Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 11:49

Deci....cam scurt vroiam sa citesc mai multtt!

Dar m ai bine decat deloc .

Ma bucur ca lucrurile s au mai asezat in aceasta familie .

Next Next Next !!! in love


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:27

Capitolul 3 .

Haruna POV. :

Dupa discutia pe care am avut-o ieri cu mami ma simt mult mai bine nu credeam ca pot sa vorbesc despre Yuko cu ea dar se pare ca m-am inselat . Chicotesc ridicandu-ma din pat si mergand la baie pentru a-mi face siesta dupa indreptandu-ma spre dulap de unde imi iau o pereche de pantaloni scurti de blugi negri , un maieu alb si o bluza mai lunga gri , parul mi-l prind sus intr-o coada simpla si perfect ! Deodata o aud pe mami cum striga sa cobor , ma resemnez si imi parasesc camera , pasesc selintios in asa fel incat sa nu fac nici-un zgomot si ma indrept spre Daisuke , acesta desigur ca nu era atent la mine deoarece era pe jumatate adormit . Zambesc malefic si ii dau o palma peste cap acesta tresarind si fiind pregatit de atac , am inceput sa rad sarcastic trecand pe langa el si zicandu-i rece ' Tampitule ' . In urma mea se auzira niste injuraturi dar nu le dadeam importanta , deodata in fata noastra apar mama si tata , ma uit rece la tata dupa imi schimb privirea intr-una calda cand am vazut-o pe mami .


- Deci , vreau sa va spun ca de astazi incep iar sa lucrez la spital deoarece in ultimul timp sunt tot mai multe misiuni si raniti de asemenea iar Tsunade numai face fata . ofteaza mama si isi indreapta privirea spre Haku , ta ... adica Sasuke lundu-l in brate . De asemenea Haku va merge la gradinita cu program prelungit de langa spital , deoarece nu am incredere ca voi a-ti putea sa aveti grija de el . continua ea cu indiferenta dar totusi cu o urma de amuzament in glas . Ma indrept spre Haku si il pup pe frunte dupa imi salut parintii - ma rog doar pe mama si in sictir pe Sasuke - dupa care ies din casa urmata de dragii mei fratiori .


Drumul a fost plictisitor , ne-am intalnit cu Uzumachi la puterea a 3 dar nu le-am dat prea multa atentie nici macar Yukiei . Ohh , probabil va intrebati de ce ? Sa va lamuresc : inainte sa descopar ca-l iubesc pe Yuko imi placea foarte mult un baiat Iroku pe care-l placea si Yukia , cand am aflat am fost dezamagita dar am ajuns la o intelegere cu ea : orice se va intampla niciuna nu va iesi cu el . Eu mi-am respectat intelegerea dar ea nu , cica iesind cu el la o intalnire de invatat deoarce il ajuta la mate` da sigur si eu i-au 3 la fizica .


Ma rog , ajung in curtea scolii unde ne intalnim cu restu gastii dar o sa vii descriu alta data deoarece acum nu am nici chef si nici timp , s-a sunat ! Imi duc mainile la urechi scotand o injuratura destul de frumoasa , nu stiu ce se intampla cu mine de obicei nu eram asa . Eu mereu am fost cea vesela si buna cu toata lumea dar debea acum mi-am dat seama cat de mult gresisem , inainte sa intru in cladire imi ridic capul spre cerul care era acoperit cu nori . Am oftat resemnata , mda..se pare ca eram intr-un moment din ala de nostalgie , v-am zis vreodata cat urasc acest sentiment tampit ? Daca nu , aflati acum , pur si simplu il urasc !


Cand a dat Domnu sa ma trezesc si eu din visare mi-am dat seama ca am ramas singura care nu a intrat in scoala iar cerul incepu sa planga linistit . Ordon picioarelor si creierului meu sa se indrepte spre plictisitoarea mea clasa , zi plicitisitoare , minut plictisitor , secunda plictisitoare si o Haruna mult prea plictisitoare . Deci cu o falca in cer si una-n pamant deschid usa cand deodata parul meu roz fu acoperit de .. asta-i praf de creta ? Jur ca cine a indraznit sa faca asta o sa-l omor cu mana mea chiar daca mi-ar fi frate ! Imi arunc privirea-n spre clasa intrebandu-i din priviri cine a indraznit sa faca una ca asta si se pare ca nu zice nimeni nimic , bun se pare ca au uitat ca eu sunt sefa clasei .


