mami ( care e plecata din tara) Mda , imi iubesc tatal dar..uneori e bine cum spun eu si nu cum spune el .. Si stiu ca desi ne certam ( ma rog el vorbeste si eu ironizez rolling on the floor ) ne iubim in "felul nostru" . Aceiasi relatie o sa o aiba si Haru cu Sasuke , dar asta nu inseamna ca el n-o iubeste sau viceversa .
Intr-un fel cand sunt nervoasa imi descarc nervii pe Sasuke rolling on the floor
Deci va fi mai putina viata ninja si mai mult ma voi acsa pe cea de familie si o sa vedeti ce v-a iesi cand se vor certa Naruto cu Yukia rolling on the floor

Ne citim data viitoare si spre ca nu v-am lasat in ceata :)) ...

Va kiss Angy` !!





Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:19

In ceata...putin... Ma bucur ca vei posta mai repede viitorul capitol.
PS: Eu sunt mai norocoasa dar si mai ghionista in acelasi timp, ambii parinti sunt plecati, dar in schimb ii am pe bunici! Persoane mai stresante ca astea n-ai sa gasesti pe tot Globul Pamantesc! take this!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:28

CE FIC ORIGINAL SI REUSIT!!!
M-a atras in primul rand titlul...mi s-a parut destul de interesant :X:X. Dupa cand am citit primul capitol nu m-am putut oprii.
Imi place ideea si cate certuri se intampla intre aceste 2 familii:)). Sunt amuzanti de multe ori:)). Biata Haruna..sa fie singura fata si restu numai baieti:)).
Sasuke o sa fie decapitat de mine ca o inseala pe Sakura cu , Karin!!! Ce om !!! A gasit cu cine o.o... Acelasi lucru fac si cu Naruto:-w.
Sa aduci next repede kiss !
Spor la scris si imaginatie!:X
Kisses and hugs kiss :X!



Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Midory-Samma
Academy Student
Academy Student
Midory-Samma

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In lumea vampirilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : multe,cat mai multe!!
Stare de spirit Stare de spirit : momentan sunt in balanta!

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 09:54

Iubita mea Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 78717 !Vreai sa ma omori Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2137098537 !?!?!?Ma lasi sa fierb in suc propriu! Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 955647780 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 955647780 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 955647780 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 955647780 Vreau neaparat sa vad ce se mai intampla in familia Uzumachi Si in familia Uchiha Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 3199963233 !Apropo iubitul meu Sasuke...esti un t****si un prost Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 359687 .Ce taran needucat cum sa ii dea o palma ficei lui!Daca eram eu acolo ias fi scos ochii aia frumusei si ias fi bagat in nas!
N Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
E Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
X Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
T Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
U Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
L Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 621493 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 896861
Ca fac bum Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2852797874 pe loc!
Te Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 208323 te Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 962758 ! Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 78717Haide cu nextul! Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2332602154 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2332602154 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2332602154 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2332602154 Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2332602154


If you think the f*ck is funny
F*ck yourself and take the money!

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Sasori-and-deidara-naruto-fanf
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 21:04

Scuza-ti-mi lipsa de inspiratie puppy eyes

P.S. : Capitol necorectat :-s .


Partea II . Planul.

Au trecut cateva ore de cand am plecat de acasa , furia mea se transformase in distractie . Defapt am meditat si mi-am dat seama ca in ultima vreme avusem o stare cam naspa , totusi le-am promis baietilor o razbunare deci si mi-a facut un mic plan . L-am adormit pe Haku dandu-i si un somnifer pentru copii ca sa fiu sigura ca nu se trezeste si am inceput sa-mi adun gasca .

Ies usor din dormitor si ma indrept spre sufragerie unde ma trantesc pe canapea . Imi iau telefonul si ii trimit un mesaj Innei povestindu-i mica mea patanie . O puteam vedea clar cum zambea , planul meu sigur o incanta . Imi trimite imediat mesaj ca ma ajuta si ca a anuntat fetele iar intr-o ora vor fi la mine. Zambesc scurt si diabolic dupa care incep sa ma pregatesc si eu .

Ma indrept spre baie unde imi fac un dus scurt , dupa ma indrept spre dulap . Imi duc mana la barbie uitandu-ma prin el . Hmm . . . sa vedem : o pereche de chilotei albi si o rochie alba pana sub fund fara bretele iar in picioare o pereche de sandale de aceiasi culoare . Ma indrept spre sertar de unde iau un tub de vopsea neagra care se duce la prima spalare si il aplic pe parul meu roz lund culoarea respectiva . Ca accesorii imi pun niste bratari albe , o pereche de cercei si un inel , imi aplic un machiaj discret si ma privesc in oglinda pret de cateva minute .

