Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 20:59

Hey
Mi-a placut la nebunie capitolul.
Oare ce o sa se intample cu Daisuke?
Mersi de anunt si sper sa o faci si data vitoare.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 21:14

Ce frumos. Stii cum se spune, intr-o familie. Mama de obicei zice: ''Fiica noastra a crescut!'' iar tatal, deobicei spune: ''Da, a crescut. Trebuie sa imi caut pistolul'' :)):
Multumesc frumos de anunt.
Mi-a placut. Sakura incepe sa fie din ce in ce mai apropiata de fiica ei. Like. Sii Sasuke. Ce faci mai omule? Iti interoghezi fiii?!
Eu vreau sa vad ce se intampla la intalnire. Chiar mi-ai starnit curiozutatea, cu acel mic paragraf din capitolul urmator.
Sa imi dai de veste, si hai mai repede cu un next!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 21:23

Si ai reusit sa o imbunatatesti !
Pe cine trebuie sa bata, auzi lough
Imaginea cu Sasuke ca un tata iubitor ce ia la bataie baiatul cu care iasa fata sa este fenomenala !
Cand ma gandesc ca l-a trimis pe Daisuke dupa ei, imi vine sa mor rolling on the floor
Ciudat ca Sakura inca nu si-a dat seama.
Oricum, si mai tare cand l-a batut dintr-o miscare la sah !
Din capitolul urmator... ce sa continue ? think
Pai mersi ca m-ai anuntat si sper sa aduci next-ul cat mai repede !
Spor la scris si te pup kiss
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 22:47

Capitolul 10. Intalnirea.
Autor POV. :

Intr-o cafenea departe de ochii lumii se aflau doi tineri. Povestea noastra ii are in centru pe fiica familiei Uchiha si fiul familiei Uzumachi. Nu erau impreuna dar cine stie pan' la urma ce se va intampla ? Viata e plina de surprize , dar sa n-o mai lungim mult si sa revenim la cei doi.

Deodata aparu o chelnerita care ii intreba politicoasa daca doresc ceva. Tinerii isi comandara cate o cafea dupa care revenira la discutia lor. O melodie lenta se auzi in fundal. Baiatul galant se ridica si o invita pe tanara la dans.

Ea zambi rusinoasa si accepta. O piesa lenta si frumoasa. Fata isi aseza delicat capul pe umarul baiatului in timp ce el ii mangai spatele protector. Sentimentele tanarului Uzumachi cresteau cu fiecare secunda ce trecea pentru minunata fiinta pe care o avea in brate.

El putea avea orice fata isi dorea desi in inima lui domnea de ceva vreme zambetul si chipul Harunei. O dragoste adolescentina care se poate transforma in ceva bun sau rau depinde de intentiile tinerilor. Deodata se auzi un pahar spart si tanara Uchiha tresari involuntar urmand ca baiatul s-o stranga in brate pentru a o linisti.

Cei doi se privi in ochii uitand de tot. Fata rosi lasandu-si capul in jos dar degetele baiatului ii ridicau delicat barbia . Buzele lor erau din ce in ce mai apropiate cand un chelner ciudat ii intrerupse. Cei doi se departara si se asezara ,suparati, la masa.

Baiatul care le adusera bauturile se uita destul de urat la Yuko. Haruna il analiza atent : avea ochelari pe ochi , pe cap purta o sapca si era imbracat destul de ciudat pentru un simplu chelner avand in vedere ca nu purta nici macar sort mai era si "camuflat". Cei doi tineri se uitau la el dupa care decisera ca nu este nimic important.

* * *

In casa familiei Uzumachi se afla un adevarat haos deoarece Yuro si Naruto se certau. Motivul : nimeni nu stia unde este fratele constiincios si Hinata nu era acasa. Yukia statea si se uita la ei de parca ar fi un film lipsindu-i doar popcorn-ul.

Deodata usa se deschide si pe ia intra Hinata care reusi prin prezenta s-a sa calmeze apele.

- Mami , mami Yuro si tata nu stiu unde este Yuko si au inceput sa se certe am incercat sa-i opresc dar au tipat la mine. minte Yukia facand o fata de catelus plouat in timp ce cei doi o sagetau din priviri.