- Va mai intreb odata : cine a indraznit sa arunce cu praful de creta in mine ? le aruncam fiecarui elev cate o privire rece care se pare ca ia cam bagat in sperieti . Deodata vad doua persoane care ridica mana plictisite , privirea mi se schimba intr-un furioasa , nervoasa si totodata obrajii mei incepeau sa prinda o roseata semn ca eram intimidata de .. Yuko si ma rog parca era si Daisuke pe acolo . Imi scutur capul indreptandu-ma amenintator spre ei , gata Yuko stiu ca te iubesc dar nimeni nu se atinge de parul meu inafara de mine . Si-au ales ziua nepotrivita sa faca glume pe seama mea , totul in jurul meu devenise negru iar singura persoana pe care o vedeam era EL . Ajunsa in dreptul baietilor imi adun chakra in mana si le fac cadou cate o palma , la impactul dintre mana mea si fata lor acestia au facut ca si pasarile adica au zburat pana-n coltul camerei . Ma indrept spre ei fara sa constientizez ce fac , parca ceva sau cineva imi zicea sa-i omor pentru ce mi-au facut , sa ma razbun si sa-mi dezvalui puterea .


Haruna inspira-expira si trezestete la realitate , nu lasa ura sa-ti invaluie mintea . Ce se intampla cu tine ? Te rog , revinoti ! Ce naiba s-a intamplat cu tine astazi ? Uitate putin la cei din jur , privestei cum se uita la tine : ingroziti . Haru` asta nu esti tu , a si ai grija deoarece in 5 minute tatal tau impreuna cu Hokage-sama vor veni in clasa la voi . Daca ai nevoie de ceva sunt pe creanga ciresului doar uitate pe geam si o sa ma vezi .

Cuvintele Kirei ma facu sa ma linistesc dar nici eu nu stiam ce se intampla cu mine cred ca in ultima vreme m-am certat cu prea multa lumea si ..asta mi-a fost mai fatal decat ma asteptam . Trag aer in piept expirand usor si afisand un zambet calduros , le zic celor doi sa numai faca glume prostesti deoarece nu am chef de copilarii si m-am indreptat spre banca mea . Desigur ca toti se uitau ca idiotii la mine dar nu le-am dat importanta , de obicei cand eram nervoasa singura care avea tupeu sa vina la mine era Yukia . Mda !


In aproximativ 2 minute aparu si Sasuke cu Naruto-sama , care incepura sa vorbeasca ceva , a , ceva . Da nu prea eram atenta , azi pur si simplu vreau sa fiu lasata-n pace fara sa ma streseze nimeni . Imi indrept privirea spre geam unde o vad pe Kira , of scumpa si frumoasa mea Kira . Ea era o pisica s-au ma rog un demon-pisica , deoarece diferenta dintre o pisica normala si Kira mea era ca animalutul meu are doua cozi si o pot transforma intr-o arma sau ce am eu nevoie .


Deodata simt cum cineva ma analiza apropiindu-se de mine , oftez si imi indrept capul spre cei doi sensei si observ ca Sasuke lipsea . Unde ..ahh , e in fata mea !
- Domnisoara Uchiha a-ti putea repeta ce v-am zis ? ma intreaba rece , eu raspunzandu-i la fel de rece si indiferent " Nu " , cat imi place sa-l oftic , nah e greu sa fii tata-l uneia ca mine !
- Bine ! isi drese el vocea incercand sa se calmeze . Am zis ca astazi va ve-ti antrena cu mine si Hokage-sama luptandu-va intre voi , acum ai inteles ? Privirea mea plictisita nu exprima nici-un sentiment ceia ce nu-i prea convenea . Ofteaza zicandu-ne sa ne indreptam spre locul de antrenament deoarece astazi nu vom mai face ore . Imi priveam colegii cum se ridicau fericiti din banci indreptandu-se spre iesire , am putut observa usor cum eram privita de familia Uzumachi si familia mea care ramanesera la urma . Mai arunc o privire prin clasa si imi intorc capul spre Kira facandu-i semn sa vina la mine . Aceasta imi sari in brate dupa care m-am teleportat spre locul de antrenament , oficial asta e cea mai tampita zi din viata mea .


Naruto POV. :

O priveam pe Haruna si nu stiam cum sa reactionez , intr-un fel era amuzat deoarece avea aceiasi atitudine pe care o avea si Sasuke in copilarie . Fara sa-mi dau seama in clasa am ramas doar eu si domnu morocanos , care cred ca se gandea la fiica lui .
-E in regula frate ! Am trecut si eu prin asta cu Yukia si inca mai trec , amintesteti ca este fiica Sakurei si desigur mosteneste o parte din comportamentul tau . zic punandu-i o mana pe umar iar acesta intorcandu-si capul spre mine zambind trist
- Cred ca e din cauza mea - zise oftand - , a durut-o prea mult ce i-am zis si crede-ma ca ma doare sa o vad ca se comporta asa cu mine . se uita la mine privindu-ma ingrijorat . Cred ca fetita mea devine pe zi ce trece o femeie puternica , o femeie .. Dau afirmativ din cap si ii zic ca ar trebui sa mergem si noi deoarece elevii vor face urat .