Deodata se auzi soneria iar pasii mei se indreptau alerti spre usa in fata mea aparand trei fete : Inna , Ai si Akira. Le fac semn sa intre si ma indrept spre camera lui Haku pentru a fi sigura ca nu se trezeste . Hmm...cred ca Kira este plecata cu mami , deci va trebui sa ma grabesc . Inchid incet usa camerei si ma indrept spre sufragerie unde se aflau fetele .


- Haru` planul tau e bestial , fato il ador ! imi zice Inna incepand sa rada malefic . Deci fetelor pentru urmatoarele ore eu ma voi numi : Iza , Ai-Bella , Akira-Alice si Haru` - Hana . Va plac ? ne intreaba Inna facand o fata de catelus . Am inceput sa radem dupa care am mai discutat ceva despre plan si uite asa veni timpul sa plecam in clubul unde stiam ca se vor afla fratii mei .

- Dupa 30 de minute -

Eram in fata clubului unde era o coada interminabila , pff .. astia numai in cluburi de fite stiu sa umble . Le trag pe fete dupa mine evitand multimea si intrand in fata fiind injurate de ceilalti . Ma uit la ei si scot limba dupa care dau sa intru , cand un bodyguard se pozitiona in fata mea . Imi dau ochii peste cap acesta incepand sa imi zica sa ma duc la coada , bla , bla ,bla .


- Te pui cu iubita lui Max ? il intreb uitandu-ma superioara la el si aratandu-i inelul de la asa zisul meu "iubit" . Acesta inghite in sec incepand sa-si ceara scuze si urandu-ne bun venit si distractie placuta. Un chicot se aude din partea fetelor , mereu mergea !

Va intrebati cine-i Max ? Sa va explic : in Konoha sunt 12 cluburi , iar 7 dintre ele sunt ale acestui Max . Desigur ca fratii mei se inteleg foarte bine cu el iar eu am fost surprinsa de multe ori in compania lui , acesta fiind in limba dupa mine sau ma rog dupa corpul meu . Oftez si pasesc cu incredere in club iar toate privire baietilor fiind atintite spre mine si ma' girls .

Cu miscari de felina ma indrept spre bar urmata de fete . Ma asez pe un scaun si ma uit la barman , desigur ca norocul imi surade deoarece acesta era chiar Daiki un prieten mai vechi . Ma uit la el spunandu-i sa-mi aduca ce comand de obicei , privirea lui ma masura din cap pana-n picioare privindu-ma intrebator .

Imi activez sharingan-ul iar acesta zambi rautacios , eu scotand limba la el . Il intreb unde-mi sunt fratii mei iar acesta imi arata masa . Inspectez locul si vad ca langa masa lor se mai afla una dar era ocupata . Ma uit la Daiki afisand o fata de catelus ploua si innofensiv , acesta dandu-si seama ce vroiam sa fac . Se uita incruntat la mine cedand in putin timp .

Il vad cum sare de dupa tejghea si se indreapta spre masa fetelor . Se uita la ele cu un aer superios soptindu-le ceva la ureche dupa care isi indrepta privirea spre mine facandu-mi semn sa ma apropii . Imi iau gasca si ma indrept spre baiat care se pare ca intampinase cateva probleme . Imi zice scurt ca nu vor sa plece si ca fata roscata ii da batai de cap .

Zambesc si ii fac semn sa se retraga , ma uit la acea fata si observ ca este una dintre damele de companie ale lui Max . Privirea mea o examina atent , ea e fata pe care am salvat-o acum doua luni cand urma sa fie violata de un idiot . Ma asez langa ea spunandu-i sa elibereze masa , aceasta imi recunoscu vocea si tresari . Le facu semn celorlalte sa plece si se uita la mine calduros imbratisandu-ma . Ii soptesc ceva la ureche iar fata imi zambeste rautacios zicandu-mi ca totul e aranjat dupa care se indeparteaza de la masa.

Ai si Akira se aseza langa mine spunandu-mi ca Inna se duse sa cumpere ceva de baut . Imi indrept privirea spre masa victimelor mele si zambesc pervers . Privirea mea se opri pe baiatul care-mi furase inima , Yuko . Acesta ma privi pervers muscandu-si buza inferioara , imi scutur rapid capul dupa care o privesc pe Inna cum vine cu o sticla de JB si niste pahare .

