Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Darkness Love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Darkness Love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Darkness Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Vin 20 Iul 2012, 16:58

Buna,asta e primul meu fic ,si sper sa va placa.Disclaimer: nu detin nici un personaj din animeul/mangaul Naruto. Inafara de cele create de mine.
Cap.1

Sakura:

Ce frumoasa e seara aceasta.Cercul argintiu de pe cer lumineaza intreaga scoala. Ei bine scoala noastra e mai mult un castel decat o scoala,,clasica''.Are holurile si clasele inalte, iar salile de clasa au peste 30 de banci, puse ca la stadion, adica in ,,scara''. Geamurile sunt mari ca la biserici , si salile din clasa de zi au geamurile cu vitralii, doar unele. Salile din clasa de noapte sunt la fel, doar ca orele acolo incep de la 10 noaptea pana la 3 dimineata.Probabil va intrebati de ce asa de tarziu, si de unde clasa de zi si noapte. Pai in clasa de zi sunt numai oameni , iar in clasa de noapte sunt numai vampiri. Ei nu pot sta cu oamenii din cauza poftei de sange, asa ca parintii mei inainte sa moara, mau lasat pe mine sa am grija de aceasta scoala care este creata pentru a reda pacea intre oameni si fintele supra naturale. Cu toate ca, scoala aceasta este ca un camin. Unii copii de aici au parintii super bogati, iar altii nu au nici o ruda care sa le fie aproape in momente grele. Ca mine. Ei bine parintii mei au murit cand aveam 10 ani. Acum am 16. Probabil va intrebati daca colegii mei din clasa de zi stiu de existenta vampirilor in aceasta scoala. Ei bine nu. Doar eu stiu. Dar vampirii logic ca stiu de oameni. Eu nu am grij singura de aceasta scoala. Ci ,,sora mea'' , care este, de fapt, cea mai buna prietena a mea, ma ajuta sa pastrez aceasta pace. Numele ei este Tenshi Konan. O fata cu parul mov,scurt pana la umeri,ochii portocalii ca soarele, cu un mic piercing in barbie, si din pacate este foarte severa cu elevii din aceasta scoala. Practit ea e sefa. Ea e cu 4 ani mai mare ca mine. Aaa, si inca un lucru, e vampir.Revenind, am descris tot , dar nu mai pe mine nu m-am prezentat. Numele meu este Haruno Sakura. Sunt o fata cu parul roz, lung, imi ajunge cam pana la jumatatea spatelui, ochii ca 2 smaralde, si un chip angelic. Eu spre deosebire de ,, sora mea'' , nu sunt faorte rea cu elevii , dar stiu sa ma impun.Sunt mai blanda ca ea, dar la fel de tupeista.
Revenind, acum trebuie sa inceapa orele clasei de noapte, si trebuie sa vad daca , totul este in regula.
Toti elevii din clasa de zi trebuie sa fie in casa de alaturi(acolo unde sunt camerele), si in camerele lor. Bine inteles ca parintii mei nu ar fi pus in aceasii casa oamenii si vampiri, pe langa scoala exista 2 vile , 1 pentru oameni si cealalta pt vampiri.
Ma plimb pe holul intunecat al academiei, am snzatia cum ca cineva ma urmareste. Ma intorc la fix.
- Obito, ce vroiai sa faci? Sa ma musti? spun eu incepand sa chicotesc.
Observ ca el nu-mi raspunde si ca are sharinganul activat.
-Obito, s-a intamplat ceva? il intreb danduma cu pasi marunti in spate,dar observ ca el vine catre mine,cu acelasi pas ca mine.
Nu mi-e frica,sau poate ca da? Oricum asa ceva s-a mai intamplat.Asta se intampla cand vampirii nu isi iau pastila saptamanala de ,,sange''. Mai exact aceasta pastila calmeaza pofta de sange.
Observ ca dintr-o data lui 0bito ii sunt mainile prinse la spate.
-Sakura, esti bine? imi spune Konan tinadu-i mainile incatusate la spate. Calmeaza-te! Ce ai patit? spuse Konan tipand la el.
Obito nu face nimic altceva decat sa maraie.Konan imi spune sa ii injectez medicamentul in mana cat timp ea il tine.Fac exact cum mi-a spus , apoi dupa 30 secunde , Obito cade pe jos, sorumea dezlegandul la maini cu viteza ei uimitoare. nu stiu cum poate sa desfaca niste catuse asa de repede.
-Sakura-san, i...mi pa..re rau. imi spune Obito balbaiduse din cauza medicamentului.
-Ce s-a intamplat? De ce nu ti-ai luat pastila ? spune Konan mai mult tipand la el.
El raspunse murmarand cum ca a ramas fara ele, si ca ne cauta pe noi doua ca sa ii dam altul(alt pachet).
Eu ii spun lui Konan sa il duca in camera lui, si ca daca nu isi revine pana incep orele el nu se va mai duce.

