Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Haunter ( +16 ) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Haunter ( +16 ) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Haunter ( +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Lun 08 Iul 2013, 21:34

Haunter (+16)

Prefata


-Ea a schimbat totul-



Londra  anului 2020


Felinarul de pe Street Bridge , oferea o lumina slaba cararii. Noaptea se asternuse peste Londra, intunericul domniind peste cararile lungi ale orasului. Pasi usori si veseli, rasunau melodios pe suprafata bruta.  Incet, din intuneric, o silueta era slab conturata pe masura ce inainta pe aleea pustiita. Ajunsa in lumina felinarului, aceeasta era scaldata in razele aurii. Era un copil. Parul lui era asemenea unui taciune aprins, fiind de o imperturbabila nuanta intunecata. Ochii lui marii si cercetatorii, analizau cu atentie fiecare casa, pe masura ce inainta pe aleea pustiita. Mainile lui micute strangeau cu putere la piept, o punga de jeleuri ce o cumparase cu maruntisiul strans cu sarguinta de el. Dupa mult timp isi cumparase ceva ce sa il indulceasca. Dulcurile erau unele dintre placerile pe care copilaria ti le oferea Insa el nu se gandea numai la persoana lui, se gandea la parintii. Mama si tatal lui ce trudeau in fiecare zi, pentru a-i asigura lui, cat de cat un trai decent. Era un copil sarac, insa avea dragostea parinteasca, ceea ce il facea fericit. Resimtea iubirea pe care familia i-o oferea, prin fapte.

Baiatul ajunsese in dreptul locuintei sale. Nu era o vila luxoasa, precum a multor cladirii impunatoare din Londra. Era o casa modesta, cu o mansarda. Baiatul observa cum luminile erau stinse, ceea ce il putea duce cu gandul la un singur fapt, parintii lui adormisera. Cu un oftat prelung, aceesta se indrepta spre usa din lemn. Apuca clanta intre mainile sale micute, urmand ca apoi sat raga de ea. Insa avusese un soc. Usa era inchisa. Un fior rece il strabatu prin tot corpul. Parintii lui nu incuiau niciodata usa, atunci cand stiau ca el este plecat. Nu aveau cum sa il lase in frig, si mai ales noaptea.
Copilul cu parul de taciune, facu un pas indarat. Pupilele i se dilatara in timp ce privea locuinta, ce intr-o fractiune de secunda se transformase intr-un loc sumbru si periculos. Baiatul incepu sa imprajumuiasca locuinta, pasii lui mici fiind subtili si silentiosi.
Ajunsese in dreptul bucatariei, unde observa geamul imprejumuit cu toc de lemn indredeschis. Tanarul cauta ceva pe care sa se catare, pentru a putea vedea mai bine daca este ceva, sau cineva acolo. Alaturi, dadu de o piatra grea dar, destul de inalta, cel putin pentru a ajunge pe pervaz. Mainile lui micute, incercau a impinge piatra , cu mare efort si straduinta din partea acestuia. Reusiind, baiatul facu o saritura scurta, cocotandu-se pe piatra . Bucataria era cufundata in intueric, ceea ce nu ii putea da decat o stare de neliniste.
Cu miscari grele, mainile fragede impingeau geamul din sticla, reusiind sa intredeschida ferestrele.
Se lasa pe vine, luandu-si avant, urmand ca apoi , dintr-o saritura scurta, mainile micute sa se agate infocate de blatul gros, al pervazului. Impinse geamul, care se deschise, urmand ca apoi sa isi ia avant, sariind in bucatarie.