Iau repede un pahar si il dau pe gat dupa care imi musc buza de jos stiind ca privire baietilor erau indreptate spre noi . Deodata Inna , adica Iza este invitata la dans de catre Daisuke , in urma lui venind Yuro care-i zambea pervers Akirei lund-o de talie si tragand-o spre el .

Fetele se descurcau de minune , miscarile lor pur si simplu ii innebuneau pe baieti facandu-i sa inghita in sec la fiecare atingere perversa a fetelor . Acestea uneori aruncand o privire la mine confirmandu-mi ca planul meu merge bine . Cred ca v-am lasat in ceata cu maretul meu plan , ei bine hai ca o sa vi-l zic si voua .

Acesta este simplu : cucereste si paraseste . Mai intai ii vom baga pe baieti in boala si-i vom face sa ne doreasca dupa care cand ne vor mai mult , noi o sa disparem . Mai perfect de atat nu putea fi , desigur sper ca nu vor fi si alte surprize .

Noapte a fost minunata , baietii au venit cu noi la masa si am inceput sa ne "cunoastem" mai bine . Fetele au urmat planul fara nici cele mai mici ezitari si desigur ca sunt foarte mandra de ele . Acum eram in bratele lui Yuko , mainile lui plimbandu-se pe picioarele mele mangaindu-le incet . Deodata mainile lui incepu sa se plimbe pe rochia mea iar buzele lui imi sopteau cat de mult ma iubesc .

O intrebare din partea lui ma facu sa tresar intorcandu-ma si privindu-l pret de cateva minute surprinsa dupa care amintindu-mi de plan am zambit pervers . Ma intrebase daca nu vreau sa ma f*t cu el , lacrimile vroiau sa isi faca prezenta dar am reusit sa le stapanesc .

Le fac semn fetelor ca ar trebui sa incheiem iar acestea dau aprobator din cap . In mai putin de cinci minute vad cum unul cate unul baietii se ridica de la masa . Ai imi face semn ca ia trimis in camera pe care ne-a pus-o roscata la dispozitie , acum era randul meu .

Ii zambesc pervers lui Yuko dupa care ii zic ca debea astept sa fiu a lui . Aha , vezi de nu , l-as ca iti arat eu tie cat de mult te vreau , iubire ! Ii soptesc numar camerei , iar acesta se pare ca stie despre ce vorbesc . Il musc usor de lobul urechii zicandu-i provocator ca eu o fac doar pe intuneric si ca nu vreau sa aprinda lumina sau sa vorbeasca cand eu intru in camera.

Yuko se ridica de la masa zambindu-mi pervers dupa indreptandu-se spre camera . Am inceput sa rad diabolic cand celelalte mi-au confirmat ca maretul meu plan e aproape de sfarsit si ca totul a mers cum am planuit . Haruna Uchiha esti geniala !

Dupa aproximativ zece minute ne ridicam si noi indreptandu-ne spre camera . Da , i-am trimis pe toti in aceiasi camera si probabil acum se saruta de mama focului. Grabesc pasul pastrandu-mi acelasi zambet diabolic , acum ajunsa in fata camerei inghit in sec si fiind incurajata ce fete deschid usa iar Akira aprinde lumina.

In momentul urmator am inceput sa rad cu lacrimi tinandu-ma de burta avand putin si cazand pe jos . Deci : Daisuke era peste Yuro sarutandu-l iar Uzumachi avand mana pe piciorul fratelui meu ; si celalat cuplu maret : Asuke era cu spatele lipit de perete si cu mainile pe talia lui Yuko , iar acesta avand pozitionat piciorul intre picioarele fratelui meu si mainile deoparte si de alta a trupului "Meu" .



- Scuze iubire dar eu nu ies cu baieti care-s pe invers , stii eu prefer stilul clasic fata-baiat . ii spun lui Yuko printre rasete . Inna fu prima care isi reveni din ras si vazu ca gemenii se uitau furiosi la noi mai ales Yuko . Le mai zambesc odata dupa care scot limba la ei si le fac cu mana disparand impreuna cu fetele intr-un nor de fum.