***
Am verificat intreaga vila a oamenilor. Acum trebuie sa vad ce fac vampiri.Prima destinatie e camera lui Pain, cel mai rau vampir. Am avut multe probleme cu el. Dar si el e cam ciuadat. Adica are parul portocaliu, o gramada de piercinguri in urechi(7), nas(6) si 2 in barbie.Cu toate ca am observat ca lu sorumea ii cam place de el. In fine. Chestia ciudata e ca sunt nascuti in aceeasi zi: 20 Octombrie. In fine, lasand asta la o parte, trebuie sa am grija sa nu ma ,,manance''.
Merg cu pasi marunti catre camera vampirului, cand dintro data o voce foarte cunoscuta imi spune sa ma opresc.
- Cine esti tu sa imi comanzi mie Uchiha? Apropo, fratiorul tau mai mic era sa ma omoare in seara asta? De ce nai avut grija ca el sa isi ia tot timpul pastilele? Eu am grija de toata scoala. tip eu la brunet.
- Ce s-a intamplat iubire? Nu iti convine sa ma vezi? Nu ti-am comandat, ti-am spus pur si simplu.imi spune Sasuke cu un zambet pervers pe fata.
Sasuke e un tip cu un cap mai inalt ca mine, brunet, cu parul facut tepi la spate, ochii negrii ca onixul si cu cele mai perverse ganduri. Acum, Revenind...
-Nu sunt iubita ta Sasuke. Dute si pregateste pentru ore. Iar pe mine lasa-ma sa imi fac treaba. ii spun eu intrand in camera lui Pain , trantind usa.
Cand am intrat, am observat ca Pain tocmai iesise din dus.Mda am nimerit cam prost. Ii spun indiferenta sa se pregateasca sa se duca la cursuri dupa care ies din camera la fel de indiferenta. Nu e prima data cand il vad ca tocmai iesea din dus. De multe ori se intampla asa. si nu numai cu el.


Cam asta e primul capitol, sper ca va place,si s-ar putea ca diseara sa fac capitolul 2, sau continuarea. Acum nu sunt acasa la mine ca sa stau linistita si sa scriu. De asta capitolul e scurt. P.S. nu am corectat. Va rog sa-mi spuneti unde am gresit ca sa incerc sa fac cat mai bine data viitoare:D. Bye.


Darkness Love 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:21

Foarte frumos scumpo ,nu stiu daca e primul tau fic dar stiu ca e reusit desi ar trebui sa mai lucrezi la descriere.un fic fara descriere c-am lictiseste un cititor si asta nu e bine.Eu una te felicit,ai castigat un fan.
Ps : daca nu e prea mare deranju te rog sa ma anunti si pe mine la next .Si mai vreau sa zic ceva primaaaaaaa
Sus In jos
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Vin 20 Iul 2012, 23:14

Mersi mult! Da este primul fic, si mersi de sfat , teas anunta cand pun next dar nu ma prea pricep io aici pe forum , dar tot o sa incerc sati dau un mesaj :D. Mersi mult din nou si voi tine cont de sfat:D.:*


Darkness Love 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Darkness Love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 15:09

buna ,

sincer mie chiar imi place ,
hmmm... un sfat , ficul nu este postat unde trebuie ,
va trebui sa rogi un moderator sa ti-l mute ,
sper sa imi dai un mp cand pui nextul ,
zuzu te pupaceste


Darkness Love S6he8w
Darkness Love Npi5xg
Darkness Love 2myt0zq




Darkness Love R0b9k0
Sus In jos
KiMO
Genin
Genin
KiMO

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Paradise
acebook acebook : Andrei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 155
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Drama
Stare de spirit Stare de spirit : Proud

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 16:35

esti atat de naturala cand povestesti, imi place asta. nu te chinui sa para totul scos dintr-un film si iti vin cuvintele foarte usor.. partea proasta e ca eu cam urasc ficurile cu vampiri - eh, asta-i partea a doua.

dar ideea e originala si apreciez ca nu e nicio scena de iubire seaca cum vezi mai peste tot, de se chinuie aia sa-si zica ca se iubesc 3 sezoane. pur si simplu mi-era dor sa vad un fic cu niste replici mai firesti in limita anime-urilor.. sper sa-ti corectezi greselile de pe gramatica ca ficul asta are, dupa parerea mea, mult potential.

asteptam continuarea a hug .