Casa era cufundata intr-o nuanta intunecata si sumbra. Baiatul inainta cu pasii mici si tematori pe coridoarele intunecate. Ajunsese la baza scarilor, de unde inghiti in sec. Ochii lui mici analizau cercetator in jurul sau, vreo urma de miscare, pe care ar fii putut s-o despisteze insa nimic. Dadu sa se indrepte spre bucatarie, insa in acel moment un geamat infundat se auzii de la capatul holului. Starea de neliniste i se intensifica baiatului pe chip, pe masura ce isi redirectiona pasii. Sursa zgomotelor provenea din camera parintiilor sai. Pe masura ce inainta cu pasii micuti, se puteau distinge mai bine zgomotele. Erau gemete de durere, provenite de la o voce barbateasca, din partea tatalui sau. Baiatul ajunsese in dreptul usii, pulsul inmii zvacniindu-i nebuneste in corp. Observa cum bucata de lemn era intredeschisa, tanarul varandu-si privirea prin stramta deschizatura. Ceea ce insa urma sa vada il lasase socat.
Barbatul care ii era tata, era cazut letal pe podeaua rece, intr-o balta de sange. Cu ultimele puteri, scotea gamete infundate, pline de durere, asteptandu-si parca sfarsitul.
In dreptul sau, stand in picoare , era nimeni alta decat femeia ce ia dat viata. Chipul ei, cel care de multe ori emana iubire si blandete, avea o expresie diavoleasca, fiind patat de sange. Ranjea diabolic in timp ce il privea pe barbatul cu care isi intemeiase o familie, astepand sa isi dea ultima suflare.


Tanarul copil, nu mai putut suporta aceea imagine terfianta. Tatal lui , pe moarte ; iar mama lui, ceea care ii curma incet viata. Micul brunet, se departa de usa, incepand sa goneasca nebuneste pe coridoare. Nu ii pasa daca era auzit, nu ii pasa daca ea, constatase de prezenta lui, acum era important sa fuga, sa scape de ea. In cateva fractiuni de secunda, baiatul ajunsese pe strada. Fugea nebuneste pe strada pustiita, cautandu-si un adapost, cat mai departe de ea, de cea care il distrusese psihic.
Cu pasi agili, si mult efort depus, aceesta ajunsese intr-un tufis. Se strecura cu agilitate pe sub frunzele stranse, silueta micuta fiindu-i acoperita de aceestea.
Aceeasta intamplare avusese o urmare grava asupra psihicului sau. Avea sa isi razbune tatal . Avea sa se razbune pe oricare femeie ce ii va sta in cale. Toate erau vinovate de moartea lui. Avea sa se razbune pe cea care ia dat viata. Avea sa o ucida cu proprile maini. Cu mintea impuiata de aceeste ganduri , pleoapele baiatului incepeau sa se inchida lent.
Acum singurul lucru ce il mentinea in viata era razbunare. Era sa vada cum sangele acelei femei, se scurgea pe mainile lui, vazad cum el era cel care ii lua viata. De acum, devenea un razbunator. Telul lui, era sa distruga acele pocituri omenesti, numite femei.




Ultima editare efectuata de catre Aly Shine in Vin 12 Iul 2013, 21:12, editata de 1 ori
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Lun 08 Iul 2013, 23:19

Ahhh
Cât de trist e și ce-i drept îl înțeleg însă doar pe jumătate :-?
Păi mă Sasuke mă, presupunem prin absurd că tu omori toate femeile, dar cum rasa umană va mai persista? Nu presupunem deoarece e clar ca va stagna.
Dar ți-ai găsit! Eu și logica =)))
Acum revenind, la autoare :X Căreia aș vrea să-i spun cât de mult ador felul în care descrie și își expune ideile. Ai parcurs încet acțiunea și parcă mi-l și imaginez pe Sasuke așa micuț cu jeleurile în mână :3 sau când încerca să urce pe geam :">
Cu alte cuvinte îți iubesc ficul, iar ideea e genială :X Spor la tastat aștept next și te log să mă anuntsi :o3
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Vin 12 Iul 2013, 21:23