Acum :


Max :
E un prieten de familie , are 20 de ani . Cand a implinit 18 ani a mostenit de la parintii lui 5 cluburi deschizand pe parcurs inca 2 . Este cam afemeiat si mereu se da la Haruna desi e mult mai mica ca el . Desi este afemeiat el are un anumit sentiment pentru Inna dar nesiguranta lui il impiedica sa-i marturiseasca iubirea.
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Coolboyanime00015400

Daiki : Este un prieten de-al Harunei si Yukiei . Acestea l-au cunoscut la bar si se inteleg destul de bine cu el . Pe parcurs acest personaj va avea o anumita importanta.
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Animeguy16

Inna :
Este fata lui Ino si Sai . Ea este cea mai mare dintre fetele pe care le-a chemat Haru` , avand 19 ani . Aceasta mereu la sfatuieste pe celelalte , aceasta stiind si cele mai mici detalii despre ele . Ea este indragostita de Max , ei doi intalnindu-se de cateva ori. La caracter si infatisare semanad perfect cu Ino .
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Innaa

Ai :
Este fata lui Temari si Shikamaru . Are 17 ani , iar cea ma buna prietena a ei este Inna datorita varstei . Aceasta a mostenit inteligenta tatalui ei si caracterul lui Temari .
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Temshika

Akira :
Parinti : Tenten si Neji . La caracter seamana cu matusa ei Hinata dar uneori cand este luata peste picior sau nu-i convine ceva isi arata ghearele . Are 15 ani si isi petrece majoritatea timpului cu fata lui Kiba , Yukuzi .
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 12781355804846fullnejit






Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 23:07

Hey, mersi ca m`ai anuntat si daca nu te superi te rog sa o faci si data viitoare.
Capitolul a fost extraordinar :))
Haruna e geniala :)))
Ei nu am ce comenta decat ca ador capitolul.
Sper sa aduci repejor nextul pentru ca sunt curioasa sa vad ce se intampla mai departe.
Spor la scris si la idei!
Kiss u, See ya! kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 23:34



Hello, Hello!

Am trecut si eu pe la fic-ul tau, scumpi!
La inceput nu ma prea incanta descrierea si actiunea, fiind putina, respectiv grabita. Insa, pe parcurs clar ai mai evoluat, din punctul meu de vedere. Acum chiar imi place, desi ai mai fi putut adauga putin mai multa descriere.
A fost funny capitolul asta, mai ales faza cu camera si baietii. Am ras cu lacrimi acolo... Ma bucur ca i-au pus la punct. Astept intoarcerea Sakurei... nu pot sa cred ca Sasuke si Naruto le insala pe cele doua. Oare vor afla?
In rest, abia astept next-uletzul care sper sa vina curand.
Te roog frumy sa ma anunti si pe mine de next, dulceata!

Te poopik dulke,
~Black Coffee~



     
 
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 23:52

Bună, mulţumesc de anunţ.
Bine, acest capitol chiar ma făcut să râd, swă nu mai vorbim de poziţiile băieţilor! what?lol! lough
Oh, Haruna Uchiha eşti malefică. in love
Capitolul a fost foarte amuzant şi plăcut.
Mai ai de lucrat la anumite amănâunte, dar este bine cum evoluezi.
Să vi repejor cu nextul, baftă la tastat şi pupici. kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 02:47

Super tare. O idee originala, un fic perfect. Continua sa scrii. Abia astept next'ul
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 03:25

Uhuuu sunt ultima rolling on the floor
Scuzati'mi intarzierea, dar am si eu o viata rolling on the floor
In legatura cu capitolul think
Sincer? Pe mine una m'a plictisit, pentru ca nu i'am vazut pe Sasuke sau Sakura prin "peisaj"
Ei presupunand a fi personajele principale hmm...?!
Marog hmm...?! Poate urmatorul capitol va fi mai interesant think si sper sa fie asa happy
Aici ai cam avut dreptate, cum ca nu mai ai inspiratie think Chiar s'a vazut ca ai ramas in pana de idei...
Sper sa iti revi repede please
Astept neext!! rock




Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 6y0bq1



Mustache

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 347ib8zParinti de adolescenti !  - Pagina 3 SemnaturagParinti de adolescenti !  - Pagina 3 292625w







Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 09:18

nu mai pot de ras lough adica ce scene fierbinti erau intre cele 3 cupluri lough rolling on the floor draga mea meriti premiul pentru cea mai amuzanta poveste lough: mesi pe anunt si cand pui urmatorul capitol sa ma anunti din nou sa vad ce se mai intampla intre ce-i 6 amorezi:=)):


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mParinti de adolescenti !  - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 13:35

Buna!!
Multumesc pentru anunt!!
Ti-am citit next-ul si imi place foarte mult!!:X:X:X
Abia astept sa pui urmatorul capitol, scumpa kiss*:*!
Spor la scris si imaginatie ;;) !!:X:X
Kisses and hugs kiss ! :X



Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 14:21

Ca de obicei....eu ajung ultima...Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 359687

Nu mai conteza....Scumpo , capitolul
a fost excelent!
Multumesc ca mai anuntat!