- Naruto , Yuro de cate ori sa va mai zic sa nu tipati la asta mica ? intreba nervoasa Hinata masandu-si tampla pentru a se calma. Pe Naruto il treceau toate apele deoarece stia ca mai bine prefera sa se bata cu cineva decat sa-si enerveze sotia , ca nah in spatele unui barbat puternic se afla o femeie si mai puternica.

- Draga mea , stii ...a , eu si Yuro ...a...tocmai vroiam sa...a , sa , sa facem curatenie in ...ga...garaj. Da , da asta era . zise Naruto incercand sa evite o cearta cu Hinata in timp ce Yuro ii mima Yukiei ca o va omora.

- Chiar ma gandeam sa va rog asta , nu uitati sa scoateti si decaratiunile pentru iarna scumpule. tonul dulce si inofensiv al Hinatei il fermeca pe Naruto care ar fi in stare sa si omoare pentru ea. Apropo Yukia dupa si-ti fa curatenie in camera. striga doamna Uzumachi autoritar .

* * *

Revenind la cei doi amorezi. Terminandu-si cafeau si fiind ora 15:07 se hotarara sa faca o plimbare prin parc. Din toate parcurile Konohai ei au ales unul micut dar dragut si mai ferit de ochii lumii. Dar totusi cei doi erau urmariti de doi ochii negri ca cel mai negru abis.

Baiatul misterios era chiar fratele tinerei Uchiha , Daisuke . Acesta se transforma intr-o cioara si zbura spre parc asezandu-se pe una din crengile unui falnic stejar. Yuko si Haruna vorbeau diferite chestii de la prieteni la familie , de la scoala la misiuni dar cel mai important au trecut de la prietenie la iubire. Cei doi au incercat sa evite acest subiect desi nu au reusit prea mult timp.

Daisuke POV. :

Transformandu-ma in cioara mi-a fost mai usor sa ii urmaresc pe cei doi. Ahh , daca nenorocitul ala de Yuko indrazneste sa te de-a la sor-mea il omor cu mana mea. Adica pan' la urma si Haruna merita sa aiba un iubit , desi nu stiu cum o sa-l convinga pe tata.

FlashBack

- Baieti , Haruna are intalnire cu cineva iar mama voastra refuza sa-mi zica cu cine deci ... Daisuke tu o vei urmari si-mi vei zice tot ce a facut.
- Dar , tata , totusi are 15 ani e destul de mare si poate avea si ea un prieten nu ? intreba Asuke care nu era deacord cu ce face tata.
- In plus daca afla mama . m-am oprit punandu-mi degetul la gat trecandu-l incet semn ca ne va omora pe toti trei. Am inghitit toti in sec trecandu-ne un fior pe sina spinarii.
- Sa speram ca nu afla. au zis ceilalti doi imaginandu-si ce vom pati.
EndFlashBack

La aceasta amintire m-am cutremarat reusind intr-un final sa cad jos de pe creanga si sa fiu observat de sora mea.

- Hmm ... am impresia ca suntem urmariti.
- Da si eu am impresia asta dar cred ca nu este nimic important . Unde ramasesem ? A da ! Yuko a zambit smecher si a inceput sa o gadile pe sora mea .

Am strambat din nas si mi-am indreptat privirea spre ei. Daca nu i-as cunoaste as crede ca sunt impreuna. Hmm...stai sa afle tata! Zambesc rautacios imaginandu-mi cum o va pedepsi pe Haruna adica totusi putina recunostinta si pentru mine. Am primit doua platouri in cap deoarece i-am zis chelneritei ca e "buna,da buna de tot" dupa care iubita-su care era unu' pe cinspe' metri ma alergat prin fata cafenelei . Ar trebui ca surioara mea sa primeasca macar doua luni de pedeapsa .

Adancit in ganduri nu mi-am dat seama ca cei doi au disparut . M-am transformat in om si am inceput sa-i caut cu privirea pana cand ...