Capitolul 1

-Timpul si-a pus amprenta asupra vietii-



Anul 2032


Cu saruturi pline de pasiune falsa, ii invada Sasuke Uchiha pielea femeii de sub el. Buzele lui fierbintii, ii sarutau cu foc linia pulsului de pe gatul ei, in timp ce mainile sale ii mangaiau cu tandrete corpul cald, ce tresarea sub el. Sasuke, isi ridica privirea spre chipul ei, privind-o fix intre ochii negri precum noaptea, ce emanau pasiune. Mainile ei , incepura sa ii umble nestingherite pe spatele gol, cercetandu-i pielea fina, simtindu-i muschii incordati. Tanarul isi lasa greuteatea pe ea, aceeasta scotand un geamat lung. Sasuke isi baga capul in scorbura gatului ei, sugandu-i pielea neteda si alba. Tanara fu nevoita sa isi lase capul pe spate, oftand de placere. Aceeasta cobora incet cu atingerile inspre boxeri sai, vrand ca amandoi sa se simta uniti. Insa gandurile baiatului erau cu totul altele. Mana lui , apuca pistolul aflat pe masuta de cafea alaturata. Indrepta arma spre tampla tinerei. Aceeasta nu avu timp sa constientizeze miscare, in urmatorul moment glontul zbucniind din teava pistolului. Femeia era moarta.

Sasuke Uchiha, se ridica de pe trupul fara suflet , indreptandu-se sprea geamul de cristal, al apartamentului sau. Inca locuia in Londra, orasul unde tatal sau si-a gasit moartea, urmand ca apoi si mama sa , sa cunoasca cuvantul durere. Sasuke o omorase fara mila, exact la aniversarea ei. Baiatul isi inchise pleoapele, amintirile invadandu-i subconstientul.

-Flashback-

Tipetele de indurare ale femeii  , nu ii incalzeau sufletul rece , ca de gheata. Privirea lui era una demonica, pe masura ce ii analiza trupul cazut pe podea. Ochii ei negri, cereau induplecare, insa nimic nu il putea indupleca pe acel demon. Era hotarat sa distruga, si acest lucru va si face. Tanarul apuca manerul cutitului, ce lucea in intuneric. Femeia facu ochii mari, observand cum baiatul se indrepta inspre ea. Aceesta se lasa peste ea, fiind acum in genunchi, deasupra ei. Privirea lui era plina de ura, setea de sange citiindu-se in ea.

-La multi ani…mama.

Zicand aceestea, baiatul infipse cutitul in pieptul ei. Mana lui se ridica si cobora de zeci de ori, provocand rani adanci. Sangele ii tasnea din trup femeii, patandu-i tricoul alb. Fata lui, era si ea manjita de sange, dandu-i o nuanta demonica in lumina nocturna. Din gura ei, izbucneau siroaie de sange, care il patau. Insa el ignora toate aceeste detalii, vroia doar sa o vada distrusa.

-Tipa de durere! Baiatul ii poruncii.

Insa femeia, incepu a rade sadic. Cu ultimele puteri care ii ramase hohote exuberante, ieseau din gatlejul ei. Gestul ei , il enerva pe baiat peste limite, insa in aceelasi timp il uimea. Radea cand era ucisa. Femeia isi atintii privirea in ochii fiului sau.

-Poate ma vei omori pe mine, insa mai sunt alte milioane de femei ca mine.

Cuvintele ei il faceau sa fie nervos, urma vibrand in el.

-Le voi omori pe toate. Tipase el cu autoritate si putere.

-Nu vei putea. Sasuke toate suntem la fel. Poate ca am omori acum pe mine, insa intr-o buna zi cineva iti va reintoarce faptele.

-NU!

Baiatul isi accentua miscarile, infigandu-si de fiecare data cutitul in pieptul femeii . Observa cum pielea ei devenea din ce in ce mai alba, urmand ca apoi sa aiba rezultatul mult dorit. Ochii i se dadusera peste cap, iar pleoapele se inchisesera. Era moarta.

-End flashback-



Baiatul isi deschise brusc ochii, dar nu pentru ca amintirea ce o retraia se sfarsise. Telefonul lui suna cu putere, spargand linistea mormanala din camera. Sasuke se indrepta spre pat, observand cum asternuturle unde se afla femeia moarta, erau pline de sange. Baiatul, ridica telefonul de pe noptiera.

-Da.

-Sasuke cred ca am ceva ce te intereseaza sa afli.

Baiatul putea recunoaste aceea voce oricand. Prietenul sau cel mai bun, si partasul la crimele sale monstruase, Uzumaki Naruto.

-Vino pe la mine, oricum trebuie sa fac curatenie.