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
`·.¸¸.·´´¯`··._.·KíMO`·.¸¸.·´´¯`··._.·
|__________|×ღ×|__________|



Darkness Love Tumblr_lxf75krvZF1r3dfmuo2_250 Darkness Love Tumblr_lxf75krvZF1r3dfmuo3_250
Darkness Love Tumblr_lxf75krvZF1r3dfmuo4_r1_250 Darkness Love Tumblr_lxf75krvZF1r3dfmuo5_r1_250


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
`·.¸¸.·´´¯`··._.·KíMO`·.¸¸.·´´¯`··._.·
|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
https://www.youtube.com/OfficialFoxKids
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:27

Acest fic nu este postat unde trebuie.
Trebuia la Fan ficuri, fan ficuri Sasuke Sakura, fan ficuri in desfasurare.
O sa vorbes cu un moderator sa il mute
Sus In jos
MadaraUchiha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : madarauchihasha@gmail.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:34

Ai o imaginatia bogata, anesan. Imi place primul capitol. Astept pe urmatorul :).
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:44

Hello hi!
Ce fic mumusel in love
Imi place ca e cu vampiri banda
Te-ai inspirat din Vampire Knight ?? dap !
Este o idee interesanta, mult noroc la tastat, si adu-mi nextul repejor ca de nu te devorez lough


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Darkness Love Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 21 Iul 2012, 23:16

Otti , da , m-am inspirat din Vampire Knight, defapt, doar cu forma scolii unpik si cu cls de noapte si zi:D in rest....

MA BUCUR CA VA PLACE! Acum scriu nextu . Deci in seara asta il postez!:)


Darkness Love 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 00:07

Hey, am adus nextu! Nu stiu daca o sa va placa,dar eu sper sa va fi placut macar putin:D. Pai : Lectura placuta.


Cap.2
Sakura:
Konan m-a oprit in fata geamului.Spunandu-mi:
-Esti sigura ca a fost o idee buna sa ii lasam singuri? imi spune cu unpic de ingrijorare in glas.
-Da! Eu zic ca se vor impaca.spun eu indiferenta dupa care imi continui drumul.
Bun! Cred ca nu intelegeti nimic nu? Deci: astazi in plina zi 2 dintre vampirii ,,nostri'' s-au certat destul de tare. De ce s-au certat? Deoarece, Itachi Uchiha, unul dintre cei mai rai vampiri de aici, s-a certat cu Pain , pentru ca , brunetul l-a jignit pe Pain, cum ca el s-ar fi culcat cu iubita lui,Hotaru. Este o fata cu parul negru ca abisul, ochii rosi(atunci cand se enerveaza si cand isi arata coltii) si cu o piele alba ca spuma laptelui. Itachi auzise acest zvon, dar nu era adevarat. Plus ca, Pain si cu Itachi sunt prieteni destul de buni. Dar in fine, eu cred ca se vor impaca, nu stiu de ce isi face atatea griji Konan.
Plec din fata geamului si ma duc afara ,in gradina scolii. Avand in vedere ca e ora 10:00 (noaptea) cei din clasa de noapte se duc la ore acum, cu toate ca trebuie sa ma duc sa-i chem pe cei 2 certareti.
Cand sa vreau sa plec, cineva ma opreste, si traganduma de mana atat de aproape incat ii simt respiratia rece ca ghiata.
-Sakura, nu te duce la ei . Deocamdata sunt inca incinsi din cauza certei. Nu interveni acum. Mai lasa-i ceva timp.imi spune o voce extrem de cunoscuta si de blanda.
-Hotaru! Apreciez ca vrei sa ma protejezi dar trebuie sa le spun ca orele au inceput. ii spun eu eliberandu-mi mana si continuandu-mi drumul catre cei 2.
Hotaru imi spune murmurand ca in caz ca patesc ceva sa nu spun ca ea nu a vrut sa ma apere. Apreciez ca vrea sa ma protejeze, ea a fost ca o sora mai mare pentru mine. E de aceeasi varsta cu nanoK. Dar acum un an a facut ceva ce pentru care eu nu o pot ierta. S-a culcat cu iubitul meu de atunci, si anume Shin, un tip roscat, cu ochii verzi ca iarba cruda si... era om, inainte sa il muste,Hotaru. De atunci eu nu mai vorbesc cu ea ca prietena. Ci doar ca si gardian( al pacii lumii). Si nici cu Shin nu mai vorbesc ca prietena. Pentru ca, practic el m-a inselat, cu cea mai buna prietena.
Mereu cand ma gandesc la asta simt ca un fior care imi trece pe sira spinarii, oare inca mai am sentimente pentru acel baiat? Nu, nu mai pot avea nici un sentiment pentru acel vampir. Nu dupa ce a facut.
Ma trezesc din visare cand ma lovesc de Itachi, care m-a prins inainte sa cad pe jos.
- Imi pare rau! Am venit doar sa va spun ca orele au inceput, si trebuie sa mergeti si voi. le spun celor doi, dar acum imi dau seama ca brunetul inca ma tine in brate.
- Bine ! Hai Itachi! ii spune Pain brunetului care imi daduse drumul din bratele sale puternice si calduroase.
Sakura, trezeste-te ! Nu iti place de el. imi spune cealalta eu.
Privesc cum cei doi se intreapta catre intrarea in scoala. Ma intorc cu spatele la ei si ii observ privirea lui Hotaru, care mie mi se pare ca ar fi geloasa sau ceva de genu.
-Hotaru, eu nu sunt tu! ii spun asta dupa care trec pe langa ea la fel de indiferenta ca si privirea mea.
Imi continui drumul dar sunt oprita de vocea blanda a lui Hotaru :
- Sakura, gomenasai(imi pare rau)! imi spuse cu lacrimi in ochi. ei bine eu eram cu spatele la ea si cu 2 pasi mai departe de ea, mi-am dat seama ca plangea din felul in care a spus ,, sakura''.
Ea nu prea plnge. Chiar daca are o voce blanda e foarte desteapta si atunci cand vrea ,e si rea.
Eu imi contnui drumul catre vila in care stau vampirii. De ce? Pentru ca in seara asta dorm la Konan.