Yuko :

El este cel mai bun prieten al lui Asuke amandoi avand acelasi caracter .
Si el si fratele lui au mostenit byakugan de la mama lor . Yuko , Yuro si gemenii Uchiha sunt cei mai buni prieteni copilarind impreuna de mici . Spre deosebire de fratii lui el este baiatul cu capul pe umeri avand mereu grija de cei doi fiind primul nascut considerandu-l pe fratele lui un bufon si pe sora lui o fetita fara aparare . De mic a fost antrenat de Naruto avand o legatura puternica cu tatal lui , pe cand fratele lui fiind mult mai apropiat de bunicul sau Minato . Desi e mereu baiatul cu capul pe umeri stie sa vrajeasca o fata punand deseori pariuri cu baietii ca in cateva ore acea fata ii trece prin pat . Deci : nu judeca cartea dupa coperta !
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yukop

Yuro :

Acesta seamana la caracter cu Naruto . Este amuzant si deseori actioneaza fara sa se gandeasca la consecinte . De mic a fost mai atasat de Minato dar si de tatal sau cat de cat . Punctul slab al lui si totodata a fratelui sau este Yukia , acesta schimbandu-si mentalitatea cand ea este in pericol , de aceia ia si cerut tatalui sau ca ea sa fie in aceiasi echipa cu el . Si cel mai bun prieten al lui este Daisuke.
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yuroo


Yukia :
Cea mai buna prietena : Haruna . Momentan aceasta trece printr-o perioada destul de grea deoarece s-a certat cu cea mai buna prietena din cauza unui baiat . Ca , caracter seamana atat cu Naruto (deoarece stie sa-si impuna punctul de vedere) cat si cu Hinata (deoarece uneori roseste si-si pierde din curaj cand ii place de un baiat) iar fizic este leita Hinata exceptand ochii albastri . Ea are o relatie foarte apropiata de mama ei , Hinata devenind un "monstru" (cum ii zice Naruto) cand cineva indrazneste sa-i jigneasca copii si mai ales fiica. Yukia este "printesa" lu tati pentru ca mereu acesta ii ia apararea indiferent de situatie chiar daca uneori mama sa o mai cearta .
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yukijq

Kira :
Ea este un demon-pisica . Cand Haruna a implinit un an a gasit in curtea casei un pui de pisica iar intre cele doua s-a creat o legatura stransa , Kira fiindu-i alaturi mereu si ajutand-o sa ia decizi cat mai corect. . Ea se poate transforma in : demon-pisica , o sabie si poate lua forma Sakurei pentru a o putea ajuta in lupta.

Kira in varianta "normala" :
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Kirara1r

Demon :
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Kirara



Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:28

Buna Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 78717
Primaa Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 544217Max Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2852797874
Da, mai avem putin si ne batem pe toate ficurile :))
Foarte frumos capitolul. Ma bucur sa vad ca Sas'ke regreta ce a zis.
Foarte interesant capitolul. Mi-a placut :X
Vreau next-ul,urgent!
Spor la scriss si multa imaginatie!
Stefz te omoara daca nu pui next-ul mai repede Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 334366999
Max Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 734925
:))


Ultima editare efectuata de catre Stefz ❥ in Lun 23 Iul 2012, 11:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:36

edit :-w
MDa, aveam deganda sa trec maine dar, curiozitatea ma manca.
Stef ai noroc ca is pe intregime adormite ca mai avem putin si ne batem de la toate ficurile.
Wow, capitol superb.
Deci pe Sasuke chiar il doare ce a zis :>happy :>happy :>happy :>happy :>happy o merita dascalu biciuitor biciuitor biciuitor
Ce naiba putea sa ii zica aia ficei lui? E intreg mintal?
Pe cand alalalt, creta in par?
EU ii dadeam pumni pana ii spargeam nasul, ce te iei de parul meu , lele?
Cam atat, adu nextul si chiar ma intereseaza, Kirara? Wow lele::X:X: next a hug a hug kiss kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Dum 22 Iul 2012, 23:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:46

eu nu dau niciun edit ,

iti multumesc ca m-ai anuntat ,
mi-a placut chiar foarte mult ,
nici n-am cuvinte ,
imi place ca haruna a fost la fel ca tacso cand era mic ,
atitudinea ei ,
hmmm... anunta-ma de next , scumpa ,
zuzu te pupaceste


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 S6he8w
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Npi5xg
Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2myt0zq




Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:56

Ce greu e sa fii tata lough
Vai de poponetzu' lu Sasuke rolling on the floor
Haruna chiar ca se comporta ca el in tineretile lui apuse lough
Eh.. ce sa'i faci happy
Copii astea... cresc atat de repede sad
Sper doar sa se impace cu Haruna...
Dar pana atunci
Spor la scris yeah
Hai pa!

EDIT : Pfoai Sis!!! Iarasi mi'ai luat'o inainte!!! take this!




Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 1045llh



Mustache

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 347ib8zParinti de adolescenti !  - Pagina 2 SemnaturagParinti de adolescenti !  - Pagina 2 292625w







Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 11:22

Buna! E super capitolul, si ma bucura faptul ca in sfarsit Sasuke a realizat ce efect au avut vorbele lui asupra Harunei. Ceea ce priveste comportamentul ei...sincer si eu as fi procedat la fel, sau chiar mai rau... lough
Abia astept sa vad ce masuri vor lua parintii in privinta "copiilor", daca ii mai pot numai asa.
Te-am kiss si spor la scris hi!