-Sunt acolo in 5 minute.

Sasuke Uchiha inchise telefonul, urmand ca apoi sa il arunce pe podea. Pentru venirea prietenului sau trebuia sa arate cat de cat impecabil. Isi muta agil trupul greu spre sifonierul din artar. Mainile lui scoasera de pe sertare, un tricou alb imaculat si o pereche de paltaloni scurt. Baiatul isi vari tricoul peste pieptul gol, urmand ca apoi sa se indrepte spre geam. Observa Tuneco negru a lui Naruto fiind parcat in jos. Un zambet viclean i se intiparii pe chip, atunci cand auzii soneria . Cu miscari agile , Sasuke se indrepta spre usa. Mainile lui apasara pe clanta , dinaintea ei fiind nimeni altcineva decat prietenul sau cel mai bun. Parul blond a lui Naruto era aranajat agil, pe cand buzele lui erau stranse intr-o grisma. Privirea cercetatoare a lui Sasuke , observa cum sacoul negru a lui Naruto era patat cu sange. Un hohot de ras ii scapa lui Sasuke.

-Ma bucur ca te amuzi .

-Intra sa vorbim.

Naruto , inainta in apartamentul primitor. Sasuke il conduse pe prietenul sau , pana in dormitor, unde Naruto observa silueta fara viata a tinerei.

-O alta tinta?

Intreba aceesta, pe cand Sasuke se dusese spre tejghea. Apucase sticla de ‘’Jack Daniels’’ scotand doua pahare din sertar. Le pusese pe tejghea, incepand sa toarne lichidul fierbinte in pahare. Unul dintre acestea il inmana prietenului sau.

-Ce te aduce pe la mine Naruto?

-Am nevoie sa omori o persoana.

Urechile lui Sasuke, se ciulira la auzirea acelei informatii.

-Cine este persoana?

Naruto , scoase din buzunarul jeansilor sai o poza pe care i-o inamana lui Sasuke. Aceesta apuca fotografia intre degete, incepand sa o analizeze. In ea, era o tanara . Parul ei era asemenea florilor de cires, pielea precum spuma laptelui. Privirea ei era una intensa, ochii ei fiind de culoarea smaraldului. In acel moment un instinct animal se trezise in Sasuke. Tanara din imagine ii trezea simturile la viata. O va avea, apoi aceeasta va sfarsii in mainile lui. Era o provocare. Avea sa o omoare pe aceeasta tanara. Insa lama pe care o va avea, avea doua taisuri. Doua taisuri mortale.


Ultima editare efectuata de catre Aly Shine in Sam 13 Iul 2013, 13:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Haunter ( +16 ) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Vin 12 Iul 2013, 21:58

Buna!!
Am trecut si eu pe la ficul tau
Ideia imi place foarte mult,
chiar sunt foarte curioasa sa vad ce o sa se mai intample in continoare
Bafta in continoare


Haunter ( +16 ) 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Vin 12 Iul 2013, 22:04

Aia e Sakura! Pot să jur. O.M.G :O
Dar de ce vrea s-o omoare Naruto?
Ce-a mai făcut? 
Oare și ea e o ucigașă?  Sau doar o tipă normală la locul ei? :-? 
Oh Jesus, m-ai lăsat să plutesc în derivă pe o mare de întrebări.
Oricum captiolul a fost  superb, genial, extrordinar, iar descrierea m-a lăsat mască O.o Splendid.
Spor la scris și la tastat, anunță-mă draga mea te rog de next :X


Haunter ( +16 ) Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Sam 13 Iul 2013, 00:39

Uuu, dar peste ce am dat eu aici... peste o comoară. Îmi place tare mult, ideea e genială.
Îl ador pe Sasuke, însă în acelaşi timp îmi e şi milă de el. Însă sunt sigură că sakura îl va vindeca.
E un fic super şi sper să mă anunţi şi pe mine când o să pui nextu`.
Succes în continuare! kiss
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Sam 13 Iul 2013, 01:06

Deci , sunt de un an si ceva pe forum si am citit multe fic-uri chiar daca eu am facut o mare pauza la scris. DAR TUU ESTI GENIALAAA , M-AM INDRAGOSTITTT CHEAMAAA O SALVAREE CEVAA REPDEEE :| Cea mai frumoasa idee pe care am intalnit-o pana acum , bravo , ai talent iti merge mintea si ai o imaginatie...ce sa mai zic kiss Daca nu ma anunti si pe mine cand pui next-ul ma supar rau de tot , dar rau waiting  Succes si adu next-ul repede ca eu mor aici ingrijorat 
Sus In jos
Liniştea mării..
Academy Student
Academy Student
Liniştea mării..