Haruna., Haruna! Esti malefica!

Muahaha
Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 2586070128
Eu astept next-ul!
Te pwp!
:-*
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 22:03

Genial! Scuze... tu m'ai anuntat si eu nu am trecut ... nu am avut chef :( ... nu mai am inspiratie nici la ficurile mele ... Incerc sa imi caut chef pentru a citi ficuri si pentru a scrie la ale mele rolling on the floor.

A fost ... fara cuvinte ;=)); ce se sarutau aia cu foc rolling on the floor

multumesc ca m'ai anuntat love astept nextul in love

Mely a trecut pe aici! hi!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 16:47

Buna! Vreau sa iti spun ca planul a fost genial! rolling on the floor Adica nici macar mintea mea bonlava nu s-ar fi gandit la asa ceva rolling on the floor
Dar si despre baieti pot spune destule...rolling on the floor Oricum...ei au vrut-o...lough
Sunt extrem de curioasa cum vor rectiona si daca fetele vor intampina greutati in planul de "razbunare".
Dupa cum ziceam...abia astept urmatorul capitol hi!
PS: Scuze ca sunt atat de intarziatata...sad
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 16:34

Fetelor , bunicul meu a murit si maine il inmormanteaza de aceea nu am mai intrat pe forum. Din fericire am scris un capitol ... imi pare rau ca nu pot sa va anunt dar , kiss stiti ca va iubesc puppy eyes !!

P.S. : CAPITOL NECORECTAT


Capitolul 5 .

Sasuke Pov :

Noaptea a trecut greu fara ea , fara urata mea cu ochii verzi . Vreau sa-i simt trupul vibrand sub trupul meu , buzele ei peste ale mele , vocea si atingerile ei . Da , da stiu ce o sa ziceti "Sasuke Uchiha , indragostit ? " . Pai na nici eu nu-s chiar de piatra si serios acum si voi va-ti fi indragostit de Sakura .

E desteapta , frumoasa , are un suflet bun , este o leoaica la pat si mi-a daruit cei mai minunati copii , inafara de Haruna . De ce inafara de Haruna ? Pentru ca : dintre cei patru copii : ea comenteaza cel mai mult , nu face niciodata ce-i zic eu si a indraznit sa creasca asa mare .

Doamne , debea acum imi dau seama cat de mult seamana cu Sakura , atat la infatisare cat si la caracter . Nici nu vreau sa-mi imaginez cand va veni vremea sa-mi prezinte viitorul ei sot si dupa sa se marite . Nu , nu , nu !! Ea , ea pur si simplu trebuie sa ramana fetita mea pana in ziua cand voi muri .

Imi dau o palma peste fata si imi scutur capul . Sasuke revin-o la realitate si accept-o asa cum e ea . Oftez iar in momentul urmator simt mana lui Naruto pe umarul meu . Imi inmaneaza o cana de cafea dupa se aseaza pe unul din fotoliile din fata mea , oftand si el .


- Sa mor eu daca le mai las pe femeile astea sa plece undeva fara mine . Cine stie pe unde umbla Yukia acum avand in vedere ca Hin' are treaba . se intinde morocanos dupa cana de cafea strangand pumnul in acelasi timp . Pufnesc cand imi amintesc de fiica mea .

Deodata tresar ducandu-mi mana la barbie , ma intreb unde se putea duce Haruna . La prietenele ei nu era deoarece deja am verificat si-l mai are si pe Haku cu ea . Cine stie pe unde si cu cine umbla ea in momentul asta . Ma uit la Naruto iar el imi spune ca deja ia chemat pe cei de la AMBU.

Dupa zece minute in fata noastra apar 10 dintre persoanele care fac parte din organizatie . Naruto isi drese vocea , poruncindu-le sa o gaseasca pe Haruna Uchiha chiar daca trebuie sa caute si in gaura de sarpe . Mai adaug si eu ca pana la ora 4 o vreau acasa acum fiind 12 . Acestia dau afirmativ din cap si pleaca .