Ultima editare efectuata de catre Allex in Lun 23 Iul 2012, 12:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 11:42

De ce nu e mai lung? waiting
Haa, de ce? Explicatia domnisoara. waiting
Bine..... daca ar fi dupa mine nu as vrea sa se mai termine. lough
Mi-a placut capitolul.
Vai de tine Sasuke, ai dat de belea! heh
Sa vedem cine te scoate din asta! lough
Scumpo, ar fi mai usor daca ai impartii capitolul pe fragmente.
Numeri cateva randuri, apoi dai de doua ori enter si scrii acelasi numar de randuri, continan tot asa. Sa fi mai atenta la semnele de punctuatie si nu mai face fraze atat de lungi deoarece nu iti dai seama cand incepe o propozitie si se termina.
Sper ca nu te-ai suparat, sunt doar niste sfaturi.
Si eu le-am primit, asa cum au primit multi, asta te ajuta sa devii mai buna.
Sa vi repejor cu nextul, bafta la tastat si pupici. kiss


PS: Yukio este asa dragut! in love


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 15:17

Ce frumosss :X

Cat imi place Kira e din Ynuiasha :)))
Nu am nimic alceva de comentat decat Next Nextttt !!!!!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 15:42

super tare ! what?lol! what?lol! what?lol! ce rea e haruna cu tatal ei merita premiul nobel pentru ingeniozitate rolling on the floor dar seamana atat de mult cu parintii ei incat uneori am o senzatie de dejavu think hmm..realy? vreau nextul repede si te-am kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mParinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 23:36

Hey , ma girls ! :o3
Deci , mi-a fulgerat o noua idee .. :))
AA..e putin ciudat , deoarece e Capitolul 4 , parte I dar aceasta parte are 2 parti :)) ... [ sunt ciudat de complicata ] Multumesc pentru com-uri sper sa nu va dezamagesc ! :d

Lectura placuta !!


Capitolul 4 . Patru zile de groaza . "Doamne de ce eu ? "


Partea I . Inceputul (I)


Haruna POV :


Razele soarelui se incapatanau sa intre in camera mea pentru a-mi da desteptarea . Resemnata ma ridic scapand mici injuraturi dupa care imi indrept privirea spre ceas care arata ora 11:23 . Un zambet nevinovat imi apare amintindu-mi ca astazi nu voi fi nevoita sa plec in nicio misiune . Ma indrept spre baie iar cu o viteza uimitoare imi indepartez rochita si lenjeria intima intrand in dus .

Stropii faceau un contact brutal cu pielea mea dandu-mi o senzatie placuta . Ma simteam asa de bine , deoadata pielea mea facu cunostinta cu sticla cabinei de dus oferindu-mi o senzatie destul de placuta . M-am lasat usor pana cand am simtit ca ma pot aseza in voie , simteam cum stropii de apa se loveau si mai brutal . Mi-am adus genunchii la piept inconjurandu-i cu mainile iar capul l-am lasat sa cada pe ei . Parul meu imi acoperea umerii si spatele iar cateva suvite rebele se delectau cu subprafata fina a obrajilor mei .

. Dupa un sfert de ora am iesit din dus lundu-mi pe mine halatul care din pacate mi se lipi de trup scotandu-mi in evidenta formele . Ma privesc in oglinda si zambesc fara sa vreau , dupa imi arunc o privire peste unele parti ale corpului care imi erau acoperite de cateva zgarieturi si taieturi care din fericire nu erau evidente .


Oftez , iar cu pasi repezi ma indrept spre dulap de unde-mi iau : o pereche de pantaloni scurti si un maieu de culoare mov . Pasii mei se indreptau spre iesirea din camera facand cunostinta cu parchetul destul de rece . Ma indreptam spre camera lui Haku . Dupa cum observ cred ca nimeni nu s-a trezit , in drum spre camera micutul meu print trec pe langa camera parintilor si observ ca usa era intredeschisa . Curioasa pun mana pe clanta si indepartez usa ramanand masca de ce am vazut in camera . Imi duc mana la frunte chicotesc involuntar in camera lor era o vraiste semn ca au avut treaba aseara . Ma retrag repede din camera lor avand grija sa inchid usa , ciudat aseara mami zicea ca astazi vom fi toti acasa . Ma rog !


Imi continui drumul pana ajung in camera micutului . Deschid usa si il observ pe Haku cum statea tolanit pe pat cu o ciocolata mare si o sticla de energizant langa el , uitandu-se la desene . Care Doamne iarta-ma ia dat ciocolata si energizant ?Ma duc langa el si ii iau produsele nesanatoase acesta facand botisor . Ma uit urat la el dand din cap negativ deoarece stiam ca le vrea inapoi . I-am zis sa stea cuminte pana vin sa-i aduc ceva de mancare .