Poze:

Cafeneau :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Newyorkcafe1

Parcul :

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 3924001



Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:18

Hey
Asa de repede l-ai adus?.
A fost foarte amuzant.Hinata este mai dura si imi place.
Sakura e chiar asa de speriat?
Saracul Daisuke,cred ca o sa dea de belea.
Mersi de anunt si sper sa o faci si data vitoare.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:45

Hei, am trecut si eu pe aici si iti pot spune ca imi place la nebunie!
Of, of si suspansul asta.... Ma omori! :)
Adu' mai repejor nextul ca sunt atat de curioasa...
Pupici de la Lollipop! :*


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 4ytt  
"When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations."
- Damon Salvatore
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 08:58

doamne ce capitole am pierdut in love lough !!!
SI nici acu nu ma pot oprii din ras de la faza din ultimul capitol cu Chelnarita rolling on the floor
Ce pot sa mai spun : mersi frumos ca m-ai anuntat si , sper ca o s-o mai faci kiss !!!1


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mParinti de adolescenti !  - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 10:49

Multumesc de anunt. Nuu, deci pe tine te chinuie rau talentul. Cum sa il puna tacsu' Harunei pe Daisuke sa o urmareasca?! Mai omule, cand afla Sakura, te impusca in cap cu pistolul.

Sunt fericita pentru Haruka. Pana la urma, e prima ei dragoste, cred. Se va descurca ea. Insa m-ai facut curioasa in legatura cu Sasuke. Chiar asa de grijuliu sa fie el cu fic'sa? Si Naruto. Ce m-a amuzat faza cand se balbaie, nestiind ce sa ii spuna Hinatei. Hi hi.

Daca tot ai mers asa repede cu capitolul precedent, fa un efort si posteaza un nou capitol azi :o3

Da.mi de veste! ^^


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 11:31

oh dear!!!sakura sper sa afli sa-ti omori sotiorul tau dragut si "inocent"
capitolul a fost prea tere mi-a lpacut faza cu cei trei uchiha si faza dintre naruto si hinata :)) epice:)
mersi de anunt si abia astept sa vad ce se va intampla, te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 13:28

Yay ! what?lol!
Doua capitole intr-o zi happy2 , si o intarziata ca mine rusinos
Se vede cine e seful in casa lough
Sasuke asta nervi!
Si Daisuke si-a luat-o nu gluma lough
Multumesc de anunt heh
Te-am pupat kiss


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 13:55

Ajung mai ultima lough
Oricum, pana cand... ce ?
Eu abia astept ca Sakura sa descopere tot !
Atunci da ca va fi o distractie pe cinste.
Bine macar ca Naruto nu a trimis pe nimeni dupa Yuko dap !
Yukia e prea diabolica !
Si mi-a placut cum blondul a facut pe baiatul cuminte in fata Hinatei lough
Imi pare bine ca ai adus atat de repede next-ul si sper sa faci la fel in continuare !
Spor la scris si mersi de anunt.
Jelly te pupa kiss

Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 21:52

Capitolul 11. Este un proverb care zice-asa : " De ce ti-e frica nu scapi!"

Ma intorc stupefiat cand in spatele meu sora mea a inceput sa tuseasca fals. Inghit in sec si le zambesc. Trag aer in piept incercand sa nu ma panichez desi gandul ca va afla mama , ma face sa vreau sa mor.

- Deci , fratioare pot sa stiu si eu de ce ne urmareai ?
- Da nu va urmaream! Adica ce , numai are omu' voie sa se plimbe ca gata va urmareste pe voi ? Defapt voi doi ce faceti aici , impreuna? ii intreb accentuand ultimul cuvant.
- Peste doua saptamani este ziua sora-mii asa ca impreuna cu Haruna am vrut sa-i facem o petrecere surpriza. zise iritat Yuko.
- Sa mergem acasa! A si Daisuke , roagate ca mama sa fie in toane bune.