Oftez iar Naruto imi pune mana pe umar linistindu-ma ca totul va fi bine . Hmm..ma intreb baietii ce fac , azi nu am dat nici un semn de viata .

Haruna Pov. :

Ies din baie multumita de dusul facut si indreptandu-ma spre bucatarie . Pregatesc doua boluri cu cereale dupa incep sa strig dupa Haku pentru a veni la masa . In cateva minute acesta aparu cu un zambet mare pe fata , il iau in brate pupandu-l pe frunte si punandu-l pe scaun .

Incepem sa manance , el fortandu-ma sa-l las sa manance singur . Chicotesc cand vad ca da mai mult pe el dar ii accept pofta si incep sa mananc calma . Deodata simt cum privirea lui ma analizeaza atent , pe fata aparandu-i un zambet calduros . Imi zice ca sunt foarte frumoasa , ma uit surprinsa la el dupa care zambesc , multumindu-i din priviri .


- Haru ?! Dupa ce teminam de papat mergem in parc , te log ! face o fata de catelus mic si alintat . Serios , Haku ? Stii ca nu pot rezista la gestu asta . Oftez resemnata si dau afirmativ din cap el pastrandu-si zambetul de copil .

- Dupa o ora -

Eram in parc cu Haku' , il priveam cum se tragea in leagan discutand cu o domnisoara . Ei , ei fratioare nu crezi ca esti prea mic pentru asta ? O vad pe mama fetitei cum se uita la ei abtinandu-se sa nu rada . Deodata Haku imi face semn sa ma apropii de ei .

Cu pasi marunti si rapizi ma indrept spre leagan zambindu-le calduros . Cuceritorul meu imi face cunostinta cu noua lui prietena Izumi .O copila cu parul impletit in doua codite blonda , ochi albastri si un zambet mare , mare pe fata . Ii zambesc fetitei indepartandu-i cateva suvite de pe fata observand cat de rosie e . In cateva momente apare si mama fetitei .

O femeie in jur de 27 de ani , cu parul blond spre galben si ochii verzi , aceasta mai tinea in brate un baietel in jur de vreo cinci luni care dormea . Ma prezint politicoasa zambind copilareste femeii , aceasta imi raspunde la zambest prezentandu-se : Izaura si micutul Hayuzi.

Ne asezam pe banca incepand sa discutam diferite subiecte . Il observ pe Haku cum se indeparta de Izumi si rupe o floare pe care i-o da micutei . Nu rezist si imi scot din geanta aparatul de fotografiat , surprinzand momentul cand Haku ii da floarea iar Izumi il pupa pe obraz .

Izaura incepe sa rada discret spunandu-mi ca ar vrea si ea pozele . Dau afirmativ din cap zicandu-i ca le voi developa . Deodata simt ca suntem urmariti . Izaura imi confirma banuielile , ii fac semn sa se indrepte spre copii in timp ce eu verific despre ce e vorba . Femeia se uita la mine iar eu imi activez sharingan-ul spunandu-i ca totul este in regula .

Ma indrept spre o alee observand ca se misca ceva pe acolo . Deodata doua shurichenuri sunt indreptate spre mine . Le parez imediat incepand sa rad si zicandui adversarilor sa se arate deoarece n-am chef sa ma lupt intr-un parc unde sunt copii .

In fata mea apar zece persoane care-si cer scuze dar au ordin de la Hokage si seful lor sa ma duca acasa pana la ora 4 . Simt cum furia pune stapanire pe mine , dar incerc sa ma calmez si oftez scurt .

- Baieti , stiu sa-mi port si singura de grija . Va rog sa va retrageti deoarece suntem intr-un parc de copii si nu vreau sa-i sperii . Puteti sa plecati si sa de-a naiba sa nu va retrageti si sa ma mai urmariti ca atat va trebuie . Si stati linistiti ca rezolv eu cu " bosii " .

Baietii dau afirmativ din cap si pleaca . Le fac indiferenta din mana intorcandu-ma spre copii .

Dupa ce am mai povestit cu Izaura am observat cum norii incepura sa puna stapanire pe cer iar vantul isi facu si el simtita prezenta . Strig copii dupa care scot din ruxacul lui Haku un hanorac si il inmanez spunandu-i ca din pacate trebuie sa plecam .