Am coborat scarile indreptandu-ma spre bucatarie fiind nerabdatoare sa dau cu ochii de ala care i-a dat prostiile astea celui mic . Intr-un final ajung si ce sa vezi , in bucatarie se afla : Sasuke , Naruto , gemenii Uzumachi si fratii mei . Bat nervoasa din picior vazand ca in camera domina fumul de tigara imbibat cu mirosul de cafea . Tusesc fortat facandu-mi evidentiata prezenta .


- Pot sa stiu si eu cine i-a dat celui mic ciocolata si energizant ? tonul meu era grav . Fratii mei inghitira in sec uitandu-se unul la altul . Mai arunc o privire prin bucatarie dupa ma indrept spre geam deschizandu-l . Ok ,pana aici ! Stiu ca Naruto e hokege da' in casa mea nimeni nu fumeaza ! Fara sa-mi dau seama dau un pumn in masa facandu-i pe ceilalti sa tresara iar canile de cafea sa cada facand o balta de cafea .


- Mă , da tu nu esti cu toate acasa ? Uite ce ai facut , ia si strange ! privirea mea era pe cel care indraznise sa vorbeasca asa cu mine , Daisuke .


- Poftim ? ma indrept nervoasa spre el dandu-i doua perechi de palme . Cum iti permiti sa vorbesti asa cu mine ? Dar , si mai important : unde-i mama ? Naruto cu o voce ragusita -cred ca am bagat spaima in ei , deoarece aveam si sharingan-ul activat - imi zice ca a plecat cu Hin`sama si cu Yukia in Satul Nisipului si ca nu se intorc pana marti .


- Ok ! Deci acum inteleg de ce Hinata nu vrea sa va lase singuri acasa . imi duc mana la cap incercand sa ma gandesc cum sa ma descurc cu 4 adolescenti si 2 barbati .


- Haruna , nu cred ca ar trebui sa-ti faci asa multe griji . spune Sasuke foarte relaxat . Sunt tatal tau si pot avea grija de voi fara sa intervii tu . Stiu ca mama ta te-a invatat cum sa ai grija de fratii tai daca noi suntem plecati dar , sunt aici si ar trebui sa lasi totul in seama mea si a lui Naruto . zise afisand un zambet tampit tragand lacom din tigara proaspat aprinsa .


Afisez si eu un zambet fals uitandu-ma in ochii lui . Serios , crezi ca te poti descurca ? Ok ! Dar , tati meu cred ca mama m-a lasat acasa cu un scop , Doamne e asa evident ca n-o sa se descurce . Dar , cine sunt eu sa nu-i fac jocul ? Daca vrea sa o faca pe seful si sa controleze totul o sa-i arat cat de usor e .In sinea mea afisez cel mai rautacios si pervers zambet din lume . Sa inceapa jocul baieti !


- Aaa.. ok ! ma indrept spre frigider de unde iau : 2 mere , o portocala si sticla de ceai a lui Haku` . Apropo , vezi ca astazi trebuie sa : facem curatenie , mergem la cumparaturi , curatenie in curte , a si nu uita ca trebuie sa faceti mancare. Vedeti fara grasimi , lui Haku nu-i place borsul si vezi ca la ora 2 trebuie sa-si bea laptele si sa se culce daca nu ne va tine treji toata noaptea . Plus astazi la ora 4 eu o sa plec deoarece ma intalnesc cu fetele a si baietii nu au voie sa iasa din casa . Alte indicatii o sa-ti dau cand ma intorc deoarece tre sa ma duc sa vad ce face Haku` . dupa ce m-am asigurat ca i-am bagat in sperieti si ca le-am zis sa stranga si mizeria din bacatarie plec linistita spre camera printului meu .




Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 23:37

Prima nr1
SUper, Hmm:-? AUleu ce circ o sa ies, da drept asa?
Fara o femeie in casa, barbatii distrug casa(mai sunt si uni responsabili dar rar)
Sasuke fumand?
Bai esti nebun?
Naruto , fratel meu de o viata la fel?
Ce il biciuesc biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor down down down
De fata cu copii lui :| :|
Ce model in viata e el?
E intreg la dovlecel?
Nup.
Auleu daca Hin sa facut monstru atunci te rog sa faci si scandalu cnad afla, auleu circul NARUTO!
Next kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Mier 25 Iul 2012, 23:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 23:46

Buna Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 78717
Multumesc ca m-ai anuntat Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2843714615
Un capitol superb Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 962758
Doar barbatii acasa? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 307712 Darama casa Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 138742
Aham, deci Sas'ke crede ca este seful. Bun >:) Tortureaza-l Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 621493 Serios acum, de unde are tupeu ala? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2873859802
Imi PLACE Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 962758
Spor la scris si multa imaginatie! Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 301723
Sa aduci next-ul cat mai repede Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2573201749



Ultima editare efectuata de catre Stefz ❥ in Joi 26 Iul 2012, 10:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 01:12