***

Palmele imi transpirau , ochii mi se faceau mici , puterea ma lasa , gatul imi era uscat si sentimentul de frica imi acaparase tot corpul. - A si facand o paranteza . Imi iubesc mama si recunosc ca nu ne-a batut niciodata dar nu vreti sa o vedeti nervoasa. Tin minte ca odata s-a certat cu Naruto si a plecat la locul ei de antrenament care era intr-o padure . . .ei bine acu' padurea a , disparut -

***

Incerc sa par cat mai relaxat pasind in interiorul casei. Ne descaltam toti trei. Trag aer in piept si ma indrept cu ei spre sufragerie unde se pare ca se aflau dragele noastre familii. Ii depasesc pe cei doi indreptandu-ma spre fratele meu. Ajuns in dreptul sau imi pun discret mana la gat dandu-i de inteles ca suntem , morti. Ne uitam amandoi la tata care ne urmarea miscarile. O vad pe mama si matusa Hinata cum le zambesc celor doi si cum au inceput sa le puna diferite intrebari despre eventuala "relatie". Unchiul Naruto a inceput sa rada iar tata cand a auzit s-a innecat . (P.S.: De tinut minte : Niciodata , dar niciodata sa nu-mi doresc fete . ) Notat!

- Ce-ai zis ? Cum adica "relatie" ? Sakura are doar saisprezece ani , Doamne iarta-ma. Ce urmeaza acu : sa se marite?
- Adica ? Ce vrei sa zici Sasuke ca fiul meu nu este bun pentru fata ta?
- Naruto ! tata incerca sa se calmeze lund altfel situatia. Sa zicem ca Yukia ar veni cu cineva acasa si sotia ta ar incepe cu intrebari , ce-ai face?
- Hmm... probabil as inchide-o pe ea in camera sau as pune pe cineva s-o urmareasca continu si lui i-as trage o bataie. Sii , totusi trebuie sa gandim coerent si sa nu tragem concluzii pripite.
se lumina Hokage-le intr-un final desi debea acum incepeau problemele.
- Tatii ! vocea nervoasa a surorii mele ma facu sa ma dau un pas inapoi. Pot sa stiu de ce l-ai pus pe Daisuke sa ma urmareasca? Adica puteai sa ma intrebi pe mine unde plec si cu cine? De ce nu ai incredere in mine? tipa ea incepand sa planga in hohote. Cei drept vazand-o asa mi s-a rupt inima in mii si mii de bucatele . Stiu ca e ciudat dar mai bine as fi torturat decat sa o vad pe ea ca plange.

Se smulge din bratele Yukiei si urca in camera la ea urmata de prietena ei. Oftez indreptandu-mi privirea spre mama care dupa cum ne privea se vedea ca este dezamagita. Daca as fi fost fata as plange deoarece sa-ti vezi mama cum se uita la tine dezamagita e mai rau decat 100 de kunai-uri care te lovesc odata.

- Peste doua saptamani este ziua Yukiei iar impreuna cu Haruna am vrut sa-i organizam o petrecere surpriza. Multumim pentru sprijin ! zise rece Yuko si dispare. Hinata o imbratiseaza pe mami spunandu-i ceva la ureche rezultand ca femeia ce mi-a dat viata sa zambeasca dupa care pleaca urmata indeaproape de Naruto -care-si facea cruce din nu stiu ce motiv- si de fiiul lor.

- Deci ... cine a fost cu ideea sa va urmariti sora? am inghitit in sec uitandu-ma la Asuke si tata. O liniste apasatoare se asterne in camera. Deodata un "eu" trist si resemnat se auzi de parca ar fi un ecou. Ne indreptam privirea spre tata care ne face semn sa plecam pentru ca , cred ca va urma o cearta. Tata protector , de gasca , iubitor si orgolios + Mama iubitoare , de gasca care mereu este de partea adevarului si orgolioasa = Copii nu stati in preajma lor cand se cearta ca iese cu scantei. Defapt ce zic eu scantei ? Foc!!

Scuze ca este scurt crying Sorry!

Va kiss Anngy`!!


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 22:10

Hey.
Mi-a placut mult capitolul.
A fost amuzant rau de tot.
Oare ce o sa faca Sasuke si Sakura?.
Cred ca o sa dea foc la casa.