Acesta isi priveste dezamagit prietena dupa care aceasta il pupa scurt pe obraz . Copilutul meu acum fiind rosu ca un rac , ehh cuceritor ca sorasa . Zambesc in sinea mea zicandu-i Izaurei ca ar trebui sa ne intalnim . Aceasta imi zice ca e aici in fiecare zi intre orele 12-16 .

Dupa ce ne luam la revedere plecam spre casele noastre . Ne indreptam spre vila Uchiha deoarece am hotarat sa ma duc acasa , nu de alta da numai aveam haine pentru asta mic . In drum ma intalnesc cu Daiki acesta oferindu-se sa ma conduca deoarece statea la cateva strazi departe de mine .

Trecand spre un stand de inghetata amicul meu se ofera sa ne ia cate-o inghetata . Ma uit la Haku care privea indiferent , nu-mi zi ca copilul asta s-a indragostit ? Incep sa rad intrebandu-l ce-a patit acesta evitandu-mi privirea dand negativ din cap ca nu a patit nimic.

Inghetata a fost amanata deoarece afara mai avea putin si ploua . In cateva minute am ajuns acasa iar ploaie isi facu simtita prezenta . Ajunsi in fata vilei Uchiha il vad pe Daiki cum da mana pe Haku zicandu-i sa aiba grija de mine .

Simteam cum in fiecare secunde ce trecea ma inroseam tot mai tare . Ma uit la cei doi care se pare ca se intelegeau destul de bine . Tusesc fals si le zic ca pot avea singura grija de mine si il imbratisez pe Daiki zicandu-i sa se grabeasca deoarece se va uda si va raci.

Acesta da afirmativ din cap raspunzandu-mi la imbratisare si zambind calduros . Ne luam la revedere de la el si cu pasi repezi ne indreptam spre usa. O deschid fiind intampinata de tata care era cam furios , oh stiam eu ca ne urmareste .

Il vad pe Haku cum se descalta si trece indiferent pe langa tata indreptandu-se spre camera lui . Dar din nefericire pentru el Sasuke il intrerupse intrebandu-l ce a patit si ce i-am facut . Chicotesc rautacios zicand ca s-a indragostit . Simt cum Haku ma fixa cu privirea intorcandu-se spre noi .


- Nu-i adevarat , nu m-am indragostit ! tipa si se indrepta spre etaj in cateva minute auzindu-se cum a trantit usa . Zambesc rautacios dand sa plec si eu cand vocea tatei ma opri .

- Unde crezi ca pleci ? Ai idee cate griji mi-am facut pentru tine , domnisoara ? Unde ai umblat toata noaptea ? Cine era baiatul ala ? Ai stat la el ? ma intreba nervos batand cu piciorul in parchet .


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 16:49

Asa Sasuke rolling on the floor impune respect ce naiba rolling on the floor doar esti tata rolling on the floor
Stai sa vezi cand va veni Sakura ce te va lua la omor rolling on the floor
Cat de mult o iubesti tu, atat de mult vei incepe sa o urasti rolling on the floor
Mda.. Cam astea's dezavantajele casniciei...ingrijorat
Eh... Se mai intampla dap !
Oricum... capitolul este cam scurt sad sper sa il faci pe urmatorul mai lung dap !
Hai yeah Spor la scris hi!

P.S. Condoleante




Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 6y0bq1



Mustache

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 347ib8zParinti de adolescenti !  - Pagina 3 SemnaturagParinti de adolescenti !  - Pagina 3 292625w







Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 20:20

Superb capitol in love
Bietul Sasuke......nu mai stie ce sa faca cu Haruna.
Pai...altceva nu mai am de spus doar: Next! kiss
Asa,....si condoleante.
Mi-chan te kiss
See ya!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 23:15

hei am trecut si eu pe aici si vreau sa zic ca deabea astept next-ul . Te rog anuntama cand pui next-ul . Ja ne!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Aug 2012, 07:34

Decis e pare ca il citesc prima , dar ilcomentez a patra. Vreau sa zic in primul rand ... condoleante ca stiu cum e sa-ti moara bunicul , deoarece mie anul trecut a murit al meu . Oricum condoleante si sa revenim la fic . Saracul sasuke nici nu mais tie ce sa faca cu Haruna , dar oricum se va descurca el si vreaus a aduci next-ul mai repede


Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Continut sponsorizat




Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-