***
-Sakura, ce s-a intamplat? De ce esti trista? ma intreaba Konan care tocmai a intrat in casa.
Eu nu i-am raspuns ,si, am continuat sa stau pe, pervarz si sa ma uit ,in continuare absenta pe fereastra, la picaturile de ploaie care curgeau incet, incet pe suprafata gemului.
-Saku, s-a intamplat ceva grav? Defapt nu! Daca se intampla eram prima persoana la care veneai, nu-i asa?imi spune Konan cu un zambet cam sters pe fata.
Eu murmur un,,da''. Dupa care Konan se duce in camera ei sa se culce, lasandu-ma pe mine in pace. Sa nu credeti cumva ca ma uraste sau ceva de genu, doar ca suntem asa de bune prietene incat ne dam seama singure cand cealalta vrea sa fie lasata in pace. Noi doua ne intelegem si din priviri. In fine.
Amintirile nu imi dau pace, ma tot gandesc la Shin si Hotaru. Ma gandesc cum de cea mai buna prietena a putu face asa ceva. Oricum totul a fost acum 1 an . Deci ar trebuii sa uit. Dar nu pot. De fiecare data cand il vad pe Shin, inima mea parca se face in milioane de bucatele. O fi asta din cauza ca el a fost singurul baoat pe care l-am iubit cu adevarat?Orice ar fi , trebuie sa imi controlez emotiile si sa uit tot ce s-a intamplat.
Cerul nu va inceta din plans mult timp, as putea zice ca demult nu a mai ploat pe aici. Oricum, ar cam trebuii sa ma duc sa ma culc, deoarece e ora 2:00 noaptea. Nu mi-e somn, dar maine am scoala, si trebuie sa fac pe paznicu', din nou! Cred ca ma mai pot plimba un pic... sau mai bine nu. Dar nu mi-e somn chiar deloc. Poate pentru ca sunt prea suparata...

***

Ma plimb agale prin ploaie. Ma simt mai bine acum, de parca mi s-ar fi spalat tot creierul, si am uitat de tot si toate.
M-am oprit la radacinile unui copac, batran si falnic.
Dintr-o data simt cum doua brate puternice ma prind de talie si ma ridica in sus, dar cu mare grija. Si ma intoarce cu fata spre el, acel cineva e ...... SUSPANS:D.