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -.- -.- -.-
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau tolanita in pat...
Stare de spirit Stare de spirit : Obraznica

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Lun 15 Iul 2013, 17:03

 * Heii , ţi-am citit ficul şi pot spune că este GENIAL ;;)  . Te-aş ruga să mă anunţi cand vei pune continuarea . Sper să o faci cat mai repede posibil puppy eyes puppy eyes in love please please . Mulţumes anticipat . Te-am pupat , scumpo ! kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss  (^_^) .
Sus In jos
Your_friend_for_everyday
Genin
Genin
Your_friend_for_everyday

Sex : feminin Localizare Localizare : :))) unde-ti vrea tie inimioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 7

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Vin 02 Aug 2013, 20:04

Buna ,deci este un fic......hmm.....SADIC....si imi place ,dar chestia asta cu ucisul tuturor femeilor...nah e ciudata ...cred dar e un fic interesant si original .Sper sa aduci nextul rpd si daca nu te superi sa ma anunti si pe mine.(D) (D) (D) (D) ;;) 
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Sam 03 Aug 2013, 11:33

Buna!

Imi place mult de tot ideea fic-ului. Nu cred ca am mai intalnit-o pana acum, deci e originala. Pentru mine. Nu am ce sa zic, cel putin eu nu gasesc fiindca sunt abea 2 capitole postate. Imi place ca vrei mereu sa vii cu ceva original. Si ma bucur ca ai revenit in lumea fic-urilor dupa o pauza destul de mare. Tin minte ca primul fic care l-am citit pe forum a fost al tau. Si-mi placea al naibii de mult. Deci ai aici o fana veche. :)) Dar deja ma indepartez de la subiect. Aly, vreau sa vad repede capitolul 3, ca ma supar si vezi tu ce de-a mesaje o sa primesti. :)) A trecut aproape o luna, deci nu accept scuze. Si sa ma anunti, please!!


Haunter ( +16 ) UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Haunter ( +16 ) 8BGmFkk


Ultima editare efectuata de catre Elly :) in Dum 04 Aug 2013, 13:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Dum 04 Aug 2013, 12:07

Capitolul 2

Prada

Cu privirea inca fixata pe fotografie Sasuke Uchiha, batea usor in lemnul patului. Privirea lui rece si plina de ura , analiza cu atentie fiecare detaliu al tinerei .Parul ei era asemenea florilor de cires ii era liber cazut pe spate, dandu-i o nuanta eleganta si rafinata. Zambetul  alb, asemenea perlei ii scotea in evidenta chipul pal , precum zapada. Era de o frumusete rara, ceva din interiorul lui o dorea .Vroia sa o simta a lui. Insa , in aceelasi timp mintea lui bolnava, cu un singur fix in cap, vroia sa o ucida cu sete de sange. Vroia sa vada cum sangele i se scurge usor pe trup. Naruto probabil ii observa expresia demonica, batand usor cu degetele in tejghea, zambiind marsav.  
Sasuke isi intoarse privirea uimit inspre el, ca si cum acum ar fii constat prezenta lui.

-Deci te bagi?

Cuvintele blondului erau apasate, aruncand o nuanta de iritare in aer. Sasuke prefera sa le ignore, afisand un ranjet. Se ridica de pe pat, indreptandu-se alene spre dulap. Inainte sa o omoare, avea sa o seduca, sa o aduca pe culmile placerii , urmand ca apoi sa ii infiga nemilos cutitul in spinare. Imaginea sangelui ei scurgandui-se pe trup, il facu sa se infioare de placere. Mainile lui trasera dintr-un sertar un tricou negru. Culoare ii dadea un aer demonic, si in aceelasi timp seducator. Se imbraca cu hainele propuse, intorcandu-se inspre Naruto, care il privea iritat.