Doar barbatii acasa?! can\'t see !!!
Bine ca este cu ei si Haruno ca altfel se alegea praful. lough
Cred ca fetele se bucura ca au scapat de ei, mai ales Yukia.
Pua hahah ahhaha rolling on the floor .
Auzi la ei, cica se descurca singuri. rolling on the floor
Cred ca au ramas ingroziti doar prin simplu fapt ca Haruna le-a zis cata treaba au.
Sasuke, Naruto.... pregatitiva si inarmativa baieti deoarece urmeaza vremuri grele! rolling on the floor
Deabia astept urmatorul capitol, sa vad cum se descurca baietii.
Probabil " perfect, totul este minunat. " mda, cum sa nu. lough
Sa vi repejor cu nextul, bafta la tastat si pupici. kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 08:39

foarte tare capitolul lough mai ales faza cu sharinganul lough vreau nextul repede si o intrebare de ce fumeaza cei 2 "adulti" cand in casa e un copil mic? waiting


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mParinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 10:01

"Aceasta parte are 2 parti"?! Vrei sa zici capitolul are 2 parti? Nu conteaza...am inteles oricum ce vroiai sa zici.
Foarte tare...lough Haruna chiar i-a bagat in sperieti si sunt foarte curioasa sa vad daca Sasuke se descurca, avand in vedere ca, cred, fiica lui e mult mai responsabila decat el lough
Nu am inteles ceva: cat timp Hinata e plecata, Naruto si familia lui vor sta cu Sasuke?
Place next-ul kiss abia astept sa vad ce o sa-ti mai treaca prin capsor hi!
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 13:44

Asa tati asa baieti :)))))))))))
Bine ca e Haruna prin preajma sa ii puna la punct . biciuitor
A invatat-o bine Sakura Abia astept sa vad ce se intampla!


Next in love


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 17:21

Hey am ajuns pe la ficul tau.
Angy, sincer iti ador ficul si capitolul asta a fost extraordinar.
Ador comportamentul lui Haruna, mai ales la sfarsit.
Bietul Sasuke cat o sa aiba de lucru.
Ca veni vorba te uiti la animeul Inuyasha? Pentru ca am vazut ca pisica Harunei Kira, e Kirara din acel anime.
Cam atat am vrut sa iti spun.
Abia astept nextul si sper sa il aduci cat mai repede.

P.S: Sper ca nu te-a suparat intrebarea mea. Umm...te rog daca ai putea sa ma anunti cand aduci nextul.

Thanks! Te pup, See ya! kiss kiss kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 18:48

Pfoaiiii rolling on the floor
Sasuke degeaba e tata rolling on the floor
Haruna e mai matura decat toti la un loc rolling on the floor ce mai, o mosteneste pe Sakura din plin dap !
Si aia.... sunt "copii" acolo si ei fumeaza ca serpii incontinuu hmm...?!
Cred ca fac petrecere ca nu e Sakura acasa rolling on the floor
Mama.... si cand se va intoarce Sakura.... o sa iasa cu scantei rolling on the floor
Parca vad ca distrug aia casa lough dau foc la aragaz, se deschid si stropitorile de incendiu, mai sparg si un geam.... rolling on the floor
Si cand vine Sakura si vede.... mama, ii ia pe toti la bataie rolling on the floor
De abia astept urmatorul capitol kiss
Spor la scris hi!




Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 1045llh



Mustache

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 347ib8zParinti de adolescenti !  - Pagina 2 SemnaturagParinti de adolescenti !  - Pagina 2 292625w







Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 23:57

Partea I . Inceputul (II)



Imi priveam fratiorul cum cuprindea cu mainile sale firave un ursulet pe care mi-l inmana zambind . Din priviri il intreb ce se intampla acesta amintindu-mi ca este al mamei . Il iau in brate punandu-l in poala mea dupa incepand sa-l gadil acesta razand cu gura pana la urechi . Imi amintesc ca tati ma tinea asa cand eram mica , deseori adormind in bratele lui . Scutul rapid capul aruncand amintirile intr-o camera a inimii mele inchizand-o cu cheia dupa oftez , uneori chiar imi e dor de copilarie .


Mami ce naiba te-a apucat sa ma lasi cu nebunii astia pe cap ? Il vad pe Haku cum se da jos din poala mea si se indreapta spre iesirea din camera . Fara sa ezit il urmez parca hipnotizata dandu-mi seama ca se indreapta spre bucatarie . Ajunge la usa pe care o deschide fara sa ezite , dar se dadu un pas inapoi din cauza fumului de tigara ce domina in camera .


Simteam cum ura incepu sa puna stapanire pe mine dar , am incercat sa nu fac o criza de nervi deoarece Haku era aici . Il vad pe fratele meu mai mic cum isi intinde bratele pentru al lua tacsu in brate , iar Sas`ke isi stinse tigara facandu-i pustiului pe plac . E bine de stiut ca mai are oleaca de creer in capul ala sec .