Mda, va tin in suspans pana maine, cand sper sa postez al3lea capitol. Mersi mult ca-mi cititi ficul. Nu vreau sa credeti ca sunt rea pt ca va las in suspans:D:D. Sincer nu credeam ca il va citi cineva:), l-am inceput asa pur si simplu... si vad ca am o gramada de comm. Stiu ca e cam scurt dar e cam tarziu in plus am mai tot avut treaba prin casa(mama m-a pus sa fak aceea treaba). Sper sa va placa si capitolul asta:D.
P.S.- nu am corectat:D.



Darkness Love 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 00:18

sakura:Darkness Love 3055428367_1_3_jAyVkiun

hotaru:Darkness Love L

shin: Darkness Love 1197860787_Anime_Boy1


Darkness Love 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Darkness Love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 00:53

haoleu mi-a placut foarte mult acest capitol ,
simt ca acel cineva este sasuke :d
oricum astept cu nerabdare nextul ,
mu pot sa deslusesc acest mister , descrii chiar foarte bine pentru o incapatoare ,
anunta-ma de next ,
n-am nevoie de link ,
iubesc ficul si merita cautat prin tot forumul ,
zuzu te pupaceste dulce

P.S. :NU am fost pe aici


Darkness Love S6he8w
Darkness Love Npi5xg
Darkness Love 2myt0zq




Darkness Love R0b9k0
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 09:48

offff vreau next-ul repede ca mor aici de curiozitate what?lol! cand pui next-ul poti sa ma anunti si pe mine puppy eyes ?


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mDarkness Love Yvf
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 13:44

[color=blue]Foarte frumos scump-o ai o imaginatie foarte frumoasa . Ficul e genial mai de lucrat putin la descriere .dar merge.
Ps:Daca nu sti cum sa trimiti mesaje in privat doar zimi si eu o sa te ajut.

Edit Anna~Anitta: Este interzisă şi folosirea scrisului mic, culorilor negre sau închise ce nu sunt vizibile, cât şi culorile neon.


Darkness Love 3
Sus In jos
MadaraUchiha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : madarauchihasha@gmail.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 19:52

Continua asa anesan, ador sa citesc capitolele :))

Edit Anna~Anitta: Atunci cand comentati un fic/ one-shot, veti folosi minim 10 cuvinte. Te rog sa-ti editezi comentariul pentru a nu fi considerat spam. Multumesc!
Sus In jos
Rias Gremory ♥
Academy Student
Academy Student
Rias Gremory ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In spatele tau.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Happy !

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 22 Iul 2012, 22:53

F mumos ubita continua tot asa a si spun sigur ca persoana misterioasa e sasuke :)).A si data viit incearca sa nu mai faci greseli de tastare .a si scrie-mi si mie comm la Hidden Love pls :o3 pwp de la nanoK


Toti oamenii sunt trecatori... dar nu toti trecatorii sunt oameni...
In zilele noastre, pietonii sunt de doua categorii: rapizi si accidentati.
Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele... ciupeste-o de fund!!!
You are totul pentru mine, And i want sa ne iubim, Dar it`s difficult vezi bine, Caci we nu ne potrivim!
Planeta e plina. Du-te acasa.
Sus In jos
MadaraUchiha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : madarauchihasha@gmail.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 04 Aug 2012, 00:56

Darkness Love Fanfiction-animes-naruto-a-amizade-prevalece--371487 UCHIHA MADARA Darkness Love Uchiha_madara____by_mangekyusharingan-d36bu12


Ultima editare efectuata de catre MadaraUchiha in Sam 04 Aug 2012, 01:00, editata de 1 ori
Sus In jos
MadaraUchiha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : madarauchihasha@gmail.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Sam 04 Aug 2012, 00:58

Ce imagine perversa ai mai pus, Konan, esti mai mica decat mine si tot de varsta mea postezi lucruri!
!Madara Uchiha!

Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Joi 13 Sept 2012, 12:11

Bunaa.Am tercut pe la ficul tau am citit si este impresionant.Dar ai cam multe greseli de tastare Dar nu-i nimic te dezvolti tu ;)


Darkness Love 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Darkness Love Jzcumt
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Vin 28 Sept 2012, 19:57

Am ajuns si eu pe aici...si imi place!!!Anunta-ma si pe mine cand pui next-ul!!!Pune-l odata ca mor de curiozitate!!!Te pwp dulce!!! kiss


Darkness Love 33
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Darkness Love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19Dum 25 Noi 2012, 01:30

Acest fic merge catre Ficuri Blocate din cauza inactivitatii.

Topic mutat ~


Darkness Love 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Darkness Love Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Love   Darkness Love I_icon19

Sus In jos
 

Darkness Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-