-Ma bag. Iar acum ma duc sa ma stimulez.

Brunetul parasii apartamentul , lasandu-l pe Naruto in ceata. Era independent, controlandu-si singur propria viata. Pasii pe alea pustiita, in intunericul nocturn. Mutandu-si privirea inspre cer, observa cum luna feerica, imprastia raze de lumina argintii. Un zambet stramb se infiripa pe chipul sau. Lui nu ii placea lumina. Era fascinat de intuneric. Dupa el, daca s-ar fii putut, numai intuneric ar exista pe planeta. La fel cum e in inima lui.Degetele lui se inclestara intr-un pumn. Fantomele trecutului il urmareau pretutindeni, neputand sa scape de ele. De aceea facea ce era acum. De aceea era un asasin.
Sasuke zambii cand isi vazu masina parcata in intuneric. Vopseaua neagra stralucea in valurile argintii ale lunii. Se indrepta inspre luxosul Ferrari Tuneco. Era o masina sport, facuta exact pe stilul sau. Se completa reciproc.
Mana lui trase scurt de clapeta, usa deschizandu-se. Isi vari corpul in interiorul masinii, apasand pe acceleratie. Rotile se pusesera in miscare in mod silentios , masina fiind asemenea unui leu . Masina era scaldata regulat de valurile de lumina artificiale ale stalpilor. Sasuke stia un de trebuia sa mearga, si ce trebuia sa faca.

Masina strabatea strazi intunecate, ale orasului, pana cand o emblema iluminata il facu pe tanar sa zambeasca. Clubul Embracy. Una dintre marile adunari nocturne. Aici femeile usoare isi faceau veacul, racoland clientii de la tejghea. Ii seduceau, apoi ii lasau fara bani , pentru o noapte alba. Sasuke pufnii dispretuitor. Rasa aceeasta feminina il dezgusta in intregul simturilor.
Oprii motorul in parcarea VIP a clubului. Era un client fidel, respectat de toti angajati. Cate o femeie din aceest club disparea de fiecare data la vizita lui. El le termina. Insa nimeni nu i se plansese vreodata.
Se strecura cu usurinta in luxosul aranjament. Zambii sadic. Cladirea era una pompoasa, amenajata pentru a satisface si cele mai adanci visuri. Observa zeci de siluete debitand de colo pana colo, o supra-aglomeratie fiind instaurata inauntrul incaperii. Sasuke pufnii dispretuitor, croiindu-si drum cu subtilitate inspre bar. Un cap roscat, mult prea bine cunoscut servea cu rapiditate bauturi alcoolice. Sasuke se aseza la un scaun retras, roscatul nici macar observandu-l.

-Un Jack Dylans.

Roscatul se intoarse inspre Sasuke, gura lui strambandu-se intr-un zambet. Renuntase la comanda anterioara, mainile lui agile incepand sa prepare bautura alcoolica. Dintr-o miscare i-o livra brunetului pe tejgheaua lucioasa. Sasuke apucase bautura, ridicand-o in semn de apreciere.

-Asa Garra.

Garra isi relua comenzile, incercand sa le rezolve pe toate cu agilitate. In aceest timp, Sasuke isi plimba privirea prin incapere plictisit. Observa numai oameni beti, distrandu-se cu animatoare. Se infiora la acel gand. Isi vindeau trupul in fiecare noapte fara pic de rusine. Le-ar fi ucis pe toate, insa asta stia ca avea sa ii creeze un conflict cu bunul sau prieten.
In timpul analizari lui precise, un cap roz ii atrase atentia. Pentru o secunda, ingheta. Apoi, ochii i se mijira, analizand-o cu atentie. Era…ea. Cea pe care trebuia sa o omoare. Privirea lui o analiza gol din cap pana in picoare. Era o femeie inalta, supla, parul de nuanta rozalie scotand-o in evidenta in comparatie cu celelalte femei. Ochii lui o analizau cu pofta, si in aceelasi timp cu ura.
Fascinat, tanarul ii privii silueta supla, cum se etaleaza prin maiestosul club.