- Parca am zis sa numai fumati si sa strangeti mizeria asta , sau ce trebuie sa va desenez ? vocea mea era rece si distanta condimentata cu putina ura . Sau ce acum ca a plecat mami fiecare face ce vrea ?! Dragul meu tata vezi ca in incapere se afla un copil de 3 ani care inhaleaza fum de tigara .



- Stiu , dar ne-am baut cafeaua si am hotarat sa fumam cate-o tigara . Ti-am zis am totul sub control , tu dute si-ti fa curatenie in camera . imi zice lasandu-l jos pe Haku , acesta venind spre mine . Il iau in brate si pe acelasi ton ii spun ca in camera mea este curatenie ca eu nu am avut treaba aseara ca unii .


Deci cred ca e timpul sa iau putina atitudine deoarece asa nu se poate astia imi imbolnavesc copilul . Le fac semn celorlalti semn sa ma urmeze destinatia mea fiind sufrageria . Ma asez pe un fotoliu lasandu-l pe Haku jos deoarece vroia sa se joace . In camera Naruto se aseza pe un fotoliu iar Sasuke pe altul , baietii se asezara pe canapea.


- Deci .. astazi trebuie sa facem curatenie in amandoua vile - Uchiha si Uzumachi - deoarece mami si Hinata sunt foarte ocupate si nu am timp . ma uit la cei din camera care ramasesera uimiti la ce le-am zis . Daisuke si Yuro dau negativ din cap zicandu-mi ca ei nu vor face curatenie deoarece le este lene iar pe parcurs fiind aprobati si de ceilalti .


Pumnul meu facu contact cu micuta masuta din sticla care din fericire nu se sparse . Linistea se lasa peste intreaga incapere toate privirile fiind atintite spre mine . Ma asez mai confortabil ducandu-mi piciorul peste celalalt iar mainile mi le strang la piept , aratam asa ..autoritara .



- Fi-ti atenti , ori face-ti cum spun eu ori o sa am grija ca atunci cand Hinata si Sakura vor veni acasa sa va faca viata un calvar . Voi alegeti ! A si stati linistiti ca am ce sa le spun . un zambet imi aparu in coltul gurii privindu-i satisfacuta . Naruto isi drese vocea intrebandu-ma ce as putea sa le spun . Imi departez putin buzele zicand scurt " Karin , Kara " . Auzind aceste nume el si tati s-au inrosit uitandu-se la mine ca la felu 14 .


-De,de ...unde stii ? ma intreaba Naruto cu o voce tremuranda . Incep sa rad zicandu-le ca i-am vazut intamplator intr-un bar , desigur ca a doua zi le-am interogat pe cele doua si aflasem niste informatii foarte interesante despre baietii Uzumachi si Uchiha .


- Haruna iti ordon sa uiti tot ce ai vorbit cu femeile alea si numele lor si tot ce tine cu de ele . Ai inteles ? a inceput sa tipe la mine activandu-si sharinganul si radicandu-se in picioare . Ma uit indiferenta la el , avand putin si cascam . Nu ai voie sa iesi trei saptamani din casa , cum iti permiti sa ne acuzi ca ne inselam sotiile ? Tu , tu nu esti decat o fetita ce nu stie ce inseamna viata grea ..


- Da si cine ma va invata ce e aia viata ? Unul care a tradat satul si unul care era pe cale sa omoare toti locuitorii ? Voi ma ve-ti invata ce e aia viata ? Pff...hai ma lasi , nici macar nu stiu cum a-ti ajuns voi Hokage si sef AMBU uitati-va la voi nici macar nu sunteti in stare sa aveti grija de un copil de 3 ani . tipam la ei avand un ton sever . In momentul urmator ma trezesc cu o palma primita de la .. tata .


Furioasa ma ridic si ma indrept spre etaj unde se afla camera mea . Imi iau ursul unde stiam ca am niste bani si o cheie de la un apartament de care stiam doar eu , mami , Hinata si Yukia ies rapid din camera avand grija sa o incui . Cu pasi repezi ma indrept spre camera lui Haku de unde iau un ghiozdan plin cu haine si cobor val-vartej la parter .


Toate privirile erau atintite spre mine , ma indrept repede de Haku si il iau in brate . O voce inegalabila ma opri din mers spunandu-mi aspru :


- Nu pleci nicaieri mai ales cu Haku ! acea vocea apartinea tatalui meu care avea incontinuare sharingan-ul activat iar privirea lui emana atat ura cat si uimire . Ma uit dezgustata la el spunand scurt si rece :


- Plec , si il iau si pe asta mic cu mine nu am de gand sa-l las cu voi nici daca stiu ca nu am ce manca . zicandu-le asta imi activez sharingan-ul si dispar intr-un nor de fum .