P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 03:31

Omg ce vaca suntttt deabia acum ti-am descoperit ficul

Dar este superbbbbbbb, o idee super originala , iar certurile ca la ele acasa lough

Imi place cum descrii , foarte placut la citit si foarte usor

Deabia astept sa vad ce se mai intampla

sa ma anunti cand pui next-ul scumpo, spor la scris :*


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 14:30

oh god!!! il compatimesc pe sasuke... cred ca o sa doarma afara :)):
mersi de anunt si capitolul, pot spune, ca a fost super
abia astept nextul, te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 17:16

Ei pai lasa ca nu are nimic daca e mai scurt dap !
Mai bine asa si frumos !
Imi place caracterul lui Yuko... hmm... foarte interesant rusinos
P.S-ul a fost cel mai tare, sa nu-si doreasca niciodata fete lough
Ce ma roade, dar chiar roade pe suflet este... de ce desteptul de Naruto isi facea semnul crucii ?? rolling on the floor
Deci astept next-ul si sper sa-l pui cat mai repede ca sa vad ce va iesi din discutia celor doi.
Spor la scris si mersi pentru anunt !
Jelly te pupa kiss


Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 21:40

Multumesc de anunt, Angy. Si ma bucur ca semnatura mea ti-a rascolit prin sentimente.
Tulai Domnee. Ai un capitol de exceptie. Nu mi se pare chiar foarte scurt, cert este ca actiunea a fost prea faina! Sasuke a incurcat-o... :)): Mi-ai adus un zambet pe buze, atunci cand Daisuke povestea despre padurea disparuta. Sa nu mai spun ca atunci cand cand spuneai despre parintii celor doi, cu scanteile si cu focul, chiar am ras in hohote. Eu rad foarte des, deci orice glumita ai avea intr-un capitol, imi va aduce un zambet pe chip.
Imi pare rau de Sakura si Hinata. Insa tare stie sa minta Yuko. Sau, poate a spus un adevar. Habar nu am. Cert este ca se pricepe sa scape din incurcaturi, ce sa mai zici, seama cu tac'su cand era mic. Dar ma intreb, oare de ce isi facea Naruto, cruci? Cred ca isi imagina ca atunci cand va ajunge acasa, il va lua Hinata la intrebari, si se ruga, Eii, detalii, detalii.
Imi place foarte mult ficul tau, se numara prin preferatele mele si eu de abia astept sa iti vad urmatorul capitol de care sper sa imi dai de veste. Soricel te pupaceste dulcee!


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 23:26

Hellow!
Ce capitol absolut superb! :)
O, vai, cred ca Sasuke a cam incurcat-o, ma bucur ca am citit despre el, viitoare condoleante! :D
P.S-ul lui Daisuke a foat mortal, nu vrea fete, eh? =))
Si saraca Haruna... :(
Pai, eu sincer as face un film dupa ficul tau, e prea genial! Acest fic este unul dintre preferatele mele, il ador! Imi place tot, de la titlu, pana la personaje!
E minunat! Apropo, iti multumesc de anunt, sper sa faci asta si data viitoare! ^^
Pupici de la Lollipop! :*


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 4ytt  
"When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations."
- Damon Salvatore
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 09:52

Hii !! kiss


Fetiilii melii ! Multumesc ca-mi cititi fic-ul. Atunci cand va citesc com-urile imi vine sa rad si sa plang deoarece fic-ul Parinti de adolescenti ! a ajuns la pag. 10 puppy eyes . Multumesc!! a hug


Din pacate eu azi plec la scoala (nu stau in oras)si laptop-ul mi s-a stricat :-< , deci next-ul nu stiu cand il voi aduce dar va promit ca vo-i incerca sa-l pun cat mai repede kiss.

Off , deci .. pe data viitoare! kiss


Va pup si succes la scoala toata lumea! puppy eyes love kiss

Anngy` e cu voi !! kiss


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 17:02

Intai de toate te rog sa nu ma bati ! ingrijorat
Am intarziat aproape o saptamana si imi pare rau dar sa zicem ca cineva ( eu ) a cam uitat de temele de vacanta si odata cu scoala au reinceput si alte activitati datorita carora abia mai ajung la pc sad
Asa ca nu ma bate nervi! si nici nu ma trimite intre Sasuke si Sakura cand se cearta
Yuko a gasit cea mai buna scuza yeah
Abia astept next-ul
Inca o data scuze ingrijorat si daca nu ma vezi pe viitor sa stii ca mamematica mi-a venit de hac very sad


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Asss10Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:04

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Parinti de adolescenti !    Parinti de adolescenti !  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Parinti de adolescenti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-