-Ti-a atras atentia Haruno?

Ochii lui involburati se intoarsera fulgerator inspre Garra. Pe chipul roscatului era un zambet amuzant, ceea ce il facu pe Sasuke sa isi strambe buzele intr-o linie fina. Mana lui strangea pahatul intre degete. Evita raspunsul la intrebarea lui Garra, continuand sa o analizeze pe tanara. Frumusetea ei il orbea, facandu-l sa aiba zeci de ganduri. Insa stia ca nu putea sa se lase vrajit de ea. Era persoana ce trebuia sa o omoare.
Sasuke se ridica de la tejghea. Cu pasii de felina, tanarul cu ochii de onix , plini de ura, si cu parul de pana corbului se indrepta spre silueta tinerei. Era cu spatele intors la el, pe cand baiatului ii aparu un zambet sadic pe buze. Sakura era singura la masa, sorbiind dintr-o bautura. Sasuke se apleca in spatele ei, rasuflandu-i rece in ureche.

-Haruno Sakura.

Nu primii nici o reactie din partea fetei. Statea in fata lui, drept stana de piatra. Un zambet jovial se instaura pe chipul baiatului.

-Uchiha Sasuke. Sau ar trebuii sa spun…Vanatorul?




HELLO

Pai am adus si aceest capitol la Haunter, si cum am mai spus si la Moon Song, sunt plecata aproape toata luna august.
O sa incerc sa gasesc o portita de cateva zile , ca sa pot sa pun nexturile, insa nu garantez nimic.
Pupiicii :*
PS: Scuzati aceest capitol. Este facut in mai multe reprize:)
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Dum 04 Aug 2013, 12:38

Bunaa kiss . Trec si eu pe la fic-ul tau. Trebuie sa recunosc ca imi place.. la nebunie! Ideea este una originala, interesanta si totusi plina cu pericol. Ma bucur ca sunt prima ce iti da comm la acest capitol superb ;;) . Abia astept next-ul. Sunt chiar foarte curioasa sa vad cum va decurge discutia dintre micuta floare de cires si "Vanator" well? awesome right? .
Multa inspiratie si sa ma anunti cand pui urmatoruul capitoll puppy eyes ! 
Rebee te kiss ! Ja ne! hi!


Haunter ( +16 ) 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Dum 04 Aug 2013, 14:12

Hello!

Ce pot sa zis despre capitol? Parca a fost prea scurt. L-am terminat de citit prea repede si nu-mi prea place. Oricum, vreau sa-ti zic sa mai ai grija fiindca ai momente cand repeti cuvintele si suna foarte rau. Intalnirea celor doi a fost usor neasteptata. Zic ,,usor'' pentru ca stii, la cate ficuri sunt, deja devin tipice si obsnuite unele intamplari. Ce m-a surprins a fost ca i-a zis pe nume Sakurei. Ma gandeam ca o sa faca pe prostul. Dar nu inteleg ce-i cu acel ''vanator''. Serios, chiar a zis ca-i ''vanatorul'' ei? Pff, ok, fiecare cu opinia proprie. Eu vreau sa vad in continuare ce idei ai si sper doar sa nu te superi pe comurile mele. Stiu, pot fi o persoana foarte cicalitoare si nemultumita. :D Sorry!


Haunter ( +16 ) UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Haunter ( +16 ) 8BGmFkk
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Haunter ( +16 ) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Mar 06 Aug 2013, 22:29

Ooooooooo
ce avem noi aici nextul , un capitol
foarte frumos si misterios, deci sakura stiu ca v-a fi omorata
imi place atitudinea lui sasuke
te pwp spor la idei in continoare


Haunter ( +16 ) 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19Mier 09 Oct 2013, 17:09

Fanfic blocat din cauza inactivitatii.


Haunter ( +16 ) A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Haunter ( +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Haunter ( +16 )   Haunter ( +16 ) I_icon19

Sus In jos
 

Haunter ( +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-