Trebuia sa recunosc cuvintele pe care i le-am adresat tatei erau usturatoare dar..si pe mine ma durea ce a zis el . Stiu si eu cum este lumea de afara , cati infractori si ucigasi umbla in afara satului . Totusi cuvintele pe care le-a aruncat asupra mea dureau , imi penetrau inima facand-o sa sangereze . Off..mi-as fi dorit sa fie aici mami , ea mereu rezolva situatia . Cred ca am un plan , pentru urmatoarele 3 zile le voi face viata un adevarat cosmar .

Va promite Haruna Uchiha , stati voi alaturi de mine si ve-ti vedea de ce sunt in stare !


Cam asta a fost dragilor !
Imi pare rau dar nu stiu daca voi putea pune next-ul prea curand deoarece bunicul meu e pe moarte , iar ... debea am reusit sa termin acest capitol .. Imi pare rau daca nu e pe placul vostru dar nu prea imi arde de scris . Plus ca mau lasat si ideile , in momentul de fara imi este cam greu ...
Sper sa ma intelegeti si sa nu va suparati pe mine !
Ne citim data viitoare ...
Va kiss Angy` !!


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us


Ultima editare efectuata de catre Angy in Joi 26 Iul 2012, 23:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 23:58

Imi pare rau pentru bunicul tau, sper sa treci repede peste moartea lui.
Stii cum se zice, mortii cu mortii si vii cu vii.
Si chiar si asa... tuturor ne suna ceasul mai devreme sau mai tarziu, asta e voia Lui Dumnezeu. Iar tu daca plangi dupa el, sau nu iti revii din depresie, nu rezolvi nimic, nu il poti aduce inapoi, este pierdere de timp.
Tot ce poti face pentru el este sa iti aduci aminte cu placere de clipele petrecute alaturi de el, si sa ii menti amintirea pe pamant vie.
Condoleante


~~Revenind la fic~~
Un capitol foarte reusit fara da si poate!
Si, imi pare rau ca ai ramas in pana de idei...
Eu, cand nu mai am inspiratie ptr desenele mele, ascult muzica
Iti dau cateva melodii care, pe mine, m'au inspirat si mi'au redat imaginatia debordanta dupa mult timp in care am facut "pauza" din a mai crea orice desen.
https://www.youtube.com/watch?v=bUwoeK__3gQ
https://www.youtube.com/watch?v=BXXzuQw5OIs&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=cSnkWzZ7ZAA
https://www.youtube.com/watch?v=pESsKRCg6pQ
Sper sa iti fie de folos melodiile dap !

Acestea fiind spuse, eu iti urez ca de obicei "Spor la scris" urmat de Condoleante pentru bunicul tau.





Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 1045llh



Mustache

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 347ib8zParinti de adolescenti !  - Pagina 2 SemnaturagParinti de adolescenti !  - Pagina 2 292625w









Ultima editare efectuata de catre Mustache in Vin 27 Iul 2012, 00:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 00:03

edit hmm...?!
Oare se vor termina vreodata certurile di familia lor?
Ce il omor pe Sasuke, indrazneste sa o insele pe Sakura cu Karin?
Da drept cu tarfa secolului 21?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cum e posibil asa ceva down down down down biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor
SI naruto?huh?
Fratele meu Naruto o inseala pe HIanta?
Bate-l HIn bate-l ca familia iti da voie biciuitor biciuitor
Hmm:|
Cum se comporta cu Haruna
fumatori naibi
il invata prostii pe Haku ala micu'
ii omor, scot coasa, next kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 00:35

Wow.....capitolul a fost....uimitor.
Cum indrazneste Sasuke sa dea in propria lui fica....
Nu am ce comenta...capitolul a fost super.
Astept cu nerabdare nextul.
Pup, See ya! kiss

P.S.: Imi pare rau pentru bunicul tau....condoleante!..


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 09:14

cat de .....poate sa fie sasuke ?!!!!!!! cum sa-i zica asa ceva fiicei lui? angry jur ca daca nu-l bate sakura oo sa aiba o bataie destul de mare de la mine :>happy biciuitor biciuitor scumpo vreau nextul repede sa vad ce plan diabolic le-a pregatit haruuna celor 2 "adulti responsabili" si celorlati baieti >!!!!!!!!!!!< bafta si spor le scris kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mParinti de adolescenti !  - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 10:18

Buna Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 78717
Multumesc ca m-ai anuntat Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 1425538829
Acest capitol mi-a facut niste nervi Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2137098537
Banuisem eu ca Sas'ke o inseala pe Sakura dar speram sa ma inselParinti de adolescenti !  - Pagina 2 3328071791Jur ca ii omor Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 955647780Cum indraznesc? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2873859802Si Naruto? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 468521 Imi vine sa ii omor.
Ce face Sas'ke? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 138742Chiar vrea sa fie ingropat la 2 metri sub pamant? Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 307712 Il OMOR! Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 334366999Ce cuvinte colorate la adresa lui imi trec prin cap Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2137098537
Frate ce m-a enervat Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2137098537
Vreau next-ul Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 2573201749
Spor la scris si multa imaginatie Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 23826
Sus In jos
Continut sponsorizat




Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-